najglupsza gwiazdka pop ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-31, 14:25   #1
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489

najglupsza gwiazdka pop ;)


jaka gwiazdka pop i w jakim teledysku robi na was wrazenie najwiekszej idiotki?
ja stawiam na jessice simpson w jej nowym dziele "these boots are made for walking" iiiichaaaaaaaaaaaaa
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 14:42   #2
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

wiesz co jeszcze nie przeczytałam treści Twojego wątku, tylko tytuł a już mi przyszła do głowy Jessica Simpson, ale nie z powodu teledysku, nawet go nie widziałam. Pare razy ogladałam ten jej reality show pt" Nowożeńcy" i w niektórych momentach to mi szczęka opadała co ta dziewucha wygaduje!!!! Nawet pomyślałam, ze oni może ją filmują a ona o tym nie wie (tu żartuje oczywiście) no bo przeciez jak można tak się zachowywać, wiedząc, ze miliony osób to widzi, rozumiem, że musi zachowywać się naturalnie, żeby wyglądało to jak jej normalne życie, ale kurdę czy każdy musi wiedzieć (cytuję):" czuje że mam twardego krwawego gluta w nosie(.....) no mam twardego gluta w nosie (...)" albo ziewa cała pełna gębą nawet nie zasłoni się (nie wiem, może przesadzam, ale od dziecka uczą zakrywać buzię przy ziewaniu) nie wspominając o bekaniu jak chłopisko po piwie To tyle na jej temat
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 14:50   #3
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

pritt, uprzedzilas mnie tez mialam ochote napisac cos na jej temat
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 14:53   #4
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Jessica-piękna i pusta
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 14:54   #5
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

A ja mysle ze jej wlasnie placa za takie zachowanie i tego wymagaja bo inaczej jaka ogladalnosc mialby ten program? Do glupich bym jej na pewno nie zaliczyla bo babka robi niezla kase na tym swoim wizerunku
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 14:54   #6
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
pritt, uprzedzilas mnie tez mialam ochote napisac cos na jej temat
Właśnie leci na MTV, Jessica na siłowni - cytuję " nie stawajcie tam właśnie puściłam bąka" LUDZIE ratunku!
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 14:55   #7
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

podam inny jej cytat: "bedac pierwszy raz na zajeciah w szkole sredniej nauczyciel zadal nam pytanie: jakie mamy kontynenty. ja cala podekscytowana, nie dosc, ze to pierwsze zajecia to tym, ze znam odpowiedz na pytanie podnioslam reke i wykrzyknelam na cala sale :a, e, i, o, u, y". a przed chwila uslyszalam, jak wszem i wobec oznajmia, ze smierdzi, ze potwornie smierdzi, ze smierdzi jak facet (rzecz sie dzieje na silowni) i pyta sie instruktora czy czuje, lub mowi, zeby sie odsunal, bo puscila baka :|
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 14:56   #8
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

pritt, czyli ogladamy razem
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 14:59   #9
ullkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ullkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 47
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

oglądając na mtv program nowożeńcy z jessica simpson, stwierdzam że pomimo jest bardzo łądna jest głupia jak but....jej teksty najczęściej odzwierciadlają jej kolor włosów zadziwia mnie z każdym kolejnym odcinkiem
ullkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:00   #10
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Rodolphe Lindt nie zgadzam sie z toba, ona "wsrod ludzi" zachowuje sie normalnie, tylko w zyciu prywatnym okazuje sie byc przyslowiowa blondynka, ehhhhh :/
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:01   #11
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

taki ma wlasnie cel ten program
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 15:12   #12
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

hehe mnie rozwaliła tekstem, że nie będzie pływać z delfinami, bo boi sie ryb i zastanawiała sie czy nie utoną, skoro maja dziury w głowie...aha i jeszcze jeden: Jessica i jej siostra kupiły sobie wielkie świece, Jess zadowolona wącha je i wącha i mówi "uwielbiam ten zapach", a jej siostra " a na co pachną?" Jessica "nie wiem, ale i tan kocham ten zapach", po chwili przeczytała coś na opakowaniu ze świeczki imówi" ach, no tak, te świeczki są bezzapachowe".
hehe nie wiem czy jej za to płacą, żeby robiła z siebie idiotke czy taka jest naprawde ale i tak podziwiam Nicka za wyrozumiałość
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:20   #13
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

