Włosomaniaczki :D - część III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-08, 09:00   #1591
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
U mnie jest taka jedna dziewczyna na roku. Bardzo dobrze się uczy, czyta układ SI z nudów (w tym roku poprawiała maturę z wszystkiego, bo jej się nudziło), jest bardzo oczytana. Ale chodzi ubrana w ubrania rodem z podstawówki - trampki, długie powyciągane swetry i spodnie marchewy. I coś, czego nie potrafię znieść. Ma włosy do połowy pleców, zawsze zaplecione niedbale w warkocz, poniszczone od gumki od połowy (suche, rozdwajające się) i do tego często, bardzo, ale to bardzo tłuste. Jak siedzę za nią na wykładzie to nie potrafię się skupić.
U mnie też jest taka dziewczyna na roku Ma włosy gęste jak marzenie - warkocz guby tak na oko na 6 cm a pewnie nawet i więcej. Włosy za pas, kręcone. Ona ma chyba ten sam standardowy zestaw ubrań na uczelnie (bluza i jakieś takie dziwne spodnie), a włosy myje sporadycznie. Czasem sobie tak na nią patrze i za tym wszystkim widzę ładną i bardzo inteligentną dziewczynę, która nie potrafi pokazać tej swojej kobiecości. Wygląda jak niepozorna, brzydka, szara myszka.

Porcelainn Mam nadzieje, że kłopoty z TŻ tylko umocnią Wasz związek

Witam i też się za sprzątanie biorę
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 09:46   #1592
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
U mnie też jest taka dziewczyna na roku Ma włosy gęste jak marzenie - warkocz guby tak na oko na 6 cm a pewnie nawet i więcej. Włosy za pas, kręcone. Ona ma chyba ten sam standardowy zestaw ubrań na uczelnie (bluza i jakieś takie dziwne spodnie), a włosy myje sporadycznie. Czasem sobie tak na nią patrze i za tym wszystkim widzę ładną i bardzo inteligentną dziewczynę, która nie potrafi pokazać tej swojej kobiecości. Wygląda jak niepozorna, brzydka, szara myszka.

Porcelainn Mam nadzieje, że kłopoty z TŻ tylko umocnią Wasz związek

Witam i też się za sprzątanie biorę
A ta u mnie to ma nie gruby warkocz a mysi ogonek, włosy cieniutkie, proste, a takie jeszcze gorzej wyglądają jak są tłuste. I też brzydka nie jest, tylko bardzo zaniedbana. W ogóle to była kiedyś na wf, a później miała iść po tym wf na jakąś rozmowę o pracę czy coś. Babka z wf tak jej grzecznie napomknęła, że na takie spotkania "to trzeba być czystym i schludnym". Chyba nie wzięła sobie do serca tej aluzji, bo pobiegła na to spotkanie spocona po wf.


Obcięłam sobie dobre z 1,5 cm, trzeba było . Te końcówki to jeszcze pozostałości po prostowaniu i farbowaniu farbami z amoniakiem. Wiem, że przydałoby się tym włosom jeszcze więcej skrócić, ale wolę na raty stopniowo, żeby nie było widać tak w długości. Następne cięcie w grudniu

Mnie też dzisiaj czeka sprzątanie. Kupiłam ostatnio 3 pary butów, bardzo tanio. Pokaże Wam . Stare buty muszę powyrzucać (mam ich dużo, ale wiele par poniszczonych, a mi szkoda, jak zwykle),
Baletki kupiłam za 9,90 (wszystkie baletki mi sie rozwaliły), a te na obcasie za 20 złotych. Tak mi się spodobały (na nodze wyglądają o wiele lepiej niż tak na zdjęciu) że kupiłam i czarne i czerwone (ten czerwony to mi chyba nie przejdzie nigdy ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baletki.JPG (90,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarne.JPG (94,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwone.JPG (87,8 KB, 10 załadowań)
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 10:16   #1593
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dzień dobry

No to Jolie i Estelle, bierzemy się za porządki
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Bry
a no- pasuje- koniecznie pewnie się dzisiaj zmotywuję w końcu
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Witam i też się za sprzątanie biorę
Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Mnie też dzisiaj czeka sprzątanie. Kupiłam ostatnio 3 pary butów, bardzo tanio. Pokaże Wam . Stare buty muszę powyrzucać (mam ich dużo, ale wiele par poniszczonych, a mi szkoda, jak zwykle),
Baletki kupiłam za 9,90 (wszystkie baletki mi sie rozwaliły), a te na obcasie za 20 złotych. Tak mi się spodobały (na nodze wyglądają o wiele lepiej niż tak na zdjęciu) że kupiłam i czarne i czerwone (ten czerwony to mi chyba nie przejdzie nigdy ).
Hehehe, widzę piątek dzień sprzątania
Te ubrania mnie dobijają, gdyby nie one byłoby całkiem, całkiem a tak ...
Wymyśliłam już nawet nowe określenie - zarządzanie bałaganem ale czasem sie nie da

Oleczka - fajne zakupy , też kocham czerwienie... I jestem na etapie poszukiwania butów na wesele, maja być właśnie czerwone, najlepiej w białe kropki, obcas 5-7 cm, najlepiej peep toe... Sęk w tym, że nigdzie takich nie ma a te, które są, mają szpile na 10 cm, co je dyskwalifikuje, bo nie przetańczę w tym całej nocy...

