American & Polish Girls cz. XX - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 19:19   #4111
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
Włochy Wenecja ,San Marino i Rzym
Wow, tylko pozazdrościć

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
E to szalejesz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

a mnie znow wzielo na przedluzanie wlosow jak dobrze pojdzie to juz w tym tyg przedluze ) ) ho hO
no co Ty a jaka długośc ?
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:55   #4112
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

hej
Przyszłam sobie fotki pododawać jutro znowu do soboty praktyki więc mnie nie będzie no i burza się zrywa chyba

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
dziewczyny a stosowałyscie te elektryczne urządzenia przeciw komarom np. raid? działa to? bo mnie tez doprowadzaja komary do szału w nocy


ooo żmija sie pojawiła myslałam, ze gdzies wyjechałas

shane00 faktycznie widac roznice, ja tez zaczynam bp

zamowiłam sobie w asosie sukienke, mysle ze jak najbardziej w stylu ag
fajna
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:57   #4113
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:00   #4114
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:02   #4115
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
E to szalejesz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

a mnie znow wzielo na przedluzanie wlosow jak dobrze pojdzie to juz w tym tyg przedluze ) ) ho hO
ooo a jaka metoda i jaka dlugosc?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:02   #4116
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:38   #4117
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Wiecie co
Poszukuje botkow na jesien
,a w sklepach nie ma za duzo ...
Wiec zamierzam kupic na all
Widzialyscie moze jakies?
dopiero jesienne kolekcje wchodza do sklepow wiec jeszcze nie ma wiekszego wyboru, ale wystarczy poczekac troche
Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
Włochy Wenecja ,San Marino i Rzym
zazdroszcze
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 21:52   #4118
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

ta dziewczyna nie miala gdzies jakiegos bloga ?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1281902427
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 00:25   #4119
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

ja teŻ Chcę przedłużyć... ale clipami

jakie polecacie bo nie moge nic znaleźć
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 06:46   #4120
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
ja teŻ Chcę przedłużyć... ale clipami

jakie polecacie bo nie moge nic znaleźć
z dobrewlosy.pl na przyklad
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 07:20   #4121
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

rzesy
ciekawe czy nie niszcza jej sie jej naturalne od tak czestego noszenia sztucznych
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 07:21   #4122
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
E to szalejesz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

a mnie znow wzielo na przedluzanie wlosow jak dobrze pojdzie to juz w tym tyg przedluze ) ) ho hO
a to niszczy włosy? bo sama się zastanawiam bo zapuszczam i mam takie nie fajne ale się boję, że się bardzo zniszczą
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:51   #4123
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
Wow, tylko pozazdrościć



no co Ty a jaka długośc ?
hm.. cos okolo 50-55 cm:P

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo a jaka metoda i jaka dlugosc?
na zgrzewy keratynowe,tak jak kiedys mialam i bylam bardzo zadowolona.Ale musze wykombinowac pieniazki haha :P

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
ja teŻ Chcę przedłużyć... ale clipami

jakie polecacie bo nie moge nic znaleźć
Mnie by nie chcialo sie bawic w clipy... sciagac przypinac sciagac przypinac a jak ktos pociagnie przez przypadek czy cos to zostana w rece hehehe takie mam wrazenie :P
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:54   #4124
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

to dlugie chcesz sobie zrobic jak zrobisz to się pokaż
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:05   #4125
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
a to niszczy włosy? bo sama się zastanawiam bo zapuszczam i mam takie nie fajne ale się boję, że się bardzo zniszczą
wiesz co jak kiedys mialam to moje wlosy wogule sie nie zniszczyly po nich ( jak sa profesjonalnie zrobione oczywiscie...) raz przysiadlam sobie plecami do krzesla pasemko i pociaglam to mi sie urwalo jedno z moimi wlosami ale nie bylo widac.Ja akurat robie na koncowce keratynowej bo wedlug mnie jest to metoda najlepsza ( z tym co stowoalam/ mialam okazje probowac,podpatrzec ,robic) a u mnie w salonie jest na zgrzewach bez koncowki keratynowej ,zrobione z warkoczyka ( moje szefowe sobie ta metoda robia ale nno ja jak robie im ,i widze jakie one maja wlosy ... to nigd w zyciu bym sobie ta metoda nie zrobila,wlacznie z tym ze jak sie za malo zgrza to odpadna a jak sie zgrza zaduzo to przepali sie swoj wlos ... bezsensu :P) no a moja kolezanka nosi caly cas na ringach no i tez fajnie,wlosow nie trzeba zmieniac za czesto idzie sie tylko na podniesiecie tych ringow do gory ale wedlug mnie to sie sprawdza tylko i wylacznie przy ciemnych wlosach( czarne ringi ) bo jak na jasnych i sa ( kremowe) * raz widzialam u kolezanki blondyny* to bylo widac...

