Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 22:01   #1051
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Proszę o pomoc. Po ostatniej depilacji depilatorem coś mi się stało na jednej nodze. Najpierw bolesna gula, bez stanu ropnego. Pewnie włosek wrastający. Smarowałam tribioticiem, potem 2 razy maścią cutivate. Już tak nie boli, ale gula jest nadal - czerwona, wypukła, wielkości 50gr. Nie widać żadnego włoska pod skórą, który mógłby mieć problemy z przebiciem się. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Są jakieś domowe sposoby?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:33   #1052
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam. Z jednej strony cieszę się że nie jestem sama z moim problemem a z drugiej strony współczuję każdej z nas z osobna.
Dziś próbowałam założyć spódniczkę do pracy ale niestety nie dało rady. Masakra.
Rok temu byłam u 2 derm i metody leczenia nie pomogły (chodzi mi głównie o nogi). Jedna pani mi powiedziała że zapalenie wyleczy tylko depilacja laserowa i na bikini które właśnie zrobiłam faktycznie jest już ok.
Gdzieś czytałam że winą zapalenia jest gronkowiec złocisty ale nie wiem czy faktycznie...
Jestem, załamana bo z jednej strony chciałabym się wyleczyć ale raczej w krótkim czasie się nie da i czekają mnie wakacje w spodniach a z drugiej strony chciałabym zajść w ciążę a wtedy leczenie odpada.....echhhh
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 16:05   #1053
pastelinka
Przyczajenie
 
Avatar pastelinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
GG do pastelinka
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam wszystkich Mam podobny problem co wy Zaczęłam używać depilatora bo już miałam dość codziennie się golić maszynką (szybko mi włoski odrastają). Po jakichś dwóch razach było ok, ale pojawiła się problem bo włoski zaczęły mi wrastać Czerwone kropki też są ale są one po wyrwanych włoskach i znikają po jakichś dwóch godzinach. Natomiast po tych włoskach które zostały urwane zostają czarne kropki i później te włoski mi wrastają!! Zaczęłam w nich dłubać ale był to kiepski pomysł bo pojawiły się małe blizny. Nigdy czegoś takiego nie miałam- wrastających włosków!! Szukałam w necie jakiegoś kremu przeciw wrastaniu włosków i znalazłam krem firmy Veet. Ma dobre recenzje, dziewczyny go chwalą. Kosztuje około 30zł. Ale chciałam was zapytać czy warto w niego zainwestować i czy faktycznie jest taki dobry! Zaczyna być ciepło więc chciałabym pokazywać ładne i gładkie nogi
pastelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:23   #1054
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez pastelinka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Mam podobny problem co wy Zaczęłam używać depilatora bo już miałam dość codziennie się golić maszynką (szybko mi włoski odrastają). Po jakichś dwóch razach było ok, ale pojawiła się problem bo włoski zaczęły mi wrastać Czerwone kropki też są ale są one po wyrwanych włoskach i znikają po jakichś dwóch godzinach. Natomiast po tych włoskach które zostały urwane zostają czarne kropki i później te włoski mi wrastają!! Zaczęłam w nich dłubać ale był to kiepski pomysł bo pojawiły się małe blizny. Nigdy czegoś takiego nie miałam- wrastających włosków!! Szukałam w necie jakiegoś kremu przeciw wrastaniu włosków i znalazłam krem firmy Veet. Ma dobre recenzje, dziewczyny go chwalą. Kosztuje około 30zł. Ale chciałam was zapytać czy warto w niego zainwestować i czy faktycznie jest taki dobry! Zaczyna być ciepło więc chciałabym pokazywać ładne i gładkie nogi
Z autopsji wiem, że sam krem nie wystarczy. Poza tym nie ma co liczyć na cuda - nie zlikwiduje wszystkich wrastających włosów. Po wielu latach opracowywania metod dochodzę do wniosku, że najefektywniej działa peeling i bardzo mocne nawilżanie ciała. Stosuję oliwkę na noc i balsam na dzień. Najgorsze jest to, że już wszystko za mną: maści, balsamy, oliwki, płyny, mydła, zasypki, maseczki, toniki, a ja nie mam pomysłu na nic nowego. Za to włosy jak się wrastały - tak nadal to robią.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 02:34   #1055
ladynath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 34
GG do ladynath
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dziewczyny, z tego co pamiętam już wypisywałam jakieś bzdury w tym temacie, bo co jakiś czas zdarzyło mi się zachwycić jakimś specyfikiem, który finalnie nie pomógł.