BTW - kusi mnie zafarbowanie kudłów na czarno, ale trochę boję się malowania szamponem [upatrzyłam Joannę] , żeby nie wypadały... i chyba ostatecznie zdecyduję sie na hennę Venita [czybko się wypłucze, to nie bedzie odrostów], ale to dopiero plan na przyszły tydzień.
Z drugiej strony ten szampon jednak kusi... ciekawa jestem, czy czarną henną można uzyskać taką samą głębię koloru [mocna czerń], jak tym szamponikiem...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 10:44   #1594
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Mnie też wypadałoby się za porządki wziąć

Estelle - Czemu nie naturalna henna i indygo?


A dziewczyny ładne, ale zaniedbane widuję często. Ubiór, szerokie swetry - nie razi mnie, każdy nosi się jak chce. Ale typowe zaniedbanie, czy tłuste włosy po prostu mnie odrzucają (Btw - mam w klasie dziewczynę, która myje włosy raz na tydzień. Poniedziałek, wtorek ma ładne a potem zaczynają już jej się tłuścić, tak że w piątek ma "masełko" od czubka do ucha niemalże.)
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 11:06   #1595
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehehe, widzę piątek dzień sprzątania
Te ubrania mnie dobijają, gdyby nie one byłoby całkiem, całkiem a tak ...
Wymyśliłam już nawet nowe określenie - zarządzanie bałaganem ale czasem sie nie da

Oleczka - fajne zakupy , też kocham czerwienie... I jestem na etapie poszukiwania butów na wesele, maja być właśnie czerwone, najlepiej w białe kropki, obcas 5-7 cm, najlepiej peep toe... Sęk w tym, że nigdzie takich nie ma a te, które są, mają szpile na 10 cm, co je dyskwalifikuje, bo nie przetańczę w tym całej nocy...

BTW - kusi mnie zafarbowanie kudłów na czarno, ale trochę boję się malowania szamponem [upatrzyłam Joannę] , żeby nie wypadały... i chyba ostatecznie zdecyduję sie na hennę Venita [czybko się wypłucze, to nie bedzie odrostów], ale to dopiero plan na przyszły tydzień.
Z drugiej strony ten szampon jednak kusi... ciekawa jestem, czy czarną henną można uzyskać taką samą głębię koloru [mocna czerń], jak tym szamponikiem...
co do tych butów na wesele, opisałaś te tak, że wydaję mi się, że ja takie mam,tylko że czarne. Kupiłam już dawno bo w czerwcu, wtedy były jeszcze czerwone (zastanawiałam się też nad nimi), ale teraz już nie ma. Dałam tylko 29,99.

A co do włosów to jaki masz teraz kolor ? Bo mi się wydawało, że taki jak na avatarze. W ogóle chciałabym aktualną fotkę Twoją zobaczyć . Venita jest czarna tylko po farbowaniu, już po 2 myciu zostaje ciemny brąz :/. Te szampony z Joanny są najlepsze (na kwc mają jedne z najwyższych recenzji)a czerń świetna. Casting mi bardziej wysuszył włosy i też spłynął. Ta czerń się trzyma baaaaardzo długo w porównaniu z innymi szamponami.

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Mnie też wypadałoby się za porządki wziąć

Estelle - Czemu nie naturalna henna i indygo?


A dziewczyny ładne, ale zaniedbane widuję często. Ubiór, szerokie swetry - nie razi mnie, każdy nosi się jak chce. Ale typowe zaniedbanie, czy tłuste włosy po prostu mnie odrzucają (Btw - mam w klasie dziewczynę, która myje włosy raz na tydzień. Poniedziałek, wtorek ma ładne a potem zaczynają już jej się tłuścić, tak że w piątek ma "masełko" od czubka do ucha niemalże.)
No tak, dla nas Włosomaniaczek nie ma większej zbrodni niż takie włosy .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peep toe.JPG (63,9 KB, 6 załadowań)
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 11:14   #1596
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
No tak, dla nas Włosomaniaczek nie ma większej zbrodni niż takie włosy .
Dla mnie większą "zbrodnią" jest ich codzienne prostowanie, bardzo popularna praktyka. Tłuste włosy rażą estetycznie, zniszczone względem mojej włosomanii

Ja jeszcze nigdy włosów nie wyprostowałam, nie zrobiłabym tego martwiąc się o ich zniszczenie, a kiedy ktoś codziennie funduje im taki zabieg.. Nawet kuzynka, której zawsze zazdrościłam włosów (naturalnie bardzo ciemne, prawie proste, grube i gęste) zaczęła prostować (po co?), włosy straciły blask, są suche, pokruszone.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 11:26   #1597
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Dla mnie większą "zbrodnią" jest ich codzienne prostowanie, bardzo popularna praktyka. Tłuste włosy rażą estetycznie, zniszczone względem mojej włosomanii

