Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 13:14   #4831
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
No chyba że prawda o jej "przyjaciołach" jest dość przykra. Być może to raczej puste osoby dbające tylko o własny tyłek. Tylko aż wierzyć mi się nie chce że WSZYSCY, co do jednego...

Obcy ludzie się w ta sprawę angażują a na forach nie ma prawie nikogo kto znałby Iwonę prywatnie.

To by też moglo świadczyć o tym jaką Iwona była osobą skoro trzymała się z taimi ludźmi ... bo nie chce mi się wierzyć,że masz pustych "przyjaciół" od serca dogadujesz się z nimi świetnie a sama jesteś o 180C inną osobą ...
Nie wiem ale jestem zdania,że wszytsko jest możliwe życie pisze naprawdę zagmatwane scenariusze i jakkolwiek się ta sprawa nie skończy nie zdziwi mnie chyba nic.
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 13:31   #4832
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Znajomi mogli by tacy być, ona zresztą też. Ale dlaczego nie angażuje się rodzina? Chociażby jej siostra, czy jej przyrodni brat. Tez jest już w takim wieku że mógłby spokojnie rozdawać ulotki...

A event czy eWent wyglądał tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 635095118476634519.jpg (37,9 KB, 322 załadowań)
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 13:36   #4833
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

może mają zakaz udzielania się(P Kinda "zakazała") żeby właśnie nie "chlapnąć" w prasie jaka Iwona naprawdę była??
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 13:40   #4834
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
może mają zakaz udzielania się(P Kinda "zakazała") żeby właśnie nie "chlapnąć" w prasie jaka Iwona naprawdę była??
szczerze?
gdyby moja przyjaciółka zaginęła i matka robiła duuużo, żeby zataić jej przeszłość i tym samym utrudnić jej odnalezienie, to miałabym głęboko w poważaniu jej 'zakazy'.
Powiedziałabym wszystko.
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 13:57   #4835
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

ja bardziej myślałam o siostrze i rodzinie niż o "przyjaciołach"

mineły 3 lata ,media szeroko sie rozpisywały o tej sprawie,jak do tego doszło itp
przez 3 lata nie wypowiedział sie żaden nauczyciel ,zadna osoba z jej klasy ,żaden sąsiad za płota jaka ta dziewczyna była tak jakby Iwona wogóle nie istniała
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 14:25   #4836
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
No chyba że prawda o jej "przyjaciołach" jest dość przykra. Być może to raczej puste osoby dbające tylko o własny tyłek. Tylko aż wierzyć mi się nie chce że WSZYSCY, co do jednego...

Obcy ludzie się w ta sprawę angażują a na forach nie ma prawie nikogo kto znałby Iwonę prywatnie.
co do tej przyjazni ehmmmm.....podobno z adria iwona znala sie kilka tyg max 2 miesiace ( z tego co pamietam- na forum gp dawno temu zaraz po zaginieciu -moze z 2 tyg-bardzo sie oburzyla znajoma iwony ze adrie nazywaja jej przyjaciolka choc znaly sie krotko i ze prawdziwa przyjaciolka od zawsze byla kasia p.) od poczatku sledze watki i pamietam kiedy forum gp nie bylo "zasmiecone" postami z p.i.er.do.lami tylko faktycznie wypowiadaly sie osoby co iwone albo znaly albo kojarzyly.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 16:40   #4837
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dzisiaj na głównej na Onecie:
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 17:01   #4838
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Na GP to nie wiem, ale u nas na początku pojawiła się jakaś dalsza koleżanka i zniknęła. I jeszcze klientka salonu p. Iwony.


