Nasze zycie w Ameryce... - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 03:43   #1501
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
to musisz sama napisac krytyke swoich prac? My tego nie robimy, moze i dobrze, bo chyba napisalabym same krytyczne rzeczy, ale to taka skaza polska
no ja musze wybrac 3 z moich praci napisac krytyke i ogolnie co mysle o klasie ... moja nauczycielka uwielbia czekolade wiec jej dzisiaj kupilam polska czekolade wedel z oczechami ... pewnie bedzie zachwycona i zaskoczona

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za AC ale tez juz od kilku tyg wlaczamy, jak widze ze psu jest bardzo goraco to ochladzam mieszkanie troche, szczegolnie ze wymieniamy zaslony i sa "gole okna" i bardzo szybko sie nagrzewa.
u nas na szczescie jeszcze nie jest az tak goraco zeby AC wlaczac
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 03:55   #1502
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Tu jest wysoka wilgotnosc powietrza to tez temp odczuwalna jest inna. TZ jak tylko prztswieci slonce to wlacza AC, a ja wylaczam bo nie lubie (chyba ze jest na prawde goraco) i tak w kolko. Klasy w szkole sa tak wyziebione ze biore kurtke/polar bo inaczej zamarzam.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 03:56   #1503
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Klasy w szkole sa tak wyziebione ze biore kurtke/polar bo inaczej zamarzam.
powaznie zimno macie w klasach?
moze dlatego zebyscie nie usypiali hehe


a gdzie dzisiaj pojawia sie Schoolcraft?

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-05-15 o 04:38
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 04:44   #1504
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj urodziny! Niestety moj maz wraca ze szkoly ok 11 w nocy, wiec wieczor swiateczny bedzie bardzo krotki.

Logest, wszytskiego najlepszego z okazji urodzin. Duzo zdrowia !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:43   #1505
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dzieki dziewczyny za zyczenia. Myslalam, ze wieczor urodzinowy spedze sama, ale sie okazalo, ze kilka osob z firmy mojego meza zostalo zaproszone na przyjecie senatora Marty Golden'a . Jedna osoba nie mogla przyjsc i ja wskoczylam na jej miejsce. Przyjecie bylo baaardzo wykwintne http://images.google.com/imgres?imgu...%3Den%26sa%3DN
, "polityczne". Bylo ponad 200 osob, a wsrod gosci honorowych byl George Pataki - gubernator stanu NY i Rudy Guliani!
Alez mialam urodziny !
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:02   #1506
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja zaczynam dzis nowy tydzien,czyli praca praca i pracaWczoraj ciezko wstawalo mi sie po imprezie,ale dalam rade i na zakupy pojechalam.Ciekawe promocje byly wiec przywiozlam 2 pary butow i troche ciuchow kupione okazyjnie.Wlasnie zauwazylam u siebie taka wade,ze jak jest kilka kolorow tego samego modelu (nie wazne czy ciuchy czy buty) to czesto decyduje sie na inne kolory,ale ten sam fasonJak sie z tego wyleczyc???
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:02   #1507
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Logest, przede wszystkim to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - zyczenia spoznione, ale szczere. Chce Ci tez powiedziec, ze juz nigdy nie bedziesz miala takiego zmartwienia, ze musisz byc sama w dniu urodzin - bedzie Ci zawsze towarzyszyl Twoj maluszek



Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a gdzie dzisiaj pojawia sie Schoolcraft?
Zaaaabciu, ostatnio jestem jakas taka zagoniona i na dodatek mam dola. Ale juz jest lepiej Wczoraj mialam przez caly wieczor matematyke i wrocilam taka zmeczona, ze nic mi sie nie chcialo. No ale teraz mam wolne az do nastepnego poniedzialku