Ja jeszcze nigdy włosów nie wyprostowałam, nie zrobiłabym tego martwiąc się o ich zniszczenie, a kiedy ktoś codziennie funduje im taki zabieg.. Nawet kuzynka, której zawsze zazdrościłam włosów (naturalnie bardzo ciemne, prawie proste, grube i gęste) zaczęła prostować (po co?), włosy straciły blask, są suche, pokruszone.
mnie bardziej rażą tłuste niż zniszczone przez prostownice - wizualnie. Proste włosy jak są wyprostowane często wyglądają bardzo ładnie, zdrowo i dają mylne wrażenie lśnienia. Oczywiście tylko wizualnie. Bo tłuste włosy można umyć a z popalonymi, suchymi, zniszczonymi włosami zrobi się już niewiele. Prostowałam 3 lata to wiem. Prostownica leży na dnie szafy i obiecałam sobie, że nigdy więcej jej nie użyje . Narazie ponad 9 miesięcy dotrzymuje obietnicy . Ale to cholerne uzależnienie.
Mam koleżanke która prostuje włosy codziennie już parę lat. Ma włosy do ramion, narazie jej jeszcze nie wypadły, ale myślę, że to kwestia czasu. Prostuje na największej temperaturze i jest uzależniona strasznie. Nie wychodzi z domu jak jest wilgoć, tylko facet po nią przyjeżdza, bo jej się włosy wywiną. Teraz jechała na wakacje nad morze i daję głowę, że się kąpać nie będzie, bo co z włosami
Sama przyznała, że ma coś z głową na tym punkcie.
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 11:58   #1598
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Mnie też dzisiaj czeka sprzątanie. Kupiłam ostatnio 3 pary butów, bardzo tanio. Pokaże Wam . Stare buty muszę powyrzucać (mam ich dużo, ale wiele par poniszczonych, a mi szkoda, jak zwykle),
Baletki kupiłam za 9,90 (wszystkie baletki mi sie rozwaliły), a te na obcasie za 20 złotych. Tak mi się spodobały (na nodze wyglądają o wiele lepiej niż tak na zdjęciu) że kupiłam i czarne i czerwone (ten czerwony to mi chyba nie przejdzie nigdy ).
Świetne Najbardziej podobają mi się te czerwone na obcasie.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wymyśliłam już nawet nowe określenie - zarządzanie bałaganem ale czasem sie nie da


A co do bałaganu to ja wczoraj zmywałam sterte naczyń w wannie, bo mi się zlew zapchał

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Mam koleżanke która prostuje włosy codziennie już parę lat. Ma włosy do ramion, narazie jej jeszcze nie wypadły, ale myślę, że to kwestia czasu. Prostuje na największej temperaturze i jest uzależniona strasznie. Nie wychodzi z domu jak jest wilgoć, tylko facet po nią przyjeżdza, bo jej się włosy wywiną. Teraz jechała na wakacje nad morze i daję głowę, że się kąpać nie będzie, bo co z włosami
Sama przyznała, że ma coś z głową na tym punkcie.
Denerwują mnie takie panienki
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:10   #1599
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dzien doberek wszystkim

oleczka-fajna butki ja kiedys chorowalam na buty na obcasie z klamra, ale juz mi przeszlo, bo za duzo mi sie uroslo...chlip

strasznie mnie tigresska natchnela do biegania-po pol roku ma naprawde niezle wyniki i coraz bardziej zaczynam doceniac uroki biegania rano-caly park moj skorzystalam z tej okazji i niezle sie porozciagalam na trawie i na koncu dla frajdy zrobilam pare gwiazd i mostkow. tylko ze przed zrobieniem pierwszego nie spojrzalam sie do tylu....dokladnie miedzy moimi rekoma, chyba z 10 cm od czubka nosa przeogromny bak siedzial sobie na koniczynie i bezczelnie sie na mnie patrzyl(moglabym przysiadz, ze sie na mnie bezczelnie patrzyl). zszkowana zrobilam mocny wdech, ze az rozpial mi sie stanik. kiedy bezpardonowo sobie go poprawialam za krzaka wyszedl dziadek z psem, ktory oczywscie zaczal caly wywod o wychowaniu dzisiejszej mlodziezy a kiedy jego pies najwyrazniej juz chcial sie na mnie wysikac odsunelam go noga od siebie-oczywiscie dziadek uznal to za zamach na jego pieska. zeby bylo jeszcze lepiej to w tamtej chwili przejezdzala tamtedy straz miejska i chcial zeby od razu aresztowali 'ta smurkule, ktora zneca sie i kopie jego zwierze'... dzieki Bogu 2 funkcjonariuszki okazaly sie, ze sa rozsadnymi babkami i wlepily dziadkowi mandat 100 zl za wprowadzanie psa na zakazany do tego teren (btw-piesek sie oczywscie wkoncu wysiusial na ich oczach)

strasznie mnie wkurzaja wlasciciele psow, ktorzy tam wlasnie prowadza swoich pupili w centrum miasta, ladny park, mase ludzi tam cwiczy(biegaja lub trenuja np capoeire czy graja w pilke), jacys mlodzi przychodza sobie tam po szkole polezec na trawce, a przede wszystkim sporo malych dzieciaczkow tam sie czuje swobodnie. i ci wszyscy ludzie umieja jakos sie kulturalnie zachowywac, niekt sobie nie przeszkadza, naprawde to jest jedno z najspokojniejszych miejsc w miescie...a tu przyjdzie jakas baba z owczarkiem niemieckim i zwali za przeproszeniem ogromna kupe przeciez tam sie bawia dzieci i ludzie uprawiaja sporty! jedyne takie miejsce w centrum! przeciez moga chodzic gdzie indziej lub sprzatac! a grrrrr...

