Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-09-30, 21:49   #601
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 127
Dot.: dziewczyny czy która¶ z was uzuwa³a ten szampon koloryzujacy gdzie mo¿na go kup

a mo¿e mo¿ecie poleciæ inny jakis dobry szampon i nie drogi bo niestey musze farbowac co miesi±c w³osy
darietta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-07, 09:31   #602
kaarolciaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolciaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 479
Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

hej
czy uda mi sie zafarbowaæ br±zowe w³osy blond szamponetk±?
bo nie chce niszczyæ w³osków farb±.. ani znów czekaæ az mi odrosn±..
mo¿e jest jaka¶ szamponetka dziêki, której mi sie to uda?
z góry dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam!!
__________________
...Bo Ka¿dy ma swojego Anio³a i jest dla kogo¶ Anio³em...
kaarolciaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-07, 10:00   #603
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 1 991
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

nie uda sie
szaponetka wlosy mozesz zafarbowac jedynie na kolor/odcien ciemniejszy niz masz obecnie
__________________

'Musisz wierzyæ, ¿e to mo¿e siê zdarzyæ
bo przecie¿ gdzie¶ tam jest kto¶, kto te¿ w to wierzy...
On Ciê wybra³, dawno temu wymy¶li³ Ciê sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, ¿e to Ty...'

wnika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-07, 12:25   #604
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 672
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

nie da sie szamponetka zafarbowaæ w³osy jasniejszym kolorem ni¿ siê ma na g³owie... wydaje mi sie ¿e szamponetki to mog± tylko przyciemniaæ w³osy...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego ¿ycia dopóki nie zmienisz czego¶, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-07, 13:23   #605
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

Cytat:
Napisane przez kaarolciaa Poka¿ wiadomo¶æ
hej
czy uda mi sie zafarbowaæ br±zowe w³osy blond szamponetk±?
bo nie chce niszczyæ w³osków farb±.. ani znów czekaæ az mi odrosn±..
mo¿e jest jaka¶ szamponetka dziêki, której mi sie to uda?
z góry dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam!!
szamponetka nie ma w³a¶ciwo¶ci rozja¶niaj±cych.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-08, 11:48   #606
kaarolciaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolciaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 479
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

dzieki za odpowiedzi
tak my¶la³am ale mia³am nadzieje ze moze jednak
a jaka¶ farba zmywalna?
pozdrawiam!
__________________
...Bo Ka¿dy ma swojego Anio³a i jest dla kogo¶ Anio³em...
kaarolciaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-08, 12:04   #607
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomo¶ci: 8 244
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

szamponetka s³u¿y tylko do pog³êbienia naturalnego koloru w³osów lub przyciemnienia, rozja¶niæ niestety ni± siê nie da. Proponujê u¿yæ jakiego¶ szamponu koloryzuj±cego np. Wella, Marion.
smerfeta01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 12:47   #608
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 5 576
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka¿ wiadomo¶æ
szamponetka s³u¿y tylko do pog³êbienia naturalnego koloru w³osów lub przyciemnienia, rozja¶niæ niestety ni± siê nie da. Proponujê u¿yæ jakiego¶ szamponu koloryzuj±cego np. Wella, Marion.
Szampon koloryzuj±cy te¿ nie rozja¶ni w³osów.

Z br±zu na blond mo¿na przej¶æ tylko dziêki farbie, czasem do spó³ki z rozja¶niaczem, zale¿nie od koloru wyj¶ciowego i docelowego
__________________
Nienawidzê nieo¶wieconego t³umu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-08, 13:05   #609
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomo¶ci: 8 244
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

mo¿na te¿ spróbowaæ rozjasniæ w³osy rozja¶niaczem i po³o¿yæ na to szampon koloryzuj±cy.
smerfeta01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-08, 14:48   #610
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 2 401
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿na te¿ spróbowaæ rozjasniæ w³osy rozja¶niaczem i po³o¿yæ na to szampon koloryzuj±cy.
nie polecam ³±czenia rozja¶nianych w³osów z szamponetkami!! bo wychodze ca³kiem inne kolory niz sie chce mieæ moga byæ ¿ó³te rude itepe szaponetka to nie bezpieszne narzedzie nie zawsze sie zmywa do konca albo w³asnie w po³±czeniu z rozja¶nianymi w³osami wychodza rózne wstretne kolory ;o
niqska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-08, 18:56   #611
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka¿ wiadomo¶æ
Szampon koloryzuj±cy te¿ nie rozja¶ni w³osów.

