Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 11:24   #1591
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Siobhan- piękny brzucholek!

Ariellina- u nas w szkole była możliwość zmuszenia takiego dupka do współpracy poprzez dyskusje z pro- lub dziekanem. On zazwyczaj potrafił tak zatruć tyłek osobom utrudniającym zycie studentom, że kapitulowali. Ale to zalezy od uczelni.

Dziś stojąc w kolejce usłyszałam że jakas laska która miała termin na styczeń, urodziła pare dni temu :O

Troche sie martwie brakiem siary u mnie, mam nadzieje że jeszcze sie pojawi.
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:02   #1592
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez zasada nr 001 Pokaż wiadomość

A co do nawilzaczy to mam taki
http://allegro.pl/item503140822_nawi...swietlany.html

Kurcze trosze sie zmartwilam, piszecie ze wam cos cieknie z piersi a u mnie nic susza jak na pustyni a termin mam za 3 tyg wiec chyba powinno sie cos tam dziac no nie? Przeciez niemozliwe zebym nie miala pokarmu..
I jak ten nawilżacz? cicho pracuje? da sie bez problemu wymyć zbiornik? no i widzę, że ma ustawienie poziomu wilgotności i sam się po jego odpowiednim osiągnięciu wyłącza - to chyba bardzo wygodne, aha czy lampkę można wyłaczyć?
męczę wiem
Co do piersi to mnie też nic nie cieknie, jedynie zbierają mi sie na czubku sutków takie żółtawe kuleczki-jakby wyschnięte odrobinki pokarmu, nie chce nawet myśleć o tym że nie mam pokarmu, czasem pojawia się zaraz po porodzie, nie martwmy się na zapas
Cytat:
Napisane przez arleta110 Pokaż wiadomość
No to dziś 15 grudnia....

Mumi, czy lekarz zlecił Ci badanie na HBS (do szpitala)? Bo szwagierka, która rodziła w MP mówi, by sobie zrobić. Jeśli wynik będzie pozytywny, to po porodzie dzidziuś musi być zaszczepiony...podobno wymagali tego od niej w MP, a lekarz mi mówi, że nie muszę tego robić....- chodzimy do tego samego lekarza

A tak w ogóle, to jakie jeszcze badania bierzecie do szpitala? Ja wiem, że trzeba wziąć grupę krwi i ostatnie badania (morfologia i mocz). Czy coś jeszcze?
Mam wizytę w środę 17-go to będzie chyba ostatnia, więc wypytam co i jak
ostatnio dostałam skierowanie na krew, morfologię, toksoplazmozę, odczyn coombsa i finito żadnego HBS ale zobaczymy co powie teraz
oczywiscie zdam szczególową relację

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Wpadlam powiedziec tylko dzien dobry i zyczyc Wam milego dnia

Za 15 minut wychodze na USG, wiec w koncu sie dowiem - cc czy sn. Poza tym, poogladam sobie swoje dziecko i wymecze lekarzy pytaniami. Juz sie wyszykowalam, z malzonkiem umowiona jestem w szpitalu. On tez chce obejrzec dzidziusia.

Odezwe sie po powrocie.

.
Czekamy na newsy
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:03   #1593
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

dziewczyny nie wiem jak u was ale u mnie wszedzie gołoledz!
byłam w sklepie i ledwo doszłam no wszedzie ten lód .
najlepsze to ,ze sie wywaliłam ...to musiało komicznie wygladac jak taki wielorybek sie przewraca i pociaga za soba dziecko.
trzymałam córe za reke!
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:13   #1594
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiem jak u was ale u mnie wszedzie gołoledz!
byłam w sklepie i ledwo doszłam no wszedzie ten lód .
najlepsze to ,ze sie wywaliłam ...to musiało komicznie wygladac jak taki wielorybek sie przewraca i pociaga za soba dziecko.
trzymałam córe za reke!
Królowaa - mam nadzieje, ze sie nie potłukłaś....
Biedactwo, tylko, żeby ten upadek dziecięcia nie wygonił z brzuszka, lepiej niech się sam zdecyduje
Moja mama tak mnie urodziła, wieszała pranie w łazience nad wanną, pośliznęła się i wpadła do niej. Kilka dnipóźniej byłam już na świecie. To był 32tc...
Ale nic mi nie brakuje, hihihihihhih
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:22   #1595
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Królowaa - mam nadzieje, ze sie nie potłukłaś....
Biedactwo, tylko, żeby ten upadek dziecięcia nie wygonił z brzuszka, lepiej niech się sam zdecyduje
Moja mama tak mnie urodziła, wieszała pranie w łazience nad wanną, pośliznęła się i wpadła do niej. Kilka dnipóźniej byłam już na świecie. To był 32tc...
Ale nic mi nie brakuje, hihihihihhih
to juz drugi upadek w tej ciazy ,wczesniej wywaliłam sie jak jechałam rowerem.
wiec jak juz wiem ,ze lece na ziemie to spadam na ''4 łapy'' tak najbezpieczniej.
po dzisiejszym upadku szłam jak stara babulenka jest dobrze ,zadnych uszkodzen.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:37   #1596
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez Żyrafka_81 Pokaż wiadomość