sorry dziewczyny musialam sie komus wygadac, bo rodzina juz mnie uwaza za zawistnego swira, ktory sie cieszy ze wlepili dziadkowi mandat mogli by czesciej tamtedy przejezdzac

no to milego dnia wszystkim ciesze sie, ze w wiekszosci macie koty
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:34   #1600
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Dziewczyny, macie pozdrowienia od Finlory, postara się jutro wpaść do nas
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:54   #1601
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
dzieki Bogu 2 funkcjonariuszki okazaly sie, ze sa rozsadnymi babkami i wlepily dziadkowi mandat 100 zl za wprowadzanie psa na zakazany do tego teren
i bardzo dobrze dziadek czepiał się Ciebie niepotrzebnie to w końcu jemu się dostało, hihi.. następnym razem może powstrzyma się od prawienia morałów
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 12:55   #1602
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Świetne Najbardziej podobają mi się te czerwone na obcasie.

Denerwują mnie takie panienki
Mi też
Mnie też denerwują. Ja bym mogła wychodzić tylko jak jest wilgoć tak się ładnie kręcą . A w ogóle to tylko znajoma taka, nie bliska koleżanka, bo sądzę, że bym dostała pier*olca z taką osobą
Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
Dzien doberek wszystkim

oleczka-fajna butki ja kiedys chorowalam na buty na obcasie z klamra, ale juz mi przeszlo, bo za duzo mi sie uroslo...chlip

okazaly sie, ze sa rozsadnymi babkami i wlepily dziadkowi mandat 100 zl za wprowadzanie psa na zakazany do tego teren (btw-piesek sie oczywscie wkoncu wysiusial na ich oczach)
Dzięki . Ehh, no ja z miomi 170 cm się czuję na obcasach jak wielkolud (ale to na większych obcasach - takich powyżej 7 cm), więc wiem co czujesz .

A co do piesków, to ja się tylko opiekuje pieskiem, ale wole psy od kotów. Tylko rzeczywiście nie powinno się ich w parkach takich ładnych wyprowadzać, gdzie ludzie mogą spędzać czas. U nas park jest brzydki, nikt tam nie siedzi, więc u nas to nie przeszkadza nikomu.
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 13:05   #1603
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Noell - No to niezła historia Miły dziadziuś.. a dlaczegóż go uraziło zapinanie stanika?
Koty mamy, w tym ja również Kocicę która psy z okolicy przegania


Ech, grzebiąc po szufladach znalazłam stare zdjęcie, z komunii jeszcze - jak ja bym chciała znów mieć takie włosy.. Nie chcę zostać ciemną blondynką! Włosy mi pojaśniały tak od tego czasu.. Dlaczego większość dzieci ma jasne włosy, później stają się coraz ciemniejsze, a u mnie jest odwrotnie? Aż wkleję tu..

(Skaner niestety nie chce współpracować i przedstawia ciemne jako czarne a jasne za zbyt jasne..)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sratat.jpg (68,1 KB, 19 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 13:35   #1604
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Mnie też odrzucają tłuste, nieumyte włosy. To dla mnie już nie kwestia estetyki, ale higieny. I płaty łupieżu też I tak jak Eyna nie rozumiem dzisiejszej mody na prostownice. Używa ich bardzo dużo znanych mi dziewczyn, o dziwo- o raczej prostych włosach. Nie wiem czy to takie fajne na co dzień odbierać im puszystość i ulizywać

Aaa... jeszcze bardzo denerwuje mnie czesanie na pożyczkę u starych dziadków na wsi. Takie zaczesywanie jednego pasemka włosów przez całą łysinę (nie wytrzymałam i zaczęłam się śmiać )

Zmykam zaraz na ostatnie zajęcia z angielskiego, mam dziś test z wymagającym native speakerem i tak średnio jestem nauczona A denerwuję się jak przed egzaminem na studiach

Eyna-widziałam, że masz odżywkę Nivea bez spłukiwania do brązowych włosów? Jesteś z niej zadowolona? Ma jakieś poważne minusy? Myślę nad kuupnem takiej do włosów blond
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 14:03   #1605
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

Eyna-widziałam, że masz odżywkę Nivea bez spłukiwania do brązowych włosów? Jesteś z niej zadowolona? Ma jakieś poważne minusy? Myślę nad kuupnem takiej do włosów blond
Jest całkiem fajna. Wydaje mi się jednak, że wersja do włosów blond ma nieco mniej "ochraniaczy", więc może się mniej sprawdzać. Nie wiem, czy obciąża - bo z tego co widzę mnie mało co obciąża włosy (I wax, i naphera, jeszcze z olejami z powodzeniem po myciu stosuję) ale na pewno nie sprawiają wrażenia tłustych.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 14:26   #1606
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Eyna, ale piękne włosy!
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:05   #1607
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Bry Ściorana jestem strasznie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehehe, widzę piątek dzień sprzątania
O tak, cieszę się, że nie jestem z tym sama Posprzątałam dzisiaj mieszkanie TŻ

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

A co do bałaganu to ja wczoraj zmywałam sterte naczyń w wannie, bo mi się zlew zapchał


Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość

Dzięki . Ehh, no ja z miomi 170 cm się czuję na obcasach jak wielkolud (ale to na większych obcasach - takich powyżej 7 cm), więc wiem co czujesz .
Zauważyłam,że większość Włosomaniaczek to wysokie kobity

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Ech, grzebiąc po szufladach znalazłam stare zdjęcie, z komunii jeszcze - jak ja bym chciała znów mieć takie włosy.. Nie chcę zostać ciemną blondynką! Włosy mi pojaśniały tak od tego czasu.. Dlaczego większość dzieci ma jasne włosy, później stają się coraz ciemniejsze, a u mnie jest odwrotnie? Aż wkleję tu..

