Młody Wygląd?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-28, 14:08   #31
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Dot.: Młody Wygląd??

Jak miałam ok 17-18 lat to wszyscy mysleli ze mam 20-22 pytali na jakich studiach jestem hehehehe itp a teraz gdy ma sie te 21 to mówia ze wygladam na młodszą 19-20 to chyba lepiej
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 14:21   #32
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Młody Wygląd??

Kiedy miałam 14 - 15 lat zawsze wszyscy brali mnie za starszą... z racji dość pokaźnego biustu... Teraz mam prawie 20 i niektórzy mówią, że wyglądam na 16 - 17... jak to jest - nie wiem i nie mam zdania w tej kwastii, ale przecież chyba lepiej jest wyglądać młodziej
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 14:25   #33
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Młody Wygląd??

Cytat:
Napisane przez suzana
dlaczego Czekoladko? to świadczy tylko o człowieku, o tym jak on sam chce byc przez innych traktowany, z wiekiem zwiększa się egoizm- ale nie u wszystkich- do tego dochodzi bardzo szeroka sfera psychologicznych "podtekstów", o których własnie nie chce pisac. wczoraj zaobserwowalam bardzo ciekawą sytuację: do autobusu weszla starsza pani, byl niewyobrazalby tlok a ona z głosem oscentacyjnym wykrzyczala taki tekst: " oni -młodzi polacy- sa gorsi niz czarni, bo czarny od razu ustapi miejsca". Naprawdę nie domyślasz się dlaczego potrafią patrzec pogardliwie?
Wiem Suzanko, dlaczego to robią... Tylko mi sie to w mojej głowie nie mieści po prostu. Przykre to bardzo, mam nadzieję, że mnie to nie dopadnie - będę się starać przynajmniej I ja nie rozumiem ich zachowania - wiem, czemu są tacy, ale nie rozumiem tego... Cóż wspolczuję im nawet czasem...
A wiesz, co mnie wkurza najbardziej? Kiedy wielce się oburzają, jeśli młody czlowiek jest np. chory (zwykla choroba typu grypa choćby) i mówi, ze źle się czuje... Są oburzeni, bo młody, to powinien się czuć super i nie ma prawa chorować.... A spotkalam sie z tym nie raz...
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 14:39   #34
weronika18
Raczkowanie
 
Avatar weronika18
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 133
Dot.: Młody Wygląd??

mnie też często ludzi biorą za młodszą (szcególnie kiedy jestem bez makijażu), jakos przed wakacjami (mam 19lat) musiałam iść do lekarki żeby mi wypełniła takie zaświadczenie o stanie zdrowia które miałam zanieść na studia; no więc proszę panią doktor żeby mi to wypełniła bo musze do szkoły oddać a ona tak się uśmiecha i mówi: "ooo to już do gimnazjum idziesz" więc jak jej powiedziałam że JUŻ na studia to była bardzo zdziwiona
weronika18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 15:26   #35
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Młody Wygląd??

mam 17 lat i wyglądam chyba na tyle zresztą powagi moze dodać mi mój wzrost (180)
mam buzię dziecka i podjerzewam, ze w przyszłości jednak będą brali mnie za młodszą ... chociaz ten wzrost dużo daje
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 16:04   #36
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Młody Wygląd??

mam 24, nikt mi tyle nie daje, choc mama się upiera że ja wyglądam na swój wiek i z tą dziecinnością przesadzam, mi to w zasadzie nie przeszkadza (o dowód mnie nie proszę więc na mniej niż 18 nie wyglądam ), ale teraz jestem na etapie szukania pracy i nie wiem, czy czasem to, że mam taką krągłą buźkę nie sprawia, że wypadam gorzej, mniej profesjonalnie - bo moje rysy mogą się kojarzyć z dzieciakiem
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 16:36   #37
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Młody Wygląd??

A jak myslicie, od kiedy powinno się komuś mówić na Pan/Pani? Czy to jest związane z wiekiem? Bo chyba nie. Do iluś tam lat na Ty, a po przekroczeniu magicznej granicy, to już Pani. No więc od czego to zależy??
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 16:45   #38
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Dot.: Młody Wygląd??