Skoja ja też mieszkam w Poznaniu i pierwszy raz tutaj będę spędzała święta...
Żyrafka - a w którym szpitalu zamierzqasz rodzić?
Dziewczyny - nie panikujcie,że siara nie leci - nie musi! Dość często pierwsze objawy pojawiają się dopiero po urodzeniu łożyska - to infomacje od położnej. Jedno z drugim ma ponoć dużo wspólnego. Tylko, żeby \Wam nie przyszło do głowy prowokować tej siary - myśle o masowaniu sutków - bo jeszcze przyśpieszycie poród!
Stokrotka - komplecik b. ładny, jak to SS to chyba nie bałabym się, że to srebro to nie srebro, ale podobały mi sie też inne na zdjęciach tam zamieszczonych, a propos omega - ja łykam Feminatal Metafolin 400+DHA już tak cały czas od drugiego trymestru,
Krolowaa -Ty uważaj na siebie dziewczyno, bo dezisiaj 15.12 , ale poważnie uważaj. Mamy teraz zupełnie inny środek ciężkości
Siobhan - b. ładny brzucholek!
Ariellina - napradę współczuję i podziwiam! Ale też przypomniały mi się czasy studenckie i to, że spotykało sie różne kanalie. A czy ten profesorek ma rodzinkę? Chyba zrobiłabym jak Sevilianka, a na pewno nie brałabym go na litość, znając siebie być może jeszcse coś bym palnęła, tylko te typy czasem tak mają, że jak się cos palnie -to oni to lubią
A jak nie czujesz się na siłach - to może faktycznie lepiej poczekać - jakoś to potem załatwisz. A może rzeczywiście teraz powinnaś iść do dziekana zapytać jak możesz przełożyć termin, bo....Nie skarżyłabym na wykłądowcę, bo to może mieć odwrotne niż zamierzone skutki, ale opisać historię można przecież zawsze
W każdym razie trzymam kciuki! I może warto spróbować jeszcze raz?
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:52   #1597
Żyrafka_81
Raczkowanie
 
Avatar Żyrafka_81
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 87
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Żyrafka - a w którym szpitalu zamierzqasz rodzić?
Chciałabym na Polnej...wiem, że krążą różne legendy i wiele moich koleżanek
odradza i dziwi się z mojego wyboru ale mi się wydaje, że zadowolenie nie zależy od miejsca tylko od personelu, a że ja mam to szczęście, że spotykam w większości dobrych ludzi to wierzę, że w tym dniu też tak będzie

Nie upieram się na jeden szpital i jak mnie odeślą do innego (co ostatnio często się
zdarza z powodu przepełnienia) to nie będę rozpaczała. Byle tylko skończyło się na Poznaniu, bo miesiąc temu żona kuzyna musiała jechać do Nowego Tomyśla - tam też nie było miejsc i w końcu po kilkugodzinnej nocnej wędrówce urodziła w Grodzisku Wlkp
__________________
Pawełek jest już z nami - 19.01.09
Żyrafka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 13:07   #1598
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Kurcze! Ale horror!
Ja też chcę rodzić na Polnej I to głównie ze względu na dziecko. Też słyszałam, że opieka tam jest niemiła, ale w końcu nie wybieram się na przyjęcie do cioci, a najwazniejsze dla mnie jest to, że na miejscu jest oddział patologii noworodka. Ostatnio 2 moje koleżanki rodziły i oba dzieciaczki trafiły pod namiot tlenowy -od razu potrzebowały pomocy. Jak pomyśle, że moą córeczkę mieliby gdzieś przewozić... - to przecież trwa, a czas jest najwazniejszy w tym przypadku! Poza tym byłam juz na porodówce -wygląda ok. Ostatnio moja koleżanka ze szkoły rodzenia nie została przyjęta na Polną, pojechała na Lutycką po czym tak się wkurzyła na personel, że jej sie poród zatrzymał. Wypisała się na własne żądanie (!) i potem już ją przyjęli na Polną.
Nie trzeba jeździć do innych miejscowości, wystarczy pójść na spacer i przyjść z rozwarciem na np. 4 cm -wtedy muszą przyjąć ;-)