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to dlugie chcesz sobie zrobic jak zrobisz to się pokaż
mam nadzieje ze zrobie w tym tyg bo chcialabym juz na egzamin w nich isc .. ale nie wiem czy bede miec fundusz;D ale w najblizszym czasie napewno zrobie..

no dlugie dlugie ale jak szalec to szalec;D

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

i jeszcze co powiem to o wlosy przedluzane nalezy bardzo dbac .. nawilzac je i najlepiej kupic odzywke do wlosow nawilzajaca ( specjalnie do wl.przedluzanych ) ale tez podobno swietna jest na swoje wlosy ktore sa suche i zniszczone:P tylko nie pamietam nazwy:P no i spac w warkoczyku... ja pamietam jak teraz np myje wlosy co 2 dzien.. a jak umyje np dzis to jutro musze spiac bo czuje sie "tlusta " na nastepny dzien to jak mialam te wlosy przeluzane to moglam sobie normalnie smigac w rozpuszczonych na drugi dzien, uhhh same zalety
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:28   #4126
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
wiesz co jak kiedys mialam to moje wlosy wogule sie nie zniszczyly po nich ( jak sa profesjonalnie zrobione oczywiscie...) raz przysiadlam sobie plecami do krzesla pasemko i pociaglam to mi sie urwalo jedno z moimi wlosami ale nie bylo widac.Ja akurat robie na koncowce keratynowej bo wedlug mnie jest to metoda najlepsza ( z tym co stowoalam/ mialam okazje probowac,podpatrzec ,robic) a u mnie w salonie jest na zgrzewach bez koncowki keratynowej ,zrobione z warkoczyka ( moje szefowe sobie ta metoda robia ale nno ja jak robie im ,i widze jakie one maja wlosy ... to nigd w zyciu bym sobie ta metoda nie zrobila,wlacznie z tym ze jak sie za malo zgrza to odpadna a jak sie zgrza zaduzo to przepali sie swoj wlos ... bezsensu :P) no a moja kolezanka nosi caly cas na ringach no i tez fajnie,wlosow nie trzeba zmieniac za czesto idzie sie tylko na podniesiecie tych ringow do gory ale wedlug mnie to sie sprawdza tylko i wylacznie przy ciemnych wlosach( czarne ringi ) bo jak na jasnych i sa ( kremowe) * raz widzialam u kolezanki blondyny* to bylo widac...

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------



mam nadzieje ze zrobie w tym tyg bo chcialabym juz na egzamin w nich isc .. ale nie wiem czy bede miec fundusz;D ale w najblizszym czasie napewno zrobie..

no dlugie dlugie ale jak szalec to szalec;D

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

i jeszcze co powiem to o wlosy przedluzane nalezy bardzo dbac .. nawilzac je i najlepiej kupic odzywke do wlosow nawilzajaca ( specjalnie do wl.przedluzanych ) ale tez podobno swietna jest na swoje wlosy ktore sa suche i zniszczone:P tylko nie pamietam nazwy:P no i spac w warkoczyku... ja pamietam jak teraz np myje wlosy co 2 dzien.. a jak umyje np dzis to jutro musze spiac bo czuje sie "tlusta " na nastepny dzien to jak mialam te wlosy przeluzane to moglam sobie normalnie smigac w rozpuszczonych na drugi dzien, uhhh same zalety
tez myslalam zeby na keratyne zrobic i gadalam juz z fryzjerka o tym.. mam swoje wlosy z komunii w warkoczyku i je chcialam doczepic do swoich tylko wlasnie sie boje ze sie moje oslabia a chce zapuscic...
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:07   #4127
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

d0tka to dokąd bieda Ci sięgać ?
moje maja 58 cm ale mierze od przedziałka (na srodku)
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:04   #4128
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
sporo ale wiecie jak to jest czasem jakis ciuch tak wpadnie w oko ze chce sie go miec za wszelka cene

zmija to fajny wyjazd Ci sie szykuje
Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
Wow, tylko pozazdrościć