HOSENKA jA MAM DOKŁADNIE TAK SAMO 23 ROCZEK juz leci a tu trzeba dowodzik pokazywać nie powiem że mnie to nie denerwuje czasem.<BO PRAWDE Mówiać niektóre młodsze dziewczyny wyglądają na starsze i od nich nikt nie doamaga się dowodu) ale też ma to swoje dobre strony...NO BO lepiej jest chyba wygladac młodziej niż starzejCHYBA że sie mylę> POZDRÓFKA
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:01   #39
oni
Raczkowanie
 
Avatar oni
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 58
Dot.: Młody Wygląd??

Mnie zaczepiła raz mama mojego ucznia, mówiąc, że szuka pani X. Ja na to "To właśnie ja", a ona "Niech Pani nie żartuje, Pani sama na uczennicę wygląda" Dodam, że uczę w podstawówce

Cytat:
Napisane przez Selina
A jak myslicie, od kiedy powinno się komuś mówić na Pan/Pani? Czy to jest związane z wiekiem? Bo chyba nie. Do iluś tam lat na Ty, a po przekroczeniu magicznej granicy, to już Pani. No więc od czego to zależy??
Ja raczej do wszystkich starszych (na oko raczej rozróżniam), w pracy tak długo, aż ktoś nie zaproponuje przejścia na "ty" (ja jestem najmłodsza). Tak chyba najbezpieczniej
__________________
And through it all he offers me protection
A lot of love and affection
Whether I'm right or wrong
oni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 19:27   #40
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Młody Wygląd??

hmm, moja siostra ma 24 latka i tez wszyscy jej mówią, ze wygląda na 16,17. często zdarzaja sie takie sytuacje, ze nie chcą sprzedac piwka bez dowodu swoja drogą sama chcialabym byc w takiej sytuacji(dluzej młodym być)ale wiem, ze ją to naprawde czasem denerwuje
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 20:06   #41
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Młody Wygląd??

czekoladko moja kuzynka jest ode mnie o 2 lata mlodsza i wlasnie to ze ma bardziej pocigla buzie i maluje sie mocniej sprawia ze wyglada na strasza niz ja
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 20:34   #42
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Młody Wygląd??

zaleta mlodego wygladu - w wielu sytuacjach mozna kupic ulgowy bilet czy cos takiego (gdy ktos nie ma legitki studenckiej)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 08:17   #43
Lamees
Raczkowanie
 
Avatar Lamees
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: Młody Wygląd??

Witam, widze, ze wypowiadaja sie w tym watku same mlode "panie" przed 30-stka.
Moge tylko pocieszyc, ze mi tez zawsze odejmowano lat, a im jestem starsza, tym wiecej mi ujmuja ) Dzisiaj to juz tylko cieszy.

Co nie znaczy, ze nie bylo sytuacji, w ktorych mnie to bardziej upokarzalo (i irytowalo) niz cieszylo - gdy traktowano mnie jak smarkule, bez zadnego szacunku naleznego doroslej osobie, wowczas matce prawie dwojga dzieci (w widocznej ciazy z nr 2).
Konkretny przyklad z polskiego szpitala (chociaz od wielu lat mieszkam w innym kraju Europy): moje roczne dziecko trafilo na oddzial dzieciecy z powodu groznej grypy zoladkowej i odwodnienia, a ze bylo to juz 10 lat temu, nie pozwalano mi dziecka odwiedzac w szpitalu przez tydzien (tzn. moglam je ogladac z daleka przez szybe, ale ono mialo mnie nie widziec). Chodzilam na skarge do pani ordynator, ktora traktowala mnie b. z gory i nieprzyjemnie. W koncu zapytala mnie: "Dziecko, ile ty masz lat"? Okazalo sie, ze brala mnie za 19-latke, ktora wpadla z 1. dzieckiem i juz jest w ciazy z drugim i moze sobie sobie mnie "tykac" i nie traktowac serio moich uwag do szpitala. Coz, szczena jej opadla jak odparlam, ze mam lat 27....
Od razu zmienila ton rozmowy.