Edytowane przez skoja
Czas edycji: 2008-12-15 o 13:08
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:12   #1599
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

krolowaa, Ty to masz z tymi wypadkami! Uważaj na siebie kobieto!
Ja jestem tak zmęczona, że sobie nawet nie wyobrażacie. Niech mnie kotś pożałuje? ale kurcze...no pain no gain jak to mówią. Ale w styczniu szalejemy z zakupami dla Jasia za to
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:25   #1600
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Wrocilam z USG, wszystko wyglada na te chwile malinowo. Po raz pierwszy dowiedzialam sie, ile wazy moje dziecko - 1995 gr. Wszystko u malej w porzadku, ladnie sie ustawila w batmana, ale to ponoc jeszcze moze sie zmienic.

No i lozysko mi sie podnioslo, wiec na te chwile bedzie sn, nie cesarka. Sprawdzali rowniez mocz, wszystko w porzadku.

Pojutrze mam jeszcze wizyte u swojego lekarza, i na razie to tyle. Zadnych niepokojacych wiadomosci, wszystko ok.

krolowaa - Dobrze, ze nic sie Wam nie stalo
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:27   #1601
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Hej kochane
Mi sie poniedzialek zaczal do d... chce mi sie plakac i cos mi sie wydaje ze to uczynie ...
Najpierw sie okazalo ze nici z wigilii u babci... Babci zaczelo znow byc nie dobrze i po sasiadkach rozopwiada ze ona nie ma sily na wigilie itp ale ona nigdy duzo nie robila tylko ta wigilia byla u niej w domu jak zawsze wiec spedzimy ja u rodzicow z kupnymi uszkami potem sie okazalo ze w UP mam napisac oswiadczenie dlaczego po stazu nie zostalam zatrudniona (jezli oni mnie nie chcieli nie dostana wiecej stazysty jezeli ja nie chcialam trace status bezrobotnego-napisalam ze mi nie proponowali ) potem mi Tz dzwoni ze ma problemy w pracy ... na dodatek oznajmil mi juz wczoraj ze ma inwentaryzacje w sobote i nie wroci trzezwy
Nie chce swiat ... nie chce nic chce posiedziec sobie sama gdzies daaaaleko ehh
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 13:34   #1602
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Jukol kochana - Mam nadzieje, ze u Ciebie sie ulozy . Babci zycze duzo zdrowia.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:37   #1603
Żyrafka_81
Raczkowanie
 
Avatar Żyrafka_81
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 87
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Kurcze! Ale horror!
Ja też chcę rodzić na Polnej I to głównie ze względu na dziecko. Też słyszałam, że opieka tam jest niemiła, ale w końcu nie wybieram się na przyjęcie do cioci, a najwazniejsze dla mnie jest to, że na miejscu jest oddział patologii noworodka. Ostatnio 2 moje koleżanki rodziły i oba dzieciaczki trafiły pod namiot tlenowy -od razu potrzebowały pomocy. Jak pomyśle, że moą córeczkę mieliby gdzieś przewozić... - to przecież trwa, a czas jest najwazniejszy w tym przypadku! Poza tym byłam juz na porodówce -wygląda ok. Ostatnio moja koleżanka ze szkoły rodzenia nie została przyjęta na Polną, pojechała na Lutycką po czym tak się wkurzyła na personel, że jej sie poród zatrzymał. Wypisała się na własne żądanie (!) i potem już ją przyjęli na Polną.
Nie trzeba jeździć do innych miejscowości, wystarczy pójść na spacer i przyjść z rozwarciem na np. 4 cm -wtedy muszą przyjąć ;-)
Jeśli chodzi o personel to kilka razy miałam "przyjemność" leżakować na Polnej
i zawsze trafiła się jakaś niemiła gęba ale większość była naprawdę w porządku.
Ja też zwiedzałam porodówkę - wrażenia baaardzo pozytywne, prawie jak w domu,
a mężowi najbardziej podoba się fotel i stolik - już zapowiada jakie gazety i książki zabierze do czytania i obowiązkowo kawkę

