Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-09, 17:04   #1
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054

Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzną?


Pytanie tak jak w temacie. Przez "wszystko" mam na myśli miłość, przyjaźń, poczucie bezpieczeństwa, chemię, pożądanie, udany seks itp. oraz poczucie pewności Waszych uczuć do tego mężczyzny, innymi słowy poczucie, że "to jest to", że na chwilę obecną jesteście bardzo szczęśliwe i nie zastanawiacie się czy może z innym byłoby lepiej, nie macie wątpliwości, że dobrze wybrałyście.
Zapraszam do dzielenia się Waszymi przemyśleniami i doświadczeniami na ten temat.

Osobiście uważam, że bez poczucia pewności co do swoich uczuć do partnera, bez poczucia, że to jest "to" nie ma udanego związku. Spodziewam się jednak, że nie każdy tak samo uważa.
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 17:23   #2
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Można. Ja mam.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 17:26   #3
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Mozna. Jestem tego przykladem
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 17:30   #4
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

We wszystkich związkach tak miałyście, czy trzeba było poprzebierać, zaliczyć poprzednie nieudane związki żeby w końcu trafić na "odpowiedniego"?
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 17:31   #5
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Można. Ja mam. (...)
Przybij piątkę
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 17:34   #6
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Ja tak mam. Mój pierwszy i jedyny TŻ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 17:35   #7
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Można i jestem bardzo szczęśliwa
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-09, 17:42   #8
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Pytanie tak jak w temacie. Przez "wszystko" mam na myśli miłość, przyjaźń, poczucie bezpieczeństwa, chemię, pożądanie, udany seks itp. oraz poczucie pewności Waszych uczuć do tego mężczyzny, innymi słowy poczucie, że "to jest to", że na chwilę obecną jesteście bardzo szczęśliwe i nie zastanawiacie się czy może z innym byłoby lepiej, nie macie wątpliwości, że dobrze wybrałyście.
Zapraszam do dzielenia się Waszymi przemyśleniami i doświadczeniami na ten temat.

Osobiście uważam, że bez poczucia pewności co do swoich uczuć do partnera, bez poczucia, że to jest "to" nie ma udanego związku. Spodziewam się jednak, że nie każdy tak samo uważa.
myślę, że wybieranie faceta, który tego wszystkiego nam nie daje, jest bez sensu tyle w temacie.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 17:47   #9
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
We wszystkich związkach tak miałyście, czy trzeba było poprzebierać, zaliczyć poprzednie nieudane związki żeby w końcu trafić na "odpowiedniego"?
Jasne, że nie we wszystkich. W obecnym tak jest.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 17:56   #10
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Nie we wszystkich. Poprzednie związki miałam do doopy.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 18:12   #11
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Wierzę, że można mieć z jednym facetem cały pakiet. I wierzę, że takiego faceta dla siebie spotkam.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-09, 19:01   #12
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Pewnie można, choć mnie na razie nie dane było doświadczyć.
zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:07   #13
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Nawet trzeba mieć ten całościowy pakiet, żeby być w związku szczęśliwa.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:08   #14
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko &am p;amp;qu ot; w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Ja tez mam wszystko w pakiecie



Poprzednie zwiazki byly beznadziejne.




Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Wierzę, że można mieć z jednym facetem cały pakiet. I wierzę, że takiego faceta dla siebie spotkam.


Cytat:
Napisane przez zksiezyca Pokaż wiadomość
Pewnie można, choć mnie na razie nie dane było doświadczyć.
Jeszcze doswiadczycie tego, na bank I bedziecie szczesliwsze niz kiedykolwiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-07-09 o 19:11
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:10   #15
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Posiadam takiego mężczyznę przy sobie


