chciałam Wam coś opowiedzieć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-26, 22:56   #1
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Unhappy

chciałam Wam coś opowiedzieć


a raczej zapytac
dlaczego lekarze sa tak nieuprzejmi
i kiedy ich prosimy o skierowanie na badania,bo chcemy poczuc sie lepiej traktuja pacjenta z taka pogarda?
__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2010-04-19 o 20:14
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 08:03   #2
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Nie przejmuj się tak!
Niektórzy lekarze są tacy obojętni. Często trudno im zrozumieć, co czuje dany pacjent, bo sami nie musieli sie borykać z takimi problemami. Może im się to wydawać błahostką w porównaniu z innymi chorobami, ale nie powinni się tak zachowywać.
Myślę, że powinnaś udać siedo innego lekarza
__________________
~ Yoasia 22 ~
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 08:49   #3
mazda__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 33
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Powiem Ci, że ja również bezskutecznie chcę otrzymać skierowanie na badania bakteriologiczne (w tym na gronkowca). Również mam trądzik (chociaż obecnie nieco zaleczony). Do tej pory żaden lekarz nie dał mi takiego skierowania chociaż prosiłam niejednego.
mazda__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 08:53   #4
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Trądzik leczysz u dermatologa? On Ci nie może wypisać skierowania?

Ja bym ich NFZ postraszyła

EDIT http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?...lnr=1&artnr=16 Ja bym wydrukowała to, pokazała temu lekarzowi, który nie chciał Ci tego wypisać i nastraszyła go NFZ,a szczerze to do NFZ zadzwoniłabym już teraz,bo lekarz nie miał prawa odmówić Ci skierowania na te podstawowe badanie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 09:01   #5
Ev3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 363
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Moja mama też starała sie o skierowanie... do specjalisty reumatologa. Niestety lekarka stwierdziła, że mama musi to polubieć Mam nadzieje, że prawo się zmieni jak najszybciej, bo większość lekarzy nie chce dawać skierowań, bo chodzi o kase, którą dostają. Trzeba by sie zagłębić w przepisy. Jestem zła!
__________________



Ev3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 09:09   #6
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Idz do innego lekarza.TEZ mialam taki problem,gdy wykryto u mnie gronkowca-to kazdy ma ,tylko nie u kazdego jest aktywny ,do tego mam 3 migdaly i lekarz powiedzial ze stad tez biora sie wypryski.Zrobili mi wymaz,potem mialam pojsc na autoszczypionke ale w koncu nie poszlam .To bylo jakies 4 lata temu.POzniej zaczelam brac tabletki hormonalne i po problemie.Robie badania regulanie i wszystko jest ok a do tego co 2 dzien pije siwezo wyciskany sok z pomaranczy i odpukac od tego czasu ( od lutego
) tylko sporadyczne przeziebienie,a czesto mialam angine.
Co do masci i kremow to stosowalam wiele ,ale najbardziej wierna jestem AVENE. Akurat uzywam kremu a razcej masci CICALFATE musze Ci powiedziec ze jestem bardzo zadowolona,poczytaj opinie na KWC,warto.POwodzenia i cierpliwosci,nie daj sie!!
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 09:31   #7
mazda__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 33
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Oczywiście pójdę do tego lekarza i postraszę go trochę . Teraz moja twarz wygląda lepiej ale i tak mam zamiar zrobić to badanie, tak postanowiłam i KROPKA!!!
__________________
Być żoną, CZARODZIEKĄ pędzącą do Ciebie z prędkością światła
mazda__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 09:42   #8
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

poki co piję herbatkę z bratka
__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:24
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 09:50   #9
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Gratuluję i wytrwałości życzę. Ja mam za sobą kilka przygód z dermatologami. Pewnie źle trafiam, bo zazwyczaj to prawie emeryci, nie dokształcają się a raz młoda lekarka, ale też uznała, że to "napewno dlatego, że się maluję i farbuję włosy". Dostaję sterydy albo clearasil.. mi już się odechciało chodzić, a poza tym ostatnio podjęłam heroiczną próbę zapisania się i usłyszałam (w 3 miejscach) "że mam dzwonić w styczniu, bo do końca roku już nie ma miejsc" (czyt. skończyły się pieniądze) Wrrr.
Zaznaczam, że nie mam trądziku jako takiego a okoloustne zapalenie skóry i po przeczytaniu wpisów na forum chciałabym zrobić sobie testy na alergeny chemiczne i na stężenie hormonów.. więc pewnie niestety wybiorę się prywatnie Wszystkim co borykają się z publiczną slużbą zdrowia życzę powodzenia i silnych nerwów
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 15:33   #10
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Straszne co sie dzieje z tymi lekarzami... Gronkowiec to poważna sprawa, a nie błachostka. Denerwuja mnie tego typu lekarki. Oczywiście, ze wygląd zewnętrzny się liczy dla każdej z nas. Trądzik nie jest niczym fajnym i każdy chce się wyleczyć.