justin timberlake, po prostu trafil swoj na swego, on czasem tez potrafi pokazac, ze "nie mysli". byla kiedys sytuacje, kiedy jess wrocila z zakupow, nick zapytal sie co kupila, ona, ze posciel, to on zapytal sie ile zaplacila, ona, ze to prosukt amerykanski, ale bawelna z egipty wiec bardzo dobra, on jeszcze raz sie zapytal ile, ona, ze 1400 dolarow, on oniemial (tez bym oniemiala), pozniej miala problem z wlaczeniem pralki, lecz nie w tym rzecz, kiedy juz wszystko zaczelo dzialac, ona sie zapytala co on robil przez caly dzien, on, zewnosil konsole gier, ktore kupil, kupil dwie, jedna z mysla o zenie (i tak jej sie nie spodobala). wydaje mi sie, ze takie gry nie sa tanie z epwnoscia nie tansze niz ta posciel :| wiec teraz nie rozumiem jego oburzenia, ona przynajmniej kupila cos praktycznego
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:22   #14
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
hehe mnie rozwaliła tekstem, że nie będzie pływać z delfinami, bo boi sie ryb i zastanawiała sie czy nie utoną, skoro maja dziury w głowie...aha i jeszcze jeden: Jessica i jej siostra kupiły sobie wielkie świece, Jess zadowolona wącha je i wącha i mówi "uwielbiam ten zapach", a jej siostra " a na co pachną?" Jessica "nie wiem, ale i tan kocham ten zapach", po chwili przeczytała coś na opakowaniu ze świeczki imówi" ach, no tak, te świeczki są bezzapachowe".
hehe nie wiem czy jej za to płacą, żeby robiła z siebie idiotke czy taka jest naprawde ale i tak podziwiam Nicka za wyrozumiałość

hahaha szkoda, ze nie mam MTV. mi sie jednak wydaje, ze to musialo byc rezyserowane. przeciez nikt nie jest az tak glupi
jesli ona udaje to tak naprawde musialaby byc bardzo... inteligentna i byc swietna aktorką
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:23   #15
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Przeczytalam temat i pierwsza mysl 'Jessica'
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:27   #16
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Owszem robi kase poprostu miala szczescie.Ogladam ten program na MTV z ciekawosci.Najbardziej śmieszy mnie wyliczanie kosztów przez jej męża sknera czy co?
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:36   #17
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Wyrezyserowac mozna taki show do pewnego stopnia, zreszta jaka idiotke mozna z siebie robic dla kasy? Ogladalam kiedys fragment jej koncertu dla kilku tysiecy ludzi, w trakcie przerw w spiewaniu padaly pytania od publicznosci. Jedno z pytan "Kiedy poczulas, ze ty i Nick jestescie prawdziwa para?" A ona na to "Kiedy pierwszy raz puscil przy mnie baka! Wtedy poczulam, ze czujemy sie ze soba naprawde swojsko". Wtedy kamera pokazala zblizenie na twarz jej mezusia, ktory stal za kulisami i zakrywal twarz reka ze wstydu.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:41   #18
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Jenn widzialam ten moment...był rozczarowany na maksa!Publiczny obciach!Najbardziej mnie dziwilo ze prać nie umie i gotowac też.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:48   #19
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Cytat:
Napisane przez jenn
Wyrezyserowac mozna taki show do pewnego stopnia, zreszta jaka idiotke mozna z siebie robic dla kasy? Ogladalam kiedys fragment jej koncertu dla kilku tysiecy ludzi, w trakcie przerw w spiewaniu padaly pytania od publicznosci. Jedno z pytan "Kiedy poczulas, ze ty i Nick jestescie prawdziwa para?" A ona na to "Kiedy pierwszy raz puscil przy mnie baka! Wtedy poczulam, ze czujemy sie ze soba naprawde swojsko". Wtedy kamera pokazala zblizenie na twarz jej mezusia, ktory stal za kulisami i zakrywal twarz reka ze wstydu.

