Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII) - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 20:06   #2641
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Tumulte PH
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:46   #2642
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Cały dzień Habanita (po trzynastu godzinach dalej ją na sobie czuję chyba dopiero gorąca kąpiel ją zmyje), gdzieś tam w międzyczasie Demeter Kahala Kamikaze, a teraz na nadgarstkach dodatkowo testy Maitre Parfumeur et Gantier Or Des Indes oraz Rose Muskissime
Mogłabyś napisać kilka słówek o Or des Indes? Mam ten zapach na liście próbek do nabycia, ale nie wiem, czy warto...
----
Bvlgari Black. Uwielbiam. Podarowałam kiedyś mężowi, bo stwierdziłam, ze na nim pachnie piękniej. Mogłabym zlizywać go z jego skóry... Podoba mu się, ale używa sporadycznie. Więc dzisiaj zlałam się nim do pępka and below i zagroziłam, że odbiorę, jak nie będzie używał
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:26   #2643
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Dosłodziłam się Icebergiem. I przypominam sobie Mauboussin - pierwsze nuty OK, dalej znowu coś mnie drażni
Ale zdaje się, że dzisiaj będzie wieczór ze słodziakami Must i Vanille Canelle już było na tapecie, muszę wyciągnąć jeszcze parę odlewek
Ja też wieczornie slodziaki testuję:
- Profvmvm Dvlcis in Fvndo
- ekstrakt Smoka
- Prada Intense
- Douce Amere

Powstrzymałam sie siłą, żeby więcej nic nie nakładać - mam teraz mnóstwo nowych próbek z wymianek i nie wiem od czego zacząć. Nie da sie od wszystkiego .
Ale mimo ze są "tylko" 4, to i tak myślę, że powinnam je przetestowac jeszcze raz każdy z osobna, bo chyba tracę cos w ogólnym zamęcie zapachowym. Na razie Prada i Lutens na prowadzeniu . Smok mnie trochę rozczarowuje, bo pachnie mydlano na mojej skórze, ale może to właśnie efekt zmieszania całości. Na pewno dam mu jeszcze szansę, bo przecież kiedyś bardziej drapieżna wersja EDP była moją miłością...
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:54   #2644
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Ja też na noc psiknęłam się Pradą Intense, ponieważ ostatnio ją zaniedbywałam i miałam wyrzuty sumienia. Nieodmiennie piękna, zmysłowa, bardziej kobieca niż klasyczna...U mnie wciąż w ścisłej czołówce, myślę, że jeszcze długo
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:57   #2645
Chatte96
Zadomowienie
 
Avatar Chatte96
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 345
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Kupiłam sobie wczoraj herbatkę (z Herbapolu)- mającą poprawiać nastrój. Po otwarciu torebki poczułam zapach niemalże identyczny z TfT , które mi się już skończyły
Na pociechę spryskałam się Eau Perfumee Eau The Vert, które pakuję ze sobą do Włoch -myślę, że sprawdzą się w południowych upałach.
Chatte96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:13   #2646
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Ambra.
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:32   #2647
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Też to odkryłam . Zagorsk najfajniej pachnie jak jest nieco chłodniej. W upale się rozmywa jego świeżość, ale jak tylko temperatura spadnie tak do ok. 15-20 stopni, to jest miodzio
W pełni popieram Właśnie dlatego odkładam zakup pełnej flachy na przyszłą wiosnę Ach, wiosna pachnąca Zagorsk'iem!

A tak przy okazji - Avignon najpiękniej nosi mi się zimą Co do reszty pór roku nie mam (jak na razie ) Kadzidlakowych skojarzeń

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Obserwuję ten sklep krótko, ale z tych obserwacji mi się wyłania bardzo sympatyczny obraz taki konkretnie, że oni tę promocję częściej mają, niż nie mają.
I oby tak dalej


Cytat:
W temacie: odebrałam wspólnozakupową paczkę od Geoni i pachnę pięknie miksem L’Ombre Fauve PG, Aki Tann Rokka, Molecule 02 i mgiełką Monyette.
Papuź, a co to za suche sprawozdanie? Proszę mi tu natychmiast zaskrzeczeć parę słów o tych cudach powyżej
Szczególnie o Monyette
Ale o reszcie też

