Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 15:34   #91
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cześć w nowym wątku. A ja dzisiaj zaczynam 34 tc i od wtorku jestem w szpitalu.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:34   #92
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
dziewczyny pytanie do tych którym odszedł pan czop czy tego bylo dużo???
Podobno cały jest wielkości pomarańczy i niektórym takie cos wychodzi na raz





Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Ratunku dziewczyny mam tak cholerny ból w prawym pośladku, że nie mogę w ogóle chodzić, promieniuje do nogi, to rwa czy jak ?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Tez mnie wlasnie rwa dopadła.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:40   #93
Gabi_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 29
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Paula a to czemu w szpitalu ??
Gabi_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:42   #94
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
No to pierwsza trójka rodzimy Pewnie jeszcze Dzikaśliwka jest z nami
Oczywiście, że jestem! Ja tam się w październiku na porodówkę wybieram i nie ma bata, żebym przed 31 października nie urodziła Koło 20 października to się biorę za mycie okien i sprzątanie w szafach, albo jak moja koleżanka - mężowi dwa busy karcherem umyła i bóli dostała

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
No nieeee... pocytowałam pełno i potem patrzę, a tam link do nowego wątku

Dziewczyny mam pytanie. Prałyście normalnie w pralce te kocyki i poduszeczki minky? Bo się boję, że coś się z nimi stanie.

Peachella, bardzo słaby ten artykuł według mnie. Koleś pisze jakieś chaotyczne pierdoły np. o tym amoniaku w antyperspirantach i jego związku z rakiem (badania tego nie potwierdzają). A ta historia z Chinami? Come on... Nie mówię, że USG nie ma wpływu na kobietę i dziecko, bo tak naprawdę naukowcem nie jestem, więc ręki sobie nie dam uciąć. Nie chodzi mi o poglądy w tym artykule, ale bardziej o to, że temat jest przedstawiony kompletnie bez ładu i składu, nierzetelnie i jeszcze jego tezą jest to, że w sumie kobiety są durne i same sobie szkodą
Ja tak samo i klopa!

wizaz_pl, no właśnie widzę, że mamy wspólne koleżanki. Z Anetą to tak bardziej się kumplowałam, razem studiowałyśmy,potem się kontakt trochę urwał, jak wyjechali, a Ania to żona kolegi męża.

U mnie już wszystko gotowe, w komodzie poukładane, torby popakowane, wózek i fotelik stoją. Także tylko czekanie pozostało
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:48   #95
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Szyjka mi się skraca i mam założony pessar. 2 razy dziennie ktg i ciągłe mierzenie tętna. A i do tego brzuch mi twardnieje. Ale już jest w miarę ok.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:48   #96
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Cześć w nowym wątku. A ja dzisiaj zaczynam 34 tc i od wtorku jestem w szpitalu.
co się stało?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:54   #97
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
co się stało?
A i jeszcze dostałam sterydy na szybszy rozwój pęcherzyków plucnych u mojej Milenki w razie przedwczesnego porodu.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 15:56   #98
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
A i jeszcze dostałam sterydy na szybszy rozwój pęcherzyków plucnych u mojej Milenki w razie przedwczesnego porodu.
A w którym jesteś tygodniu?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:58   #99
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
A i jeszcze dostałam sterydy na szybszy rozwój pęcherzyków plucnych u mojej Milenki w razie przedwczesnego porodu.


