Pielęgnacja loków, loczków i fal - wszystkie części - niech się kręcą! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 11:27   #4351
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość

Jeśli non stop używać będziesz tych kosmetyków bez nawilżania i pielegnacji włosa, to mogą się coraz mniej kręcić i podobać, bo mają alkohol (jak to wyżej koleżanka Ola zauważyła), który wysusza-a jak suche to i sianowate i matowe.
Nie żebym odradzała-doraźnie i z umiarem +pielęgnacja i będzie
Ok, zauwazylam ze odzywka ma tego denata na 2miejscu w skladzie a to chyba ZLE.
Ale ma fajny dozownik wiec jej nie wywale, moze sie przydac

Ps. Ja dzis moglabym sie zapisac do watku "wlosy proste" o ile taki wogole jest bo od paru dni prozno szukac na moich wlosach jakiegokolwiek skretu.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:28   #4352
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

musze sie z wami podzielic moim dzisiejszym odkryciem az wam sklad przepisze

Seboradin, Balsam do włosów przetłuszczających się i skłonnych do wypadania, Niger z czrną rzodkwią, firma inter fragrances

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Pinus Oil, Calamus Extract, Hypericum Extraxt, Raphanus Nigra Extract, Coriander Oil, Citric Acid, Tea Tree Oil, Thymol, CI 17200

potrzymany z 10 minut na wlosach daje super efekty! wlosy niesamowicie nawilzone i BLYSZCZACE! od jakiegos czasu uzywalam balsam nawilzajacy Matrix Biolage zmieszany z miodkiem(plus mycie odzywka-jeszcze raz dzieki Tulip) i w porownaniu do tej mikstury jestem niesamowicie zaskoczona wiec goraco polecam! dla niezorientowanych-balsam kupuje sie w aptekach.

[na wilgotne wgniatam odzywke Goldwella curly twist i na koncowki olej kokosowy, nie susze]

edit:dodaje fotke, zeby sie nie mylilo ze stara wersja balsamu. cos mi sie tak kojarzy ze jest inny sklad, ale glowy nie dam sobie uciac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balsam.jpg (7,9 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez noell88
Czas edycji: 2008-11-11 o 12:30
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:33   #4353
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Benek, mogłabyś wkleić zdjęcia przed tym jak zaczęłaś używać tego lotionu i obecne włosów?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:56   #4354
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Benek, mogłabyś wkleić zdjęcia przed tym jak zaczęłaś używać tego lotionu i obecne włosów?
Wkleić bym mogła, gdybym tylko miała dostęp do funkcji wklejania zdjęć na tym forum... Już tłumaczę: wizaż nie działa mi jakby w pełni. Nie działa mi multicytowanie (udało mi się kilka razy multicytować, ale z nie mojego domowego komputera) i nie działa mi wklejanie (załączanie) zdjęć. Okienko odpowiedzi mam jakby "martwe". Mogę w nim tylko pisać, nie działają mi emotki("biorę" je z takiej listy wizażowych emotek) , ani nic innego co mam dookoła tego okienka...Nie wiem - może jeszcze inne rzeczy mi nie działają, ale nawet nie wiem jak to sprawdzić. Pisałam o tym, że nie mogę załączać zdjęć na technicznym, ale nikt mi nie pomógł rozwiązać tego problemu... Podejrzewam, że wina tkwi w moim starym komputerze. Przymierzam się do zakupu nowego, ale to może trochę potrwać. Przepraszam za przydługi wywód, ale nie chciałabym zostać podejrzana o złą wolę i niechęć wklejenia zdjęcia swoich włosów. Stąd szczegółowe wyjaśnienia. Pozdrawiam.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:59   #4355
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Wkleić bym mogła, gdybym tylko miała dostęp do funkcji wklejania zdjęć na tym forum... Już tłumaczę: wizaż nie działa mi jakby w pełni. Nie działa mi multicytowanie (udało mi się kilka razy multicytować, ale z nie mojego domowego komputera) i nie działa mi wklejanie (załączanie) zdjęć. Okienko odpowiedzi mam jakby "martwe". Mogę w nim tylko pisać, nie działają mi emotki("biorę" je z takiej listy wizażowych emotek) , ani nic innego co mam dookoła tego okienka...Nie wiem - może jeszcze inne rzeczy mi nie działają, ale nawet nie wiem jak to sprawdzić. Pisałam o tym, że nie mogę załączać zdjęć na technicznym, ale nikt mi nie pomógł rozwiązać tego problemu... Podejrzewam, że wina tkwi w moim starym komputerze. Przymierzam się do zakupu nowego, ale to może trochę potrwać. Przepraszam za przydługi wywód, ale nie chciałabym zostać podejrzana o złą wolę i niechęć wklejenia zdjęcia swoich włosów. Stąd szczegółowe wyjaśnienia. Pozdrawiam.
Możesz wysłać na maila?
Strasznie jestem ciekawa efektów używania tego cuda.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:16   #4356
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

