Urodzone w 1989 :) cz. III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 22:24   #1081
L*O*L*I*N*K*A
Raczkowanie
 
Avatar L*O*L*I*N*K*A
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Łooo rozpisałyście się przez weekend Zaraz poczytam co tam naskrobałyście

Ja własnie skończyłam czytać Gloria Victis- bardzo fajna nowelka Ehh musiałabym jeszcze trochę poczytać zeszyt z polskiego....

TŻ był u mnie cały weekend więc czasu nie było

Ehh ostatnio tak mi strasznie smutno, jak On wyjeżdża ;(

Miłego wizażowania Kobietki Mykam jeszcze do książek
L*O*L*I*N*K*A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 22:33   #1082
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

krówka o jej morderstwa współczuję

kasia ale uczciwy...

fuksjaa mam nadzieję, że będziesz częściej


mi już chyba przeszło przeziębienie, mam nadzieję, że już sobie poszło tak na dobre

będę się powoli zbierać spać, jutro mam na 9.40, autobus o 8.20, więc wstanę koło 7, dobrze jest

mathilda a tak btw mi się przypomniało, ciekawe gdzie my pojedziemy na wycieczkę bo jak w góry to nie jadę, nie uśmiecha mi się łazić całe dnie po górach w tempie chłopaków
a Ty jedź i baw się dobrze

przeraża mnie powtórzenie całego działu na fizykę,którego nie skończyliśmy w zeszłym roku, na jutro, ale jedna enka jest, ale jak to będzie ( a będzie ) na wtorek to
tu już się nie "poczytać w autobusie", wykuć po prostu słowo w słowo te debilne regułki, tego jest połowa zeszytu

:help



ojjj jak mi się podoba ten chłopak, wiecie... ; ) mogę sobie pomarzyć, ale nie może coś będę próbować, zwłaszcza, że mamy wspólną koleżankę ; )

__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 03:58   #1083
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

blaque to Ty też chora? Jej moje biedactwo Ech zdrowiej!!!

L*O*L*I*N*K*A zazdroszczę TŻta przez cały weekend Ja widziałam się z moim przez parę godzin 2 razy i tż strasznie było mi się z nim rozstawać, znów do piątku
I TŻ wysłał mi wczoraj takiego pięknego sms'a że się rozpłakałam , nie wiem sama czy z tęsknoty czy ze szczęścia... Nigdy nie płakałam po smsie, nie tak

Nija ja jestem ciekawa gdzie moja klasa zrobi wycieczkę Bo z naszą wych. nie będzie lekko. Nie możemy nic na dwa dni bo ona ma dziecko i musi karmić
Więc powiedziała że dopiero po maturach. Ech tak to na jeden dzień np do teatru do krk W sumie to kocham teatr i chętnie pojadę


Ech 5:00 idę po herbatę i do szkoły. Brr nie chcę wychodzić na to zimno
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 11:59   #1084
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III



Krowka - wspolczuje bratu takiego przezycia :/:/

a pamietacie jak byłam w czerwcu na tych taetrach ?
i opiekowalam sie bezdomnymi ?
no to bylo w formie wymiany .
oni z Litwy przyjechali do nas
a teraz nasi jada do nich
i dzwonil do mnie organizator i pytal czy nie chce jechac jako wolontariusz ..
i kuurcze nie wiem .
z jednej strony bym chciala . zobaczyc moja grupe i wgl ..
ale z drugiej opuscilabym tydzien szkoly.
i dodatkowych zajec ..

a to juz w przyszlym tygodniu ..


a ja wgl skonczylam lekcje .
przyjechalam na chwile do domu i jade spowrotem do szkoly bo mamy dodtakowe przedmioty dzisiaj akurat angielski
i niestety sale mamy wolne tylko w godzinach popoludniowych :/
__________________
"Uwierz w anioły
Nawet jeśli ich skrzydła są czarne
uwierz w diabła
choćby na jego nogach spoczywała
płonąca aureola
Uwierz w ślepą miłość
i równie ślepą nienawiść
Uwierz We mnie"
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:38   #1085
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

mathilda-no.. trzyma mnie cały czas

A ty? Jak się czujesz dzisiaj?

patitcz-z jednej strony fajnie by było pojechać, no ale.. tydzień szkoły w 3 klasie to jednak jest minus..

