2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki! - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 14:00   #2761
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hejka

Kristi zobacz sobie na stronie internetowej jakie telefony Tobie proponuje system i w jakim abonamencie
dla mnie korzystniej jest zamawiać przez neta, bo gratisem wpadło jeszcze tż ileś tam minut dodatkowych przez pół roku, pani z infolinii takiego gratisu nie zaproponuje, bo to bonus netowy

dziś byłam z Mikim u alergologa, u pani dr , nie zachwyciła mnie jakoś, za mało szczegółowy jak dla mnie wywiad przeprowadziła, pytanie tylko co mu dolega i tyle więcej bym do takiej nie poszła
dała zlecenie na jakies testy dziecięce, przez tydzień Miki ma nic nie brać, żanych wit, zyrteców, specjalnie chemią nie smarować, oby dało sie jednak ten tydzień spokojnie przetrwać , bez nowych wykwitów skórnych

Cestia
to chyba bedzie najbardziej ekonomiczne rozwiązanie wśród wód morskich do psikania do nosa
Athomer Baby, aerozol do nosa, 100 ml, koszt koło 20 zł , fajny aplikator dziecięcy
http://www.bangla.babyonline.pl/opin...mer-baby-spray
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:29   #2762
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Wygugluj sobie kristi Samsung Galaxy S i poczytaj sobie
mysle ze zdjecia mojego aparatu nie musze ci robic, bo w necie tego pelno
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:34   #2763
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Mnie tam Kristen w roli Belli bardzo odpowiada Ładna, naturalna i z potencjałem do przeróbki na śliczną wampirzycę W dodatku dobra aktorka - lubię jej role

Anisia Rozumiem, że Marzenka z jakiejś patologicznej rodziny? Współczuję... i wierzę, że tego tak nie zostawisz jeśli sytuacja się będzie powtarzać.

Aniu, dzięki. Już zapisałam, następnym razem będę szukać


Nie straszcie tą Baby Alive Matylda ma zamówioną na mikołajki od dziadków. Średnio jestem tym pomysłem zachwycona, ale to był jej pomysł Najwyżej lalka pójdzie na all jeśli wyląduje w skrzynce tak jak większość lalek
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:38   #2764
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość
Mnie tam Kristen w roli Belli bardzo odpowiada Ładna, naturalna i z potencjałem do przeróbki na śliczną wampirzycę W dodatku dobra aktorka - lubię jej role

Anisia Rozumiem, że Marzenka z jakiejś patologicznej rodziny? Współczuję... i wierzę, że tego tak nie zostawisz jeśli sytuacja się będzie powtarzać.

Aniu, dzięki. Już zapisałam, następnym razem będę szukać


Nie straszcie tą Baby Alive Matylda ma zamówioną na mikołajki od dziadków. Średnio jestem tym pomysłem zachwycona, ale to był jej pomysł Najwyżej lalka pójdzie na all jeśli wyląduje w skrzynce tak jak większość lalek
Cestusia, chyba wlasnie nie jest z patologicznej, choc wyglada to odrobine ze tak jest..
Po prostu to sa tacy rodzice, co wola przylac jak niegrzeczna, niz wytlumaczyc i zacisnac zęby.

Ja to już w ogole rozbita jestem, bo żal mi tej małej i żal mi mojego własnego dziecka..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:56   #2765
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Tiaaaa... efekt bicia

Żal dziewczynki i żal Pitera przede wszystkim. Jak zrobisz rodzicom jazdę to Marzenka będzie mieć w domu wpi.... a jak nie zrobisz to pozostaje chyba jedynie czekać aż Piotruś "zmądrzeje" na tyle żeby koleżanki unikać. I tak źle i tak nie dobrze Aczkolwiek zdrowie własnego dziecka najważniejsze więc chyba nie obejdzie się bez konfrontacji z rodzicami tej małej.
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:56   #2766
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hej, nie miałam czasu ostatnio praca, spotkanie klasowe, Wiki znowu katarzy , wczoraj w nocy sie z nią tz męczył bo myslał ze sie udusi, taki suchy kaszel miała a w domu jedynie 9 kropel sinocodu. Dzis juz zaliczyłam apteke

