Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 09:09   #4231
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Complexion Perfector to też mój numer jeden ostatnio
A mogłabyś powiedzieć do kiedy jest promocja na mineralcosmetics.pl ?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:21   #4232
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

D o 30 czerwca
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:49   #4233
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
D o 30 czerwca
To się chyba skuszę na CP i kupię na zapas. używam koloru Elette Idealnie dopasowany, ehh, marzenie
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:27   #4234
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

zakupiłam ten nowy pędzelek od Pixie..dotarł dzisiaj wraz z refilem CP..Muszę stwierdzić, że na żywo nie wygląda zbyt.. hmm jak to napisać..solidnie i zachwycająco jak na zdjęciach..desing onego jest wręcz taki trochę odpustowy..pędzel jest bardzo lekki, ma pustą, jakby plastikową rączkę i mnie osobiście rozczarował bo zapłaciłam za niego 38 złociszy a dostałam coś na miarę pędzelka od Essence za dychę..no ale włosie ma rzeczywiście bardzo mięciutkie i przy dzisiejszym pierwszym praniu nie puściło fioletowej farby, tylko trochę powypadało przy aplikacji podkładu na twarz..zobaczymy jak będzie się zachowywał później..Podsumowując ABSOLUTNIE nie jest wart swojej ceny i bardziej polecam zainwestować te prawie 40 złociszy w Hakuro, Lucy lub tym podobne..no ale to jest tylko moje zdanie i jedyne co mogę życzyć to żeby żadna wizażanka, która go postanowi kupić (naprawdę radzę się porządnie zastanowić) nie podzieliła mojego rozczarowania tudzież losu
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:35   #4235
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jestes zbawieniem mialam nosa.... wlasnie myslalam ze bedzie z dotyku tego metalowego elementu i wgl podobny do tego...
http://allegro.pl/technic-eksluzywny...374115651.html

mimo wszystko naprawde wspolczuje nieudanego zakupu
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2012-06-21 o 21:36
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:45   #4236
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja ze swojej strony polecam flat topa z firmy sunshade minerals - używam go od pół roku, codziennie piorę a pędzel jest jak nowy.
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 04:20   #4237
nin4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Kochane, swoja przygodę z kosmetykami mineralnymi zaczęłam od Lily Lolo, jestem bardzo zadowolona, że je odkryłam bo w końcu nie mam maski na twarzy Ostatnio zaczęłam się jedna zastanawiać nad zmianą i pomyślalam o Pixie. Obecnie używam podkładu China Doll z Lily Lolo, czy mogłybyście mi doradzić jaki odcień z Pixie byłby dla mnie najlepszy? Wg poradnika ze strony jestem latem i powinnam wybierać w następujących: CALISTA, BREENA, TITANIA lub AILIVE
nin4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 07:50   #4238
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
a ja ze swojej strony polecam flat topa z firmy sunshade minerals - używam go od pół roku, codziennie piorę a pędzel jest jak nowy.
Jeżeli chodzi o ten z drewnianą rączką - mam go od roku i ciągle wygląda jak nowy (kupiłam w zestawie 3 szt.)
Niestety nie można go już nigdzie kupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dunshade minerals.jpg (41,0 KB, 43 załadowań)
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 18:30   #4239
Bomblica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
GG do Bomblica
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

andzia1971 dzięki! już zamówiłam próbki i będę testować
__________________
Mój blog

