Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 20:05   #4231
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

W ten sam dzień zdjęcia robione w domu w świetle dziennym jak widać tu już znacznie jaśniej wyglądają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (83,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (67,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (70,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (30,7 KB, 42 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:12   #4232
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Po tygodniu czyli po 2-3 myciach następne zrobię za tydzień lub dwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu1.jpg (46,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.jpg (49,0 KB, 49 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:15   #4233
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Lavia my chcemy slub we wrzesniu tego roku ale nie mamy kiedy sie wybrac do kosciola pozalatwiac... Nie spieszymy sie bo zawsze nas wcisna, slubu udzieli nam kolega TZ a w kosciele ktory zaprojektowal tata mojego TZ wiec tutaj luzik. Z sala tez nie mamy problemu, bo wesela tez nie chcemy, nie lubimy tych wszystkich zabaw itp wiec u nas eleganckie przyjecie w restauracji i tutaj tez zero problemu bo znajomi maja restauracje w GD na starowce wiec idealnie - mowimy tylko kiedy i zaklepane

Kieca sie nie stresuje, zawsze sie jakas wybierze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 10:05   #4234
ChmurkaZT
Przyczajenie
 
Avatar ChmurkaZT
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Nikt nie znalazł dla mnie słów pocieszenia.. widzę, że już nie przyjmujecie "nowych" do swojego grona.. szkoda
Postanowiłam nałożyć szamponetka Joanna Muli Effect color, nr 03 Naturalny Blond. Zobaczę czy w ciemniejszych i cieplejszych będę się lepiej czuła... myślicie, że to dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Po tygodniu czyli po 2-3 myciach następne zrobię za tydzień lub dwa
Carolajn pięknie! Masz niesamowite włosy, po prostu nie mogę się na nie napatrzeć Przyciemnione jeszcze bardziej mi się podobają.. białe to nie moje klimaty.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lavia my chcemy slub we wrzesniu tego roku ale nie mamy kiedy sie wybrac do kosciola pozalatwiac... Nie spieszymy sie bo zawsze nas wcisna, slubu udzieli nam kolega TZ a w kosciele ktory zaprojektowal tata mojego TZ wiec tutaj luzik. Z sala tez nie mamy problemu, bo wesela tez nie chcemy, nie lubimy tych wszystkich zabaw itp wiec u nas eleganckie przyjecie w restauracji i tutaj tez zero problemu bo znajomi maja restauracje w GD na starowce wiec idealnie - mowimy tylko kiedy i zaklepane

Kieca sie nie stresuje, zawsze sie jakas wybierze
Podziwiam Cię za ten spokój. Ja też miałam swojego księdza, a wymarzoną salę zaklepaną z dużym wyprzedzeniem, a mimo to żyłam w permanentnym stresie. Suknia spędzałam mi sen z powiek... (choć racja do takiej figury i buzi jak Twoja to faktycznie łatwo coś ślicznego znajdziesz)...i pomyśleć, że to już 5 lat
ChmurkaZT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 10:09   #4235
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Chmurka ciężko będzie wyrównać odrost do całości tak jasnych jak na 12% Ci nie ruszyło dobrze odrostu...musisz chyba zejść na poziom ok 9...
szamponetka nie zaszkodzi, szybko sie zmyje, zrób, zobaczysz czy cieplejszy Ci pasuje
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 10:49   #4236
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Chmurka to chyba dziecko zmienia podejscie, ona jest najwazniejsza a cala reszte zawsze jakos sie ogarnie slub to u nas formalnosc wiec sie nie stresuje cala ta otoczka