Nija-próbuj


Wróciłam właśnie, gardło mnie dalej boli, nic mi się nie chce.
Ochota do nauki opuściła mnie już..
Jeszcze idę na angielski dzisiaj na 16 Nie chce mi sięę...
Nienawidzę się uczyć!!!
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 13:09   #1086
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
Wróciłam z Krk, spałam w moim nowym łóżeczku (b. wygodne ) i pobieżnie przeczytałam co słychać, ale nadrabiać nie mam siły
Ale fajowsko, to musi być niesamowite
A pokój masz sama czy dzielisz z kimś?

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie, gardło mnie dalej boli, nic mi się nie chce.
Ochota do nauki opuściła mnie już..
Jeszcze idę na angielski dzisiaj na 16 Nie chce mi sięę...
Nienawidzę się uczyć!!!
Oj Dasz radę, trzymaj sie
I zazdroszczę Ci ,ze chodzisz na angielski, bo ja oczywiście dalej sie z tym ociągam
Zdrowiej


Patitcz-rok szkolny jeszcze sie aż tak nie rozkręcił, dasz radę nadrobić, a będziesz miała fajną przygodę

Mnie np. w czwartek i w piatek w szkole nie edzie bo jadę do Warszawy na nagranie Szymon Majewski Show
Własnie! Ines bedziesz?
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 13:25   #1087
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
marta nie moge otworzyc Twoich zdjęć. Czemu?
Może nie masz winrara??

Jakoś nie mam siły odpisywać,mam już swoje bolerko (na poczcie) zostawili wlasnie awizo

Dostalam dzisiaj informator na temat olimpiady i teraz sie zastanawiam czy z prawa czy może z polityki.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 14:04   #1088
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

patitcz tak jak mówi krówka rok szkolny jeszcze się nie rozkręcił! Jedź jedź bo będziesz żałować. W szkole nie ominie Cię tak dużo


Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
mathilda-no.. trzyma mnie cały czas

A ty? Jak się czujesz dzisiaj?
No dziś jest lepiej ale i tak mam katar cholerny i głowa trochę boli (zatoki )
Widziałam się dziś z TŻ Bo spóźniłam się na mojego busa i myślę sobie pojadę do Rabki a co! I napisałam do P. i on akurat kończył 15 minut po tym jak przyjechałam I tak mało mi gooooooo


Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość

Mnie np. w czwartek i w piatek w szkole nie edzie bo jadę do Warszawy na nagranie Szymon Majewski Show
Własnie! Ines bedziesz?
Noo tylko pamiętaj znak umowny jakiś mial być! Pozdrowienia dla nas chcemy!



Dziś na polskim Aśka (nasza wych) mówiła nam jak to jej szwagierka mogła zdać maturę z polskiego bo nic nie umiała (w tym roku pisała do naszej szkoły chodziła) no i opowiada nam taką historię jak ta Karolina wysłała jej smsa:
"O rany w szkole jest baba"
Aśka sobie myśli co to za ciekawa baba że ona tak pisze. No i napisała do niej "jaka baba?"
A Karolina jej: "no taka co robi bum"
A Aśka jej " aaaa bOMba!"
To było wtedy jak była u nas ta akcja z bombą

Normalnie myśleliśmy że się posikamy ze śmiechu na tym polskim
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 15:51   #1089
L*O*L*I*N*K*A
Raczkowanie
 
Avatar L*O*L*I*N*K*A
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
blaque to Ty też chora? Jej moje biedactwo Ech zdrowiej!!!

L*O*L*I*N*K*A zazdroszczę TŻta przez cały weekend Ja widziałam się z moim przez parę godzin 2 razy i tż strasznie było mi się z nim rozstawać, znów do piątku
I TŻ wysłał mi wczoraj takiego pięknego sms'a że się rozpłakałam , nie wiem sama czy z tęsknoty czy ze szczęścia... Nigdy nie płakałam po smsie, nie tak

Nija ja jestem ciekawa gdzie moja klasa zrobi wycieczkę Bo z naszą wych. nie będzie lekko. Nie możemy nic na dwa dni bo ona ma dziecko i musi karmić
Więc powiedziała że dopiero po maturach. Ech tak to na jeden dzień np do teatru do krk W sumie to kocham teatr i chętnie pojadę