Zdjęcia Iwony w szkole:

http://www.cg.gda.pl/aktualnosci/72-...wieczorek.html


Cytat:
16 lipca mężczyzna, który mógł widzieć Iwonę w restauracji, udał się na komisariat z wysłanniczką TVP Info w celu zabezpieczenia nagrań, odpowiedź funkcjonariuszy była ta sama – Iwona Wieczorek nie figurowała w bazie danych osób poszukiwanych.
całość tutaj:
http://tvp.info/informacje/polska/iw...aryzu/11791074
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2013-07-17 o 19:26
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 19:39   #4839
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Ale oni tak długo nie chcą powiedzieć o co się w końcu pokłócili, że już różne dziwne myśli krążą mi po głowie.
Mnie też to dziwi, jednak mimo wszystko myśl o tym, że Iwona mogłaby sobie żyć spokojnie w Paryżu a znajomi ją kryć wydaje mi się absurdalna.
Już prędzej uwierzę, że faktycznie są zamieszani w jej zaginięcie (choć, no cóż, nie wierzę), niż w to. Musieliby być nie wiem... nie wiem nawet jak to nazwać, bo wyzbyci uczuć to za mało, musieliby sumienia nie mieć, żeby tak przez 3 lata oglądać co tu się w Polsce dzieje, ilu ludzi się zamartwia, ilu już uważa ją za zmarłą, i nic nie mówić. z tym się nie da żyć.
No i nie rozumiem też jaki mieliby interes w tym całym "kryciu".
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 20:53   #4840
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina
http://tvp.info/informacje/polska/iwona-wieczorek-widziana-w-paryzu/11791074
To się nie mieści w głowie.
W takim razie jak ta informacja ma się do zapewnień, że policja już zajmuje się sprawą zabezpieczenia monitoringu, ba, pojechała, żeby go "przewieźć" do Polski.

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2013-07-17 o 20:54
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 21:13   #4841
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mnie tylko zastanawia jedno w sprawie domniemanej ucieczki Iwony. Czy jeśli ona by uciekła to nie zmieniła by swojego wyglądu, inna fryzura czy kolor włosów?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 21:50   #4842
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Mnie tylko zastanawia jedno w sprawie domniemanej ucieczki Iwony. Czy jeśli ona by uciekła to nie zmieniła by swojego wyglądu, inna fryzura czy kolor włosów?
może przez pierwszy okres tak.... ale po 3 latach stwierdziła, że skoro przez tyle czasu jej nikt nie rozpoznał, to już nie pozna?
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 22:51   #4843
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część V

strasznie zastanawia mnie ten watek z Paryzem. Czuje ze jest to prawdziwy trop i ze jestesmy blisko rozwiazania tej zagadki
Duzo pytan moznaby bylo zadac, czemu ona rzekomo mialaby sie znalezc w tym Paryzu itd ale wydaje mi sie ze to nie jest przypadek.Mam nadzieje ze ta sprawa sie w koncu rozwiaze
mogliby sie ruszyc chociaz z tym monitoringiem z Mc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 23:35   #4844
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dla mnie wszystko jest możliwe każde rozwiązanie tej zagadki
Chyba nawet kiedyś tutaj na forum pisałam,o tym,że może uciekła i gdzies sobie żyje,że było by to najlepsze rozwiązanie w sensie,że żyje i jest cała i zdrowa
Poczekamy zobaczymy co przyniosą kolejne dni może faktycznie jesteśmy blisko rozwiązania tej zagadki a może ktoś nas wodzi za nos kto wie?
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 04:51   #4845
kumpelik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Zanim ktoś znowu napisze, że widział Iwonę warto zwrócić uwagę chociażby na zdjęcia, szczególnie nie pozowane. Na ich podstawie nie jest łatwo rozpoznać osoby, szczególnie, jak weźmie się pod uwagę fakt, że jest wiele osób podobnych do Iwony, szczególnie w tym wieku.
Polecam ostatnie i nieznane zdjęcia Iwony Wieczorek:

http://www.cg.gda.pl/aktualnosci/72-...wieczorek.html

Edytowane przez kumpelik
Czas edycji: 2013-07-18 o 04:54
kumpelik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 10:42   #4846
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

milion złotych od biznesmenów i 10 tysięcy euro od Rutkowskiego za informacje na temat Iwony Wieczorek, teraz to się dopiero zacznie zabawa i Iwona będzie w całej Polsce widziana...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 12:20   #4847
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
milion złotych od biznesmenów i 10 tysięcy euro od Rutkowskiego za informacje na temat Iwony Wieczorek, teraz to się dopiero zacznie zabawa i Iwona będzie w całej Polsce widziana...