A ja dziś wyprostowałam włosy - ale nie prostownicą-brońBoże .
Po umyciu przeczesałam-nie formowałam loków, jak troche podeschły nawinęłam na wielkie wałki, jak wyschły zdjęłam.
Po co ten cały zabieg - a no chciałam zobaczyć dokąd sięgają jak są proste (do zapięcia od stanika) i czy się błyszczą - to co chciałam to osiągnęłam - co zobaczyłam usatysfakcjonowało mnie, ale jeśli chodzi o prostotę włosa-to jest marne - i tak końce się podkręciły po swojemu.
Teraz wiem że najlepiej mieć swoje takie jak dała natura, nie chciało by mi się codziennie prostować, suszyć na wijać na wałki, a jakbym wyszła w deszczowy dzień na dwór-i ttak by zrobiła się szopa .

Morał z tego ciesz sie się z tego co masz Marzena - niech sie kręcą do woli
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 14:36   #4357
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

kosmarko co to za kryzys długości włosów?

Ja tydzień temu ściełam około 10cm
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 14:56   #4358
mhm_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 288
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Noell ile dałaś za to cudo?
mhm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:04   #4359
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Ja mam Lioton z tej serii.
Dałam 13 zł.
Balsam pewnie podobnie kosztuje
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:07   #4360
mhm_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 288
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

dzięki.
jeszcze mam pytanie co do zapachu, jest w miarę umiarkowany? :P bo produkty z czarną rzepą zazwyczaj okropnie pachną... zapach utrzymuje się na włosach?
mhm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:09   #4361
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

a mi się wydaję, że od kiedy zaczęłam myć włosy samą odżywką, stały się 'piórowate', cienikie, i latające w każdą stronę. chyba im to nie pomaga.. ;(
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 15:24   #4362
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

co do zapachu...tak, ten balsam smierdzi ma taki sam zapach jak lotion z tej serii.

jednakze jak wlosy wyschna (w czasie schniecia wyczuwam jeszcze ten zapaszek) to nie czuc juz tej czarownej woni. tylko trzeba dobrze splukac ze skory glowy-jak czlowiek sie mocniej rozgrzeje to troszke czuc(ale trzeba sie wchac zeby to wyczuc)

zreszta jak wiekszosc kreconych po myciu cos naklada na wlosy-to wtedy zazwyczaj pachna tym kosmetykiem bez splukiwania.

co do ceny-zaplacilam 12 zloty...ale w taniej aptece, ktora znalazlam u siebie w miescie. w tej aptece np merc special kosztuje 36 zl, a w innej blisko mojego domu zazyczyli sobie za te tabletki az 49!

co do czasu trzymania-warto dluzej potrzymac na wloskach. zauwazylam, ze nawet 5 minut robi roznice. to chyba przez te wszystkie oleje (pinus, coriander, tea tree) i ekstrakty-calamus, hypericum, raphanus nigra [tzn ja sobie tak medrkuje]

warto tez zauwazyc, iz w skladzie jest gliceryna.

od czasu kiedy odkrylam czar czarnej rzepki zaczelam u siebie dojrzewac dosc masochistyczne przeblyski swojej osobowosci im cos bardziej smierdzi, piecze, jest trudno dostepne-tym lepiej juz zwykle kosmetyki mnie nie kreca zarcik
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:47   #4363
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
co do zapachu...tak, ten balsam smierdzi ma taki sam zapach jak lotion z tej serii.

jednakze jak wlosy wyschna (w czasie schniecia wyczuwam jeszcze ten zapaszek) to nie czuc juz tej czarownej woni. tylko trzeba dobrze splukac ze skory glowy-jak czlowiek sie mocniej rozgrzeje to troszke czuc(ale trzeba sie wchac zeby to wyczuc)

zreszta jak wiekszosc kreconych po myciu cos naklada na wlosy-to wtedy zazwyczaj pachna tym kosmetykiem bez splukiwania.

