W jakim wieku się usamodzielniłyście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 12:50   #1
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809

W jakim wieku się usamodzielniłyście


Hej
W jakim wieku wyprowadziłyście się z domu rodzinnego? Do mieszkania wynajmowanego, czy odrazu kupiłyście na kredyt, czy wynajmowałyście razem z chłopakiem( z myslą o kupnie w przyszłosci)? Lub inne opcje. I co was do wyprowadzki skłoniło, chęć usamodzielnienia się, założenia rodziny, kiepska sytuacja w domu itp. Odrazu utrzymywałyście sie same czy na początku pomagali wam rodzice?
Zapraszam do dzielenia sie swoimi doświadczeniami
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:54   #2
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Hej
W jakim wieku wyprowadziłyście się z domu rodzinnego? Do mieszkania wynajmowanego, czy odrazu kupiłyście na kredyt, czy wynajmowałyście razem z chłopakiem( z myslą o kupnie w przyszłosci)? Lub inne opcje. I co was do wyprowadzki skłoniło, chęć usamodzielnienia się, założenia rodziny, kiepska sytuacja w domu itp. Odrazu utrzymywałyście sie same czy na początku pomagali wam rodzice?
Zapraszam do dzielenia sie swoimi doświadczeniami
16 lat.

internat

dobre liceum.

a usamodzielnilam sie 100% (finanse) po studiach - 25 lat.
natomiast nadal tamto 'usamodzielnienie' sobie cenie i uwazam, ze bylo milion razy wazniejsze psychologicznie niz samo odciecie sie od garnuszka rodzicow.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:59   #3
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Wyprowadziłam się z domu w wieku 17 lat, na studia. Mieszkałam w trakcie studiów w różnych wynajmowanych mieszkaniach, obecnie mieszkam z chłopakiem w jego mieszkaniu.

Mam 23 lata, wciąż nie jestem w 100% samodzielna finansowo, ale właśnie kończę studia i szukam pracy więc mam nadzieję, że to w końcu nastąpi
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:59   #4
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Lat 19, zaraz po maturze, praca, mieszkanie z facetem.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:01   #5
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Dzięki za odpowiedz
Zaznaczam że nie chodzi mi o wyprowadzke na studia, a po studiach powrót do domu, tylko taką całkowitą, zabieracie swoje rzeczy i się przeprowadzacie na stałe.
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:04   #6
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

22
Skończyłam licencjat, znalazłam pracę, wynajęliśmy z TŻtem mieszkanie (w perspektywie kupno kiedyś swojego), poszłam na studia zaoczne.
Co mnie skłoniło? Chcieliśmy po prostu przenieść związek na kolejny etap i być ze sobą na co dzień
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:06   #7
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz
Zaznaczam że nie chodzi mi o wyprowadzke na studia, a po studiach powrót do domu, tylko taką całkowitą, zabieracie swoje rzeczy i się przeprowadzacie na stałe.
W przypadku wielu osób to jedno i to samo, ja się wyprowadziłam, zabrałam swoje rzeczy no i nie wracam, mój dawny pokój już dawno nie istnieje, wracać nie planuję
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 13:13   #8
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
W przypadku wielu osób to jedno i to samo, ja się wyprowadziłam, zabrałam swoje rzeczy no i nie wracam, mój dawny pokój już dawno nie istnieje, wracać nie planuję
NO w takim przypadku to ok Chodziło mi o osoby, które się wyprowadziły do innego miasta/mieszkania na studia a po studiach wróciły do domu, tymczasowa wyprowadzka, zmiana zamieszkania.
Nie o to chodzi Tylko już na stałe, bez powrotu do domu.
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:15   #9
Opulka
Raczkowanie
 
Avatar Opulka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 378
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

19 lat. Wyprowadziłam się z domu dosłownie dzień po ostatnim egzaminie maturalnym Zamieszkałam ze swoim ówczesnym chłopakiem (teraz mężem), poszłam do pracy. Teraz ucze się weekendowo, pracuje na pełny etat. Rodzice odwrócili się już dawno, nie mam z nimi kontaktu, ale też nie jest tak, że tego kontaktu chce. To nie była dobra, zdrowa rodzina, bardzo się ciesze że udało mi się wyrwać z patologii. Miałam naprawdę wiele szczęścia.
Opulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:17   #10
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

1. 21 lat
2. najpierw wynajem, teraz na swoim
3. razem z chłopakiem
4. od początku samodzielni finansowo (choć ja przez pierwsze pół roku pracowałam na 1/2 etatu - studia dzienne; od IV roku studiów podjęłam pracę na pełny etat)
5. chcieliśmy być razem
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:19   #11
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

