gabinet kosmetyczny ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-15, 14:55   #1
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147

gabinet kosmetyczny ?


Hej dziewczyny Szukam dobrego gabinetu kosmetycznego.. niestety dermatolodzy na mnie wysiadali, wiec postanowilam zaczac leczyc sie kosmetycznie.. Dlatego chcialam sie was poradzic odnosnie kosmetyczki z okolic Katowic-Chorzowa-Bytomia..
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 22:35   #2
Mika55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny ?

Witaj,
właśnie zalogowałam się na tym forum i spostrzegłam, że szukasz gabinetu kosmetycznego. Mogę polecić Ci gabinet na ul. 3 Maja w Katowicach, (wejście do bramy tuż przed salonem Idei). Kosmetyczka nazywa się Iwona. Ja chodzę do niej od dwóch miesięcy, więc stosunkowo niedługo, za to często (1x w tyg.). Stwierdzono u mnie trądzik różowaty, mam problemy z ciągłym rumieniem na twarzy, do tego mam cerę tłustą o podłożu suchym (cokolwiek to znaczy!) i "całe życie" zmagam się z trądzikiem, który mimo mego dojrzałego bądź co bądź wieku wciąż mi doskwiera. P. Iwona stosuje doskonałe kosmetyki bez konserwantów i innych składników żle wpływających na cerę wrażliwą, oferuje szeroką gamę zabiegów i chyba jest niezła, choć ja - z natury sceptyk - wciąż ją obserwuję. Ale faktycznie buzia po tych dwóch miesiącach wygląda lepiej, a Iwona twierdzi, że kiedyś (??) w ogóle będzie ok. Tak więc proponuję żebyś tam zadzwoniła lub poszła, bo najlepiej przekonać się samemu. Nie wiem, czy mogę tu podawać jej numer, więc może podaj mi swego maila, to Ci go prześlę. Pozdrawiam.
Mika55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 09:51   #3
indianka84
Raczkowanie
 
Avatar indianka84
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 84
GG do indianka84
Dot.: gabinet kosmetyczny ?

a myslicie ze w gabinecie kosmetycznym pomoga cos na nawracajace wysypki??? tak czytalam na jednym forum ze oze moje wysypki sa spowodowane glodem sterydowym (2 lata na diprosalicu) a nie alergenem,


sama studiuje na studium kosmetycznym ale to pierwszy semstr i jeszcze sie nie znam a a naszych pracowniach nauczycielkom jakos nie ufam mimo ze sa kometyczkami juz parenascie lat

jak myslicie? moze w gabinecie cos pomoga moze jaks odnowa by sie przydala dla tej skory po sterydach

ciekawe ile to kosztuje?bo sie przyznam ze w zyciu u kosmetyczki nie bylam

sama sobie jestem kosmetyczka heheh
__________________
radość wypełnia mi serce
dla wszystkich słońce na niebie
woda nie płynie pod górę
żyjesz nie tylko dla siebie
indianka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.