Styczniowe Mamusie 2008 :-D - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-02, 10:43   #931
Ramila
Raczkowanie
 
Avatar Ramila
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 443
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Niunieczku głowa do góry,oczywiście ze jesteśmy z Tobą,sama wiesz że przeżywamy razem troski i radości bo wokół nie każdy rozumie sytuację .
Poissonivy ja nie powiedziałam w pracy bo akurat w piątek umarła nasza koleżanka z pracy i nie był to odpowiedni moment,ale ja sie dziwię ze nikt jeszcze się nie kapnął,chociaż kitel jest luźny to jednak jak się przebieram to balon jak się patrzy i kto zajdzie do mnie do pokoju to ja z kanapką w ręku.Jeśli chodzi o teściowa to obiecałam mężowi że nie będę szokowała teściowej co by jej serce nie wysiadło,bo generalnie to wiele rzeczy ja szokuje np.to że lubiłam(przed ciązą) pyfko wypić ,a seks jej zdaniem tylko żeby dzieci zrobić
Jolu ja właśnie wzięłam nospe ale jakoś niewiele to pomaga,do tego w krzyżu okropnie boli,jakiś połamaniec się ze mnie zrobił.
Napisz koniecznie jak po wizycie co się dowiesz ciekawego o maluszku
Sylwia mój tż ma na imię Macius i powiem Ci ze wszystkie Maciusie to fajne chłopaki
Ramila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 20:14   #932
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Sylwia - gratuluję Synka

Jutro wizyta u ginki. Nie mogę się doczekac. Trochę jestem zdenerwowana i trochę szczęsliwa, że znowu zobaczę dzidziusia. Jak tylko bedę miała wiadomości to napiszę.

Ja od wczoraj jestem bardzo zdenerwowana. Moja teściowa to jednak przesadziła. Powiedziała mi tyle przykrych słów, na które na pewno nie zasłuzyłam. Nie moge się otrząsnąć. Powinna uważać na to co mówi szczególnie teraz kiedy jestem w ciązy. Ale ona ma to chyba w duupie. Smutno mi i cholernie przykro
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 20:19   #933
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Witajcie dziewczyny,
nie zazdroszczę teściowych, cieszę się, że moja jest taka spoko kobitka, i normalnie aż buzia mi się śmieje, że mi się tak udało. Jest bardzo kochana, ciepła, życzliwa, pomocna i wogóle. Normalnie skarb a nie teściowa. Ale zobaczymy z czasem jak to bedzie, narazie jest good.

Poza tym u mnie bardzo dobrze, czas mija i mija, a ja bym już chciała 13-ego i kontrole u ginki, no i wtedy też dowiem się co i jak, zobaczę moje maleństwo na Usg i wtedy na własne oczy zobacze, że wszystko jest dobrze mam nadzieję

A tutaj mój brzunio
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotka 010.jpg (94,9 KB, 32 załadowań)
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 22:03   #934
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Witam!

A ja wreszcie byłam dzisiaj na USG. Chyba wszystkie już byłyście a ja nie i nie mogłam się doczekać.
Dzieciątko ma 59.9 mm (od główki do pupy) i wszystkie wymiary są jak najbardziej ok. Przezierność karkowa wyszła 1,2mm więc też nie ma się czym martwić.
Doszliśmy do wniosku, ze rośnie nam mały leniuszek. Podczas badania zasnął i musiałam trochę, pochodzić żeby się zbudził i obrócił tak, żeby można było zmierzyć przezierność karkową. Mąż śmiał się, że maleństwo ma to zamiłowanie do spania po mamusi

Lekarz robiący badanie zasugerował zrobienie testu podwójnego. W środę idę do mojego gina i zapytam czy to wg niego konieczne.

Jutro mąż zeskanuje fotki to wam wkleje.

