Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-18, 07:51   #4171
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć znawczynie! Mam pytanko: wcześniej włosy robilam samym rozjasniaczem, miałam bardzo jasny blond. Ostatnio nalozylam na to londe sredni blond. Pojawiły sie juz odrosty, a naturalnie mam ciemny brąz. Czy teraz wystarczy położyć na odrost sama farbę czy z jakimś oksydantem??

Edytowane przez magda1302
Czas edycji: 2014-04-18 o 08:31
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 08:01   #4172
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
Cześć znawczynie! Mam pytanko: wcześniej włosy rozjasniaczem rozjasniaczem, miałam bardzo jasny blond. Ostatnio nalozylam na to londe sredni blond. Pojawiły sie juz odrosty, a naturalnie mam ciemny brąz. Czy teraz wystarczy położyć na odrost sama farbę czy z jakimś oksydantem??
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 08:31   #4173
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Ej ej nie znam sie :P
Nie wiem czym sama farba pokryje moj ciemny odrost...
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 08:38   #4174
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
Ej ej nie znam sie :P
Nie wiem czym sama farba pokryje moj ciemny odrost...
Ale nigdy nie używa się samej farbyzawsze stosuje się do niej odpowiedni oksydant
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 08:52   #4175
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Ale nigdy nie używa się samej farbyzawsze stosuje się do niej odpowiedni oksydant
Źle sie wyraziłam. Chodzi mi o to czy oksydant, który jest z farba jest wystarczający? Czy potrzebuje większej siły?
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 09:22   #4176
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



a u mnie mega błysk po syoss

współczuje kici
ale zakupów zazdroszcze


nie będę skromna i powiem , a raczej napisze , że jutro mam urodziny ,ale mam zamiar się dobrze bawić( zależy jak to rozumieć ) i proszę was o pozytywną energie dla mnie , żeby ten dzień był chociaż jednym wspanaiałym dniem w tym roku dla mnie

Bunny jeśli chodzi o strylke to mogę Ci napisać z mojego doświadczenia .przygotowania to musi być na czczo. po 2-3 godzinach odbierasz pieska. dobrze jakby Ci dali unranko dla niej ,moja dostała taki kaftanik żeby po brzuchu się nie drapała i gryzła, kilka dni może być skołowana i niechętnie się załatwiać i wychodzić na dwór, brak apetytu, dostaniesz na pewno jakies leki do podawania i kontrola po kilku dniach. niezdziw sie jak się załatwi na dywan lub tym podobne. moja tak w pierwszym dniu zrobiła. i co chwile siadała bo pewnie szwy ją ciągły a tak to po kilku dniach wszystko wróciło do normy .
Asieńko wszystkiego naj i spełnienia najskrytszych marzen!!! baw sie dobrze
kurcze, to ta opieka jest troszke skomplikowana ;(

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny nic się nie bój będzie dobrze!! Musi być na czczo. Poza tym nie ma innych wymagań, jak się o nią boisz to możesz zrobić badania czy nie ma przeciwskazań do sterylki, krem i mocz, 50-60zł u weta. Tylko badania też na czczo i musisz się u swojego wcześniej (z 3-4 tyg przed planowaną sterulką)umówić. Lolka jest młoda więc badania koniecznością nie są. Na pół dnia musisz ją zostawić, ja zostawiałam o 9, odbierałam o 13-14. Wydają pieska jeszcze w półnarkozie, dochodzi do siebie w domu. Może skuczeć, tracić równowagę, sikać, ale tak schodzi narkoza. Niekoniecznie Twoja tak to odczuje, moja spała jak zabita, trochę "leniwie" się poruszała, raz zwymiotowała, poza tym bez żadnych efektów ubocznych. Co do szwów to zależy czy Lolka lubi "tam" grzebać. Przekonasz się po zabiegu dopiero. Kołnierz dostaniesz i fartuszek to jej to założysz żeby nie ruszała rany. Kontrole będziesz ze 2 miała, po 7-10dniach ściągnięcie szwów. Musisz pilnować by nie skakała, nawet z małej wysokości, nawet jak się lepiej poczuje i już np rana będzie prawie zagojona, bo ja po tygodniu moją nie dopilnowałam i przepuklina jej sie zrobiła, drugi raz narkoza, rozcinanie i szycie
Opieka po zabiegu-być przy niej, głaskać, tulić, możesz rosołek ugotować jak już będzie chciała jeść
no to mam zonka, bo ona spi na swojej czesci lozka i na nie wskakuje...na podlodze nie ma mowy zeby sie polozyla- bedzie lazila z kata w kat... i inny klopot to mieszkamy na 3 pietrze, windy nie ma a ja nie dam rady jej na dwor nosic poprosze tz zeby wzial kilka dni wolnego jak sie da...mysle ze po 4-5 dniach juz da rade sama lazic?
zapaskudzic mieszkanie mi moze, dam jej kilka kocykow/recznikow plazowych niech na to robi pod siebie wszystko przygotuje wczesniej, popiore zeby bylo czysciutkie i "sterylne". tak sie boje bardzo zaluje ze nie trafila do nas juz wysterylizowana...pociesz a mnie to ze tz z nami bedzie, zawiezie nas, potem ze mna kilka godzin cos porobi, pojedziemy po nia i bedziemy ciagle przy niej we dwoje, bo ja bym pewnei tak panikowala, ze jeszcze bym mdlec zaczela pod wzgledem strachu-stresu jestem okropna
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja polecam z pudrow Max Factor loose powder mam go od ponad roku, swietnie matuje i jest go mnostwo w sloiku