Przecież wszyscy wiedza że to jest stara ściema Rutkowskiego
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2013-07-18 o 13:09
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 13:12   #4848
WhoRunTheWorld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 334
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Czy jest prawdopodobna wersja o tym, że Iwona uciekła z domu pozorując własne zaginięcie? W tym sensie, że wiedziała, że jest z matką związana i nie może tak sobie po prostu odejść z domu, a załóżmy, że wiedziała coś, czego my nie wiemy i że palił jej się grunt pod nogami i po prostu MUSIAŁA wiać z Trójmiasta.
Może była zamieszana w coś, o czym matka nie wiedziała i nie mogła wiedzieć?
W związku z tym sprowokowała kłótnię w klubie żeby wracać sama i np ktoś już na nią czekał w okolicy domu autem?
Zgłoszenie zaginięcia nastąpiło dopiero około 16-17, więc miała około 12 godzin na ewentualny wyjazd z kraju.
__________________
konto nieaktualne
WhoRunTheWorld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 15:25   #4849
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mogłaby się czegoś bać i chronić swoją rodzinę nie kontaktując się z nią., albo czegoś bardzo wstydzić, np. ciąży z ciemnoskórym mężczyzną...
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 15:51   #4850
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
strasznie zastanawia mnie ten watek z Paryzem. Czuje ze jest to prawdziwy trop i ze jestesmy blisko rozwiazania tej zagadki
Duzo pytan moznaby bylo zadac, czemu ona rzekomo mialaby sie znalezc w tym Paryzu itd ale wydaje mi sie ze to nie jest przypadek.Mam nadzieje ze ta sprawa sie w koncu rozwiaze
mogliby sie ruszyc chociaz z tym monitoringiem z Mc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja tez tak mysle. i chociaz na poczatku strasznie żal mi było tej kobiety, tzn mamy Iwony, tak teraz juz nie jest mi zal. Po ostatniej wypowiedzi. Nie pamietam konkretów, ale cos ze "ona nie zamierza sprawdzac sladow odnosnie Paryza, bo jesli jej corka zyje to napewno by sie odezwała"
zal du.e sciska !
Ja robilabym wszystko zeby znalezc dziecko a nie blaznowac jak ta kobieta
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:16   #4851
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A ja mamę Iwony rozumiem. Kiedyś daliśmy ogłoszenie o tym że zaginął nam rasowy pies. Mieliśmy całe mnóstwo telefonów od oszustów z najdalszych rejonów miasta. Jeździliśmy jak głupki po całym mieście i za każdym razem okazywało się że ktoś chciał kasę z góry za rzekomą informację. Mieliśmy po kilka telefonów dziennie. Jednej osobie już prawie uwierzyłam, tak dobrze ściemniała...
Po tym wszystkim mieliśmy okres zupełnej rezygnacji. Myślałam już że pies się nie odnajdzie, szczególnie że był bardzo piękny. W końcu, gdy zadzwonił kolejny facet to byłam tak zrezygnowana że wysłałam tż żeby sam pojechał i sprawdził. Po godzinie wrócił i okazało się że już był tak nieufny i skołowany że własnego psa nie poznał