Z br±zu na blond mo¿na przej¶æ tylko dziêki farbie, czasem do spó³ki z rozja¶niaczem, zale¿nie od koloru wyj¶ciowego i docelowego

Dziêki farbie rozjasniaj±cej ku ¶cis³o¶ci bo sama farba blond bez takowych tak¿e nic nie zdziala.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-08, 18:58   #612
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

Cytat:
Napisane przez niqska Poka¿ wiadomo¶æ
nie polecam ³±czenia rozja¶nianych w³osów z szamponetkami!! bo wychodze ca³kiem inne kolory niz sie chce mieæ moga byæ ¿ó³te rude itepe szaponetka to nie bezpieszne narzedzie nie zawsze sie zmywa do konca albo w³asnie w po³±czeniu z rozja¶nianymi w³osami wychodza rózne wstretne kolory ;o

Smerfeta pisa³a o szamponie koloryzujacym , miedzy nim a szamponetka jest jednak spora róznica.
Ogólnie po³o¿enie czegokolwiek na rozja¶nione w³osy zawsze wi±¿e siê z jakims ryzykiem, na takich w³osach kolor wychodzi intensywniejszy lub jasniejszy ni¿ powinien, bo w³os pozbawiony jest pigmentu 9 przynajmniej w jakim¶ stopniu)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-08, 19:08   #613
pa³eczkaa
Raczkowanie
 
Avatar pa³eczkaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Alone in hell
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

Cytat:
Napisane przez niqska Poka¿ wiadomo¶æ
nie polecam ³±czenia rozja¶nianych w³osów z szamponetkami!! bo wychodze ca³kiem inne kolory niz sie chce mieæ moga byæ ¿ó³te rude itepe szaponetka to nie bezpieszne narzedzie nie zawsze sie zmywa do konca albo w³asnie w po³±czeniu z rozja¶nianymi w³osami wychodza rózne wstretne kolory ;o

O tak! to prawda. Mia³am taki problem bo nalozylam szamponetke na moje w³osy, które sa rozjasniane i kolor na poczatku byl prawie normalny ale jak sie po 1 myciu zmyl to byl rudy

Jesli nie chcesz farba ich meczyc mozesz sprobowac s³abszym rozjasniaczem
Szamponetka moze poglebic istniejacy kolor lub zmienic o 2 tony ale nie rozjasnic
pa³eczkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-11, 16:21   #614
kaarolciaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolciaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 479
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

nie chodzi mi tylko o niszczenie w³osów bo juz czekam po³torej roku a¿mi odrosn± a jeszcze trochce zosta³o i nie chce znów od nowa czekaæ..a kusi mnie ten blond..chyba jednak zaryzykuje hehe..
a co do tego ze na rozja¶nionych wychodzadza okropne kolorki to wiem na blond zrobi³am kasztanowa (pomyli³am z br±zow± ) i wyszed³ czerwony!
a jakie farby koloryzuj±ce polecacie?
pozdrawiam!
__________________
...Bo Ka¿dy ma swojego Anio³a i jest dla kogo¶ Anio³em...
kaarolciaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-12, 10:16   #615
mcgosia83
Raczkowanie
 
Avatar mcgosia83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: k/Mielec
Wiadomo¶ci: 41
GG do mcgosia83
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

Witajcie,
farbowa³±m ostatnio w³osy farb± Palette - Skandynawski Blond. niestety wyszed³ kolor Barw Szwecji - ¯Ó£TY!
Moje pytanie i zarazem prosba o pomoc brzmi: Czy moge za³agodzic ta sprawê uzywaj±c szamponetki o ciemniejszym kolorze np. jasny br±z (nie chcê by wysz³y za ciemne bo jestem blada)? czy w ogóle szamponetka pomoze? Proszê równiez o porade jaki ma byæ kolor ewentualnej szamponetki badx farby.