Aha, Basiu aż mi się lepiej zrobiło jak zobaczyłam Twój brzuszek. Myślałam, ze tylko ja mam taki wielki. Dzisiaj waga pokazała 5 kg na plusie
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 09:06   #935
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Kasiu niestety 5kg to i tak nie duzo, mi przybylo juz wiecej, ale to z tego wzgledu,ze wczesniej zrzucilam bardzo duzo kg (14) i waga nie zdarzyla sie unormowac, organizm nie ustalil swojej takiej wiesz wyjsciowej wagi... ale nie przejmuje sie, wiem,ze dam rade to zrzucic

a ja USG bede miala 13ego i juz nie moge sie doczekac
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 09:20   #936
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Witam


Ja także sie nie moge doczekaś USG to bedzie juz moje drugie poraz drugi zobacze moje maleństwo.Jutro pędze na badania kontrolne też drugie juz sama nie wiem co dwa tygodnie bede robiła jakies badania?wizyta 10-tego. Powoli znika moja niechec do jedzenia kolacji to pewnie po tych witaminach (elevit).Dziewczyny powiedzcie mi bo moja ginka jak zapytałam czym sie smarować a kupiłam nawet krem fissan w aptece i pokazałam jej go i zapytałam czy moge juz go używać,ona odpowiedziała że te wszystkie kremy są przereklamowane i szkoda pieniędzy że jestem młoda a jak juz sie pojawią rozstepy mozna dopiero po ciązy działać jakieś lasery itp..,ale ja i tak jestem swojego zdania wole zapobiegać chociaż troszke dla czystego sumienia narazie smaruje sie rano i wieczorem oliwką bambino może wy macie jakieś lepsze pomysły oczywiście takie żeby nie zaszkodzic maleństwu
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 09:29   #937
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

smaruj sie smaruj kochana, a nie ze mloda jestes czy tak jak lekarka gada, ze laserki czy cos... ja mam oliwke z Hippa, polecana przez wiele osob i z dobrymi opiniami na KWC niedroga a skuteczna
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 09:46   #938
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
smaruj sie smaruj kochana, a nie ze mloda jestes czy tak jak lekarka gada, ze laserki czy cos... ja mam oliwke z Hippa, polecana przez wiele osob i z dobrymi opiniami na KWC niedroga a skuteczna
O! dziękuje za rade własnie kończy mi sie oliwka bambino to dzisiaj pujde i kupie sobie tą z hippa dostanę ja w aptece? bo szczeże mowiąc nie widziałam jej jeszcze w żadnym supermarkecie chyba że mi umkła mojej uwadze
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 11:31   #939
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

mozliwe ze umknela twojej uwadze, bo ja ją zawsze kupuje w roznych supermakretach... koszt ok 12 zl, w aptece jeszcze nigdy nie kupowalam i nie pytalam
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:32   #940
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Wróciłam od ginki. Ale było fajnie. Poogladalismy razem z męzem nasze dzieciątko. Cudowny widok. Tym razem zamiast się zruszyć to mnie wzięła jakaś śmiechówka i ginka nie mogła na początku USG robic bo ja się śmaiałam i wszystko skakało
Dzidzia machała nózkami, wierciła się, najlepsze było jak się do nas usmiechnęła. Normalnie odwróciła głowkę i było widać jak się śmieje
Zmierzone zostały wszystkie kości (udo, ręce itp), widac było zołądek, pęcherz moczowy, jamę brzuszną, pokrywy czaszki, kręgosłup, mocno bijące czterojamowe serduszko, łozysko i wszytsko było prawidlowe. Przezierność 1,6.
"Ruchy płodu widoczne, energiczne"
Wnioski: II trymestr; 13t6d (USG i data miesiączki wskazują tylko na jednodniowa różnice).
Dostałam 5 zdjęć i dokładny opis.
Aha, macica wysoko, zamknęta.
Jedyny minus to taki, że musze brać globulki, bo jakieś grzybki się w pochwie pojawiły, ale to normalne, więc żaden to problem przy tylu dobrych wiadomościach.

Trochę się niepokoiłam, a teraz jestem najszczęśliwasza na świecie.

Przemuś też zadowolony z widoku zdrowego potomka Nie wruszył się w gabinecie, ale widziałam, że jest dumny jak paw.
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 12:47   #941
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

no to nic tylko sie cieszyc,ze tak dobrze... moze jakies zdjecia tutaj wrzucisz Jolu? z mila checia bysmy zobaczyly
gratuluje raz jeszcze ze wszystko jest ok, a jakiej wielkosci juz jest wasze szczescie?
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 12:54   #942
Ramila
Raczkowanie
 