---------------

Ech, taka jakaś przeżuta i wypluta dzisiaj jestem Grzebię sobie właśnie w pudełkach z próbkami w poszukiwaniu czegoś do obwąchania Co by tu sobie... Hmm, In Love Again? Love in Paris? Just Me Paris Hilton? Paris? Nie-e! Będzie Smok w wersji EDT dla przypomnienia
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 22:32   #2648
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Pachnę Safran Troublant (coraz bardziej mi się podoba ten L'Artisan stwierdzam, że poczatkowo go nie doceniłam, zupełnie niesłusznie) i śmigam posmakować Bułkę Paryss'ką
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 22:57   #2649
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Czy ja kilka godzin temu pisalam o milym wieczorze z Ciekierkiem? juz sie skonczy a ja siedze w domu i taka jestem zla ze po kapieli pewnie nawet nie bede pachniec tylko pojde wsciakla spac;/
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 23:02   #2650
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
Czy ja kilka godzin temu pisalam o milym wieczorze z Ciekierkiem? juz sie skonczy a ja siedze w domu i taka jestem zla ze po kapieli pewnie nawet nie bede pachniec tylko pojde wsciakla spac;/
princesko co się stało?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 23:27   #2651
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
princesko co się stało?

rodzice mojego TZ-ta wyjechali w tamta sobote na Chorwacje, a ze jego tata prowadzi dosc duzy zaklad samochodowy to zaklad zostal na jego glowie, ale jest na tyle dorosly ze da sobie rade spokojnie, z tym ze oczywiscie biedny chlopiec jest taki wymeczony, taki zestresowany itd ze najlepiej byloby traktowac go jak jajeczko, zeby on po zamknieciu lezal sobie a jak jak biedny maly Chinczyk spelniala wszystkie zachcianki swojego pana i wiesz, ja na prawde caly tydzien staralam sie mu pomagac, to cos ugotowalam, to sptrzatnelam, no ale za pokojowke to ja robic nie bede no bez przesady. moge mu pomagac ale jezeli bede czula ze on to docenia, wtedy to nawet okna bym mogla umyc ale nie na zasadzie ze on uwaza ze to moj obowiazek. no i oczywiscie poza tym jeszcze trzeba wyasowac i podrapac plecki i zajac sie innymi przyjemnosciami bo Misio zmeczony.
Dzis skonczyl wczesniej w tym warsztacie, mialam nadzieje ze spedzimy jakis mily wieczor w domu u niego, ze cos RAZEM ugotujemy, moze obejrzymy film czy cokolwiek innego. a zamiast tego? przychodze i slysze ze nie sprzatnelam po sobie wczoraj opakowania po mrozonej kawie potem ryknal na mnie bo sobie zazartowalam. caly wieczor byl taki napiety, az wkoncu ja sie wkurzylam i odsunelam od niego na lozku i zasnelam i wiesz co? gdy mnie odprowadzal do domu, a z pol godziny to trwalo to nie odezwal sie slowem chyba teraz przydalby mi sie demeter o zapachu konskiego siodla bo tak sie podle czuje...
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 23:33   #2652
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
rodzice mojego TZ-ta wyjechali w tamta sobote na Chorwacje, a ze jego tata prowadzi dosc duzy zaklad samochodowy to zaklad zostal na jego glowie, ale jest na tyle dorosly ze da sobie rade spokojnie, z tym ze oczywiscie biedny chlopiec jest taki wymeczony, taki zestresowany itd ze najlepiej byloby traktowac go jak jajeczko, zeby on po zamknieciu lezal sobie a jak jak biedny maly Chinczyk spelniala wszystkie zachcianki swojego pana i wiesz, ja na prawde caly tydzien staralam sie mu pomagac, to cos ugotowalam, to sptrzatnelam, no ale za pokojowke to ja robic nie bede no bez przesady. moge mu pomagac ale jezeli bede czula ze on to docenia, wtedy to nawet okna bym mogla umyc ale nie na zasadzie ze on uwaza ze to moj obowiazek. no i oczywiscie poza tym jeszcze trzeba wyasowac i podrapac plecki i zajac sie innymi przyjemnosciami bo Misio zmeczony.
Dzis skonczyl wczesniej w tym warsztacie, mialam nadzieje ze spedzimy jakis mily wieczor w domu u niego, ze cos RAZEM ugotujemy, moze obejrzymy film czy cokolwiek innego. a zamiast tego? przychodze i slysze ze nie sprzatnelam po sobie wczoraj opakowania po mrozonej kawie potem ryknal na mnie bo sobie zazartowalam. caly wieczor byl taki napiety, az wkoncu ja sie wkurzylam i odsunelam od niego na lozku i zasnelam i wiesz co? gdy mnie odprowadzal do domu, a z pol godziny to trwalo to nie odezwal sie slowem chyba teraz przydalby mi sie demeter o zapachu konskiego siodla bo tak sie podle czuje...
Rozumiem Zachował się dziwnie, a już tym bardziej, że mu pomagasz, gotujesz i sprzątasz..
Może spróbuj z nim pogadać, powiedz mu że źle Cię traktuje. Może faktycznie jest zmęczony i musiał odreagować, a padło na Ciebie.
Ale zobaczysz pogadacie i pogodzicie się szybko Szkoda tracić czas kiedy rodziców nie ma w domu