I nie, nie w każdym związku tak miałam. Byłam wcześniej w dwóch relacjach (aktualna jest trzecia i myślę, że ostatnia) i brakowało mi czegoś. Tylko wtedy nie zdawałam sobie sprawy co to konkretnie jest. Brak poczucia bezpieczeństwa, stabilności, różne zgrzyty, które sprawiały, że nie czułam się pewna. Wtedy myślałam, że tak po prostu jest i trzeba wypracować pewne rzeczy. Z czasem, jak nabrałam dystansu widzę, że to wynikało z niedobrania, a moje uczucia to nie była miłość. Na początku może i było zauroczenie, zakochanie i jakaś fascynacja, ale później, gdy te pierwsze uczucia opadły, niestety głównie strach przed samotnością dyktowany niepewnością siebie.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:29   #16
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Pytanie tak jak w temacie. Przez "wszystko" mam na myśli miłość, przyjaźń, poczucie bezpieczeństwa, chemię, pożądanie, udany seks itp. oraz poczucie pewności Waszych uczuć do tego mężczyzny, innymi słowy poczucie, że "to jest to", że na chwilę obecną jesteście bardzo szczęśliwe i nie zastanawiacie się czy może z innym byłoby lepiej, nie macie wątpliwości, że dobrze wybrałyście.
Zapraszam do dzielenia się Waszymi przemyśleniami i doświadczeniami na ten temat.

Osobiście uważam, że bez poczucia pewności co do swoich uczuć do partnera, bez poczucia, że to jest "to" nie ma udanego związku. Spodziewam się jednak, że nie każdy tak samo uważa.
Oczywiście, że się da

To wszystko, co wymieniłaś to fundamenty bez których nie wyobrażam sobie bycia szczęśliwą w związku.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:35   #17
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Można,ja tak mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:58   #18
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nawet trzeba mieć ten całościowy pakiet, żeby być w związku szczęśliwa.
W punkt.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:09   #19
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Pewnie, że można.


Cały ten "pakiet" jest niezbędny, żeby być w związku naprawdę szczęśliwym. Jak którejś z tych rzeczy brakuje, to się to odczuwa.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-09, 20:14   #20
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

I powinno to iść w obie strony Tyle dostajemy i tyle dajemy Wtedy jest pełnia szczęścia
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:26   #21
niepewny123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 251
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Pytanie jest nie do końca poprawnie postawione, jako że miłość indukuje
wiele z tych kryteriów, które wymieniłaś. To redukuje się do:

Cytat:
Przez "wszystko" mam na myśli miłość, poczucie bezpieczeństwa, udany seks itp.
Jak widać, te liczne wymagania zredukowały się do kilku. I chyba nie wygląda już to tak niemożliwie do spełnienia, co?


Natomiast odniosę się tutaj do pobocznego wątku, gdybyś zapytała czy możliwe jest połączenie w jednym pakiecie mężczyzny bardzo przystojnego i bardzo inteligentnego. Odpowiedź jest twierdząca. Pamiętaj jednak, że to bardzo mało prawdopodobne, pomijalnie mało prawdopodobne. Piszę o tym, dlatego że jesteśmy tutaj anonimowi, wielu ludzi opisuje tutaj scenariusze dalece nieprawdopodobne. Wiele wypowiedzi wskaże:

"a mój tż jest jest bogiem intelektu i wygląda jak model".

Czytając te wypowiedzi, pamiętaj - w 90% jest to nieprawdą. To może być prawdą, ale nie w sensie obiektywnym, a jedynie z punktu widzenia osoby wypowiadającej takie rzeczy. Mówię o tym, bo być może w to uwierzysz
i stwierdzisz, że z Twoim ukochanym jest coś nie tak, skoro wszystkie tutaj wypowiadające się mają takiego i owego. Spójrz z dystansem i miej cały czas z tyłu głowy, że ludzie opowiadając głupoty w realu, a co dopiero w internecie.