Spotkanie klasowe całkiem przyzwoicie choc przyszło tylko w sumie 7 osób rozwalaja mnie ludzie i takie obiecanki cacanki. Był wychowawca i za to ma wielki plus posiedzielismy, powspominalismy, pogadalismy co tam u kogo okazuje sie ze jeden koles zmarł 3 lata temu na zawał kilka osób mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła a poza tym to sie podbudowałam nie jest ze mna tak zle

co do spotkania to ja jestem otwarta na propozycje i moze byc i teraz jak i dopiero na wiosnę w parku. Wesołe miasteczko odradzam bo chała straszna i ja sie tam juz długo nie wybiorę. Ale zoo super, zaliczamy pare razy w wakacje tak wiec piszcie jak któras chętna

a ja dzis idę na ZMIERZCH!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! opisze wrazenia potem ale juz sie napaliłam jak przeczytałam ze Edek najkorzystniejszy ze wszystkich częsci

Anisia kurka, nieciekawie z ta dziewczynką a najgorsze ze Piotrus sobie taka kolezankę wybrał , moze w koncu sobie odpusci po któryms ugryzieniu dodam tylko ze moja tez lubi sie bawic m.in. z największym łobuzem
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....

Edytowane przez taka sobie
Czas edycji: 2011-11-21 o 15:00
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 15:03   #2767
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Ja lubię Chorzowskie wesołe miasteczko Strasznie mi się z dzieciństwem kojarzy (pewnie dlatego, że tak mało się tam zmieniło ). Ale to już do dogadania na wiosnę. Najwyżej miasteczko zaliczę sama ze swoją familią bo Mati ma obiecane (czytamy książkę w której są karuzele i kolejki górskie ) i już się nie może doczekać wiosny

Zazdroszczę tego dzisiejszego seansu
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 15:12   #2768
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

ja jutro kupuję bilety na sobotę. cieszę się, bo w kinie nie byłam kupę czasu no i idę tylko dzięki temu,że rodzice przyjeżdżają.

doszła lala. i jestem zawiedziona wykonaniem sądziłam,że jak się kupuję lalkę Mattel a nie nołnejma to będzie taka jaką ja miałam tzn. nogi gumwe, zginające się lekko kolana itp. a tu cała z plastiku.
i nie wiem czy trzeba szukć droższej lalki - choć na all nie widzę, czy po prostu się jakość skiepściła

teraz muszę się zawziąć i doczekać z wręczaniem do Mikołajek. to jest najtrudniejsze
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 15:24   #2769
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez kristi75 Pokaż wiadomość
Anisia a tu jesteś zadowolona z tego swojego, jeśli możesz wkleisz linka jaki ty masz

ja w sumie nawet nie wiem na jakie mam patrzeć
Na pewno bym chciała mieć dobry aparat

Ja pójdę do salonu, bo nie bardzo mi się widzi decydować się w ciemno //tym bardziej że w salonie mogą mi skonfigurować umowę w różnych wariantach , korzystniej nić przez telefon
to SE xperia arc ma na pewno dobry aparat! http://www.sonyericsson.com/cws/prod...rc?cc=pl&lc=pl
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:32   #2770
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
doszła lala. i jestem zawiedziona wykonaniem sądziłam,że jak się kupuję lalkę Mattel a nie nołnejma to będzie taka jaką ja miałam tzn. nogi gumwe, zginające się lekko kolana itp. a tu cała z plastiku.
i nie wiem czy trzeba szukć droższej lalki - choć na all nie widzę, czy po prostu się jakość skiepściła
Ja miałam pisać, że to nie jest Barbie, ale nie chciałam robić za znawczynię Zresztą, myślałam że Idze nie robi różnicy czy to Barbie czy inny wynalazek Mattel

Barbie są takie jak były kiedyś Nogi gumowe i zginane
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish

Edytowane przez Cestia
Czas edycji: 2011-11-21 o 16:34
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:40   #2771
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

a mnie sie nie podobaja te barbiowe lalki co maja takie zawiasy wiecie o co mi chodzi jednak Barbi to było i jest TO

Cestusia dobrze to ujęłaś, nic sie nie zmieniło
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 19:55   #2772
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość
Ja miałam pisać, że to nie jest Barbie, ale nie chciałam robić za znawczynię Zresztą, myślałam że Idze nie robi różnicy czy to Barbie czy inny wynalazek Mattel