W piątek miałam spotkanie z położną i mówiła, że takie przepełnienie Polnej
jest fikcyjne, bo wynika z tego, że lekarze umawiają się ze swoimi pacjentkami
żeby rodziły na ich dyżurze i potem już dla takich "z ulicy" nie ma miejsc.
Ale tak jak piszesz jak pojedzie się z mega rozwarciem to muszą przyjąć.
Tylko skąd wiedzieć, że już jest takie?
__________________
Pawełek jest już z nami - 19.01.09
Żyrafka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:44   #1604
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez krolowaa Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiem jak u was ale u mnie wszedzie gołoledz!
byłam w sklepie i ledwo doszłam no wszedzie ten lód .
najlepsze to ,ze sie wywaliłam ...to musiało komicznie wygladac jak taki wielorybek sie przewraca i pociaga za soba dziecko.
trzymałam córe za reke!
Córka pewnie spanikowała na widok leżącej mamy Śmiesznie musiało to wyglądać..Ja też w ciąży zaliczyłam chodnik 2 razy Ale uważaj na siebie i dobrze,że jesteś cała

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Wrocilam z USG, wszystko wyglada na te chwile malinowo. Po raz pierwszy dowiedzialam sie, ile wazy moje dziecko - 1995 gr. Wszystko u malej w porzadku, ladnie sie ustawila w batmana, ale to ponoc jeszcze moze sie zmienic.

No i lozysko mi sie podnioslo, wiec na te chwile bedzie sn, nie cesarka. Sprawdzali rowniez mocz, wszystko w porzadku.

Pojutrze mam jeszcze wizyte u swojego lekarza, i na razie to tyle. Zadnych niepokojacych wiadomosci, wszystko ok.

krolowaa - Dobrze, ze nic sie Wam nie stalo
To fajnie,że Wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Hej kochane
Mi sie poniedzialek zaczal do d... chce mi sie plakac i cos mi sie wydaje ze to uczynie ...
Najpierw sie okazalo ze nici z wigilii u babci... Babci zaczelo znow byc nie dobrze i po sasiadkach rozopwiada ze ona nie ma sily na wigilie itp ale ona nigdy duzo nie robila tylko ta wigilia byla u niej w domu jak zawsze wiec spedzimy ja u rodzicow z kupnymi uszkami potem sie okazalo ze w UP mam napisac oswiadczenie dlaczego po stazu nie zostalam zatrudniona (jezli oni mnie nie chcieli nie dostana wiecej stazysty jezeli ja nie chcialam trace status bezrobotnego-napisalam ze mi nie proponowali ) potem mi Tz dzwoni ze ma problemy w pracy ... na dodatek oznajmil mi juz wczoraj ze ma inwentaryzacje w sobote i nie wroci trzezwy
Nie chce swiat ... nie chce nic chce posiedziec sobie sama gdzies daaaaleko ehh

Oj Jukol nie smutaj się:przytul : będzie dobrze,do wigilii jeszcze troszkę,może coś się zmieni a tż za popijawę i postrasz go że będzie spał na podłodze.. Na mojego działa



Ja po cieplutkiej kąpieli i Wszystko przeszło
Jakoś energii nabrałam i robię ciasto czekoladowe,bo tak mi się chce

Asiu-śliczny brzusio i zero rozstępów A to łóżeczko fajniutkie,

ja nigdzie nie mogę znaleźć czegoś dla malucha do spania.. Typu kołyska,małe łóżeczko,gondola..Tak żeby postawić przy łóżku na stole np. Bo synek bd miał osobno pokój i tam jest łóżeczko normalne i nie mam gdzie go postawić w pokoju..

Chciałabym coś tego typu,ale cena masakra

http://allegro.pl/item500215571_dost...rst_years.html
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:02   #1605
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Wrocilam z USG, wszystko wyglada na te chwile malinowo. Po raz pierwszy dowiedzialam sie, ile wazy moje dziecko - 1995 gr. Wszystko u malej w porzadku, ladnie sie ustawila w batmana, ale to ponoc jeszcze moze sie zmienic.

No i lozysko mi sie podnioslo, wiec na te chwile bedzie sn, nie cesarka. Sprawdzali rowniez mocz, wszystko w porzadku.