Rzecz w tym, że czasami ludzie przejmują się tym co czytają w internecie, zakładam także autorko, że Twój post został wyzwolony w ten własnie sposób. Otóż mówię Ci, wszystko co przeczytasz na tym forum przecedzaj przez gęste sito. To co się tu mówi, ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.
niepewny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:36   #22
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

- jest to prawda ale z punktu widzenia osoby piszącej - chyba o to chodzi? co z tego, ze dla kogoś mój partner jest przystojny jeśli dla mnie nie?
Dla mnie ma być przystojny i wtedy każdy jest zadowolony. Dziwy pan pleciesz nieprzemyślane
zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:39   #23
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Mam to wszystko, ale nie było to od razu. Popełnialiśmy oboje błędy, za które teraz dawno bym kopnęła faceta w tyłek. Prawdopodobnie dlatego, że dla nas obu to pierwszy związek i zaczęliśmy jak byliśmy dosyć smarkaci i młodzi, zupełnie niedoświadczeni, uczyliśmy się na sobie. Oboje dojrzeliśmy i się dotarliśmy, pewnie trochę go sobie wychowałam ale cały czas widziałam w nim potencjał na dobrego partnera do życia. Póki byliśmy na odległość, po dłuższym czasie rozłąki nachodziły mnie czasem wątpliwości. Ja widocznie się do związku na odległość nie nadaję, a żyliśmy tak długo. Odkąd mieszkamy razem jest super ekstra, jestem "najszczęśliwsza na świecie" i nie mam watpliwosci, ani żadnych problemów między nami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:41   #24
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Pytanie jest nie do końca poprawnie postawione, jako że miłość indukuje
wiele z tych kryteriów, które wymieniłaś. To redukuje się do:



Jak widać, te liczne wymagania zredukowały się do kilku. I chyba nie wygląda już to tak niemożliwie do spełnienia, co?


Natomiast odniosę się tutaj do pobocznego wątku, gdybyś zapytała czy możliwe jest połączenie w jednym pakiecie mężczyzny bardzo przystojnego i bardzo inteligentnego. Odpowiedź jest twierdząca. Pamiętaj jednak, że to bardzo mało prawdopodobne, pomijalnie mało prawdopodobne. Piszę o tym, dlatego że jesteśmy tutaj anonimowi, wielu ludzi opisuje tutaj scenariusze dalece nieprawdopodobne. Wiele wypowiedzi wskaże:

"a mój tż jest jest bogiem intelektu i wygląda jak model".

Czytając te wypowiedzi, pamiętaj - w 90% jest to nieprawdą. To może być prawdą, ale nie w sensie obiektywnym, a jedynie z punktu widzenia osoby wypowiadającej takie rzeczy. Mówię o tym, bo być może w to uwierzysz
i stwierdzisz, że z Twoim ukochanym jest coś nie tak, skoro wszystkie tutaj wypowiadające się mają takiego i owego. Spójrz z dystansem i miej cały czas z tyłu głowy, że ludzie opowiadając głupoty w realu, a co dopiero w internecie.

Rzecz w tym, że czasami ludzie przejmują się tym co czytają w internecie, zakładam także autorko, że Twój post został wyzwolony w ten własnie sposób. Otóż mówię Ci, wszystko co przeczytasz na tym forum przecedzaj przez gęste sito. To co się tu mówi, ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.
Za przeproszeniem, ale pierdzielisz głupoty.

To co dziewczyna wymieniła jako "wszystko" to są wręcz podstawowe kryteria, które powinny być spełnione u obydwu stron relacji.

A to że facet nie może być jednocześnie przystojny i inteligentny? Chyba sam masz jakieś kompleksy z tym związane. Mój TŻ jest dla mnie najprzystojniejszym facetem pod słońcem i szczerze to mało mnie interesuje czy dla innych też (choć dziewczyny próbują go podrywać, a i owszem). Jest też mega inteligentny.

