kręcone a farbowanie, pasemka, balejaż, koloryzacja - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-22, 15:57   #31
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Pauluś i Megi - jak wrócicie od fryzjerów to wklejcie tu potem foteczki dobra? Ja planuję nowy baleyage z kolorów: wiśniowego, rudego, blond i brązu, ale to dopiero pod koniec wakacji - daję jeszcze moim włoskom odpocząć
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 16:18   #32
Paula :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Byczyna
Wiadomości: 15
GG do Paula :)
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Agnieszko kochana nie ma problemu, jak wrócę od fryzjera to napewno wkleje fotkę (jesli pierw zdobędę informacje, jak to zrobić ) Super pomysł, bardzo fajny zestaw kolorów, napewno bedziesz ładnie wyglądać. Buźka słonko
Paula :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 20:41   #33
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Cytat:
Napisane przez Paula :)
Agnieszko kochana nie ma problemu, jak wrócę od fryzjera to napewno wkleje fotkę (jesli pierw zdobędę informacje, jak to zrobić ) Super pomysł, bardzo fajny zestaw kolorów, napewno bedziesz ładnie wyglądać. Buźka słonko
hihi - jestem Agata =P dzięki wielkie Miałam już keidys taki zestaw kolorków na głowie i wygladało super, tylko ta wiśnia za szybko sie wypłukała A kiedy sie wybierasz do fryzjerka?
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:25   #34
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

No to jestem umówiona na 9 rano. Ciekawe, co z tego wyniknie. Może rzeczywiście będzie lepiej, jak zrobię tylko pasemka na moich własnych włosach - chociaż obawiam się, że ulegnę znacznie presji fryzjerki- ale numer. Przez 25 lat mojego życia nie miałam rozjaśnianych włosów, ani pasemek, aż tu nagle tak mnie wzięło. Obiecuję zdjęcia i dzięki Dziewczyny za pomoc .
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 22:38   #35
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Kobieta zmienną jest... 3mam kciuki za powalający efekt końcowy
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 13:53   #36
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Dziewczyny, szkoda, że nie mam teraz przy sobie aparatu, bo zmiana jest bardzo duża. Miałam włosy ciemne, a tu rozjaśniła mi tylko te pasemka, resztę zostawiła bez zmian, a wszystko wygląda, jakby było rozjaśniane. Zrobiła mi pasemka na całej głowie, takie cieniutkie, kolory wyszły różne, chociaż wszędzie miałam nakładany tylko rozjaśniacz. ale teraz mam nowy problem - już czuję, że moje włosy są strasznie przesuszone. Wcześniej nie używałam do nich nic prócz szamponu i wosku, a teraz czas na jakąś superodżywkę. Jakieś porady????
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 14:19   #37
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Mnie się bardzo podobają kręcone loczki a + dodatkowo pasemka to po prostu EXTRA!Leć do fryzjera i się nawet nie zastanawiaj,supcio!PozDra WiaM
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 10:10   #38
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Megi - wklej fotę, proszę, jestem bardzo ciekawa!
Co do dobrej odżywki... hmm...
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 06:41   #39
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Unhappy Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Aga, nie mogę taraz dorwać aparatu, ale postaram sie . Ale jest pewien problem - włosy mam naprawdę bardzo zniszczone i suche i łamliwe, a na dodatek nie chcą mi się teraz kręcić . Załamka.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:13   #40
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Spróbuj może zastosować odżywkę i szampon do włosów farbowanych, także jakąś maseczkę na włosy. Myślę, że to powinno pomóc.
Piszesz, że masz różne kolory pasemek na włosach, chociaż miałaś jeden kolor. Ja też tak kiedyś miałam. A stało się tak dlatego, ponieważ miałam za długo trzymaną na włosach farbę z rozjaśniaczem (od razu 2 w 1). Włosy były bardzo suche, okropne. Dobrze, że wcześniej ich nie farbowałam i nie miałam pasemek, bo pewnie by mi powypadały. Mam grube i gęste włosy, więc jakoś się trzymały na głowie .
Spróbuj z tą serią do włosów suchych, farbowanych, kręconych (ale najlepiej chyba do farbowanych, bo ona mocno nawilża). Nie doradzę Ci konkretnej firmy, bo za bardzo nie jestem specjalistką w tej dziedzinie. Ja stosowałam maseczkę z AVONU.
Pozdrawiam
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 16:51   #41
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Chce załączyć zdjęcie jakie miałam wcześniej włosy - stare dobre czasy. Teraz wyglądam jak miotła. Ale juz kupilam maseczke i bede stosowac. Moze da rade.
Jakość zdjęcia niezbyt. Włoski miałam lśniące i pięknych falach.
Ach te dobre stare czasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11100_1005.JPG (106,8 KB, 981 załadowań)