Ech 5:00 idę po herbatę i do szkoły. Brr nie chcę wychodzić na to zimno

Wstajesz przed 5 ??? Matko święta, to ja sobie spiuchnam zazwyczaj do 6:30 / 7:00 ale o 5 Szacuneczek Mathilda

A z TŻ-tem to zazwyczaj w ciągu roku szkolnego nie widujemy się od poniedziałku do piątku- weekendy spędzamy razem, albo ja u Niego albo On u mnie.... ale dla mnie to i tak za mało , bo ja chciałabym spędzać z Nim każda sekunde

Też uwielbiam teatr i mam nadzieję, że w tym roku się wybierzemy z moją klasa, bo na dłuższy wyjazd też nie mamy co liczyć

Planujemy też wyjazd do Częstochowy....
L*O*L*I*N*K*A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 16:00   #1090
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Mnie np. w czwartek i w piatek w szkole nie edzie bo jadę do Warszawy na nagranie Szymon Majewski Show
Własnie! Ines bedziesz?
Krówka, ale ile Ty dni w Wawie będziesz?Bo ja wyjeżdżam na kilka dni z klasą, wracam w pt wieczorem. Będę w sobotę, a na Szymona na pewno nie pójdę, bo sprawdziłam w internecie i na ten program w tym tyg, nie potrzebują żadnych statystów. Chociaż nie wiem czy i tak bym poszła, bo musiałabym z tatą pogadać czy mnie odbierze, bo to się strasznie późno kończy i miałabym problem z powrotem.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 16:28   #1091
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Mnie np. w czwartek i w piatek w szkole nie edzie bo jadę do Warszawy na nagranie Szymon Majewski Show
Własnie! Ines bedziesz?
Zazdroszcze

Dostałam dziś 5 pkt ujemnych za gadanie na polskim. Ale ja przeciez rozmawialam na temat prezentacji!! To niesprawiedliwe! <foch>

Pisałam dzis smsa do B i to było gdzies o 13 i nie odp mi do teraz Moze pracuje i nie ma czasu? Tyle ze przed napisaniem esa puscilam mu szczalke i odpuscil... Sama nie wiem co to znaczy... Poczekam do wieczora.

Mielismy dzis pierwsza lekcje pt biotechnologia. Takie se to jest. Moze na nastepnych zajeciach bedzie bardziej ciekawe

mathilda jutro ja wstaje o 5. wlasciwie o 5:20
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 16:28   #1092
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Nadrobiłam wszystko, co napisałyście
Mathilda tez chciałabym do Pragi Ale na razie tylko do Zakopanego jadę na te warsztaty teatralne

Nie wiem, co mam odpisywać, bo jestem głodna, a obiad dopiero się robi i jest u mnie strasznie zimno
Okropnie nie chce mi się uczyć, tragedia normalnie, nawet nie wiem jak mam się za to zabrać
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 16:36   #1093
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Lolinka też lubię teatr Jak byłam młodsza, to nawet bywałam na przedstawieniach [wycieczki, chodziłam do szkoły prywatnej]. Teraz też bym chciała, ale nie zapowiada się...
A do Częstochowy to mam dość blisko, także jakoś specjalnie mnie nie ciągnie, ale życzę dobrej zabawy

Krówka powodzenia na Majewskim to jeszcze będziemy miały czas Ci życzyć hehe

Mathilda widać, że masz świetną wychowawczynię Ja na mojego wych. nie narzekam, ale aż taki to nie jest, heh

A ja miałam dziś AŻ 4 lekcje Zawsze lubiłam poniedziałki, ale dopiero teraz się do tego przyznaję, hahaha Nawet nie spałam po południu [i chyba nie będę] i zrobiłam już prawie wszystko, co miałam zadane i generalnie nawet nie jestem bardzo do tyłu ze sprawami, które sobie zaplanowałam
O właśnie, macie może gdzieś w tajnych zbiorach jakieś zaproszenie, po angielsku, takie jak bywają na maturze podst.? Bo w moim repetytorium nie ma żadnego przykładu, słownictwa ani nic, a nie chce mi się szukać... No. Wiem, jestem leń i nieuk
A tak w ogóle, to kilka dni temu K. miał urodziny. Skapłam się dopiero po północy, ale napisałam najmilsze jak mogłam życzenia i przeprosiny, że te kilka minut po terminie. Odpisał dopiero dziś, że cały łikend go nie było i bardzo dziękuje i w ogóle... nic specjalnego, ale kurde, cieszy =) Musiałam o tym komuś powiedzieć, haha.


