Mamusie Listopadowe 2015 część II! - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 19:06   #1321
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki ale nie skacze pod sufit mam CHYBA chłopca. Zapisałam sie na czwartek do niej prywatnie, niech mi da 100procent na to.
Jak leos zasnie to nadrobie bo mam duzo a neta z tel mi ucina co chwilą.
Oj czemu wszystkie się smucą jak ma być Chłopiec.
Grunt żeby zdrowe było
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 19:14   #1322
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki ale nie skacze pod sufit mam CHYBA chłopca. Zapisałam sie na czwartek do niej prywatnie, niech mi da 100procent na to.
Jak leos zasnie to nadrobie bo mam duzo a neta z tel mi ucina co chwilą.
A co gin dokładnie Ci powiedziała?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 19:29   #1323
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

tż chce jutro jechać oglądać podwójne wózki ale jakoś nie mam weny. chciałam przy okazji kupić coś do wyprawki ale nie mam płci potwierdzonej na 100procent...

znowu zapomniałam zapytać o poród

tylkokasia nastawiłam się na córkę, miałam takie marzenie by mieć parkę, mam już syna i chciałam poprzestać na dwójce...

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Cześć!
Pierwszy raz wklejam Wam dziś mojego brzucha, wydaje mi się spory jak na koniec 19tc
Dodam jeszcze prezenty ciuszkowe od mojej siostry

A teraz biorę się za moją listę wyprawkową
śliczne

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
A Ja jestem zła od 5 rano, mąż mnie obudził żebym zrobiła zamówienie forniru ja oczywiście jeszcze spałam i sie pomyliłam potem było odkręcanie i wyjazd po zamówienia do sklepów meblowych a chciałam coś małemu kupić to już nie zdązyłam bo kurier miał przyjechać z kołyską a że mieszkam z rodzicami to powiedziałam co zamówiłam i oczywiście mama z którą mam kiepskie stosunki z pretęsjami po co tak wcześnie kupuje jak by nie chciała tego dziecka albo miała nadzieję że się nie urodzi i się wkurzyłam nawet jej nie otwarłam, leżę i staram się nie denerwować nawet nie mam się komu pożalić bo moja mamusia kocha tylko siostrę jej męża i dwoje wnuków uznaje co jest przykre , cały czas żałuję że się z powrotem wprowadziłam do tego domu.
przykro że mama ma takie nastawienie do wnuka

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej ja juz po połówkowym i w sumie troche zła
Chyba bedziemy mieć synka, moze przeczucia sie nie sprawdzily jednak. Nie bylo dokladnie widac ale gin powiedziala ze widzi raczej jajeczka. Ja na zdj tez widze tyle ze to nie potwierdzone w stu procentach. Mały wypiał sie dupskiem do przodu. :-*
Korci zeby isc jeszcze prywatnie i sprawdzic . waży 395g a długości nie znam i za to tez jestem zła bo chyba powinnam dopytac a z wrazenia mi wypadło. Najwazniejsze ze jest zdrowy i wszystko ok

I rowiez dostalam na glukoze ale jakos sie tym nie martwie, trzeba i koniec.
podobnie jak u mnie

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy wy tez widzicie tu siusiaka wypiety dupka w rozkraku
no chyba chłopak ale znawcą nie jestem

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
no cześć !
jestem po wizycie, gin zbadała tętno dziecka i stwierdziła że nie ma żadnego zagrożenia, uff. Serce bije jak dzwon. Pytała czy miałam kiedyś kolkę nerkową, ale nie miałam. Kazała mi jeść 3x dziennie (wow!) nospe, i magnez jak jej powiedziałam o skurczach łydek.
Następna wizyta za tydzień, wtedy będzie mi robić usg też, więc zobaczę szkraba. Dobrze, że wszystko ok , kamień z serca
całe szczęście
Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Wow!dziewczyny, czuje moją malutką! Jest pukanie i motylki! Za co uczucie!
no wreszcie zaczęła fikać

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Kiedyś chciałam przez Internet kupić w tym sklepie kurtkę dla Młodego, ale naczytałam się opinii, że rozmiar rozmiarowi nie równy no i z materiałami też bywa różnie... Więc bez dotykania wolałam nie zamawiać. Szczęście, że pepco i kik mam rzut beretem to chociaż tam szaleję