Podkladu ani rozu nie potrzebuje tzn roz tak ale kupuje Clarinsa w douglasie

Jesli chodzi o Bourjois healthy mix to dziewczyny jesli ktoras z was chcialaby go przetestowac to moge jej zrobic prezent po swiateczny i wyslac bo mam dwa... Na oddanie mam nr 52 czyli drugi w kolejnosci. Zuzycie naprawde bardzo niewielkie, dla mnie zbyt ciemny a watpie zebym miala czas aby az tak sie opalic mam dla siebie nr 51 i jest ok wiec 52 oddam bo i tak nie zuzyje a moze komus posluzy


Co u nas to sie pochwale ze Tosia przekreca sie juz z plecow na brzuch i odwrotnie i szykuje sie do pełzania czyli bede miala zaraz przerabane i bede zasuwac z odkurzaczem 3 razy dziennie zeby mi nic na podlodze nie lezalo bo niestety wszystko pakuje do buzi
Jest juz taka smieszna, chichra sie na glos, ciagle usmiecha, moj super ludzik, no kocham ja do szalenstwa
Dzisiaj bylam z nia u lekarza i jak pobierali jej krew to az jakas babka zajrzala do nas za parawanik i zapytala czy moze popatrzec na nia bo jest taka sliczna i nie moze sie napatrzec pekalam z dumy

Wczoraj mi spierdzielila z golym tylkiem z pampersa, polozylam ja do przewijania a ta hyc i uciekla na brzuch jak sie nad nią pochylałam i cos nowilam to zlapala mnie jedna reka za policzek, ścisnela, przyciagnela moja buzie nad swoja iiii... Wpakowała mi swoją obślinioną rękę do buzi

Klade sie spac bo padam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
twoje opowiesci o tosi sa cudowne slodka jest, a ty jako mama fantastyczna

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
Cześć znawczynie! Mam pytanko: wcześniej włosy robilam samym rozjasniaczem, miałam bardzo jasny blond. Ostatnio nalozylam na to londe sredni blond. Pojawiły sie juz odrosty, a naturalnie mam ciemny brąz. Czy teraz wystarczy położyć na odrost sama farbę czy z jakimś oksydantem??
nie pokryje ci odrostu, bedziesz miec na dlugosci ladny kolor, a odrosty sraczkowato-rude ;/ niestety dalej powinnas pojasniac ten odrost chocby kapiela rozjasniajaca....:rolleye s: chyba ze zejdziesz na ciemny blond/jasny braz to sama farba na oksy 9%.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 09:38   #4177
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziekuje Bunny za odpowiedz !!
Myślałam, ze uda sie juz bez rozjasniacza buuuu
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 10:05   #4178
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
Dziekuje Bunny za odpowiedz !!
Myślałam, ze uda sie juz bez rozjasniacza buuuu
nie uda sie nie ma szansy...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 11:58   #4179
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laski

Jestem po farbowaniu mojego giga odrostu palette icc N4 tzn. jasny brąz Oczywiście wyszedł ciemny, ale wiem że się spłucze więc nie panikuję Poza tym wiem że niedługo lato a zastanawiałam się nad przyciemnieniem włosów na wakacje Narazie nie mam żadnych zdj ale po weekendzie pokażę co mam aktualnie na głowie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli planujecie kupić podkłady, pudry, róże, korektory w Rossmannie, to wstrzymajcie się do wtorku, bo



