Problem ubytku w L'Agent'ach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-23, 19:28   #1
terezjana
Rozeznanie
 
Avatar terezjana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 874
GG do terezjana

Problem ubytku w L'Agent'ach


Hej dziewczyny. Zakładam nowy wątek, żeby nie offtopować więcej w "Co ostatnio upolowaliście?". Jeżeli nasze modki miałyby chwilę czasu i uznały to za celowe mogłyby przenieś tu wpisy dotyczące problemów z L'Agentami z e-glamour.

Cytuję ostatni w tym temacie post marienmarien.
Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Dziewczyny dodam i ja swoje 3 grosze do Agentowej Afery.
Czytając Wasze wpisy dotyczące L'Agenta 50ml z e glamour z ciekawości odpakowałam moje dwie zapasowe piećdziesiątki Agenta - ale klasyka edp, kupione w poznańskim TK Max (L'Agenta nie posiadam w tej chwili na stanie). I uwaga: nówki sztuki zafoliowane, niepsikane, obie przechowywane w kartonikach, w szufladzie, w chłodnym i ciemnym pomieszczeniu:
-poziom płynu - tak jak u Daffodilki - do dolnej krawędzi wyrazu Provocateur
-waga - 150g (z plastikowym "kapturkiem")
-atomizer nie pachniał perfumami
I co na to powiecie?
Przydałby się ktoś jeszcze do "pomiarów"

A w temacie: Przybyły mi Byredo La Tulipe, Sezonówka Light Blue i Beyonce Wild Orchid i różne odlewki z wizażowych wymianek oraz duża butla Halle Berry Halle.
Powiedziałaym, że te flakony są niepełne E-glamour pisało, że pusty waży 110 g...
__________________
Wymienię
terezjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:44   #2
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Potwierdzam, że mój flakon (z ubytkiem 2 psiknięć) waży 153,87 g i płyn sięga do napisu Provocateur Nie pachniał perfumami, więc szczerze wątpię, żeby był wcześniej używany.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:45   #3
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez terezjana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Zakładam nowy wątek, żeby nie offtopować więcej w "Co ostatnio upolowaliście?". Jeżeli nasze modki miałyby chwilę czasu i uznały to za celowe mogłyby przenieś tu wpisy dotyczące problemów z L'Agentami z e-glamour.

Cytuję ostatni w tym temacie post marienmarien.


Powiedziałaym, że te flakony są niepełne E-glamour pisało, że pusty waży 110 g...
Dzięki za odpowiedź. Ja już z moimi nic nie zrobię, bo kupowałam pół roku temu, a paragon wyrzucony, ale Wam życzę powodzenia
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:06   #4
terezjana
Rozeznanie
 
Avatar terezjana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 874
GG do terezjana
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że mój flakon (z ubytkiem 2 psiknięć) waży 153,87 g i płyn sięga do napisu Provocateur Nie pachniał perfumami, więc szczerze wątpię, żeby był wcześniej używany.
Kupiony tak jak nasze na ostatniej promocji w e-glamour? Na razie ciesz się, masz najwięcej

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Ja już z moimi nic nie zrobię, bo kupowałam pół roku temu, a paragon wyrzucony, ale Wam życzę powodzenia
Zawsze się zastanawiam czy niektóre perfumy w tkmaxx nie są troszkę trafione, takie outletowe. Jak są na pierwszy rzut oka sfatyygowane to pół biedy, gorzej jak są w folii i wydają się nowe i nietykane.
Opakowanie w folię nie zawsze gwarantuje to, że produkt nie był otwierany. Sklepy/firmy mają celofoniarki (np: https://www.youtube.com/watch?v=Y-YXMyq4DYQ). Raz w sklepie z grami planszowymi negocjowałam rabat na odfoliowany egzemplarz gry. Pan sprzedający powiedzial, że nie da rabatu, bo grę zafoliuje (mają urządzenie) i sprzeda jak nową (była nieużywana).
__________________
Wymienię
terezjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:09   #5
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Mój flakon z ubytkiem 3 psiknięć waży 151g.
Poziomu płynu nijak nie jestem w stanie stwierdzić ale, "na ucho", po chlupotaniu sądząc jest sporo pustego miejsca we flakonie.
Mimo tego że perfumy odebrałam w poniedziałek paragon wyrzuciłam. Nie przypuszczałam że będzie potrzebny, e-glamour do tej pory uznawałam za rzetelną firmę.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:10   #6
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Czyli z tego co widzę, większość naszych flakonów waży ok. 150g, eglamour podało wagę 170 g, co dla mnie jest już dość jasnym sygnałem, że z niektórymi flaszkami jest coś nie tak i mamy prawo do reklamacji.

