Puszysta kochanka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-04, 22:10   #1
cilunia
Przyczajenie
 
Avatar cilunia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 8
GG do cilunia
Unhappy

Puszysta kochanka


Witam Wszystkich.
Jestem nową wizażystką, więc na dobry początek wszystkich pozdrwiam bardzo serdecznie
Założyłam ten wątek ponieważ jestem kobietką o rubensowskich kształtach i zastanawiam się, czy może któraś z Was miała problem związany z wystającym brzuchem podczas zbliżenia. Wiem, że to smiesznie brzmi, ale na przykład mnie najbardzej krępuje własnie to jak zareaguje mój TŻ kiedy zobaczy mój, że tak to okreslę "rozlewający się tłuszczyk". Pisząc to nie mam na myśli brzuszków ktore są tak ładnie zaokraglone i lekko wystają, tylko takie bardziej większe, które bynajmniej wcale ładnie nie wyglądają
Te myśli spędzają mi sen z powiek i odbierają ochotę na cokolwiek

Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
cilunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:18   #2
Paciula
Doglover
 
Avatar Paciula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 19
GG do Paciula Wyślij wiadomość przez MSN do Paciula Wyślij wiadomość przez Yahoo do Paciula
Dot.: Puszysta kochanka

witaj ja tez mam niestety problem w brzuszkiem ale mojmu facetowi ani mnie to nieprzeszkadza w roznych pozycjach brzuszek sie ladnie sam uklada nie przejmuj sie jestem z toba
Paciula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:31   #3
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Smile Dot.: Puszysta kochanka

ja kiedys mialam spory brzuszek ale i tak ani jemu ani mi to nie przeszkadzalo. to nie ma znaczenia, musisz tylko przestac sie na tym koncentrowac bo unikanie zblizen z tego powodu odbiera Ci naprawde przyjemnosci i w ogole, po co przez kompleksy maja Cię one omijac? glowka do gory
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:09   #4
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Puszysta kochanka

Jeśli Twój facet jest z Tobą, to na pewno mu to nie rpzeszkadza, a może... nawet się podoba? Trochę wiary w siebie
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:49   #5
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Puszysta kochanka

Jak się kogoś kocha, to takie rzeczy mają drugorzędne znaczenie.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:55   #6
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 161
Dot.: Puszysta kochanka

Jeśli kobieta ma właśnie takie podejście - podczas seksu wystaje mi to, marszczy się tamto, a tam się robi fałda i jak to okropnie wszystko wygląda, to nie ma najmniejszych szans na wyluzowanie się w seksie, a co za tym idzie, na przyjemność. Zdanie faceta na ten temat jest w tym przypadku sprawą drugorzędną.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 09:17   #7
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Puszysta kochanka

Przygaś światło lub zapal świece, będzie nastrojowo i dla Ciebie większy komfort.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 10:51   #8
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Puszysta kochanka

no to spraw sobie seksowną bieliznę, która ładnie wymodeluje Twoje ciało, np. jakąś koronkową koszulkę z dekoldem odsłaniającym piersi.
Mimo wszystko myślę, że Twój TZ będzie w danym momencie bardziej skupiony na innych Twoich wdzękach niż duży brzuszek
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 10:55   #9
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Smile Dot.: Puszysta kochanka

nie przejmuj sie ksztaltami badz seksowna i ciesz sie chwilami z TZ(mam na mysli te intymne) waga naprawde nie ma znaczenia odnajdz w sobie pewnosc siebie i bedzie dobrze
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 16:31   #10
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Puszysta kochanka

Ja też mam rubensowskie kształty,nowego przystojnego (to nie jest tylko moja opinia) faceta i uwielbiam sex i to, czy podczas sexu w takiej, czy innej pozycji mój brzuch, obfite uda, pulchniutkie ramionka wyglądają cudownie, czy też nie to nie ma znaczenia. Ważne, że od niedawna lubię siebie, wiem ile jestem warta i co mogę ofiarować i wiem, że mojemu TŻ bardzo się podobam.
Naprawdę się nie przejmuj, bo to tylko twoja chora wyobraźnia. Jakby coś Twojemu partnerowi w tobie przeszkadzało, to by go przy Tobie nie było, a jakby Gonie było, to po prostu nie wiedział by co traci
Głowa do góry, a pomysł z kuszacą bielizną jest bardzo dobry. Poprawi ci samopoczucie...
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 21:22   #11
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Puszysta kochanka