Avatar Ramila
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 443
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Jolu ja za to się wzruszyłam ,tak się cieszę ze wszystko z Twoim maluchem dobrze ,grzybki to norma bo to z osłabienia organizmu.Jejku jak fajnie
Basiu Twój brzuszek taki coś jak mój ale ja utyłam 1,5kg wiec nie wiem jakim cudem to tak jest .
Enaffi ja używam kremu na rozstępy vichy,nie jest tani ale podobno bardzo dobry,z tym ze ja zamierzam zmieniać go co drugi miesiąc z oliwką bo skórę mam wyjątkowo suchą i sam ten kremik nie radzi sobie ze wszystkimi moimi problemami.Rozstępów możesz w ogóle nie mieć,do nich trzeba mieć tendencję.Najważniejsze ze maluszek zdrowy
Szok,ale się cieszę dobre nowiny-oto czego nam trzeba,już sie nie mogę doczekać mojego badania,mam nadzieję ze też będę się cieszyła po wizycie.
Ramila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 18:04   #943
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Witam!

Cieszę się, że wasze usg wyszły prawidłowe. Znaczy się, w styczniu urodzą się piękne zdrowe dzieciaczki
Jolu, grzybki to chyba częsty problem w ciąży. Wiele razy czytałam, ze wtedy się pojawiają i potem trudno się ich pozbyć.

Enafi, tej twojej lekarce to bym chyba powiedziała że może dla niej laser jako sposób na pozbycie się rozstępów to dobry sposób. Jakby nie było, mało to nie kosztuje Ja też wolę zapobiegać niż leczyć i kupiłam sobie żel Kolastyny. Nie wiem czy skuteczny ale przynajmniej mam uczucie że coś robię. Zresztą, rozstępy i cellulit mam od dawna więc chciałabym tylko, żeby nowe się nie pojawiły.
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 18:17   #944
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Ja to pękam z radości dzisiaj

Co do wielkości dziecka - to nie wiem, bo było mierzone po kawałku głowa. noga, tułów itd. Mam podane wszytskie wymiary, ale co znaczą to nie wiem
Wiem, że nóżka (FL) ma 11 mm, BPD - 24,7mm, AC-75,1mm, HC-89,2mm.
Kawał człowieka z niego, bo wazy już 101 g
Nie chce mi się przepisywac całego opisu. Skoro ginka powiedziała, że jest ok, to znaczy ze jest ok.
Termin USG i miesiączki to tylko róznica 1 dnia, więc termin porodu bez zmian.
Aha - muszę powtórzyć toxo czy nie wzrasta.

Ja smaruję się oliwką dla dzieci. Bardzo nawilża brzuszek i jestem zadowolona. Niedługo zacznę stosowac Mustele, ale póki co oliwka mi wystarcza. Nie widzę, żeby coś niepokojącego dzialo się ze skórą.

Jutro zrobię zdjęcia brzuszka, bo jest już co pokazywac... szczególnie wieczorem
Basieńko, widze, że podkreślasz swój brzuszek. Ja raczej luźno teraz chodzę, ale i tak widać

Przytyłam 1,5 kg. Myślałam, że więcej więc jestem zadowolona

Czekam teraz na same dobre wiadomości od Was.

KasikB - na kiedy masz termin??
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 18:50   #945
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Mamusie Styczniowe 2008:
DrGandzia Justyna ................28-31 grudnia 2007 r..
jolineczka Jola ....................... 05 stycznia 2008 r.
ladetre Ilona.................... ....... 11, 12 stycznia 2008 r.
KasikB Kasia.................... ......… 13 stycznia 2008 r.
loana ......................... ................ 15 stycznia 2008 r.
wiolaelk Wiola......................... 15 stycznia 2008 r.
bassienkaw Basia ................... 16 stycznia 2008 r.
kasienka1977 Kasia.................17 stycznia 2008 r.
gocha06_75 Gosia ..................19, 21 stycznia 2008 r.
watka ......................... .................22 stycznia 2008 r.
platynowa......................... ..........26 stycznia 2008 r.
Enaffi ......................... ................27 stycznia 2008 r.
Ramila Milena................... ....... 30 stycznia 2008 r.

Edytowane przez jolineczka
Czas edycji: 2007-07-03 o 19:14
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 18:58   #946
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
KasikB - na kiedy masz termin??
No tak, skleroza nie boli
Miałam to napisać w poprzednim poście i zapomniałam.
USG pokazało termin 13 stycznia - tak jak niektóre z kalkulatorów internetowych.