Edytowane przez megi-megi
Czas edycji: 2005-07-28 o 06:19
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 05:29   #42
ada53
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 93
GG do ada53
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze chciałbym miec tez loczki lub lekkie fale nic iweicej tylko tyle a kłopoty z waszymi włosakmi znikną predzej czy pożniej bedzie ok ggdzies czytałam z edobry na to aby włsoki pieknie lsniły jest PŁYNNY JEDWAB nie wiem czy to wam w czyms pomoze ale pisze bo a noz sie uda jest odstepny u fryzjera idzie go sprowadzic lub na allegro http://www.allegro.pl/search.php?str...&category=1430 kossztuje nie całe 5 zł.
__________________
"Nie ma brzydkich kobiet tylko niektóre nie wiedzą, że są piekne "






ada53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 12:34   #43
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Ale ten płynny jedwab nie prostuje włosów?
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 06:30   #44
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Kurcze, maseczka, jaką kupiłam to Gliss Kur - nie pamiętam jak to się pisze . I wiecie co - owszem pomaga, ale na pewno jeszcze bardziej prostuje włosy. Więc jestem w kropce, bo albo je troche podleczę albo bedę miała kręcone.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 07:42   #45
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Cytat:
Napisane przez megi-megi
Kurcze, maseczka, jaką kupiłam to Gliss Kur - nie pamiętam jak to się pisze . I wiecie co - owszem pomaga, ale na pewno jeszcze bardziej prostuje włosy. Więc jestem w kropce, bo albo je troche podleczę albo bedę miała kręcone.
ja tez 3 dni temu robiłam pasemka i tez mam siano które sie nie kręci
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 14:31   #46
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Cytat:
Napisane przez megi-megi
Kurcze, maseczka, jaką kupiłam to Gliss Kur - nie pamiętam jak to się pisze . I wiecie co - owszem pomaga, ale na pewno jeszcze bardziej prostuje włosy. Więc jestem w kropce, bo albo je troche podleczę albo bedę miała kręcone.
A może kup sobie jakiś szampon do włosów kręconych i odżywkę? Albo do farbowanych, te szampony i odżywki są mocno nawilżające włosy.
A do tej fryzjerki już więcej nie chodź.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 16:01   #47
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Cytat:
Napisane przez *Basia*
A może kup sobie jakiś szampon do włosów kręconych i odżywkę? Albo do farbowanych, te szampony i odżywki są mocno nawilżające włosy.
A do tej fryzjerki już więcej nie chodź.
to nie jest wina fryzjera
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:57   #48
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Talking Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Znalazłam sposób - odzywke nakładam przed myciem włosów, a nie po, i nawet sie kręcą i trochę nabrały życia. Ale to już nie to. Wyglądam nieco jakbym osiwiała. A może to już te lata.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 07:21   #49
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Cytat:
Napisane przez megi-megi
Znalazłam sposób - odzywke nakładam przed myciem włosów, a nie po, i nawet sie kręcą i trochę nabrały życia. Ale to już nie to. Wyglądam nieco jakbym osiwiała. A może to już te lata.
nie martw sie ja wyglądam dokładnie tak samo
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 22:03   #50
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Thumbs up Dot.: Pasemka na kręconych włosach

Cześć dziewczyny!
Ja też mam "pokręcone" na głowie tzn również mam burze loków. Czytam o waszych problemach z przesuszonymi włosami..... ja także farbuję włosy- pasemka i te sprawy. Polecam wam szczególnie serię Dove do włosów farbowanych (szampon, odżywka+ serum)- po prostu REWELACJA!!!!!
Ja za cały komplet zapłaciłam 34zł. i naprawdę zdziałało cuda- włosy błyszczą, pięknie się kręcą i ładnie układają (ale ostrzegam- uważajcie z serum- nie za dużo bo włosy będą tłuste). Ponadto kapitalny jest również olejek z Avonu skarby indii (ónież używam).
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam...
Dajcie znać jak tam wasze fryzki się mają
Pozdrawiam serdecznie- duża dla was.
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 12:39   #51
AGATA28
Raczkowanie
 
Avatar AGATA28
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 131
balejaż na kręconych...pomożcie!

mam ciemne, naturalnie kręcone włoski do ramion.chce zmienic kolor i myslalam o balejażu.jesli macie jakies fotki balejazu na kręconych włosach to bardzo prosze - pokażcie mi bo nie wiem na jaki zestaw kolorow sie zdecydowac i czy wogole to robic??taka zmiana radykalna nastąpi u mnie pierwszy raz od kilku lat i to napawa mnie przerażeniem...ale musze cos zrobic z tą czupryną...
AGATA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 21:47   #52
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: balejaż na kręconych...pomożcie!

hej.Tez długo szukałam balejażu do kręconych włosów.. szuakalm i nic nie znalazłam poszlam do fryzjera i poqwiedzialam zeby zrobila cos co uwaza za dobre... i zrobila hehe.Tez mialam ciemne włosy a teraz mam jasniutkie pasemka i kilka ciemnych czekoladowych pasem jest Ok. tylko z tego co wiem to do kręconych włosów najlepiej robić grubsze pasemka bo cienkie sie mieszaja i wychodzi cos dziwnego na głowce :0 pozdrawiam pa;*
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 22:35   #53
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: balejaż na kręconych...pomożcie!