no to ma poczucie humoru dziewczyna
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 15:51   #20
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Ogladam Nowozeńcow bo Dżesika sie fajnie ubiera i smiechawe mam z niej niezła.
"Baleron,to meski odpowiednik baleriny" ,"Dostałam dzbaka"(dostała pluszowego dziobaka),o swiecach zapachowych i kontynentach juz było...ehh i znow mi sie wesolo zrobilo
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 16:00   #21
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
hehe mnie rozwaliła tekstem, że nie będzie pływać z delfinami, bo boi sie ryb i zastanawiała sie czy nie utoną, skoro maja dziury w głowie...aha i jeszcze jeden: Jessica i jej siostra kupiły sobie wielkie świece, Jess zadowolona wącha je i wącha i mówi "uwielbiam ten zapach", a jej siostra " a na co pachną?" Jessica "nie wiem, ale i tan kocham ten zapach", po chwili przeczytała coś na opakowaniu ze świeczki imówi" ach, no tak, te świeczki są bezzapachowe".
hehe nie wiem czy jej za to płacą, żeby robiła z siebie idiotke czy taka jest naprawde ale i tak podziwiam Nicka za wyrozumiałość
oglądałam to. To nie było z jej siostrą, ale mniejsza z tym- nie o to tu chodzi nie. Ale uważam ze Jessica jest prześliczną kobitką. Nawet bez makijażu wygląda pięknie. A co do zachowania to zdaje mi się że wyniosła je z domu. Czasem w Nowożeńcach występuje jej mama-posłuchajcie ich rozmów. Zdaje mi się ze jest po prostu rozpieszczona niesamowicie,jej rodzice chyba byli już bogaci bo właśnie z tego co kojaże z nowożeńców to jej mama ma sprzątaczkę i kucharkę a to już o czymś świadczy. Mnie rozbawiło gdy chcieli z NIckiem kupić psa i Jessica powiedziała ze nie zgadza się na Huskiego, bo on będzie duży i będzie robił duże kupy, a ona nie wyobraża sobie siebie zbierającą duże kupy. Albo gdy dzwoniła do Nicka, zęby spyatć z czego się robi białą kiełbasę bo są właśnie z mama w restauracji i się nad tym zastanawiają:P. Ale tak generalnie to nie wiem czemu, ale Nowożeńców lubię oglądać
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 16:01   #22
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Mój dziesięcioletni siostrzeniec miał polewkę z tego baleronu - balerina, albo jak zastanawiała sie (chyba z mamą) dlaczego biała kiełbasa jest biała, doszły do wniosku, że jest robiona z tej cześci świni która jest z natury biała.
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 17:20   #23
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

wlasnie Jaga, ten jej mąż sknera mnie tez rozwala tak samo sobie kupila kiedys bielizne i Nick byl wielce oburzony, ale przeciez maja tyle kasy, ze jedne majteczki w ta czy w tamta nie robia roznicy...

w ogole to bylo takich duzo momentow do posmiania sie no nic, dobrana z nich para
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 17:51   #24
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

No ale w sumie to chyba nie o to chodziło w wątku-przynajmniej mi tak się zdaje. Wszystkie skoczyłyśmy na Jessice, bo jest o niej program i możemy ją "podglądać", jednak jakby tego programu nie było nie wiedzałybyśmy jaka jest. A chodziło tu o najgłupszą gwiazdkę z teledysku itp., a wątek zamiast "najglupsza gwiazdka pop " zmienił się w wątek co myślicie o Nowożeńcach oraz zachowaniu Jessici i Nicka. Może by założyć na to osobny wątek, a tu wpisywać "głupie" gwiazdki i dlaczego tak sądzimy
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:12   #25
KatarzynaJ
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaJ
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Michelin
Wiadomości: 168
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

