Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 20:38   #4921
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Znalazłam jeszcze taki artykuł:
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...ismy.html?as=1

Nie chcę nikogo osądzać, ale daje do myślenia. Wkrótce tak czy siak prawda wyjdzie na jaw.
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:56   #4922
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

[QUOTE=olkie;41933251]ktos ma dostep do calego artykulu?


mysle ze mogla sie wkurzyc bo iwone chcieli w cos wciagnac. w cos na co nie mogla sie zgodzic i co pewnie ja przerazilo i obrzydzilo- cos co bylo niezgodne z jej zasadami i moralnoscia. dlatego pewnie krzyczala zeby ja puscil bo bedzie wrzeszczec, adria "nie pamieta" o co sie poklucily itp dodam ze iwona z adria sie bardzo krotko znala. a z chlopakami jeszcze krocej...


Ja myślę, że tak reaguje osoba bardzo zawiedziona na kimś. Taka, która straciła gwałtownie zaufanie. Zaskoczyła ją jakaś sytuacja i stąd gwałtowne zachowanie. Nie sądzę, aby była przerażona. Gdyby tak było nie wracałaby nocą na piechotę do domu, tylko zadzwoniła po matkę. Przerażona osoba za każdym drzewem widzi potencjalnego napastnika. Nie wyglądała na przerażoną, raczej energicznym marszem starała się, jak sądzę, pokonać wzburzenie.
Niewykluczone, że mogła się na przykład poczuć ośmieszona, może przez kolegę właśnie, i stąd ten krzyk, aby natychmiast ją puścił. Tak reagują osoby, które czują się np. wydrwione.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:04   #4923
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, wszystko zależy, z jaką dokładnością możliwa była do odtworzenia droga posiadacza tego numeru. I co oznacza "tożsama droga", wg wskazań logiki - ta sama, ale trudno powiedzieć, czy w rzeczywistości była to droga nieróżniąca się.

Teraz wszystko w rękach śledczych. Nie ma w tej chwili miejsca na popełnianie jakichkolwiek błędów. Wiele osób śledzi na bieżąco te wydarzenia, też mam wrażenie, że brakuje kogoś, kto na chłodno przejrzy te akta karta po karcie. Możliwe, że rozwiązanie tej zagadki naprawdę jest w tych opasłych tomiskach. Brakuje tylko zakończenia - podsumowania i wniosków kogoś ze świeżym spojrzeniem.
Dziennikarze śledczy robią dobrą robotę. Kto wie, może tymi metodami analitycy kryminalni do czegoś dojdą?
tozsama czyli nie identyczna ale bardzo podobna. kolejnosc logowania sie do kolejych tych samych nadajnikow nadajnikow . ta osoba rownie dobrze mogla isc rownolegla ulica a jej tel logowal sie do najblizszego nadajnika- tego samego co iwony.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:09   #4924
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
tozsama czyli nie identyczna ale bardzo podobna. kolejnosc logowania sie do kolejych tych samych nadajnikow nadajnikow . ta osoba rownie dobrze mogla isc rownolegla ulica a jej tel logowal sie do najblizszego nadajnika- tego samego co iwony.
ok mógł się tak logować, ale czy nie jest dziwne że posiadaczka numeru przypomniała sobie o nim po czasie i od razu zabrała adwokata żeby to ogłosić policjantom?
no i czy nie jest dziwne że ten numer bardzo często kontaktował się z tym Pawłem a szczególnie gdy w mediach ukazywały się informacje o Iwonie?
ja rozumiem że to podobno była jego eks, ale za dużo tu przypadków w tym wszystkim.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:18   #4925
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Paweł przebadał się wariografem (miesiąc później niż reszta) i wynik badania jest dla niego korzystny, więc przestań już to wałkować.
przez miesiac to mozna niezle sie przygotowac do takiego badania. dodatkowo emocje lekko stygna czlowiek sie oswaja z myslami i moze nauczyc sie mniej emocjonalnie do niektorych rzeczy podchodzic.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
ok mógł się tak logować, ale czy nie jest dziwne że posiadaczka numeru przypomniała sobie o nim po czasie i od razu zabrała adwokata żeby to ogłosić policjantom?
no i czy nie jest dziwne że ten numer bardzo często kontaktował się z tym Pawłem a szczególnie gdy w mediach ukazywały się informacje o Iwonie?
ja rozumiem że to podobno była jego eks, ale za dużo tu przypadków w tym wszystkim.
to mnie bardziej zastanawia wlasnie. nie zna , nie pamieta
droga przy bulwarze jest dosc ruchliwa i tysiace osob nia chodza i nie wykluczone ze owa osoba rowniez mieszka w okolicach iwony wiec az tak dziwne to nie jest. sadze ze nie jedna osoba z gdanska bawila sie w dc tej nocy. bardziej mnie zastanawia ta niepamiec
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:20   #4926
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