Barbie są takie jak były kiedyś Nogi gumowe i zginane
na pudle widniejelogo Mattel i Barbie seria jakaś tam. dlatego się zdziwiłam Idze oczywiście nie robi to żadnej różnicy, ale ja byłam ciekawa po prostu

dziecię usypia nam dopiero. ja popakowałam paczki do wysyłki na jutro i jadę do pracy jak wielbłąd
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:02   #2773
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

a ja szperam po allegro - szukam dla Majki bluzek z księżniczkami taki szał ma na te princessy - nie wiadomo skąd bo bajki nie oglądała (tylko Barbie ) wkurza mnie rozpiętość cenowa, bo niby wszystko na licencji disney, a ceny od 20 do 50zł
dodatkowo muszę jej kupić puzzle z księżniczkami, u nas dziś szukałam w hurtowni dziecięcej z tż ale nie było na all są, więc na Mikołaja dostanie

moje aukcje nie najgorzej idą - oby tak dalej
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:24   #2774
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
a ja szperam po allegro - szukam dla Majki bluzek z księżniczkami
wezmę z ciebie przykład bo u mnie coś ostatnio się w bluzkach Igi przerzedziło. i ma praktycznie same fioletowe, tak jakoś wyszło

edit. dobra, ja już kupiłam, jedno jeszcze licytuję do jutra z głowy

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
dodatkowo muszę jej kupić puzzle z księżniczkami, u nas dziś szukałam w hurtowni dziecięcej z tż ale nie było na all są, więc na Mikołaja dostanie
Iga ma takie:
http://alejka.pl/mix-ksiezniczki-24-...efl-34043.html

http://www.rema.com.pl/produkty/4784...iezniczki.html

ale jakoś słabo się bawi. woli klocki i lalki.

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2011-11-21 o 20:17
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:25   #2775
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

poradźcie
co można kupić dla dziewczynki w II klasie podstawówki, w ramach drobnego prezentu z okazji odwiedzin towarzyskich
mamy kiedyś iść na kawę do tż kumpla, tam jest dziewczynka starsza i chłopczyk w wieku Mikiego, dla małego mam już małe lego, ale dla dziewczynki w tym wieku to nie wiem co się kupuje
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:28   #2776
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

No niestety Barbie to tylko i wyłącznie różowa blondzia... ciemnowłose mają robić za tło więc mogą być gorsze

Dziwne, że Mattel odwala taką chałę.


Matylda też ma deficyt bluzek... no i rajstop - w przedszkolu załatwiła już 2 pary
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:28   #2777
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
poradźcie
co można kupić dla dziewczynki w II klasie podstawówki, w ramach drobnego prezentu z okazji odwiedzin towarzyskich
mamy kiedyś iść na kawę do tż kumpla, tam jest dziewczynka starsza i chłopczyk w wieku Mikiego, dla małego mam już małe lego, ale dla dziewczynki w tym wieku to nie wiem co się kupuje
w ramach odwiedzin to się u mnie słodycze kupuje
chyba,że ktoś bliższy to wtedy prezencik. ale jak chcesz - to może książka ?
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:32   #2778
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Jowiszku
wiem, nie opisałam całej sytuacji
byli z odwiedzinami u Olki ostatnio, dostała parę gadżetów, Miki też klocki słodycze
więc czuję się zobowiazana do "kosztowniejszej" rewizyty

a tak apropos rodzinnych odwiedzin, to napiszę gdzie indziej
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:41   #2779
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
Jowiszku
wiem, nie opisałam całej sytuacji
byli z odwiedzinami u Olki ostatnio, dostała parę gadżetów, Miki też klocki słodycze
więc czuję się zobowiazana do "kosztowniejszej" rewizyty

a tak apropos rodzinnych odwiedzin, to napiszę gdzie indziej
no to:
http://allegro.pl/mzk-puzzle-swiat-1...906058810.html
albo "Ania z zielonego"

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość

Dziwne, że Mattel odwala taką chałę.

dla 3latki styknie jakość jest zdecydowanie lepsza od nołnejma z kiosku i dlatego kosztuje tylko dwa razy więcej tzn. zależy gdzie bo w sklepach ta lalka i powyżej 60zł kosztuje a to już przesada.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 20:56   #2780
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
poradźcie
co można kupić dla dziewczynki w II klasie podstawówki, w ramach drobnego prezentu z okazji odwiedzin towarzyskich
mamy kiedyś iść na kawę do tż kumpla, tam jest dziewczynka starsza i chłopczyk w wieku Mikiego, dla małego mam już małe lego, ale dla dziewczynki w tym wieku to nie wiem co się kupuje
ksiazke
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:59   #2781
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
poradźcie
co można kupić dla dziewczynki w II klasie podstawówki, w ramach drobnego prezentu z okazji odwiedzin towarzyskich
mamy kiedyś iść na kawę do tż kumpla, tam jest dziewczynka starsza i chłopczyk w wieku Mikiego, dla małego mam już małe lego, ale dla dziewczynki w tym wieku to nie wiem co się kupuje

anka może kup jej taki mały dziecięcy komplecik kosmetyczny
Takie dziewczynki już lubią się stroić i udawać damy