a właśnie, co w sytuacji jeśli tez nie mam paragonu? Bo jest to dowód zakupu, ale to że u nich zamawialam mają u siebie w historiach zamówień i mam potwierdzenie zamówienia mailem...
__________________
wymiana

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2015-06-23 o 20:13
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:13   #7
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że mój flakon (z ubytkiem 2 psiknięć) waży 153,87 g i płyn sięga do napisu Provocateur Nie pachniał perfumami, więc szczerze wątpię, żeby był wcześniej używany.
Bedziesz na niego składać reklamację?
Ja swój drugi zamówiony powtórnie odbiorę jutro. Też go zważę. Myślę, że te perfumy mogą pochodzić z wadliwej parti, zostały żle napełnione, leżały na magazynie więc sprzedali za grosze, aby magazyny oczyścić, bo nie chce mi się wierzyć, że producent sam oszukiwał na nieprzeźroczystych butelkach.

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2015-06-23 o 20:14
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 20:33   #8
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Udało mi się robić fotkę, zaraz do nich wyślę i zobaczymy co powiedzą.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:34   #9
terezjana
Rozeznanie
 
Avatar terezjana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 874
GG do terezjana
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Mój flakon z ubytkiem 3 psiknięć waży 151g.
Poziomu płynu nijak nie jestem w stanie stwierdzić ale, "na ucho", po chlupotaniu sądząc jest sporo pustego miejsca we flakonie.
Mimo tego że perfumy odebrałam w poniedziałek paragon wyrzuciłam. Nie przypuszczałam że będzie potrzebny, e-glamour do tej pory uznawałam za rzetelną firmę.
Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Czyli z tego co widzę, większość naszych flakonów waży ok. 150g, eglamour podało wagę 170 g, co dla mnie jest już dość jasnym sygnałem, że z niektórymi flaszkami jest coś nie tak i mamy prawo do reklamacji.
a właśnie, co w sytuacji jeśli tez nie mam paragonu? Bo jest to dowód zakupu, ale to że u nich zamawialam mają u siebie w historiach zamówień i mam potwierdzenie zamówienia mailem...
Można reklamować bez paragonu. E-glamour napisało żeby go dołączyć "jeżeli to możliwe". Tak też w decyzji UOKiK https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=11630
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg APr.jpg (164,4 KB, 24 załadowań)
__________________
Wymienię
terezjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:42   #10
terezjana
Rozeznanie
 
Avatar terezjana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 874
GG do terezjana
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Ja jeszcze w reklamacji prosiłam o zwrot kosztów odesłania flakonu. E-glamour poinstruowało mnie żebym taką prośbę zawarła gdy zapytałam czy te koszty również zostaną zwrócone. Przy flakonie za 34 zł. koszt odesłania to prawie 1/3 jego wartości. Gdyby nie zwracali chyba nie zdecydowałabym się odesłać flakonu.
Jeżeli nawet nie będziecie odsyłać perfum, możecie poprosić o rabat (dodatkowe próbki lub darmową wysyłkę). E-glamour było pozytywnie nastawione do takiej formy rekompensaty.
__________________
Wymienię
terezjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:44   #11
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Udało mi się robić fotkę, zaraz do nich wyślę i zobaczymy co powiedzą.
Podpowiesz jak? Ja już próbowałam przy wszystkich żarówkach w domu :p
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 20:45   #12
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Bedziesz na niego składać reklamację?
Ja swój drugi zamówiony powtórnie odbiorę jutro. Też go zważę. Myślę, że te perfumy mogą pochodzić z wadliwej parti, zostały żle napełnione, leżały na magazynie więc sprzedali za grosze, aby magazyny oczyścić, bo nie chce mi się wierzyć, że producent sam oszukiwał na nieprzeźroczystych butelkach.
Nie będę zwracać. Ale chciałam dokupić jeszcze ze dwa flakoniki, tylko teraz boję się, że naprawdę dostanę używany - z którejś reklamacji
__________________

