..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 17:51   #4921
Ray1212
Zadomowienie
 
Avatar Ray1212
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań ;)
Wiadomości: 1 018
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Marisa ja kiedyś czytałam że po raz któryś stosując diete SB lepiej zacząć od drugiej fazy bo w 1 nie lecą już tak kilogramym,ale nie wiem kto to mówił... Po zakończeniu SB tyle przytyłaś? Ale po prostu źle jadłaś czy mało ruchu?

No to się jeszcze zastanowie i od jutra startuje
__________________
47/60

-14
-17
Ray1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:08   #4922
Marisa
Raczkowanie
 
Avatar Marisa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Ray1212 Pokaż wiadomość
Marisa ja kiedyś czytałam że po raz któryś stosując diete SB lepiej zacząć od drugiej fazy bo w 1 nie lecą już tak kilogramym,ale nie wiem kto to mówił... Po zakończeniu SB tyle przytyłaś? Ale po prostu źle jadłaś czy mało ruchu?

No to się jeszcze zastanowie i od jutra startuje
Dużo jadłam i mało ruchu.Choć bardzo długo nie jadłam chleba, ziemniaków starałam się nie jeść słodyczy ,moja słabość to duże ilości owoców i straszny po nich apetyt i jakoś tak wyszło.Chciałabym żeby tym razem było bez jojo ale jak będzie, zobaczymy.
__________________
Marisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:10   #4923
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cześć


Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość

Całkiem ładny jadłospis


Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj na obiad zjadłam taką sałatkę- wielki talerz sałaty + grillowane cząstki kurczaka + pomidor+rzodkiweka+ogórek +cebula czerwona+polane sosem jogurtowo czosnkowym- i najadłam się jak bąk (strsznie syte )

Cześć Gosiu , czego mało wody ? Ja wypijam tyle maksymalnie, nie daję rady więcej

sałatka brzmi super
Mówisz z tą wodą? kiedyś wypijałam powyżej 1,5l do 2l ostatnio bardzo mało piłam i teraz znowu się przestawiam.Dzisiaj wypiłam 1,5l i wiem, że więcej nie wypije, może z 2 łyczki

Cytat:
Napisane przez Ray1212 Pokaż wiadomość
Hej! ;* Mam pytanie byłam już kiedyś na SB schudłam 9kg przerwałam i przytyłam 2...

Mam teraz pytanie chce zacząć od nowa do zrzucenia mam jakieś 13 kg tak myśle do wakacji, mam zacząc od 1 czy 2 fazy?
Ray ja zaczęłam od I fazy, bo mam straszne ciągi na słodkie , ale nie trzymam się tego kurczowo jeśli uznam, że napady minęły i unormuje sobie czas posiłków to przejdę na II fazę ( jeszcze we wrześniu starłam się jeść zgodnie z SB, potem się zaniedbałam)

Dzisiejsze jedzonko:

Śn. Omlet (2 jajka) z pieczarkami, wędliną, papryką posypane chudym żółtym serem + pomidorek + kawa z mlekiem
IIŚn. 3 zawiajsy z szynki, żółtego sera, ogórka i pomidora.
O.Chili con carne (dałam dość dużo warzyw: 1/2 cebuli, 3/4 czerwonej papryki,puszka fasoli czerwonej,1/2 puszki pomidorów)
K.Biały ser z tuńczykiem i 2 ogórkami kiszonymi.