Dziêki
mcgosia83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-12, 14:00   #616
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 2 401
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

mcgosia83! ja niedawno farbowa³am w³osy jaka¶ szajsk± szmponetk± jakis br±z to by³ z czerwonym po³yskiem :| jak mi siê ju¿ zmy³ kolor mia³am rudy odcieñ na moich k³aczkach co mnie wkurza³o, pofarbowa³am pozniej t± ca zawsze szamponetka czyli ¶redni br±z palette i teraz mam normalne w³osy nie zmy³a mi sie do konca ta szamponetka ¶redni br±z ale kolor obecny jaki mam bardziej mi odpowiada ni¿ poprzedni rudy my¶le ¿e mo¿esz spróbowac z tym jasnym br±zem ale trzymaj tak na w³osach go 25 minut zeby nie by³ az tak intensywny, bo jak wspomnia³a¶ jeste¶ blada
niqska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-12, 15:00   #617
mcgosia83
Raczkowanie
 
Avatar mcgosia83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: k/Mielec
Wiadomo¶ci: 41
GG do mcgosia83
Dot.: Pyt. dotycz±ce szamponetki :)

Dziêki niqska.

Pozdrawiam
__________________
"Dramatem naszych czasów jest to, ¿e g³upota zabra³a sie do my¶lenia."
mcgosia83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-30, 20:53   #618
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomo¶ci: 3 035
GG do libra22
Dot.: Co lepsze? Farba do w³osów czy szampon koloryzuj±cy?

No w³a¶nie ja te¿ s³ysza³am, ¿e szampon bardziej niszczy w³osy ni¿ farba ale jak jest naprawde? Nie wiem stosowa³am i to i to...a w³osy i tak mi wypadaj± , wiêc jakie mniejsze z³o wybraæ?
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-31, 08:56   #619
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Question Czy to dobry pomys³?Malowaæ szamponetk± czy nie?Jak tak to jaki odcieñ?

Witajcie,
mam d³ugie w³osy siegaj±ce do po³owy pleców.Od 1, 5 roku chce wróciæ do naturalnego koloru w³osów z jasnego bl±du (baleja¿) na mój naturalny kolor ciemny blad. Moje w³osy wygl±daj± tak, ¿e do lini uszu mam ciemny bl±d, a dalej jasny bl±d baleja¿. Wiem, wiem bardzo rozbierzne kolory, ale upar³am siê ¿e koniec z malowaniem i niszczeniem w³osów No i uda³o mi sie wytrzymac 1, 5 roku
Dzisiaj mnie nasz³a mysl, czy mo¿e nie pomalowaæ sobie tych jasnych bl±d w³osów szamponetk± tak ¿eby wyszed³ kolor mniej wiêcej podobny do mojego naturalnego Pomalowa³abym tylko te jasne w³oski, tak ¿eby kontrast nie by³ a¿ taki duzy.. Wiem ¿e bêdzie ciê¿ko tak dobraæ, ale od czego mam Was Kochane Wiza¿anki Licze ¿e co¶ pomo¿ecie , doradzicie Czy to wogóle jest dobry pomys³
__________________

Czemu ty siê z³a godzino z niepotrzebnym mieszasz lêkiem?
Jeste¶?
A wiêc musisz min±æ.
Miniesz?
A wiêc to jest piêkne.


"Inaczej serce ¿±da, inaczej my¶l s±dzi, inaczej ¶wiat spogl±da, inaczej los rz±dzi"

Jak zrozumieæ sens s³ów, które nie pad³y, ze strachu, ¿e mog± co¶ zepsuæ...?