A co do przyjmowania nowych to oczywiscie ze "przyjmujemy", co chwile ktos wpada. Ja rad nie udzielam bo sie zwyczajnie na tym nie znam, sama zawsze mecze Bunny jesli cos chce kombinowac z wlosami
A szamponetka to dobry pomysl, sama ja kupilam dokladnie ten sam odcien i chce sobie ja nalozyc na wlosy na dniach. Wyplukuje sie po 2 myciach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:06   #4237
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Carolajn - jak zwykle twoje włosy śliczne czy ciemniejsze czy jaśniejsze
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 11:19   #4238
inka898
Przyczajenie
 
Avatar inka898
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Skoro mowa o szamponetkach- stosujecie je miedzy farbowaniem dla ochlodzenia koloru? Zastanawiam sie nad tym bo u mnie po rozjasnianiu po 3 myciach wlosy juz rudzieja, a to troche potrwa az calkowicie zniweluje te rudosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inka898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 11:31   #4239
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Zamówiłam marion maskę do blond i zobaczymy czy trochę schłodzi?

Czy garnier 111 który dał efekt zlotego blondu jakbym nałozyla ponownie na całość rozjaśni? Czy lepiej już nie ryzykować i nałożyć perłowy jasny blond.

Póki co zastanawiam się nad 10/8 tylko woda 6 czy 9? Albo te 12/89? Sama już zgłupiałam :/

Edytowane przez Kocuraska
Czas edycji: 2014-04-23 o 11:32
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:27   #4240
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Carolajn myślę, że Twoj włosy zyskały na zmianie, naprawdę wyglądają na grubsze Twoje białaski kochałam i zazdrościłam ich, ale obecne moim zdaniem wyglądają zdrowiej Chociaż osobiście szłabym bardziej w stronę cieplejszych kolorów, a raczej po prostu mniej popielatych. Beżyk mogłby fajnie się komponować z Twoją buzią
Cytat:
Napisane przez inka898 Pokaż wiadomość
Skoro mowa o szamponetkach- stosujecie je miedzy farbowaniem dla ochlodzenia koloru? Zastanawiam sie nad tym bo u mnie po rozjasnianiu po 3 myciach wlosy juz rudzieja, a to troche potrwa az calkowicie zniweluje te rudosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
Zamówiłam marion maskę do blond i zobaczymy czy trochę schłodzi?

Czy garnier 111 który dał efekt zlotego blondu jakbym nałozyla ponownie na całość rozjaśni? Czy lepiej już nie ryzykować i nałożyć perłowy jasny blond.

Póki co zastanawiam się nad 10/8 tylko woda 6 czy 9? Albo te 12/89? Sama już zgłupiałam :/
Moim zdaniem szamponetki to fajna sprawa, ale w przypadku ochładzania blondów to strasznie droga impreza. Jeżeli ktoś chce wyrówania koloru/lekkiego przyciemnienia to trochę inna sprawa. Poza szamponetkami możliwości jest niewiele, zostają balsamy koloryzujące profesjonalnych firm (niestety drogie)

A cena maseczki Marion za litr jest wystrzałowa, wolę już kupować Joico Taniej i lepiej zmieszać zwykłą maskę/odżywkę z gencjaną, płukanką (chociaż tu mam wątpliwości, bo żadna mnie nie zachwyciła), pianką Venita (magiczny fiolet) albo nawet zainwestować w toner.

Takie jest moje zdanie, nie lubię przepłacać, jeżeli mogę mieć coś taniego (i lepszego)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:27   #4241
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej
Wróciłam do świata żywych po świętach

Kylie gdzie Ty byłaś kiedy Cię nie było?

Wy tu laski o ślubach a a my z tż 25 kwietnia mamy 5 rocznicę
Ale ten czas leci
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 12:47   #4242
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
A cena maseczki Marion za litr jest wystrzałowa, wolę już kupować Joico Taniej i lepiej zmieszać zwykłą maskę/odżywkę z gencjaną, płukanką (chociaż tu mam wątpliwości, bo żadna mnie nie zachwyciła), pianką Venita (magiczny fiolet) albo nawet zainwestować w toner.

