Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 09:22   #4651
domino14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

A więc chciałam sie wam pochwalić, że bum bum i tummy tack za mną. Łatwo nie było ale dałam z siebie wszystko Mam do was pytanie i mam nadzieje, że nie było już o tym gdzies wcześniej. Czy nie wydaje sie wam, że program classic jest najtrudniejszy? Bo w tego co przegladam rozpiskę zajmuje on najwięcej czasu. Postanowiłam zacząć od właśnie tego programu i nie wiem czy to była dobra decyzja...
domino14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:02   #4652
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez domino14 Pokaż wiadomość
A więc chciałam sie wam pochwalić, że bum bum i tummy tack za mną. Łatwo nie było ale dałam z siebie wszystko Mam do was pytanie i mam nadzieje, że nie było już o tym gdzies wcześniej. Czy nie wydaje sie wam, że program classic jest najtrudniejszy? Bo w tego co przegladam rozpiskę zajmuje on najwięcej czasu. Postanowiłam zacząć od właśnie tego programu i nie wiem czy to była dobra decyzja...
Zależy, co kto lubi tak naprawdę w Silm&Lift jest dużo Cardio axe, a w Lift &Sahpe Bum Bum. Jeśli ktoś nie lubi Bum Bum, a jest dużo takich osób, to ten program będzie mu się wydawał trudniejszy Classic jest po prostu mieszanym programem, nie powiedziałabym, że najtrudniejszym, przynajmniej dla mnie nie był.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:41   #4653
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Pierwszy tydzień za mną Miałam dziś małe problemy ze zrobieniem bez przerywania tummy tuck hihi, mięśni brzucha to ja nie mam wyrobionych Ale wiadomo z każdym razem będzie lepiej. A jak tam wasze efekty?? Ja porobiłam zdjęcia przed i się wymierzyłam, ale dopiero po skończeniu programu chcę tę czynnośc powtórzyc, żebym widziała, mam nadzieję, duże efekty
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 21:08   #4654
incia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej laski.
Chciałabym zaczać cwiczenia które tak zachwalacie, tylko ze nigdzie nie moge znalesc linka, ani opisu, pomożecie.? Naprawde chciałabym w koncu sie cieszyc z wygladu wlasnego tyłeczka.
a jak tam wasze pupencje.? cwiczenia pomogly.?
poprosze link na meila jak cos.


Edytowane przez incia22
Czas edycji: 2012-08-26 o 21:10
incia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 22:02   #4655
latinka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

witam!
melduję zrobienie pierwszego tygodnia BBL : )
ze wzgledu, ze jestem chudzina, robie Lift & Shape


a Wam jak tam idzie?
ja jestem niesamowicie zmotywowana, bo już widzę efekty lekkiego podniesienia pupy ciekawe co będzie po 30 dniach juz się nie moge doczekac
__________________
Nie farbuję włosów od: maj 2011
Wracam do naturalnego koloru!
latinka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 12:22   #4656
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

czy i ja mogę dostać ten program??
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:56   #4657
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

latinka_89 ja również jestem po 1-szym tygodniu. Dziś miałam po raz pierwszy sculpt, jak dla mnie nie jest ciężki do zrobienia, chyba muszę zwiekszyc obciążenie Co do efektów to narazie nie przyglądałam się sobie, także jedyny efekt, który zauważyłam to fantastyczne samopoczucie I na pewno brzuch mam mniejszy, ale to na pewno dlatego że odkąd zaczęłam cwiczyc to jem regularnie, nie opycham się i ograniczam słodyczę, a to mi w zupełności wystarcza, żeby brzuszek się spłaszczył Na koniec całego planu dokonam dopiero pomiarów i zrobię zdjęcia

Co do dziewczyn które sie pytały o rozpiskę to na 119 stronie w poście nr 3568 jest cała rozpiska wszystkich planów A filmiki są na chomiku, trzeba szukac.
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 02:20   #4658
kaskada24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Czy mogłabym prosić kogoś o przesłanie mi tego programu?
Nigdzie nie mogę znaleźć, oprócz na chomiku (a z niego nie mogę skorzystać)
Byłabym wdzięczna
kaskada24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:11   #4659
turquoise_001
Przyczajenie
 
Avatar turquoise_001
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 1
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

I ja ćwiczę, kończe własnie pierwszy tydzień dołączam sie do was! Mam sie zmierzyć?
To moje drugie podejście. Po pierwszym nie mogłam usiąść na pupie przez3 dni i odpuściłam. Teraz (od kilku miesięcy) zasuwam na siłownię przynajmniej 3 razy w tyg, wiec zakwasy minimalne.

