Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-03, 00:30   #331
gwiazdeczka6321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Biura Podróży

Witam wszystkich, jestem nowa

Mam pytanie odnośnie wycieczek zagranicznych do stolic europejskich. Czy znacie może gdańskie biuro podróży Travel Plus? Chodzi mi o wycieczki zagraniczne do Paryża, Wiednia, Pragi, Rzymu itp Czy ktoś z forumowiczów już gdzie był? Jak wrażenia? Wiecie nie chciałabym aby, było tak, że wpłacam kasę do biura i przed wycieczką dowiaduję się, że biuro upadło.

Chciałabym wybrać się z chłopakiem na wycieczkę do jakieś stolicy w Europie, trzeba trochę zacząć pozwiedząć . Kochani na co się zdecydować z biura Travel Plus?:
- Francja - Paryż - 6 dni (tylko, że są same śniadania, czy nie padniemy tam z głodu, na samych śniadaniach?)
- Francja - Paryż-Benelux 6 dni (same śniadania)
- Francja - Paryż za grosik - 6 dni (śniadania)
- Wiedeń i Budapeszt - 5 dni (śniadania)
- Praga Czeska - 5 dni (śniadania, obiadokolacje, ale bez napoi)
- Budapeszt - 5 dni (śniadania, kolacje)
- Włochy - Rzym - Watykan - 6 dni (śniadania, obiadokolacje)
- Holandia-Luksemburg-Bruksela - 6 dni (śniadania)
- Kraje Beneluxsu - 6 dni (śniadania)

czy może wybrać Orbis Travel?:
- Paryż - 6 dni
- Wiedeń - Budapeszt - 5 dni
- Praga - Wiedeń - Budapeszt - 6 dni
- Europejskie stolice - 7 dni

Sama już zgłupiałam. Najbardziej to podoba mi się Paryż z Travel Plus i właśnie najbardziej tam chciałabym z chłopakiem pojechać. Kochani, proszę doradźcie co mam wybrać Z góry dziękuję
gwiazdeczka6321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 13:45   #332
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Biura Podróży

we wrześniu chcę się wybrać do Grecji na Riwierę Olimpijską - doradzicie mi z jakich biur warto skorzystać ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 18:23   #333
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Biura Podróży

odradzam Skarpę!. Ja wybieram sie z Tęczą już za 2 tygodnie do Grecji (Nei Pori) Dam znać jak wrócę.

Edytowane przez Magda77
Czas edycji: 2007-05-07 o 09:34
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:24   #334
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Biura Podróży

Ja w zeszłym roku byłam z biurem podróży Martin z Piły w Hiszpanii. Było super! Jestem studentką, więc zdecydowałam się na podróż autokarową(ze względu na koszty) Ceny mają bardzo przestępne od zeszłego roku zdecydowałam, że nigdy już nie wybiorę wczasów nad Bałtykiem. Nie ma nawet porównania!!

Hotel był super, ***, jedzonko przepyszne (wszelkie możliwe rarytasy śródziemnomorskie i kontynentalne), blisko plaży, miejscowość turystyczna (dla wtajemniczonych - Lloret de Mar okolica niehałaśliwa. W Polsce nigdy nie miałam takiego komfortu za taką cenę.

Ale powróćmy do biura - wywiązało się z wszystkich obietnic - autobus był komfortowy, cena (1200 zł - 7 noclegów w hotelu, przyjazd drugiego dnia o 15.00) naprawdę niska Podróż da sie przeżyć, jeśli ma się wygodną poduszeczkę. Więc w tym roku też tam jadę

Pozdrawiam Hiszpaniomaniaczki
__________________

powtarzam angielski i hiszpański

uczę się bezwzrokowego pisania na klawiaturze
powoli przygotowuję się do przeprowadzki

zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 11:20   #335
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Biura Podróży

Dziewczyny mam prośbę żebyście również mi coś poleciły. Mam zamiar w sierpniu wybrać się z 2 kolegami na wakacje do Włoch (nie wiem jak to rozwiązać, wspólny pokój to chyba ostateczność, przydałaby mi się jedynka w hotelu). Jestesmy świeżo po maturze, byliśmy juz razem na obozach młodziezowych, ale w tym roku chcielibyśmy pojechac na typowe wczasy (bez opiekunów. Przydałoby się miasto z fajną plażą, ale takie gdzie byłoby życie nocne, jakies fajne sklepy itp. Myślałam o Rimini. Co mogłybyście mi doradzić, jakie biuro podróży? fajnie by było jakby cena wyjazdu zamknęła się w 1500 od osoby. (no 1600, 1700 jest jescze do przełknięcia). P.S. Moja lokalizacja-Wrocław
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:04   #336
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
we wrześniu chcę się wybrać do Grecji na Riwierę Olimpijską - doradzicie mi z jakich biur warto skorzystać ?