Takie jest moje zdanie, nie lubię przepłacać, jeżeli mogę mieć coś taniego (i lepszego)
Kupiłam za 6zł na allegro 120ml... majątku nie tracę, a może akurat się sprawdzi i troszkę ochłodzi kolor.

Ale słońce <3 już mi dekolt opaliło.


Co to za pianka?
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:59   #4243
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
Kupiłam za 6zł na allegro 120ml... majątku nie tracę, a może akurat się sprawdzi i troszkę ochłodzi kolor.

Ale słońce <3 już mi dekolt opaliło.


Co to za pianka?
Myślałam, że w saszetkach. Chociaż ta wersja w buteleczce też tania nie jest jak na kosmetyk, który ma tylko koloryzować <skąpiec_mode>

Venita KLIK Do blondów wystarczy odrobinka, idealnie tonuje moje włosy, jest tania i wydajna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:03   #4244
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Myślałam, że w saszetkach. Chociaż ta wersja w buteleczce też tania nie jest jak na kosmetyk, który ma tylko koloryzować <skąpiec_mode>

Venita KLIK Do blondów wystarczy odrobinka, idealnie tonuje moje włosy, jest tania i wydajna
Gdzie mogę zobaczyć efekty użycia?
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:24   #4245
ChmurkaZT
Przyczajenie
 
Avatar ChmurkaZT
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Chmurka ciężko będzie wyrównać odrost do całości tak jasnych jak na 12% Ci nie ruszyło dobrze odrostu...musisz chyba zejść na poziom ok 9...
szamponetka nie zaszkodzi, szybko sie zmyje, zrób, zobaczysz czy cieplejszy Ci pasuje
Myślałam czy jeszcze alfą nie spróbować, ale chyba odpuszczę bo tak jasny blond po prostu mi nie pasuje. Mam porcelanową, lekko różową karnację, a bardzo ciemną oprawę niebieskich oczu i w tych jasnych robię się szarawo-trupia... Zakochałam się w tym zdjęciu z avatara i trochę wbrew rozumowi chciałam takie mieć
Właśnie tak myślę, żeby zejść na poziom 9 tylko teraz mam 3 tyg. na zdecydowanie: jaki kolor? jakie oxy? jaka firma? ach znowu..

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Chmurka to chyba dziecko zmienia podejscie, ona jest najwazniejsza a cala reszte zawsze jakos sie ogarnie slub to u nas formalnosc wiec sie nie stresuje cala ta otoczka

A co do przyjmowania nowych to oczywiscie ze "przyjmujemy", co chwile ktos wpada. Ja rad nie udzielam bo sie zwyczajnie na tym nie znam, sama zawsze mecze Bunny jesli cos chce kombinowac z wlosami
A szamponetka to dobry pomysl, sama ja kupilam dokladnie ten sam odcien i chce sobie ja nalozyc na wlosy na dniach. Wyplukuje sie po 2 myciach
Dzieci zmieniają patrzenie na świat tu się zgadzam w 100% Dobrze, że tak cieszysz się każdą nową umiejętnością Tosieńki, bo czas tak szybko leci.. Mam wrażenie, że moja Tereska dopiero co się urodziła, a już 3 lata będzie mieć w grudniu!
U nas ślub był ogromną zmianą, bo dopiero potem zamieszkaliśmy razem i sami. Poza tym było tradycyjne wesele na 100 ludzi więc załatwiania.. Może dlatego taki stresik był.

Jak zrobisz tą szamponetką to wrzuć jakieś zdjęcie. Utwierdziłaś mnie w postanowieniu - dziś idę kupić.

Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
Zamówiłam marion maskę do blond i zobaczymy czy trochę schłodzi?

Czy garnier 111 który dał efekt zlotego blondu jakbym nałozyla ponownie na całość rozjaśni? Czy lepiej już nie ryzykować i nałożyć perłowy jasny blond.