W ogóle zapomniałam napisać że maluch rośnie tak jak powinien - USG pokazało 12t4d a wczoraj był 12t1d - czyli właściwie żadna różnica.

A to bohater/ka dnia wczorajszego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usg02-07-07.JPG (29,8 KB, 47 załadowań)
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 19:03   #947
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Cytat:
Napisane przez KasikB Pokaż wiadomość
No tak, skleroza nie boli
Miałam to napisać w poprzednim poście i zapomniałam.
USG pokazało termin 13 stycznia - tak jak niektóre z kalkulatorów internetowych.

W ogóle zapomniałam napisać że maluch rośnie tak jak powinien - USG pokazało 12t4d a wczoraj był 12t1d - czyli właściwie żadna różnica.

A to bohater/ka dnia wczorajszego

kasiu jaka piekna dzidzia
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 19:10   #948
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Kasiu, śliczności masz w brzuszku. Jejku, jakie ładne dziecko

Ja dostałam kilka zdjęć ale na żadnym tak ładnie mojej niuni nie widać
Moja ulubiona fotka to taka, na której jest główka od góry i rączki. Wygląda jakby dziecko miało rogi, albo badzo odstające uszy
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-03, 21:32   #949
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
Kasiu, śliczności masz w brzuszku. Jejku, jakie ładne dziecko
No a jak, skoro urodę ma po mamusi
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 21:38   #950
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Cytat:
Napisane przez KasikB Pokaż wiadomość
No a jak, skoro urodę ma po mamusi
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 09:11   #951
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Witam


KasikB ale śliczna dzidzia! ja tez juz chce widzieć swoje maleństwo bo jak do tej pory często ogladam sobie zdjecie z usg jak robiono mi pierwszy raz to jak sie dowiedziałam w 7 tyg. wpatruje sie w nie zakochanafakt że widać taką mała kropeczke ale dla mnie to jest "ta moja najukochańsza kropunia".Nastepna wizytę mam 10-tego bede wtedy w 11tyg.jak myslicie dziewczyny zrobić usg ? czy poczekac jeszcze kilka tygodni?może bedzie widać cos więcej ale ja juz sie doczekac nie moge jak zobacze tak wyraznie na zdjeciu jak u Ciebie Kasiu

Jolineczko bardzo sie ciesze że z dzidzia wszystko wporządku,widze że na usg bylaś z Tżetem,mój sie chyba nie da przekonac nie wiem co on taki wrażliwy a tak bym chciala żeby zobaczył nasze maleństwo,zawsze tkwi za dzwiami a potem wypytuje mnie jak szalony musze go przekonać


A co do nawilżania skóry kupiłam oliwke z hippa
Ramila,kiedys uzywałam tego kremy fakt bardzo dobry ale dosyć drogi
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 09:53   #952
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Kasik skarbie ale sliczna ta twoja dzidzia... nie powiem, ze nie, bo bym sklamala... nawet mojemu TŻowi pokazywałam... swoja droga to mam nadzieje, ze lekarka nie bedzie miala nic przeciwko i moj TŻ bedzie mogl ze mną wejść na kolejne USG, do którego już coraz to bliżej, bo 13ego

a co do oliwki z hippa, to nie wiem, ale gdzies moja mi sie zgubila i musze skoczyc po nową

a tak wogole jak sie czują mamusie
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 10:23   #953
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

hejka Hippa mozecie kupic w rossmanie teraz nawet od czwartku w promocji z szamponem bedzie za 12,99-tez musz kupic-szampon zostawie dla maciusia
Fajne te wasze dzieciaczki Ja stwierdzam, ze maciek jest uparty- kopie mnie tak dlugo ,az nie zmienie poyzcji , na taka w ktorej moze fikac koziolki-jeszcze milsze uczucie niz kopniaki. Co do wagi to ja w 26tc jestem na plusie 5kg.
i jeszcze jeden przydatny link Interpretacja wyników USG
Buziaczki kobitki
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 10:34   #954
Ramila
Raczkowanie
 
Avatar Ramila
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 443
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Kasiu jaki fajny Bobasek,rewelacyjny,jaki wyraźny,ślicznoty.