Muszę dziś swojego przyprzeć i wybrać wreszcie imię!
daj znać co z imieniem
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Super, że dała o sobie znać Moje dziecię się uaktywniło podczas warsztatów

Warsztaty super, wracam obładowana upominkami. Był też konkurs, tzn losowanie nagród. Ja już siedziałam taka zrezygnowana, a na samym końcu wylosowali mnie haha Na poprzednich warsztatach też wygrałam nagrody, więc chyba mam szczęście
super! z jakiej strony masz informacje o tych warsztatach? gdzie one były?
Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund

Pozdrowienia dla Was
hej!
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Wstawiam fotkę wczorajszych upominków z warsztatów. Zapomniałam jeszcze o probiotyku Lacibios Femina i dwóch deserkach Humana, które można było degustować, a ja wzięłam do domu
a ta nagroda to pieluchy?

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
A co gin dokładnie Ci powiedziała?
znowu miała ten stary aparat, poprzednio testowała jakiś lepszy. no i mówi że na nim tylko rozmiar dziecka może sobie sprawdzić, ale ją przycisnęłam że mi mówiła, że teraz określi płeć. długo szukała i w końcu orzekła że chyba chłopiec ale głowy nie daje
dlatego prywatnie się umówiłam na czwartek do jej drugiego gabinetu
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 19:36   #1324
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Poziomkowa89, strona: www.swiadomamama.pl
Warsztaty były w Poznaniu, w hotelu Novotel. Kolejne będą w grudniu. Zawsze rano jest część skierowana do rodziców dzieci do lat 3, a po południu dla ciężarnych.

A te pieluchy to nagroda


A poprzednio byłam na warsztatach Mamo to ja, ale widzę, że dopiero jesienią je wznowia i nie ma jeszcze rozpiski gdzie będą.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm


Edytowane przez poznanianka1990
Czas edycji: 2015-07-10 o 19:38
poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:09   #1325
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Poziomkowa89, rozumiem co przezywasz, również nie planuje więcej dzieci niz moja dwójka, i tak samo mocno zależało mi na dziewczynce

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Ale u Ciebie jeszcze nic przesadzone, moze miło się zaskoczysz, życzę Ci tego
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:42   #1326
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość

Kupiłam wreszcie sukienkę Bilans - 4 dni poszukiwań - 3h spędzone dzisiaj w silesii - 5x wchodzenie do Mohito No ale jest :P
Pokaż sukienkę
Ja się dzisiaj też przymierzałam dużo sukienek, ale żadnej nie kupiłam. Zainteresowała mnie jedna, w Simple, ale jeszcze pojadę do silesi właśnie popatrzeć, co tam jest.

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
tylkokasia nastawiłam się na córkę, miałam takie marzenie by mieć parkę, mam już syna i chciałam poprzestać na dwójce...
Dlatego lepiej się nie nastawiać. Wszystko jest w głowie, nasze szczęście przede wszystkim.
Na pocieszenie napiszę, że wg mnie, lepiej się dogaduje rodzeństwo tej samej płci Jest duża szansa, że będą mieli to samo hobby, te same zainteresowania. Głowa do góry! Ja tam się cieszę, że będę miała dwie córeczki. Hania się już nie może doczekać siostrzyczki Przytula brzuch, śpiewa do brzucha, głaszcze, całuje i pyta, czy siostrzyczka też się do niej przytula z drugiej strony
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:05   #1327
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Chyba bedziemy mieć synka, moze przeczucia sie nie sprawdzily jednak. Nie bylo dokladnie widac ale gin powiedziala ze widzi raczej jajeczka.
Gratuluję U mnie też przeczucia zawiodły, ale najważniejsze, ze dzieciaczek zdrowy
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
no cześć !
jestem po wizycie, gin zbadała tętno dziecka i stwierdziła że nie ma żadnego zagrożenia, uff.
Super
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja siedzę w pracy i nie wiem czy niedługo nie pójdę już na zwolnienie bo niestety stresuje się tutaj tylko, a raczej nikt nie doceni tego że pracuję... Nawet koleżanka która urodziła rok temu radzi mi zwolnienie. sama nie wiem co robić...
Myślę, że zwolnienie to nic złego, zwłaszcza że piszesz o stresie i tym, że pracodawca nie docenia wysiłków. Zobaczysz, że odpoczynek to ogromna wartość przed porodem
Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Wow!dziewczyny, czuje moją malutką! Jest pukanie i motylki! Za co uczucie!
Wspaniała wiadomość U Ciebie chyba nie było stanów pośrednich - ja to rozumiem, bo bardzo się martwiłam, że cisza.