Póki co zastanawiam się nad 10/8 tylko woda 6 czy 9? Albo te 12/89? Sama już zgłupiałam :/
Niestety nie pomogę, ale jednoczę się w bólu poszukujących.

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej
Wróciłam do świata żywych po świętach

Kylie gdzie Ty byłaś kiedy Cię nie było?

Wy tu laski o ślubach a a my z tż 25 kwietnia mamy 5 rocznicę
Ale ten czas leci
My też 5 rocznicę - 30 maja
ChmurkaZT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:26   #4246
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
Gdzie mogę zobaczyć efekty użycia?
Gdzieś w wątkach fruwają fotki po płukankach, ale już nie pamiętam gdzie

Po gencjanie wychodzi mniej szaro niż po typowych płukankach, za to po Venicie mam bardziej perłowy niż popielaty, miękki blond. Bliżej mu do srebrzystego, białawego. Jak dodam jeszcze odrobinę różowej Venity mam taką idealną perłę, która dodaje dużo komplementów.

Do uwiecznienia tych różnic potrzebowałabym dobrego fotografa niestety. Na żywo to wszystko widzę, na zdjęciach często wychodzi podobnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:31   #4247
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Gdzieś w wątkach fruwają fotki po płukankach, ale już nie pamiętam gdzie

Po gencjanie wychodzi mniej szaro niż po typowych płukankach, za to po Venicie mam bardziej perłowy niż popielaty, miękki blond. Bliżej mu do srebrzystego, białawego. Jak dodam jeszcze odrobinę różowej Venity mam taką idealną perłę, która dodaje dużo komplementów.

Do uwiecznienia tych różnic potrzebowałabym dobrego fotografa niestety. Na żywo to wszystko widzę, na zdjęciach często wychodzi podobnie
Myślisz, że zgasi złoty blond?

Ile tego dajesz na wlosy? wielkosci orzecha czy mniej?

To pewnie też kupię obie, różowa i niebieska czy różowa i fioletowa?


Czytałam jeszcze o zapienianiu... hmm i teraz pytanie próbować? I z jaka farbą? Joanny?

Edytowane przez Kocuraska
Czas edycji: 2014-04-23 o 13:41
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 14:07   #4248
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
Myślisz, że zgasi złoty blond?

Ile tego dajesz na wlosy? wielkosci orzecha czy mniej?

To pewnie też kupię obie, różowa i niebieska czy różowa i fioletowa?


Czytałam jeszcze o zapienianiu... hmm i teraz pytanie próbować? I z jaka farbą? Joanny?
Gencjana powinna trochę zgasić złoty blond. Koszt niewielki, warto spróbować.

A Venita fioletowa/różowa moim zdaniem lepsze efekty daje na żółtawych włosach, niż takich bardziej złotych Im więcej masz rudawych tonów, tym lepiej wybierać płukankę/toner/szampon w kierunku niebieskiego, granatowego fioletu (taki kolor mają zwykle szampony do blondu). Różowe fiolety lepiej współpracują z żółtawymi włosami. Koło kolorów jest bezlitosne)

A zapienianie to pomysł Mysi? Nie bardzo mi się te jej patenty podobają i raczej bym się w to nie bawiła

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

A jeśli pytasz o Venitę to przepsikałam sobie pianki do buteleczek i mam zwyczajny płyn. Dozuję sobie jak chcę, zazwyczaj do takiego "majtkowego", pastelowego nasycenia

O płukankach więcej u Bunny klik

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-04-23 o 13:59
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 14:36   #4249
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ChmurkaZT Pokaż wiadomość
Carolajn pięknie! Masz niesamowite włosy, po prostu nie mogę się na nie napatrzeć Przyciemnione jeszcze bardziej mi się podobają.. białe to nie moje klimaty.
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Carolajn - jak zwykle twoje włosy śliczne czy ciemniejsze czy jaśniejsze
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Carolajn myślę, że Twoj włosy zyskały na zmianie, naprawdę wyglądają na grubsze Twoje białaski kochałam i zazdrościłam ich, ale obecne moim zdaniem wyglądają zdrowiej Chociaż osobiście szłabym bardziej w stronę cieplejszych kolorów, a raczej po prostu mniej popielatych. Beżyk mogłby fajnie się komponować z Twoją buzią
Dziękuję dziewczynki za tak miłe słowa potrzebowałam tej zmiany bardzo