ale pytanie jest "jaka gwiazda i w jakim teledysku..." ja odpowiedziałam na pierwszą część pytania bo i tylko Jessica Simpson przyszła mi do głowy, na druga część nie moge odpowiedzieć bo raczej nie oglądam mtv czy tego typu programów (czasami właśnie jak trafię to popatrzę na nowożeńców - a tam ona robi z siebie idiotke, więcej niż tylko czasami).
KatarzynaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:30   #26
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Cytat:
Napisane przez jenn
Wyrezyserowac mozna taki show do pewnego stopnia, zreszta jaka idiotke mozna z siebie robic dla kasy? Ogladalam kiedys fragment jej koncertu dla kilku tysiecy ludzi, w trakcie przerw w spiewaniu padaly pytania od publicznosci. Jedno z pytan "Kiedy poczulas, ze ty i Nick jestescie prawdziwa para?" A ona na to "Kiedy pierwszy raz puscil przy mnie baka! Wtedy poczulam, ze czujemy sie ze soba naprawde swojsko". Wtedy kamera pokazala zblizenie na twarz jej mezusia, ktory stal za kulisami i zakrywal twarz reka ze wstydu.
hehehe, co ona ma z tymi "bakami"? (smieszne slowo swoja droga ) - jakas fiksacja
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 19:45   #27
IbiZa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 79
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Przepraszam, że wspomnę, ale nie mogę się powstrzymać. Kiedyś oglądałam jednen program "Nowożeńców" ( ten z dziobakiem wcześniej już wspomnianym), w któym rozbawiło mnie do granic niemożliwości pewne zdarzenie. Więc, są w tym parku rozrywki i tam mają rzucać piłką do kosza i kto trafi ten wygrywa maskotkę (dziobaka). No i jej mąż rzuca i spoko nic nie trafił i podają piłkę Jessice. Ona krzyczy, że nie umie kozłować i się pyta jak się to robi. Odbiła piłkę od ziemi, a ta odbiła się i uderzyła ją w brodę. Jessica zaczęła się głupkowato śmiać i złapała się za brodę po czym powiedziała "Mam już dość, chodźmy gdzieś indziej".
IbiZa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 19:52   #28
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Cytat:
Napisane przez IbiZa
Przepraszam, że wspomnę, ale nie mogę się powstrzymać. Kiedyś oglądałam jednen program "Nowożeńców" ( ten z dziobakiem wcześniej już wspomnianym), w któym rozbawiło mnie do granic niemożliwości pewne zdarzenie. Więc, są w tym parku rozrywki i tam mają rzucać piłką do kosza i kto trafi ten wygrywa maskotkę (dziobaka). No i jej mąż rzuca i spoko nic nie trafił i podają piłkę Jessice. Ona krzyczy, że nie umie kozłować i się pyta jak się to robi. Odbiła piłkę od ziemi, a ta odbiła się i uderzyła ją w brodę. Jessica zaczęła się głupkowato śmiać i złapała się za brodę po czym powiedziała "Mam już dość, chodźmy gdzieś indziej".
hehe fajne to musialo byc. ogolnie fajna jest ta jessica. wydaje sie byc sympatyczna. no i mozna sie posmiac
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 20:53   #29
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Ja tez lubię I mam wrazenie, ze jessica jest celowo taka "glupiutka".

A jesli chodzi o odpowiedz na glowne pytanie wątku: wrazenie glupiutkiej robi wedlug mnie Kaja Paschalska w swoim slynnym juz klipie o Chince Czikulince. Spiewa tam rzekomo na temat powaznych spolecznych problemow a wygina się nieadekwatnie do tych trudnych (!) tresci, jakie podejmują w swoim utworze, razem z tym pozal się Boze raperem.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 20:58   #30
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: najglupsza gwiazdka pop ;)

Jessica po raz kolejny. To raczej nie kreacja wizerunku ta głupota, no nie da sie zejśc na taki poziom! "Dlaczego kiełbasa biała jest biała? Może robią je z białych swiń niemieckich. Poczekaj zadzwonie i zapytam" koleżanka:"No może! Schab tez jest biały!" Help!
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.