facet to facet wzrokowiec i tyle skoro jest z Toba to akceptuje Cie taka jaka jestes i zdaje sobi e sprawe z tego jak wyglada Twoj brzuszek i kocha go tak mocno ze nic innego sie nie liczy
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 21:52   #12
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Puszysta kochanka

hmmm.. wiesz gdyby facetow krecili aby szczuple kobiety to tak na prawde polowa kobiet na swiecie byla by sama... bo rzadko zdarza sie kobieta z idealnymi ksztaltami duzymi piersiami zgrabna talia... kazda ma gdzies za duzo...
a sexapil nie lezy w ciele tylko w glowie.. nie glupi to powiedzial.. wiec powinnas raczej przestac sie krepowac bo to aby psuje atmosfere a zaloze sie ze twoj tz nie zwraca uwagi na tajkie rzeczy dla nich to detale... a facet na detale uwagi nie zwraca jak kobiety raczej aby ogolnie calosciowa umie patrzec
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 22:31   #13
cilunia
Przyczajenie
 
Avatar cilunia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 8
GG do cilunia
Dot.: Puszysta kochanka

Dziękuję, jesteście kochane . Mam nadzieję, że w końcu zmądrzeję i pozbędę się tego kompleksu W końcu trzeba czerpać z życia to co najlepsze Jeszcze raz Wam wszystkim serdecznie dziękuję
__________________
Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być lepiej
cilunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 14:09   #14
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Puszysta kochanka

Kompleksy to nasz wróg, ale razem damy sobie z nimi radę nie przejmuj się, rozluźnij i spróbuj je polubić, a za jakis zcas zobaczysz, że sama poczujesz się lepiej i przestaniesz myśleć o niedoskonałościach urody
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:13   #15
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Puszysta kochanka

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Jak się kogoś kocha, to takie rzeczy mają drugorzędne znaczenie.
Dokładnie
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 17:03   #16
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Puszysta kochanka

sportsmenka86 Ty z tym brzuszkiem się lepiej w tym wątku nie pokazuj

jak kobieta czuje się seksowna, to tak jest i kg nic do tego nie mają
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 18:37   #17
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Puszysta kochanka

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
jak kobieta czuje się seksowna, to tak jest i kg nic do tego nie mają
otóż to!!!!!

Nie martw sie Cilunia bedzie dobrze przecież TWój TŻt kocha właśnie ciebie, a to przecież twój brzuszek, kawałek Ciebie, wiec napewno go akceptuje, nawet jeśli Ty masz z tym problemy.
Ja mam dość spory brzuszek i nadwagę, ale odkąd zaczełam czuć sie z tym dobrze i sexi - chyba rzeczywiście tak zaczełam wyglądać. Zmiana mojego nastawienia do siebie sprawiła, ze zaczełam sie bardziej podobać mojemu TŻ, bo przedtem czesto zwracał mi uwagę, ze powinnam schudnąc, a teraz mnie zaakceptował. Zastanawiam sie dlaczego właśnie teraz - może dlatego, ze po raz pierwszy przestałam zwracać mu uwagę na swoje niedoskonałość...

pozdrawiam
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 23:26   #18
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Smile Dot.: Puszysta kochanka

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
otóż to!!!!!

Ja mam dość spory brzuszek i nadwagę, ale odkąd zaczełam czuć sie z tym dobrze i sexi - chyba rzeczywiście tak zaczełam wyglądać.

pozdrawiam
tez tak uwazam.. jak Ty zmieniasz nastawienie to inaczej jestes odbierana
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 00:22   #19
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Puszysta kochanka

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
no to spraw sobie seksowną bieliznę, która ładnie wymodeluje Twoje ciało, np. jakąś koronkową koszulkę z dekoldem odsłaniającym piersi.
Mimo wszystko myślę, że Twój TZ będzie w danym momencie bardziej skupiony na innych Twoich wdzękach niż duży brzuszek
bardzo dobry pomysl zgadzam sie
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 08:00   #20
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Puszysta kochanka

to bedzie moze dosc przykre, ale za to szczere.