tylkokasia Kurczę, z opisu to brzmi naprawdę niedobrze. Trzymam kciuki, żeby to był pierwszy i ostatni raz z takimi atrakcjami...

Cytat:
Napisane przez yasminnn Pokaż wiadomość
Miło mi, że powstała taka grupa wsparcia Tez jestem mamusią listopadową dokladnie 21 tc.
Mój skarb to synuś, ma 16 cm i jest super imprezowy czuć go co pare sekund
Witaj
Gratuluję synka - bardzo oryginalne imię wybraliście.

fasterka Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Wczoraj słyszałam w radiu, że najmniejszy wcześniak w polsce, który ważył po urodzeniu nie całe 400gr, zmarł mimo, że lekarzom udało się go odratować i po opuszczeniu szpitala ważył 3kg. Rodzice w szoku bo mówili, że nie wiedzą co się stało bo mały Ksawery miał apetyt i wszystko było dobrze...
To musi być ogromny strach, oby żadnej z nas to nie spotkało
Czytałam Rozmawiałam z kilkoma osobami obeznanymi w temacie - niestety dzieciaczek naprawdę sporo przeszedł od samego początku. Teraz wypowiedzi lekarzy są dość enigmatyczne, obawiam się, że coś zatajają. Znam wiele historii z takimi odratowanymi wcześniakami i niewiele kończy się całkowitym powrotem do zdrowia i sprawności.

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki ale nie skacze pod sufit mam CHYBA chłopca. Zapisałam sie na czwartek do niej prywatnie, niech mi da 100procent na to.
Jak leos zasnie to nadrobie bo mam duzo a neta z tel mi ucina co chwilą.
Mam nadzieję, że obawy przejdą. Najważniejsze, że maluszek zdrowy
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 07:48   #1328
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dzis jedziemy oglądać te podwójne wózki. Sa takie brzydkie ze pewnie wrócę wkurzona. No i mialam cos pokupować do wyprawki ale wena mnie opuściła.
Jedynie na cebuszke zapoluje choć na necie pewnie taniej.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 08:12   #1329
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Wczoraj miałam wizytę u gina. Moja hemoglobina dalej leci w dół, już jest bliżej dolnej granicy gin jeszcze nie alarmował, ale spróbuję poprawić wyniki przez dietę. No i dalej mam zasadowy mocz więc muszę brać żurawinę. I do tego magnez na skurcze. Wczoraj rano jak się trochę przeciągnęłam to złapał mnie taki okropny ból w łydce, że myślałam że się popłaczę. Od początku ciąży przytyłam 4,8kg więc nie jest źle
A dzisiaj w nocy moja kuzynka urodziła córcię

Edytowane przez lexie42
Czas edycji: 2015-07-11 o 08:16
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 08:22   #1330
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Lexie mi się tez pojawiły skorcze, łydek i palcy od stóp. Straszny ból.I wczoraj dopadło mnie ogromne zatwardzenie, Pół nocy się męczyłam :|
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 08:40   #1331
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Oj czemu wszystkie się smucą jak ma być Chłopiec.
Grunt żeby zdrowe było
my się mega cieszyliśmy na chłopca, ale tak jak pisze poziomkowa - ona już ma synka wiec chciała parkę mieć. ja też bym chciała drugą córe
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 09:13   #1332
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Gaabbi kupiłam coś takiego Nie jest tak ciemna jak na zdjęciu. Czuję się w niej komfortowo bo jest z takiego śliskiego, dopasowującego się materiału