Dziewczyny, jak Wam mija dzien? Ja za chwile zabiore sie za gotowanie obiadku dla TZ i dla maluszka
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 17:03   #1508
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Sunapee, zycze milego i nie zbyt meczacego tygodnia
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:01   #1509
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za zyczenia. Myslalam, ze wieczor urodzinowy spedze sama, ale sie okazalo, ze kilka osob z firmy mojego meza zostalo zaproszone na przyjecie senatora Marty Golden'a . Jedna osoba nie mogla przyjsc i ja wskoczylam na jej miejsce. Przyjecie bylo baaardzo wykwintne http://images.google.com/imgres?imgu...%3Den%26sa%3DN
, "polityczne". Bylo ponad 200 osob, a wsrod gosci honorowych byl George Pataki - gubernator stanu NY i Rudy Guliani!
Alez mialam urodziny !
kurcze to mialas swietne urodzinki ... tylko pozazdroscic

Schoolcraft - ojjj biedna pewnie ladnie zabiegana jestes ... ale nie martw sie juz niedlugo weekend ... czas odpoczynku
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:11   #1510
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Scoolcraft-mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej...a dolka rozumiem..trzymaj sie


Logest-mialas super urodzinki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 00:41   #1511
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej, Dziewczyny!!!

Co tu tak cicho?

Ja dzis upieklam szarlotke - jest pyyyyszna Jedzac szarlotke, bedziemy ogladac film "27 Dresses" - czy ktos to juz ogladal?

Zycze milego wieczoru
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 01:13   #1512
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Ja zaczynam dzis nowy tydzien,czyli praca praca i pracaWczoraj ciezko wstawalo mi sie po imprezie,ale dalam rade i na zakupy pojechalam.Ciekawe promocje byly wiec przywiozlam 2 pary butow i troche ciuchow kupione okazyjnie.Wlasnie zauwazylam u siebie taka wade,ze jak jest kilka kolorow tego samego modelu (nie wazne czy ciuchy czy buty) to czesto decyduje sie na inne kolory,ale ten sam fasonJak sie z tego wyleczyc???
Oj, sunapee, dla ciebie jak i dla mnie to juz chyba nie ma ratunku. Ja tez juz ograniczylam wychodzenie do sklepow, bo ciagle z jakimis nowymi szmatkami wracam. Tu sa ciagle jakies promocje i ciuchy sa bardzo tanie, wiec ciagle mnie kusi..... I tez ostatniuo kupilam kilka tych samych koszulek, tylko w roznych kolorow. W europie bedziemy mialy przymusowy odwyk, zwazywszy na tamtejsze ceny..... wiec korzystajmy tu ile wlezie !

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny!!!

Co tu tak cicho?

Ja dzis upieklam szarlotke - jest pyyyyszna Jedzac szarlotke, bedziemy ogladac film "27 Dresses" - czy ktos to juz ogladal?

Zycze milego wieczoru
Kobieto, zameczysz nas tu tymi ciastami ! Oj dobrze ma ten twoj malzonek z Toba, ciagle tylko czytam o jakims ciescie....
Ja przed chwila zrobilam koktail z kefiru i truskawek. Mniam !
No i mam w koncu obiecany trzydziestostopniowy upal !!!!
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 01:48   #1513
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Kobieto, zameczysz nas tu tymi ciastami !
Ok, wiecej nic nie powiem

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
No i mam w koncu obiecany trzydziestostopniowy upal !!!!
Poulette, zanim doczekasz sie swego due date, to jeszcze bedziesz blagac, zeby bylo zimno Pod koniec ciazy jest bardzo ciezko - szczegolnie kiedy jest to srodek lata Zycze wytrwalosci!

A swoja droga, to zazdroszcze Ci tej dobrej pogody. U nas jest bardzo zimno - tak jak by to byla juz pozna jesien. Mam nadzieje, ze sie ociepli wkrotce...

Mysmy dzisiaj byli w sklepie i kupilismy zaproszenia na impreze urodzinowa dla maluszka (pierwsze urodziny). Chociaz urodziny ma dopiero w srodku lipca, to juz na poczatku czerwca musze je powysylac, bo wiecie jak to jest z amerykanami... musza zapisac nas do swoich kalendarzykow
Jestem bardzo podekscytowana tymi urodzinami - juz zrobilam dla maluszka koszulke z napisem "Birthday Boy"

A jak Wam mija wieczor?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 03:04   #1514
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

u nas upalnie, 104 stopnie.. za goraco!!!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 03:17   #1515
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

U nas tez dzis goraco, chociaz rano padalo. Dziwny klimat, temp sie potrafi sie bardzo zmieniac, nigdy nie wiem jak sie ubrac na caly dzien.

