Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 22:59   #1651
malami112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: opolskie/Brzeg
Wiadomości: 198
GG do malami112 Send a message via Skype™ to malami112
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Suziaa a napisz jeszcze raz dlaczego u Ciebie to tak wygląda z tym wywoływaniem, sprawdzaniem. Ja mam termin identycznie jak Ty, lekarz mi powiedział, że jakbym do 10 maja nie urodziła to dopiero wtedy położy mnie na oddział.

Co do rozpakowania to ja chyba troszeczkę poczekam (to znaczy mam nadzieję, że nie dłużej jak tydzień), czop mi jeszcze nie odchodzi, skurcze jak mam to tylko kilka w ciągu dnia. A tak już bym chciała mieć maluszka przy sobie...

Kurczę, wiecie co? Monia już mogłaby wrócić do nas Chciałabym poczytać sobie o jej maluszku, o porodzie i w ogóle wiedzieć, że z nią wszystko ok. W ogóle to wiecie, że nie wyobrażam sobie, że wchodzę na naet a nie wchodzę na wizaz. Chyba się od Was uzależniłam
I wiecie co jeszcze? Mój TZ posprzątał dzisiaj 120 m2 chałupki. Normalnie uwielbiam go, nic mi nie pozwolił ruszyć. Ja sobie leżę, a on do tej pory walczy w kuchni
__________________

malami112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 23:42   #1652
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Malami no nie wiem czy tak z maluszkiem w domu zwlaszcza na poczatku i po porodzie bedzie czas zagladac na internet i forum, pewnie najpierw trzeba bedzie ogarnac sytuacje,takze dajmy Moni jeszcze troche czasu
a cos Reem nie bylo wiec moze w akcji
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 06:01   #1653
kmat
Rozeznanie
 
Avatar kmat
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 984
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Czesc kobitki

u mnie piekne slonko, dzis o 12 umowilismy sie ze znajomymi na grilla nad jezioro - mam nadzieje ze tam nie urodze
najgorsze jest to ze nie ma zadnego kremu na slonce a apteki dookola zamkniete, mam pod nosem maly market moze tam dostane cos z wysokim filtrem, a moze kupie krem nivea dla dziecka na slonce potem wykorzystam dla maluszka co o tym myslicie? hmmm

patologia ciazy nie ejst wcale taka straszna, ja co miesiac jezdzilam do szpitala i powiem Wam ze nie jest zle, mozna sie przyzwyczaic. Ja wybralam szpital ktory w Poznaniu ma rozne opinie co do obslugi personelu ale musze Wam powiedziec ze wszyscy sa mili i serdeczni, a lekarze poprostu zabiegani ale to chyba wszedzie, wiec jezeli ktoras z Was czeka patalogia to nie przejmujcie sie to nic strasznego

suzzia moze poprostu trafilas na zly dzien w szpitalu, u mnie na patologi jest ok

Milej niedzieli dla Was i dla Waszych maluszkow

Ps. Nie obzerajcie sie za duzo grillem
kmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 07:38   #1654
coco latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: lublin/londyn
Wiadomości: 191
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

dziendobry mamusiom!!
wracam wreszcie... mieszkanie wkoncu ogarniete, zostały jeszcze jakieś poprawki ale juz jest porzadek...
suzia malami i kmat rozpakowywac sie szybciutko... bo juz sie nie moge doczekac az sie pojawia zdjecia waszych maluszków... ja na swojego jeszcze musze poczekac...a buszuje mi strasznie w brzuchu...a i pojawila mi sie chyba siara w piersiach...
jutro planujemy z mezem ostateczne zakupy wozek łóżeczko.. kosmetyki i dla mnie do szpitala, pakuje torbe i czekamy....
a wy juz wszystkie spakowane...?
coco latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:27   #1655
jelonka
Raczkowanie
 