czy przesłuchano taksówkarza(znajomego Pawła )który odwoził ich do domów?
jeżeli np wiedząc ze Iwona idzie taką a nie inną trasą można iśc równolegle (np ulica obok) by np spotkać sie przy skręcie do ulicy Iwony?(iwona ze strachu np szła dłuższą trasą ale bardziej ruchliwą,oni mogli jako grupa iść skrótami a potem spotkali sie w punkcie X) i tam...wole nie myśleć
mój małzonek zadał mi dziwne pytanie skoro Paweł znał Iwone , kobieta z którą kontaktował sie Paweł nie zna Pawła to czy ta kobieta zna...Iwonę
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:21   #4927
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

[QUOTE=morelle;41942360]
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ktos ma dostep do calego artykulu?


mysle ze mogla sie wkurzyc bo iwone chcieli w cos wciagnac. w cos na co nie mogla sie zgodzic i co pewnie ja przerazilo i obrzydzilo- cos co bylo niezgodne z jej zasadami i moralnoscia. dlatego pewnie krzyczala zeby ja puscil bo bedzie wrzeszczec, adria "nie pamieta" o co sie poklucily itp dodam ze iwona z adria sie bardzo krotko znala. a z chlopakami jeszcze krocej...


Ja myślę, że tak reaguje osoba bardzo zawiedziona na kimś. Taka, która straciła gwałtownie zaufanie. Zaskoczyła ją jakaś sytuacja i stąd gwałtowne zachowanie. Nie sądzę, aby była przerażona. Gdyby tak było nie wracałaby nocą na piechotę do domu, tylko zadzwoniła po matkę. Przerażona osoba za każdym drzewem widzi potencjalnego napastnika. Nie wyglądała na przerażoną, raczej energicznym marszem starała się, jak sądzę, pokonać wzburzenie.
Niewykluczone, że mogła się na przykład poczuć ośmieszona, może przez kolegę właśnie, i stąd ten krzyk, aby natychmiast ją puścił. Tak reagują osoby, które czują się np. wydrwione.
no nie chodzilo mi o przestraszenie takie doslowne tylko zaskoczenie pomieszane z obrzydzeniem i zawodem. tak jakby uslyszec od nowej przyjaciolki ktora uwazalas za super osobe jakas propozycje ktora zwalila cie z nog i to negatywnie.cos nie do pomyslenia i cos co byc moze obraza nawet jesli jest propozycja. mysle ze tylko w takim wypadku ja osobiscie tak bym sie zachowala. w innych przypadkach pewnie zachowalabym zimna krew i nawet jakbym byla wsciekla nie wysywalabym wszystkich znajomych wokol.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-07-24 o 21:22
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 21:32   #4928
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

[QUOTE=olkie;41942904]
Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość

no nie chodzilo mi o przestraszenie takie doslowne tylko zaskoczenie pomieszane z obrzydzeniem i zawodem. tak jakby uslyszec od nowej przyjaciolki ktora uwazalas za super osobe jakas propozycje ktora zwalila cie z nog i to negatywnie.cos nie do pomyslenia i cos co byc moze obraza nawet jesli jest propozycja. mysle ze tylko w takim wypadku ja osobiscie tak bym sie zachowala. w innych przypadkach pewnie zachowalabym zimna krew i nawet jakbym byla wsciekla nie wysywalabym wszystkich znajomych wokol.
znali się od niedawna, kolesie podobno dobrze ustawieni, mający kasę, może na imprezie dostała propozycję "sponsoringu" wkurzyła się i wyszła, bo czego mogli chcieć kolesie pod trzydziestkę od dziewczyn które chwilę wcześniej dowód dostały?