Za to w Naturze od 28 kwietnia do 5 maja -40 na całą kolorówkę

Jeszcze nie wiem czy coś kupię, ale lubię się dzielić wiedzą o fajnych promocjach
Dzięki za info

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie będę skromna i powiem , a raczej napisze , że jutro mam urodziny ,ale mam zamiar się dobrze bawić( zależy jak to rozumieć ) i proszę was o pozytywną energie dla mnie , żeby ten dzień był chociaż jednym wspanaiałym dniem w tym roku dla mnie
Asiu wszystkiego naj naj najlepszego i szampańskiej zabawy Ten dzień musi należeć do Ciebie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja polecam z pudrow Max Factor loose powder mam go od ponad roku, swietnie matuje i jest go mnostwo w sloiku

Podkladu ani rozu nie potrzebuje tzn roz tak ale kupuje Clarinsa w douglasie

Jesli chodzi o Bourjois healthy mix to dziewczyny jesli ktoras z was chcialaby go przetestowac to moge jej zrobic prezent po swiateczny i wyslac bo mam dwa... Na oddanie mam nr 52 czyli drugi w kolejnosci. Zuzycie naprawde bardzo niewielkie, dla mnie zbyt ciemny a watpie zebym miala czas aby az tak sie opalic mam dla siebie nr 51 i jest ok wiec 52 oddam bo i tak nie zuzyje a moze komus posluzy

Co u nas to sie pochwale ze Tosia przekreca sie juz z plecow na brzuch i odwrotnie i szykuje sie do pełzania czyli bede miala zaraz przerabane i bede zasuwac z odkurzaczem 3 razy dziennie zeby mi nic na podlodze nie lezalo bo niestety wszystko pakuje do buzi
Jest juz taka smieszna, chichra sie na glos, ciagle usmiecha, moj super ludzik, no kocham ja do szalenstwa
Dzisiaj bylam z nia u lekarza i jak pobierali jej krew to az jakas babka zajrzala do nas za parawanik i zapytala czy moze popatrzec na nia bo jest taka sliczna i nie moze sie napatrzec pekalam z dumy

Wczoraj mi spierdzielila z golym tylkiem z pampersa, polozylam ja do przewijania a ta hyc i uciekla na brzuch jak sie nad nią pochylałam i cos nowilam to zlapala mnie jedna reka za policzek, ścisnela, przyciagnela moja buzie nad swoja iiii... Wpakowała mi swoją obślinioną rękę do buzi

Klade sie spac bo padam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kiteczko ja bym była chętna na ten podkład, spadłaś mi z nieba bo miałam w planach go przetestować Daj mi tylko znać ile Ci przelać za wysyłkę po świętach A za sam podkład jakieś pieniążki też wysyłać?

Gratuluję nowych umiejętności u małej Zobaczysz jak to teraz zleci, niedługo będzie siedziała, potem zrobi pierwsze kroki, zacznie chodzić, biegać, mówić... achh


Czeko współczuję choroby Kotka

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Dziewczyny jutro mnie pewnie nie będzie więc już dzisiaj życzę Wam spokojnych świąt pełnych rodzinnego ciepła, smacznego jajka no i mokrego dyngusa (albo może lepiej suchego?)


My z tż w 1 dzień świąt jedziemy do jego rodziców na śniadanie Wielkanocne, a potem mamy w planach zostawić małego babci i wybrać się do kina, bo w dalszym ciągu nie wykorzystaliśmy biletów jakie wygrałam Odezwę się pewnie po świętach. Buziaki
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-04-18 o 11:54
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 12:17   #4180
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny mnie jutro też nie będzie na wątku i dzisiaj popołudniu więc już dziś
życzę wam wszystkim Zdrowych,Wesołych Świąt Wielkanocnych spędzonych w ciepłej ,rodzinnej atmosferze, smacznego jajka i lanego Dyngusa
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 12:18   #4181
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Blondyny życzę Wam spokojnych, pełnych miłości Świąt
Solenizantce zaś tylko tego co najlepsze, najpiękniejsze i najprzyjemniejsze