Ja z calego serca mogę Ci polecić Biuro Podróży Śląsk
W tym roku jedziemy z mężem właśnie na Riwierę Olimpijską do Leptokarii z tego biura (już któryś raz z kolei) i nie zawiedliśmy się
Szczerze polecam, oto ich stronka: http://www.but.slask.pl/
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 19:19   #337
maurakasia
Raczkowanie
 
Avatar maurakasia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 35
Dot.: Biura Podróży

czy ktoś jechał z TRAMP TRAVEL??? jadę w sierpniu z nimi do grecji jeśli wpłacę na dniach zaliczkę tylko czy warto??
maurakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 22:07   #338
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Biura Podróży

polecam eurotur a odradzam Scan holiday bo jest przereklamowanym biurem byłam bardzo niezadowolona z ich wycieczki za którą słono zapłaciłam a jedzenie było niezjadliwe (mleko rozcienczane z wodą itp. kwiatki) wydaliśmy fortunę na dozywianie się w mieście bo w hotelu szwecki stół był okropny , w tym roku wybieram się na wczasy z Triady , mam nadzieje ze będzie ok.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 07:21   #339
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
polecam eurotur a odradzam Scan holiday bo jest przereklamowanym biurem byłam bardzo niezadowolona z ich wycieczki za którą słono zapłaciłam a jedzenie było niezjadliwe (mleko rozcienczane z wodą itp. kwiatki) wydaliśmy fortunę na dozywianie się w mieście bo w hotelu szwecki stół był okropny , w tym roku wybieram się na wczasy z Triady , mam nadzieje ze będzie ok.
Scan holiday pogorszył się ostatnio...
a z TRiady gdzie jedziesz?
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 08:25   #340
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez maurakasia Pokaż wiadomość
czy ktoś jechał z TRAMP TRAVEL??? jadę w sierpniu z nimi do grecji jeśli wpłacę na dniach zaliczkę tylko czy warto??
Nie powiem z własnego doświadczenia, ale często czytam forum Gazety Wyborczej dotyczących turystyki. Napotkałam się kiedyś przypadkowo na post pewnej kobiety (szukałam informacji o moim biurze Martin, a ono sprzedaje wycieczki Tramp Travel), która właśnie pojechała do Grecji. Było to w zeszłym roku, albo 2 lata temu, nie pamiętam. Kobieta była zadowolona, bo wybrała opcję apartament. Inne osoby nie wybrały apartamentu i nie byli zadowoleni (zdarzały się nawet karaluchy), ale ona miała świetne warunki. Może to nie jest do końca wina biura , bo w Grecji jest inna klasyfikacja hoteli - *** hotel to najmniej, żeby były warunki znośne. Podróż i rezydentka w porządku, ogólnie wszystko Ok tylko zachęcam Cię do wyboru apartamentu

Miłych wakacji !
__________________

powtarzam angielski i hiszpański

uczę się bezwzrokowego pisania na klawiaturze
powoli przygotowuję się do przeprowadzki

zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 10:17   #341
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Biura Podróży

czy nikt nic nie wie o wycieczkach z easygo.pl ?
pytalam juz raz ale nikt mi nie powiedzial
tam sa naprawde tanie niektore wycieczki
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 10:44   #342
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
czy nikt nic nie wie o wycieczkach z easygo.pl ?
pytalam juz raz ale nikt mi nie powiedzial
tam sa naprawde tanie niektore wycieczki
nie znma tego portalu,

ale ztego co przedchwilą zdązyłam zauważyć to jest to agencja turystyczna, sprzedająca oferty innych biur...wspólpracują z dobrymi biurami.
Jak Ci jakś oferta wpadnie w oko, to wrzuć tu link ...coś poradzimy napewno na forumPoztaym trzeba doczytac co zawiera cena itd

na stronie piszą, że są członkiem PIT, zawsze można tam zadzownić i się wypytać:0
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 10:51   #343
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
Scan holiday pogorszył się ostatnio...
a z TRiady gdzie jedziesz?
z Triady lecę do Egiptu Sharm Rl Sheikh.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 10:51   #344
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Biura Podróży

nie mam jeszcze do konca wybranej oferty bo jeszcze nie wiemy z TZ kiedy dokladnie bedziemy chcieli jechac

ale np to
http://www.easygo.pl/wycieczka/egipt...?od-2007-06-09


nigdzie nie ma tak tanio wiec podejrzane - i to jeszcze hotel z czterema gwiazdkami
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 11:01   #345
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
z Triady lecę do Egiptu Sharm Rl Sheikh.
to powinnaś być zadowolona



Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nie mam jeszcze do konca wybranej oferty bo jeszcze nie wiemy z TZ kiedy dokladnie bedziemy chcieli jechac

ale np to
http://www.easygo.pl/wycieczka/egipt...?od-2007-06-09


nigdzie nie ma tak tanio wiec podejrzane - i to jeszcze hotel z czterema gwiazdkami
Cena nie zawiera
Opłat lotniskowych POZ 409 PLN, dopłaty do all inclusive 350 PLN, obowiązkowego ubezpieczenia NNW i KL.

też głupio jest na tym portalu, że nei podają kto to organizuje;/ takie rzeczy to człowiek powinien wiedzieć, chyba, że wybierzesz coś i napiszesz do nich mejla z pytaniem o to
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 11:06   #346
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Biura Podróży

Czy ktos mi coś doradzi?
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 11:08   #347
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
to powinnaś być zadowolona





Cena nie zawiera
Opłat lotniskowych POZ 409 PLN, dopłaty do all inclusive 350 PLN, obowiązkowego ubezpieczenia NNW i KL.

też głupio jest na tym portalu, że nei podają kto to organizuje;/ takie rzeczy to człowiek powinien wiedzieć, chyba, że wybierzesz coś i napiszesz do nich mejla z pytaniem o to
no wlasnie......
oplata lotniskowa to ok ale np all inclusive chyba nie musze kupowac nie?
a ubezpieczenia to jaki koszt?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 11:42   #348
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no wlasnie......
oplata lotniskowa to ok ale np all inclusive chyba nie musze kupowac nie?
a ubezpieczenia to jaki koszt?
to zalezy od biura, bo przeważnie jest już wliczone w cenę...a tu nie

all inclusive oczywiście nie musisz wykupować

z warunków uczestnictwa tej imprezy:

Obowiązkowe (podstawowe) ubezpieczenie KL i NNW Klient jest zobowiązany wykupić w momencie rezerwacji wycieczki. Koszt ubezpieczenia wynosi:
Ubezpieczenie podstawowe do 9 dni kolejny tydzień
Europa i Basen Morza Śródziemnego i Wyspy Kanaryjskie 59 zł 30 zł
pozostałe kraje 69 zł 30 zł
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 09:08   #349
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Pinacolada - a to muszą być Włochy? Oferta jest obecnie uboga. Może Costa Brava? I plaże, i życie nocne i ceny w Twoim przedziale

Włochy są drogie:
http://www.selva.turystyka.net/offer_931_2085.html
http://www.orlando.com.pl/offer_27_2265.html

A tu przykładowa Hiszpania:
http://www.orlando.com.pl/offer_18_2265.html
http://www.europol.com.pl/pl/view.php?id=AHR

A już najlepiej apartamenty - np. w Grecji - tanio i możliwość wykupienia apartamentu dwupokojowego - tylko trzeba poszperać w ofertach
www.tecza.pl
www.skarpatravel.pl
www.tramptravel.com.pl
http://www.gandalftravel.com/index.p...za&idi=63&idm=
http://www.europol.com.pl/pl/view.php?id=AZMA

Dla was najlepsze będą Paralia, Leptokaria albo Nei Pori - bo tętnią życiem.

Z greckich hoteli na Riwierze gorąco polecam ten:

http://www.orlando.com.pl/offer_25_2265.html - naprawdę wart uwagi
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-05, 09:18   #350
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Biura Podróży

KamaO dobrze że jesteś Najbardziej chcieliśmy Włochy no ale po przejrzeniu ofert zauważyłam że faktycznie bardzo kiepsko z nimi.... Myslałam też o Hiszpanii, np Costa del Sol- ktoś mi polecał Lloret del Mar ( czy jakoś tak Ale wlasciwie Costa Brava też mogłaby być ok... Jakie biura podróży mogłabyć polecić w tej kwestii? I jak to jest z pokojami 1-os., są problemy z tym? Aha i ogolnie to preferowalibysmy lot samolotem, mamy za soba takie dlugie podroze autokarowe w ubieglych latach i mamy dość ;-) Teraz limit cenowy zwiekszyl mi sie do 2000zł max (wlasnie ze wzgledu na samolot...) Najlepiej to już by było jakby wylot był z Wrocławia, ewentualnie Katowic czy Poznania...
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 09:31   #351
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Cytat:
Napisane przez *Pinacolada* Pokaż wiadomość
KamaO dobrze że jesteś Najbardziej chcieliśmy Włochy no ale po przejrzeniu ofert zauważyłam że faktycznie bardzo kiepsko z nimi.... Myslałam też o Hiszpanii, np Costa del Sol- ktoś mi polecał Lloret del Mar ( czy jakoś tak Ale wlasciwie Costa Brava też mogłaby być ok... Jakie biura podróży mogłabyć polecić w tej kwestii? I jak to jest z pokojami 1-os., są problemy z tym?