Ja też szukałam niedawno i jakoś nic nie znalazłam doszłam do wniosku że w tym sezonie kręcone włosy mają widocznie być jednolitego koloru, ewentualnie z kilkoma pasmami innego koloru.
No ale nie każdy może chce iść za modą więc powinny też być balejaże dla kręconych włosków Może znajdę coś przypadkiem za niedługo
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 22:53   #54
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: balejaż na kręconych...pomożcie!

Wejdź na stronę www.curlyhair.net Może tam coś znajdziesz. Stronka poświęcona kręconym włosom . Zbyt wielu balejaży tam nie znalazłam ale może stronka natchnie ciebie do innej zmiany . Tak poza tym słyszałam wypowiedzi, że kręcone włosy + balejaż to już zbyt dużo, chociaż sama nie mam do końca zdania na ten temat. To zależy jakiego rodzaju skręt, jaka fryzura i jakie kolory.....
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:26   #55
kazimirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
kręcone a farbowanie, pasemka, koloryzacja - zbiorczy

Hej dziewczyny!
Chciałabym bardzo zmienić swoją fryzurę, chodzi mi o zrobienie pasemek w jednym bądź dwóch kolorkach, jednak moje włosy są bardzo kręcone i zastanawiam się czy to nie będzie przeszkadzało. A co wy myślicie o tym zestwieniu: pasemka + loki?


Dodam, że mam włosy tak do ramion i są one brązowe.

Edytowane przez kazimirka
Czas edycji: 2006-01-13 o 20:51
kazimirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:59   #56
Mikusia_1
Zadomowienie
 
Avatar Mikusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Pasemka a loki...

Hej Kazimirka jak naturalnie mozesz zrobic pasemka na twoj włos ..nie ma to znaczenia czy masz krecone ..fakt zeprzy tych wlosach jest duzo roboty..troche sie trzeba nameczyc....ale w dwoch kolorach raczej nie..robiłam w salonie jednej klietce co miala wlasnie wlosy do ramion i dosyc mcno krecone wlosy miala..i chciala miec pasemka jasne i wyszlo jej przepieknie.. ..Takze i ty mozesz śmialo zmienic fryzure jesli jednak fryzjerka bedzie sie wahala i powie ze nie da sie zrobic to oznacza ze jej sie nie chce...w ten czas idz do innego salonu

pozdrawiam
Mikusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 07:31   #57
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Pasemka a loki...

Nie polecam raczej, czesto włosy się rozprostowują od farbowania...
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 20:52   #58
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: Pasemka a loki...

2 raczej nie....ewentualnie jeden ale z doswiadczenia wiem ze jak mialam wyprostowane to fajnie to wygladalo efekt pasemek byl widoczny natomiast przy lokach kolor tak jakby zlal sie tworzac poprostu ciemniejszy odcien... a mialam na bardzo jasnym blondzie czekoladowe pasemka a przy lokach wychodzil jasny braz wiec moze jezeli chcesz cos zmienic to zafarbuj wloski na nieco ciemniejszy lub jasniejszy odcien
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 17:14   #59
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pasemka a loki...

Cytat:
Napisane przez miss_holland
Nie polecam raczej, czesto włosy się rozprostowują od farbowania...



mam cale zycie naturalnie kręcone włosy, farbuje od 15 lat i musze powiedziec ze nie oszczedzam wlosow i ani razu mi sie nie zdarzylo zeby sie wyprostowaly od tego, owszem miewaly gorsze dni ale bez przesady...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 17:17   #60
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pomóżcie... PASEMKA i KĘDZIORKI?

Cytat:
Napisane przez kazimirka
Hej dziewczyny!
Chciałabym bardzo zmienić swoją fryzurę, chodzi mi o zrobienie pasemek w jednym bądź dwóch kolorkach, jednak moje włosy są bardzo kręcone i zastanawiam się czy to nie będzie przeszkadzało. A co wy myślicie o tym zestwieniu: pasemka + loki?


Dodam, że mam włosy tak do ramion i są one brązowe.

swego czasu mialam 3 kolory - jasny blond, ciemniejszy i dosc ciemny braz na moich naturalnych o myslim kolorze kreconych wlosach, wygladalo pieknie. przez to ze sie krecily efekt codziennie byl inny bo wlosy kazdego dnia ukladaly sie inaczej, a dodatkowym plusem jest to ze odrosty ie sa az tak widoczne.
a co do robienia pasemek to ja nie wiem jaka jest trudnosc, chyba tylko w rozczesaniu wlosow zeby farbe nalozyc bo pozatym to krecone wlosy sa to takie wlosy jak jak kazde
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 23:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.