__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 00:10   #2653
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Rozumiem Zachował się dziwnie, a już tym bardziej, że mu pomagasz, gotujesz i sprzątasz..
Może spróbuj z nim pogadać, powiedz mu że źle Cię traktuje. Może faktycznie jest zmęczony i musiał odreagować, a padło na Ciebie.
Ale zobaczysz pogadacie i pogodzicie się szybko Szkoda tracić czas kiedy rodziców nie ma w domu

tak szkoda czasu tracic i liczylam na to ze jesli gdy zajmuje sie tym warsztatem a ja mu pomagam jak moge, to jezeli jutro ma wolne to wreszcie on zajmie sie mna, tez czasem chcialabym poczuc ze ktos lata wokol mnie... z jednej strony wiem ze wczesniej nie bylo takich sytuacji i ze moze jest przemeczony i zestresowany bo jednak ogromne pieniadze tam wcodza w gre i tylkmo on za nie odpowiada ale nie chce zeby takie sprawy niszczyly to co tworzylismy wspolnie juz prawie dwa lata

Dziekuje Ci nosku
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 00:40   #2654
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Ekhem... Mam dość głupiutkie pytanko techniczne do dziewczyn, które zamawiały próbki L'Artisanów na poniższej stronie:


http://www.artisanparfumeur.us/store/order_sample.php


A mianowicie, co wpisałyście w rubryczkę state/province?
Jak nic nie wpisuję, wyskakuje "error" , więc drogą dedukcji wnioskuję, że skoro u nas żadnych prowincji ani stanów niet , to powinnam wpisać nazwę województwa (czyli w moim przypadku "slaskie"), dobrze myślę? "Error" wyskakuje też, gdy wpisuję kod pocztowy z kreską.
Mam stracha, czy próbki, aby na pewno dotrą do mnie bez problemu (oczami wyobraźni widzę tę biedną kopertę wałęsającą się latami po świecie w poszukiwaniu prowincji "slaskie" z kodem bez kreski )
Sorki za smęcenie i banalne pytania, alem "pierworódka" w kwestii zakupów on-line ze Stanów... W dodatku bardzo strachliwa "pierworódka"

Help mi plissss!


--------------


Pachnę żelem pod prysznic Hamamelis Y.Rocher i coś mi się zdaje, że szykują mi się poszukiwania podobnej nuty w perfumach - cuuuuudna po prostu!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 00:55   #2655
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Princesko, faceci czasem nie świecą rozumkiem (żarcik) Nie wolno przyzwyczajać, także na Twoim miejscu zaprzestałabym pomocy - może sam poprosi zamiast wymagać.

Przez ostatni tydzień pachniałam Spirit of India, w małej ilości Moon Sparkle i Euphorią.
Dzisiaj był też Spirit of India Piękny.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 01:16   #2656
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Princesko, faceci czasem nie świecą rozumkiem (żarcik) Nie wolno przyzwyczajać, także na Twoim miejscu zaprzestałabym pomocy - może sam poprosi zamiast wymagać.

Przez ostatni tydzień pachniałam Spirit of India, w małej ilości Moon Sparkle i Euphorią.
Dzisiaj był też Spirit of India Piękny.
pewnie tak zrobie, obiadki i kolacyjki sam sobie bedzie robil a ja zajme sie czyms innym. wiesz wlasnie z nim tak jest ze w sytuacjach tzw. krytycznych jest idealem kiedy go na prawde potrzebuje pojawia sie moemntalnie, jednak w sytuacjach codziennych czasami nie popisuje sie za bardzo. ale tak czy i tak go kocham i nie zmieni tego jego dziecinne zachowanie gdy uwaza ze jest pepkiem swiata, chyba tez za to i te jego drobne fochy go pokochalam

wzialam kapiel w olejku eukaliptusowym, nalozylam aromatyczny olejek na wloski i czuje ze jednak bedzie dobrze
to chyba skocze do poleczki z perfumami i aby zupelnie sie zrelaksowac skropie sie odrobinka czegos ladnego