Polubilam uczucie posiadania zakwasów skończylam swoj BBL na dziś. Wieczorem mam w planach Body Step

Edytowane przez turquoise_001
Czas edycji: 2012-08-28 o 07:13
turquoise_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 12:03   #4660
latinka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

__MalaCzarna__ ja dzisiaj robie moj pierwszy Sculpt i troche sie go boje, bo jest dluuuugi faktycznie, samopoczucie mam swietne, nawet nie pomyslalam, ze to moze byc dzieki BBL :P

nie mam w zamiarze sie mierzyc, bo siedze teraz w rodzinnym domu i nie ma mowy o zdrowej diecie jem to, na co mam ochote, slodyczy nie unikam, ale za to staram sie jesc duzo warzyw, owocow, unikam pieczywa BBL zaczelam z mysla o posladkach, kiedys je regularnie cwiczylam i dostawalam mase komplementow na temat pupy :P komplementy sie skonczyly, a ja patrzac w lustro na moja pupe powiedzialam O NIE! trzeba ja podniesc!

zycze wytrwalosci wszystkim! trzymam za Was kciuki dziewczyny
__________________
Nie farbuję włosów od: maj 2011
Wracam do naturalnego koloru!
latinka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:35   #4661
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

skonczylam program

polecam wszystkim bo jak na miesiac cwiczen efekty są widoczne gołym okiem
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 06:24   #4662
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
skonczylam program

polecam wszystkim bo jak na miesiac cwiczen efekty są widoczne gołym okiem
To super To pochwal się jakie masz efekty? Ubytek cm, a może masz zdjęcia przed i po ?


No ja już po sculptcie, dzis sobie wzięłam cięzsze hantelki, bo akurat dziś byłam w sklepie i zakupiłam po 3 kg. Ale tam gdzie było trzymanie dwóch ciężarków to uzywałam jednego 3kg i jednego 2 kg bo dwóch po 3kg nie dawałam rady.

Edytowane przez __MalaCzarna__
Czas edycji: 2012-08-29 o 17:40
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:23   #4663
latinka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ojj cos czuje, ze nie bede lubic Sculpt'a cwiczenia w lezeniu, lub w kucaniu sa dla mnie strasznie ciezkie. Mialam na drugi dzien zakwasy na rekach, wiec cwiczenia dzialaja, chociaz nie ukrywam, ze kilka cwiczen pomijalam, ze wzgledu na ich trudnosc moze po kilku razach zrobienia Sculpta bedzie lepiej

__MalaCzarna__. a jakie wczesniej obciazenie stosowalas? ja mam tylko półkilogramowe hantelki i mam po nich zakwasy, nie wiem czy mam kupic 1 kg czy 2 kg...

inc0rrect gratuluję! bedziesz kontynuowac program, czy zaczynasz cos innego?
__________________
Nie farbuję włosów od: maj 2011
Wracam do naturalnego koloru!
latinka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 18:22   #4664
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja w sculptcie nie umiem za bardzo tego podnoszenia na rękach i okręcania się raz na jedną raz na drugą stronę, mam nadzieję że wiecie o co chodzi Ale mam sculpt co drugi dzień więc w końcu na pewno ogarnę to
Pierwszy sculpt robiłam z hantelkami 2kg a drugi już 3 kg. Wcześniej cwiczyłam tamilee na ręcę więc już trochę miałam je wzmocnione.