co do ceny-zaplacilam 12 zloty...ale w taniej aptece, ktora znalazlam u siebie w miescie. w tej aptece np merc special kosztuje 36 zl, a w innej blisko mojego domu zazyczyli sobie za te tabletki az 49!

co do czasu trzymania-warto dluzej potrzymac na wloskach. zauwazylam, ze nawet 5 minut robi roznice. to chyba przez te wszystkie oleje (pinus, coriander, tea tree) i ekstrakty-calamus, hypericum, raphanus nigra [tzn ja sobie tak medrkuje]

warto tez zauwazyc, iz w skladzie jest gliceryna.

od czasu kiedy odkrylam czar czarnej rzepki zaczelam u siebie dojrzewac dosc masochistyczne przeblyski swojej osobowosci im cos bardziej smierdzi, piecze, jest trudno dostepne-tym lepiej juz zwykle kosmetyki mnie nie kreca zarcik
Długo nic nie pisałaś, aż podglądałam Twój profil, żeby sprawdzić, czy żyjesz. Kiedy zobaczyłam, że dodałaś wypowiedź w tym wątku miałam zamiar okazać swoją radość z tego powodu i zapytać, czy wypatrzyłaś coś nowego.. A tu proszę

Będę musiała przetestować ten balsam za jakiś czas. W tej chwili nie pobiegnę do apteki z błyskiem w oku, bo staram się zużyć to co mam. Chociaż znając mnie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:04   #4364
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Wkleić bym mogła, gdybym tylko miała dostęp do funkcji wklejania zdjęć na tym forum... Już tłumaczę: wizaż nie działa mi jakby w pełni. Nie działa mi multicytowanie (udało mi się kilka razy multicytować, ale z nie mojego domowego komputera) i nie działa mi wklejanie (załączanie) zdjęć. Okienko odpowiedzi mam jakby "martwe". Mogę w nim tylko pisać, nie działają mi emotki("biorę" je z takiej listy wizażowych emotek) , ani nic innego co mam dookoła tego okienka...Nie wiem - może jeszcze inne rzeczy mi nie działają, ale nawet nie wiem jak to sprawdzić. Pisałam o tym, że nie mogę załączać zdjęć na technicznym, ale nikt mi nie pomógł rozwiązać tego problemu... Podejrzewam, że wina tkwi w moim starym komputerze. Przymierzam się do zakupu nowego, ale to może trochę potrwać. Przepraszam za przydługi wywód, ale nie chciałabym zostać podejrzana o złą wolę i niechęć wklejenia zdjęcia swoich włosów. Stąd szczegółowe wyjaśnienia. Pozdrawiam.
A to nie jest kwestia przeglądarki internetowej? Jakiej używasz?
Bo ja też bym chciała zobaczyć zdjęcia .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:04   #4365
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Długo nic nie pisałaś, aż podglądałam Twój profil, żeby sprawdzić, czy żyjesz. Kiedy zobaczyłam, że dodałaś wypowiedź w tym wątku miałam zamiar okazać swoją radość z tego powodu i zapytać, czy wypatrzyłaś coś nowego.. A tu proszę

Będę musiała przetestować ten balsam za jakiś czas. W tej chwili nie pobiegnę do apteki z błyskiem w oku, bo staram się zużyć to co mam. Chociaż znając mnie
wariacka dolegliwosc wiekszosci wizazanek. a jednak zycie uczy pokory w zaspakajaniu swoich dzikich zadz zdobywania wszelakich nowosci kosmetycznych tzn. grubosc portfela (przynajmniej w moim wypadku)

zyje, zyje tylko ostatnio pochlanialy mnie pewne sprawy i probowalam przy okazji troche odejsc od nalogu internetowo-wizazowego

dobra wiadomosc dla kreconowlosych z trojmiasta-na samymm dole galerii baltyckiej jest salon goldwella, gdzie mozna kupic np odzywke curly twist w cenie producenta[czytaj 36 zlociszy, juz nie bedzie trzeba placic za przesylke, sa sa sa ]
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:32   #4366
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
musze sie z wami podzielic moim dzisiejszym odkryciem az wam sklad przepisze

Seboradin, Balsam do włosów przetłuszczających się i skłonnych do wypadania, Niger z czrną rzodkwią, firma inter fragrances