Kosmetyki

Wish

Edytowane przez hathayoga
Czas edycji: 2015-06-23 o 21:05
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:46   #13
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Podpowiesz jak? Ja już próbowałam przy wszystkich żarówkach w domu :p
Mi się nie udawało więc zaprzęgłam męża do tego - za pomocą latarki w komórce i aparatu zrobił.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 20:47   #14
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez terezjana Pokaż wiadomość
Kupiony tak jak nasze na ostatniej promocji w e-glamour? Na razie ciesz się, masz najwięcej
Z e-glamour Ważone z plastikiem i nasadką pod korkiem.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 21:00   #15
terezjana
Rozeznanie
 
Avatar terezjana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 874
GG do terezjana
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Bedziesz na niego składać reklamację?
Ja swój drugi zamówiony powtórnie odbiorę jutro. Też go zważę. Myślę, że te perfumy mogą pochodzić z wadliwej parti, zostały żle napełnione, leżały na magazynie więc sprzedali za grosze, aby magazyny oczyścić, bo nie chce mi się wierzyć, że producent sam oszukiwał na nieprzeźroczystych butelkach.
Chyba wiedzieli, że coś jest nie tak. Cena na to wskazywała. Nie byłoby sprawy gdyby napisali, że jest ubytek...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Udało mi się robić fotkę, zaraz do nich wyślę i zobaczymy co powiedzą.
Brawo Podziel się proszę z nami odpowiedzią

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Z e-glamour Ważone z plastikiem i nasadką pod korkiem.
Zostaje czy wraca?
__________________
Wymienię
terezjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 21:09   #16
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez terezjana Pokaż wiadomość


Brawo Podziel się proszę z nami odpowiedzią
Oczywiście, podzielę się
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 21:15   #17
terezjana
Rozeznanie
 
Avatar terezjana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 874
GG do terezjana
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Nie będę zwracać. Ale chciałam dokupić jeszcze ze dwa flakoniki, tylko teraz boję się, że naprawdę dostanę używany - z którejś reklamacji
Ja moim ledwie 3 razy psiknęłam. Będzie prawie nie śmigany Poczekaj jeszcze trochę a będą je sprzedawać za 15 zł
__________________
Wymienię
terezjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 21:35   #18
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez terezjana Pokaż wiadomość
Ja moim ledwie 3 razy psiknęłam. Będzie prawie nie śmigany Poczekaj jeszcze trochę a będą je sprzedawać za 15 zł
Jest taka szansa

Ja obstawiam raczej wadliwą partię butelek i wietrzenie perfum. Niskie ceny L'Agenta są w kilku perfumeriach, w kokai za 54 zł. Może ktoś kupi gdzieś indziej i powie ile waży (koń trojański) jego Agent
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 21:56   #19
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Mi się nie udawało więc zaprzęgłam męża do tego - za pomocą latarki w komórce i aparatu zrobił.
Jak możesz wstaw zdjęcie.
Cytat:
Napisane przez terezjana Pokaż wiadomość
Chyba wiedzieli, że coś jest nie tak. Cena na to wskazywała. Nie byłoby sprawy gdyby napisali, że jest ubytek...