Poziomkowa rozumiem Twój zawód bo chciałaś parkę...dobrze, że dzidzia zdrowa

Nie wpisuję jeszcze na listę póki nie ma 100% pewności

Lexie, Wonderka ja też biorę magnezu dużo...mimo to czuję np. po całym dniu chodzenia skurcze w łydkach Ciekawe ile tego będziemy brały im starsza ciąża będzie

cornflower_girl też po przemyśleniu uważam, że lekarze pewnie coś zataili. Nie wszystko było powiedziane...może nie wszystko zrobione aby było jeszcze lepiej. Smutne to wszystko...Lepiej nie rozmawiajmy zbyt często na takie tematy żeby nie mieć głupich myśli potem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150710_162002.jpg (69,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150710_162137.jpg (61,2 KB, 43 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:18   #1333
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Witajcie weekendowo ja dziś bawię się na weselu zobaczymy ile będę mieć siły
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:21   #1334
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Hej wszystkim w weekendowy poranek, chyba w końcu się wyspalam

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość

Dlatego lepiej się nie nastawiać. Wszystko jest w głowie, nasze szczęście przede wszystkim.
Na pocieszenie napiszę, że wg mnie, lepiej się dogaduje rodzeństwo tej samej płci Jest duża szansa, że będą mieli to samo hobby, te same zainteresowania. Głowa do góry! Ja tam się cieszę, że będę miała dwie córeczki. Hania się już nie może doczekać siostrzyczki Przytula brzuch, śpiewa do brzucha, głaszcze, całuje i pyta, czy siostrzyczka też się do niej przytula z drugiej strony
Słodka ta Twoja córeczka

Mnie temat rozczarowania płcią jest bardzo bliski, bo sama mam 2 młodsze siostry, a ojciec całe życie marzył o synu... Znowu teściowa ma 2 synów i też nie doczekała się córeczki.


Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Myślę, że zwolnienie to nic złego, zwłaszcza że piszesz o stresie i tym, że pracodawca nie docenia wysiłków. Zobaczysz, że odpoczynek to ogromna wartość przed porodem


Przydałoby mi poodpoczywac trochę, teraz niestety mam mało czasu dla siebie po pracy a poza tym śpię krócej niż bym chciała. Jednak ciągle boję się zdecydować na odejście, bo myślę sobie co ja będę robić tyle czasu sama w domu?

A jak tam Twoje opuchniecia, przeszło? Ja też przez kilka miałam spuchniete kostki, ale dzisiaj po nocy wreszcie zeszło

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Dzis jedziemy oglądać te podwójne wózki. Sa takie brzydkie ze pewnie wrócę wkurzona. No i mialam cos pokupować do wyprawki ale wena mnie opuściła.
Jedynie na cebuszke zapoluje choć na necie pewnie taniej.
Poziomkowa, nie nastawiaj się tak negatywnie, na pewno da się znaleźć ładny wozeczek głowa do góry

A ile mniej więcej dziewczyny płacicie za taką poduszkę do spania? Ja widziałam w smyku (chyba ???) Za około 180 zł, trochę droga...
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam wizytę u gina. Moja hemoglobina dalej leci w dół, już jest bliżej dolnej granicy gin jeszcze nie alarmował, ale spróbuję poprawić wyniki przez dietę. No i dalej mam zasadowy mocz więc muszę brać żurawinę. I do tego magnez na skurcze. Wczoraj rano jak się trochę przeciągnęłam to złapał mnie taki okropny ból w łydce, że myślałam że się popłaczę. Od początku ciąży przytyłam 4,8kg więc nie jest źle
A dzisiaj w nocy moja kuzynka urodziła córcię
Jaka masz hemoglobine jeśli można wiedzieć? U mnie 12,3 i dostałam receptę na feroplex roztwór doustny - wypilam już 3 dawki... Dietę też staram się pilnować oczywiście.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:25   #1335
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Witajcie weekendowo ja dziś bawię się na weselu zobaczymy ile będę mieć siły
Udanej zabawy i najedz się pyszności
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:26   #1336
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość

Jaka masz hemoglobine jeśli można wiedzieć? U mnie 12,3 i dostałam receptę na feroplex roztwór doustny - wypilam już 3 dawki... Dietę też staram się pilnować oczywiście.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Mam 11,9 a zaczynałam od 13,5. Na razie żadnych leków na to nie biorę.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:30   #1337
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Mam 11,9 a zaczynałam od 13,5. Na razie żadnych leków na to nie biorę.
Rozumiem, czyli u Ciebie dość mocno spadło, ja zaczynałam z 12,7. Mam nadzieję, że nadrobisz dietą


Verumka, też bym się chętnie pobawila na weselu niestety w rodzinie nic się nie zapowiada, a znajomi też jacyś mało zdecydowani w tej kwestii idziemy za to dzisiaj do mojej znajomej na jej 30. urodziny, niestety impreza w klubie na mieście, więc dla mnie teraz średnio rozrywkowo.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:37   #1338
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Witajcie Ja dopiero się niedawno obudziłam, mąż dał mi pospać Ale po śniadaniu muszę ostro wziąć się za poprawianie mojej pracy mgr...

Iclosemyeyes, ja dziś chcę sobie zamówić tą dużą cebuszkę, oczywiście przez Internet, bo wychodzi najtaniej, ewentualnie znalazłam jeszcze w sklepie w Poznaniu w podobnej cenie, ale to nie jest prawdziwa cebuszka, bo ma inne wypełnienie.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:38   #1339
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cześć dziewczyny w środę o 11 będę miała robione usg 4d, w Lublinie kosztuje 150 zł. Dostane filmik i zdjęcia, ale najważniejsze że sprawdzimy czy z Malutką wszystko jest ok. A jutro idę na IP bo z posiewu moczu wyszła mi bakteria i mój lekarz musi mi wypisać antybiotyk. Trochę się przestraszylam ale lekarz powiedział mi ze to jest bardzo częste i ze antybiotyk powinien wystarczyć no i oczywiście powtórzenie badań.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 09:50   #1340
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Udanej zabawy i najedz się pyszności
Dzięki taki właśnie mam zamiar
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:57   #1341
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Przydałoby mi poodpoczywac trochę, teraz niestety mam mało czasu dla siebie po pracy a poza tym śpię krócej niż bym chciała. Jednak ciągle boję się zdecydować na odejście, bo myślę sobie co ja będę robić tyle czasu sama w domu?
A jak tam Twoje opuchniecia, przeszło? Ja też przez kilka miałam spuchniete kostki, ale dzisiaj po nocy wreszcie zeszło

A ile mniej więcej dziewczyny płacicie za taką poduszkę do spania? Ja widziałam w smyku (chyba ???) Za około 180 zł, trochę droga...
Pokrzywa i leżenie z nogami w górze pomogły

Co do organizacji czasu na zwolnieniu - chodzę na zajęcia ruchowe, sporo gotuję (ha, rozwijam się kulinarnie), proste prace domowe, zaległości książkowe (głównie tematyka dziecięca), potrzebuję też drzemki w ciągu dnia. Do tego mam kilka kolezanek, które mają już dzieci - spotkania z nimi.

Odnośnie poduszek - zastanawiam się nad trzema:
Supermami
Cebuszka
Motherhood

lexie Gratulacje dla siotry. U mnie też są straszne skurcze, ale magnez bardzo pomaga. I rozciąganie nóg.

wonderka Magnez polecam. Co do przemiany materii - ona faktycznie jest gorsza w II połowie ciąży

srebrna_smuga To spódniczka, czy sukienka? Świetna

verumka Baw się dobrze

Odnośnie ciążowych zakupów - sprawiłam sobie piłkę gimnastyczną - siedzę na niej zamiast fotela, relaksuję się z nogami w górze na piłce. Ma dobrze przygotowywać miednicę do porodu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 10:06   #1342
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Pokrzywa i leżenie z nogami w górze pomogły

Co do organizacji czasu na zwolnieniu - chodzę na zajęcia ruchowe, sporo gotuję (ha, rozwijam się kulinarnie), proste prace domowe, zaległości książkowe (głównie tematyka dziecięca), potrzebuję też drzemki w ciągu dnia. Do tego mam kilka kolezanek, które mają już dzieci - spotkania z nimi.