Avatar jelonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 140
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Myślałam, że nowe dzieciaczki będą, a tu żadna nie chce? Ja juz chcę, ale młode woli poczekać. W piątek pojechałam na imprezkę pracową kilkanaście km od domu, koleżanka mnie wiozła i była przerazona, czy jej w aucie nie urodzę! Z jaką ulgą wracała, kochana!Ale nie. Wczoraj myłam mężowi szyby w samochodzie, chyba przejdę do bardziej skutecznych metod. Nie chciałabym przenosić, a brzuszek mam wysoko... Lekarz umówił się ze mną na 6 maja (mój termin porodu) jakbym nie urodziła. Już mówiłam mężowi, że chociażby ze względów ekonomicznych chcę urodzić, jak mam iść, wydać 80 zł i usłyszeć, że wszystko dobrze, to wolałabym coś młodemu kupić!
W czwartek byłam u lekarza i musiał usg sprawdzać ułożenie, to powiedziałam, żeby sprawdził płeć, ale nadal się ukrywa nasze słonko!
Waży podobno 3600 to jest tez powód, żeby za długo w brzuszku nie siedziało!
U mnie siary tez nie ma, żadnych skurczy przepowiadających czy innych dolegliwości, czuję sie świetnie, o dziwo, zeszła mi opuchlizna ze stopy, a od jakiegoś czasu prawa przypominała balonik. Poszukam, jak się wstawia zdjęcia (chyba, że któraś z was może to szybko streścić, lub podać linka), to wstawię siebie na próbę, bo potem nie będę wiedzała, jak wstawić młode. Miłej niedzielki!
jelonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:30   #1656
czarnamonia
Raczkowanie
 
Avatar czarnamonia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rosnowo k. Koszalina
Wiadomości: 78
GG do czarnamonia
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Witajcie mamuśki!

Ja wczoraj spędziłam cały dzień na dworze , zrobiliśmy sobie grilla, było super
Cdo długiego weekendu to planuję zrobić grilla imieninowego o ile nie pojadę na porodówkę ale chyba czekam na ten nowy oddiał położniczy, który podobno mają otworzyć 10 maja (fajnie by było tak sobie wszystko zaplanować, ale czas pokaże).

co do samopalaczy to używam balsamu Dove summer glow mi odpowiada i jestem bardzo zadowolona.

Moja sąsiadka w czoraj wyszła właśnie ze szpitala (urodziła w środę prawie 4,5 kg dziewczynkę ) a Monii jeszcze nie ma.

Trzymajcie się miłej niedzieli życzę a ja spadam do mamusi na niedzielny obiadek
__________________
Start 85 kg (27 x 09)
81,1 kg po I fazie
teraz 80,8 kg
CEL 65kg
czarnamonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:21   #1657
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

co do całowania w usta - te zakazy dotyczą chyba malutkiego dziecka, noworodka - choć ja mam do tego takie nastawienie że wogóle nie rozumiem całowania w usta - kto to wymyślił...także nie będę swojego dziecka uczyć całowania w usta..., nawet nie wiem, może ja też nie będę tego robić.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 11:13   #1658
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Witajcie

Po piątkowej wizycie u swojego lekarza jestem zrozpaczona. Termin mam na dzis główki jeszcze nie ma w kanale. Na wtorek dostałam skierowanie na KTG. A jeśli maleństwo dalej nie bedzie chciało przyjść na świat w poniedziałek 5 maja mam sie wstawic na patologie i będą wywoływać poród. Myśle że w tych naszych szpitalach to sie raczej nie przejmują tak i pewnie bede jeszcze lezec ponad tydzień jeśli sie nie urodzi. NIe mam bóli czuje tylko ucisk w dole brzucha po wszorajszym sprzątaniu domku. Lekarz właśnie zalecił mi sprzątanie długie spacery a nawet sex. Boje sie wolałabym urodzic sama niz wywoływac.
Pozdrawiam gorąco miłej niedzieli
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 12:43   #1659
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