Skoro ja miałam aż tyle telefonów w sprawie psa, to ile t telefonów mogła mieć mama Iwony? Że niby ktoś, gdzieś widział Iwonę itp. ( nie mówię tutaj że specjalnie ktoś dzwonił bo chciał p. Kindę oszukać, ale nawet z dobrej woli) Same sobie odpowiedzcie. I co miałaby nic nie robić, tylko latać po całym świecie? A nawet jeśli to za co?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 17:58   #4852
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
A ja mamę Iwony rozumiem. Kiedyś daliśmy ogłoszenie o tym że zaginął nam rasowy pies. Mieliśmy całe mnóstwo telefonów od oszustów z najdalszych rejonów miasta. Jeździliśmy jak głupki po całym mieście i za każdym razem okazywało się że ktoś chciał kasę z góry za rzekomą informację. Mieliśmy po kilka telefonów dziennie. Jednej osobie już prawie uwierzyłam, tak dobrze ściemniała...
Po tym wszystkim mieliśmy okres zupełnej rezygnacji. Myślałam już że pies się nie odnajdzie, szczególnie że był bardzo piękny. W końcu, gdy zadzwonił kolejny facet to byłam tak zrezygnowana że wysłałam tż żeby sam pojechał i sprawdził. Po godzinie wrócił i okazało się że już był tak nieufny i skołowany że własnego psa nie poznał

Skoro ja miałam aż tyle telefonów w sprawie psa, to ile t telefonów mogła mieć mama Iwony? Że niby ktoś, gdzieś widział Iwonę itp. ( nie mówię tutaj że specjalnie ktoś dzwonił bo chciał p. Kindę oszukać, ale nawet z dobrej woli) Same sobie odpowiedzcie. I co miałaby nic nie robić, tylko latać po całym świecie? A nawet jeśli to za co?
Ok Ty dostawalas telefony i inf od osob ktore nie mialy zadnych dowodow. SKORo Iwona widziana byla w MC = kamery zarejestrowaly. Jak policja w koncu dotrze do tych nagran i na nich faktycznie bedzie Iwona a p.Kinda stwierdzi ze to napewno nie jej corka bo by sie odezwala(!), to co?
Ty sprawdzalas tyle informacji wszedzie za psem, a ona za córką nie chce najwidoczniej
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 18:35   #4853
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ok Ty dostawalas telefony i inf od osob ktore nie mialy zadnych dowodow. SKORo Iwona widziana byla w MC = kamery zarejestrowaly. Jak policja w koncu dotrze do tych nagran i na nich faktycznie bedzie Iwona a p.Kinda stwierdzi ze to napewno nie jej corka bo by sie odezwala(!), to co?
Ty sprawdzalas tyle informacji wszedzie za psem, a ona za córką nie chce najwidoczniej
To wtedy
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 19:52   #4854
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ok Ty dostawalas telefony i inf od osob ktore nie mialy zadnych dowodow. SKORo Iwona widziana byla w MC = kamery zarejestrowaly. Jak policja w koncu dotrze do tych nagran i na nich faktycznie bedzie Iwona a p.Kinda stwierdzi ze to napewno nie jej corka bo by sie odezwala(!), to co?
Ty sprawdzalas tyle informacji wszedzie za psem, a ona za córką nie chce najwidoczniej
Też mnie to zastanawia.

Chyba, że paryski trop jest faktycznie tylko ściemą na potrzeby obchodów rocznicy.

Z drugiej strony z całego serca życzę rodzinie jak najszybszego rozwiązania tej okropnej zagadki
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 21:15   #4855
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ok Ty dostawalas telefony i inf od osob ktore nie mialy zadnych dowodow. SKORo Iwona widziana byla w MC = kamery zarejestrowaly. Jak policja w koncu dotrze do tych nagran i na nich faktycznie bedzie Iwona a p.Kinda stwierdzi ze to napewno nie jej corka bo by sie odezwala(!), to co?
Ty sprawdzalas tyle informacji wszedzie za psem, a ona za córką nie chce najwidoczniej
Przecież ona nie powiedziala, że się całkowicie wycofuje z poszukiwań, tylko, że nie uważa tego 'tropu' za prawdziwy, dlatego się w to tak nie angażuje. Nie będzie czegoś takiego, że pokażą jej zdjęcie córki a ona powie, że to nie Iwona, bez przesady.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 22:51   #4856
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Przecież ona nie powiedziala, że się całkowicie wycofuje z poszukiwań, tylko, że nie uważa tego 'tropu' za prawdziwy, dlatego się w to tak nie angażuje. Nie będzie czegoś takiego, że pokażą jej zdjęcie córki a ona powie, że to nie Iwona, bez przesady.
zeby sie nie zdziwiła czasami
ja za swoim dzieckiem bym sprawdzala kazdy trop, kazdy. A ona ? ...

