Grubsze i gęstsze włosy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 15:04   #121
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Szamponem bez detergentu nie zmyjesz nafty, chyba, że użyjesz całej butelki. Ja do zmycia olejku rycynowego używam zwykłego szamponu i myję nim głowę około 5 razy.

Ale czy takie 5-krotne mycie nie zaszkodzi włosom?Teoretycznie chyba powinno niwelować skutki działania tego olejku...
No to nafty będę używać co drugie mycie i wtedy będę myć włosy zwykłym szamponem,a w pozostałe dni chciałabym jakimś naturalnym.Jaki jest według Ciebie najlepszy??A może myć samym wywarem z pokrzyw??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:58   #122
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Szamponem bez detergentu nie zmyjesz nafty, chyba, że użyjesz całej butelki. Ja do zmycia olejku rycynowego używam zwykłego szamponu i myję nim głowę około 5 razy.
Ja wszelkie oleje i olejki zmywam bez większych problemów traktując włosy dwukrotnie szamponem Fitomed do włosów suchych i normalnych. Nie jest to produkt w pełni "naturalny", ale i tak zawiera mniej chemicznych detergentów od przeciętnego szamponu.

Ważna jest jedynie technika mycia (o której dowiedziałam się zresztą
z wizażu): szamponu wyjatkowo nie rozcieńczam wodą, tylko spieniam
w rękach i dopiero tak przygotowany nanoszę na skórę głowy oraz włosy.
A potem już tylko masuję, masuję i masuję...

W Indiach, gdzie pielęgnacja włosów przy pomocy różnej maści olejków to podstawa, używa się niekiedy do tego celu shikakai, ale w naszych warunkach to dość droga zabawa...
http://www.biolander.com/index.php?m...ed5b093dbaf792
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:12   #123
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez aktorecka Pokaż wiadomość
No wlasnie? Mam pare pytan odnosnie pokrzywy. dzis zerwalam jej cala siatke, czy o tej porze roku jest dobra? Bo cos gdzies czytalam ze nie moze kwitnac czyli do kiedy jeszcze bedzie mozna ja zbierac? Czy aby zrobic plukanke trzeba ja najpierw zaszuc czy mozna swieza? I wlasnie ta plukanka mam myc wlosy ZAMIAST szamponem? Czy jak?
Pokrzywa najlepsza jest w maju, można ją też zrywać na pocz. czerwca zanim zakwitnie.
Płukankę można zrobić ze świeżej bądź z suszonej.

Włosy myjesz normalnie szamponem, nakładasz odzywkę, spłukujesz włosy wodą, po czym polewasz je pokrzywą. Delikatnie wyciskasz i przez 15-20 min nie nakładasz ręcznika, aby płukanka wchłonęła się we włosy i skórę głowy.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:19   #124
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ale czy takie 5-krotne mycie nie zaszkodzi włosom?Teoretycznie chyba powinno niwelować skutki działania tego olejku...
No to nafty będę używać co drugie mycie i wtedy będę myć włosy zwykłym szamponem,a w pozostałe dni chciałabym jakimś naturalnym.Jaki jest według Ciebie najlepszy??A może myć samym wywarem z pokrzyw??
Muszę myć je tyle razy bo mam długie i bardzo gęste wlosy, przez następne 2 dni olejek jest dalej wyczuwalny, a więc nie niweluje to jego działania. Używam go raz na tydzień, lub rzadziej. Raz na jakiś czas mycie zwykłym szamponem nie zaszkodzi.

Teraz mam zamiar kupić szampon Alepia z Biolandera. Nie można myć głowy samym wywarem. Służy on jedynie do spłukiwania.

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Ja wszelkie oleje i olejki zmywam bez większych problemów traktując włosy dwukrotnie szamponem Fitomed do włosów suchych i normalnych. Nie jest to produkt w pełni "naturalny", ale i tak zawiera mniej chemicznych detergentów od przeciętnego szamponu.

Ważna jest jedynie technika mycia (o której dowiedziałam się zresztą
z wizażu): szamponu wyjatkowo nie rozcieńczam wodą, tylko spieniam
w rękach i dopiero tak przygotowany nanoszę na skórę głowy oraz włosy.
A potem już tylko masuję, masuję i masuję...

W Indiach, gdzie pielęgnacja włosów przy pomocy różnej maści olejków to podstawa, używa się niekiedy do tego celu shikakai, ale w naszych warunkach to dość droga zabawa...
Niestety, Fitomet niezwykle mnie uczula.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:20   #125
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

W jaki sposób najlepiej jest stosować naftę??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 20:15   #126
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość

Niestety, Fitomet niezwykle mnie uczula.
Hmm...u mnie mimo wrażliwej skóry głowy i skłonności do alergii sprawdza się bardzo dobrze (w tym miejscu odpukać trzy razy w pień brzozy ), ale inspirowana Twoim postem spojrzałam przed chwilą bardziej krytycznym okiem na skład i rzeczywiście: Methyldibromoglutaronitri le i Phenoxyethanol - dwa silne alergeny z tego co mi się udało naprędce wyczytać...Zwariować można
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 01:09   #127
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Question Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Pokrzywa najlepsza jest w maju, można ją też zrywać na pocz. czerwca zanim zakwitnie.
Płukankę można zrobić ze świeżej bądź z suszonej.