Edytowane przez natali86
Czas edycji: 2006-10-31 o 12:41
natali86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 17:26   #620
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Czy to dobry pomys³?Malowaæ szamponetk± czy nie?Jak tak to jaki odcieñ?

Cytat:
Napisane przez natali86 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie,
mam d³ugie w³osy siegaj±ce do po³owy pleców.Od 1, 5 roku chce wróciæ do naturalnego koloru w³osów z jasnego bl±du (baleja¿) na mój naturalny kolor ciemny blad. Moje w³osy wygl±daj± tak, ¿e do lini uszu mam ciemny bl±d, a dalej jasny bl±d baleja¿. Wiem, wiem bardzo rozbierzne kolory, ale upar³am siê ¿e koniec z malowaniem i niszczeniem w³osów No i uda³o mi sie wytrzymac 1, 5 roku
Dzisiaj mnie nasz³a mysl, czy mo¿e nie pomalowaæ sobie tych jasnych bl±d w³osów szamponetk± tak ¿eby wyszed³ kolor mniej wiêcej podobny do mojego naturalnego Pomalowa³abym tylko te jasne w³oski, tak ¿eby kontrast nie by³ a¿ taki duzy.. Wiem ¿e bêdzie ciê¿ko tak dobraæ, ale od czego mam Was Kochane Wiza¿anki Licze ¿e co¶ pomo¿ecie , doradzicie Czy to wogóle jest dobry pomys³

Moim zdaniem nie jest to dobry pomys³, po pierwsze w³osy rozjasniane maj± to do siebie , ¿e kolor na nich trzyma siê krótko .Szamponetka natomiast ma do siebie to , ¿e sama w sobie tak¿e trzyma sie na w³osach niezbyt d³ugo ( do 8 myæ) , w dodatku najczesciej schodzi nierównomiernie i tworzy w miedzyczasie róznorakie barwy i odcienie. Niepotrzebne zawracanie sobie g³owy. Moim zdnaiem , jesli chcesz unikn±æ ¶cinania w³osów a wróciæ do naturalnego koloru , powinnas ufarbowac w³osy farb± w kolorze naturalnego odcienia- tak bêdzie najpro¶ciej i chyba najlepiej, Sa tu jednak pewne problemy : z rozjasnianych w³osów pigment zosta³ wyp³ukany i barwnik farby nie bêdzie siê wiêc mia³ czego trzymac, wobec czego z pasemek kolor bêdzie zmywa³ sie szybciej, pocz±tkowow mo¿e tez na nich chwycic ciemniejszy ( ale ten problem zlikwiduje owo szybsze zmywanie siê). Wobec czego zabieg farbowania bêdzie musia³byc powtórzony conajmniej dwukrotnie ( kiedy juz farba z pasemek wyp³ucze siê) a i potem w miejscu paseme odcieñ mo¿e byæ ja¶niejszy , z tym, ¿e bêdzie to mialo raczej wygl±d refleksów. Wiem- chcesz uniknac niszczenia w³osów- ale to sposób najszybszy, szamponetka nic nieda, poza tym dzisiejsze farby nie s± ju¿ tak inwazyjne jak kiedy¶ ( a farbowanie jest mniej niszcz±cym zabiegiem ni¿ rozjasnianie. je¶li dodatkowo wybierzesz siê z tym do dobrego fryzjera , a on zastosuje profesjonaln± farbe nie powinno byc problemu
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-31, 19:58   #621
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Czy to dobry pomys³?Malowaæ szamponetk± czy nie?Jak tak to jaki odcieñ?