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Pinus Oil, Calamus Extract, Hypericum Extraxt, Raphanus Nigra Extract, Coriander Oil, Citric Acid, Tea Tree Oil, Thymol, CI 17200
przy zakupie lotionu z tej serii, dostałam próbkę tego balsamu.
Będąc w górach w tamtym tyg., i nie mając przy sobie szmponu, umyłam kudły tą próbką. Myło się tragicznie (ale zaznaczam, iż był to mój pierwszy odżywkowy, zamiast szamponowy raz )
Tak czy owak, znajomi nie mogli wyjsć z podziwu, że bez żadnych wspomagaczy, pianek, sranek, tak mi się kudły pokręciły. Prawdę powiedziwaszy, też się zdziwiłam, bo zazwyczaj staram się jakieś mleczko (choćby prostujące) wklepać we włosy, by się odpowiednio kręciły.
chyba, że to wszystko przez tę góralską wodę
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:45   #4367
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
przy zakupie lotionu z tej serii, dostałam próbkę tego balsamu.
Będąc w górach w tamtym tyg., i nie mając przy sobie szmponu, umyłam kudły tą próbką. Myło się tragicznie (ale zaznaczam, iż był to mój pierwszy odżywkowy, zamiast szamponowy raz )
Tak czy owak, znajomi nie mogli wyjsć z podziwu, że bez żadnych wspomagaczy, pianek, sranek, tak mi się kudły pokręciły. Prawdę powiedziwaszy, też się zdziwiłam, bo zazwyczaj staram się jakieś mleczko (choćby prostujące) wklepać we włosy, by się odpowiednio kręciły.
chyba, że to wszystko przez tę góralską wodę
ano widzisz

teorytycznie nie powinno sie myc wlosow tym balsamem, bo ma w skladzie oleje(pinus, coriander, tea tree)

zadziwiajaco dobrze myje sie balsamem matrix biolage nawilzajacym-nawet sie pieni
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:23   #4368
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A to nie jest kwestia przeglądarki internetowej? Jakiej używasz?
Bo ja też bym chciała zobaczyć zdjęcia .
Używam Internet Explorer, ale nie wiem którą wersję mam... INES-KA -> wolałabym nie wysyłać swoich zdjęć mailem. Nie obiecuję (bo nie wiem, czy się uda) ale postaram się wypożyczyć aparat cyfrowy a później czyjś komputer, zktórego dało by się te zdjęcia załączyć. Tylko, że to by trochę potrwało. Zobaczę co da się zrobić.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:31   #4369
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Używam Internet Explorer, ale nie wiem którą wersję mam... INES-KA -> wolałabym nie wysyłać swoich zdjęć mailem. Nie obiecuję (bo nie wiem, czy się uda) ale postaram się wypożyczyć aparat cyfrowy a później czyjś komputer, zktórego dało by się te zdjęcia załączyć. Tylko, że to by trochę potrwało. Zobaczę co da się zrobić.
Zainstaluj sobie firefox'a, to będzie wszystko działało (a przynajmniej tak być powinno).
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 17:40   #4370
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Zamontowałam zdjęcie moich włosów w Avatarze... I trochę do d**y, bo mało tam widać Ale było to jedyne sensowne zdjęcie jakie miałam na dysku. Tak czy inaczej to są moje włosy bez tego lotionu ANTHONY'ego. Mam na nich tylko nawilżający Biolage bez spłukiwania. WINYL - powiedziałam mężowi o tym firefoxie, ale nie zgodził się na zainstalowanie go
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:42   #4371
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Zamontowałam zdjęcie moich włosów w Avatarze... I trochę do d**y, bo mało tam widać Ale było to jedyne sensowne zdjęcie jakie miałam na dysku. Tak czy inaczej to są moje włosy bez tego lotionu ANTHONY'ego. Mam na nich tylko nawilżający Biolage bez spłukiwania. WINYL - powiedziałam mężowi o tym firefoxie, ale nie zgodził się na zainstalowanie go
masz czerwone włosy ?
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:45   #4372
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
masz czerwone włosy ?
Tak Chyba nawet już kiedyś o tym rozmawiałyśmy. Prosiłaś, abym zamieściła zdjęcie swoich włosów.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 17:59   #4373
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Tak Chyba nawet już kiedyś o tym rozmawiałyśmy. Prosiłaś, abym zamieściła zdjęcie swoich włosów.
Pewnie tak było, jeśli gdzieś wspomniałaś o włosach. Ale na avatarze widzę taką nasyconą, piękną czerwień, to mnie zatkało . Może zdjątko na maila, skoro nie można załączyć
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:09   #4374
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Pewnie tak było, jeśli gdzieś wspomniałaś o włosach. Ale na avatarze widzę taką nasyconą, piękną czerwień, to mnie zatkało . Może zdjątko na maila, skoro nie można załączyć
No właśnie pisałam wcześniej, że na maile wolałabym nie rozsyłać swoich zdjęć. A kolor zawsze chciałam taki mieć, no i ... mam Pokombinuję coś z tym załączaniem zdjęć. Może uda mi się to zrobić z jakiegoś innego komputera.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:14   #4375
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Albo może po prostu wgrać na imageshacka i wkleić tutaj linka?
A Internet Explorer to już w ogóle radzę zmienić na inną przeglądarkę :P