Jezeli chcie to mogę dać namiary na porządnego dermatologa, też miałam problemy z trądzikiem, nie tak duże ale jest o niebo lepiej. Wiem, że leczyły się u niego osoby z róznymi problemami skórnymi i wszystkim pomógł Jest to lekarz prywatny ale myśle, że warto. Głowa do góry
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 23:08   #11
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Destiny666: ja bardzo poproszę. bo już naprawdę nie mam siły.. napisz kto, gdzie i za ile
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 23:13   #12
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

wlasnie dlatego nie chce mi sie isc do dermatologa,bo sie boje ze puknie sie w głowe jak zobaczy moje "problemy"
Pewnie gdybys przyszla do niej prywatnie zrobila by ci 10 badan kazde za 50 zl
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 09:40   #13
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Destiny666: ja bardzo poproszę. bo już naprawdę nie mam siły.. napisz kto, gdzie i za ile
Jest to pan doktor Tomasz Wasyłyszyn. Przyjmuje na warszawskim żoliborzu. Oto adres:
ul. Andersa 23/4
tel. 6350303 lub kom. 601390426

Na stronce można zobaczyć konkretne godziny otwarcia gabinetu:
http://www.wasylyszyn.com/

Goraco polecam bo jest naprawdę świetny. Nie znam drugiego takiego lekarza
Cena wizyty to 100zł ale moim zdaniem warto

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego nie chce mi sie isc do dermatologa,bo sie boje ze puknie sie w głowe jak zobaczy moje "problemy"
Pewnie gdybys przyszla do niej prywatnie zrobila by ci 10 badan kazde za 50 zl
Jeżeli jest to porządny lekarz to nie powinien Cie wyśmiać Zmiany skórne są też chorobami a nie wyolbrzymionymi widzimisiami. Radze się przemóc i pójść.
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:58   #14
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Cytat:
wlasnie dlatego nie chce mi sie isc do dermatologa,bo sie boje ze puknie sie w głowe jak zobaczy moje "problemy"
nie ma prawa sie wysmiac
destiny widze ze nowy avatar swietny
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 08:25   #15
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
destiny widze ze nowy avatar swietny
Nie taki nowy ale dziękuje
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:46   #16
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
Zmiany skórne są też chorobami a nie wyolbrzymionymi widzimisiami. Radze się przemóc i pójść.
oczywiswcie ze tak. gdyby nie byly, nie istanialaby taka specjalizacja jak dermatologia.
solidaryzuje sie z tradzikowcami i rowniez namawiam do dalszej walki... z niedouczonymi i bezczelnymi lekarzami.
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:24   #17
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Dzięki Destiny. Chociaż pewnie do tego pana ciężko się dostać, mimo, że prywatny.. Ja jeszcze raz spytam. Ponieważ nie mam trądziku jako takiego, tylko okołoustne zapalenie skóry, to szukam dermatologa, który się na tym zna i odróżnia jedne prychole od drugich
Może ktoś ma/miał podobny problem i mi może kogoś polecić?????
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 13:35   #18
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:24
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:28   #19
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

hehe.. niestety nie mogę winy zrzucić na byłego, użeram się z dermatozą dłużej niż z nim
a sterydy bardzo bym chciała odstawić, to w końcu twarz..
jeszcze pytanko: to lepiej nawilżać czy wysuszać? jak myślicie?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 16:11   #20
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Trądzik grudkowo - zaskórnikowy to nie jest sprawa gronkowca, tylko złego działania skóry, czy też hormonów. Mam to samo, wyciskam namiętnie na dodatek. Ale teraz twarz mi sie bardzo poprawiła ludzie az mnie chcwalą... A łykam już od 2 miesięcy bratek polny tabletki, a do tego szałwię, która działa przeciwbakteryjnie. No i buzia sie poprawia znacznie.Mam jeszcze przebarwienia, ale grudek coraz coraz mniej z dnia na dzień. A jak naloże fluid to już nie widać ich wcale. Jeszcze na noc smaruję maścią z wiesiołka. I poza tym nie dbam specjalnie o twarz, imprezuję, piję alkohol jem słodycze czekoladę.... No moze ostrych przypraw unikam.. Mysle ze warto kupic te ziolka. I tak jakieś podstawowe rzeczy do pielęgnacji twarzy. Ja juz mialam prawie wszystko stosowane, polowe wątkow o kwasach i maściach to moje...wiec mam doświadczenie...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 16:13   #21
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