Ja wrocilam ze szkoly i oficjalnie rozpoczelam dluuugiiii weekend (poniedzialek tez wolny w Kanadzie) Tylko moj biedny TZ musi pracowac bo on ma znowu wolne jak u was jest wolne

W sobote wybieram sie na slubmer party i juz mysle nad menu
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 03:35   #1516
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

U nas nie jest zbyt cieplo-ale w koncu przestalo padac.

Dzisiaj zrobilam salatke z tunczyka,jajka i ogorka kiszonego.

Co do zakupow-to ja ostanio nic z ciuchow nie kupilam-mam zapas ciuchow z czasow gdy pracowalam w outlecie-najwiecej mam chyba jeansow
Pozatym jakos nic mi sie w sklepach ostanio nie podoba-wybredna jestem-wybralabym sie do jakiegos fajnego second handu-tam czasami mozna znalesc cos innego

W tym miesiacu w weekend gdy bede miala sobote wolna wybierzemy sie chyba w koncu do Colorado Springs aby odwiedzic rodzine.A pod koniec czerwca na slub ojca mojego TZ.Mialam tez na poczatku czerwca isc na slub corki mojej znajomej-ale sobie odpuszcze-bo mam tylko 1 sobote w miesiacu wolna.

Dzisiaj w nocy dowiem sie czy moja siostra dostala wize czy nie....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 03:46   #1517
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

hey dziewczyny
u mnie dzisiaj tez bylo strasznie goraco , ale juz pod wieczor troszke sie pochmuralo i deszczyk popadal .. tak fajnie bylo czuc wiosne
no a tak poza tym to mialam dzisiaj 2 finals wiec wkoncu - WAKACJE
normalnie juz pomalu zaczynam zyc Polska ... kupuje prezenty dla rodziny i jakies ciuszki dla mnie ehh jeszcze tylko walizke musze kupic
a TZ sie ze mnie smieje ze mam " klepa " :P jeszcze tylko 43 dni juz sie nie moge doczekac

no a dzisiaj bylam na zakupach z TZ mama i kolezanka kupowalismy grilla dla znajomych na parapetow no a tak pozatym to nic nowego

Schoolcraf - Ty to moze cukiernie otworz co ?

CzarnyElf - Mam nadzieje ze bedziesz miala dla nas dobre wiadomosci

a tak wogole dziewczyny to jakie macie plany na Labor Day?

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-05-16 o 04:17
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 04:33   #1518
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

CzarnyElf, mam nadzieje, ze Twoja siostra dostanie wize. Koniecznie daj znac co i jak. Chociaz ide spac,to jednak bede trzymac kciuki. Dobranoc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 04:45   #1519
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a tak wogole dziewczyny to jakie macie plany na Labor Day?
zaaaabcia kochana Labor Day to pod koniec lata.Teraz jest Memorial Day-ja pracuje,oj ciezki to bedzie weekend

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Ja dzis upieklam szarlotke - jest pyyyyszna Jedzac szarlotke, bedziemy ogladac film "27 Dresses" - czy ktos to juz ogladal?
zazdroszcze tej szarlotki Filmu nie ogladalam,ale zamierzam.....jest juz na DVD czy w wTv ogladaliscie??? Napisz koniecznie czy warto


Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Oj, sunapee, dla ciebie jak i dla mnie to juz chyba nie ma ratunku. Ja tez juz ograniczylam wychodzenie do sklepow, bo ciagle z jakimis nowymi szmatkami wracam. Tu sa ciagle jakies promocje i ciuchy sa bardzo tanie, wiec ciagle mnie kusi..... I tez ostatniuo kupilam kilka tych samych koszulek, tylko w roznych kolorow. W europie bedziemy mialy przymusowy odwyk, zwazywszy na tamtejsze ceny..... wiec korzystajmy tu ile wlezie !
ech ja dzis na prawde dola zalapala.Robilam porzadki w garderobie.Co prawda polowa rzeczy poszla do Goodwill,ale i tak przerazilam sie jak zobaczylam ile ja mam odziezy.Z jednej strony to przeciez pracuje i kupuje zazwyczaj jak sa okazje,ale z drugiej to po co komu tyle ciuchow.Jakies takie dziwne mysli mnie nachodza,ze to takie prozne...ciagle tylko ciuchy i ciuchy.Ale Masz racje Poulette jak tez zawsze mowie,ze w PL juz sie dobrobyt skonczy,bo raz czasu nie bede miala,dwa ceny sa porazajace a trzy wybor tez mniejszy.....
A wiesz co mnie najbardziej dobija???? Ze nawet jak nie pojade do Malla to i tak ciagle dostaje katalogi i maile od firm z ciuchamiMi malzon musi chyba odciac neta i zabrac prawo jazdy.....moze wtedy troche przystopuje
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 05:01   #1520
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
zaaaabcia kochana Labor Day to pod koniec lata.Teraz jest Memorial Day-ja pracuje,oj ciezki to bedzie weekend
upss a mialam na mysli Memorial Day
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 05:39   #1521
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Elfie czekamy na wiesci (oczywiscie dobre).

Zabcia ja dopiero w grudniu wybieram sie do Polski a juz czynie przygotowania hahahaha Nawet dzis z mama rozmawialam co bedziemy robic
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 05:46   #1522
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
ja dopiero w grudniu wybieram sie do Polski a juz czynie przygotowania hahahaha Nawet dzis z mama rozmawialam co bedziemy robic
Rodolphe a czy Ty czasem nie bylas w Pl na Wielkanoc????
Mnie juz nosi,bo wlasnie mija rok od mojej wizyty w kraju.Gdyby nie fakt,ze we wrzesniu przeprowadzamy sie na stale,juz teraz pewnie bylabym w domuJa nie dalabym rady nie byc w Polsce przynajmniej raz w roku.Ciekawe czy po przeprowadzce bedzie mnie ciagnelo do Stanow
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 06:01   #1523
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukowMam nadzieje ze wiesci beda dobre-chociaz jak wiadomo roznie to moze byc.....
Nie chce mi sie czekac do 2 w nocy takze ide spac i dowiem sie rano-jezeli siostra mi emaila napisze.

Dobranoc
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 09:53   #1524
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej Dziewczynki, wieki mnie u was nie bylo, probuje nadrobic czytanie ale tyle tego namnozylyscie...ajajaj!!!
Przedewszystkim spoznione zyczenia urodzinowe dla LOGEST i zaciskam kciuki za wize dla siostry CZARNEGO ELFIKA.
Ja jak co dzien mam problem ze spaniem i siedze po nocach, po za tym jakos mnie dziwnie brzuch pobolewa i maluch sie chyba tez udziela i przelewa w brzuchu, jutro wizyta u ginekologa wiec sie lekko stresuje i tak sie jakos skumulowalo.
Odezwe sie jutro po wizycie, i obiecuje ze bede juz z wami regularnie cmokam i zycze spokojnej nocki
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 17:43   #1525
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

No niestety-dobrych wiesci nie mam-moja siostra nie dostala wizy

Wlasciwie spodziewalam sie a raczej czulam to w kosciach od wczoraj-strasznie bylam naburmuszona,potem rozdrapalam sobie cale czolo i brode z nerwow.A potem w nocy snil mi sie cmentarz(strata) i ksiadz(niedobrze) i spocilam sie i strasznie sie meczylam w tym snie.Jak juz otwieralam emaila od siostry to juz wiedzialam ze nie bedzie dobrze.

Dzieki jednak za trzymanie kciukow

Zabieramy sie za plan B-czyli bedziemy pisac odwolanie..zobaczymy czy to pomoze....