Dzisiaj mam 37 lat, ale rozni ludzie w roznym wieku daja mi od 18 (! nie wiem jakim cudem, ale sie zdarzalo - moze dlatego, ze nadal nie mam zmarszczek wokol oczu, a kobiety czesto po tym oceniaja wiek) do gora 25. Wiecej lat niz 25 jeszcze mi nie dano.

Ma to jednak swoje nieprzyjemne strony: ide sobie ulica w Warszawie z trojka moich dzieci (juz duzych, najmlodszy zaczal chodzic do szkoly, najstarsza ma prawie 12 lat), ludzie sie na mnie dziwnie gapia i nawet jeden pan kolo 40 (a wiec niewiele starszy ode mnie, haha!) skomentowal to glosno - niby sobie pod nosem, ale tak, ze uslyszalam przechodzac kolo niego:
"Taka mloda a juz ma trojke dzieci!"
Nie wytrzymalam i odparlam, ze jestem dobrze po 30. Wybaluszyl galy (sorry, nie mam polskiej trzcionki) i glupio mu sie zrobilo.
No bo tak na serio, to ja 1. dziecko rodzilam majac niemal 26 lat... 2 lata po slubie...A ludzie na oko traktuja mnie jak jakas lafirynde, ktora "powpadala" (w ciagu 4 lat trojke urodzilam...) jako nastolatka i teraz 20-paroletnia (haha) paraduje ze swoimi dziecmi.
Niestety, pozory myla.

Aha, no i w Polsce ciagle mnie pytaja czy mam legitymacje studencka albo czy bilet uglowy chce kupic... Fajne to jest )) Ostatnio tak bylo 2 tygodnie temu.

Tutaj gdzie mieszkam (Skandynawia) kobiety wygladaja dojrzalej, wczesnie maja zmarszczki. Moje rowiesniczki mowia, ze wygladam na 22, gora 24 (jak sie "zrobie" na "pania" - ubieram sie mlodziezowo, ale tez elegancko, zalezy od okazji, nosze delikatny makijaz zawsze, rozmiar 34...).
Ale tu nikt sie nie gapi na mlodke, ktora idzie z gromadka dzieci - bo tutaj to normalne, a tez nie ma takiego osadzania jak u nas.
Ale oczywiscie jak mnie pytaja ile lat juz tu mieszkam i mowie ze kilkanascie, to zawsze sie dziwia ("to ty mialas 10 lat jak tu przyjechalas"?? hahaha - a ja tu przyjechalam jako mezatka, moj maz stad pochodzi, wyszlam za maz majac juz 24 lata, poznalismy sie na zagranicznej uczelni)

No nic, przynajmniej nie boje sie 40.stki (za 3 lata juz!), bo przeciez i tak nie bede na nia wygladac, wiec co sie przejmowac wiekiem na papierku...
W sumie fajnie mlodo wygladac, choc nie zawsze to mile - jak juz pisalam.
Pozdrawiam wszystkie wizazanki (jestem tu "nowa" - tzn czytam Was od dawna, ale nie mialam dotad czasu na pisanie)
Lamees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 08:55   #44
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Młody Wygląd??

heheheh ja to jak sie nie wypicuje to max 17 a mam 22 tyle ze mi to wcale nie przeszkadza, nic a nic
uwazam ze znacznie gorzej jak ci mowia ze wygladasz starzej
pamietam pewne zdarzenie sprzed roku, gdy przyszedl do nas ksiadz z wizyta jak to co roku wypytal sie brata o szkole ( jest w liceum ) i takie tam a do siostry wypalil: no a dziewczynka to w ktorej klasie gimnazjum?? ona zaniemowila i nic sie nie odezwala mama zaczela sie smiac a Monika ani slowem sie nie odezwala ale bylo widac ze wzrokiem pioruniskami rzuca no a siostra na pierwszym roku studiow byla
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:27   #45
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Młody Wygląd??