Kochane jestescie
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 04:54   #2657
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Wczoraj był Addict, dziś będzie Black Cashmere.
Wszystkim miłego dnia!
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 04:56   #2658
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

noc z Pythonem znacznie poprawil humor ale na dzien chyba wybiore Ksiezniczke
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 06:26   #2659
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Mimo chłodu za oknem Cologne na drogę.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 07:16   #2660
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

na razie Rumeur 2 Rose a później Flowerbomb Extreme; trzeba się dosłodzić w taki deszcz
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 08:01   #2661
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Chergui SL
__________________

Santorio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 08:11   #2662
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

OI
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 08:18   #2663
60a98fd274480afb9719ccaaf70de5b3b7748a99_6577a34067d43
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 120
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Skin znowu.
60a98fd274480afb9719ccaaf70de5b3b7748a99_6577a34067d43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 08:28   #2664
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
rodzice mojego TZ-ta wyjechali w tamta sobote na Chorwacje, a ze jego tata prowadzi dosc duzy zaklad samochodowy to zaklad zostal na jego glowie, ale jest na tyle dorosly ze da sobie rade spokojnie, z tym ze oczywiscie biedny chlopiec jest taki wymeczony, taki zestresowany itd ze najlepiej byloby traktowac go jak jajeczko, zeby on po zamknieciu lezal sobie a jak jak biedny maly Chinczyk spelniala wszystkie zachcianki swojego pana i wiesz, ja na prawde caly tydzien staralam sie mu pomagac, to cos ugotowalam, to sptrzatnelam, no ale za pokojowke to ja robic nie bede no bez przesady. moge mu pomagac ale jezeli bede czula ze on to docenia, wtedy to nawet okna bym mogla umyc ale nie na zasadzie ze on uwaza ze to moj obowiazek. no i oczywiscie poza tym jeszcze trzeba wyasowac i podrapac plecki i zajac sie innymi przyjemnosciami bo Misio zmeczony.
Dzis skonczyl wczesniej w tym warsztacie, mialam nadzieje ze spedzimy jakis mily wieczor w domu u niego, ze cos RAZEM ugotujemy, moze obejrzymy film czy cokolwiek innego. a zamiast tego? przychodze i slysze ze nie sprzatnelam po sobie wczoraj opakowania po mrozonej kawie potem ryknal na mnie bo sobie zazartowalam. caly wieczor byl taki napiety, az wkoncu ja sie wkurzylam i odsunelam od niego na lozku i zasnelam i wiesz co? gdy mnie odprowadzal do domu, a z pol godziny to trwalo to nie odezwal sie slowem chyba teraz przydalby mi sie demeter o zapachu konskiego siodla bo tak sie podle czuje...

Mężczyźni w syt.przerastajacej ich zawsze myślą o sobie . W tym wypadku przeroslo go zastępcze szefowanie. Jest zmęczony,ma stresa a na kim najlepiej się wyżyć ..na kobiecie. Princesko wiesz nie zmywaj, nie pomagaj w taki sposób, lepiej zapytać Jego czy masz pomóc.
Oni zupelnie inaczej myślą niż my. My jesteśmy romantyczkami. Chcialaś wieczór miły a może on chciał chwilke spokoju i ciszy. Jutro/dziś będzie lepiej, daj mu odetchnać, naładować baterie.

W temacie,pachnę Tygryskiem i rozczarowaniem pomieszanym z żalem do przyjaciela
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 08:35   #2665
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Pi.

Miłego piątku.
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 09:12   #2666
swish
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Code
swish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 09:20   #2667
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Otuliłam się dzisiaj obłoczkiem Smoka i Guccia PH, ale nawet to mnie nie cieszy
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 09:21   #2668
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Na poprawę humoru muszę pachnieć czymś mega słodkim: Hot Couture EDP, EDT, Flowerbomb Extreme, Lolita EDP, Black XS?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 09:36   #2669
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Na poprawę humoru muszę pachnieć czymś mega słodkim: Hot Couture EDP, EDT, Flowerbomb Extreme, Lolita EDP, Black XS?
Blue, widzę że jeśli chodzi o słodziaki to mamy identyczne upodobania
Wybierz Bombkę Extreme, będziemy pachnieć dziś identycznie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 09:45   #2670
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Blue, widzę że jeśli chodzi o słodziaki to mamy identyczne upodobania
Wybierz Bombkę Extreme, będziemy pachnieć dziś identycznie
To będzie Extremalna Bomba Kwiatowa.
Ku niej też się właśnie skłaniałam.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.