(Skaner niestety nie chce współpracować i przedstawia ciemne jako czarne a jasne za zbyt jasne..)
Śliczne włosy

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Aaa... jeszcze bardzo denerwuje mnie czesanie na pożyczkę u starych dziadków na wsi. Takie zaczesywanie jednego pasemka włosów przez całą łysinę (nie wytrzymałam i zaczęłam się śmiać )
Umieram ze śmiechu za każdym razem jak widzę taką "fryzurę"
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:37   #1608
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Noel dobrze dziadowi!

Xyoko mi wczoraj do śmiechu nie było
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:41   #1609
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

Xyoko mi wczoraj do śmiechu nie było
Domyślam się Ale sobie Ciebie wyobraziłam nad tą wanną
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 19:16   #1610
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
A ta u mnie to ma nie gruby warkocz a mysi ogonek, włosy cieniutkie, proste, a takie jeszcze gorzej wyglądają jak są tłuste. I też brzydka nie jest, tylko bardzo zaniedbana. W ogóle to była kiedyś na wf, a później miała iść po tym wf na jakąś rozmowę o pracę czy coś. Babka z wf tak jej grzecznie napomknęła, że na takie spotkania "to trzeba być czystym i schludnym". Chyba nie wzięła sobie do serca tej aluzji, bo pobiegła na to spotkanie spocona po wf..
Obstawiam, że rozmowa nie zakończyła się sukcesem

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Mnie też dzisiaj czeka sprzątanie. Kupiłam ostatnio 3 pary butów, bardzo tanio. Pokaże Wam . Stare buty muszę powyrzucać (mam ich dużo, ale wiele par poniszczonych, a mi szkoda, jak zwykle),
Baletki kupiłam za 9,90 (wszystkie baletki mi sie rozwaliły), a te na obcasie za 20 złotych. Tak mi się spodobały (na nodze wyglądają o wiele lepiej niż tak na zdjęciu) że kupiłam i czarne i czerwone (ten czerwony to mi chyba nie przejdzie nigdy ).
Jej gdzie dorwałaś tak tanie i ładne buty Te z klamerkami miodzio - tylko jak dla mnie klamerki musiałyby być srebrne, bo u mnie prawie wszystkie dodatki w tym kolorze

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
(Btw - mam w klasie dziewczynę, która myje włosy raz na tydzień. Poniedziałek, wtorek ma ładne a potem zaczynają już jej się tłuścić, tak że w piątek ma "masełko" od czubka do ucha niemalże.)
Oszczędność A może u niej w domu rodzinnym mycie głowy raz na tydzień jest na porządu dziennym i stąd dziewcze nawet nie zdaje sobie sprawy, że można, a nawet powinno się myć częściej, zwłaszcza jak włosy tego widocznie potrzebują

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nigdy włosów nie wyprostowałam, nie zrobiłabym tego martwiąc się o ich zniszczenie, a kiedy ktoś codziennie funduje im taki zabieg..
A mi się zdarzyło kilka razy Ale sporadycznie na szczęście i teraz to mi tylko ta prostownica miejsce w łazience zajmuje

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Nie wychodzi z domu jak jest wilgoć, tylko facet po nią przyjeżdza, bo jej się włosy wywiną. Teraz jechała na wakacje nad morze i daję głowę, że się kąpać nie będzie, bo co z włosami
Sama przyznała, że ma coś z głową na tym punkcie.
Podziwiam TŻ

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
strasznie mnie tigresska natchnela do biegania-po pol roku ma naprawde niezle wyniki i coraz bardziej zaczynam doceniac uroki biegania rano-caly park moj skorzystalam z tej okazji i niezle sie porozciagalam na trawie i na koncu dla frajdy zrobilam pare gwiazd i mostkow. tylko ze przed zrobieniem pierwszego nie spojrzalam sie do tylu....dokladnie miedzy moimi rekoma, chyba z 10 cm od czubka nosa przeogromny bak siedzial sobie na koniczynie i bezczelnie sie na mnie patrzyl(moglabym przysiadz, ze sie na mnie bezczelnie patrzyl). zszkowana zrobilam mocny wdech, ze az rozpial mi sie stanik. kiedy bezpardonowo sobie go poprawialam za krzaka wyszedl dziadek z psem, ktory oczywscie zaczal caly wywod o wychowaniu dzisiejszej mlodziezy a kiedy jego pies najwyrazniej juz chcial sie na mnie wysikac odsunelam go noga od siebie-oczywiscie dziadek uznal to za zamach na jego pieska. zeby bylo jeszcze lepiej to w tamtej chwili przejezdzala tamtedy straz miejska i chcial zeby od razu aresztowali 'ta smurkule, ktora zneca sie i kopie jego zwierze'... dzieki Bogu 2 funkcjonariuszki okazaly sie, ze sa rozsadnymi babkami i wlepily dziadkowi mandat 100 zl za wprowadzanie psa na zakazany do tego teren (btw-piesek sie oczywscie wkoncu wysiusial na ich oczach)