EDIT: Ywonula, a może o po prostu NIE WIE co odpisać? To chyba normalne, takich decyzji nie podejmuje się raczej tak o. Przynajmniej tak mi się wydaje... Jeszcze odpisze, zobaczysz
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 17:38   #1094
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

uhahana ale ja w tym esie nie pisalam jeszce nic o studniówce... Na razie tak zeby tylko... zagaic

fajne jest to ze takie, jak to okresliłaś niby nic a cieszy od razu sie człowiek podbudowywuje

marta obejrzałam w koncu Twoje zdjecia. Sweet!

Fuj ale mi smierdzą nogi :/ musze isc umyc

Chyba wybiore na polski temat o kiczu. Chyba go tu pisala krowka ale nie jestem pewna. W kazdym razie to wg mnie ciekawy i w miare prosty temat.. :taak:
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 17:52   #1095
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
O właśnie, macie może gdzieś w tajnych zbiorach jakieś zaproszenie, po angielsku, takie jak bywają na maturze podst.? Bo w moim repetytorium nie ma żadnego przykładu, słownictwa ani nic, a nie chce mi się szukać... No. Wiem, jestem leń i nieuk
A tak w ogóle, to kilka dni temu K. miał urodziny. Skapłam się dopiero po północy, ale napisałam najmilsze jak mogłam życzenia i przeprosiny, że te kilka minut po terminie. Odpisał dopiero dziś, że cały łikend go nie było i bardzo dziękuje i w ogóle... nic specjalnego, ale kurde, cieszy =) Musiałam o tym komuś powiedzieć, haha.
A jaką masz książkę do angielskiego?? My korzystamy z Matura Excellance i tam mamy wzory. Mogę zeskanować i Ci przesłać
No i mów!! Ja dziś odetchnęłam nieco z ulgą bo się dowiedziałam, że to, o co podejrzewałam M. Jest nieprawdą Taka happy jestem, że nie mam słow. Wydało się przy okazji coś innego ale to nie jest takie złe... Da się przeżyć i w razie czego zabronić mu ....
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 17:54   #1096
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
uhahana ale ja w tym esie nie pisalam jeszce nic o studniówce... Na razie tak zeby tylko... zagaic

fajne jest to ze takie, jak to okresliłaś niby nic a cieszy od razu sie człowiek podbudowywuje

marta obejrzałam w koncu Twoje zdjecia. Sweet!

Fuj ale mi smierdzą nogi :/ musze isc umyc

Chyba wybiore na polski temat o kiczu. Chyba go tu pisala krowka ale nie jestem pewna. W kazdym razie to wg mnie ciekawy i w miare prosty temat.. :taak:
Kurczę załóżmy klub sms-owych poszukiwaczk partnera na 100dniówkę ;p;p Pewnie byłoby nas nie mało !!
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 18:03   #1097
L*O*L*I*N*K*A
Raczkowanie
 
Avatar L*O*L*I*N*K*A
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 63
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Uhahana ja też bywałam na spektaklach. Ostatni raz byłam w zeszłym roku przed Bożym Narodzeniem na "Wigiliach polskich" Ciekawie było
Hehe a w podstawówce należałam nawet do kółka tetralnego

A co do życzeń, to jeśli są napisane szczerze i prosto z serca to mozna usprawiedliwić małe spóxnienie

Ja np. nigdy nie piszę nikomu na urodziny żadnych wierszyków czy coś, zawsze piszę coś od siebie ... myślę, że to ma wtedy dla solenizanta większą wartość niż wierszyk ściągnięty z neta

A do Częstochowy jedziemy pomodlic się o pomyślne zdanie matury
L*O*L*I*N*K*A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 18:25   #1098
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Przeczytałam tyko powbierznie ta strone bo nie amm czasu na wiecej i zapamietałam jedno... Mathilda naprawde podziwiam ze wstajesz do szkoły o 5 rano