Pojutrze mam jeszcze wizyte u swojego lekarza, i na razie to tyle. Zadnych niepokojacych wiadomosci, wszystko ok.
Super Trzymajcie się zdrowo dziewczynki.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:24   #1606
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Dzieki kropeczko

Bezproblemowa mam coreczke. I juz sie w batmanka ustawia. Sliczna pyzunia, widzialam buzie .
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:50   #1607
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Siobhan - b. ładny brzucholek!
Cytat:
Napisane przez Kryszynka9008 Pokaż wiadomość
Asiu-śliczny brzusio i zero rozstępów A to łóżeczko fajniutkie,

ja nigdzie nie mogę znaleźć czegoś dla malucha do spania.. Typu kołyska,małe łóżeczko,gondola..Tak żeby postawić przy łóżku na stole np. Bo synek bd miał osobno pokój i tam jest łóżeczko normalne i nie mam gdzie go postawić w pokoju..

Chciałabym coś tego typu,ale cena masakra

http://allegro.pl/item500215571_dost...rst_years.html
Dziekujemy za komplementy "

A co do kołyski, to faktycznie, cena powalająca.
A może ebay spróbować - tu w Ire to jest tak popularne, że można za grosze od kogoś odkupić.

http://cgi.ebay.ie/NEW-DESIGNER-MY-T...1%7C240%3A1318

albo

http://cgi.ebay.ie/BABY-MOSES-BASKET...1%7C240%3A1318
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:58   #1608
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Wrocilam z USG, wszystko wyglada na te chwile malinowo. Po raz pierwszy dowiedzialam sie, ile wazy moje dziecko - 1995 gr. Wszystko u malej w porzadku, ladnie sie ustawila w batmana, ale to ponoc jeszcze moze sie zmienic.

No i lozysko mi sie podnioslo, wiec na te chwile bedzie sn, nie cesarka. Sprawdzali rowniez mocz, wszystko w porzadku.

Pojutrze mam jeszcze wizyte u swojego lekarza, i na razie to tyle. Zadnych niepokojacych wiadomosci, wszystko ok.
Hvid, wspaniałe wiadomości!! Gratulki


Jukolku, nie troskaj się... Nie może być tak źle i nie będzie a TŻ pogoń! A jakbyś zaczęła wcześniej rodzić to on potem chuchnie Maluszkowi w buziaczek alkoholem? Postrasz go troszkę, że nigdy nic nie wiadomo, zabajeruj i już


Asiu, patrząc na Twoje zdjęcia zawsze się zastanawiam, gdzie Ty trzymasz to "wielkie" kilogramy I właśnie - zero rozstępów
__________________
Mateuszek 16.02.2009
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:03   #1609
ariellina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 534
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

dzieki dziewczyny za wsparcie.
juz minela mi zalamka po wczorajszym. przemyslalam wszystko i bede zdawac pozniej. umowie sie z nim jakos. jak urodze przed nowym rokiem- to sprobuje nawet tego 10.
a poza tym wczoraj prof. podal zupelnie nowa literature do egzaminu...
czy nie mogl mi powiedziec od razu, ze trzeba czytac inne ksiazki, niz podal na poczatku??
no coz...
nie wiem,czy on ma rodzine, chyba nie.
teraz cala grupa trzesie sie ze strachu. bo ja zaliczalam zawsze wszystko w 1 terminie. poza tym stracil on w ich oczach ludzka twarz.
bo skoro nawet wg niego zle napisalam, to kultura kazdego obowiazuje.
nie bede na niego skarzyc, ani nic z tych rzeczy. nie bralam go tez na litosc, czy cos. w ogole kazdy inny wykladowca staral mi sie pomoc, bo moja sytuacja nie wynika z jakiegos nieuctwa. byli i tacy, co sami proponowali,ze pojda na reke.
na bank zdam w styczniu.
dam sobie rade, dziewczynki

a dzisiaj popralam juz wszystkie rzeczy dla Maluszka. jeszcze pierze sie ostatnia "tura". sprawilo mi to ogroooomna frajde! oczywiscie tesc biegal za mna i krzyczal,ze jak bede tak szalec, to zaraz urodze

a teraz czekam na mezusia . biedaczek. starszy jest ode mnie prawie 9 lat, ale tak sie denerwuje przed tym porodem, ze szok! nie zdecydowalam sie na porod rodzinny.on jest wrazliwcem. moj kuzyn byl przy porodzie, i stwierdzil,ze nigdy wiecej.....
ale wiadomo- kazdy czlowiek jest inny. kazdy podejmuje wlasna decyzje.