Włosy myjesz normalnie szamponem, nakładasz odzywkę, spłukujesz włosy wodą, po czym polewasz je pokrzywą. Delikatnie wyciskasz i przez 15-20 min nie nakładasz ręcznika, aby płukanka wchłonęła się we włosy i skórę głowy.
I potem po tych 15-20 min splukuje czy nie?? Slyszalam tez ze po naparze swiezej pokrzywy wlosy moga miec zielonkawy odcien to prawda? Czy dobrze rozumiem ze wystarczy pokrzywe zalac wode i gotowac (ile?) i napar gotowy? Dziekuje za wyjasnienie
__________________


aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 13:01   #128
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez aktorecka Pokaż wiadomość
I potem po tych 15-20 min splukuje czy nie?? Slyszalam tez ze po naparze swiezej pokrzywy wlosy moga miec zielonkawy odcien to prawda? Czy dobrze rozumiem ze wystarczy pokrzywe zalac wode i gotowac (ile?) i napar gotowy? Dziekuje za wyjasnienie
Nie należy już spłukiwać pokrzywy. Ja mam włosy średni blond, z jaśniejszymi pasmami i pokrzywa ani nie zafarbowała ich na zielono, ani nie przyciemniła.

Pokrzywę wystarczy zalać wrzącą wodą, kubeczek przykryć i odczekać 20-30 min aż się zaparzy i ostygnie. Jeśli nie chcesz polewać nią całych włosów, taki napar można wcierać w samą, umytą skórę głowy, nie spłukiwać.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:01   #129
karoolcia201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Proszę bardzo .Moge komus oddac. Ja chce sie pozbyc troche moich wlosow ;D
karoolcia201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:18   #130
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Nie należy już spłukiwać pokrzywy. Ja mam włosy średni blond, z jaśniejszymi pasmami i pokrzywa ani nie zafarbowała ich na zielono, ani nie przyciemniła.

Pokrzywę wystarczy zalać wrzącą wodą, kubeczek przykryć i odczekać 20-30 min aż się zaparzy i ostygnie. Jeśli nie chcesz polewać nią całych włosów, taki napar można wcierać w samą, umytą skórę głowy, nie spłukiwać.
To wystarczy tylko kubeczek naparu żeby polać włosy?Ja zawsze robiłam tego litr Ale przecież jak zrobię tą płukankę i nie wytrę włosów ręcznikiem tylko będę tak chodzić to będzie mi kapać z włosów....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 18:35   #131
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
To wystarczy tylko kubeczek naparu żeby polać włosy?Ja zawsze robiłam tego litr Ale przecież jak zrobię tą płukankę i nie wytrę włosów ręcznikiem tylko będę tak chodzić to będzie mi kapać z włosów....
Wystarczy kubek, bo chodzi głównie o skórę a nie całe włosy. Po polaniu włosy można delikatnie wycisnąć, a na ramiona położyć ręcznik. Dobrze zadziała też masaż głowy, składniki odżywcze lepiej się wchłoną.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 19:23   #132
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

kokuryu
Wielkie dzięki
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:23   #133
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
kokuryu
Wielkie dzięki
Nie ma za co.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 08:22   #134
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Kokuryu
wybacz mają ciekawość ale napisz jakie szampony Alepia już miałaś, a jaki masz zamiar kupić teraz ? (Mam na większość szamponów straszną alergię nawet na te bez SLS więc mnie te z Biolandera zaintrygowały)
agocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 10:40   #135
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez agocz Pokaż wiadomość
Kokuryu
wybacz mają ciekawość ale napisz jakie szampony Alepia już miałaś, a jaki masz zamiar kupić teraz ? (Mam na większość szamponów straszną alergię nawet na te bez SLS więc mnie te z Biolandera zaintrygowały)
Z olejem drzewa Agar, ale nie kupiony w Biolanderze a przywieziony z Francji.
Miałam zamiar zamówić ten sam, ale widzę, że Biolander niestety nie działa. Może to przejściowe, mam nadzieję.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 13:56   #136
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny, apropos pokrzyw, czy cos takiego nadaje sie do picia i plukania w tym wlosów? Bo moja mama tego uzywala, zeby przestaly sie jej przetluszczac wlosy - dodawala po prostui do szamponu i pomoglo, natomiast mnie łeb swedział. Teraz zastanawiam sie, czy tego nie pic czasem, moze to wzomocni moje wlosy od srodka? http://www.alejahandlowa.pl/index.php?t=p,1223206
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:02   #137
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