Z biur polecam z czystym sumieniem Orlando, bo sama z nimi byłam i wszystko było w nalezytym porządku - włączając to znakomitą opiekę medyczną (i to bezpłatną! - w ramach ubezpieczenia).

Co do jedynek - Orlando w swojej oferice nic nie wspomina o dopłatach, co nie znaczy, że ich nie ma - najlepiej zadzwonić do ich siedziby i zapytać.

Aha - Lloret de Mar to własnie Costa Brava, a nie Costa del Sol - za taką cenę na Costa del Sol nic nie znajdziesz.

Zajrzyj jeszcze tu:

http://www.witours.com.pl/szukaj.php

Maja niskie ceny w porównaniu z innymi biurami i dość bogatą ofertę dla młodych. Jednak cos za coś - luksusów z nimi nie uraczysz.

I jeszcze jedno biuro - tym razem coś w Chorwacji:

http://www.retman.pl/

No i w końcu Bułgaria

http://www.bpjaguar.pl/?file=7%7C8&tree=%7C1%7C3

Bardzo solidne biuro i chętne do wyszukania najlepiej pasującej klientowi oferty

hejka!!! A Bylas juz w Ali babie? my pierwszy raz... i chyba jajo zniosę z radosci...juz nie moge sie doczekac tego byczenia... a jeszcze przedemną 23 dni....

To jak Ty wrócisz to zdaj relacje!!! bede czekac z niecierpliwosciA!!! udanego plażowania!!!
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2007-08-30 o 14:15
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 09:40   #352
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Biura Podróży

Hehe włąsnie to jest najgorsze ze kazdy chce mało zaplacic a miec super hotel i wszytsko w cenie ;-) Chyba jednak się zdecyduję na Costa Brava (z miejscowowsci spelniajacych nasze kryteria to tylko Lloret de Mar czy coś jeszcze?).
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 09:43   #353
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez *Pinacolada* Pokaż wiadomość
Hehe włąsnie to jest najgorsze ze kazdy chce mało zaplacic a miec super hotel i wszytsko w cenie ;-) Chyba jednak się zdecyduję na Costa Brava (z miejscowowsci spelniajacych nasze kryteria to tylko Lloret de Mar czy coś jeszcze?).
Absolutnie nie

Calella, Santa Susana - to miejscowości dla Was. Blisko do Barcelony (pociągiem ok. godziny - koszt ok.6EUR w dwie strony od łebka) - chłopaki na pewno zechcą zobaczyć Camp Nou...

Są i inne miejscowości, ale rozumiem, że chcecie się wyszumieć?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 09:47   #354
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Biura Podróży

Jasne, po stresie maturalnym i wielomiesiecznym zakuwaniu chcemy sie wyszaleć W lipcu wyniki rekrytacji na studia wiec w sierpniu moznaby juz spokojnie jechac ;-)
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 09:57   #355
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Biura Podróży

No to zacznijmy od początku:
1) Lloret de Mar - największa miejscowość wypoczynkowa na Costa Brava - łączy zalety miasta i plaży - wszędzie blisko. Są i fajne sklepy, i knajpki i piasek. Leżaki na plaży płatne - ok.5EUR za dobę. Dużym plusem jest bliskość Tossa de Mar - przepięknego miasteczka w klimacie tej prawdziwszej Hiszpanii - rejs statkiem ok. 10EUR - w 1 stronę do 30 minut.
Mnóstwo wysokich hoteli - wada: zapewne z okna nie będzie pięknego widoku - możesz patrzeć na ulicę albo co gorsza na balkony ludzi po drugiej stronie ulicy.
Miejscowość idealna dla żadnych wrażeń!

Minus: brak bezpośredniego połączenia z Barceloną - trzeba pojechać autobusem do Blanes, a dalej pociągiem.

2) Calella - to już w zasadzie Costa del maresme (wchodzi w skład Costa Brava) - szeroka i piaszczysta plaża (gruby piach). Ma bezpośrednie połączenie z Barceloną!!!