Włosy wrastały mi się STRASZNIE w tylnej i wewnętrznej części łydek, przez długi okres miałam łyse place na łydkach, nie chciały w ogóle wydostać się spod skóry ;(... Wrastały mi się po tym, jak po woskowaniu chciałam usunąć wosk, który pozostał na skórze używając olejku kokosowego do masażu na bazie parafiny, który zwyczajnie zapchał 'dziurki po wyrwanych włosach' ;/

Załamałam się, stosowałam alantan, davercin, smalec, ubite białko... Bez długotrwałych efektów.
Przerzuciłam się oczywiście na jednorazową golarkę, przestałam robić częste peelingi.
Zaczęłam brać wit. A + E, aby poprawić kondycję włosów, a o moich łydkach kompletnie zapomniałam, a właściwie poczułam się bezradna i to po prostu olałam :P Po jakimś czasie zauważyłam, że moje włosy na łydkach odrastają równomiernie, nie ma już łysych placów, są silne i ciemne, a nie to co było po woskowaniu - rzadkie, jasne, wrastające się na potęgę. Efekt przypisuję witaminie A+E i oliwce dla dzieci. Do tego potrzeba oczywiście CIERPLIWOŚCI, nic nie przyjdzie od razu U mnie było łatwiej, bo nie czekałam na rezultaty, istny przypadek Dlatego dziewczynki, zostawcie nóżki w spokoju, łykajcie A+E i stosujcie oliwkę dla dzieci HIPP albo BABYDREAM one mają prosty i naturalny skład może nie odkryłam Ameryki, może już ktoś o tym pisał w tym topicu, nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że komuś się to przyda pozdrawiam *
__________________

ladynath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:06   #1056
gogo4444
Raczkowanie
 
Avatar gogo4444
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ale przy tym przerzucilas sie na golarke tak?

ja tak zrobilam niedawno ale wrocilam do depilatora, bo to bez sensu, wloski i tak i tak wrastaja.. musze chyba isc z tym do dermatologa bo to nie moze tak byc.
gogo4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 00:58   #1057
ladynath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 34
GG do ladynath
Talking Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Tak, na golarkę i to raz w tygodniu ;( ;( ;(

i mam znowu busz na łydkach a wcześniej słabe włoski i łyse place ;/ ale wolę już ten busz
tylko najgorsze są bordowe plamy, jakies blizny czy cos ;/ widoczne zaraz po depilacji, ale nie zawsze
__________________

ladynath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 11:56   #1058
zakupoholiczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Re: odwieczny problem