malami ta sytuacja zaistniała dlatego że jak byłam w 38 tyg u lekarza powiedziała że dzidziuś jest donoszony itd więc mam robić wszystko aby szybciej urodzic ale pomimo moich astarań dzidziusiowi dobrze w moim brzuszku poszłam więc w 39 a ona zdziwona co ja tu jeszcze robię. wie że sie męczę bo mam bardzo duze obrzeki i duzo przytylam wiec po co sie meczyc. dala mi skierowanie do szpitala zreszta miala powod bo tetno malenstwa bylo nierowne a ja mialam bardzo wysokie cisnienie. zreszta w 38 tyg poszlam do szpitala ale mnie nie chcieli przyjac pomimo duzego nadcisnienia:/ po prostu nie mieli miejsca.
lekarze w szpitalu tez mi powiedzieli ze dzidzius jest donoszony a 38-39 tydzien uwaza sie za urodzenie w terminie.
nowiec czekam a on sie nie spieszy i tak jak pisalam wczoraj nie mam skurczy, a przynajmniej ich nei czuje:/
aha i ze główka jest w schodzie-ale niewiem czy to oznacza ze jest w kanale rodnym czy jeszcze nie, niezapytalam moze Wy wiecie co to znaczy??
jade dzisiaj na grila do tesciow mam nadzieje sie troche rozluznie bo w domu same problemy...ta sytuacja z moja mama nadal trwa choc staram sie unikac konfliktow...a Ona wyjezdza we wtorek do pracy czasem mam straszne poczucie winy ze powiedzialam prawde i to co mysle...eh
milej niedzieli Mamuski!!
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 14:16   #1660
Beatka1984
Raczkowanie
 
Avatar Beatka1984
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 242
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Suziaa nie przejmuj się tym co powiedziałaś mamie - masz prawo powiedzieć jej to co czujesz i myślisz. Teraz się odpręż i pomyśl o tym co przyjemne - przecież już niedługo będziesz miała swoje maleństwo po drugiej stronie brzuszka

Miłej niedzieli kochane - ja zmykam z mężusiem na spacerek
Beatka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:52   #1661
kmat
Rozeznanie
 
Avatar kmat
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 984
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Ja wlasnie wrocilam z grillowania, wypackalam sie krem z filtrem 30 i musze Wam powiedziec ze tak bardzo delikatnie sie opalilam narazie nie mam plam .... mam nadzieje ze tak zostanie.... uwielbiam slonko

suzia niestety nie wiem co to znaczy, ale ja bym to rozumiala ze schodzi do kanalu rodnego, a ciaze donoszona uwaza sie od skonczonego 37 tygodnia

kasia zg nie boj sie, jeszcze troche i bedzie po wszystkim, damy rade i przezyjemy

jelonka ale bedziecie miec mila niespodzianke na porodowce

a ja jutro ide do ginekologa i mam nadzieje poznac termin urodzin mojego synka zobaczymy
kmat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 18:41   #1662
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Coś marnie z tymi nowymi maluszkami u nas Trzymam kciuki, żeby się wszystko ładnie ułożyło i nie było zbyt bolesne.
Ja jutro, albo we wtorek idę na końcowe zakupy dla maluszka i siebie. I mam straszny mętlik w głowie. Już sama nie wiem co mi potrzebne a co nie. Gapa ze mnie, bo przy ostatniej wizycie w szpitalu nie sprawdziłam co mam zabrać i teraz trzeba jechać i spisać. Poza tym, butelki, smoczki, nożyczki, kosmetyki. W głowie się kręci od tego wszystkiego. Ale jutro na spokojnie zrobię listę i mam nadzieję dam radę to opanować.
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:17   #1663
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

nie przesadzajcie z tymi maluszkami!!
Przecież nasz wątek nazywa sie MAJOWO -CZERWCOWE mamusie 2008 a o ile się nie myle to jeszcze mamy kwiecień, a poza tym co nagle to po diable

Słuchajcie czy któraś z was ma uderzenia gorąca? Mnie przez weekend to dorwało. Nic nie robie się nie namęczę a na policzki występują mi wypieki i czuje jak mi gorąco... niezbyt przyjemne uczucie nie jest mi słabo ani nic z tych rzeczy ale kilka razy mnie tak zwzięło no i nie wiem co o tym myślec. Poza tym mam przyśpieszony rytm serca tez tak macie ze ni z tego ni z owego nagle serce wam dudni ??