widze,ze podjelyscie temat szpitali.
otoz ten, w ktorym ja rodze jest uwazany za jeden z gorszych. ale moje kolezanki tam n iedawno rodzily i sa bardzo zadowolone.poza tym moj lekarz jest tam ordynatorem, i obiecal ,ze bedzie dobrze. jest tam 5 poloznych i nuigdy wszystkie na raz nie sa zajete. wiec nawet czasem we 2 - 3 przyjmuja jeden porod.
poza tym dziewczynki, chyba Wam nie pisalam- ale mam z mezem konflikt serologiczny. ja mam orh- a on orh+.
wciaz wykonuje badania na przeciwciala,ale wszystko jest ok narazie.ponoc w pierwszej ciazy nie ma problemow.
tak wiec i tak bede miala zwiekszona opieke przy porodzie.

jest tu ktos jeszcze z konfliktem?
__________________
ariellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 15:04   #1610
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez Seviljanka Pokaż wiadomość

Asiu, patrząc na Twoje zdjęcia zawsze się zastanawiam, gdzie Ty trzymasz to "wielkie" kilogramy I właśnie - zero rozstępów
Sevi - no niestety, waga nie chce pokazywać inaczej jak 20kg na + upasłam się jak prosiaczek... Pocieszam się tym, że dość sporo spuchłam (buzia+dłonie+stopy - cała w ogóle...) i może choć część z tych kg to woda.... ach.... cóż jeszcze tylko 2 tyg. Niech się dzieje co chce, ważne, że dziecie zdrowe...
Co do rozstępów to fakt, nowych niet, ale stare na bioderkach zmieniły kolor na różowy i wyglądają na świeże, a nie są. Nic to, tam już nie ma gładkiej skóry by pękała, więc puszczają stare Ważne, że brzucholek na razie gładki


Hvid - gratulejszyn zdrowej laseczki!!!! Ale Ci zazdroszcze
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:10   #1611
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Dziekujemy za komplementy "

A co do kołyski, to faktycznie, cena powalająca.
A może ebay spróbować - tu w Ire to jest tak popularne, że można za grosze od kogoś odkupić.

http://cgi.ebay.ie/NEW-DESIGNER-MY-T...1%7C240%3A1318

albo

http://cgi.ebay.ie/BABY-MOSES-BASKET...1%7C240%3A1318


Bardzo chetnie! Tylko jest kilka ale.. Nie mam konta na ebay,ile kosztowala by przesylka,nie mam pojecia jakie tam sa zasady,no i jak bym sie dogadala z wlasccicielem?z nam ang,ale ksiazkowo,a to wielka roznica.. No i to sa ceny do licytacji czy na kup teraz?? Mogabys podeslac jeszcze kilka linkow Bo fajniutkie te baskety,ale obejrzalabym jeszcze jakis a sa nie wiklinowe? co wlasnie typu tego 2 bez stelaa tylko jakby sama gondolka.
Dziekuje za inicjatywe
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:13   #1612
g85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maidstone, UK
Wiadomości: 87
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez ariellina Pokaż wiadomość
poza tym dziewczynki, chyba Wam nie pisalam- ale mam z mezem konflikt serologiczny. ja mam orh- a on orh+.
wciaz wykonuje badania na przeciwciala,ale wszystko jest ok narazie.ponoc w pierwszej ciazy nie ma problemow.
tak wiec i tak bede miala zwiekszona opieke przy porodzie.

jest tu ktos jeszcze z konfliktem?
Ja tez mam Rh-. Ale nic mi sie nie dzieje. Dostalam w 28 tyg zastrzyk z przeciwcialami i zaraz po porodzie dostane drugi, zebym byla zabezpieczona na kolejna ciaze. Tez mam nadzieje, ze bardziej beda na mnie uwazac jak bede rodzic, poki co mam dodatkowe badania usg i konsultacje.
__________________
Moje Maleństwo
g85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:16   #1613
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez g85 Pokaż wiadomość
Ja tez mam Rh-. Ale nic mi sie nie dzieje. Dostalam w 28 tyg zastrzyk z przeciwcialami i zaraz po porodzie dostane drugi, zebym byla zabezpieczona na kolejna ciaze. Tez mam nadzieje, ze bardziej beda na mnie uwazac jak bede rodzic, poki co mam dodatkowe badania usg i konsultacje.