dziewczyny, chłopaki miałam straszny problem z włoskami... moje nogi wyglądały koszmarnie, wszędzie.. dosłownie wszędzie miałam krostki i ranki po wydłubywaniu włosków. wszystko to od depilatora.
musiałam coś z tym zrobić bo lato się zbliżało a ja uwielbiam sukienki, ale z takimi nogami wstyd się gdziekolwiek pokazywać. zaczęłam od zaprzestania wyciągania włosków. od czasu do czasu widząc brązową plamke, wyciskam delikatnie jak pryszcza. jeśli wyjdzie włos to ok, jeśli nie to zostawiam plamke w spokoju. kolejnym etapem była WITAMINA A. to jest CUDO. w ciagu trzech dni po rankach pozostały blizny. na to jednak nakładałam codziennie po dwa razy CEPAN. kosztuje kilkanaście złotych w aptece a działa cuda, choć tu potrzeba troszke wiecej czasu aby blizny stały się mało widoczne. w czasie sotsowania cepanu smarowałam także nogi PILARIXEM. 20 zł w aptece. włoski nie wrastają już tak strasznie dzięki niemu a te które wrastają po pewnym czasie same wychodzą. oczywiscie podczas kąpieli szybki delikatny piling . długo się męczyłam zanim doszłam do wprawy w rozprawianiu się z włoskami. w sumie wydałam 40 zł na cepan, wit a i pilarix ale warto było. teraz wracam spokojnie do depilatora bo po prostu muszę. pozdrawiam wszytskich z tym problemem. troche cierpliwości i systematyczności a wszystko wróci do normy. i nie wierzcie dermatologom, którzy mówią wam ze nic z tym nie można zrobić. widać są niezbyt dobrymi fachowcami, skoro nie potrafią znaleźć odpowiedniego rozwiązania problemu.
aha i zapomniałabym ŻADNEGO DŁUBANIA IGŁAMI ITP.
__________________
- zapuszczam paznokcie
-zapuszczam włosy
-w planach wybielanie ząbków


zakupoholiczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 00:45   #1059
ladynath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 34
GG do ladynath
Exclamation Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

polecam tez olej kokosowy nierafinowany, tloczony na zimno = naturalny
__________________

ladynath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 22:10   #1060
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dziewczyny! jestem przerażona! Z wrastającymi włoskami na nogach potrafię sobie poradzić ale niestety gorzej z bikini. Do tego stopnia ze niedawno zrobila mi się duża krostka widać po nie było że pod spodem jest włosek Musiałam ją rozdrapać ale niesttey tak się rozdrapało że nie dosyć że nie wiem teraz gdzie ten włosek to mam rankę prawie do "mięsa" z której sączy się płyn. Z tym sobie poradze. Tylko boję się że jak to się zagoi ten włosek nadal tam jest!!! i po zagojeniu bedzie znowu robił szkody. Co ja mam zrobić? proszę was o pomoc
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 01:14   #1061
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez lovebites Pokaż wiadomość
dziewczyny! jestem przerażona! Z wrastającymi włoskami na nogach potrafię sobie poradzić ale niestety gorzej z bikini. Do tego stopnia ze niedawno zrobila mi się duża krostka widać po nie było że pod spodem jest włosek Musiałam ją rozdrapać ale niesttey tak się rozdrapało że nie dosyć że nie wiem teraz gdzie ten włosek to mam rankę prawie do "mięsa" z której sączy się płyn. Z tym sobie poradze. Tylko boję się że jak to się zagoi ten włosek nadal tam jest!!! i po zagojeniu bedzie znowu robił szkody. Co ja mam zrobić? proszę was o pomoc
Póki co zostaw w spokoju, ale jak tylko go zobaczysz - wyjmij drania, bo nigdy się porządnie nie zagoi. Niestety znam ten ból. Ostatnio same rany na nagach : ((
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 08:10   #1062
mgryglak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Mnie pomogł Fucidin
mgryglak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:12   #1063
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Nie robie nic właśnie, nawet nie szukam włoska bo musiałabym dłubać pensetką a to boli
Ranka się już goi a włoska ani śladu...
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:17   #1064
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez lovebites Pokaż wiadomość
Nie robie nic właśnie, nawet nie szukam włoska bo musiałabym dłubać pensetką a to boli
Ranka się już goi a włoska ani śladu...
Narazie nie ruszaj,skoro rana jest dosyc głeboka to gojąc się "chwyci" włos,kiedy bedzie już strup,ale nie taki co sam odpada tylko wcześniej,oderwij strupek,powinien odejsc trzymając włos.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 06:29   #1065
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Mi pomogło na wrastanie mleczko łagodzące po depilacji Bielendy, dziś jadę go szukać w Łodzi, kiedyś było w Tesco, w Galerii i w Naturze,ale teraz znikło.Podobno mają je w Magnificco(zaopatrują salony kosmetyczne), byle bym je znalazła, mam dość swoich nóg, nie dość,że blade z rozszerzającymi się naczynkami to jeszcze te wrastające włoski
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 16:32   #1066
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