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
mój małzonek zadał mi dziwne pytanie skoro Paweł znał Iwone , kobieta z którą kontaktował sie Paweł nie zna Pawła to czy ta kobieta zna...Iwonę
chodzi o to że ta kobieta zna Pawła bo to podobno jego eks, a jako eks i to taka która cały czas miała intensywny kontakt telefoniczny (z numeru o którym przecież zapomniała) to raczej musiała znać jego nową "wybrankę", policja powinna ich wszystkich przycisnąć i to mocno, w końcu ktoś by pękł.

bo tak jak pisałem nie specjalnie wierzę w bajeczkę o kłótni o pierdołach i tym wspaniałomyślnym porannym rozpoczęciu poszukiwań przez tego Pawła i nie dziwię się Jackowskiemu że ten gość mu się nie podobał a to jego alibi to można do śmieci wrzucić bo co to za problem wyjść przez okno z mieszkania na parterze wiedząc że trzeba sobie zrobić alibi pokazując się kamerce przed budynkiem.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2013-07-24 o 21:33
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:41   #4929
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
albo to prowokacja policji, mają na podsłuchu te podejrzane numery i czekają aż ktoś się wysypie.
Na wniosek prokuratora, operator musi udostępnić rozmowy, więc gdyby chcieli odsłuchać o czym rozmawiał Paweł z tą dziewczyną to w dowolnym momencie mogą do operatora o takie rozmowy wystąpić. Nie muszą teraz prowokować

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no nie chodzilo mi o przestraszenie takie doslowne tylko zaskoczenie pomieszane z obrzydzeniem i zawodem. tak jakby uslyszec od nowej przyjaciolki ktora uwazalas za super osobe jakas propozycje ktora zwalila cie z nog i to negatywnie.cos nie do pomyslenia i cos co byc moze obraza nawet jesli jest propozycja. mysle ze tylko w takim wypadku ja osobiscie tak bym sie zachowala. w innych przypadkach pewnie zachowalabym zimna krew i nawet jakbym byla wsciekla nie wysywalabym wszystkich znajomych wokol.
hmmm może Paweł Iwonę "zdradził" z Adrią albo z ex?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:42   #4930
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

eks sie bawi w tym samym klubie
widzi swojego eksa jak z Iwoną flirtuje wścieka sie podchodzi do nich i np obraża Iwonę
Iwona sie wścieka wybiega z klubu Paweł za nią ta krzyczy by ją puścił bo sama zacznie krzyczeć i idzie do domu
Paweł wraca do klubu wrzeszczy na eks eks wybiega jest wściekła ze gówniara odebrała jej chłopa rusza za nią by dać jej nauczkę
dopada Iwonę gdzieś po drodze zaczyna sie bójka( kobity też sie biją ) Iwona upada głową i..ginie
eks spanikowana dzwoni do eksa czyli Pawła ,Paweł wrzeszczy coś ty głupia narobiła ale pomaga jej...wychodzi przez okno babki(jak daleko mieszka babka od Iwony?) razem z eks coś robią z ciałem iwony Paweł wraca do babki (też przez okno) i dalej już wiadomo spanikowany dzwoni do znajomych czy czasem Iwonki nie widzieli,,,,

mogło tak być sami powiedzcie???
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:46   #4931
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

[QUOTE=dominikmeller25;419 43082]
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość

znali się od niedawna, kolesie podobno dobrze ustawieni, mający kasę, może na imprezie dostała propozycję "sponsoringu" wkurzyła się i wyszła, bo czego mogli chcieć kolesie pod trzydziestkę od dziewczyn które chwilę wcześniej dowód dostały?