A tak się zastanawiam i kieruję do Was swoje pytanie,na moim kolejnym badaniu będzie to 11t3d czy to już wystarczający czas na przeziernosc karkową?bo może bez sensu iść mi jeżeli to za wcześnie,bardzo tęsknię za maluszkiem i chcę go już zobaczyć ale jak trzeba poczekać to poczekam.
Ramila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 10:42   #955
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

sprawdzilam u siebie ja mialam w 14tc maciek mial 8cm i nt 1,1-
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:22   #956
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Enaffi - ja weszłam sama do gabinetu i zapytałam czy mąż może być przy USG. Nie było najmniejszego problemu. Po badaniu na fotelu (w celu sprawdzenia moich upławow) zawołałam Przemka. Lekarka wszystko dokładnie nam pokazywała. Widac było, że podoba mu się seansik. Aha - pierwszy raz miałam robione USG przez brzuch, bo do tej pory miałam dopochwowe.

Ramila - przezierność najlepiej robić miedzy 11 a 14 tc, więc myslę, że Twój lekarz już będzie mógł taki pomiar wykonać

Znowu zgaga wraca. I znowu jak jestem głodna to mi niedobrze. Idę robić obiadek i deser. Dzisiaj w menu: zupa ogórkowa (kwaśna pychota), ziemniaczki młode, schabowy i do wyboru pomidory lub mizeria, a na deser naleśniki z serem. Ale sobie pojemy z Tomciem. Kurczę normalnie jestem pewna ze to chłopak...
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:32   #957
Ramila
Raczkowanie
 
Avatar Ramila
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 443
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Jolu to przeziernosć robi sie badaniem przez brzuch?byłoby super bo dopochwowe jest takie stresujące.
Ramila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:38   #958
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Cytat:
Napisane przez Ramila Pokaż wiadomość
Jolu to przeziernosć robi sie badaniem przez brzuch?byłoby super bo dopochwowe jest takie stresujące.
Moja ginka mi zrobiła przez brzuch, bo było dobrze widac to co trzeba, ale wcześniej mówiła, że być może trzeba będzie zrobić dopochwowo. Na szczęscie obyło się bez tego.
Ty jestes w 11tyg, więc u Ciebie może być wykonane badanie dopochwowo, bo wtedy jest pewniejsze i poodbno lepiej widać. Ale ja tam się na tym nie znam
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:38   #959
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Cytat:
Napisane przez Ramila Pokaż wiadomość
Jolu to przeziernosć robi sie badaniem przez brzuch?byłoby super bo dopochwowe jest takie stresujące.
Wprawdzie ja nie Jola...
Tak, USG przez pochwę robi się tylko do 10 tc ciąży, tak mi powiedział mój lekarz, ale dlaczego to już nie spytałam...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 12:39   #960
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Styczniowe Mamusie 2008 :-D

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
Enaffi - ja weszłam sama do gabinetu i zapytałam czy mąż może być przy USG. Nie było najmniejszego problemu. Po badaniu na fotelu (w celu sprawdzenia moich upławow) zawołałam Przemka. Lekarka wszystko dokładnie nam pokazywała. Widac było, że podoba mu się seansik. Aha - pierwszy raz miałam robione USG przez brzuch, bo do tej pory miałam dopochwowe.

Ramila - przezierność najlepiej robić miedzy 11 a 14 tc, więc myslę, że Twój lekarz już będzie mógł taki pomiar wykonać

Znowu zgaga wraca. I znowu jak jestem głodna to mi niedobrze. Idę robić obiadek i deser. Dzisiaj w menu: zupa ogórkowa (kwaśna pychota), ziemniaczki młode, schabowy i do wyboru pomidory lub mizeria, a na deser naleśniki z serem. Ale sobie pojemy z Tomciem. Kurczę normalnie jestem pewna ze to chłopak...
ja dopiero wczoraj w 19 tygodniu miałam usg przez brzuch, dopochwowe też było i badanko również. Tak czy siak, musiałam zdjąć gatki i pół godziny leżałam na fotelu
Mój mąż podglądał ostatnio w 15 tygodniu a usg było robione dopochwowo, ale tak był zainteresowany tym co sie dzieje na monitorku, że nawet nie zwracał na to uwagi

Jolineczko ja miałam przeczucie że bedzie chłopak pomimo tego, że np ogórki kiszone czy kapusta albo sledzie moga dla mnie nie istnieć, natomiast miałam ochotę na słodkie co podobno wskazuje na dziewczynkę ale mi się ciągle wydawało że to chłopak
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.