Tak jak mowilam i sie tego trzymam, juz jej nie wspolczuje, bo jak dla mnie to robi za mało. Rozwieszanie ulotek po miastach 3 lata po zaginięciu, kiedy sprawa była tak nagłosniona że napewno kazdy o tym słyszał, to jednak za mało.
Powinna pojsc w inna strone, ale nie, bo " jakby to była iwona to by sie odezwała".
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 05:57   #4857
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

o boshe rzeczywiście, zaraz zaczniecie pisać, że matką ją zabiła albo porwała i trzyma w piwnicy... niedobra pani Kinda


visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 09:30   #4858
Arteka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Przed eventem sama mama poleciała przejęta do gazety wyborczej, naopowiadała o małym murzynku, o tym jak nie miałaby nic przeciw Iwonie z gromadką kolorowych dzieci.

Przed eventem paryski trop był najważniejszym tematem, tak jej nie dawał spokoju, że aż musiała polecieć z nim do gazet.

Po evencie, pechowo bardzo nieudanym evencie, mama zmieniła ton, odpowiada arogancko, niech tamta pani sama sobie szuka w Paryżu Iwony jak chce.



Na GP krąży dowcip

Dlaczego Kinda-Wieczorek nie pojechała do Paryża?
Bo poleciała do gazet.
Arteka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 10:24   #4859
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
zeby sie nie zdziwiła czasami
ja za swoim dzieckiem bym sprawdzala kazdy trop, kazdy. A ona ? ...

Tak jak mowilam i sie tego trzymam, juz jej nie wspolczuje, bo jak dla mnie to robi za mało. Rozwieszanie ulotek po miastach 3 lata po zaginięciu, kiedy sprawa była tak nagłosniona że napewno kazdy o tym słyszał, to jednak za mało.
Powinna pojsc w inna strone, ale nie, bo " jakby to była iwona to by sie odezwała".
Wiesz, ja tylko na początku wierzyłam w każdy telefon o psie, ale jeździłam tylko w obrębie jednego miasta i tylko do pewnego czasu. Potem już taka ufna nie byłam...
A gdybyś jednego dnia dostała telefon że Iwona była widziana w Paryżu, Sztokholmie, Nowym Yorku i Tokyo to co byś zrobiła? Jak byś chciała sprawdzić osobiście każdy trop?

Nie dziwię się że mama Iwony nie jedzie. Pojedzie jeśli ten trop się potwierdzi. Nawet gdyby pojechała to co ona miała by tam robić? Monitoringu i tak jej nie pokażą.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2013-07-19 o 10:25
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 10:46   #4860
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
zeby sie nie zdziwiła czasami
Myślę, że to jej największe marzenie teraz, żeby się tak zdziwić. Jest matką, wychowywała Iwonę przez prawie 20 lat. Od początku uważała motyw dobrowolnej ucieczki za absurd i tego zdania nie zmieniła.

Co za tekst w ogóle. "żeby się nie zdziwiła".
I podpisuję się pod pytaniem titiny (które sama kiedyś zadałam) - co ona, matka, miałaby w tym Paryżu robić?
Chodzić po ulicach, pokazywać zdjęcie, pytać i gwarantować sobie uznanie internautów, że zrobiła TAK JAK POWINNA? oO
Przypominam, że pani Iwona jest pod opieką specjalistów nieprzerwanie od prawie 3 lat. Myślę, że oni wiedzą lepiej niż Wy, co w tej sytuacji powinna robić.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.