>( zmartwiona przyszła mama
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:24   #1664
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Sybilla moze masz podwyzszone troche cisnienie, spoko mysle ze to nic takiego, nie martw sie. A z tymi maluszkami to fakt watek jest majowo-czerwcowy, ja napewno mam jeszcze czasu co najmniej miesiac. Ale widzisz Sybilla niektorym sie terminy na wczesniej troszke poprzesuwaly, i takim sposobem mamy juz jedna kwietniowa mamusie
Ja dopiero zaczynam dzien leniwie, nic szczegolnego dzis nie planuje
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 21:19   #1665
malami112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: opolskie/Brzeg
Wiadomości: 198
GG do malami112 Send a message via Skype™ to malami112
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Funieczka no lepiej zrób listę, bez niej będziesz latała z jednego kąta sklepu w drugi.. a w domu potem się okaże, że jeszcze tego i tamtego się zapomniało.

Ja dzisiaj cały dzień na podwórku spędziłam. Grillowaliśmy u teściów (zjadłam 3 kiełbaski z grilla plus pełno sałatki, pomidorków, kajzerek koło 18 i do tej pory mam pełniutki żołądek). Śmiałam się z teściową, że jakbym zaraz trafiła na porodówkę, to po lewatywie siedziałabym na kibelku aż do skurczów partych

Oki dziewczyny spadam, jestem zmęczona po takim dniu pełnym wrażeń
__________________

malami112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 07:53   #1666
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Nadrobiłam czytanie z trzech dni
Powiem Wam ze coraz trudniej wysiedzieć mi na wykładach - pojechałam w piątek rano - 2 godzinki za kierownicą i jestem na miejscu, zajecia od 18 do 20.00, w sobotę od 8 rano do 16.45, w niedzielę od 11 do 15 i 2 godzinki w samochodzie zeby do domku wócić, tragedia ale ciesze się ze czuje sie na tyle dobrze ze sama mogę prowadzic i jestem niezależna - nie musze meża ciągnąć ze sobą
Maluszek wiercił sie jak szalony a ja nei mogłam robić notatek bo jka tylko schylałam sie nad ławką to mnie kopał - wiec połowa notatek do odkserowania
No wiec tak mneij wiecej wyglądał mój weekend.

Cytat:
Napisane przez BRAXA Pokaż wiadomość
Kmat duzy placek ziemniaczany z gulaszem ,złożony i posypany serem żółtym
U nas takie placuszki nazywają "Plackami po zbójnicku" - pychotka, ale dawno nei jadłam, w ciazy jakos smak ten mi nie odpowiada

Cytat:
Napisane przez BRAXA Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o mleczne przygody to ja nie mam żadnych,czy ktoras tez tak ma?
Ja też nie mam na początku mnie to martwiło bo pisałyście ze Wy już macie i to od 18 tygodnia, ale chyba każdy organizam inaczej sie przygotowuje i pewnie stą dte braki wysieków mlecznych u nas

Czekam na kolejne maluszki
Dziewczyny trzymajcie sie.
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 08:11   #1667
kmat
Rozeznanie
 
Avatar kmat
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 984
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

sybilla to chyba jedna z dolegliwosci ciazowych, ja tak mialam jakis miesiac temu ale samo przeszlo, pamietam ze monia miala takie uderzenia goraca, mierz sobie cisnienie i jak jest ok to nie przejmuj sie

milego dnia kobitki
kmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:31   #1668
Igusia 24
Raczkowanie
 