U mnie w szkole sa juz rlekcje i skończyła tradycyjnie o 16:30
Mam temat na Dyplom - "Oprawa Graficzna Konkursu Plastycznego Dla Dzieci Z Podstawowki"
A co najlepsze sama mam im zadac temat konkursu
W skład Dyplomu ma wejsc miedzy innymi:
- list gratulacyjny (oczywiscie jakos fajnie graficznie oprawiony)
- koperta i informator o konkursie które zostaną wydrukowane i rozesłane po podstawowkach
- wyróżnienia
- dyplomy
- afisz informujący
- plansza prezentująca Dyplom
Chyba drogo mnie to wyjdzie bo drukarnia itd ale przynajmniej mam bezpieczny temat który łatwo poprowadzic...Ale on dopiero na 90% jest moj bo i tak musze wymyślec rezerwowe

Lece sie uczyć...
Wpadne tu jeszcze i nadrobie w wolnej chwili
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 18:28   #1099
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Ja też zawsze wymyślam życzenia sama, indywidualnie dla każdego, komu składam, bo takie typowe mnie nie kręcą, ha.

Błagam, nie cytujcie tych tekstów na biało =) Cobyśmy mogły później to bez konsekwencji usunąć. Bardzo bym była wdzięczna =)

A ja mam dzisiaj wielkie ambicje iść spać BARDZO wcześnie, około 21:00, no może 22:00. Jak mi się uda, to będzę z siebie nieziemsko dumna
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 18:35   #1100
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Ja też zawsze wymyślam życzenia sama, indywidualnie dla każdego, komu składam, bo takie typowe mnie nie kręcą, ha.


A ja mam dzisiaj wielkie ambicje iść spać BARDZO wcześnie, około 21:00, no może 22:00. Jak mi się uda, to będzę z siebie nieziemsko dumna
Przepraszam kochanie tak jakoś z rozpędu to zrobiłam
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 18:40   #1101
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Przepraszam kochanie tak jakoś z rozpędu to zrobiłam
Ależ nie szkodzi Hahaha, lubię używać słowa ALEŻ

O jeszcze o jednym zapomniałam. Co do książki, to mam jakieś takie repetytorium do matury wyd. MacMillan. Niby niezłe, ale czasem właśnie jakiś konkretnych przykładów brakuje. No i ciężkie to skubane, taka ogromna cegła. Byłabym bardzo wdzięczna za skana, oczywiście gdyby Ci się chciało

Babka z polskiego na jutro kazała nam znać mniej więcej treść "Wesela", ale nie kazała czytać samego dramatu. Niby streszczenie wystarczy, ale nie wiem, czy nie przeczytam I Aktu w całości, w książce... Się zobaczy Jaki kujon ze mnie ostatnio, buehhe...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 18:53   #1102
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Noo tylko pamiętaj znak umowny jakiś mial być! Pozdrowienia dla nas chcemy!
Tak myślałam, ze to będzie kciuk wyciągnięty do góry(taki znak ok)
Nie wzbudzi podejrzeń, a Wy będziecie wiedziały o co cho

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Krówka, ale ile Ty dni w Wawie będziesz?Bo ja wyjeżdżam na kilka dni z klasą, wracam w pt wieczorem. Będę w sobotę, a na Szymona na pewno nie pójdę, bo sprawdziłam w internecie i na ten program w tym tyg, nie potrzebują żadnych statystów. Chociaż nie wiem czy i tak bym poszła, bo musiałabym z tatą pogadać czy mnie odbierze, bo to się strasznie późno kończy i miałabym problem z powrotem.
Jaka szkoda! Ja będę w Wawie tylko czwartek-cały dzień.
Żałuje, ze sie nie spotkamy, mam nadzieje, ze jeszcze będzie kiedyś ku temu okazja

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Babka z polskiego na jutro kazała nam znać mniej więcej treść "Wesela", ale nie kazała czytać samego dramatu. Niby streszczenie wystarczy, ale nie wiem, czy nie przeczytam I Aktu w całości, w książce... Się zobaczy Jaki kujon ze mnie ostatnio, buehhe...

Rzeczywiście kujon

I w pełni rozumiem Twoją radość : D
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:08   #1103
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

czesc



Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość

przeraża mnie powtórzenie całego działu na fizykę,którego nie skończyliśmy w zeszłym roku, na jutro, ale jedna enka jest, ale jak to będzie ( a będzie ) na wtorek to
tu już się nie "poczytać w autobusie", wykuć po prostu słowo w słowo te debilne regułki, tego jest połowa zeszytu

:help
a ja sie zastanawiam, czemu nie przepisalas sie na humana?
chyba byloby prosciej bez fizyki, rozszerzonej matmy itp.
wiem, glupio mysle, bo pewnie jestes zwiazana z klasa i to nie takie proste przepisac sie, ale jakbym ja miala jeszcze dodatkowo wkuwac fizyke, meczyc sie z matma to.. brrrrr.