Trzymaj sie w kupie
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:01   #100
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes, nie martw się, ja będę borykała się za to z bariera językowa, na porodowce w stresie pewnie wszystko zapomne i będę gadala po polsku a juz na oddziale boje się ze wszystkiego nie zrozumiem a Tz-ta nie będzie cały czas z nami, musze przyswoic więcej slowek takich typowo medycznych
to faktycznie może być stresujące a wszystkie wizyty podczas ciąży miałaś po polsku czy niemiecku?
Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Witam sie
Juz po wizyce, maly przekrecil sie glowkowo hura. niestety wagi nie znam bo gin dopiero szacuje ostateczna wage przed porodem. Grrr... No ale zeby nie bylo tak piknie to mam tego calego paciorkowca polozna wytlumaczyla jak sie z tym obchodzi podczas porodu i jestem dobrej mysli. wysiedzialam sie w tym osrodku za wszystkie czasy taka kolejka do ktg ze jak mialam wejsc o 10.30 to weszlam dopiero po 12
Nie mam juz dzis sily, a jeszcze mam troche prasowania.
brawo dla małego
Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowym wątku chociaż mam nadzieję, że urodzę dopiero w kolejnym
Odpowiem na posty jeszcze z poprzedniego wątku:
Iclosemyeyes szczerze to ja w ogóle nie odczuwałam tego jako skurczy, dlatego byłam w szoku, że coś się pisało... To było jak ciągnięcie, napinanie brzucha, chodziłam przygarbiona jak babcia bo nie dawałam rady się wyprostować nawet. W ogóle nic podobnego do pamiętanych przeze mnie skurczy. Okazało się, że się piszą słabe ale regularne i stąd zagrożenie przedwczesną akcją porodową na szczęście pomoc mam, dziś Tż na służbie, ale rodzice pomagają mi z dziećmi. W ogóle Małżonkowi tylko jedna służba w miesiącu już została i jeden zjazd bo ma urlop więc będzie dużo z nami
India love dziwne, że nie chce Ci zrobić wymazu. Ja miałam robiony mimo, że wiedziałam, że skończy się cięciem i miałam dostany przed operacją antybiotyk
Fasterka przyspieszyłabym wizytę, ja miałam dokładnie tak jak pisałaś z tym zginaniem wpół i to nic regularnego a jak mnie dopadło wczoraj to ciężko mi było się pół dnia wyprostować.
Tylkokasia blizna wysuwała mi się na pierwszy plan, jestem na jej punkcie przewrażliwiona i szczerze mówiąc jadąc do gina byłam pewna, że to z nią coś źle a nie że będą jakieś skurcze tak jak pisałam Iclose szczerze, to całkiem co innego czułam niż skurcze jakie zapamiętałam, czy jak na @
Cynamon ale Ci współczuję z tym praniem, masakra... biedna się jeszcze z tym naszarpiesz na końcówce
Robusta gratuluję udanej wizyty, cieszę się, że wszystko u Was dobrze

No i oczywiście Srebrna super tytuł !!!
kurczę to nie pocieszyłaś mnie z tym brzuchem, bo mój się napina baaardzo często praktycznie częściej jest twardy niż zwykły. No nic, pozostaje mi tylko więcej odpoczywać i brać magnez.

Całe szczęście, że u Ciebie wykryto wszystko w porę i że w domku masz pomoc zazdroszczę, że będziesz miała męża na urlopie mój miał ostatnio wolne prawie 2 miesiące temu i do końca listopada nic nie dostanie...
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:01   #101
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
A w którym jesteś tygodniu?
34 tc dzisiaj zaczęłam, ale lekarze mówią ze to i tak wysoka ciąża wiec nie ma już takiego ogromnego zagrożenia.





Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Trzymaj sie w kupie
Dzięki 😘
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 16:10   #102
Gabi_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 29
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Paula to trzymaj sie :-* mi też wlasnie brzuch twardnieje i nawet w nocy ze 2 razy mnie takie uczucie budzi i zastanawiam sie czy nie jechać to sprawdzić ... Bo bp też jestem w 34 tyg
Gabi_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:16   #103
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Amelia oj ciesze sie bardzo ze sie obrocil bo jakies glupie mysli mialam ze mu nie po drodze takze dumna jestem ze dal rade