nie mam nic do kobiet powiedzmy "przy kosci" czy jak sie wyrazila autorka watku "o rubensowskich ksztaltach". ksztalt cudzego tylka czy brzucha.

wszytko jest ok dopoki jest sie z siebie zadowolonym i akceptuje sie swoje cialo. jesli jednak ktos wsrydzi sie rozebrac w sypialni przed osoba, ktora kocha (zakladam dosc naiwnie, ze tylko z takimi osobami trafiamy do sypialni), tzn, ze ma spory problem. i moim zdaniem tu nie pomoze zgaszenie swiatla, swiece czy nowa bielizna.

tu pomoze zdrowa dieta, duzo ruchu i samozaparcia
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 23:22   #21
cilunia
Przyczajenie
 
Avatar cilunia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 8
GG do cilunia
Dot.: Puszysta kochanka

Jasne, zgadzam się z Tobą Coccinelle, jednak czasami kiedy się dużo schudnie, to mimo wszystko pozstaje taki "worek skóry" na brzuchu i nie da się nic z tym zrobić, chyba, że usunąć operacyjnie, a na to raczej nie potrafię się zdecydować, bo co tutaj ukrywać, najzwyczajniej w świecie się boję.
Pozdrawiam
__________________
Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być lepiej
cilunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 09:31   #22
Kincia
Raczkowanie
 
Avatar Kincia
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 320
GG do Kincia Wyślij wiadomość przez MSN do Kincia Send a message via Skype™ to Kincia
Dot.: Puszysta kochanka

Wszystko zalezy jak dobrze sie znacie i jak długo ze soba jestescie.Jeżeli dosc długo to nie powinno Cie to w ogole martwic. To przychodzi z czasem, ale tylko od partnera zalezy jak szybko. Ja tez szczupła nie jestem, byłam jeszcze grubsza i powiem szczerze poczatki były trudne, ale jego miłość wygrała i musiałam sie poddac. Jesli sie kocha to nie za wyglad...a teraz mój męzulek powtarza "a tylko mi schudnij ,to nie bede Cie juz chciał ,nie chce szkapy"
Nie ma sie co pzejmowac.A jesli bardzo Ci z tym zle to poprostu zrob cos dla siebie.Siłownia, cwiczenia i bedzie lepiej.
Pozdrawiam
__________________
"You are the fire that burns the passion within my soul."
-FREEDOM-

-100 dni na diecie i ćwiczeniach-
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205927
Kincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 12:54   #23
żonaty73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
Dot.: Puszysta kochanka

Hej,
mogę Cię zapewnic, że jeśli on jest z Tobą bo Cię kocha to zupełnie mu nie będzie przeszkadzało to, że tu i ówdzie masz obfity kształt. Nie powiem, ze dla każdego mężczyzny to nie ma znaczenia ale uwierz, miłość a nawet zakochanie skutecznie odmienia patrzenie na Tę drugą osobę. Znam to z doświadczenia, powiem więcej, miłość sprawia, że dostrzega się piękno tej drugiej osoby i nawet niedoskonałości stają się czymś czego pragnie się najbardziej na świecie za czym się tęskni i o czym marzy.
żonaty73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 14:02   #24
ajula
Raczkowanie
 
Avatar ajula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 255
Dot.: Puszysta kochanka

Jak ja schudłam, to mój TŻ powiedział, że "nie ma za co złapać", więc w tej chwili, jem "Nutellę" łyżeczką, wprost ze słoika iiiiiii tak mi dobrze.
ajula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 14:45   #25
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Puszysta kochanka

Skoro twój facet jest z tobą to znaczy iż cię akceptuje. Na pewno spodziewa sie jak wyglądasz bez ubrania i pewnie niecierpliwie czeka na ten moment...
Ja mam okresy w których albo podobają mi się kobiety szczupłe albo grubsze ala J. Lo.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 21:40   #26
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Puszysta kochanka