a To dziwnie u mnie tez jest konflikt serologiczny bo mam A RH- tż A RH+a mialam odczyn cumbsa tylko robiony jakos w 20 tyg i to wszystko,zadnych szczepien i badan dodatowych wiem ze po porodzie powinnam dosac jakis zastrzyk na kolejna ciaze bo tak jak Arletko piszesz,przy 2 ciazy jest ryzyko przy pierwszej rzadko się zdarza ..
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14

Edytowane przez Kryszynka9008
Czas edycji: 2008-12-15 o 15:21
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:22   #1614
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez Kryszynka9008 Pokaż wiadomość
Bardzo chetnie! Tylko jest kilka ale.. Nie mam konta na ebay,ile kosztowala by przesylka,nie mam pojecia jakie tam sa zasady,no i jak bym sie dogadala z wlasccicielem?z nam ang,ale ksiazkowo,a to wielka roznica.. No i to sa ceny do licytacji czy na kup teraz?? Mogabys podeslac jeszcze kilka linkow Bo fajniutkie te baskety,ale obejrzalabym jeszcze jakis a sa nie wiklinowe? co wlasnie typu tego 2 bez stelaa tylko jakby sama gondolka.
Dziekuje za inicjatywe
Podałam Ci właśnie 2 aukcje na kup teraz, bo na licytacje to nigdy nie wiadomo.
Co do kosztów przesyłki to musisz zapytać sprzedawce, ja kupowałam pieluch mio i torbe z przewijakiem samsonite za grosze dosłownie i jestem zadowolona.
Ebay działa tak samo jak allegro.

Moses baskety sa wszystkie wiklinowe jak drewniane to już sięnazywaja Crib.
Najlepiej jak sama sobie poszukasz, bo wiesz co ci sie podoba a ja tak tylko na ślepo.

W każdym razie polecam ebay - jeszcze sie nie nacięłąm. Ani ja ani moje kumpele z pracy co kupuja tam hurtowo.
Jest chyba nawet bezpieczniej niz na allegro, ale kto co woli.

W PL niestety moses basketów jak na lekarstwo, stąd te ceny :/
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:25   #1615
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez Kryszynka9008 Pokaż wiadomość
Bardzo chetnie! Tylko jest kilka ale.. Nie mam konta na ebay,ile kosztowala by przesylka,nie mam pojecia jakie tam sa zasady,no i jak bym sie dogadala z wlasccicielem?z nam ang,ale ksiazkowo,a to wielka roznica.. No i to sa ceny do licytacji czy na kup teraz?? Mogabys podeslac jeszcze kilka linkow Bo fajniutkie te baskety,ale obejrzalabym jeszcze jakis a sa nie wiklinowe? co wlasnie typu tego 2 bez stelaa tylko jakby sama gondolka.
Dziekuje za inicjatywe
Pierwszy sprzedawca wysyla tylko do Irlandii i Wielkiej Brytanii. Cena KUP TERAZ. Drugi sprzedawca wysyla do Europy, Kanady i Australii, cena rowniez KUP TERAZ. Jakbys potrzebowala pomocy, na przyklad przy napisaniu maila, pomoge. Tyle, ze ja chyba po 20 grudnia znikam ( o ile bede sie dobrze czula, czyli tak, jak teraz ), wiec mozemy sie umowic wczesniej.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:25   #1616
zasada nr 001
Raczkowanie
 
Avatar zasada nr 001
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krak-off
Wiadomości: 135
GG do zasada nr 001
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez mumi24 Pokaż wiadomość
I jak ten nawilżacz? cicho pracuje? da sie bez problemu wymyć zbiornik? no i widzę, że ma ustawienie poziomu wilgotności i sam się po jego odpowiednim osiągnięciu wyłącza - to chyba bardzo wygodne, aha czy lampkę można wyłaczyć?
męczę wiem
powiem tak mi pasuje ale nie mam porownania bo to pierwszy taki eketryczny. pracuje cicho zbiornik myje bez problemu ale to tylko dlatego ze mam bardzo chude rece i wszedzie ude mi sie je wlozyc /bez podtekstow / jest jeden bubel z ta lampka bo swieci na niebiesko i w nocy wyglada to jakby ufo wyladowalo i niestety nie da sie jej wykrecic przynajmniej mi sie nie udalo.
zasada nr 001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:32   #1617
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez ariellina Pokaż wiadomość

poza tym dziewczynki, chyba Wam nie pisalam- ale mam z mezem konflikt serologiczny. ja mam orh- a on orh+.
wciaz wykonuje badania na przeciwciala,ale wszystko jest ok narazie.ponoc w pierwszej ciazy nie ma problemow.
tak wiec i tak bede miala zwiekszona opieke przy porodzie.

jest tu ktos jeszcze z konfliktem?
My też mamy konflikt ja A rh-, a męzuś 0 rh+. Jak narazie brak przeciwciał takze nic sie nie dzieję.