Ja kiedyś właśnie na odpuście kupiłam córce pufy takie paznokcie co się przykleja ( na takiej taśmie klejącej dwustronnej, nie na kleju )w przeróżnych kolorach, Wiem że się cieszyła z tego bardzo,

A nawet z małej torebeczki też by się cieszyła



Pooglądałam telefony na necie i już mniej więcej wiem
ale jeszcze muszę iść do salonu by mi przedstawili ceny
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:21   #2782
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez kristi75 Pokaż wiadomość
anka może kup jej taki mały dziecięcy komplecik kosmetyczny
Takie dziewczynki już lubią się stroić i udawać damy

Ja kiedyś właśnie na odpuście kupiłam córce pufy takie paznokcie co się przykleja ( na takiej taśmie klejącej dwustronnej, nie na kleju )w przeróżnych kolorach, Wiem że się cieszyła z tego bardzo,

A nawet z małej torebeczki też by się cieszyła



Pooglądałam telefony na necie i już mniej więcej wiem
ale jeszcze muszę iść do salonu by mi przedstawili ceny
a co z internetem? jak wyszlo?
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:32   #2783
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
a co z internetem? jak wyszlo?


Veronko skończyło się na tym że jednak przyznali się do tego że to z winy salonu te nieporozumienia i zostaje tak jak w chwili podpisania umowy czyli nadal abonament za 39 z vatem

Nie wiem czy od Wersty tz nic nie podziałał
Bo jest to dla mnie trochę nie zrozumiałe //ale jeśli tak to bardzo mu dziękuję //
Bo tak - rozmawiać z nami nie chcieli ( chodzi o przełożonych )uważali sprawę za zamkniętą
salon złożył pismo do kogoś tam wyżej z prośbą o anulowanie umowy, ale
do nas dzwonili na początku zeszłego tygodnia - z wielkimi przeprosinami.
A dziś rozmawiałam z babkami z salonu, to one o niczym nie wiedziały, i jeszcze w piątek dzwoniły i pytały się o to pismo co składały - to one nadal leżało na kupce i czekało na rozpatrzenie

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Veronko ten telefon co wstawiłaś - jest super, ale ciekawa jestem za ile by mi go dali w abonamencie.
Bo ogólnie jest drogi
co niektórzy narzekają że bateria za krótko trzyma że zaledwie 3 dni //to trochę mało jak na nowy //
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 21:54   #2784
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Kristi nie kumam, jak się logujesz do orange na stronie, to przecież od razu masz opcje, co mają do zaoferowania dla Twojego nr w jakim abonamencie, na ile
w salonie stracisz
takie jest moje zdanie

edit
no co Wy w tych wampirach widzicie
zmierzch mi leżakuje na kompie od x czasu i nie mogę się zebrać, żeby looknąć
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2011-11-21 o 21:56
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:02   #2785
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez kristi75 Pokaż wiadomość
Veronko skończyło się na tym że jednak przyznali się do tego że to z winy salonu te nieporozumienia i zostaje tak jak w chwili podpisania umowy czyli nadal abonament za 39 z vatem

Nie wiem czy od Wersty tz nic nie podziałał
Bo jest to dla mnie trochę nie zrozumiałe //ale jeśli tak to bardzo mu dziękuję //
Bo tak - rozmawiać z nami nie chcieli ( chodzi o przełożonych )uważali sprawę za zamkniętą
salon złożył pismo do kogoś tam wyżej z prośbą o anulowanie umowy, ale
do nas dzwonili na początku zeszłego tygodnia - z wielkimi przeprosinami.
A dziś rozmawiałam z babkami z salonu, to one o niczym nie wiedziały, i jeszcze w piątek dzwoniły i pytały się o to pismo co składały - to one nadal leżało na kupce i czekało na rozpatrzenie

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Veronko ten telefon co wstawiłaś - jest super, ale ciekawa jestem za ile by mi go dali w abonamencie.
Bo ogólnie jest drogi
co niektórzy narzekają że bateria za krótko trzyma że zaledwie 3 dni //to trochę mało jak na nowy //
Kristi tz go ma. I to fakt, ze krotko trzyma, ale zalezy co sie robi na nim. Ja np uzywam duzo internetu i dlatego szybciej schodzi. Ale wiesz, to sa juz inne telefony- wlasciwie jak male komputery, dlatego baterie inaczej chodza. Ale zdjecia robi super!