strasznie mnie wkurzaja wlasciciele psow, ktorzy tam wlasnie prowadza swoich pupili w centrum miasta, ladny park, mase ludzi tam cwiczy(biegaja lub trenuja np capoeire czy graja w pilke), jacys mlodzi przychodza sobie tam po szkole polezec na trawce, a przede wszystkim sporo malych dzieciaczkow tam sie czuje swobodnie. i ci wszyscy ludzie umieja jakos sie kulturalnie zachowywac, niekt sobie nie przeszkadza, naprawde to jest jedno z najspokojniejszych miejsc w miescie...a tu przyjdzie jakas baba z owczarkiem niemieckim i zwali za przeproszeniem ogromna kupe przeciez tam sie bawia dzieci i ludzie uprawiaja sporty! jedyne takie miejsce w centrum! przeciez moga chodzic gdzie indziej lub sprzatac! a grrrrr...
Zabawna ta Twoja historia Dziadkowi się odechce spacerów w parku z pupilem. Mnie ogólnie wkurzają właściciele psów. Na moim osiedlu nie mają oni w zwyczaju sprzątać po swoich pupilach, co jest dla mnie bardzo irytujące. Na przeciwko mam las i co z tego, skoro tam mina na minie Jak dla mnie to logiczne, że masz zwierzaka to po nim sprzątaj. A jak nie masz ochoty sprzątać to odpuść sobie posiadanie zwierzaka.

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Ech, grzebiąc po szufladach znalazłam stare zdjęcie, z komunii jeszcze - jak ja bym chciała znów mieć takie włosy.. Nie chcę zostać ciemną blondynką! Włosy mi pojaśniały tak od tego czasu.. Dlaczego większość dzieci ma jasne włosy, później stają się coraz ciemniejsze, a u mnie jest odwrotnie? Aż wkleję tu..
Śliczne

Wybrałam się na zakupy z mocnym postanowieniem kupienia czegoś w kolorze czerwonym co by do moich nowych butów pasowało (btw: w końcu je kupiłam, ale w innym miejscu i o... 50 zł taniej) no i wróciłam z dwoma bluzkami i parą spodni - kolor czarny A tak bardzo się starałam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:32   #1611
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Domyślam się Ale sobie Ciebie wyobraziłam nad tą wanną
Musiałam wyglądać naprawde żałośnie

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Wybrałam się na zakupy z mocnym postanowieniem kupienia czegoś w kolorze czerwonym co by do moich nowych butów pasowało (btw: w końcu je kupiłam, ale w innym miejscu i o... 50 zł taniej) no i wróciłam z dwoma bluzkami i parą spodni - kolor czarny A tak bardzo się starałam
Zrobisz fotki?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:37   #1612
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Hej Maniaczki

Wpadłam się tylko przywitać i oświadczyć, że ja w życiu tego wszystkiego nie nadrobię! Dałyście czadu

Na koniec proszę, zwolnijcie tempo
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:47   #1613
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Zauważyłam,że większość Włosomaniaczek to wysokie kobity
W takim razie jestem w mniejszości - w dwojakim znaczeniu

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Oszczędność A może u niej w domu rodzinnym mycie głowy raz na tydzień jest na porządu dziennym i stąd dziewcze nawet nie zdaje sobie sprawy, że można, a nawet powinno się myć częściej, zwłaszcza jak włosy tego widocznie potrzebują
Chyba tygodniowym Ona jest właśnie typem osoby, która swoim wyglądem nie przejmuje się zupełnie.Biżuteria, makijaż - nigdy w życiu! czego nie potępiam, jednak często ma taki "zaniedbany" wygląd.

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Na koniec proszę, zwolnijcie tempo
Jak dla mnie to jest wolne Od początku III części nie piszemy za szybko.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:52   #1614
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

dziewczyny wróciłam ale zaraz zmykam odsypiać wszystkie nieprzespane noce, narazie powiem tyle ze słowa nie są w stanie tego wszystkiego opisać a fotki i dokładny opis niedługo
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 21:01   #1615
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Estelle - Czemu nie naturalna henna i indygo?
Bo chyba zbankrutowałabym po 3 aplikacji
Wg dawek z mazideł do porządnej koloryzacji potrzebowałabym z pół kilo henny i indygo - czyli jakieś 200 zł [z wysyłką]. Co jak co, "trochę" dużo, jak na coś, co się w dodatku w miarę szybko zmywa. Wyboru zatem nie mam

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
A co do włosów to jaki masz teraz kolor ? Bo mi się wydawało, że taki jak na avatarze. W ogóle chciałabym aktualną fotkę Twoją zobaczyć . Venita jest czarna tylko po farbowaniu, już po 2 myciu zostaje ciemny brąz :/. Te szampony z Joanny są najlepsze (na kwc mają jedne z najwyższych recenzji)a czerń świetna. Casting mi bardziej wysuszył włosy i też spłynął. Ta czerń się trzyma baaaaardzo długo w porównaniu z innymi szamponami.
Wyglądam mniej więcej jak na awatarze, no... może parę zmarch mi przybyło i kolor włosów również podobny, trochę ciemniejszy niż na foto, bo ono w słońcu zrobione. Raczej brąz/szatyn.