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
Zazdroszcze

Dostałam dziś 5 pkt ujemnych za gadanie na polskim. Ale ja przeciez rozmawialam na temat prezentacji!! To niesprawiedliwe! <foch>
nas ciagle upomina na polskim.. jak uslyszy jakis szept z tylu to mysli zaraz, ze to my (w 90% przypadkow sie nie myli ).





bylam dzis na takiej jakby osiemnastce w pizzerii, jak wracalysmy z dziewczynami to widzialysmy wypadek babka potracila starszego pana i nie widziala tego, gosc lezal prawie pod jej kolami a ona probowala wycofac i o malo go nie rozjechala, ludzie zaczeli krzyczec, wysiadla i tlumaczyla sie, ze nie widziala niczego.
chyba nic sie nie stalo, bo facet wstal normalnie, ale strasznie to wygladalo
a 'najlepszy' byl jeden chlopak, tez swiadek wypadku, odwrocil sie w nasza strone i zaczal cieszyc nie wiem z czego



przepisuje WOS, w cholere tego jest
nie bylo sie w piatek w szkole to sie ma za swoje he he.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:35   #1104
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość

patitcz-z jednej strony fajnie by było pojechać, no ale.. tydzień szkoły w 3 klasie to jednak jest minus..

no wlasnie troche sie tego boje
a najwiekszy minus to jest to ze jade sama
tzn jedzie jeszcze jeden chłopak ktorego znam
poza tym znam opiekunow itd
ale nie mam jakies kolezanki zeby siedziec w autobusie, wgl nie wiem jka bedzie ze spaniem

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość

Patitcz-rok szkolny jeszcze sie aż tak nie rozkręcił, dasz radę nadrobić, a będziesz miała fajną przygodę

Mnie np. w czwartek i w piatek w szkole nie edzie bo jadę do Warszawy na nagranie Szymon Majewski Show
Własnie! Ines bedziesz?
ale ci zazdroszcze Szymona
i bedziesz w tv ?

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
patitcz tak jak mówi krówka rok szkolny jeszcze się nie rozkręcił! Jedź jedź bo będziesz żałować. W szkole nie ominie Cię tak dużo


no to jade
i zobaczymy jak bedzie ; )
__________________
"Uwierz w anioły
Nawet jeśli ich skrzydła są czarne
uwierz w diabła
choćby na jego nogach spoczywała
płonąca aureola
Uwierz w ślepą miłość
i równie ślepą nienawiść
Uwierz We mnie"
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:39   #1105
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Przeczytałam tyko powbierznie ta strone bo nie amm czasu na wiecej i zapamietałam jedno... Mathilda naprawde podziwiam ze wstajesz do szkoły o 5 rano

U mnie w szkole sa juz rlekcje i skończyła tradycyjnie o 16:30
Mam temat na Dyplom - "Oprawa Graficzna Konkursu Plastycznego Dla Dzieci Z Podstawowki"
A co najlepsze sama mam im zadac temat konkursu
W skład Dyplomu ma wejsc miedzy innymi:
- list gratulacyjny (oczywiscie jakos fajnie graficznie oprawiony)
- koperta i informator o konkursie które zostaną wydrukowane i rozesłane po podstawowkach
- wyróżnienia
- dyplomy
- afisz informujący
- plansza prezentująca Dyplom
Chyba drogo mnie to wyjdzie bo drukarnia itd ale przynajmniej mam bezpieczny temat który łatwo poprowadzic...Ale on dopiero na 90% jest moj bo i tak musze wymyślec rezerwowe

Lece sie uczyć...
Wpadne tu jeszcze i nadrobie w wolnej chwili
Ciekawie to wygląda
Bym chciala zobaczyc efekt końcowy twojej pracy