Odnośnie poduszek - zastanawiam się nad trzema:
Supermami
Cebuszka
Motherhood

lexie Gratulacje dla siotry. U mnie też są straszne skurcze, ale magnez bardzo pomaga. I rozciąganie nóg.

wonderka Magnez polecam. Co do przemiany materii - ona faktycznie jest gorsza w II połowie ciąży

srebrna_smuga To spódniczka, czy sukienka? Świetna

verumka Baw się dobrze

Odnośnie ciążowych zakupów - sprawiłam sobie piłkę gimnastyczną - siedzę na niej zamiast fotela, relaksuję się z nogami w górze na piłce. Ma dobrze przygotowywać miednicę do porodu.
Wow to Ty się super przygotowujesz Też robię podobne rzeczy na zwolnieniu, gotowanie, sprzątanie, spacery, drzemki, wypady na miasto bo wcześniej nie było na to czasu
To jest właśnie sukienka a wygląda jakby była spódnica osobno, miła odmiana

Ah...idę się ogarniać bo wstyd leżeć na kanapie ;p Mąż dzisiaj wysprzątał mi mieszkanie, pomogłam ile mogłam i w zamian pomyślę o obiadku
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 10:19   #1343
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Pokrzywa i leżenie z nogami w górze pomogły

Co do organizacji czasu na zwolnieniu - chodzę na zajęcia ruchowe, sporo gotuję (ha, rozwijam się kulinarnie), proste prace domowe, zaległości książkowe (głównie tematyka dziecięca), potrzebuję też drzemki w ciągu dnia. Do tego mam kilka kolezanek, które mają już dzieci - spotkania z nimi.

Odnośnie poduszek - zastanawiam się nad trzema:
Supermami
Cebuszka
Motherhood

lexie Gratulacje dla siotry. U mnie też są straszne skurcze, ale magnez bardzo pomaga. I rozciąganie nóg.

wonderka Magnez polecam. Co do przemiany materii - ona faktycznie jest gorsza w II połowie ciąży

srebrna_smuga To spódniczka, czy sukienka? Świetna

verumka Baw się dobrze

Odnośnie ciążowych zakupów - sprawiłam sobie piłkę gimnastyczną - siedzę na niej zamiast fotela, relaksuję się z nogami w górze na piłce. Ma dobrze przygotowywać miednicę do porodu.
A wiesz, że chciałam ostatnio pić pokrzywe żeby żelazo sobie poprawić, ale na mojej herbatce jest napisane, że nie zaleca się pić w ciąży

Co do tych aktywności, to widzę że się nie nudzisz zazdroszczę zdolności kulinarnych, sama jestem lewuskiem w tej kwestii, ale chyba będę musiała poćwiczyć przed porodem, żeby później nie paść z głodu jak zostanę sama z małą w domu niestety u mnie spotkania z koleżankami odpadają, bo niestety nie mam żadnych mam w swoim otoczeniu, tylko raczej dziewczyny bez zobowiązań - niestety trochę się teraz rozmijamy...

Co do poduszek to ja na żywo widziałam wlasnie te ostatnia, dzieki za linki do pozostałych, pewnie na którąś się zdecyduje

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 11:26   #1344
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Oj mój często też tak mówi że chciałby już ja mieć przy sobie i tulic w ramionach
Do mojego mam wrażenie, że chyba nie dociera cały czas pyta się jak się czuję, jak brzuszek, ale o dziecku mało napomina, bardziej tak czysto organizacyjnie, gdzie z łóżeczkiem, gdzie rzeczy, jak usadzić fotelik

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki ale nie skacze pod sufit mam CHYBA chłopca. Zapisałam sie na czwartek do niej prywatnie, niech mi da 100procent na to.
Jak leos zasnie to nadrobie bo mam duzo a neta z tel mi ucina co chwilą.
Kochana Domyślam się tylko, że jesteś mocno rozczarowana, jednak nastawiałaś się na córcię... Wierzę, że jeszcze trochę i ochłoniesz i zaczniesz cieszyć się bratem dla Leosia

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam wizytę u gina. Moja hemoglobina dalej leci w dół, już jest bliżej dolnej granicy gin jeszcze nie alarmował, ale spróbuję poprawić wyniki przez dietę. No i dalej mam zasadowy mocz więc muszę brać żurawinę. I do tego magnez na skurcze. Wczoraj rano jak się trochę przeciągnęłam to złapał mnie taki okropny ból w łydce, że myślałam że się popłaczę. Od początku ciąży przytyłam 4,8kg więc nie jest źle
A dzisiaj w nocy moja kuzynka urodziła córcię
Gratulacje dla kuzynki !


Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Witajcie weekendowo ja dziś bawię się na weselu zobaczymy ile będę mieć siły
Udanej zabawy, ale Wam fajnie

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
A wiesz, że chciałam ostatnio pić pokrzywe żeby żelazo sobie poprawić, ale na mojej herbatce jest napisane, że nie zaleca się pić w ciąży
Sok z pokrzywy można śmiało pić, kieliszek dziennie jak dobrze pamiętam na pół godziny przed posiłkiem do tego dobrze popić sokiem pomarańczowym, lub przełknąć z witaminą C, lepiej się wchłania. U mnie działało w połączeniu z actiferolem dało super wyniki
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 12:13   #1345
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Witajcie Ja dopiero się niedawno obudziłam, mąż dał mi pospać Ale po śniadaniu muszę ostro wziąć się za poprawianie mojej pracy mgr...

Iclosemyeyes, ja dziś chcę sobie zamówić tą dużą cebuszkę, oczywiście przez Internet, bo wychodzi najtaniej, ewentualnie znalazłam jeszcze w sklepie w Poznaniu w podobnej cenie, ale to nie jest prawdziwa cebuszka, bo ma inne wypełnienie.
mnie właśnie mąż zamówił tę cebuszkę 170 cm długości z aukcji mam info, że "posiada specjalistyczne wypełnienie z mikroperły styropianowej o średnicy 0,5 do 1,5 mm" - to jest chyba ta prawdziwa tak?

Amelia, Twój mąż może ma bardziej praktyczne podejście, ale pewnie też się nie może doczekać

a co do imienia dla maleństwa to zostanie Malwinka czy jeszcze myślicie?


Ja chciałam pić herbatkę pokrzywową (kiedyś piłam długo, żeby włosy wzmocnić) i tak na mojej było napisane a teraz dostałam od teściowej do picia sok z kiszonego buraka i jeszcze nie otworzyłam, bo boję się co to takiego
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 12:16   #1346
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Iclosemyeyes, tak, to ta prawdziwa Nazywa się cebuszka Podasz link do aukcji?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 12:18   #1347
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

http://allegro.pl/poduszka-cebuszka-...497008648.html tutaj chyba wyszła najtaniej, wzięliśmy wzór żyrafki
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 12:31   #1348
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cornflower_girl a magnez mogę bez lekarza? Bo wcześniej brałam a skurcze przed ciążą potrafiłam mieć takie, że mięsień mi się zapadał i aż dziurę w łydce miałam.

Mam nadzieje opanować jakoś moje jelita, wcześniej były problematyczne ale wczoraj to masakra.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 12:54   #1349
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Co do organizacji czasu na zwolnieniu - chodzę na zajęcia ruchowe, sporo gotuję (ha, rozwijam się kulinarnie), proste prace domowe, zaległości książkowe (głównie tematyka dziecięca), potrzebuję też drzemki w ciągu dnia. Do tego mam kilka kolezanek, które mają już dzieci - spotkania z nimi.


lexie Gratulacje dla siotry. U mnie też są straszne skurcze, ale magnez bardzo pomaga. I rozciąganie nóg.
Mój czas na zwolnieniu wygląda praktycznie tak samo, poza zajęciami ruchowymi A co do skurczy to rano czasami aż ze strachu się nie przeciągam, bo boję się tego okropnego bólu w łydce. Po obiedzie polecę po magnez i mam nadzieję, że przejdzie.

Ja już wysprzątałam całe mieszkanie, teraz kończę obiad bo zaraz mąż z pracy wróci. Dziś kurczak w sosie koperkowym, ryż brązowy i ogórek kiszony
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 13:03   #1350
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/poduszka-cebuszka-...497008648.html tutaj chyba wyszła najtaniej, wzięliśmy wzór żyrafki
Dokładnie o tej myślałam i też mi się najbardziej podoba wzór żyrafki
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 16:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.