truskawkowawiosna kupiłam podkład w Outlet Park, jest tam taka mała drogeria no name i mają wszystko, nawet farby fryzjerskie...hmmm nawet nie wiedziałam, że nie ma tej wersji w Rossmannie.
Jeśli podkład który miałaś podrażniała Ci oczy, to nie radzę próbować innych z tej serii, ja zawsze czuję lekki dyskomfort i pieczenie gdy go nakładam, staram się omijać oczy, ale nie zawsze się udaje. Gdyby nie ten mały ale upierdliwy defekt to ten podkład byłby dla mnie prawie idealny.
Co do Revlona, to porażka, obecnie zupełnie nie odpowiada mojej skórze, jest dla mnie zdecydowanie ,,za ciężki", podkreśla skórki a skóra jest ściągnięta, nawet gdy nakładam na solidną warstwę kremu nawilżającego. Kiedyś go lubiłam, ale albo diametralnie zmienili skład, albo moja cera zupełnie zmieniła swoje preferencje.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 12:39   #4182
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex nie nie nic nie chce za podklad przesylka tez sie nie klopocz, to z 8 zl bedzie wiec luzik podaj mi tylko adres na priv i po swietach wysle musze tylko wykombinowac folie bąbelkową aby go owinąć zeby sie nie zbił po drodze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 14:56   #4183
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny życzę Wam zdrowych, radosnych i pełnych miłości Świąt.


Trochę poczytałam o tych podkładach, i wybrałam Affinitone HD. Mam nadzieję, że przyjdzie mi ten kod z rossa.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:21   #4184
inka898
Przyczajenie
 
Avatar inka898
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny życzę Wam zdrowych, radosnych i pełnych miłości Świąt.


Trochę poczytałam o tych podkładach, i wybrałam Affinitone HD. Mam nadzieję, że przyjdzie mi ten kod z rossa.
Jak juz go kupisz to daj znac jak sie sprawuje

Ja tez ciagle poszukuje idealnego podkladu, teraz mam loreala true match i bylyby moim ulubionym, gdby nie rozowe tony ale sprobuje jeszcze go kupic w tej serii żółtkowej, bo obecnie mam neutral.

Asia chociaz sie nie znamy, to skladam ci najszczersze zyczenia, zycze duzo szczescia, milosci, ciepla, wsparcia, sily a przede wszystkim zdrowia

A teraz siedze z londą i zaraz ide zmywac farbke


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inka898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 20:24   #4185
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Wklejam foty po Los Angeles Syossa. Ogólnie jestem nawet zadowolona. Zrobiłam malaks na minute dosłownie. Kolor sie wydaje równy, bardzo jasny, błyszczący. Taki "czysty" bym powiedziała. Zero szarości. Troche taki "anielski" blond Chociaz odrost mi sie żółty momentami wydaje.
Generalnie mam wrażenie, że kolor podobny do c10 - tylko jaśniejszy, i kondycja lepsza.

Po kolestonach na pewno było chłodniej, stąd chyba mam teraz dziwne wrażenie, że jest jaśniej

2 pierwsze fotki w pomieszczeniu, 2 kolejne na dworze i jedna ostatnia w sztucznym łazienkowym świetle. W albumie z buzią dałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB140031.jpg (55,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB140057.jpg (75,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB140038.jpg (95,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB140040.jpg (68,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB140043.jpg (52,8 KB, 69 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 20:41   #4186
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wklejam foty po Los Angeles Syossa. Ogólnie jestem nawet zadowolona. Zrobiłam malaks na minute dosłownie. Kolor sie wydaje równy, bardzo jasny, błyszczący. Taki "czysty" bym powiedziała. Zero szarości. Troche taki "anielski" blond Chociaz odrost mi sie żółty momentami wydaje.
Generalnie mam wrażenie, że kolor podobny do c10 - tylko jaśniejszy, i kondycja lepsza.

Po kolestonach na pewno było chłodniej, stąd chyba mam teraz dziwne wrażenie, że jest jaśniej

2 pierwsze fotki w pomieszczeniu, 2 kolejne na dworze i jedna ostatnia w sztucznym łazienkowym świetle. W albumie z buzią dałam
mi się szalenie podoba
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 20:47   #4187
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość

Asia Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin zdrówka ,szczęścia,miłości,spełni enia marzeń