Brawo Podziel się proszę z nami odpowiedzią

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


Zostaje czy wraca?
Też tak uważam. Miałam na myśli producenta A.P, że chyba nie oszukiwałby na pojemności świadomie, ale któż to wie?
Cytat:
Napisane przez terezjana Pokaż wiadomość
Ja moim ledwie 3 razy psiknęłam. Będzie prawie nie śmigany Poczekaj jeszcze trochę a będą je sprzedawać za 15 zł
Pierwszy, który zamówiłam nie psikałam pachnie tak intensywnie, że nawet nie muszę od razu podpadł mi i zaczęłam go sprawdzać.
Teraz domówiłam drugi informując sklep o reklamacji i prośbę o nowy sprawdzony flakonik, że ma być pełny. Otrzymałam informację, ze sprawdzają partię i otrzymam z magazynu sprawdzony.
Jutro będę wiedziec co dostanę.
Jakby sprzedawali je po 15 zeta skusiłabym się na butelczynę oczywiście będąc poinformowana uczciwie o ubytku.

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2015-06-23 o 21:58
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 22:30   #20
terezjana
Rozeznanie
 
Avatar terezjana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 874
GG do terezjana
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
.
Teraz domówiłam drugi informując sklep o reklamacji i prośbę o nowy sprawdzony flakonik, że ma być pełny. Otrzymałam informację, ze sprawdzają partię i otrzymam z magazynu sprawdzony.
Jutro będę wiedziec co dostanę.
Jakby sprzedawali je po 15 zeta skusiłabym się na butelczynę oczywiście będąc poinformowana uczciwie o ubytku.
Pękam z ciekawości. Daj proszę koniecznie znać co przyszło. Trzeba było poprosić o ten flakon co go ważyli i miał 61 ml

Mam wrażenie, że mogą brać perfumy z tej samej hurtowni co kokai, xperfume, inperfumy (czeskie perfumerie). Czasem mają podobny asortyment rzadkich, niespotykanych u innych perfum np. wszystkie mają lub miały testery perfum ulric de varens (swoją drogą okropne).

Spójrz na to http://www.ceneo.pl/33447883. Założę się, że wszystkie mają testery z ubytkiem. Do listy czeskich perfumerii można jeszcze dodać perfumy-perfumeria.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lagentt.jpg (137,5 KB, 65 załadowań)
__________________
Wymienię
terezjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 22:39   #21
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

O kurczę, widzę, że tutaj przeprowadzasz całe śledztwo
Szkoda tylko, że nie raczyli nas poinformować o ewentualnym ubytku, bo na pewno wiedzieli, że coś z nimi nie tak, skoro przecenili aż o tyle.

Już mi się odwidziały, początek fajny kadzidlany, potem się jakoś na mnie kwaszą. Także niech lepiej przyjmą reklamację
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 22:47   #22
terezjana
Rozeznanie
 
Avatar terezjana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 874
GG do terezjana
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
O kurczę, widzę, że tutaj przeprowadzasz całe śledztwo
Szkoda tylko, że nie raczyli nas poinformować o ewentualnym ubytku, bo na pewno wiedzieli, że coś z nimi nie tak, skoro przecenili aż o tyle.

Już mi się odwidziały, początek fajny kadzidlany, potem się jakoś na mnie kwaszą. Także niech lepiej przyjmą reklamację
Tą zbieżność asortymentu już dawno zauważyłam Tutaj się tylko potwierdziła.

W tych perfumach czuję nie tyle kadzidło a indyjskie kadzidełko Od razu mam wizję india shopu i nie mogę się od niej uwolnić. Mam nadzieję, że mi ich nie odeślą
__________________
Wymienię
terezjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 22:56   #23
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Perfumy-perfumeria to e-glamour pod inna nazwą po prostu
Fotki wstawie jutro bo na komorce nie mam fot. I nie umiem wielocytowac

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka. Przepraszam za ewentualne błędy.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 00:07   #24
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Cytat:
Napisane przez terezjana Pokaż wiadomość
Pękam z ciekawości. Daj proszę koniecznie znać co przyszło. Trzeba było poprosić o ten flakon co go ważyli i miał 61 ml

Mam wrażenie, że mogą brać perfumy z tej samej hurtowni co kokai, xperfume, inperfumy (czeskie perfumerie). Czasem mają podobny asortyment rzadkich, niespotykanych u innych perfum np. wszystkie mają lub miały testery perfum ulric de varens (swoją drogą okropne).