dziekuje Ci Mariti za wyczerpujaca odpowiedz
szamponetka faktycznie nie trzyma sie zad³ugo na w³osach i strach pomyslec jaki by móg³ mi zostac kolor po jej zmyciu mo¿e jakis rudy Na to siê wiêc nie zdecyduje Co do farby to kiedys doradza³am siê siê fryzjerki co zrobic z odrostami i ró¿nic± kolorów Twierdzi³a ¿e mo¿na poprostu czekaæ a¿ w³osy odrosn± albo tak jak Ty mówi³a¶ ¿eby dobrac odpowiedni kolor farby.Niezdecydowa³am sie wtedy na ten zabieg i tak sobie my¶lê ¿e chyba teraz te¿ na to nie pójdê Obieca³am sobie nigdy w ¿yciu przenigdy ¿adnej farby !!!! Bêdê regularnie podcinac w³osy tak ¿eby pozbywaæ siê tego okropnego bladu i jako¶ wytrwam do koñca Mam nadziejê ¿e wytrwam Pozdrawiam
__________________

Czemu ty siê z³a godzino z niepotrzebnym mieszasz lêkiem?
Jeste¶?
A wiêc musisz min±æ.
Miniesz?
A wiêc to jest piêkne.


"Inaczej serce ¿±da, inaczej my¶l s±dzi, inaczej ¶wiat spogl±da, inaczej los rz±dzi"

Jak zrozumieæ sens s³ów, które nie pad³y, ze strachu, ¿e mog± co¶ zepsuæ...?
natali86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-10-31, 21:34   #622
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 438
GG do evamoni
Dot.: Co lepsze? Farba do w³osów czy szampon koloryzuj±cy?

przez polowe zycia koloryzowalam wlosy szamponami koloryzujacymi, niedawno jakis diabel podkusil mnie na farbe. To byl jeden z wiekszych bledow jakie popelnilam, nie dosc, ze wlosy staly sie matowe, szorstkie i farba wyblakla po 2 tygodniach to zniszczylam koncowki. Wrocilam do szamponow koloryzujacych ( mysle, ze nie niszcza tak jak farba-nie maja amoniaku). Kolor, przy co dwodniowym myciu wlosow trzyma sie ok. 4 tygodni, wlosy sa blyszczace i odrosty nie tak widoczne ( wyraznie odcinajace sie ) jak po farbie. Nakladam szampon na odrosty i potem tylko rozczesuje na reszte wlosow na 5 min. Farba tez musialam odswiezyc kolor na dlugosci, bo wlosy mialy "sprany"kolor. Osobiscie preferuje szampony Loreal Casting i Garniera Movida. Czasami dla odswiezenia koloru i nadania polysku nakladam pianki koloryzujace Loreal, trzymaja sie ok. 4 mycia.( dla mnie najlepsze) . Nigdy wiecej FARBY!
Ale to tylko moje skromne zdanie.
evamoni jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-01, 11:42   #623
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Czy to dobry pomys³?Malowaæ szamponetk± czy nie?Jak tak to jaki odcieñ?

W takim razie , trzymam kciuki i ¿yczê powodzenia w d±¿eniu do celu
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-01, 16:54   #624
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 290
Dot.: Co lepsze? Farba do w³osów czy szampon koloryzuj±cy?

ja tez jestem za szamponami, jesli nie chcesz drastycznie zmieniac koloru.ja wlasnie wczoraj zapodalam sobie casting loreala braz i zlapalam taki kolor jak chcialam
lalinkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 14:14   #625
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 413
GG do elmoska Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do elmoska
Wlosy farbowane szamponetkami

Czy ktoras probowala?? Chodzi mi o farbowanie wlosow szamponetkami. Niby kolor schodzi po 7 myciach. Ja mam blond pasemka i chcialam na "troszke" je przyciemnic, ale nie wiem jaki bedzie efekt koncowy.Tzn. czy odzyskam swoj kolor z przed pofarbowania wlosow.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 15:46   #626
*Vivi*
Raczkowanie
 