Avatar Igusia 24
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 52
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

oj jak mi sie marzy drozdzówka z serem.Obodziłam sie ze ślinotokiem...Tu najwyzej moge liczyc na skonsy i muffiny...Ech
Igusia 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:36   #1669
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Witam
Życze miłego tygodnia
Byłam wczoraj na zakupach i mam już prawia wszystko dla malego
Ale dla siebie nie mam jeszcze nic ,am nadzieje że zdaze
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 09:38   #1670
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość

ja używam tego clarinsa też jestem blada a on jest delikatny... dla mnie przynajmniej
Ja też go miałam, ale musiałam oddać mamie, bo był za ciemny. Wręcz tragiczny okazał się La Roche - chyba dla mulatka.

Cytat:
Napisane przez kmat Pokaż wiadomość
patologia ciazy nie ejst wcale taka straszna, ja co miesiac jezdzilam do szpitala i powiem Wam ze nie jest zle, mozna sie przyzwyczaic. Ja wybralam szpital ktory w Poznaniu ma rozne opinie co do obslugi personelu ale musze Wam powiedziec ze wszyscy sa mili i serdeczni, a lekarze poprostu zabiegani ale to chyba wszedzie, wiec jezeli ktoras z Was czeka patalogia to nie przejmujcie sie to nic strasznego
Kmat , powiedz, który szpital wybrałaś, bo ja tez rodzę w Poznaniu i jeszcze się waham.... Wybrałam szpital Raszei, ale leczę sie u lekarza na Polnej, więc nie wiem jak to będzie....
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:39   #1671
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Witamy monię! - mam nadzieję że produkujesz treściwego posta

U mnie tydzień się zaczyna od sprzątania - i tak będzie wygladał cały tydzień- pracowity. Sprzątam wszystkie zakamarki w których dawno nie sprzątałam, bo dziecko będzie na majówkę więc trzeba sie przygotować - wiadomo - dziecko wszędzie wejdzie i zajrzy
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:39   #1672
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Hej...chyba widzę Monię!!!

Pisz co u Ciebie...wszystkie jesteśmy głodne informacji
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:54   #1673
Beatka1984
Raczkowanie
 
Avatar Beatka1984
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 242
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Witaj Monisiu jak będziesz miała chwilkę to opisz swoje wrażenia - jesteśmy naprawdę ciekawe jak się ma nasza pierwsza Wizażowa mamusia
A tymczasem buziaczki dla Ciebie i maleństwa
Beatka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:04   #1674
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Sybilla- ja miałam i to bardzo zarówno kołatanie serca jak i uderzenia gorąca to naturalne, mierz sobie regularnie ciśnienie ale jak masz w normie to nie przejmuj się na prawdę.
a mnie nadal nic nei bierze...zaczynam się obawiac że maluzek będzi eprzenoszony a na wczorajszym rodzinnym grilu się nasłuchałam że owszem jesli to pierwsza ciąża i tym bardziej chłopczyk to na pewno przenoszę...:/
wczoraj rozmawiałam z sąsiadką która ma miesięcznego synka i co prawda to jej 4 dziecko i ma doświadczenie ale u niej bez szalenstw zarowno ubrankowych jak i pielegnacyjnych. i jak widze swietnie sobie radza ze zwykla wanienka i pieluszka tetrowa bez zadnych foczek, podkladek itd...malego smaruja oliwka na waciku takim do zmywania makijazu, przewijaka nie maja tylko przewija go na wersalce lub z lozeczku. ja mam co prawda komode do przewijania i zamierzalismy kupic przewijaczek teraz doszlismy do wniosku ze podloze jakis grubo zlozony reczniczek na to pieluszke tetrowa albo na rozku ubranym w poszewke. jak sie okazauje nei trzeba jkupowac wszystkiego tylko jakos sobie zastepczo radzic...na pewno cos od niej podpatrze
taka piekna pogoda, a moglabym juz z moim malenstwem byc dawno na spoacerku!! a On sie najwyrazniej nei spieszy na swiat tylko boksuje stara na wszystkie strony!!hehe
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:08   #1675
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Monia odezwij się
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:11   #1676
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