http://paznokietki-justyny.blogspot.com/
Bomblica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:20   #4240
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ooo widzę że na Allegro wyprzedają podkłady Cover De Luxe w woreczkach strunowych o różnych gramaturach. To chyba ostatnie sztuki Szkoda, bo lubiłam CDL Ciekawe czy firma wprowadzi jakąś dodatkową formułę zamiast CDL.
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:43   #4241
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez BukaBuka Pokaż wiadomość
Ooo widzę że na Allegro wyprzedają podkłady Cover De Luxe w woreczkach strunowych o różnych gramaturach. To chyba ostatnie sztuki Szkoda, bo lubiłam CDL Ciekawe czy firma wprowadzi jakąś dodatkową formułę zamiast CDL.
Super ze napisalas o tej wyprzedazy, udalo mi sie upolowac ostatnie 4 gramy w moim odcieniu tez mam nadzieje ze cos wprowadza, bo nowa formula totalnie mi nie podchodzi.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 14:15   #4242
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Denerwuje mnie Pixie. Najpierw usuwają 2 formuły (w tym moje kochane Cover de Luxe) i zostawiają tylko nową. Jakoś się z tym pogodziłam i postanowiłam, że zamówię próbki Complexion Perfector. A tutaj czytam na aukcji "Postanowiliśmy bardzo znacząco zredukować paletę odcieni Pixie na rzecz nowych, atrakcyjnych produktów." Z 84 odcieni zostanie 15 + wprowadzą rzekomo jakieś nowe.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:33   #4243
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie Pixie. Najpierw usuwają 2 formuły (w tym moje kochane Cover de Luxe) i zostawiają tylko nową. Jakoś się z tym pogodziłam i postanowiłam, że zamówię próbki Complexion Perfector. A tutaj czytam na aukcji "Postanowiliśmy bardzo znacząco zredukować paletę odcieni Pixie na rzecz nowych, atrakcyjnych produktów." Z 84 odcieni zostanie 15 + wprowadzą rzekomo jakieś nowe.
Kompletnie tego nie rozumiem... myślałam, że zależy im właśnie na szerokiej gamie kolorów podkładów, chcą się tym wyróżniać. Te "nowe, atrakcyjne produkty" to będą pewnie róże albo cienie, które bez problemu można dostać w Polsce z marek takich jak EDM czy Lily Lolo, a z kolei nie ma w ich ofercie odcienia podkładu, który mi odpowiada, i po obcięciu palety wśród podkładów Pixie też nie będzie.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:47   #4244
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Kompletnie tego nie rozumiem... myślałam, że zależy im właśnie na szerokiej gamie kolorów podkładów, chcą się tym wyróżniać. Te "nowe, atrakcyjne produkty" to będą pewnie róże albo cienie, które bez problemu można dostać w Polsce z marek takich jak EDM czy Lily Lolo, a z kolei nie ma w ich ofercie odcienia podkładu, który mi odpowiada, i po obcięciu palety wśród podkładów Pixie też nie będzie.
Mam identyczne odczucia. Nie rozumiem strategii Pixie. Odchodzą od tego, co było właśnie ich mocną stroną.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 18:36   #4245
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mój kolor breena 3 też likwidują Masakra gdzie ja teraz znajdę podkład.Czy któraś wizażanka kupiła nowy pędzel
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 20:41   #4246
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Mój kolor breena 3 też likwidują Masakra gdzie ja teraz znajdę podkład.Czy któraś wizażanka kupiła nowy pędzel
Mój to Breena 1.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 21:39   #4247
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dobrze, że już od kilku miesięcy szukałam nowego podkładu (zniechęcona głownie polityką cenową i wycofaniem CDL) i przeszłam na Lumiere, które cenowo wychodzą na chwilę obecną dużo lepiej.
Szkoda mi Pixie, bo naprawdę wierzyłam w tą markę, a idzie trochę w złym kierunku.
Potrafię zrozumieć, że nie wszystkie odcienie cieszą się taką samą popularnością, ale ich duży wybór był jedną z wielkich zalet kosmetyków Pixie.
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 22:09   #4248
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Dobrze, że już od kilku miesięcy szukałam nowego podkładu (zniechęcona głownie polityką cenową i wycofaniem CDL) i przeszłam na Lumiere, które cenowo wychodzą na chwilę obecną dużo lepiej.
Szkoda mi Pixie, bo naprawdę wierzyłam w tą markę, a idzie trochę w złym kierunku.
Potrafię zrozumieć, że nie wszystkie odcienie cieszą się taką samą popularnością, ale ich duży wybór był jedną z wielkich zalet kosmetyków Pixie.

podpisuje sie rekami i nogami wraz z przejsciem na lumiere

watku nie kasuje z ciekawosci bo traktuje go troszke jak telenowele ze zbuntowanym bohaterem i jestem ciekawa co dalej
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 22:33   #4249
inamata
Raczkowanie
 
Avatar inamata
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 196
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mój kolor też znika.
__________________
j. angielski
j. niemiecki
j. włoski
j. szwedzki



inamata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 22:50   #4250
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zamierzałam testować Ayperi i Breenę, ale one również będą wycofane. Szkoda, znikają kolory z odcieniem oliwki, która okazała się najlepsza dla mnie...
Czy odcienie z formuły CP są takie same jak w CDL? Ciekawe w jakich tonacjach będą te nowe kolory ?

Edytowane przez maga.pol
Czas edycji: 2012-07-12 o 22:54 Powód: uzupełnienie
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 06:46   #4251
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Question Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez fortepianistka Pokaż wiadomość
Dobrze, że już od kilku miesięcy szukałam nowego podkładu (zniechęcona głownie polityką cenową i wycofaniem CDL) i przeszłam na Lumiere, które cenowo wychodzą na chwilę obecną dużo lepiej.
Szkoda mi Pixie, bo naprawdę wierzyłam w tą markę, a idzie trochę w złym kierunku.
Potrafię zrozumieć, że nie wszystkie odcienie cieszą się taką samą popularnością, ale ich duży wybór był jedną z wielkich zalet kosmetyków Pixie.
Która formuła w lumiere odpowiada complexion perfector w pixie Trzeba się rozglądnąć za czymś nowym
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 12:35   #4252
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A wycofują kolor Elette 1? Orientuje się któraś z Was?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:12   #4253
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
A wycofują kolor Elette 1? Orientuje się któraś z Was?
elette 1,2,3 zostaje uff...i faylinn 2 też,chociaż tyle
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:15   #4254
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mojego Tinkerbell'a też nie bedzie, nosz ku*** alem się zdenerwowała dobrze, że mam dwa pudelka CP jedno poziom 1 i drugie poziom 2, więc na jakiś czas wystarczy
Ja rozumiem, że chcieli uszczuplić ilość odcieni, ale aż tak?!? z 84 na 15? ciekawe jakie będą te nowe odcienie i ile ich będzie, 3?, mam nadzieję, że będzie coś z oliwkowymi tonami, bo takie odcienie mi najlepiej pasują.... Jeśli nie, to chyba pozostanie mi poszukiwanie czegoś nowego....