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A co do bałaganu to ja wczoraj zmywałam sterte naczyń w wannie, bo mi się zlew zapchał
pomysłowa dziewczyna
Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
strasznie mnie tigresska natchnela do biegania-po pol roku ma naprawde niezle wyniki i coraz bardziej zaczynam doceniac uroki biegania rano-caly park moj skorzystalam z tej okazji i niezle sie porozciagalam na trawie i na koncu dla frajdy zrobilam pare gwiazd i mostkow. tylko ze przed zrobieniem pierwszego nie spojrzalam sie do tylu....dokladnie miedzy moimi rekoma, chyba z 10 cm od czubka nosa przeogromny bak siedzial sobie na koniczynie i bezczelnie sie na mnie patrzyl(moglabym przysiadz, ze sie na mnie bezczelnie patrzyl). zszkowana zrobilam mocny wdech, ze az rozpial mi sie stanik. kiedy bezpardonowo sobie go poprawialam za krzaka wyszedl dziadek z psem, ktory oczywscie zaczal caly wywod o wychowaniu dzisiejszej mlodziezy a kiedy jego pies najwyrazniej juz chcial sie na mnie wysikac odsunelam go noga od siebie-oczywiscie dziadek uznal to za zamach na jego pieska. zeby bylo jeszcze lepiej to w tamtej chwili przejezdzala tamtedy straz miejska i chcial zeby od razu aresztowali 'ta smurkule, ktora zneca sie i kopie jego zwierze'... dzieki Bogu 2 funkcjonariuszki okazaly sie, ze sa rozsadnymi babkami i wlepily dziadkowi mandat 100 zl za wprowadzanie psa na zakazany do tego teren (btw-piesek sie oczywscie wkoncu wysiusial na ich oczach)
[...]
Sprawiedliwość jednak jest na tym świecie
Powinny jeszcze dowalić mandacik za potencjalne, niesprzątnięte zanieczyszczenia i sprawdzić, czy dziadek płaci podatek od psa
Po takiej interwencji odechciałoby mu się moralizowania

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie pozdrowienia od Finlory, postara się jutro wpaść do nas
Ooooo, a ja nie wiem, czy jutro będę/barówa

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość

Ech, grzebiąc po szufladach znalazłam stare zdjęcie, z komunii jeszcze - jak ja bym chciała znów mieć takie włosy..
Śliczne

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

Zmykam zaraz na ostatnie zajęcia z angielskiego, mam dziś test z wymagającym native speakerem i tak średnio jestem nauczona A denerwuję się jak przed egzaminem na studiach
I jak test poszedł? Mam nadzieję, że dobrze ale Ty zdolna bestia jesteś

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
O tak, cieszę się, że nie jestem z tym sama Posprzątałam dzisiaj mieszkanie TŻ
A ja nie posprzątałam
Cały wieczór siedzieliśmy z Piekarą w Kazimierzu i dopiero niedawno wróciłam

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Hej Maniaczki

Wpadłam się tylko przywitać i oświadczyć, że ja w życiu tego wszystkiego nie nadrobię! Dałyście czadu

Na koniec proszę, zwolnijcie tempo
No coooo Tyyyy, to i tak wolno... dzisiaj ledwie strona

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny wróciłam ale zaraz zmykam odsypiać wszystkie nieprzespane noce, narazie powiem tyle ze słowa nie są w stanie tego wszystkiego opisać a fotki i dokładny opis niedługo
Czekamy
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 21:10   #1616
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Hej Maniaczki

Wpadłam się tylko przywitać i oświadczyć, że ja w życiu tego wszystkiego nie nadrobię! Dałyście czadu

Na koniec proszę, zwolnijcie tempo
To nie nadrabiaj Zrobimy Ci taką przysługe A jak było w Holandii?

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny wróciłam ale zaraz zmykam odsypiać wszystkie nieprzespane noce, narazie powiem tyle ze słowa nie są w stanie tego wszystkiego opisać a fotki i dokładny opis niedługo
Cześć Czekamy na te relacje i fotki (zapewne z przystojnym Włochem)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 21:59   #1617
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Bo chyba zbankrutowałabym po 3 aplikacji
Wg dawek z mazideł do porządnej koloryzacji potrzebowałabym z pół kilo henny i indygo - czyli jakieś 200 zł [z wysyłką]. Co jak co, "trochę" dużo, jak na coś, co się w dodatku w miarę szybko zmywa. Wyboru zatem nie mam
Dobrze wiedzieć widziałam, że nie tanie, ale nie sądziłam że tyle aż trzeba za to płacić. A propos - zastanawiają mnie saszetki z eld - strasznie tanie, farbowałam kiedyś nimi (venitą i acajou również), wychodzą ładnie a po części skład to samo ziele lawsonii / dodatkowo jakieś ziele bądź barwnik. Dziwne?
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 23:38   #1618
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć widziałam, że nie tanie, ale nie sądziłam że tyle aż trzeba za to płacić. A propos - zastanawiają mnie saszetki z eld - strasznie tanie, farbowałam kiedyś nimi (venitą i acajou również), wychodzą ładnie a po części skład to samo ziele lawsonii / dodatkowo jakieś ziele bądź barwnik. Dziwne?
Policzyłam po cenie z mazideł. Są jeszcze jakieś inne indygo, ale niezbyt znanych producentów, więc wolę nie ryzykować.
Tej chny Eld kiedyś próbowałam i więcej do tego nie wrócę , badziewne bardzo wydały mi się te saszetki i to zielsko takie zbrylające się, pomijając fakt, że nie złapało nic na włosach [chociaż to może akurat wina źle przygotowanej mieszanki, wtedy się jeszcze nie znałam na tym]. I generalnie - komfort nakładania tego typu ziół zerowy, może jeszcze bym to zniosła, ale cena przebija wszystko .