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
Kristi nie kumam, jak się logujesz do orange na stronie, to przecież od razu masz opcje, co mają do zaoferowania dla Twojego nr w jakim abonamencie, na ile
w salonie stracisz
takie jest moje zdanie

edit
no co Wy w tych wampirach widzicie
zmierzch mi leżakuje na kompie od x czasu i nie mogę się zebrać, żeby looknąć
a ja w erze zawsze mowie, ze chce juz zerwac umowe i wtedy lacza mnie z dzialem utrzymania klienta. teraz zmniejszyli nam abonament o 50% dzieki temu
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:03   #2786
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Anka - może my za stare jesteśmy, żeby się wamiprami jarać mnie jakoś też nie ciągnie, ale może gdybym obejrzała choć jedną część to zmieniłabym zdanie

ja też nie pamiętam żebym coś załatwiała w salonie t-mobile każdą ofertę przedłużamy w necie, mogę sobie na spokojnie popatrzeć co mi oferują, porównać - w salonie to tak na szybko, ani się człowiek dobrze nie zastanowi co mu się lepiej opłaca, czy jakieś kruczki są itp.
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:05   #2787
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
Anka - może my za stare jesteśmy, żeby się wamiprami jarać mnie jakoś też nie ciągnie, ale może gdybym obejrzała choć jedną część to zmieniłabym zdanie

moim zdaniem filmy są średnie i jak ktoś nie czytał to naprawdę się nie wciągnie.
ja oglądam bo czytałam.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:09   #2788
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
Anka - może my za stare jesteśmy, żeby się wamiprami jarać mnie jakoś też nie ciągnie, ale może gdybym obejrzała choć jedną część to zmieniłabym zdanie

ja też nie pamiętam żebym coś załatwiała w salonie t-mobile każdą ofertę przedłużamy w necie, mogę sobie na spokojnie popatrzeć co mi oferują, porównać - w salonie to tak na szybko, ani się człowiek dobrze nie zastanowi co mu się lepiej opłaca, czy jakieś kruczki są itp.
hehe, mnie tez nie kreca w ogole ani ksiazki ani tym bardziej filmy o nich
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:11   #2789
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Kristi tz go ma. I to fakt, ze krotko trzyma, ale zalezy co sie robi na nim. Ja np uzywam duzo internetu i dlatego szybciej schodzi. Ale wiesz, to sa juz inne telefony- wlasciwie jak male komputery, dlatego baterie inaczej chodza. Ale zdjecia robi super!

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



a ja w erze zawsze mowie, ze chce juz zerwac umowe i wtedy lacza mnie z dzialem utrzymania klienta. teraz zmniejszyli nam abonament o 50% dzieki temu
Veronka - Ty robisz tak jak my z tż też zawsze jak nam coś proponują to negocjujemy po kilka razy z reguły nam nie odpowiada, więc niby chcemy zerwać umowę i tak do skutku, aż nam dadzą to, co chcemy widać to częsta praktyka
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 22:16   #2790
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Anka do tej pory jeszcze się mi nie zdarzyło, by w salonie mi mniej zaproponowali.Ja im mówię co mi proponował konsultant przez telefon, a oni się do tego dostosowują.
Ostatnio nawet wynegocjowałam w salonie lepsze warunki niż mi proponowali przez telefon.
A wiesz do salonu moge iść choćby po to by pooglądać telefony na żywo, posłuchać co oni mają mi do zaoferowania. A jak korzystniej będę miała przez neta to zamówię przez neta.



Też chcę teraz obniżyć abonament,ale jeszcze nie wiem ile, do tego i tak mi dołożą więcej darmowych, obniżą koszty połączeń, no i taniej telefon.


Co do telefonu to u mnie to też podstawa dobry aparat
obecnie mam 5 pikseli




A na internecie właśnie nie umiem tego tak dokładnie sprawdzić
w salonie mają jeszcze jakieś promocje z których mogę dodatkowo skorzystać //choćby np. rozmowa darmowa z- 5 numerami na ileś tam miesięcy (ok roku)

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

ha ha u nas w salonie to już wiedzą że jak ja wchodzę to posiedzę tam doś trochę, bo zbyć się szybko nie dam.
Ale tam dość jasno wszystko przedstawiają. U nas są dwa salony, to tego jednego nie lubię bo tam idą na sztuki, byle najwięcej klientów przyjąć
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.