Nie ma drugiej przekąski, bo dopiero wróciłam z miasta późno zjadłam obiad i nie zdążę zjeść przekąski i kolacji
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:11   #4924
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Papraczkuuu, jutro nordic'uję po raz pierwszy
o ile się pogoda totalnie nie zepsuje. jeszcze dwa dni temu zapowiadali 13 stopni i lekkie zachmurzenie, teraz to już jedyne 8 i deszcz... szkoda gadać

Jestem przerażona faktem, że muszę jechać od siebie autobusem, stać na przystankach i jechać tramwajem, później chodzić w spodniach dresowych - chociaż i tak luźniejszych poliestrowych (opinających się na zadzie i udach niestety - jak kupowałam tak nie było oczywiście... heh). Czuję się fatalnie na samą myśl
Echhh, naprawdę bardzo źle mi ze sobą samą.
(ale to się zmieni!)
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 18:46   #4925
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

witam
a powiedzcie co sadzicie o takim jadlospisie
1-2 jajka ugotowane + salatka z salaty,pomidorka,rzezuchy i cebulki[bedzie jej ok szklanki moze troche wiecej bo malo mam warzywek jutro pojde kupic dopiero]
2-garsc orzechow wloskich,plasterek szynki z piersi indyczej z ogorkami kiszonymi 2-3
3-filet z mintaja z polowa malego kalafiora na parze
4-kawalek wedzonej makreli i jakies warzywko[pomidorek/ogorek/salata to zalezy co uda mi sie kupic]
5-wiesniak z cebulka pomidorem i salata

no i jak?wydaje mi sei ze nei jest zamalo i warzywka sa
kurcze chcialam wczoraj kupic papryki zeby moc sobie chrupac ale jak zobaczylam ze kosztuja 15zl to mi sie odechcialohehe chyba posadze sobie na ogrodku wlasna
do tego postaram sie pojechac na rowerek i jakies cwiczonka beda
prosze o rozgrzeszenie postanawiam poprawe i wracam grzecznie na kocyk juz tak grzecznie jak tylko bedzie to mozliwe tak zeby mi metabolizm nie zwolnil a moze nawet rozchulal sie jeszcze bardziej
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:18   #4926
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

hejka
u mnie po świętach nie dietowo,ale mam nadzieję,że uda mi się teraz naprowadzić na właściwe tory-tzn żeby to zrobić muszę wydać kasę na jedzenie;/
Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Papraczkuuu, jutro nordic'uję po raz pierwszy
o ile się pogoda totalnie nie zepsuje. jeszcze dwa dni temu zapowiadali 13 stopni i lekkie zachmurzenie, teraz to już jedyne 8 i deszcz... szkoda gadać

Jestem przerażona faktem, że muszę jechać od siebie autobusem, stać na przystankach i jechać tramwajem, później chodzić w spodniach dresowych - chociaż i tak luźniejszych poliestrowych (opinających się na zadzie i udach niestety - jak kupowałam tak nie było oczywiście... heh). Czuję się fatalnie na samą myśl
Echhh, naprawdę bardzo źle mi ze sobą samą.
(ale to się zmieni!)
cieszę się,że zaczniesz chodzić z kijkami
będą w pewnym pięknym kraju skandynawskim widziałam wiele razy starsze panie z kijkami i dopiero po powrocie do pl zauważyłam,że tutaj pojawiła się moda na nordic no i dobrze byleby tylko prawidłowo z tymi kijakmi chodzić,a nie włóczyć za sobą jak to sie czasem spotyka :/

karton,a ja mam pytanko-ile masz wzrostu i ile ważysz?Kiedyś widziałam Twoje zdj(ze skoków spadochronowych) i wg mnie to Ty szczupła jesteś,a zdecydowanie nie jesteś gruba.Oczywiście jeśli nie chcesz to nie musisz odp.
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:09   #4927
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
witam
a powiedzcie co sadzicie o takim jadlospisie
1-2 jajka ugotowane + salatka z salaty,pomidorka,rzezuchy i cebulki[bedzie jej ok szklanki moze troche wiecej bo malo mam warzywek jutro pojde kupic dopiero]
2-garsc orzechow wloskich,plasterek szynki z piersi indyczej z ogorkami kiszonymi 2-3
3-filet z mintaja z polowa malego kalafiora na parze
4-kawalek wedzonej makreli i jakies warzywko[pomidorek/ogorek/salata to zalezy co uda mi sie kupic]
5-wiesniak z cebulka pomidorem i salata