chodzi o to że ta kobieta zna Pawła bo to podobno jego eks, a jako eks i to taka która cały czas miała intensywny kontakt telefoniczny (z numeru o którym przecież zapomniała) to raczej musiała znać jego nową "wybrankę", policja powinna ich wszystkich przycisnąć i to mocno, w końcu ktoś by pękł.

bo tak jak pisałem nie specjalnie wierzę w bajeczkę o kłótni o pierdołach i tym wspaniałomyślnym porannym rozpoczęciu poszukiwań przez tego Pawła i nie dziwię się Jackowskiemu że ten gość mu się nie podobał a to jego alibi to można do śmieci wrzucić bo co to za problem wyjść przez okno z mieszkania na parterze wiedząc że trzeba sobie zrobić alibi pokazując się kamerce przed budynkiem.
co do tych 2ch komorek to rozumiem troche czemu nie mial ich 2ch na raz. sama tez bym sluzbowej na impreze w weekend na ktorej jej picie nie zabrala. za duzo problemow w przypadku kradziezy albo zgubienia. ale co innego gdyby to byly prywatne ( znajoma miala wlasnie 2 kom - w jednej sim jednego operatora a w 2giej 2giego- z jednej dzwonila a z innej sms- paranoja swoja droga:P)
za to na codzien ze ma obydwie przy sobie to sie nie dziwie. motyw z 2ma komorkami jak dla mnie nieistotny jest bo zbyt logiczny by w nim sie dopatrywac kombinacji. koles ma 2 kom ale w tamtym momencie mial 1- prywatny. po powrocie do domu ( gdy rozladowal mu sie prywatny ) uzyl aparatu sluzbowego by sie dodzwonic do iwony.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 21:47   #4932
WhoRunTheWorld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 334
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
mogło tak być sami powiedzcie???
ta eks musiałaby mieć grubo na bani, ale możliwe.
__________________
konto nieaktualne
WhoRunTheWorld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:50   #4933
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A no mogło
I to w lightowej wersji z tym,że upadła bo ex mogła byc tak podminowana,że mogła zrobić coś więcej niż szturchnąć czy pchnąć .
Prawda jest taka (powtórzę tutaj kolejny raz ),że w tej sprawie wszystko jest możliwe.Znajomi od samego początku jacyś "niepewni" i z ograniczoną pamięcią.
Coś się ruszyło i teraz tylko nam pozostaje czekać ...

No ale na chłopski rozum przypomnialo mi się,że jednak taki numer posiadałam czy też posiadam(od 8lat mam ten sam nr i nie znam go na pamięć )ale o nim zapomniałam,zmieniłam ale karta np gdzieś tam sobie leży.Oświecenie: O cholera!no fakt mam/miałam taki numer!
Lecę na komisariat by powiedzieć,że faktycznie to mój numer-bo to logiczne ale czy ciągam za sobą od razu adwokata??Jeśli jestem niewinna na grzyba mi adwokat jak mi coś zarzucą to sobie po niego zadzwonię.
Nie wiem takie jest moje rozumowanie na chłodno może w danej chwili też bym tak zrobiła,nie wiem ...
Jedno jest pewne za dużo pominięć,uchybień,nie dopatrzenia,zaniedbań ze strony policji i to jest straszne bo gdyby to chodziło o córkę któregoś z tych policjantów to by się okazało,że mamy policję na poziomie CSI
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....

Edytowane przez muciula25
Czas edycji: 2013-07-24 o 21:58
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:52   #4934
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Na wniosek prokuratora, operator musi udostępnić rozmowy, więc gdyby chcieli odsłuchać o czym rozmawiał Paweł z tą dziewczyną to w dowolnym momencie mogą do operatora o takie rozmowy wystąpić. Nie muszą teraz prowokować



hmmm może Paweł Iwonę "zdradził" z Adrią albo z ex?
tez mi cos sie wydawalo ze adria pewnie sie do pawla bezczelnie przystawiala
tez jest to powod zeby tak emocjonalnie zareagowac
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 22:01   #4935
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