Kuszą mnie jeszcze farby Sante, o ile dobrze pamiętam nazwę, są dość mocno ziołowe, ale tu z kolei powstrzymuje mnie bra opinii o produkcie .
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 08:34   #1619
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Bry Ale pogoda dzisiaj

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny wróciłam ale zaraz zmykam odsypiać wszystkie nieprzespane noce, narazie powiem tyle ze słowa nie są w stanie tego wszystkiego opisać a fotki i dokładny opis niedługo
Cześć



Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A ja nie posprzątałam
Cały wieczór siedzieliśmy z Piekarą w Kazimierzu i dopiero niedawno wróciłam
Ja posprzątałam, ale "tylko" u TŻ Tak mnie to ściorało, że u siebie nic nie ruszyłam
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 08:37   #1620
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

dziendoberek
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Nie wiem, co Ci poradzić... może chwilka samotności na zdystansowanie się, samodzielne przemyślenie możliwych rozwiązań? Czasem pomaga...
Pamiętaj, że wypracowanie kompromisu i porozumienia wymaga czasu, lepiej czasami poczekać trochę, zamiast ustalać wszystko na bieżąco.
Cięzko cokolwiek powiedzieć, kiedy nie zna się sedna, ale u mnie takie rozwiązania się sprawdzają


A w Triadzie szukałaś?
http://www2.triada.pl/wyniki.php?IdP...ZAAWANSOWANA=0
Akurat Koutsoupii w tej ofercie nie ma, ale w biurze można zapytać, tam mają znacznie większą listę miejscówek. Ja zamawiałam akurat apartamenty ****, bardzo przyzwoity standard i z czystym sumieniem mogę polecić. A do plaży jest może 100 m.
bylam u konsultanta triady, grecja od 2500zl i to nie teraz tylko pod koniec sierpnia... mniejsza, ze pozno, ale obiecalam tz, ze ten wyjazd nie bedzie drozszy niz 2000 a jak narazie mamy na oku tylko majorke albo teneryfe za 2300 jeszcze dzis jade na lotnisko, slyszalam, ze jest tam biuro, ktore ma same last minute w niezlych cenach, ale takie naprawde z dnia na dzien. zobaczymy...

btw, zapomnialam spytac, jak gosia a.?

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Czarny nigdy nie wychodzi z mody. Pasuje do wszystkiego i jest sexy. I świetnie wygląda z mocnymi dodatkami . Na jesień chcę uszyć sobie czarną skórzaną kurtkę na zamek, ze stójką Coś w tym stylu:
http://ochnik.pl/?p=312
http://www.allegro.pl/item406860494_...a_motor_m.html
aaaa, ogladalam na allegro ta kurteczke z tydzien temu i sie zakochalam chcialam ja nawet kupic, ale sie powstrzymalam bo to jednak duzo kasy a ja musze gdzies na wakacje w koncu wyjechac. ale jest boska, ooo tak!
Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
strasznie mnie tigresska natchnela do biegania-po pol roku ma naprawde niezle wyniki i coraz bardziej zaczynam doceniac uroki biegania rano-caly park moj skorzystalam z tej okazji i niezle sie porozciagalam na trawie i na koncu dla frajdy zrobilam pare gwiazd i mostkow. tylko ze przed zrobieniem pierwszego nie spojrzalam sie do tylu....dokladnie miedzy moimi rekoma, chyba z 10 cm od czubka nosa przeogromny bak siedzial sobie na koniczynie i bezczelnie sie na mnie patrzyl(moglabym przysiadz, ze sie na mnie bezczelnie patrzyl). zszkowana zrobilam mocny wdech, ze az rozpial mi sie stanik. kiedy bezpardonowo sobie go poprawialam za krzaka wyszedl dziadek z psem, ktory oczywscie zaczal caly wywod o wychowaniu dzisiejszej mlodziezy a kiedy jego pies najwyrazniej juz chcial sie na mnie wysikac odsunelam go noga od siebie-oczywiscie dziadek uznal to za zamach na jego pieska. zeby bylo jeszcze lepiej to w tamtej chwili przejezdzala tamtedy straz miejska i chcial zeby od razu aresztowali 'ta smurkule, ktora zneca sie i kopie jego zwierze'... dzieki Bogu 2 funkcjonariuszki okazaly sie, ze sa rozsadnymi babkami i wlepily dziadkowi mandat 100 zl za wprowadzanie psa na zakazany do tego teren (btw-piesek sie oczywscie wkoncu wysiusial na ich oczach)
padlam!
i mnie cos ostatnio meczy, zeby znow biegac. przed matura robilam to dosc regularnie i niezle mi szlo, a teraz to stan mojej kondycji przemilcze

Eyna:piekne wlosy

aaa, naprawili mi skuter! jeszcze tylko 1485km i moge zdjac blokade. drobiazg
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.