Tak w ogóle to kusisz Benku czerwienią, kusisz :P Mam w domu jedną czerwoną szamponetkę
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:20   #4376
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Albo może po prostu wgrać na imageshacka i wkleić tutaj linka?
A Internet Explorer to już w ogóle radzę zmienić na inną przeglądarkę :P

Tak w ogóle to kusisz Benku czerwienią, kusisz :P Mam w domu jedną czerwoną szamponetkę
Ojej CHATUL, a co to jest ten imageshack i z czym to się je? Jestem mało "kumata" jeśli chodzi o sprawy związane z komputerem bądź internetem.
Co do przeglądarki - nie mogę jej wymienić, bo komputer nie należy do mnie. To co CHATUL? Przefarbowujesz dziś włosy na czerwony kolor?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:53   #4377
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

http://imageshack.us/
Na tą stronę wrzucasz zdjęcie, a potem przesyłasz nam linka

A co do avatarów, ja wstawiłam swoje stare zdjęcie, jeszcze z dłuższymi (wyprostowane). Tak dla motywacji, żeby szybciej mi teraz rosły.

Edytowane przez 6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Czas edycji: 2008-11-11 o 18:55
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:00   #4378
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ojej CHATUL, a co to jest ten imageshack i z czym to się je? Jestem mało "kumata" jeśli chodzi o sprawy związane z komputerem bądź internetem.
Co do przeglądarki - nie mogę jej wymienić, bo komputer nie należy do mnie. To co CHATUL? Przefarbowujesz dziś włosy na czerwony kolor?
Co to Imageshack, poprzedniczka moje już Ci powiedziała
A jeżeli chodzi o przeglądarkę, na miejscu osoby, do której ten komputer należy, z miejsca bym zaopatrzyła swój sprzęt w inną, lepszą ;] Bo IE to jedne wielkie nic dobrego ;]
Ja już IE nawet w komputerze nie mam. Młoda Linuksiara ze mnie
A włosy pofarbuję pewnie jutro. Bo dzisiaj już się tak ładnie ułożyły
Poza tym jutro przejdę się po sklepach w poszukiwaniu czegoś co mi potem rozjaśni włosy. Znacie może jakiś krem koloryzujący blond, który jest delikatny i jest produkowany przez firmę nie testującą na zwierzętach?
Boję się, że trwała farba/krem rozjaśniający zniszczą mi loczki. A tego bym nie chciała. Loczki ważniejsze od koloru
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:38   #4379
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
kosmarko co to za kryzys długości włosów?
No tak - bo niby dłuższe, ale jakoś nie czuję różnicy i dalej nie takie długie jakbym chciała, przeżywam chwile zniecierpliwienia i jak patrzę w lustro to wygląda jakby nie rosły mi hery - to tyle

Benek-nie spodziewałam się - śliczna intensywna czerwień, swego czasu też taką miałam-ale krótko
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:28   #4380
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
musze sie z wami podzielic moim dzisiejszym odkryciem az wam sklad przepisze

Seboradin, Balsam do włosów przetłuszczających się i skłonnych do wypadania, Niger z czrną rzodkwią, firma inter fragrances .....

ten uzywam seboradinu ale tego http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p2755-Sebor..._wlosow_200_ml i naprawde nawilza i ladnie pachnie

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
a mi się wydaję, że od kiedy zaczęłam myć włosy samą odżywką, stały się 'piórowate', cienikie, i latające w każdą stronę. chyba im to nie pomaga.. ;(
mam takie samo wrazenie! wlosy sa miekkie, przyjemne w dotyku ale cieniutkie, pisalam o tym pare razy. musze zmienic odzywke do mycia na rzepe joanny-najlepiej sie sprawdzala i bede liczyc na to ze problem zniknie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.