ale np Adria nie musiała widzieć całej akcji w klubie bo wtedy tańczyła z tym jednym z chłopaków
jak Paweł wrócil to powiedział im ze nie wie dlaczego Iwona wyszła a adria uznała ze to babski foch
Iwona mogła myslec ze Adria to widziała dlatego sie na nią wnerwiła i już nie chciała z nią gadać i poprosiła o zostawienie rzeczy na balkonie
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 22:27   #4936
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A w kilka dni po zaginięciu Iwony nie było głośnej sprawy dotyczącej tego, że przekaźniki telekomunikacyjne akurat tej nocy nie działały? Jakaś awaria - coś mi się przypomina, nawet pamiętam, że Sokołowski się na ten temat wypowiadał.

I teraz nagle okazuje się, ze jednak billingi są?
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 22:38   #4937
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

[QUOTE=olkie;41942904]
Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość

no nie chodzilo mi o przestraszenie takie doslowne tylko zaskoczenie pomieszane z obrzydzeniem i zawodem. tak jakby uslyszec od nowej przyjaciolki ktora uwazalas za super osobe jakas propozycje ktora zwalila cie z nog i to negatywnie.cos nie do pomyslenia i cos co byc moze obraza nawet jesli jest propozycja. mysle ze tylko w takim wypadku ja osobiscie tak bym sie zachowala. w innych przypadkach pewnie zachowalabym zimna krew i nawet jakbym byla wsciekla nie wysywalabym wszystkich znajomych wokol.
Wiesz, bywają osoby drażliwe. A niekiedy znajomi potrafią dokuczyć wykorzystując jakiś słabszy punkt.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 22:44   #4938
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Paweł przebadał się wariografem (miesiąc później niż reszta) i wynik badania jest dla niego korzystny, więc przestań już to wałkować.
Badania rejestrujące nieświadome reakcje organizmu nie mogą być ani dowodem w sprawie, ani niczym, co wskazuje na winę lub jej brak. Na pewno każdy z tu obecnych doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że wariograf można oszukać, szczególnie po dłuższym okresie od zdarzenia. Ale oczywiście nie wiemy, jaka jest prawda.
Cytat:
tozsama czyli nie identyczna ale bardzo podobna. kolejnosc logowania sie do kolejych tych samych nadajnikow nadajnikow . ta osoba rownie dobrze mogla isc rownolegla ulica a jej tel logowal sie do najblizszego nadajnika- tego samego co iwony.
Ja posługuję się terminologią z logiki prawniczej, ale i matematyka jak również słownik języka polskiego określają, że tożsamy = taki sam/ten sam/niczym się nie różniący. Nie wnikam w to, w jaki sposób śledczy doszli do takich ustaleń na podstawie logowań do BTS. Może wiadomo jest coś więcej, co jest w aktach, a nie wiemy tego my. A może to niefortunne sformułowanie.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:38   #4939
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Odp: Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
A w kilka dni po zaginięciu Iwony nie było głośnej sprawy dotyczącej tego, że przekaźniki telekomunikacyjne akurat tej nocy nie działały? Jakaś awaria - coś mi się przypomina, nawet pamiętam, że Sokołowski się na ten temat wypowiadał.

I teraz nagle okazuje się, ze jednak billingi są?
System moniuszko nie dzialal- czyli do podsluchiwania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Badania rejestrujące nieświadome reakcje organizmu nie mogą być ani dowodem w sprawie, ani niczym, co wskazuje na winę lub jej brak. Na pewno każdy z tu obecnych doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że wariograf można oszukać, szczególnie po dłuższym okresie od zdarzenia. Ale oczywiście nie wiemy, jaka jest prawda.

Ja posługuję się terminologią z logiki prawniczej, ale i matematyka jak również słownik języka polskiego określają, że tożsamy = taki sam/ten sam/niczym się nie różniący. Nie wnikam w to, w jaki sposób śledczy doszli do takich ustaleń na podstawie logowań do BTS. Może wiadomo jest coś więcej, co jest w aktach, a nie wiemy tego my. A może to niefortunne sformułowanie.
Owszem to oznacza.ale niebwvtym wypasku. W takiej sytuacji nie mozna dokladnie okreslic czy osoba posiadajaca ten telefon poruszala sie dokladnie ta sama trasa. Musialaby chyba byc namierzana gps. Wiadomo tylko ze logowania byly w tej samej kolejnosci do tych samych nadajnikow. Mozna za pomoca ich tylko okreslic pewien obszar lokalizacji ale nie dokladny punkt.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 08:33   #4940
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Odp: Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać

to jak to w końcu jest dziewczyny?