poznanianka nie martwie sie , musi byc dobrze wlasnie mowila polozna o tym antybiotyku i ze pozniej ewentualnie maly go dostanie.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:21   #104
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Mój kalafior ciążowy dzisiaj zabłysnął poszłam na pocztę złożyć reklamację, bo po dwóch tygodniach przesyłka nie dotarła do adresata i nie wiadomo co z nią. Pani dała mi potwierdzenie i poszłam z poczty do biblioteki oddać książkę którą trzymałam w ręce. Książka oddana, nowe wypożyczone, przychodzę do domu i zonk, gdzie jest moje potwierdzenie z poczty przeszukałam całą torebkę, kieszenie w spodniach i kurtce i nic. Zwoje zatrybiły, potwierdzenie musiałam włożyć do książki także czekał mnie drugi spacer do biblioteki, ale przynajmniej potwierdzenie odzyskałam
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:23   #105
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
brawo dla małego
Ahh jaka ja dumna z niego dziekuje
No daje juz znak ze nie dlugo bedzie juz z nami z jednej strony nie moge sie juz doczekac a z drugiej taki szok... juz nic nie bedzie takie same.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:23   #106
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Gabi_88 Pokaż wiadomość
Paula to trzymaj sie :-* mi też wlasnie brzuch twardnieje i nawet w nocy ze 2 razy mnie takie uczucie budzi i zastanawiam sie czy nie jechać to sprawdzić ... Bo bp też jestem w 34 tyg
Lekarze mi mówili że do 10 razy stawiania się brzucha to norma bo się przygotowuje do porodu. Aby nie były to twarnienia regularne, bo już we wcześniejszych ciazach dziewczyny trafiają na oddział z regularnymi skurczami.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:28   #107
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Mój kalafior ciążowy dzisiaj zabłysnął poszłam na pocztę złożyć reklamację, bo po dwóch tygodniach przesyłka nie dotarła do adresata i nie wiadomo co z nią. Pani dała mi potwierdzenie i poszłam z poczty do biblioteki oddać książkę którą trzymałam w ręce. Książka oddana, nowe wypożyczone, przychodzę do domu i zonk, gdzie jest moje potwierdzenie z poczty przeszukałam całą torebkę, kieszenie w spodniach i kurtce i nic. Zwoje zatrybiły, potwierdzenie musiałam włożyć do książki także czekał mnie drugi spacer do biblioteki, ale przynajmniej potwierdzenie odzyskałam
He ja dzis w sklepie dwa razy wracalam sie do tego samego regalu. Co najlepsze z lista w reku moj mozg jest juz chyba wielkosci fasolki.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Paula zdrówka wam zycze.
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:38   #108
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Nie wiem czy ta moja mała będzie kucharką po tacie czy będzie miała dwie lewe ręce do gotowania po mnie ale zawsze kopie jak stoję przy garach
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:43   #109
Gabi_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 29
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Yyy.. do porodu to jeszcze za wcześnie bo mala ma niska wagę no ale nie panikuje może jest oki
Gabi_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 16:55   #110
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Paula zdrówka wam zycze.

😙




Cytat:
Napisane przez Gabi_88 Pokaż wiadomość
Yyy.. do porodu to jeszcze za wcześnie bo mala ma niska wagę no ale nie panikuje może jest oki
Moja waży 2200 g i jest ogólnie troszkę wieksza jak na 34 tc. Ale ja też robie wszystko żeby mała posiedziala do tego 37 tc conajmniej.
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:56   #111
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Mnie boli żołądek, zimno mi, kiepsko się czuje. Póki co odpoczywam, a jak coś robię to nic ciężkiego - zaraz pokroje warzywa na tortille, oczywiście na siedząco... Mąż poskladal pranie, a teraz odkurza mieszkanie. Potem zrobimy tortille na kolację i może w końcu ten bigos...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:01   #112
Gabi_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 29
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