Avatar *Vivi*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z mroku narastaj±cym w mej duszy....
Wiadomo¶ci: 184
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Ja farbowa³am w³osy szamponetkami ju¿ trzy razy. Za pierwszym razem kolor zszed³ mi ca³kowicie, za drugim te¿ schodzi³, ale w³osy mia³y juz intensywniejsz± barwê. Niby 24 mycia a kolorek utrzymuje siê znacznie d³u¿ej, ale to mo¿e zalezy od firmy ¶mia³o mozesz sie zafarbowaæ
__________________
Odciêli anio³om skrzyd³a, bo dawa³y wolno¶æ.
Odarli ich z szat, gdy¿ by³y za piêkne.
Obrzucili je b³otem, bo bia³± skórê mia³y
Teraz stoj± ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskona³e...
*Vivi* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 15:46   #627
BuBuSiuNia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Hmm..no wlasnie nie wiem cyz dobzre zrozumialam pytanie ale ejsli chodzi o to czy jak pomalujesz je szamponetka to czy w koncu wrocisz do poprzednego kolorku tzn do tych pasemek blond jak sie spluka szmponetka? jak o to to ja tez jestem ciekawa
chcociaz ja mam wrazenie ze raczej nie..
BuBuSiuNia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 15:56   #628
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Ja pofarbowa³am sobie w³oski (mój naturalny kolor to z³oty bl±d) na jasny br±z (Palette do 24 myæ) na zakoñczenie roku szkolnego.Przez wakacje mi zesz³o prawie ca³kowicie.Uradowana tym przedsiêwziêciem kupi³am znów szamponetkê tym razem w kolorze czekoladowy br±z (Palette do 24 myæ)...Pofarbowa³am je sobie 1 wrze¶nia i nadal,choæ myjê w³osy codziennie mam bardzo ciemne w³osy (tylko koñcówki mi troszkê rozja¶nia³y i mam delikatne blond odrosty).Jestem z lekka za³amana tym faktem,bo mam teraz na g³owie kolor bli¿ej nieokre¶lony (mieszanka wielu odcieni ciemnego br±zu z kasztanem i rudym i do tego te odrosty blee ).Mam nadziejê,¿e kiedy¶ jeszcze mi ta szamponetka zejdzie...
karolcia_kola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 15:57   #629
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 413
GG do elmoska Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do elmoska
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Cytat:
Napisane przez BuBuSiuNia Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm..no wlasnie nie wiem cyz dobzre zrozumialam pytanie ale ejsli chodzi o to czy jak pomalujesz je szamponetka to czy w koncu wrocisz do poprzednego kolorku tzn do tych pasemek blond jak sie spluka szmponetka? jak o to to ja tez jestem ciekawa
chcociaz ja mam wrazenie ze raczej nie..
Tak chodzilo mi dokladnie o to POZDRAWIAM
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 15:59   #630
*Vivi*
Raczkowanie
 
Avatar *Vivi*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z mroku narastaj±cym w mej duszy....
Wiadomo¶ci: 184
Dot.: Wlosy farbowane szamponetkami

Cytat:
Napisane przez karolcia_kola Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pofarbowa³am sobie w³oski (mój naturalny kolor to z³oty bl±d) na jasny br±z (Palette do 24 myæ) na zakoñczenie roku szkolnego.Przez wakacje mi zesz³o prawie ca³kowicie.Uradowana tym przedsiêwziêciem kupi³am znów szamponetkê tym razem w kolorze czekoladowy br±z (Palette do 24 myæ)...Pofarbowa³am je sobie 1 wrze¶nia i nadal,choæ myjê w³osy codziennie mam bardzo ciemne w³osy (tylko koñcówki mi troszkê rozja¶nia³y i mam delikatne blond odrosty).Jestem z lekka za³amana tym faktem,bo mam teraz na g³owie kolor bli¿ej nieokre¶lony (mieszanka wielu odcieni ciemnego br±zu z kasztanem i rudym i do tego te odrosty blee ).Mam nadziejê,¿e kiedy¶ jeszcze mi ta szamponetka zejdzie...
nigdy nie kupuj nic z Palette, o gorszej firmie nie s³ysza³am...ja polecam Wellê
__________________
Odciêli anio³om skrzyd³a, bo dawa³y wolno¶æ.
Odarli ich z szat, gdy¿ by³y za piêkne.
Obrzucili je b³otem, bo bia³± skórê mia³y
Teraz stoj± ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskona³e...
*Vivi* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.