To zalezy co rozumie sie przez "usamodzielnienie". Tzw. odejscie z domu zupelnie na swoje - wlasne lokum, zarabianie na siebie i zero pomocy finansowej ze strony rodzicow, to dosc pozno: 25 lat. Wczesniej nie mieszkalam w domu - studia zaczelam w wieku 19 lat, ale ciagle jakas pomoc, wieksza lub mniejsza, z ich strony byla.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 13:20   #12
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Hej
W jakim wieku wyprowadziłyście się z domu rodzinnego? Do mieszkania wynajmowanego, czy odrazu kupiłyście na kredyt, czy wynajmowałyście razem z chłopakiem( z myslą o kupnie w przyszłosci)? Lub inne opcje. I co was do wyprowadzki skłoniło, chęć usamodzielnienia się, założenia rodziny, kiepska sytuacja w domu itp. Odrazu utrzymywałyście sie same czy na początku pomagali wam rodzice?
Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami
Całkowicie wyprowadziłam się z domu w wieku 23 lat (wraz z usamodzielnieniem).
Wyprowadziłam się jeszcze w trakcie studiów wiec jakiś czas jeszcze mieszkałam w akademiku a potem wyprowadzka do wynajmowanego mieszkania (z planami zakupu własnego).
Wprowadzenie się całkowite to była formalność bo i tak bywałam w domu "od święta" (daleki i długi dojazd do domu).
Na początku pomagali rodzice (miałam "przykazane" się dobrze uczyć a oni mnie utrzymują) a w momencie znalezienia pracy "na etat" całkowicie się usamodzielniłam.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2013-09-19 o 06:51
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:37   #13
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Hej
W jakim wieku wyprowadziłyście się z domu rodzinnego? Do mieszkania wynajmowanego, czy odrazu kupiłyście na kredyt, czy wynajmowałyście razem z chłopakiem( z myslą o kupnie w przyszłosci)? Lub inne opcje. I co was do wyprowadzki skłoniło, chęć usamodzielnienia się, założenia rodziny, kiepska sytuacja w domu itp. Odrazu utrzymywałyście sie same czy na początku pomagali wam rodzice?
Zapraszam do dzielenia sie swoimi doświadczeniami
Wyprowadziłam się z domu rodzinnego już na studiach. Mam własne mieszkanie. Dopiero od niedawna usamodzielniłam się, bo skończyłam studia i znalazłam pracę. Mieszkam razem z Tż. Rodzice czasami pomagają - mama coś ugotuję, tato podrzuci trochę kasy lub odda mi dodatkowe zlecenie żebym mogla dorobić (jesteśmy w podobnej branży).

Chciałam się usamodzielnić, bo ileż można mieszkać z rodzicami. Zresztą nie dogaduję się z matką a teraz przynajmniej mam spokój. Mieszkam na swoim, mogę umeblować jak chcę, nie muszę mieć kwiatków i innych pierdół, które uwielbia matka. Luz.
Jeszcze tylko większe zarobki i byłabym w pełni zadowolona.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 13:38   #14
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Już utrzymuję się sama, tzn. nie dostaję pieniędzy od rodziców, ale też nie dokładam się do jedzenia czy rachunków podczas kilku dni w tygodniu kiedy bywam niestety w domu ze względu na pewne zobowiązania. Niedługo one się skończą a wtedy się wyprowadzę i będe w 100 procentach samodzielna - lat 24.
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 14:20   #15
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Ja wyprowadziłam się w wieku 21 lat. Mój chłopak po kilku latach związku na odległość w końcu przeprowadził się do mojego miasta. Wynajęliśmy mieszkanie na 2 lata, teraz mieszkamy na swoim. Chciałam się wyprowadzić z każdego powodu po trochu - chciałam się usamodzielnić, być w końcu z ukochanym ale też trochę uciec od nieprzyjemnej atmosfery w domu. Rodzice z początku sporadycznie nam pomagali, ale nigdy czysto finansowo. Do dziś dostajemy czasem coś do jedzenia, jakieś słodkości, owoce itp. Z początku, mimo że pracowałam dorywczo, byłam trochę na utrzymaniu chłopaka, ale szybko zaczęłam coraz więcej zarabiać (byłam w trakcie studiów dziennych). Chłopak ani ja nigdy nie robiliśmy z tego problemu.
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:00   #16
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Ja wyprowadziłam się jak miałam 19 lat - standardowo na studia. Mama mi nie pomagała, ale też samodzielna finansowo nie byłam, bo utrzymywałam się z renty po ojcu, więc sama nie zarabiałam. Potem przez 2 lata mieszkałam z ówczesnym tż, ale też nie byliśmy samodzielni, bo była moja renta i jego alimenty. Rok temu zaczęłam pracę i w tym momencie jestem już całkowicie samodzielna, co prawda mieszkam na wynajmie, ale kredyt mam w perspektywie. Do domu rodzinnego jeżdżę dosyć często (1-2 razy w miesiącu), ale to dlatego, że mam dosyć blisko i dobry dojazd. Czasami mama albo dziadkowie coś tam dorzucą z finansów, ale nie jest to dla mnie niezbędne.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:01   #17
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Ja miałam 19 lat.
Chciałam mieszkać z chłopakiem, moi rodzice byli w trakcie rozwodu, a dom był wystawiony na sprzedaż.
Teraz tata mieszka ze swoją kobietą, a mama kupiła mieszanie, także nie mam już rodzinnego domu do którego mogę wrócić. I mogę śmiało powiedzieć, że już nigdy nie będę mieszkać z rodzicami (mam nadzieję że sytuacja mnie do tego nie zmusi) za bardzo przyzwyczaiłam się do braku jakiejkolwiek kontroli z ich strony.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:25   #18
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Świetne odpowiedzi, właśnie o to chodzi Dzięki za dzielenie się swoimi doświadczeniami Czekamy na więcej
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:52   #19
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Hej
W jakim wieku wyprowadziłyście się z domu rodzinnego? Do mieszkania wynajmowanego, czy odrazu kupiłyście na kredyt, czy wynajmowałyście razem z chłopakiem( z myslą o kupnie w przyszłosci)? Lub inne opcje. I co was do wyprowadzki skłoniło, chęć usamodzielnienia się, założenia rodziny, kiepska sytuacja w domu itp. Odrazu utrzymywałyście sie same czy na początku pomagali wam rodzice?
Zapraszam do dzielenia sie swoimi doświadczeniami
21 lat, do mieszkania wynajmowanego, (z siostrą, poza tym czemu trzeba wynajmować od razu z facetem? ), w innym mieście, sytuacja w domu rodzinnym super, rodzice nam pomagają, bo tylko ja pracuję. Raczej chęć usamodzielnienia się
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756