Oj dziś mialam w planach cardio i bumbum. Cardio zrobiłam ale bumbum nawet połowy nie zrobiłam, bo jakoś dziwnie się czułam, aż musiałam isc zwymiotowac heh
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:25   #4665
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Właśnie wróciłam z Ukrainy... Za każdym razem podziwiam ich dupki, czym to jest spowodowane, że 95% ukrainek ma taki tyłeczek, taki wypięty kuperek *.*
Dzisiaj zaczynam bum bum... Zmotywowały mnie ukrainki ^^ i plan jest taki, codziennie (pon-pt) bum bum a weekendami cardio Axe dla rozluźnienia i dla zabawy, co o tym myślicie?
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 20:35   #4666
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z Ukrainy... Za każdym razem podziwiam ich dupki, czym to jest spowodowane, że 95% ukrainek ma taki tyłeczek, taki wypięty kuperek *.*
Dzisiaj zaczynam bum bum... Zmotywowały mnie ukrainki ^^ i plan jest taki, codziennie (pon-pt) bum bum a weekendami cardio Axe dla rozluźnienia i dla zabawy, co o tym myślicie?
Myślę, ze lepiej robić wg rozpiski
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 11:25   #4667
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Myślę, ze lepiej robić wg rozpiski
Zobaczę jeszcze wiem tylko że po wczorajszym BB mam zakwasy w pośladkach
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 11:47   #4668
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Mała czarna

Nie mam zbyt dużych różnic w cm, ale wizualnie efekt cudo widzę BARDZO dużą różnice, po zaledwie miesiącu ćwiczen


ale napiszę swoje wymiary przed po

przed:

talia- 63cm
pupa-87cm
udo-47cm

po

talia-60,5cm
pupa-89cm
udo-48cm

robiłam oczywiście trening ten na rzeźbę

i od razu piszę, aby nie zniechęcać dziewczyn co chcą schudnąć, bo nie chcę nikogo zniechęcać do tego treningu, to mówię że:
-miałam trening na rzeźbę, więc nie miałam w rozpisce ćwiczen cardio na spalanie
-jadłam dużo, nie redukowałam kalorii, wcinałam ciasta, słodycze, myślę, że jak zredukujecie kalorie to na pewno schudniecie
-do diety dołożyłam białko, w 3 i 4 tygodniu ćwiczen, piłam je po treningu, i myślę że dlatego tak mi mięsnie urosły, jak nie będziecie przestrzegac posiłków okołotreningowych i jeść tyle białka to wątpie by urosły Wam mięsnie


ogólnie jestem zadowolona, 2cm w pupie czystych mięsni i to u osoby która w pupie nigdy nie tyje to na prawde cudo

co do rąk- na początku trząsł mi się tłuszczyk na ramionach w czasie ćwiczen - teraz zero tłuszczu, nic mi się nie trzęsie jest rzeźba, widać mięśnie na rękach ale są one delikatne i kobiece więc nie ma się co bać
i jak mówiłam nie ma dużej różnicy w cm, ale wizualnie ciało wygląda na wysportowane i zgrabniejsze


latinka- przeszlam do treningu Ewy Chodakowskiej dla zaawansowanych - po BB spokojnie dałam rade zrobic ten ponoc trudny trening za pierwszym razem od początku do konca

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2012-09-01 o 11:49
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 20:16   #4669
yourhabit
Raczkowanie
 
Avatar yourhabit
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 188
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej dziewczyny Pomyślałam, że w sumie mogłabym też zacząć, ale problem w tym, że nie za bardzo wiem gdzie moge znaleźć filmiki do tych ćwiczeń..
yourhabit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 22:09   #4670
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja też poprosiłabym o link
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 22:30   #4671
agn_s11
Raczkowanie
 
Avatar agn_s11
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

i ja, i ja
__________________
ćwiczę z Ewą od 07.08.2012r.

skalpel: 14
killer: 16
turbo spalanie: 16

agn_s11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 00:21   #4672
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

To przeczytajcie parę poprzednich stron
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 15:26   #4673
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