no i jak?wydaje mi sei ze nei jest zamalo i warzywka sa
kurcze chcialam wczoraj kupic papryki zeby moc sobie chrupac ale jak zobaczylam ze kosztuja 15zl to mi sie odechcialohehe chyba posadze sobie na ogrodku wlasna
do tego postaram sie pojechac na rowerek i jakies cwiczonka beda
prosze o rozgrzeszenie postanawiam poprawe i wracam grzecznie na kocyk juz tak grzecznie jak tylko bedzie to mozliwe tak zeby mi metabolizm nie zwolnil a moze nawet rozchulal sie jeszcze bardziej
Też kupowałam paprykę masakra z tymi cenami.
Jadłospis mi się podoba, ale niech wypowiedzą się ekspertki
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 21:00   #4928
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
cieszę się,że zaczniesz chodzić z kijkami
będą w pewnym pięknym kraju skandynawskim widziałam wiele razy starsze panie z kijkami i dopiero po powrocie do pl zauważyłam,że tutaj pojawiła się moda na nordic no i dobrze byleby tylko prawidłowo z tymi kijakmi chodzić,a nie włóczyć za sobą jak to sie czasem spotyka :/

karton,a ja mam pytanko-ile masz wzrostu i ile ważysz?Kiedyś widziałam Twoje zdj(ze skoków spadochronowych) i wg mnie to Ty szczupła jesteś,a zdecydowanie nie jesteś gruba.Oczywiście jeśli nie chcesz to nie musisz odp.
no więc właśnie, ja umówiłam się na lekcję nordic'a z instruktorem - bo właśnie chcę spalać te 400kcal i rozruszać 90% mięśni a nie ruszać kijkami byle ruszać...

co do mnie to wzrostu 163cm i wagi obecnie 61/2kg
długo byłam szczuplutka - 50kg a tak optymalnie ważyłam ok 53kg. także rozumiesz. moje wszystkie ubrania kupowane były kupowane na to 53/55kg.

no nie bardzo kochana, jakbyś zobaczyła moje nogi i tyłek to ucieklabyś w popłochu (udo = 60cm o ile już nie więcej). ja mam świadomość, że może ktoś kto waży np 70kg powie "chciałabym mieć taką figurę", ale co innego jak się utrzymywało wagę x lat a teraz... ciężko to zaakceptować, przez brak akceptacji też ciężko wrócić do dawnej wagi, przekonać się do sportu, spotkać z kimkolwiek z ludzi, których znałam w PL przed wyjazdem do DE bo przecież "oni mnie widzieli szczupłą, na pewno mnie zmierzą z niesmakiem". Blablabla

poza tym przez te wieczne tycie-chudnięcie (SB i po SB) mam rozstępy i okropny cellulit + jeszcze większe problemy z krążeniem (stewardessowe nogi)

i starczy smętów
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 22:29   #4929
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
no więc właśnie, ja umówiłam się na lekcję nordic'a z instruktorem - bo właśnie chcę spalać te 400kcal i rozruszać 90% mięśni a nie ruszać kijkami byle ruszać...

co do mnie to wzrostu 163cm i wagi obecnie 61/2kg
długo byłam szczuplutka - 50kg a tak optymalnie ważyłam ok 53kg. także rozumiesz. moje wszystkie ubrania kupowane były kupowane na to 53/55kg.

no nie bardzo kochana, jakbyś zobaczyła moje nogi i tyłek to ucieklabyś w popłochu (udo = 60cm o ile już nie więcej). ja mam świadomość, że może ktoś kto waży np 70kg powie "chciałabym mieć taką figurę", ale co innego jak się utrzymywało wagę x lat a teraz... ciężko to zaakceptować, przez brak akceptacji też ciężko wrócić do dawnej wagi, przekonać się do sportu, spotkać z kimkolwiek z ludzi, których znałam w PL przed wyjazdem do DE bo przecież "oni mnie widzieli szczupłą, na pewno mnie zmierzą z niesmakiem". Blablabla