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość

zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
ta dziewczyna nie miala gdzies jakiegos bloga ?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1281902427
z tego co pamiętam to ktoś tu bardzo dawno chyba z pół roku temu wklejał jakies zdjecia jej z fotki albo czegos innego - nie pamiętam
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:22   #4129
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
tez myslalam zeby na keratyne zrobic i gadalam juz z fryzjerka o tym.. mam swoje wlosy z komunii w warkoczyku i je chcialam doczepic do swoich tylko wlasnie sie boje ze sie moje oslabia a chce zapuscic...
hm.. ja nie widzialam jakiegos strasznego zniszczenia wlosow jak sciaglam te przedluzane

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
d0tka to dokąd bieda Ci sięgać ?
moje maja 58 cm ale mierze od przedziałka (na srodku)
no od tego miejsca w ktorym sie zaklada wlosy .. i z boku to bedzie troszke nad pas

a jeszcze cos co chce zrobic w tym roku napewno to zeby . panicznie sie boje dentysty ... i planuje zrobic wszysciutkie plomby pod narkoza ( ale wsumie tez boje sie narkozy-ze nie wybudze sie ) i zrobic piaskowanie i ogolnie chciala bym Hollywodzki usmiech i zabki zrobie napewno ale tej narkozy sie boje miala ktoras kiedys narkoze?
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem

Edytowane przez d0tkaaa
Czas edycji: 2010-08-16 o 14:24
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 15:01   #4130
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
hm.. ja nie widzialam jakiegos strasznego zniszczenia wlosow jak sciaglam te przedluzane

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



no od tego miejsca w ktorym sie zaklada wlosy .. i z boku to bedzie troszke nad pas

a jeszcze cos co chce zrobic w tym roku napewno to zeby . panicznie sie boje dentysty ... i planuje zrobic wszysciutkie plomby pod narkoza ( ale wsumie tez boje sie narkozy-ze nie wybudze sie ) i zrobic piaskowanie i ogolnie chciala bym Hollywodzki usmiech i zabki zrobie napewno ale tej narkozy sie boje miala ktoras kiedys narkoze?
ja miałam narkozę nic strasznego
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 16:37   #4131
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cześć AG
Moja obecność na forum zerowa bo sezonowy pracoholizm mi się udziela a jak dwa, trzy dni wolnego to od razu wyjeżdżam na krótki odpoczynek poza miasto.

Od jakiegoś czasu walczę z trądzikiem, nie jest on na tyle mocny żebym farmaceutycznie się musiała leczyć więc od dzisiaj obkupiłam się w humavit - tabletki na bazie drożdży oraz drożdże piekarskie do picia i maseczek z mlekiem.
Czy któraś z Was stosowała moze takie kuracje drozdzami?


Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
rzesy
ciekawe czy nie niszcza jej sie jej naturalne od tak czestego noszenia sztucznych
Ona ma pewnie przedłużane 'na stałe' i uzupelniane co pewien czas.
W tym tygodniu właśnie idę sobie przedłużyć rzęsy Jestem przeszczęśliwa bo rano najwiecej czasu w makijazu zajmuje mi wlasnie tuszowanie rzęs a tak to zaoszczędze dużo czasu.
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:20   #4132
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
hm.. ja nie widzialam jakiegos strasznego zniszczenia wlosow jak sciaglam te przedluzane