A co do szalonych lekarzy to kiedyś poszłam do drmatologa, bo bardzo mi się dłonie pociły na co dermatog :
- a byłaś u spowiedzi..? Nie..? to dlatego...
Medycyna górą ;d
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 17:18   #22
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

bratek rzeczywiście jest super na cerę, ale zaprzestalam, bo wstrętna i przeobrzydliwa herbatka to była więc jeśli jest w tabletkach to sobie kupię. niezupełnie na moje klopoty, ale nie zaszkodzi, bo efekty herbatki dobrze wspominam z okresu dojrzewania - wszyscy mieli krochy a ja nie
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 19:01   #23
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:25
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 20:02   #24
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

jeszcze mi się przypomnialo a propos lekarzy, nie dermatolog a laryngolog co prawda, ale.. poszłam na wizytę (straszna chrypka, wieczne infekcje - teraz już wiem - skrzywiona przegroda w nosie - ale to bylo dawno, miałam jakieś 15 lat) i pan się spytal czy palę papierosy. zaczynalam popalać, więc się przyznalam, że tak, czasami. a on na to: no to ma pani raka.
teraz jeszcze się wściekam, jak o tym pomyślę, ale wtedy.. kurczę.. więc uraz do "specjalistów" to mi już chyba zostanie
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:39   #25
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Dzięki Destiny. Chociaż pewnie do tego pana ciężko się dostać, mimo, że prywatny.. Ja jeszcze raz spytam. Ponieważ nie mam trądziku jako takiego, tylko okołoustne zapalenie skóry, to szukam dermatologa, który się na tym zna i odróżnia jedne prychole od drugich
Może ktoś ma/miał podobny problem i mi może kogoś polecić?????
Nie będzie Ci się ciężko do niego dostać nie wiem czy patrzyłaś na stronce w jakie dni przymuje ja zawsze dzwonie tak 2-3 dni przed planowaną z moich kalkulacji wizytą i problemu nigdy nie miałam, a lecze się u niego od maja tego roku
Wogóle trafiłam do niego całkiem przypadkiem Zrażona dermatologami i kosmetyczkami leczyłam się na własną ręke. Problemów bardzo dużych nie miałam. Trafiłam do niego po nieudanym zabiegu peelingu kawitacyjnego u kosmetyczki... Wyglądałam strasznie bo nie wiadomo skąd wrkadł mi się na buzie liszajec i to wyglądało jakbym miała poparzoną twarz Nie wiedziałam co się dzieje, moja jedyna nadzieja to był właśnie ten lekarz, który przyjął mnie z miejsca, po rozmowie przez telefon i to w sobotę! wszystko wróciło do normy po 2 dniach
Naprawdę miałam doczynienia z wieloma lekarzami-dermatologami i on na ich tle błyszczy
Pan doktor Wasyłyszyn jest dermatologiem, nie specjalizuje się tylko w trądziku więc napewno sobie poradzi
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 20:11   #26
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Dzięki Destiny. czytałam już na forum na jego temat, wychwalany pod niebiosa, kiedyś mi go już ktoś polecał zresztą, więc pewnie się wybiorę po wypłacie nawet blisko mam, pracuję praktycznie naprzeciwko
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 20:31   #27
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Eh... "medycy"...:/
No cóż, życzę Ci wytrwałości I smacznego picia herbatki z bratka Ja tez muszę zacząć.