Kocurasek napisała, że:
Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Na wniosek prokuratora, operator musi udostępnić rozmowy, więc gdyby chcieli odsłuchać o czym rozmawiał Paweł z tą dziewczyną to w dowolnym momencie mogą do operatora o takie rozmowy wystąpić. Nie muszą teraz prowokować
natomiast olkie:
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
System moniuszko nie dzialal- czyli do podsluchiwania
na temat tego systemu moniuszko z sieci:
Sięga się po dane z tzw. BTS-ów, czyli stacji przekaźnikowych, do których logują się telefony komórkowe. – Dzięki analizie można wyodrębnić zbiór numerów, które logowały się w tym samym miejscu, w tym samym czasie. Można także przeanalizować dane z wcześniejszego i późniejszego okresu i wyodrębnić podejrzane numery. I niemal natychmiast można włączyć tzw. pięciodniowy podsłuch


to jesteśmy permanentnie inwigilowani przez operatorów sieci komórkowych, czy do podsłuchu potrzebny jest jednak jakiś specjalistyczny system moniuszko???
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:54   #4941
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Odp: Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać

Operatorzy mają BTS-y, a Moniuszko korzysta z nich aby nas podsłuchiwać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:05   #4942
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odp: Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać

Przyszło mi coś jeszcze do głowy w związku z przyczyną tej kłótni. Takie reakcje bywają też wtedy, gdy pojawia się niechciany wielbiciel, a koleżanka swata.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Operatorzy mają BTS-y, a Moniuszko korzysta z nich aby nas podsłuchiwać
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:13   #4943
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej s

Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
to jak to w końcu jest dziewczyny?

Kocurasek napisała, że:


natomiast olkie:


na temat tego systemu moniuszko z sieci:
Sięga się po dane z tzw. BTS-ów, czyli stacji przekaźnikowych, do których logują się telefony komórkowe. – Dzięki analizie można wyodrębnić zbiór numerów, które logowały się w tym samym miejscu, w tym samym czasie. Można także przeanalizować dane z wcześniejszego i późniejszego okresu i wyodrębnić podejrzane numery. I niemal natychmiast można włączyć tzw. pięciodniowy podsłuch


to jesteśmy permanentnie inwigilowani przez operatorów sieci komórkowych, czy do podsłuchu potrzebny jest jednak jakiś specjalistyczny system moniuszko???
Szczerze mowiac to mi ta inwigilacja nie pezeszkadza. Nie krece walkow wiec nie mam sie czego bac. Niech podsluchuja i sprawdzaja logowania jesli to w przyszlosci ulatwiloby namierzanie zaginionych. A na podstawie bts jest ustalane natezenie ruchu na nowej mobilnej googlemapstak nawiasem mowiac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:33   #4944
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII

Codziennie Was czytam i mam ciarki na plecach, bo nie mogę uwierzyć, że policja tak olała sprawę na poczatku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:48   #4945
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Do kogo więc należał tajemniczy numer, który tuż przed zaginięciem Iwony szedł ślad w ślad za nią i miał kontakt z Pawłem? Ustalono, że to własność młodej kobiety, z którą Paweł był w bliskiej zażyłości. Według ustaleń "Gazety" była ona wówczas pracownicą salonu urody w Gdyni-Chwaszczynie, a rekordowa liczba połączeń między obojgiem - po kilkanaście dziennie - miała miejsce w maju 2011 r.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:58   #4946
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