A ja mam 19 lat,a wyglądam na 14!!!Wszyscy znajomi mi to mówią.Raz,gdy koleżanka mojej cioci dowiedziała sie prawdy była w lekkim szoku .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:39   #46
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Młody Wygląd??

Mi też dają mniej lat niż mam. Jak wynajmowałam mieszkanie, kobieta wciąz mi powtarzała, że wyglądam młodziutko i za nic nie chciałą uwierzyć, że ja już na 4. roku studiów jestem . Rok temu kobieta w sklepie pytała się mojej mamy: a pani córka do której gimnazjum teraz idzie hehe. Nie powiem, fajnie być braną za młodszą, szczególnie jak już się ma trochę lat , ale mnie wkurza to pod innym względem -> że podrywają mnie młodsi faceci hehe wrrr.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:52   #47
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Młody Wygląd??

Ja mam 25 lat i niektórzy biorą mnie za 18-tkę

Jakiś rok temu zdarzyła mi się taka sytuacja: Z moim TŻ zachciało nam się piwka, skoczyłam więc do sklepu po browarek. Stoję przy ladzie z jednym Reddsem i Żywcem dla mojego lubego. Kiedy przyszła moja kolej na zapłatę pani przy kasie (z wielką niepewnością w głosie) do mnie tak: "... a mmma pppani ukończone osiemnaście lat...?". Ja jej na to z uśmiechem ździwienia: "Oooooo już daaaawno!". Na to kobieta stojąca przede mną i pakująca swoje zakupy patrzy na mnie i mówi z uśmiechem: "Ooo, to ma pani szczęście że tak młodo wygląda...". A ja na to tylko: "No, nie wiem, może czasami" i lukam na sprzedawczynię a tej widać , że głupio hehe

Jak miałam 19-20 lat to do kina mnie na szkolnych wpuszczali a ja już dawno do szkoły nie chodziłam .Nie chcieli legotymacji bo wygldałam chyba na szkolniaka
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:54   #48
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Młody Wygląd??

Cytat:
Napisane przez Kamikitten
Kiedyś zdarzyła mi się taka sytuacja: z moim TŻ zachciało nam się piwka, skoczyłam więc do sklepu po browarek. Stoję przy ladzie z jednym Reddsem i Żywcem dla mojego lubego. Kiedy przyszła moja kolej na zapłatę pani przy kasie (z wielką niepewnością w głosie) do mnie tak: "... a mmma pppani ukończone osiemnaście lat...?". Ja jej na to z uśmiechem ździwienia: "Oooooo już daaaawno!". Na to kobieta stojąca przede mną i pakująca swoje zakupy patrzy na mnie i mówi z uśmiechem: "Ooo, to ma pani szczęście że tak młodo wygląda...". A ja na to tylko: "No, nie wiem, może czasami" i lukam na sprzedawczynię a tej widać , że głupio hehe
Ale kupić Ci się udało? Bo mi ostatnio nie i w dodatku zostałam posądzona o posługiwanie się nie swoją kartą
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:56   #49
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Młody Wygląd??

Ja mam ukończone 24 lata, ludzie dawali mi 18 max. 19 lat. Jak byłam nastolatką to dawali mi tyle lat ile akurat miałam chyba z racji tego, że jestem dość wysoka. Teraz jak mam fryzure zmienioną i grzywke to jedni twierdzą, że mnie odmłodziła jeszcze, a inni, że dodała mi powagi
Apropo ludzi starszych i ich zachowania w komunikacji miejskiej, to naprawde wiele razy wracałam zmęczona z uczelni po zajęciach czy teraz po pracy, ale oczywiście dla nich jest to nie do pomyślenia żeby taka młoda osoba miała czelność być zmęczoną. Obecnie wracam najczęściej tramawajem, który dojeżdża do pętli, przy której znajduje się cmentarz.Teraz z racji tego, że zbliża się 1 listopada dużo starszych ludzi jeździ na groby oczywiście nie ma sobie gdzie klapnąć,zresztą mniejsza z tym, ale denerwuje mnie kiedy taka babcia czy dziadek tak wymachują swoimi wiązankami z kwiatami, że oko mogą wykłuć człowiekowi. Wczoraj moja kurtka w tramwaju została ubrudzona kwiatami, a dokładnie zafarbowało mi ją lekko na zielono od łodyg i liści, za mną pewna babacia tak się energicznie przepychała do wolnego miejsca, że nie zwracała uwagi na ludzi dookoła...
Ps. dodam, że często ustępuje ludziom starszym miejsca w tramwaju czy autobusie i okazuje im szacunek (nie wszyscy jednak na niego zasługują), nawet kiedy jestem zmęczona czy boli mnie brzuch z powodu okresu...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 10:10   #50
Lamees
Raczkowanie
 