Spójrz na to http://www.ceneo.pl/33447883. Założę się, że wszystkie mają testery z ubytkiem. Do listy czeskich perfumerii można jeszcze dodać perfumy-perfumeria.pl
Jak i tym razem przyślą mi flakon z ubytkiem to im napiszę, że bardzo chetnie przyjmę ten 61ml w ramach reklamacji
Patrząc po tych perfumeriach i jak tanio te perfumy są sprzedawane to już się chyba nie łudzę, że otrzymam pełny
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Perfumy-perfumeria to e-glamour pod inna nazwą po prostu
Fotki wstawie jutro bo na komorce nie mam fot. I nie umiem wielocytowac

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka. Przepraszam za ewentualne błędy.
Dzięki
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 05:58   #25
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Fotki.
Nowy Agent z wczoraj i stary Agent z marca tego roku. Użyłam go może kilka razy w sumie, na pewno nie zdążyłam zużyć pół butli.

Nowy jest ten z plastikowym korkiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg agent 1.jpg (125,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agent2.jpg (73,3 KB, 182 załadowań)
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 06:13   #26
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

W najnowszym flakonie mam poziom jak na zdjęciu po lewej, w pierwszym (droższym i mocno pachnącym) jak po prawej.
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 06:27   #27
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Udało mi się zważyć nowy flakon - 152,7g
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 06:40   #28
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro pusty flakon (według pań z e-glamour) waży 110g, a nasze pełne ok. 152 g, to w środku jest 42 g. Biorąc pod uwagę ciężar właściwy perfum 0,85-0,90 to powinnyśmy mieć od 49,4 - 46,7 ml. Ale tak naprawdę to nie mamy pewności który pusty flakon był ważony - klasyk, czy jakiś inny, 50 ml czy 100? Bo jeśli według pań taki jak nasz pełny ważył 171 g (?), to z którym pustym go porównywały? Przydałby się do obliczeń taki nasz pusty mały L'Agent i wtedy wszystko byłoby jasne

Edytowane przez Daffodilka
Czas edycji: 2015-06-24 o 06:42
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 07:09   #29
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

e-glamour w odpowiedzi na moje pytanie o L'Agenta odpisało, że produkt jest pełnowartościowy i buteleczki nie są do końca napełniane i tyle...

Ciekawe tylko dlaczego każdej z nas nie nalali fabrycznie po równo?

A tak lubiłam tam kupować. Czuję się olana ciepłym płynem....
__________________

Edytowane przez kanirak
Czas edycji: 2015-06-24 o 07:10
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 07:41   #30
Miss_Audrey
Przyczajenie
 
Avatar Miss_Audrey
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 24
Dot.: Problem ubytku w L'Agent'ach

Właśnie trzy dni temu również z e-glamour kupiłam Agenta za 34 zł. Użyłam do tej pory dwa,trzy razy. Dzisiaj trafiłam na wątek,zwazylam swoją buteleczke i ma dokładnie 152g.
Uważam ,ze jeśli chcieli sprzedać te perfumy taniej z powodu tego ,ze nie ma ich tyle ile miało być to powinni zamieścić taką informacje. Niech każdy kupuje świadomie. 34 zł plus przesyłka to nie jest majatek ale wydajac obojetnie jaką kwotę chcemy towar zgodny z opisem. Zatajenie tej informacji nie jest fair bo zapewne przecież wiedzieli ,stad ta cena przeciez. Czy kupujac te perfumy w tak atrakcyjnej cenie miałam się zastanawiac dlaczego tak tanio? Widocznie e-glamour chce doprowadzic do tego ,żebyśmy jej mniej ufaly.
Co robicie? Odsylacie?
Pozdrawiam
__________________
wymiana książkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post51826717
Miss_Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-16 20:18:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.