Czeko współczuję z kotkiem

Kitka to słodkie co piszeszmałe dzieci są cudowne

A ja wyczekuje na kuriera bo przeczytałam na str internetowej status przekazanie przesyłki do doręczenia to lada moment powinna być
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Asieńko wszystkiego naj i spełnienia najskrytszych marzen!!! baw sie dobrze
kurcze, to ta opieka jest troszke skomplikowana


no to mam zonka, bo ona spi na swojej czesci lozka i na nie wskakuje...na podlodze nie ma mowy zeby sie polozyla- bedzie lazila z kata w kat... i inny klopot to mieszkamy na 3 pietrze, windy nie ma a ja nie dam rady jej na dwor nosic poprosze tz zeby wzial kilka dni wolnego jak sie da...mysle ze po 4-5 dniach juz da rade sama lazic?
zapaskudzic mieszkanie mi moze, dam jej kilka kocykow/recznikow plazowych niech na to robi pod siebie wszystko przygotuje wczesniej, popiore zeby bylo czysciutkie i "sterylne". tak sie boje bardzo zaluje ze nie trafila do nas juz wysterylizowana...pociesz a mnie to ze tz z nami bedzie, zawiezie nas, potem ze mna kilka godzin cos porobi, pojedziemy po nia i bedziemy ciagle przy niej we dwoje, bo ja bym pewnei tak panikowala, ze jeszcze bym mdlec zaczela pod wzgledem strachu-stresu jestem okropna

twoje opowiesci o tosi sa cudowne slodka jest, a ty jako mama fantastyczna

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


nie pokryje ci odrostu, bedziesz miec na dlugosci ladny kolor, a odrosty sraczkowato-rude ;/ niestety dalej powinnas pojasniac ten odrost chocby kapiela rozjasniajaca....:rolleye s: chyba ze zejdziesz na ciemny blond/jasny braz to sama farba na oksy 9%.
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

Jestem po farbowaniu mojego giga odrostu palette icc N4 tzn. jasny brąz Oczywiście wyszedł ciemny, ale wiem że się spłucze więc nie panikuję Poza tym wiem że niedługo lato a zastanawiałam się nad przyciemnieniem włosów na wakacje Narazie nie mam żadnych zdj ale po weekendzie pokażę co mam aktualnie na głowie



Dzięki za info


Asiu wszystkiego naj naj najlepszego i szampańskiej zabawy Ten dzień musi należeć do Ciebie



Kiteczko ja bym była chętna na ten podkład, spadłaś mi z nieba bo miałam w planach go przetestować Daj mi tylko znać ile Ci przelać za wysyłkę po świętach A za sam podkład jakieś pieniążki też wysyłać?

Gratuluję nowych umiejętności u małej Zobaczysz jak to teraz zleci, niedługo będzie siedziała, potem zrobi pierwsze kroki, zacznie chodzić, biegać, mówić... achh


Czeko współczuję choroby Kotka

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Dziewczyny jutro mnie pewnie nie będzie więc już dzisiaj życzę Wam spokojnych świąt pełnych rodzinnego ciepła, smacznego jajka no i mokrego dyngusa (albo może lepiej suchego?)

My z tż w 1 dzień świąt jedziemy do jego rodziców na śniadanie Wielkanocne, a potem mamy w planach zostawić małego babci i wybrać się do kina, bo w dalszym ciągu nie wykorzystaliśmy biletów jakie wygrałam Odezwę się pewnie po świętach. Buziaki
Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Blondyny życzę Wam spokojnych, pełnych miłości Świąt
Solenizantce zaś tylko tego co najlepsze, najpiękniejsze i najprzyjemniejsze



truskawkowawiosna kupiłam podkład w Outlet Park, jest tam taka mała drogeria no name i mają wszystko, nawet farby fryzjerskie...hmmm nawet nie wiedziałam, że nie ma tej wersji w Rossmannie.
Jeśli podkład który miałaś podrażniała Ci oczy, to nie radzę próbować innych z tej serii, ja zawsze czuję lekki dyskomfort i pieczenie gdy go nakładam, staram się omijać oczy, ale nie zawsze się udaje. Gdyby nie ten mały ale upierdliwy defekt to ten podkład byłby dla mnie prawie idealny.
Co do Revlona, to porażka, obecnie zupełnie nie odpowiada mojej skórze, jest dla mnie zdecydowanie ,,za ciężki", podkreśla skórki a skóra jest ściągnięta, nawet gdy nakładam na solidną warstwę kremu nawilżającego. Kiedyś go lubiłam, ale albo diametralnie zmienili skład, albo moja cera zupełnie zmieniła swoje preferencje.
Cytat:
Napisane przez inka898 Pokaż wiadomość
Jak juz go kupisz to daj znac jak sie sprawuje

Ja tez ciagle poszukuje idealnego podkladu, teraz mam loreala true match i bylyby moim ulubionym, gdby nie rozowe tony ale sprobuje jeszcze go kupic w tej serii żółtkowej, bo obecnie mam neutral.