No wlasnie a moja tydzień temu miała 1680 ale bedzie dobrze takiej jestem myśli
Gabi_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:12   #113
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Mnie boli żołądek, zimno mi, kiepsko się czuje. Póki co odpoczywam, a jak coś robię to nic ciężkiego - zaraz pokroje warzywa na tortille, oczywiście na siedząco... Mąż poskladal pranie, a teraz odkurza mieszkanie. Potem zrobimy tortille na kolację i może w końcu ten bigos...
Odpoczywaj, oby to nic powaznego sama bym taka tortille wciagnela jak narazie chodzi za mna spaghetti i jutro na obiad bedzie obowiazkowo
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:19   #114
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Odpoczywaj, oby to nic powaznego sama bym taka tortille wciagnela jak narazie chodzi za mna spaghetti i jutro na obiad bedzie obowiazkowo
Za mną też chodzi spaghetti, zrobię w przyszłym tygodniu A jutro robię poznański obiad - pyry z gzikiem
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:19   #115
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
A i jeszcze dostałam sterydy na szybszy rozwój pęcherzyków plucnych u mojej Milenki w razie przedwczesnego porodu.
aah noto trzymam kciuki zeby porod byl jednakw terminie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:20   #116
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
a wiecie, że w listopadzie będzie piątek 13tego? Która się pisze?
A ja bym się nawet pisała gdyby to nie było juz po tp Sama się urodziłam w piątek 13stego

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Wrocilismy z tej wizyty w szpitalu, byla pogadanka z bardzo sympatyczna polozna, ogólnie to wszystko z tych higienicznych spraw dla mnie, będzie w szpitalu i nawet pampki dla małej, mam spakować tylko jakieś koszulki, leginsy to w czym będę się czuła wygodnie i szczoteczke do zębów w Polsce pamiętam ze pakowałam nawet srajtasme i sztucce dla dzieci ubranka tez są ale ja wezmę swoje, bez przesady a i mogę wyjść ze szpitala praktycznie od razu po porodzie jezeli będzie wszystko dobrze z nami
Serio, jak to czytam to we mnie złość narasta, że w Polsce to jeszcze takie średniowiecze w tych szpitalach! Żeby do cholery nie było papieru toaletowego dla pacjentów? Albo jak ja byłam w 18 tygodniu to dali mi leki do połknięcia po przyjęciu, a ja mówię, że nie mam wody, a pielęgniarka mi na to, że oni nie mają wody "dla pacjentów", ale może mi dać starą herbatę z rana co to jest w ogóle?

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
jasne, masz rację, nie jest to rzetelny artykuł. Wrzuciłam to jako taką ciekawostkę, dziś na to trafiłam.
Ale o co mi chodzi to to że z drugiej strony jeżeli w jakiejś kwestii nie ma potwierdzenia albo zaprzeczenia złego czy dobrego działania to może budzić wątpliwości
Pewnie i pod tym kątem to jest ciekawe, bo mnie też często zastanawia czy to na pewno nie ma żadnego wpływu i warto o tym dyskutować, tylko ten koleś tak to napisał, że aż mi ciśnienie podniósł

Cytat:
Napisane przez paula_d Pokaż wiadomość
Cześć w nowym wątku. A ja dzisiaj zaczynam 34 tc i od wtorku jestem w szpitalu.
Trzymajcie się!

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
U mnie już wszystko gotowe, w komodzie poukładane, torby popakowane, wózek i fotelik stoją. Także tylko czekanie pozostało
Ja też już chcę ten etap osiągnąć, ale jeszcze sporo przede mną
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:23   #117
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Za mną też chodzi spaghetti, zrobię w przyszłym tygodniu A jutro robię poznański obiad - pyry z gzikiem
Moj ulubiony <3
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:30   #118
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

A co to gzik? pyry to kartofle nie?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:36   #119
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Za mną też chodzi spaghetti, zrobię w przyszłym tygodniu A jutro robię poznański obiad - pyry z gzikiem
Ja mam taki obiad co piątek a powiedz mi ser rozrabiasz ze śmietaną czy jogurtem naturalnym ?
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:38   #120
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Za mną też chodzi spaghetti, zrobię w przyszłym tygodniu A jutro robię poznański obiad - pyry z gzikiem
No wlasnie co to ten gzik ?
Gdzies kiedys slyszalam o tym ale co to ,to nie wiem :p

Ale bym cos zjadla na kolacje dobrego :p
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.