Ja niedawno do domu wróciłam,bo od razu poszlam po szkole na poczte,ale kazali przyjsc po 18 wiec zaszlam do koleżanki,po drodze do kolegi zaszlam,a jak wracalam kolo 19 z poczty to do TŻ

i tak niedawno zjawilam sie w domu
Odebralam bolerko Fajne jest

Aaa czeka mnie dzisiaj sporo roboty.Dostalam tematy prezentacji,musze do jutra zdecydowac w jakiej chce brac udzial olimpiadzie...
I jeszcze historia czeka nie tknięta dzisiaj

Niech dzien trwa jeszcze z 10 h dłuzej
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:43   #1106
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość

Niech dzien trwa jeszcze z 10 h dłuzej
Jestem za

A teraz zmywam się Poczytam i zbieram się do spania
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 20:05   #1107
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Uhahana możesz podać maila??
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 21:40   #1108
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Też jestem za tym, żeby dzień trwał dłużej
Wiecie, co nie dość, że na maturze zdaję hitorię sztuki, której nie mam normalnie w szkole to jeszcze mnie strasznie korci, żey pisać olimpiadę z polskiego W zeszłym roku pisałam, ale poszło mi nienajlepiej, ale to przez moją polonistkę, która źle mi zinterpretowała teamt, a ja się za bardzo nią zasugerowałam Chciałabym spróbować jeszcze raz, ale tak bez niczyjej pomocy i nie wiem czy dam radę ze wszystkim czy nie...
Durga bardzo podoba mi się pomysł na Twój dyplom
Patitcz ja jestem za tym, żebyś jechała Ja też jadę teraz niedługo na warsztaty i w sumie z mojej klasy jadę tylko ja i TŻet, ale nie przejmujemy się nadrabianiem, bo wiemy, że teraz jest jeszcze w miarę spokojnie
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 21:52   #1109
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Jaka szkoda! Ja będę w Wawie tylko czwartek-cały dzień.
Żałuje, ze sie nie spotkamy, mam nadzieje, ze jeszcze będzie kiedyś ku temu okazja
To szkoda i ja też mam nadzieję, że się spotkam (jak z Wami wszystkimi), baw się tam dobrze

Przepraszam, że się tu rzadziej udzielam i nie piszę nic do Was, ale Was czytam jak mam czas.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 22:29   #1110
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość

Dostałam dziś 5 pkt ujemnych za gadanie na polskim. Ale ja przeciez rozmawialam na temat prezentacji!! To niesprawiedliwe! <foch>

mathilda jutro ja wstaje o 5. wlasciwie o 5:20
Współczuję wiem jak się wstaje o 5:00
Niesprawiedliwość na tym świecie panuje! Nie przejmuj się Ja na szczęście nie mam zachowania na pkt. tylko najbardziej liczą się nieobecności.

Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
Mathilda tez chciałabym do Pragi Ale na razie tylko do Zakopanego jadę na te warsztaty teatralne
No właśnie pisz pisz kochanie kiedy to!


Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Mathilda naprawde podziwiam ze wstajesz do szkoły o 5 rano
Hah jest co


Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość

O jeszcze o jednym zapomniałam. Co do książki, to mam jakieś takie repetytorium do matury wyd. MacMillan. Niby niezłe, ale czasem właśnie jakiś konkretnych przykładów brakuje. No i ciężkie to skubane, taka ogromna cegła. Byłabym bardzo wdzięczna za skana, oczywiście gdyby Ci się chciało
Mam chyba to samo
Tzn jeszcze nie kupione ale beeeedzie

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Tak myślałam, ze to będzie kciuk wyciągnięty do góry(taki znak ok)
Nie wzbudzi podejrzeń, a Wy będziecie wiedziały o co cho
Okay będziemy bacznie obserwować

Cytat:
Napisane przez patitcz Pokaż wiadomość
no wlasnie troche sie tego boje
a najwiekszy minus to jest to ze jade sama
tzn jedzie jeszcze jeden chłopak ktorego znam
poza tym znam opiekunow itd
ale nie mam jakies kolezanki zeby siedziec w autobusie, wgl nie wiem jka bedzie ze spaniem


no to jade
i zobaczymy jak bedzie ; )
noo to się cieszę! Znając Twoje doświadczenie w takich wyjazdach na pewno szybko się zaaklimatyzujesz i znajdziesz jakichś miłych znajomych

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Jestem za
Ja też!


Spałam dziś do 19:30 :/ kurde. Dziwnie się czuję teraz.
Muszę iść pod prysznic ... ahc wreszcie I do spanka
pa
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.