Jeśli faktycznie zyskały na zmianie i wyglądają na grubsze to bardzo się cieszę bo wypadają strasznie te moje biedne cienizny z kolorem będę jeszcze kombinować też mnie trochę korci coś cieplejszego żeby ożywić buzię na lato nie spodziewałam się szczerze że ta 9 wyjdzie mi tak chłodno ;o na pierwszy ogień pójdzie moje wymarzone 10.21 które nie daje mi spokoju a później będę myśleć w którym kierunku pokombinować
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 16:38   #4250
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Czesc Dziewczyny

Widzialam zdjęcia Caro-ładnie było, wg mnie fajna zmiana, ale po jakimś czasie już kolor jest taki jak przed malowaniem.

Poza tym jak zwykle nie mam weny, nic mi się nie chce, jestem niepozbierana. Może to przez te moje problemy osobiste które chyba nigdy nie miną jak nie jedno to drugie, mowie Wam. Wydaje się ze problem minął a jest kolejny. A to ja sama sobie te kłopoty napędzam
Są też dobre strony medalu, jak zwykle. pewne zmiany, decyzje, ciesze się ze pewne rzeczy zostały powiedziane wprost.
Generalnie w Świeta powzielam postanowienie ze nie będę się już denerwować. Ani "w sobie" ani na kogoś.
Zacząć takie troszkę "nowe życie"

W temacie slubów nie wypowiadam się bo nie wiem kompletnie co napisac. Ciesze się Waszym szczęściem Ale nie znam się na salach, rezerwacjach.

Od piątku zaczynam już zajecia na uczelni.
Majówka szykuje się miło, ale na razie tydzień uczelni.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:00   #4251
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Agatko a co sie dzieje? Jakby co to mozesz zawsze pisac

My w majowke jedziemy na wesele, tzn 2 maja a ze to daleko od domu to wrocimy mozliwe ze dopiero 4go albo 3go wieczorem bo na poprawiny raczej sie juz nie wybierzemy.
Pozniej pewnie w koncu pojedziemy do domu na Kaszubach TZ wybiera sie tam w weekend zeby posprzatac przed przyjazdem swoich Pań

Tak sobie pomyslalam ze w tym roku bede obchodzic swoj pierwszy dzien mamy fajnie, zawsze to dodatkowy dzien prezentow tylko w sumie nie wiem czy cos od Tosi dostane

Poza tym dzisiaj doszla do mnie paczuszka z sukienka. Kolezanka ma fajna krawcowa i uszyla mi kiecke na odleglosc, czyli podalam swoje wymiary a ona szyla i wyszla idealnie i chyba zamowie jeszcze jedna w innym kolorze

Kupilam tez dzisiaj w koncu roz Clarinsa i jest taki piekny ze szkoda mi go uzyc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:01   #4252
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ależ mnie tu nie było
Przeprowadzaliśmy się na swoje, 3/4 mebli kupione (ikea pomogła ), nie ma dnia bym się nie cieszyła, nawet jak wrócę z pracy a TŻ ma na popołudniu i siedzę sama.
Kocham nasze mieszkanie i nie ma nic lepszego wg mnie niż bycie na swoim

Macie jakiś pomysł na to by mi w 3 miesiące włosy urosły z 10cm??