zaprzeczają że się znajdą, choć wiadomo że się znają, zaprzecza że to nie jej numer po czym przychodzi z adwokatem i mówi że to jej numer, telefon również się wyłącza (tak jak Iwonie i dziwnym trafem w przypadku Pawła którym podobno bateria pada) po czym pojawia się w pobliżu miejsca zamieszkania Iwony, rozumiem że to mógłby być przypadek ale w tym przypadku jest ich zbyt wiele i co to w ogóle za tłumaczenia policji że są tu jakieś przeszkody?
czyżby ktoś wysoko ustawiony nie pozwalał na głębsze zbadanie tej sprawy? i stąd też tak nieudolnie prowadzone postępowanie?
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 10:03   #4947
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Odp: Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Przyszło mi coś jeszcze do głowy w związku z przyczyną tej kłótni. Takie reakcje bywają też wtedy, gdy pojawia się niechciany wielbiciel, a koleżanka swata.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


jak dla mnie chociazby przy malej ilosci alkoholu czasami blachostki urastaja do rangi niewyobrazalnego problemu, wiec moglo chodzic i np o to swatanie czy chociazby Adria nie chciala z nia do lazienki isc... nigdy nie widzialyscie na imprezie osoby ktora nagle strzela focha i wlacza sie jej "kierunek dom" i nie da rady jej zatrzymac?
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 10:08   #4948
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Niestety, tak to wygląda, jakby policja z Gdańska tuszowała sprawców. A pozory jest łatwo stwarzać, badać tropy, które wiadomo, że są fałszywe i produkować przy tym setki papierów.
Ten Paweł musi wiedzieć, kto stoi za zaginięciem Iwony.

nowy artykuł
http://www.dziennikbaltycki.pl/artyk...tyki,id,t.html

Iwona Kinda, matka zaginionej, jest wstrząśnięta ustaleniami dziennikarki.

- Szok - mówi. - Policjanci nigdy nie mówili mi "numerze poruszającym się po drodze tożsamej" z trasą Iwony. Uważam, że młodzi ludzie, którzy z nią byli tamtej nocy, wiedzą więcej. Jednak, gdy próbowałam od jednej z tych osób wyciągnąć szczegóły, usłyszałam, że "g... mi pani zrobi". Powoływała się na rodzinę w policji.


Szkoda, że dopiero teraz o tym mówi.
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2013-07-25 o 10:26
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 10:36   #4949
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

"Uważam, że młodzi ludzie, którzy z nią byli tamtej nocy, wiedzą więcej. Jednak, gdy próbowałam od jednej z tych osób wyciągnąć szczegóły, usłyszałam, że "g... mi pani zrobi". Powoływała się na rodzinę w policji."

no i widać że chyba dlatego tak policja postępuje, w końcu krewnemu policjanta krzywdy nie pozwolą zrobić.
policja i znajomi dziewczyny wiedzą więcej niż się może to komuś wydawać. bo jakby mnie zapytano czy coś wiem to bym powiedział, a nie wyskakiwał z tekstem "g... mi pani zrobi".

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2013-07-25 o 10:38
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 11:17   #4950
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odp: Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
jak dla mnie chociazby przy malej ilosci alkoholu czasami blachostki urastaja do rangi niewyobrazalnego problemu, wiec moglo chodzic i np o to swatanie czy chociazby Adria nie chciala z nia do lazienki isc... nigdy nie widzialyscie na imprezie osoby ktora nagle strzela focha i wlacza sie jej "kierunek dom" i nie da rady jej zatrzymac?
Właśnie, alkohol tak właśnie działa. A jeśli sytuacja rozwija się tak, że towarzystwo mówi coś, co godzi w słaby punkt, to nawet silna psychicznie i zrównoważona osoba może pęknąć. Tym bardziej, ze młodzi ludzie lubią się przekomarzać. Zresztą nie tylko młodzi. Poza tym między nimi już wcześniej mógł być jakiś spór, konflikt, a w DC to po prostu eksplodowało. Niewiele tak naprawdę wiemy o Iwonie. Na pozór wydaje się, że wszystko w jej życiu układało się tak jak należy, ale mogło ją coś nurtować wcześniej i dojrzewać.
Wybuch popadł na tę noc.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2013-07-25 o 11:21
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.