Nie przejmuj sie tym.
Ja tez sie kiedys przejmowalam swoim wygladem...chodz mm tylko kilka kg wiecej....wstydzilam sie swojego brzuszka itp...zauwarzyl to moj TŻ...i pytal czy sie wstydze....gdy to wyczul...pokazywal mi ze mnie kocha taka jaka jestem. Przeciez widzial jak wygladam, widzi...wiec dlaczego mial by byc czyms zaskoczony. On mowi ze kocha moje cialko. Jestem pewna, ze W Twoim przypadku tez tak jjest i problem polega na akceptacji samej siebie...tak jak bylo u mnie. Kierowalam sie tym, co mi sie wydaje..a mianowice, ze podobac moze sie tylko szczuple "idelne cialo".
Wiem, ze moj TŻ mnie kocha, akceptuje i nie chce zebym sie zmieniala, pozwolilo mi to pelniej siebie kochac , ale ze chce dlatgeo sama teraz dla siebie przeszlam na diete i cwiczenia...bo on mowi ze nie chce zebym cos tracilaWiary w siebie!!!
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 22:33   #27
cilunia
Przyczajenie
 
Avatar cilunia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 8
GG do cilunia
Dot.: Puszysta kochanka

dziękuję wszystkim jeszcze raz za komentarze a co do figury J Lo, to Clevland możesz mi wierzyć, że chciałabym być taka "gruba" jak ona nie płakałabym nic a nic pozdrawiam serdecznie
__________________
Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być lepiej
cilunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 10:36   #28
ajula
Raczkowanie
 
Avatar ajula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 255
Dot.: Puszysta kochanka

Cytat:
Napisane przez cilunia Pokaż wiadomość
dziękuję wszystkim jeszcze raz za komentarze a co do figury J Lo, to Clevland możesz mi wierzyć, że chciałabym być taka "gruba" jak ona nie płakałabym nic a nic pozdrawiam serdecznie
Nie no, nie oszukujmy się, dużo kobiet chciałoby mieć takie ciało jak J Lo, tak śliczną buzię i tyle kasy. Ale to też trzeba zauważyć, że sztab ludzi i ona sama, ciężko pracuje na swój wygląd. Wybacz, ale jeśli ci twój nadmiar "tu i ówdzie" przeszkadza, to się nie dobijaj, ani nie wypłakuj sobie rowów pod oczami, tylko wciągnij brzuch i idz na spacer, albo pływalnie. Sex również "zjada" dużo sadełka, a na razie może sobie kup, albo uszyj zgrabny gorsecik i przywitaj swojego "pana" w przezroczystym szlafroczku, którego wcale nie musisz zdejmować.
ajula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:58   #29
cilunia
Przyczajenie
 
Avatar cilunia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 8
GG do cilunia
Dot.: Puszysta kochanka

Cytat:
Napisane przez ajula Pokaż wiadomość
Nie no, nie oszukujmy się, dużo kobiet chciałoby mieć takie ciało jak J Lo, tak śliczną buzię i tyle kasy. Ale to też trzeba zauważyć, że sztab ludzi i ona sama, ciężko pracuje na swój wygląd. Wybacz, ale jeśli ci twój nadmiar "tu i ówdzie" przeszkadza, to się nie dobijaj, ani nie wypłakuj sobie rowów pod oczami, tylko wciągnij brzuch i idz na spacer, albo pływalnie. Sex również "zjada" dużo sadełka, a na razie może sobie kup, albo uszyj zgrabny gorsecik i przywitaj swojego "pana" w przezroczystym szlafroczku, którego wcale nie musisz zdejmować.
Nie no tak źle to ze mną nie jest, żebym wypłakiwała oczy z tego powodu, mam do siebie spory dystans, bo przecież nie kazdy musi byc szczupły, a ja gdybym wazyła 50 kg., to wszystko by mi wisiało, także w tej sytuacji wole chyba być taka jaka jestem- sama nie wierzę, że to napisalam
__________________
Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być lepiej
cilunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 09:24   #30
ajula
Raczkowanie
 
Avatar ajula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 255
Dot.: Puszysta kochanka

Cytat:
Napisane przez cilunia Pokaż wiadomość
Nie no tak źle to ze mną nie jest, żebym wypłakiwała oczy z tego powodu, mam do siebie spory dystans, bo przecież nie kazdy musi byc szczupły, a ja gdybym wazyła 50 kg., to wszystko by mi wisiało, także w tej sytuacji wole chyba być taka jaka jestem- sama nie wierzę, że to napisalam
I tak trzymaj i jednak uwierz w to, co napisałaś , oczywiście, że nie każdy musi być szczupły. A jak Ci się spodobał mój pomysł z gorsetem
ajula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.