czy tylko ja nonstop odświeżam stronę?
edit- nie doczekałyśmy się

suzia- jasne że można sobie radzić bez wynalazków - ja np zrezygnowałam już dawno z kupna foczki bo uznałam że nabiorę wprawy w kilka dni, tak samo zrezygnowałam z przewijaka, mimo że przydał by mi się (nie mam komody) ale to jednak wydatek 50zł - za kawałek deski. Sama równie dobrze bym zrobiła przewijak
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:15   #1677
malgo421
Rozeznanie
 
Avatar malgo421
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 658
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Czesc dziewczyny!!!!

Monia daj jakies znaki!!!!

Dzisiaj bede rozmawiac z moim manegerem bo chce juz od przyszlego tyg pojsc na macierzynskie, bo ostatnio po pracy tak strasznie mnie kregoslup bolal ze nie umialam wstac w nocy do toalety. masakra
Mam nadzieje ze nie bedzie robil problemu.
malgo421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:19   #1678
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

I Monia znikła

Dziewczyny zgadzam się można wychować i sobie poradzić z maluszkiem bez tych wszystkich wynalazków ,ale to jest takie fajne
Przy pierwszym dziecku nic nie mialam z takich dodatków i dało sie umyć i pielegnowac małego

Mam w końcu wózek
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:20   #1679
Martucca
Rozeznanie
 
Avatar Martucca
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Aarhus, Dania
Wiadomości: 623
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Dziewczyny kochane, musze wam bardzo, bardzo podziekowac za te wszystkie wasze posty o tym, co kupowac dla dzidziusia, co sie przydaje, a co jest zbedne itd. Dzieki temu udalo mi sie juz wszystko kupic w ciagu tego weekendu (internet jest boski ), oprocz pieluszek (tutaj jeszcze sie waham, bo nie bede uzywac pampersiakow tylko wielorazowych, wiec musze sie dokladnie zapoznac z roznymi typami ).
Nie wiem, jakbym sobie z tym wszystkim poradzila sama, bo raz: nie mam w DK zadnej rodziny, dwa: rodzinka meza mieszka daleko od nas, trzy: nasz dzidzius to pierwsze dziecko w nowym pokoleniu, cztery: moje kolezanki-swiezo upieczone mamusie mieszkaja w Polsce... Tak wiec dzieki podczytywaniu waszych postow udalo mi sie sklecic cala liste zakupow

Ktos mnie pytal o calowanie i prochnice... Napisze, co mysle, ale troszke pozniej, bo jestem w pracy. A tak w ogole to wyladowalam w Finlandii, pod Helsinkami, na 3 tygodnie w ramach "poszerzania horyzontow naukowych" Fajnie jest. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie
Martucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 10:24   #1680
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Majowo-czerwcowe Mamusie 2008 - część II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
czy tylko ja nonstop odświeżam stronę?
edit- nie doczekałyśmy się

suzia- jasne że można sobie radzić bez wynalazków - ja np zrezygnowałam już dawno z kupna foczki bo uznałam że nabiorę wprawy w kilka dni, tak samo zrezygnowałam z przewijaka, mimo że przydał by mi się (nie mam komody) ale to jednak wydatek 50zł - za kawałek deski. Sama równie dobrze bym zrobiła przewijak
odnośnie przewijaka - mój mąż własnie wczoraj skończył robić przewijak. Przynajmniej jest taki jak chcę, o wymiarach jakie mi pasują, z półeczkami, móżkani ma kółkach i takie tam. Co prawda spędził nad tym 3 dni, ale efekt (cenowy i wizualny) jest fajny
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.