To "coś" to nic innego jak sok z pokrzywy stabilizowany etanolem .
Można go oczywiście przyjmować wewnętrznie, o ile nie ma medycznych przeciwskazań.
Do płukania włosów się raczej nie nadaje, natomiast do wcierania w skórę głowy - owszem, chociaż ze względu na zawartość alkoholu może wysuszyć i podrażnić.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:05   #138
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

hm, no to nie wiem, moze wyprobuje, w moim przypadku nie ma przeciwskazan.....
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 15:19   #139
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
hm, no to nie wiem, moze wyprobuje, w moim wypadku nie ma przeciwskazan.....
Jeśli boisz się alkoholu w składzie, to na Allegro widziałam sok z pokrzywy bez tego dodatku:
http://www.allegro.pl/item193736804_..._wzmacnia.html
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 16:13   #140
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

dziekuje pomysle
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 17:03   #141
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny,a co by się stało jakbym wcierała w skórę głowy sok z pokrzyw,taki kupiony w aptece albo jakby mi się udało jakimś cudem go wycisnąć bez sokowirówki?Działałoby to jakoś?Tylko kiedy go wcierać,przed myciem czy po??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 20:58   #142
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a co by się stało jakbym wcierała w skórę głowy sok z pokrzyw,taki kupiony w aptece albo jakby mi się udało jakimś cudem go wycisnąć bez sokowirówki?Działałoby to jakoś?Tylko kiedy go wcierać,przed myciem czy po??
podlaczam sie do pytania, czy ten sok, do ktorego link wkleilam, moze miec jakis pozytywny wplyw na porost wlosow?
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 21:05   #143
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, apropos pokrzyw, czy cos takiego nadaje sie do picia i plukania w tym wlosów? Bo moja mama tego uzywala, zeby przestaly sie jej przetluszczac wlosy - dodawala po prostui do szamponu i pomoglo, natomiast mnie łeb swedział. Teraz zastanawiam sie, czy tego nie pic czasem, moze to wzomocni moje wlosy od srodka? http://www.alejahandlowa.pl/index.php?t=p,1223206
Ja też się zastanawiam nad kupnem tego właśnie soku.Ciekawe czy są gdzieś jego recenzje.....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 16:53   #144
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a co by się stało jakbym wcierała w skórę głowy sok z pokrzyw,taki kupiony w aptece albo jakby mi się udało jakimś cudem go wycisnąć bez sokowirówki?Działałoby to jakoś?Tylko kiedy go wcierać,przed myciem czy po??
Bez sokowirówki nie wyciśniesz soku. Ten sok Dermesy, jak napisała una creatura bella jest do picia nie do wcierania w skórę i faktycznie może podrażniać i wysuszać.

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
podlaczam sie do pytania, czy ten sok, do ktorego link wkleilam, moze miec jakis pozytywny wplyw na porost wlosow?
Na pewno pity zgodnie z zaleceniami wzmocni organizm i wpłynie też na jakość włosów...


Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiam nad kupnem tego właśnie soku.Ciekawe czy są gdzieś jego recenzje.....
... jednak to już nie to co świeża pokrzywa, ale z braku laku dobre i to.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 17:37   #145
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Wyczytałam , że pokrzywę można też zalewać nie tylko samym wrzątkiem ale mieszanką wody i octu (np.jabłkowego) lub samym zagotowanym octem (niweluje łupież). Ponoć ma lepsze działanie i można dłużej przetrzymywać taką miksturkę .
Co myślicie ?
Tu też o tym piszą : naturalne-kosmetyki.net/pielegnacja-wlosow.html
agocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:03   #146
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez agocz Pokaż wiadomość
Wyczytałam , że pokrzywę można też zalewać nie tylko samym wrzątkiem ale mieszanką wody i octu (np.jabłkowego) lub samym zagotowanym octem (niweluje łupież). Ponoć ma lepsze działanie i można dłużej przetrzymywać taką miksturkę .
Co myślicie ?
Tu też o tym piszą : naturalne-kosmetyki.net/pielegnacja-wlosow.html
Ocet jabłkowy jest cudownym środkiem przeciwgrzybiczym, więc taka mikstura na pewno poradzi sobie z uporczywym łupieżem.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:32   #147
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez agocz Pokaż wiadomość
Wyczytałam , że pokrzywę można też zalewać nie tylko samym wrzątkiem ale mieszanką wody i octu (np.jabłkowego) lub samym zagotowanym octem (niweluje łupież). Ponoć ma lepsze działanie i można dłużej przetrzymywać taką miksturkę .
Co myślicie ?
Tu też o tym piszą : naturalne-kosmetyki.net/pielegnacja-wlosow.html

Można też pokusić się o przyrządzenie oleju pokrzywowego. Fajna rzecz do masażu skóry głowy
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:50   #148
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Na jakimś forum czytałam,że dziewczyna wciera w skórę głowy sok wyciskany ze skrzypu.Co o tym myślicie?Pomaga to na coś?Też mam ochotę coś sobie powcierać....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 20:59   #149
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Ocet jabłkowy jest cudownym środkiem przeciwgrzybiczym, więc taka mikstura na pewno poradzi sobie z uporczywym łupieżem.
kurde z tego co tu wyczytuje to Ty znsz odpiwedzi na kazde pytanie..:P
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 23:15   #150
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez samaraelf Pokaż wiadomość
kurde z tego co tu wyczytuje to Ty znsz odpiwedzi na kazde pytanie..:P
Rzeczywiście,hehe.Dobrze, że mamy na wątku kokuryu
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.