Edytowane przez tablanka88
Czas edycji: 2013-09-17 o 15:55
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 15:56   #20
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

18 lat, pół roku przed maturą po konlikcie z rodziną wyprowadziłam się do domu rodzinnego TŻ. Rodzice nie wspierają mnie już finansowo.
Teraz mam pracę, czekam na pierwszą wypłatę , TŻ też ma pracę i myślimy nad wzięciem kredytu na mieszkanie za kilka miesięcy.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 16:31   #21
wusia00
Raczkowanie
 
Avatar wusia00
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Sama chętnie chciałabym wyjechać na studia, ale niestety brak funduszy myślę nad wyjazdem za granicę z TŻ trochę zarobić, a może później studia... Sama nie wiem Niech mi ktoś powie
__________________

"Brakuje nam odwagi, żeby podążać za marzeniami, za znakami.
Może stąd bierze się smutek?"
Paulo Coelho
wusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 16:40   #22
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Po maturze wyniosłam się do akademika. Po studiach, mając 24 lata wyprowadziłam się do świadomie wybranego miejsca, w którym chciałam żyć. Nie do faceta, tylko "bo tu i już". Znalazłam piewszą pracę w moim zawodzie. Przez 9 lat mieszkałam w wynajętych mieszkaniach, potem na kredyt kupiłam własne, malutkie, w którym mieszkam do dziś, ale już niedługo. Kredyt spłaciłam.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 17:30   #23
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Wyprowadziłam się na studia w wieku 19 lat, zaczynałam dwa razy przez problemy zdrowotne, potem je przerwałam, uciekłam za granicę i usamodzielniłam się, kończąc studia "na odległość", powodem była sytuacja w domu. Mieszkałam latami w pokojach, potem z facetem, teraz wynajmuję sama mieszkanie.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 17:41   #24
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
W jakim wieku się usamodzielniłyście

20lat, mieszkanie dostałam od rodziców
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 18:04   #25
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

19 lat tuż po maturze, chciałam się wyrwać z domu wynajmujemy, aktualnie nadal nie jestem niezależna (jeszcze), utrzymuje nas tż.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 18:33   #26
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

19 lat, wyjechałam na studia poza Polskę, wynajmuję pokój z chłopakiem. Wracać do domu rodzinnego nie będę. Niestety po dwóch latach ciągle nie jestem jeszcze niezależna finansowo, więc nie do końca dobrze byłoby mnie nazywać "samodzielną" ale staram się dorabiać najwięcej jak mogę.
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 19:32   #27
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

Miałam 19 lat, byłam wtedy w pełni niezależna finansowo i wynajęłam mieszkanie z koleżanką. Potem zamieszkałam z TŻtem.

Swoją drogą moim zdaniem usamodzielnienie się nie oznacza wyprowadzki z domu do internatu i bycia na utrzymaniu rodziców
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 20:17   #28
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

19 lat to wyjazd na studia - ale o usamodzielnieniu się nie może być mowy. Dopiero teraz (23 lata) szukam pracy - a po jej znalezieniu już w pełni idę na swoje
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 20:27   #29
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

zaraz po 23 urodzinach
wyprowadziłam się z chłopakiem, razem wynajmowaliśmy i od początku się utrzymywaliśmy sami - ja kończyłam swoje studia
po roku wyprowadziliśmy się do domu po mojej babci, remontujemy sobie
powody - byliśmy wtedy już 8 lat w związku i stwierdziliśmy, że to najwyższa pora co by razem zamieszkać
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 20:49   #30
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: W jakim wieku się usamodzielniłyście

21,5 jak zaczęliśmy wynajmować, 22 jak kupiliśmy mieszkanie, które wynajmowaliśmy.
Utrzymujemy się sami, w między czasie ja na miesiąc straciłam pracę. Rodzice pomagają w kwestii studiów, umówiliśmy się na początku że to oni opłacają czesne, i tak jest do tej pory.
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.