Czy ktos wie co u nihtingale??
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:48   #1618
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Pierwszy sprzedawca wysyla tylko do Irlandii i Wielkiej Brytanii. Cena KUP TERAZ. Drugi sprzedawca wysyla do Europy, Kanady i Australii, cena rowniez KUP TERAZ. Jakbys potrzebowala pomocy, na przyklad przy napisaniu maila, pomoge. Tyle, ze ja chyba po 20 grudnia znikam ( o ile bede sie dobrze czula, czyli tak, jak teraz ), wiec mozemy sie umowic wczesniej.
Czyli po 20 grudnia nie bedzie Cie na Wizazu?
Dziekueje za zaoferowanie sie i za przetlumaczenie tego
Kochana jestes

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Podałam Ci właśnie 2 aukcje na kup teraz, bo na licytacje to nigdy nie wiadomo.
Co do kosztów przesyłki to musisz zapytać sprzedawce, ja kupowałam pieluch mio i torbe z przewijakiem samsonite za grosze dosłownie i jestem zadowolona.
Ebay działa tak samo jak allegro.

Moses baskety sa wszystkie wiklinowe jak drewniane to już sięnazywaja Crib.
Najlepiej jak sama sobie poszukasz, bo wiesz co ci sie podoba a ja tak tylko na ślepo.

W każdym razie polecam ebay - jeszcze sie nie nacięłąm. Ani ja ani moje kumpele z pracy co kupuja tam hurtowo.
Jest chyba nawet bezpieczniej niz na allegro, ale kto co woli.

Tylko w tym poblem,ze ja nie umiem,bo nie znam nazw .. A moglabys mi wyslac link do tych basketow ogolnie? Nie do jednego,a do wszystkich.Bo ceny faktycznie sa male

W PL niestety moses basketów jak na lekarstwo, stąd te ceny :/
ogolnie to basketow nie ma w ogole na allegro,sa tylko kolyski tak jak ta za 499 zl tyle,ze w niej jest mozliwosc zrobienia gondol jakby i w niej jedynej sa kolkrafta podobne bez sciagania "gondoli ze stelaza" i jeszcze drozsze okolo 600 zl no coz poczekam az tz wroci z pracy i pomysli sie,a powie i ktos jak tam konto zalozyc? bo jest polski ebay,ale ...do ceny takie jak na allegro,a basketow nie ma


Oki znalazlam juz strone tych basketow,wlasnie ogladam,faktycznie jak allero
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14

Edytowane przez Kryszynka9008
Czas edycji: 2008-12-15 o 15:57
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:52   #1619
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Kryszynka tak sie smialam ze az szef spytal z czego i smial sie tez jak przetlumaczylam

Krolowaa ty na siebie uwazaj, jak CI sie lozysko odklei he??

Jukolku ja strasze swojego ze jak bedzie pij to nie dosc ze wezme taxi do spzitala to jeszce go nie wpuszcza na porodwke i go ze mna nie bedzie czego mu nigdy nie wybacze..dziala
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:01   #1620
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: Mamuski styczniowo-lutowe 2009 FINAL COUNTDOWN

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
Kryszynka tak sie smialam ze az szef spytal z czego i smial sie tez jak przetlumaczylam

Krolowaa ty na siebie uwazaj, jak CI sie lozysko odklei he??

Jukolku ja strasze swojego ze jak bedzie pij to nie dosc ze wezme taxi do spzitala to jeszce go nie wpuszcza na porodwke i go ze mna nie bedzie czego mu nigdy nie wybacze..dziala

hehe to ciesze sie,ze poprawily sie humorki.. Ciekawe u ilu sie sprawdzi :P Ja smialam sie najbardziej z kieszonowego i monety hehehe a i oficjalnie prosze o zmianke u dzidzi juz nie synek tylko Sebastian Daniel
Milego wieczorku Brzucholki ja uciekam


a z tż tez dobre
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.