Gonia-no wlasnie-mam nadzieje ze zostaniesz z nami
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:06   #1526
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No niestety-dobrych wiesci nie mam-moja siostra nie dostala wizy

Wlasciwie spodziewalam sie a raczej czulam to w kosciach od wczoraj-strasznie bylam naburmuszona,potem rozdrapalam sobie cale czolo i brode z nerwow.A potem w nocy snil mi sie cmentarz(strata) i ksiadz(niedobrze) i spocilam sie i strasznie sie meczylam w tym snie.Jak juz otwieralam emaila od siostry to juz wiedzialam ze nie bedzie dobrze.

Dzieki jednak za trzymanie kciukow

Zabieramy sie za plan B-czyli bedziemy pisac odwolanie..zobaczymy czy to pomoze....


Przykro mi Elfiku ze Twoja siostra nie dostala wizy. Troche to dla mnie dziwne, bo teraz z tego co wiem, gdy ma sie papiery z uczelni lub z pracy, i wyciag z banku, wize turystyczna daja bez problemu.
Ale nic straconego, za drugim razem napewno sie uda.

Pozdrawiam wszystkie emigrantki
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:11   #1527
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Elfie szkoda ze nie dostala, ale dobrze ze macie plan B, to nie koniec swiata moze to znak ze Ty powinnas odwiedzac Polske czesciej? Gdybys sama jezdzila to koszty byly by nizsze. I cala rodzine odwiedzisz. My sie wybieramy z TZ razem pierwszy raz w grudniu, ale jezeli stanie cos na przeszkodzie (swieta to goracy okres w pracy TZ) to pojade sama i tez bedzie fajnie, chociaz bardzo zalezy mi zeby TZ poznal moja rodzine i zobaczyl Polske.

Ech pamietam jak ja sleczalam od 4 rano pod ambasada po wize. Ja poszlam na luzaka bo nikt mnie nie zdarzyl uprzedzic ze taki cyrk jest z tymi wizami, dopiero jak czekalam juz po rozmowie to widzialam osoby wychodzace z placzem ze rodziny nie moga odwiedzic, ale juz bylo za pozno I kazdy mi mowil ze jak mi kazali zostac i czekac to dostane.

Teraz mieszkam blisko granicy z USA, chcialabym troche pozwiedzac okolice czy wybrac sie na zakupy do NY ale po moich szopkach z papierami jak mnie wprowadzali w blad i kazali ubiegac sie o rozne rzeczy, ktore mi nie przyslugiwaly (oczywiscie za oplata, a jak) postanowilam ze centa nie doloze do tego interesiku (nie wazne ze to o inny kraj teraz chodzi) Poczekam jeszcze 2 lata na obywatelstwo i wtedy moze bedzie mi dane podziwiac Niagare z drugiej strony
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:32   #1528
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dzieki Dziewczynymam nadzieje ze odwolanie cos pomoze.

Aniany-no wlasnie niewiem z tego co wiem to miala zaswiadczenie o pracy(umowe stala,wyciag z konta) i wpisane ze chce jechac tylko na 3 tygodnie i my placimy za wszystko-niewiem co sie nie spodobalo.W emailu napisala mi tylko:nie dostalamKupujemy bilet dla Ciebie.Wyslalam jej emaila i pozniej napisze szczegoly z rozmowy.


Radolpheja juz w Polsce bylam 2 razy i po tygodniu to juz chcialam tu wracac-taniej by wyszlo gdyby moja siostra przyleciala na 3 tygodnie niz ja tam.Wiecej czasu by spedzila ze mna ,wiecej zwiedzila,szcegolnie ze nikt mnie jeszce nie odwiedzil w ciagu 6 lat.No ale zobaczymy jak to sie ulozy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:32   #1529
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
i wtedy moze bedzie mi dane podziwiac Niagare z drugiej strony
Rudolphie, mnie jednak bardziej podoba sie Niagara z Waszej strony Lepsze widoki
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:44   #1530
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Elfie, bardzo mi przykro, ze twoja siostra nie dostala wizy. Co za dol no.... Co za kraj ! Nie cierpie tego, ciagle sie maja za Eldorado....
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.