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-07-09 o 20:44
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:41   #25
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Poznałam wielu przystojnych (dla mnie przynajmniej, bo wiadomo ze do pewnego stopnia to kwestia gustu) i równocześnie inteligentnych facetów, już bez przesady ze to taki ewenement w naturze (zresztą takich kobiet tez jest niemalo). Inna sprawa że tacy mogą sobie w dziewczynach przebierać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:50   #26
niepewny123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 251
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;84724396]Poznałam wielu przystojnych (dla mnie przynajmniej, bo wiadomo ze do pewnego stopnia to kwestia gustu) i równocześnie inteligentnych facetów, już bez przesady ze to taki ewenement w naturze (zresztą takich kobiet tez jest niemalo). Inna sprawa że tacy mogą sobie w dziewczynach przebierać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Właśnie zaprzeczyłaś statystyce. Takich mężczyzn jest skrajnie mało, a kobiet jeszcze mniej.
niepewny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:52   #27
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszy stk o&am p;amp;qu ot; w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość
Właśnie zaprzeczyłaś statystyce. Takich mężczyzn jest skrajnie mało, a kobiet jeszcze mniej.
Jakiej statystyce? Czekam na źródło. I to "kobiet jeszcze mniej", no pojechałes. Serio czekam na dowody a nie statystyki z pupy. Chociaż raczej się nie doczekam bo do tej pory nie opracowano 100% wiarygodnego testu na inteligencję.
Może po prostu wystarczy się obracać w odpowiednim towarzystwie
Poza tym nie pisałam ze tacy ludzie to większość, ale z tym ze jest ich skrajnie mało to już przesada.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-07-09 o 21:00
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 20:57   #28
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Nigdy w życiu nie miałam, mam strasznego pecha chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 21:01   #29
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Cytat:
Napisane przez niepewny123 Pokaż wiadomość

Natomiast odniosę się tutaj do pobocznego wątku, gdybyś zapytała czy możliwe jest połączenie w jednym pakiecie mężczyzny bardzo przystojnego i bardzo inteligentnego. Odpowiedź jest twierdząca. Pamiętaj jednak, że to bardzo mało prawdopodobne, pomijalnie mało prawdopodobne. Piszę o tym, dlatego że jesteśmy tutaj anonimowi, wielu ludzi opisuje tutaj scenariusze dalece nieprawdopodobne. Wiele wypowiedzi wskaże:

"a mój tż jest jest bogiem intelektu i wygląda jak model".

Czytając te wypowiedzi, pamiętaj - w 90% jest to nieprawdą. To może być prawdą, ale nie w sensie obiektywnym, a jedynie z punktu widzenia osoby wypowiadającej takie rzeczy.
No ale po co komuś sens obiektywny, gdy mówimy o miłości, która jest odczuciem kompletnie subiektywnym? Dla dziewczyny X jej ukochany może być cudem urody, a dziewczynę Y obrzydza sama myśl o nim. Czy to znaczy że X kłamie? Nie. Nie to piękne, co jest piękne, a co się komu podoba. Mało która zakochana osoba powie "mój wybranek jest szpetny jak noc listopadowa i głupi jak but z lewej nogi ". I nie dlatego, że rozmawiamy przez internet. Zakochujemy się w osobach które nam się podobają fizycznie i pociągają nas intelektualnie. A miłość zakłada nam różowe okulary, przez które np. krzywy uśmiech może być najpiękniejszym uśmiechem świata.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 21:10   #30
niepewny123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 251
Dot.: Czy uważacie, że można mieć "wszystko" w pakiecie z jednym i tym samym mężczyzn

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
No ale po co komuś sens obiektywny, gdy mówimy o miłości, która jest odczuciem kompletnie subiektywnym? Dla dziewczyny X jej ukochany może być cudem urody, a dziewczynę Y obrzydza sama myśl o nim. Czy to znaczy że X kłamie? Nie. Nie to piękne, co jest piękne, a co się komu podoba. Mało która zakochana osoba powie "mój wybranek jest szpetny jak noc listopadowa i głupi jak but z lewej nogi ". I nie dlatego, że rozmawiamy przez internet. Zakochujemy się w osobach które nam się podobają fizycznie i pociągają nas intelektualnie. A miłość zakłada nam różowe okulary, przez które np. krzywy uśmiech może być najpiękniejszym uśmiechem świata.
ruda_beksa, zawsze wiedziałem, że masz potencjał. Ten post to jest strzał w dziesiątkę. Chodziło tylko o to, żeby powiedzieć, że wypowiedzi na forum nie są obiektywne (~ zgodne z rzeczywistością).
Ty zrobiłaś to jeszcze lepiej, bo wyjaśniłaś skąd się bierze ich subiektywizm.
niepewny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-19 14:35:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.