jak odzyskać włosy po trwałej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-30, 10:48   #1
paulinksien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Unhappy

jak odzyskać włosy po trwałej


miałam cienkie, przetłuszczające się włosy; codzienne mycie, suszenie i lokówka; uslyszalam o rozpraszajacej trwałej headlines, która lekko unosi włosy, nie skręcając ich, lecz powodując, że są bardziej podatne na układanie; no i co najważniejsze - nie wymagają traktowania lokówką codziennie przed wyjściem.
wybrałam się do super salonu, gdzie zapewniono mnie, że jest to oczywiście najlepszy pomysł, jaki wpadł mi do głowy, aby zrobić sobie trwałą; najpierw panie nakreciły mi włosy na mini wałeczki-tu się trochę wystraszyłam, ale myślę sobie, że w takim extra salonie wiedzą co robią; potem przyszedł czas na płyn i utrwalacz; w końcu gdy zobaczyłam się w lustrze - miałam na głowie baranka!!!!!-po czym panie przystapily do kolejnej trwalej mającej na celu rozprostowanie włosów - EFEKT: WłOSY MAM SPALONE, KRUSZąCE SIę I ODCHUDZONY O 100Zł PORTFEL!!!!!!!!! I JAK TU WYGLąDAć SEXY NA WIOSNę??????
paulinksien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:50   #2
paulinksien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: jak odzyskać włosy po trwałej

dolina!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
paulinksien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 11:55   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: jak odzyskać włosy po trwałej

może podcięcie pomoże i jakieś odżywki po trwałejDziwne jak dla mnie żeby tak robić trwałą, najpierw skręcać potem prostować. Moja mama taką robi po to aby się lepiej układały i nie były przyklapnięte- fryzjerka daje jakiś specjalny płyn, który trzyma krócej ,żeby nie wyszedł baranek
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 11:59   #4
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: jak odzyskać włosy po trwałej

Paulino, "baranek" może wyglądać bardzo sexy. Inna sprawa, że masz spalone i łamiące sie włosy. Pozstaje zaopatrzeć się w dobre preparaty odżywczo-nawilżająco-uelastyczniające włosy. Najlepiej jakieś maski o bardzo intensywnym działaniu. Dziewczyny w wielu wątkch zachwalały Henna Treatment Wax (do kupienia w aptekach, tutaj mżesz o nim poczytać: http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=857 ), może on także pomoże.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 14:16   #5
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: jak odzyskać włosy po trwałej

z tańszych preparatów spróbuj wax, rigenol może granatową serie dove, a z droższych cement kerastase lub rekonstruktor joico , lanza są to drogie kosmetyki, ale jak już one nie pomogą to już tylko nożyczki
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 10:43   #6
paulinksien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: jak odzyskać włosy po trwałej

serdeczne dzięki dziewczyny! mam nadzieję, że będę mogła jeszcze wyjść do ludzi!!!
pozdrawiam cieplutko!!!
paulinksien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.