troszkę się nie zapokoiłam swoją ranką i zdecydowałam iść do dermatologa. Ale czego mogłam się spodziewać od swojej dermatolog "po co tu przyszłaś" i " byle daleko ode mnie" pani Xsińskiej...
wyjechała z tekstem że trzeba było dupy nie golić to bym tu nie musiała tu przychodzić i przepisała lek którego i tak nie kupiłam. Moja najlepsza pani z apteki poleciła mi lek właśnie Tribiotic zobaczymy efekty...

nadal właśnie męczy mnie czy ten wlosek tam jest czy nie, ale zobaczymy...mama nawet mnie postraszyła chirurgiem hehe

@rickybobby co to znaczy ten wcześniejszy strupek?
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka

Edytowane przez lovebites
Czas edycji: 2011-06-28 o 14:03
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 17:19   #1067
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez lovebites Pokaż wiadomość
troszkę się nie zapokoiłam swoją ranką i zdecydowałam iść do dermatologa. Ale czego mogłam się spodziewać od swojej dermatolog "po co tu przyszłaś" i " byle daleko ode mnie" pani Xsińskiej...
wyjechała z tekstem że trzeba było dupy nie golić to bym tu nie musiała tu przychodzić i przepisała lek którego i tak nie kupiłam. Moja najlepsza pani z apteki poleciła mi lek właśnie Fucidin zobaczymy efekty...

nadal właśnie męczy mnie czy ten wlosek tam jest czy nie, ale zobaczymy...mama nawet mnie postraszyła chirurgiem hehe

@rickybobby co to znaczy ten wcześniejszy strupek?
U mnie dermatolog w podobnym stylu. Zupełnie nie rozumiem, za co dostają oni pieniądze. Pomocy z żadnej strony. Proszę napisz coś o Fucidinie To chyba jedyny nieznany mi preparat. Rozumiem, że bez recepty? Jaka cena? Chyba jutro wybiorę się do apteki
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 17:48   #1068
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

@Alejandro przeprasza cię bardzo ale pomyliłam nazwy. Maść którą dostałam to Tribiotic. (taki w saszetkach) nie jest drogi kwestia kilku zł napewno nie więcej niż 5zł. (nie pamiętam bo kupowałam kilka rzeczy)
jest to maść z antybiotykiem, jeśli będzie dobra to dam znać.
Swojego czasu na takie ranki które są z ropą moja babcia używała maści ichtiolowej , ją właśnie chciałam kupić ale nie było.

U mnie rany goją się dość szybko także jeśli szybko się nie zagoi czeka mnie wizyta u chirurga by musiał to wyciąć/naciąć, a nie uśmiecha mi się świecić tyłkiem u niego haha


co do lekarza to aż szkoda gadać;/
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 08:14   #1069
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez lovebites Pokaż wiadomość

@rickybobby co to znaczy ten wcześniejszy strupek?
Chodzi mi o taki stan strupa,kiedy można go oderwać,a z pod niego nie będzie sączyć się krew,ale nie wtedy kiedy już odchodzi sam a skóra pod nim jest całkiem normalna.Z tego co piszesz to masz ropiejącą ranę więc musisz poczekać aż się będzie normalny strup.
Swoją drogą to w jaki sposób potraktowała Cię lekarka jest skandaliczne,nie każdy ma ochotę chodzić zarośnięty jak małpa.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 11:38   #1070
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Pomóżcie, już nie wiem czego używać na moje nogi. Już jest dużo lepiej, krostki zniknęły z lewej nogi, na prawej jeszcze trochę jest, ale zostały brązowe plamki. Już nie mam siły do tych nóg ; (

trzy pierwsze zdj. to lewa noga, czwarte i piąte prawa

Edytowane przez agata1335
Czas edycji: 2011-10-24 o 18:05
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 16:29   #1071
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