Mnóstwo hoteli, knajpek i dyskotek - sklepy głównie z bibelotami, ale ciuchy , buty czy kosmetyki też są - jedna długa handlowa ulica.
Określiłabym tę miejscowość jako mniejsze Lloret.

3) Santa Susana - 10km od Calella. Bezpośredni pociąg do Barcelony.
Same hotele - wszystkie położone wzdłuż plaży - w sezonie tętni życiem. Minus - hotelowe imprezy (dyskoteki na wolnym powietrzu - kapitalne skądinąd) kończą się o 23. Dyskoteki otwarte do białego rana, ale w hotelu posiadającym ten przybytek, staraj sie o pokój na wyższym piętrze, bo gdy sama się na dole nie bawisz, to leżąc w łózku dostajesz palpitacji od drgań
Sklepy - tandetne niestety. Są kawiarenki internetowe - w pozostałych miasteczkach też oczywiście.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 10:10   #356
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Biura Podróży

Hmmm znalazlam takie oferty:

http://www.wakacje.pl/oferty/hiszpan...nt-127329.html
http://www.wakacje.pl/oferty/hiszpan...ra-126954.html
http://www.wakacje.pl/oferty/hiszpan...ar-127333.html


Ta z pierwszego linka mi sie podoba. Z opisów miejscowosci najbardziej interesowałoby mnie Lloret de Mar ale wlasciwie Calella tez brzmi nieźle

Hotele o podobnym standardzie w Lloret są dużo droższe z tego co widze ;-/

Edytowane przez *Pinacolada*
Czas edycji: 2007-06-05 o 10:32
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:33   #357
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: Biura Podróży

a ja polecam scan holiday....fantastycznie zorganizowana wycieczka do egiptu. Na lotnisku zero problemów...wize miałam w cenie wycieczki więc w hurghadzie oddałam kuponik i dostałam od razu znaczek. Hotel super, jedzienie, jak kto lubi, jednak arabską kuchnię nie każdy musi lubić. Ale wcale nie narzekałam. Kontakt z rezydentem bardzo dobry. Plus dla Scan Holiday za wspaniale zorganizowana opieke lekarską. Byłam świadkiem więc wiem co mówię...naprawdę pod tym katem nie mogę nic zarzucić. Poprostu na najwyzszym poziomie, także nie trzeba sie o zdrowie obawiać. Jedyny Minus dla Scan Holiday - w katalogu umiescili zdjęcie plazy innego hotelu, a ta na której ja przebywałam była mała. ja polecam. Tanio i soidnie.
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 09:04   #358
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Biura Podróży

Witam wszystkich,
planujemy w tym roku w lipcu wycieczkę na Kretę (last minute). Z którym biurem radzicie się tam wybrać? Interesuje mnie pn-zach część wyspy, czyli np. Chania albo Rethymnon... Może któraś z Was była w tych miejscowościach i może polecić jakieś fajne hotele? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki

A co sądzicie o tym:
http://nettur.rst.com.pl/1597/szukaj...-17&NoLength=7
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI

Edytowane przez angy
Czas edycji: 2007-06-18 o 12:27
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 21:31   #359
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
planujemy w tym roku w lipcu wycieczkę na Kretę (last minute). Z którym biurem radzicie się tam wybrać? Interesuje mnie pn-zach część wyspy, czyli np. Chania albo Rethymnon... Może któraś z Was była w tych miejscowościach i może polecić jakieś fajne hotele? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki

A co sądzicie o tym:
http://nettur.rst.com.pl/1597/szukaj...-17&NoLength=7
Hotel w miejscowosci Stafakaki hmmm hmmm jakos na mapie niema / moze mam cos ze wzrokiem / jedno jest pewne - i to warto zaapamiętać - za Adelianos Kambos konczy się już świat .

P.S .Recenzje hoteli na wakacje.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy-11.jpg (89,0 KB, 9 załadowań)
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:21   #360
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Biura Podróży

Planuję podróż poślubną w sierpniu. Przejrzałam oferty w internecie i mam totalny mętlik w głowie... Mamy do dyspozycji max. 6000pln na dwoje. Są dwie opcje: albo coś egzotycznego na krótko(7dni)- wtedy najwyżej zwiększylibyśmy troszkę pulę pieniędzy, albo wyjazd typu Turcja, czy Egipt na 2 tygodnie. Bardzo Was proszę, doradźcie mi coś! Możecie mi polecić jakieś biuro, które organizuje atrakcyjne wyjazdy do Egiptu? Bo jeśli chodzi o Turcję, to Itaka ma sporą ofertę. Z góry dziękuję za pomoc!
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.