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



no od tego miejsca w ktorym sie zaklada wlosy .. i z boku to bedzie troszke nad pas

a jeszcze cos co chce zrobic w tym roku napewno to zeby . panicznie sie boje dentysty ... i planuje zrobic wszysciutkie plomby pod narkoza ( ale wsumie tez boje sie narkozy-ze nie wybudze sie ) i zrobic piaskowanie i ogolnie chciala bym Hollywodzki usmiech i zabki zrobie napewno ale tej narkozy sie boje miala ktoras kiedys narkoze?
przeciez plombowanie nie jest straszne! boli tylko troche, da sie wytrzymac spokojnie, gorzej z kanalowym choc to nie boli wcale tylko jest takie uczucie jakby ci zeby od srodka ktos pilowal ale na prawde, wszystko jest dla ludzi a ile ludzi juz przezylo plombowanie i zyje
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:54   #4133
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
hm.. ja nie widzialam jakiegos strasznego zniszczenia wlosow jak sciaglam te przedluzane

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



no od tego miejsca w ktorym sie zaklada wlosy .. i z boku to bedzie troszke nad pas

a jeszcze cos co chce zrobic w tym roku napewno to zeby . panicznie sie boje dentysty ... i planuje zrobic wszysciutkie plomby pod narkoza ( ale wsumie tez boje sie narkozy-ze nie wybudze sie ) i zrobic piaskowanie i ogolnie chciala bym Hollywodzki usmiech i zabki zrobie napewno ale tej narkozy sie boje miala ktoras kiedys narkoze?
o to mi chodzilo

mialam kanalowke i to nic strasznego, plomby to samo i wszystko bez znieczulenia, trzeba trafic na dobrego dentyste
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:15   #4134
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
ja miałam narkozę nic strasznego
mialas robione przed tym jakies badania ? Nie balas sie ze sie nie obudzisz?:P

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
przeciez plombowanie nie jest straszne! boli tylko troche, da sie wytrzymac spokojnie, gorzej z kanalowym choc to nie boli wcale tylko jest takie uczucie jakby ci zeby od srodka ktos pilowal ale na prawde, wszystko jest dla ludzi a ile ludzi juz przezylo plombowanie i zyje
taaak jasne,nie czuje sie dobrze gdy ktos mi cos robi z zebami:P mam pare dziurek i jedno leczenie kanalowe... wiec wiesz ... + panika przed dentysta do takiego stopnia ze jak ( kolo mojego salonuy jest dentysta) ide pieniadze rozmienic to wolam pania na korytarz bo nie wejde do gabinetu:P hahahha)) ))) a po za tym przychodzi do nas pani ktora ma swoj gabinet dentystyczny i mowi mi
"e,po co narkoza przeciez nie boli,znieczulenie sie da i bedzie ok" a ja mowie do niej zeby mi powiedziala prawde,ze jak trafi sie w nerwa to i tak boli a ona " no tak,nasz racje" dzieki dzieki:P

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

a tak z innej beczki to u mnie taka burza ze dramat :O dzis ma byc piekielnie;P co chwile jak trzaska piorun to mam az jasno w pokoju :P ( nie musze mowic ze mieszkam na 10 pietrze;D) hehehe
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:18   #4135
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

dotkaaa tak jak dziewczyny pisza lepiej sobie odpusc ta narkoze,wystarczy zastrzyk ze znieczuleniem i dasz rade bo narkoza to jednak jest ingerencja w organizm, teraz juz sie nie zdazaja takie rzeczy, ze ktos sie nie obudzi ale rozne rzeczy po narkozie sie dzieja czasem np wlosy wypadaja garsciami, roznie organizm moze zareagowac wiec ja mysle ze narkoze to sie powinno robic naprawde w ostatecznosci

Sylvana hej
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:22   #4136
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
dotkaaa tak jak dziewczyny pisza lepiej sobie odpusc ta narkoze,wystarczy zastrzyk ze znieczuleniem i dasz rade bo narkoza to jednak jest ingerencja w organizm, teraz juz sie nie zdazaja takie rzeczy, ze ktos sie nie obudzi ale rozne rzeczy po narkozie sie dzieja czasem np wlosy wypadaja garsciami, roznie organizm moze zareagowac wiec ja mysle ze narkoze to sie powinno robic naprawde w ostatecznosci