poza tym przez te wieczne tycie-chudnięcie (SB i po SB) mam rozstępy i okropny cellulit + jeszcze większe problemy z krążeniem (stewardessowe nogi)

i starczy smętów
Wydaje mi się,że Cię rozumiem
wysłałam Ci wiad na pw w ramach smęcenia
super,że z instruktorem to masz pewność,że się nauczysz szybciej

dobrej nocy
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 00:49   #4930
qkson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Ty jesteś w 1 fazie? Jeśli tak, to cię zmartwię, wszelkie owoce, i produkty skrobiowe są zabronione. Makaron ryżowy także (ja opieram się na informacjach z książki doktorka) Informacje na temat dozwolonych produktów znajdziesz na początku tego wątku. Polecam także książkę Dieta South Beach Turbo.


Teraz doczytałam, że nie Pamiętaj żeby owoce łączyć z białkiem, bo wtedy na dłużej sycą. Makaron z fasolki mun jest czasem nazywany sojowym. On chyba jest dozwolony. Ryżowy jest dozwolony, 1/2 szklanki na porcję
Czytalałam, że makaron z fasolki jest dozwolony ale mam problem ze znalezieniem go muszę się wybrać do chińskiego sklepu jak znajdę chwilkę zamówiłam książkę już jakiś czas temu i czekam cierpliwie na pana 'dostarczyciela', bo jasna sprawa, że to będzie rzetelne źródło informacji. Póki co szukam informacji gdzie mogę, bo czasem mam wątpliwości co do pewnych produktów zamówiłam też książkę pana doktorka z przepisami, więc jak dojdzie to powrzucam ciekawsze. Z góry przepraszam jeśli coś się powtarza (wątpliwości czy przepisy w przyszłości) ale byłam niecierpliwa i gdybym chciała prześledzić całe forum to bym nigdy do Was nie dołączyła a nic tak nie motywuje jak towarzystwo innch Plażowiczek
mój dzisiejszy jadłospis:
ś: 2 jajka gotowane w wodzie z octem, 2 grillowane plastry bekonu kanadyjskiego, duszone pieczarki, fasolka
2 ś: jogurt
o: zupa z soczewicy, pomarańcza
p: garść pistacji
k: ryba i 1/2 kubka zielonego groszku

muszę pomyśleć nad pomysłami na łączenie białek i owoców! zadanie na weekend dziękuję za rady
qkson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 06:27   #4931
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziewczyny jestem zalamana ... przytylam 3 kg w tydzien!!! Normalnie rece mi opadaja jaka jestem glupia...

Najpierw Święta potem dużo stresu przez obrone magisterki i nie kontrolowałam sie zbytnio, a ostatnie dni to jeszcze troche alkohololu... no dobra sporo alkoholu, ale okazja byla:P

Kurde to aż nierealne 3 kg w tydzień... Mam nadzieje, żę część tego to woda:P Myślalam , ze sie poplacze jak spojrzalam na wage, ja nawet jojo zadnego nie mialam po Sb dwa lata temu, a teraz tal nagle 3 kg?? Musze przestac o tym myslec i wziac sie za siebie, bo bedzie zle...

Musialam sie Wam wyzalic jaka jestem glupia!!! (ale magister:P )
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 08:39   #4932
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Tiara, głowka do góry! Ale 3 kg w tydzień to tak mało realnie brzmi trochę... Poza tym waga mogła skoczyć też przez mięśnie albo przed okresem jesteś...?

qkson - brakuje mi uzupełnienia obiadu o coś większego, choćby kawałek kuraka wsadzony do zupy i groszek zielony to chyba nie na 1 fazę a pistacji do 30 dziennie.
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 08:49   #4933
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

witam
karton,ja za Ciebie kciuki cały czas trzymam
dziś zważę się,ale będę już po śniadaniu więc jakby nie było waga będzie wyższa niż na czczo
podejrzewam,że waga będzie ciut większa bo tak jak pisałam,jedzenie w ostatnim tygodniu było co najmniej IV fazowo...

dziś jestem już po jajecznicy z 2 jaj,smażonej na kiełbasce i 2 kromkach razowca i po 2 merci (wszystko jadam dubeltowo )

straszne te informacje w związku z samolotem prezydenckim najnowsze inf,że aż87 osób nie żyje...Szok
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 08:56   #4934
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Obecnie nie mam tv ale już czytam na internecie o tym...