zgłoś się do dermatologa, taki stan jak masz teraz bedzie ciezko wyleczyć na wlasną reke, tu potrzebne sa antybiotyki (doustne lub masc)
moze to byc klindamycyna, neomycyna, bacytracyna lub erytromycyna. sama mozesz sobie kupic nadtlenek benzoilu (benzacne lub brevoxyl) tylko w najwyzszym stęzeniu, mozesz tez zastosowac acnosan T. bron boze peelingów póki co, ewentualnie maści z mocznikiem od 15% wzwyż (pilarix, squamax, oxedermil itd) mam tez przepis na masc robiona z zawartościa mocznika i neomycyny ale musi ci recepte na nia wypisac lekarz.
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 18:52   #1072
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

A mogłabyś mi podać ten przepis?
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 22:27   #1073
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ale na lewej nodze zostały mi tylko blizny, nie ma już krostek ani ranek
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 00:39   #1074
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

nie chcę golić bikini maszynką, wolę się rozprawić z tymi dziadami raz a dobrze depilatorem, ale nie zawsze ta forma delipacji mi służy - włoski wrastają...
Pomyślałam, że zmienię metodę i kupię krem do depilacji, tylko mam pytanie: Czy po kremach włoski wrastają tak jak po wosku/depilatorze? jak długo utrzymuje się efekt gładkiej skóry?
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:21   #1075
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wiecie co ja najlepszy efekt mialam po plastrach z woskiem !
nie bylo jakiegos wrastania ( tz ohgraniczone wrastanie po piilingu)
po depilatorze problem ! po kremie nie bylo problemu ale szybko odratsały !
ciekawi mnie czy problemy z wrastaniem moga wystaic po wosku na cieplo ? ?
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 09:37   #1076
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Na mnie np. krem nie działa, wcale nie usuwa włosków.
A słyszałam, że nie wrastają ; )
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 10:46   #1077
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
nie chcę golić bikini maszynką, wolę się rozprawić z tymi dziadami raz a dobrze depilatorem, ale nie zawsze ta forma delipacji mi służy - włoski wrastają...
Pomyślałam, że zmienię metodę i kupię krem do depilacji, tylko mam pytanie: Czy po kremach włoski wrastają tak jak po wosku/depilatorze? jak długo utrzymuje się efekt gładkiej skóry?
Po kremach włoski nie wrastają, ja polecam kremy do depilacji eveline, ale trzymane min 10 min na skórze. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jednak, jak dotąd, jest pasta cukrowa, zaznaczam,że nie robię jej sama (wyszła idealna raz na kilka prób), ale kupuję na allegro.
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 10:03   #1078
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja właśnie kupiłam niedawno krem z Eveline i w ogóle na mnie nie działał. Może dlatego, że mam bardzo mocne włoski, do tego z tendencją do okropnego wrastania ; (
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 11:26   #1079
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez agata1335 Pokaż wiadomość
Ja właśnie kupiłam niedawno krem z Eveline i w ogóle na mnie nie działał. Może dlatego, że mam bardzo mocne włoski, do tego z tendencją do okropnego wrastania ; (
Który miałaś? Te wszystkie 'szybkie' i 'na mocne włosy' nie działają. Coś o tym wiem, gdyż mam ciemne i twarde włosięta Najlepiej u mnie sprawdził się ten w różowym opakowaniu - do skóry wrażliwej.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 11:38   #1080
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja też sugeruję ten różowy Używałam jeszcze Nair w saszetkach (był kiedyś w promocji 2,50 bodajże za komplet-50ml w Rossmannie do miejsc wrażliwych -używałam do depilacji nóg). Nie wspomniałam o efekcie, o który też było wcześniej pytanie- niestety z reguły tyle ile po maszynce do golenia, nom może jeden dzień dłużej czyli od2-3dni, tyle,że włoski tak nie wrastają, skóra jest przyjemniejsza w dotyku- nawilżona.

Edytowane przez monikaW88
Czas edycji: 2011-07-04 o 11:41
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.