rzuć link bo szukam i nie mogę znaleźć tych ćwiczeń, a na chomiku trzeba płacić
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 17:49   #4674
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
rzuć link bo szukam i nie mogę znaleźć tych ćwiczeń, a na chomiku trzeba płacić
A co ja jestem wróżka chrzestna? Wystarczy przejrzeć wątek, link był już dużo razy albo posłużyć się wyszukiwarką.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2012-09-02 o 19:54
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 19:44   #4675
eyesgree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
A co ja jestem wróżka chrzestna? Wystarczy przejrzeć wątek, link był już dużo razy albo posłużyć się wyszukiwarką.
to po co w ogóle odpisujesz, jak nie chcesz innym pomóc!!!!!! Ciągle odpisujesz jakieś bzdury zamiast podać innym, jak proszą, a skoro o to proszą to chyba nie mogą znaleźć. A ty tylko zaśmiecasz odpowiedziami egoistycznymi.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
to po co w ogóle odpisujesz, jak nie chcesz innym pomóc!!!!!! Ciągle odpisujesz jakieś bzdury zamiast podać innym, jak proszą, a skoro o to proszą to chyba nie mogą znaleźć. A ty tylko zaśmiecasz odpowiedziami egoistycznymi.
dla tych co szukają i szukają
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/justysmyk_fizjo/...azil+Butt+Lift ja nie mam wolnego transferu więc nie pobrałam plikuale bede go sobie po prostu za każdym razem otwierać
eyesgree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 09:50   #4676
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez eyesgree Pokaż wiadomość
to po co w ogóle odpisujesz, jak nie chcesz innym pomóc!!!!!! Ciągle odpisujesz jakieś bzdury zamiast podać innym, jak proszą, a skoro o to proszą to chyba nie mogą znaleźć. A ty tylko zaśmiecasz odpowiedziami egoistycznymi.
Jigoku po to odpisuje bo zapewne ma już dosyć ciągłych próśb o link.
I to jest zaśmiecanie przez leniwe panienki nie będące łaskawe posłużyć się wyszukiwaką, więc jak Ci się nie podoba forum to tu nie pisz, skoro jesteśmy takimi egoistkami.

JEST TU JAKIŚ MODERATOR?! Przydałoby się w końcu coś tu zrobić, bo większość wypowiedzi jest w stylu " proszę dajcie linka!"
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 11:58   #4677
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
Jigoku po to odpisuje bo zapewne ma już dosyć ciągłych próśb o link.
I to jest zaśmiecanie przez leniwe panienki nie będące łaskawe posłużyć się wyszukiwaką, więc jak Ci się nie podoba forum to tu nie pisz, skoro jesteśmy takimi egoistkami.

JEST TU JAKIŚ MODERATOR?! Przydałoby się w końcu coś tu zrobić, bo większość wypowiedzi jest w stylu " proszę dajcie linka!"
Jeśli na innych wątkach lub na pw ktoś prosi mnie (czyt. leniwą panienkę) o link to ZAWSZE odpisuję, nie muszę robić łaski . A linki do bbl już znalazłam, jeśli któraś z szukających nie wie skąd ściągnąć, to piszcie pw to Wam prześlę
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 12:09   #4678
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

inc0rrect super efekty, pozazdrościc Ja łapki tez właśnie chcę troszkę wymodelowac, nie mam ich masywnych ani otłuszczonych ale chcę miec tak ładnie wyrzeźbione

Ja po dwóch tyg. mogę powiedziec że nogi mi się wysmukliły i brzuszek spadł. Ale nie chcę się sobie przyglądac za często bo wtedy nie będę widziała efektów i mogę stracic motywacje. A tak po całym miesiącu mam nadzieję zobaczyc duuużą różnicę

Trzymajcie się
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 12:11   #4679
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziewczyny, wyluzujcie... fakt faktem prośby o link się pojawiają kilkakrotnie na każdej stronie, jak nie macie ochoty udzielać pomocy to nie odpowiadajcie na posty tego typu, ale bez nerwów, ok? Lepiej chwalcie się postępami w ćwiczeniach, ja dziś znowu BB.
Liczę na fajny tyłek, <3
5 dni BB
2 tygodnie wakacji <3
i od października normalny program <3
Mrrrr
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:04   #4680
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
JEST TU JAKIŚ MODERATOR?! Przydałoby się w końcu coś tu zrobić, bo większość wypowiedzi jest w stylu " proszę dajcie linka!"
Już parę razy zgłaszałam, a dzisiaj napisałam do moderatora Niestety dla kogoś kto chce się dowiedzieć jakie są efekty może być uciążliwe przekopywanie się przez powtarzające się co 3 posty głupie pytania. Zwłaszcza, że istnieje wyszukiwarka....

Ja na razie przerwałam BBL, robię tylko niektóre części, bo na razie ćwiczę z Tiffany Rothe Mimo to po samym BBL były bardzo fajne efekty i jak wrócę na studia na pewno jeszcze raz sobie zrobię
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.