U mnie na śniadanie będą 2 jajka na miękko, parę plasterków grilowanej szynki, pół pomidorka, rzodkiewka i pół wieśniaka...
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 09:59   #4935
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

jacy byli tacy byli,nie mnie oceniać,ale to ogromna tragedia narodowa...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:15   #4936
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

witam
wiecie co mnie to chyba rodzina nie kocha
jak dzis zaczelam dietke ladna to mi same pysznosci przygotowali;/
babcia upiekla moje ulubione ciacha z marmolada;/
a druga babunia zrobila pycha zupe owocowa i kupila drozdzowki,krowki,jakies ciacha
no i wez sie tu odchudzaj
ale bede twarda[chociaz sniadanie juz jadlam z niesmakiem kurcze te pomidory sa teraz takie ochydne]

a co do wypadku to faktycznie tragediano ciekawe co teraz zacznie sie dziac w tej polityce
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 10:51   #4937
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
witam
wiecie co mnie to chyba rodzina nie kocha
jak dzis zaczelam dietke ladna to mi same pysznosci przygotowali;/
ale jaka będziesz z siebie dumna jak nie ulegniesz pokusom
ale bede twarda[chociaz sniadanie juz jadlam z niesmakiem kurcze te pomidory sa teraz takie ochydne]
a mnie jakoś ostatnio udaje się kupować w miarę smaczne pomidory

Ja dziś zaszalałam ze śniadaniem- tym razem była wersja na słodko:
naleśniki (oczywiście z mąki pp i mleka 0,5%) z chudym twarożkiem i frużeliną truskawkową home made (z fruktozą), do tego bita śmietana light i inka z mlekiem 0,5%. Palce lizać
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:14   #4938
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem zalamana ... przytylam 3 kg w tydzien!!! Normalnie rece mi opadaja jaka jestem glupia...

Najpierw Święta potem dużo stresu przez obrone magisterki i nie kontrolowałam sie zbytnio, a ostatnie dni to jeszcze troche alkohololu... no dobra sporo alkoholu, ale okazja byla:P

Kurde to aż nierealne 3 kg w tydzień... Mam nadzieje, żę część tego to woda:P Myślalam , ze sie poplacze jak spojrzalam na wage, ja nawet jojo zadnego nie mialam po Sb dwa lata temu, a teraz tal nagle 3 kg?? Musze przestac o tym myslec i wziac sie za siebie, bo bedzie zle...

Musialam sie Wam wyzalic jaka jestem glupia!!! (ale magister:P )
faktycznie troszkę dużo jak na tydzień , ale teraz już tego nie cofniesz.Pomału ci zleci

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
a mnie jakoś ostatnio udaje się kupować w miarę smaczne pomidory

Ja dziś zaszalałam ze śniadaniem- tym razem była wersja na słodko:
naleśniki (oczywiście z mąki pp i mleka 0,5%) z chudym twarożkiem i frużeliną truskawkową home made (z fruktozą), do tego bita śmietana light i inka z mlekiem 0,5%. Palce lizać
Mniam
Ja na śniadanko mam zbieraninę 1/2 pomidora, 1/2 ogórka, 2 jajka na twardo i trochę makreli no i kawa of course
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:45   #4939
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
Kurde to aż nierealne 3 kg w tydzień... Mam nadzieje, żę część tego to woda:P Myślalam , ze sie poplacze jak spojrzalam na wage, ja nawet jojo zadnego nie mialam po Sb dwa lata temu, a teraz tal nagle 3 kg?? Musze przestac o tym myslec i wziac sie za siebie, bo bedzie zle...