A ten nowy pędzel jak dla mnie nieciekawy..... Wcześniejsza wersja była ładniejsza
rozczarowuje mnie ta firma.....

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-07-13 o 13:17
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:29   #4255
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mają być małe bazy kolorystyczne np oliwkowe, beżowe, i trzeba sobie będzie samemu mieszać odcienie.Mnie to nie odpowiada.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 13:38   #4256
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Mają być małe bazy kolorystyczne np oliwkowe, beżowe, i trzeba sobie będzie samemu mieszać odcienie.Mnie to nie odpowiada.
Mnie też nie, bo znowu trzeba będzie poświęcić czas i pieniądze na testy
Moje Shaylee zostaje, tyle, że w numerach 1, 3, gdzie 1 jest dla mnie za jasne, a po zimie 3 trochę za ciemne Gdyby jednak nadal był dostępny NF, to pewnie bym miksowała czy próbowała innych kolorów, a skoro nie ma, to nie mam co testować
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 21:00   #4257
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja też jestem zbulwersowana. Tyle czekania na nową formułę, potem miesiące sprawdzania, testowania kolorów. nareszcie trafiłam w 10, właśnie dlatego, ze jest aż tyle odcieni. Nigdy żaden podkład tak dobrze mi nie leżał jak CP. Mogłabym go używać naprawdę przez długi, długi czas, podobnie jak wiele innych użytkowniczek, przełykając nawet tę niewyobrażalną cenę za taką jakość. A tymczasem Pani Sylwia pokazała ciastko i szybko zamknęła je za szybką. Ja tego NIE-RO-ZU-MIEM! Jaki sens, jaki cel? CCzy aż takie małe jest zainteresowanie tymi kosmetykami, ze się nie opłaca utrzymywać produkcji? Sądząc po zainteresowaniu na samym tylko Wizażu - nie. O co chodzi?
Wiele z nas myślało swego czasu, że wycofywanie NF i CdL to blef, okazało się, że jednak nie, więc pewnie teraz będzie tak samo. Do tego mam wrazenie, że zostawiane są te mniej popularne odcienie - jakoś z Wizażu kojarzę największe zainteresowanie odcieniami Tinkerbell, Ayperi, Breena, Calista. Może dlatego, że oliwkom i blado-oliwkom jest tak trudno trafić w swoje odcienie i nagle dostały to, czego bezskutecznie tego poszukują u innych producentów? Więc dlaczego to zabierać???
Ja trafiłam w Shaylee 2 i Blossom 3 na lato, obu odcieni już nie będzie. Nie stać mnie teraz, żeby kupić sobie nawet jeden z nich za prawie 70 z przesyłką, zwłaszcza, ze zapasy na lato i jesień mam, ale już na przyszły rok nie starczy. Czy pani Sylwia liczy na taką właśnie frustrację?
Jestem bardzo, bardzo rozczarowana.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 23:20   #4258
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny, a ma może któraś z Was jakąkolwiek informacje odnośnie korektorów? Czy będą kiedyś jeszcze w ofercie?
Co do odcieni, to współczuję dziewczyną, których odcień został wycofany, moja Calista na szczęście zostaje.


aaa i przepraszam, że nie na temat, ale czy do różu nadaje się pędzel kabuki?
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 23:36   #4259
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dla mnie to jest delikatanie mówiąc niezrozumiałe, i jeszcze NOWE odcienie?? Kiedy ludzie już zapoznali się z odcieniami teraz likwidacja plus NOWE??

Komu się chce wiecznie kupować (i to nie tanie) próbki, wiecznie dobierać odcienie? Juz mogli zamiast nowych zostawic więcej obecnych...
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:12   #4260
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Mają być małe bazy kolorystyczne np oliwkowe, beżowe, i trzeba sobie będzie samemu mieszać odcienie.Mnie to nie odpowiada.
średnio mi się ten pomysł podoba gdybym chciała sama się bawić to już dawno zamówiłabym sobie jakies półprodukty z kolorowki.com (tam tez mozna kupić bazy kolorystyczne) i się bawiła, no ale pożyjemy zobaczymy.....


inc0rrect też się dziwię po co wycofywac tyle znanych już klientkom odcieni i wprowadzać nowe? żeby zarobić na próbkach?

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-07-14 o 09:13
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.