Kitko - masz już suknie/ sukienkę? Nie wiem czy bierzesz cywilny czy konkordatowy stąd ukośnik.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 23:35   #4253
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Angeli zajdz w ciaze, to przyspiesza porost

Jeszcze nie mam sukni nie mam weny jakas sie znajdzie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 05:56   #4254
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

carolajn, fajne te Twoje włoski, ale fakjtycznie chyba powinnas isc w cos cieplejszego Ale ja sie mało znam.. czarna jestem

Truskawkowa- skoro jestes, to sie dopytam- znasz moze jakis zamiennik pilarixu, który by mogła stosowac mama karmiaca/ ciężarna ? (ten ma kwas salicylowy)
I czy mama karmiąca bez jakichkolwiek obaw moze pic drożdże?


Marzą mi sie rude kłaki.. ale skoro dopiero co stałam sie czarna to pomysle nad czerwonym/ rudym ombre
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 06:37   #4255
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kiteczko długo by pisać. Właściwie nic się nie dzieje i dzieje się. No tak czy siak już chyba wszystko odpuszczam. Trudno się mowi. Może napisze za jakiś czas jak sklecę kilka zdań, jakichś konkretów.

A jaką sukienke uszylas? Pokazesz?To taka na co dzień?

I pokaż róz, lubie ogladac kosmetyki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:30   #4256
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laseczki

Wczoraj mnie nie było bo jakoś nie było kiedy wejść, rano byłam u babci żeby zostawić małego na jakiś czas bo miałam kilka spraw do załatwienia na mieście, potem trochę ogarniałam w domu, a wieczorem miałam czas tylko dla siebie (tż siedział z małym), więc wieczór spędziłam przy piwku i dobrej muzyce Oczywiście przesadziłam z piwkiem (doszedł do tego drin z wódką) i w rezultacie całą noc wstawałam pić wodę a do tego jeszcze rano o 5 kręciło mi się w głowie Ale na szczęście innych objawów nie było, zasnęłam jak dziecko

Mam już swoje pierwsze okulary lustrzanki Są boskie Kupiłam je w stonce za jedyne 9,99zł Jak dorwę się do aparatu pokażę. W każdym bądź razie za tą cenę ja polecam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-04-24 o 09:32
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:31   #4257
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Caro piękny kolor ale też jestem za czymś cieplejszym dla Ciebie

Agatko
co jest? Tak jak Kitka mówi- jakby co to pisz

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej
Wróciłam do świata żywych po świętach

Kylie gdzie Ty byłaś kiedy Cię nie było?

Wy tu laski o ślubach a a my z tż 25 kwietnia mamy 5 rocznicę
Ale ten czas leci
Gratki

Cytat:
Napisane przez ChmurkaZT Pokaż wiadomość
Dzieci zmieniają patrzenie na świat tu się zgadzam w 100% Dobrze, że tak cieszysz się każdą nową umiejętnością Tosieńki, bo czas tak szybko leci.. Mam wrażenie, że moja Tereska dopiero co się urodziła, a już 3 lata będzie mieć w grudniu!
U nas ślub był ogromną zmianą, bo dopiero potem zamieszkaliśmy razem i sami. Poza tym było tradycyjne wesele na 100 ludzi więc załatwiania.. Może dlatego taki stresik był.

My też 5 rocznicę - 30 maja
Mój mały w październiku też kończy 3 latka I też nie wiem kiedy to zleciało, brakuje mi takiej małej niuni

Gratuluję Tobie również rocznicy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
My w majowke jedziemy na wesele, tzn 2 maja a ze to daleko od domu to wrocimy mozliwe ze dopiero 4go albo 3go wieczorem bo na poprawiny raczej sie juz nie wybierzemy.
Pozniej pewnie w koncu pojedziemy do domu na Kaszubach TZ wybiera sie tam w weekend zeby posprzatac przed przyjazdem swoich Pań

Tak sobie pomyslalam ze w tym roku bede obchodzic swoj pierwszy dzien mamy fajnie, zawsze to dodatkowy dzien prezentow tylko w sumie nie wiem czy cos od Tosi dostane