Asia chociaz sie nie znamy, to skladam ci najszczersze zyczenia, zycze duzo szczescia, milosci, ciepla, wsparcia, sily a przede wszystkim zdrowia

A teraz siedze z londą i zaraz ide zmywac farbke


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
boziu..., dziękuje Wam wszystkim serdecznie nawet się niespodziewałam tylu życzeń
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wklejam foty po Los Angeles Syossa. Ogólnie jestem nawet zadowolona. Zrobiłam malaks na minute dosłownie. Kolor sie wydaje równy, bardzo jasny, błyszczący. Taki "czysty" bym powiedziała. Zero szarości. Troche taki "anielski" blond Chociaz odrost mi sie żółty momentami wydaje.
Generalnie mam wrażenie, że kolor podobny do c10 - tylko jaśniejszy, i kondycja lepsza.

Po kolestonach na pewno było chłodniej, stąd chyba mam teraz dziwne wrażenie, że jest jaśniej

2 pierwsze fotki w pomieszczeniu, 2 kolejne na dworze i jedna ostatnia w sztucznym łazienkowym świetle. W albumie z buzią dałam
dokładnie mam to samo wrażenie jest bardzo naturalny i błyszczący

no to torta zdjadłam i za zdrówko wypiłam, a teraz piekę sernik na święta

kituś gratuluje Ci i zazdroszczę tej ,,Twojej Małej Słodyczy"
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 21:16   #4188
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asiu, spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe, dużo zdrówka, radości i miłości
Ja jutro będę piekła sernik i szarlotkę.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Czeko bardzo ładnie wyszło Rzeczywiście czysto, podoba mi się.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 21:30   #4189
inka898
Przyczajenie
 
Avatar inka898
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czeko super ci wyszlo

A u mnie londa okazala sie klapą, wyszlo jakos tak żółto, cieplo zamowilam majirel 9.22 i 10.1 zeby stonowac i bede czekac, a poki co na swieta bede zywym kurczaczkiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inka898 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 21:37   #4190
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Asiu kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dużo zdrówka, szczęścia, miłości i radości, pociechy z dzieci i spełnienia wszystkich marzeń

Kiteczko jesteś cudowną mamusią niedawno jeszcze tak się bałaś, a teraz Tosia to Twoja największa miłość
ja już też bym chciała swoje

A co do podkładów to u mnie ostatnio sprawdza się jedynie la roche posay toleriane teint,wszystkie inne ważą mi się na twarzy i wyglądają okropnie


Dziewczynki moje kochane chciałabym Wam życzyć wesołych świąt spędzonych z najbliższymi
no i oczywiście smacznego jajka i mokrego dyngusa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 796_smacznego-jajka.jpg (15,3 KB, 20 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 21:50   #4191
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Asiu, spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe, dużo zdrówka, radości i miłości
Ja jutro będę piekła sernik i szarlotkę.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Czeko bardzo ładnie wyszło Rzeczywiście czysto, podoba mi się.
dzięki
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Asiu kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dużo zdrówka, szczęścia, miłości i radości, pociechy z dzieci i spełnienia wszystkich marzeń

Kiteczko jesteś cudowną mamusią niedawno jeszcze tak się bałaś, a teraz Tosia to Twoja największa miłość
ja już też bym chciała swoje

A co do podkładów to u mnie ostatnio sprawdza się jedynie la roche posay toleriane teint,wszystkie inne ważą mi się na twarzy i wyglądają okropnie