(Przepraszam ze się wetnę ,ale moje pytanie nie odbiega aż tak bardzo od tematyki tu poruszanej i mam nadzieję ze mi pomozecie, jesli pozwoli nato założycielka wątku of course
Od wieelu miesiec (a nawet lat moze) nie mialam problemów z cerą. Czasem cos wyskoczylo. Kied takie niespodzianku zaczely sie pojawiac zzesciej, podjelam dzialanie. Myje twarz zelem (2x dzien)tintin (sprawdzon, dla mnie dobry), i smaruje kremem siarkowa moc(2xdzien). Jeśli czulam napieta mocna skore stosowalam clearasil total control krem nawilzajaca-matujacy. Przez kilka tyg miodzo. Cera matowa,zero pryszczy, krost, zaskórników, aż do dzis. A dokładnie kilka dni temu zaczely sie pojawiac PRYSZCZE.(?) O ile mialam kontakt tylko z nieduzymi, czasem ropnmi krostami, czasem wągrami, o tyle te to giganty! jest juz ich ok pięć. Maja wielkosc pltki paznikcia kciuka. Czuje, jak "rosna" nowe;(Nie wiem, co robic. ZAczełam stosowac dodatkowo afrodta adonis i clearskin avonu, ale nie wiem, czy nie podraznie zbt skory. WIem, poplecacie dermatologoow, ale z kilkoma pryszczami to mnie dopiero wsmieje Mam ptanie, co robic, aby nie dopuscic do takiego krtcznego momentu, kiedy wizyta u specjalisty bedzie konieczna (nie, zebym sie bala bialch kitli, napisałam to dla jasnosci sprawy) Liczę na Waszą pomoc ) dzieki wielki z góry
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 07:49   #28
olenkaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar olenkaaa_1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 210
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

ja nie wiem,czy one nie wyskakują pod wpływem hormonów,które szaleją podczas różnych dni cyklu

ale to tylko moje przypuszczenie,moze Emilia się wypowie
__________________


Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:25
olenkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 09:55   #29
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

ja mam rogi ze stresu albo jak nadużyję ale b.rzadko na szczęście... coż, coś za coś
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 10:09   #30
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

Cytat:
Napisane przez olenkaaa_1 Pokaż wiadomość
mam problemy z cerą,dokładniej trądzik grudkowo-zaskórnikowy,uzywałam wielu maści i nic,do tego dochodzą też rozszerzone pory,łuszcząca sie,ale tłusta skóra i naczynka
chciałabym,żeby moja skóra była ładniejsza,to chyba normalne...

jakiś czas temu przypadkiem wykryto u mnie gronkowca,kazano powtórzyc wymaz z gardła,pomyślałam,że może z tym sa związane moje problemy z trądzikiem

dlatego też poszłam wyjaśnic to do lekarza-internisty,pani spojrzała na mnie jak na idiotke i tak tez mnie potraktowała,stwierdziła, że skierowania na wymaz mi nie da,bo są wazniejsze rzeczy niż patrzenie w lustro i przejmowanie się swoim wyglądem,wspomniała jeszcze coś o psychologu i o tym,że powinnam się cieszyć,że nie mam trądziku ropnego jak niektórzy
mówiła do mnie jak do jakiejś hipochondryczki,powiedzia ła,że wynajduje sobie chorobę

było mi tak głupio,prawie się popłakałam
boje się iść teraz do innego lekarza,musiałam się komus wygadać,bo nawet mamie było mi wstyd o tym opowiedzieć
Dlaczego było Ci wstyd mamie o tym powiedzieć To temu interniście powinno być wstyd, takie zachowanie nie powinno byc tolerowane

Ja sama mam bardzo podobną cerę do Twojej. Jest mieszana, przetłuszcza się wstrefie T, trądzik grudkowo-zaskórnikowy, rozszerzone pory i sieć pajączków na nosie i policzkach Sama również miałam podobną sytuację do Twojej. Poszłam do dermatologa bo nie radziłam sobie już z moją cerą. Wyglądała naprawdę źle i do tego okolice naczynkowe stały się wyjatkowko czerwone. Pani stwierdziła, że powinnam iść na oczyszcanie do kosmetyczki... i to wszystko na co było ją stać. Wogóle na mnie nie spojrzała. Również stwierdziła, że na swiecie są ważniejsze rzeczy niz przejmowanie się swoim wyglądem Po tym incydencie ogólnie zraziłam się do wszystkich lekarzy. Znaczy głownie tych z NFZ, bo innym fakt płacisz, ale oni chociaż wykazują jakieś zainteresowanie, wysłuchają Cię, starają się pomóc. Choć i tu znajdują się wykątki Może wybierz się do dermatologa prywatnie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.