Sylvana hej
tez bym chciala bez,ale pod narkoza zrobili by mi w dzien wszystkie zeby i wszystko wlacznie z piaskowaniem itp... a jak bede miala chodzic po jednym zebie robic to wiem ze to raczej oleje :P zrobie jednego zeba i bedzie.. :P a tak po za tym to ide ogladac ten durny film planeta malp:P i robic zadania na egzamin ehh :P )

Buzi zono
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem

Edytowane przez d0tkaaa
Czas edycji: 2010-08-16 o 19:23
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:25   #4137
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
mialas robione przed tym jakies badania ? Nie balas sie ze sie nie obudzisz?:P

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------



taaak jasne,nie czuje sie dobrze gdy ktos mi cos robi z zebami:P mam pare dziurek i jedno leczenie kanalowe... wiec wiesz ... + panika przed dentysta do takiego stopnia ze jak ( kolo mojego salonuy jest dentysta) ide pieniadze rozmienic to wolam pania na korytarz bo nie wejde do gabinetu:P hahahha)) ))) a po za tym przychodzi do nas pani ktora ma swoj gabinet dentystyczny i mowi mi
"e,po co narkoza przeciez nie boli,znieczulenie sie da i bedzie ok" a ja mowie do niej zeby mi powiedziala prawde,ze jak trafi sie w nerwa to i tak boli a ona " no tak,nasz racje" dzieki dzieki:P

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

a tak z innej beczki to u mnie taka burza ze dramat :O dzis ma byc piekielnie;P co chwile jak trzaska piorun to mam az jasno w pokoju :P ( nie musze mowic ze mieszkam na 10 pietrze;D) hehehe
ja tez bałam sie dentysty tak samo jak Ty- ale- poszłam do innej, młodej dentystki (hmm ) i zrobiła mi znieczulenie zastrzykiem w dziąsło-poprosiłam ją o to pomimo tego że panicznie boję sie pobierania krwi i zastrzyków. Dosłownie 30 sekund poczekała i zaczynała sobie robić i nic a nic nie było czuć. Naprawdę idź do dentysty i zapytaj o zastrzyk, to nic nie boli, nawet wkłucie. Naprawde
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:28   #4138
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja tez bałam sie dentysty tak samo jak Ty- ale- poszłam do innej, młodej dentystki (hmm ) i zrobiła mi znieczulenie zastrzykiem w dziąsło-poprosiłam ją o to pomimo tego że panicznie boję sie pobierania krwi i zastrzyków. Dosłownie 30 sekund poczekała i zaczynała sobie robić i nic a nic nie było czuć. Naprawdę idź do dentysty i zapytaj o zastrzyk, to nic nie boli, nawet wkłucie. Naprawde
ale ja wlasnie zawsze chodze ze znieczuleniem :P hm.. zrobie tak,pojde zrobie jednego zeba u jakiejs nowej dentystki i jak bedzie bolec pomysle co dalej jak nie to bede robic pokolei prynajmniej sie postaram:P
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:30   #4139
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
tez bym chciala bez,ale pod narkoza zrobili by mi w dzien wszystkie zeby i wszystko wlacznie z piaskowaniem itp... A jak bede miala chodzic po jednym zebie robic to wiem ze to raczej oleje :p zrobie jednego zeba i bedzie.. :p a tak po za tym to ide ogladac ten durny film planeta malp:p i robic zadania na egzamin ehh :p )

buzi zono:d


opowiedzialabym wam historie jaka ja mialam ostatnio z zastrzykiem u dentysty ale nie nie bede opowiadala zeby was nie straszyc a zwlaszcza dotkiii mojej nie no ogolnie znieczulenie na zastrzyk jest spoko, sama zawsze tak robie zeby

Edytowane przez sigila86
Czas edycji: 2010-08-16 o 19:32
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 21:13   #4140
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: American & Polish Girls cz. XX

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość


opowiedzialabym wam historie jaka ja mialam ostatnio z zastrzykiem u dentysty ale nie nie bede opowiadala zeby was nie straszyc a zwlaszcza dotkiii mojej nie no ogolnie znieczulenie na zastrzyk jest spoko, sama zawsze tak robie zeby
Hm... opowiec

ja juz porobilam troche nie robie wiecej dzis bo juz mi sie nie chce ale jutro robie bankowo
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.