Dziewczynki moje kochane chciałabym Wam życzyć wesołych świąt spędzonych z najbliższymi
no i oczywiście smacznego jajka i mokrego dyngusa
dziękuje i nazwajem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 09:41   #4192
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć Dziewczyny życzę Wam zdrowych wesołych Świąt
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 10:30   #4193
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

dziewczynki życzę Wam wszystkim zdrowych,wesołych świąt i smacznego jajeczka
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 12:41   #4194
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja również życzę wam zdrowych, wesołych i radosnych swiąt


i mam jeszcze takie pytanie do osób które biorą udział w konkursach wizażowych
czy da się sprawdzić jakoś w jakim konkursie coś wygrałam ?
bo ogólnie to mam jakąś przesyłkę do odebrania na poczcie(i zastanawiam się poprostu co to a że odebrać będe ją mogła dopiero po świętach bo teraz poczta zamknięta to próbuję to jakoś ogarnąć) i wiem że to z wizażu a patrząc na wyniki konkursów w których pamiętam że brałam udział to nie widzę swojego nicku albo coś ominełam albo nie wiem
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 16:44   #4195
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asiu, najlepsze życzenie urodzinowe, trochę spóźnione ale szczere. Dużo zdrówka, szczęścia, miłości i radości każdego dnia

Dziewczyny, Wesołych Świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa!
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 18:13   #4196
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny na łóżko ją musisz wnosić. A co do schodów to najlepiej tak jak mówisz, żeby tż wziął kilka dni wolnego i ją znosił.
Asiu spóźnione życzenia wszystkiego naj, spełnienia najskrytszych marzeń
A dla wszystkich Wesołych Świąt ;*

Ja dziś miałam sesję sportową robioną, siostra mi robiła make upa, zobaczcie przy okazji kolor po 12/89

10178284_736690556365721_640401779_n.jpg10287155_736690653032378_1129878656_n.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 00:08   #4197
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asiunia wszystkiego co najpiękniejsze! Dużo zdrówka i mnóstwooooo miłości! 😘😘😘

Dziewczyny kochane dziękuję, staram się jak mogę aby byc najlepszą mamą dla mojego rozbójnika. Miłość sama przyszła, nie wiem kiedy, oddałabym za nią życie na początku ciężko było mi się odnaleźć ale jak tylko wróciliśmy do siebie i zostałam z nią sama to wszystko wskoczyło na swoje tory to naprawdę najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Princesska miałam kiedyś próbki tego podkładu LR-P i był bardzo dobry ale trochę mocny ale mimo tego krycia w ogóle nie zapchał

Ja używam różnych na zmianę, bo moja cera po ciąży niestety szaleje - hormony nie wiem kiedy to wszystko się ustabilizuje...


Wesolych świąt kochane! 😘


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 18:55   #4198
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny na łóżko ją musisz wnosić. A co do schodów to najlepiej tak jak mówisz, żeby tż wziął kilka dni wolnego i ją znosił.
Asiu spóźnione życzenia wszystkiego naj, spełnienia najskrytszych marzeń
A dla wszystkich Wesołych Świąt ;*

Ja dziś miałam sesję sportową robioną, siostra mi robiła make upa, zobaczcie przy okazji kolor po 12/89

Załącznik 5656444Załącznik 5656445
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Asiu, najlepsze życzenie urodzinowe, trochę spóźnione ale szczere. Dużo zdrówka, szczęścia, miłości i radości każdego dnia

Dziewczyny, Wesołych Świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa!
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiunia wszystkiego co najpiękniejsze! Dużo zdrówka i mnóstwooooo miłości! 😘😘😘

Dziewczyny kochane dziękuję, staram się jak mogę aby byc najlepszą mamą dla mojego rozbójnika. Miłość sama przyszła, nie wiem kiedy, oddałabym za nią życie na początku ciężko było mi się odnaleźć ale jak tylko wróciliśmy do siebie i zostałam z nią sama to wszystko wskoczyło na swoje tory to naprawdę najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Princesska miałam kiedyś próbki tego podkładu LR-P i był bardzo dobry ale trochę mocny ale mimo tego krycia w ogóle nie zapchał

Ja używam różnych na zmianę, bo moja cera po ciąży niestety szaleje - hormony nie wiem kiedy to wszystko się ustabilizuje...


Wesolych świąt kochane! 😘


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dziękuje Wam kochane moje



shiza pochwal się fotami
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 19:13   #4199
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asiu fotki bede miec za ok 2tygodnie to wtedy pokaze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 19:39   #4200
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asiu fotki bede miec za ok 2tygodnie to wtedy pokaze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oki to czekam z niecierpliwością


ja za to postanowiłam przyciemnić włosy a to dlatego że czuje się sztucznie ...jakos po tym los angelesie zbyt mnie ,,rozjaśniło " sama już nie wiem jaki kolor byłby najlpeszy dla mnie, ale coś między miodowym , a naturalnym poziom 8/9
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.