Musialam sie Wam wyzalic jaka jestem glupia!!! (ale magister:P )
Gratuluję pani magister Te 3 kg to na pewno nie tłuszczyk. Przejdziesz na dietę i w tydzień waga wróci do normy. Nie ma co sie przejmować

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
witam
wiecie co mnie to chyba rodzina nie kocha
jak dzis zaczelam dietke ladna to mi same pysznosci przygotowali;/
babcia upiekla moje ulubione ciacha z marmolada;/
a druga babunia zrobila pycha zupe owocowa i kupila drozdzowki,krowki,jakies ciacha
no i wez sie tu odchudzaj
ale bede twarda[chociaz sniadanie juz jadlam z niesmakiem kurcze te pomidory sa teraz takie ochydne]
Właśnie kocha skoro piecze ulubione ciasta Twarda bądź. Nie poddawaj się bo nie warto!

Ja mam ochotę dzisiaj się poddać. Doła mam od rana i jeszcze ta tragedia. Pogoda też nie sprzyja...
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 12:57   #4940
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

jestem już po aerobiku-pot tak cudnie płynął po całym ciele

niestety słodyczom nie mówię nie-ogólnie to chyba coś zjem bo jakoś mi się zgłodniało

zapomniałam dodać,że zrobiłam sobie pilling z kawy-skóra suuper gładka po nim.Polecam.

Również gratuluję obrony-pamiętam jaka to ulga
u mnie humor też nie najlepszy,a ta tragedia to juz całkiem mnie dobiła...
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2010-04-10 o 13:14
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:05   #4941
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Hej ;* mam pytanie : co stosowałyście [lub stosujecie] w czasie tej diety żeby wasza skóra nie była taka hm... obwisła [?] ??
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:33   #4942
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Skórę podczas odchudzania należy nawilżać codziennie,żeby nie traciła jędrności i robić peelingi.
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:46   #4943
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

no i dobrze by było dodać ćwiczenia-może bieganie albo wykroki,skakanka.Choć czasem lepiej zacząć ćwiczyć od drugiej fazy bo jest w wątku wizażanka,która słabła jak ćwiczyła na pierwszej fazie(jeśli dobrze pamiętam)

i tak jak pisałam-polecam peeling z kawy mielonej-skóra rewelacyjna jest po nim
jakby nie było ćwiczenia+peelingi+balsam y (nawet te zwykłe niekoniecznie drogie z wyższej półki) ujędrnią skórę podczas dietowania
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2010-04-10 o 13:56
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:55   #4944
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Skórę podczas odchudzania należy nawilżać codziennie,żeby nie traciła jędrności i robić peelingi.
Dziękuję

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
no i dobrze by było dodać ćwiczenia-może bieganie albo wykroki,skakanka.Choć czasem lepiej zacząć ćwiczyć od drugiej fazy bo jest w wątku wizażanka,która słabła jak ćwiczyła na pierwszej fazie(jeśli dobrze pamiętam)

i tak jak pisałam-polecam pilling z kawy mielonej-skóra rewelacyjna jest po nim
Też dziękuję
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 19:12   #4945
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Oto mój dzisiejszy jadłospis :


śniadanie: owsianka na wodzie z orzechami

IIś: to wlasciwie byl moj obiad : piers z kurczaka z baklazanem i cukinia + miska sorówki z przeroznych warzyw po obiedzie zjadlam activie :/

P: pól chudego twarożku ze slodzikiem + łyzka jogurty nat.

kolacja: sałatka z wedzonego łososia, chudego twarogu, swiezego szpinaku i papryki

I mam smaka na cos slodkiego.. Dzisiaj bede pila piwko (wieem, ze nie mozna) Ja jednak wlasciwie staram sie zdrowo odzywiac, mozna powiedziec, ze jestem na III fazie i pewnych rzeczy sobie nie odmawiam..
Pozdrawiam wszystkie
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 08:16   #4946
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Mój na dzisiaj:

śn : twarożek na słodko z orzechami + bawarka
2 śn : łódeczka/czki z sałaty lodowej posmarowane białym serkiem homo odtłuszczonym z łososiem wędzonym i warzywami albo szynką i warzywami
obiad: kurczak w sosie szpinakowym z parmezanem
podwieczorek : pół wieśniaka z warzywami + łyżka słonecznika łuskanego
kolacja : talerz zupy brokułowej z grillowaną szynką
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 17:23   #4947
mossqa
Rozeznanie
 
Avatar mossqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 825
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

co sądzicie o tym, żeby trochę zasięgnąć z Montignaca i (od czasu do czasu!) zjeść np. grillowany camembert (nie łącząc z węglami), albo wgl jeść normalny nabiał (prócz mleka) i po prostu nie spożywać go z węglowodanami??
__________________
53,7 i na tym poprzestańmy!
bloguję bo lubię -->
Yummy & Tasty
mossqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 17:37   #4948
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

normalny nabiał tzn co?
można jeść przecież sery, mleko, jogurty, twarogi... po prostu o obniżonej zawrtości tłuszczu.

dziewczyny a ja mam takie pytanie...
1. dzisiaj jest 6 dzień 1 fazy. jestem niesamowicie ociężała, ospała, fatalnie się czuje już od początku. cukier mam w normie, co jest?
2. czy pijąc w tym czasie 2 szklanki mleka 2% i jedząc trochę więcej orzechów mogę bardzo sobie zaszkodzić i wpłynąć tym na efekt?
i 3. przed dietą miałam problemy z wypróżnianiem... a od początku diety nie byłam w toalecie ani razu :/ czy mogę napić się senesu? i jak z herbatami w ogóle smakowymi, np malinową?
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 17:51   #4949
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
normalny nabiał tzn co?
można jeść przecież sery, mleko, jogurty, twarogi... po prostu o obniżonej zawrtości tłuszczu.

dziewczyny a ja mam takie pytanie...
1. dzisiaj jest 6 dzień 1 fazy. jestem niesamowicie ociężała, ospała, fatalnie się czuje już od początku. cukier mam w normie, co jest?
2. czy pijąc w tym czasie 2 szklanki mleka 2% i jedząc trochę więcej orzechów mogę bardzo sobie zaszkodzić i wpłynąć tym na efekt?
i 3. przed dietą miałam problemy z wypróżnianiem... a od początku diety nie byłam w toalecie ani razu :/ czy mogę napić się senesu? i jak z herbatami w ogóle smakowymi, np malinową?
zamiast picia senesu poleciłabym siemie lniane.
to dla mnie dziwne,że mimo dużych ilości świeżych warzyw(bo chyba takie jadasz?) oraz pestek słonecznika,piciu około 2 litrów płynów(wody) masz problemy z wypróżnianiem a kefir piłaś?może on by Ci pomógł?

mi dopiero SB pomogło uregulować pracę jelit i w miarę systematycznie odwiedzam toaletę.Wcześniej zdarzało się nawet właśnie raz na kilka dni,ale to wówczas gdy jadałam mało pestek słonecznika czy warzyw świeżych

a czemu chcesz pić mleko 2%?może spróbuj te 0,5% im bardziej tłuste tym bardziej możesz mieć jeszcze gorsze problemy z wypróżnianiem.Przynajmnie j ja tak uważam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 18:02   #4950
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

nie, nie. po prostu byłam w kawiarnii 2 razy i byłam strasznie zziębnięta i napiłam się wtedy mleka, jak pytałam się o % to miało 2. normalnie w domu piję 0.0%

a to siemię lniane zalać ciepłą wodą i ten napar wypić, czy jak?

świeżych owoców jem masę, kefir też piję. mięso tylko chude...

a i jeszcze czy jest dozwolony makaron sojowy? w składzie ma tylko groch (70%) i fasolę mung (30%)

Edytowane przez Achnes
Czas edycji: 2010-04-11 o 18:03
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.