Poza tym dzisiaj doszla do mnie paczuszka z sukienka. Kolezanka ma fajna krawcowa i uszyla mi kiecke na odleglosc, czyli podalam swoje wymiary a ona szyla i wyszla idealnie i chyba zamowie jeszcze jedna w innym kolorze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pokażesz jaka sukienka? Ja muszę teraz jakiejś szukać, bo 18 maja jedziemy z tż na komunię do jego siostry Nie wiem zupełnie gdzie coś znajdę... Ale wiem że musi być albo czarna, albo czerwona Ewentualnie biała

Ja w tym roku będę obchodzić dzień mamy po raz... trzeci Ale ja go w zasadzie nie obchodzę bo F jest za mały żeby mamie złożyć życzenia a tż nie pomyśli

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ależ mnie tu nie było
Przeprowadzaliśmy się na swoje, 3/4 mebli kupione (ikea pomogła ), nie ma dnia bym się nie cieszyła, nawet jak wrócę z pracy a TŻ ma na popołudniu i siedzę sama.
Kocham nasze mieszkanie i nie ma nic lepszego wg mnie niż bycie na swoim

Macie jakiś pomysł na to by mi w 3 miesiące włosy urosły z 10cm??
Zazdroszczę Ci urządzania mieszkania i bycia na swoim Mi się mebelki z ikei bardzo podobają, mam nawet pomysł na aranżację przyszłego mieszkania/domu, ale nie wiem kiedy to będzie

Jeśli chodzi o włosy to u mnie pomagał seboradin z czarną rzodkwią w sprayu i jantar też podobno pomaga (choć nie pamiętam jakie efekty dawał na moich włosach) No i skrzypokrzywa u mnie działała.

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej

Marzą mi sie rude kłaki.. ale skoro dopiero co stałam sie czarna to pomysle nad czerwonym/ rudym ombre
Czarne włosy z ombre mrrr Miałam takie jakoś 2 lata temu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:57   #4258
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A wiecie w sumie to nic...takie ekscesy dnia codziennego, trochę nowych postanowień. Ustaleń. Takie tam, nie ma nawet co pisać.

Ale dziekuje Wam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 13:38   #4259
ChmurkaZT
Przyczajenie
 
Avatar ChmurkaZT
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
[B]

Mój mały w październiku też kończy 3 latka I też nie wiem kiedy to zleciało, brakuje mi takiej małej niuni

Gratuluję Tobie również rocznicy

Pokażesz jaka sukienka? Ja muszę teraz jakiejś szukać, bo 18 maja jedziemy z tż na komunię do jego siostry Nie wiem zupełnie gdzie coś znajdę... Ale wiem że musi być albo czarna, albo czerwona Ewentualnie biała

Ja w tym roku będę obchodzić dzień mamy po raz... trzeci Ale ja go w zasadzie nie obchodzę bo F jest za mały żeby mamie złożyć życzenia a tż nie pomyśli
Ja jeszcze mam rocznego synka Dopiero co zaczęłam przesypiać całe noce i pozbyłam się "karmników" więc tak bardzo za maleństwem jeszcze nie tęsknię

My 19 czerwca idziemy na wesele, więc muszę znaleźć sukienkę dla siebie, dla Teśki no i jakiś garniturek dla małego... nie mówiąc o garniturze dla męża - a to chyba będzie najtrudniejsze - bo jego zmusić do przymierzenia czegoś...

Jeśli chodzi o Dzień Matki to za pierwszym razem mąż nie pomyślał, ale w zeszłym roku Tereska przyszła z kwiatuszkiem Było mi bardzo miło. Zobaczymy czy w tym roku będzie pamiętał.
ChmurkaZT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 17:42   #4260
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny macie jakieś doświadczenia z blondami z Londy profesjonalnej?
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.