Avatar Lamees
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: Młody Wygląd??

>Nie powiem, fajnie być braną za młodszą, szczególnie jak już się ma trochę lat , ale mnie wkurza to pod innym względem -> że podrywają mnie młodsi faceci hehe wrrr.>

O, taaaak. Zapomnialam dodac, ze istnieje rowniez ten aspekt sprawy i staje sie coraz bardziej "smieszno-irytujacy" jak sie jest w moim wieku (no dooobrze po 30.)

Na wakacjach w Polsce bez meza (a z dziecmi, ktore akurat nie zawsze chodzily wszedzie ze mna) czesto bylam podrywana przez mlodych chlopakow w wieku 20-22 lata (dla mnie to dzieciaki, sorry! Predzej mogliby byc moimi synami, gdybym sie wczesniej o to postarala
Oczywiscie ja wiem, ze nieraz mlodzi chlopcy lubia starsze, ale w tym wypadku oni naprawde mysleli, ze jestem ich rowiesnica (plus minus 20-stka)!
Nigdy nie zapomne "szczeki", ktora jeden taki dlugowlosy 22-latek musial "zbierac z podlogi" gdy mu powiedzialam, ze "jestem tu na wakacjach z trojka dzieci, maz pracuje w domu i dlatego chodze sama wieczorami na spacery nad morze, gdy dzieci juz spia" - bo on mnie pytal, czemu chodze sobie tak samotnie, moze chce towarzystwa itd....

Nie powiem, jest to przyjemne, ale bywa tez nieprzyjemnie gdy tacy pijani malolaci do ciebie podchodza i cie bezceremonialnie obejmuja jakbys byla ich kolezanka-rownolatka a nie dorosla kobieta, ktorej nalezy sie - badz co badz - jakis szacunek...
Lamees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 10:22   #51
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Młody Wygląd??

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Ale kupić Ci się udało? Bo mi ostatnio nie i w dodatku zostałam posądzona o posługiwanie się nie swoją kartą
Kupiłam kupiłam Niezły ubaw mielismy z moim TŻ jak mu powiedziałam. Teraz już pani w sklepie bez problemu pozwala mi kupić piwo czy nawet Martini
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 10:26   #52
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: Młody Wygląd??

Cytat:
Napisane przez Camilla
Ja mam ukończone 24 lata, ludzie dawali mi 18 max. 19 lat. Jak byłam nastolatką to dawali mi tyle lat ile akurat miałam chyba z racji tego, że jestem dość wysoka. Teraz jak mam fryzure zmienioną i grzywke to jedni twierdzą, że mnie odmłodziła jeszcze, a inni, że dodała mi powagi
Apropo ludzi starszych i ich zachowania w komunikacji miejskiej, to naprawde wiele razy wracałam zmęczona z uczelni po zajęciach czy teraz po pracy, ale oczywiście dla nich jest to nie do pomyślenia żeby taka młoda osoba miała czelność być zmęczoną. Obecnie wracam najczęściej tramawajem, który dojeżdża do pętli, przy której znajduje się cmentarz.Teraz z racji tego, że zbliża się 1 listopada dużo starszych ludzi jeździ na groby oczywiście nie ma sobie gdzie klapnąć,zresztą mniejsza z tym, ale denerwuje mnie kiedy taka babcia czy dziadek tak wymachują swoimi wiązankami z kwiatami, że oko mogą wykłuć człowiekowi. Wczoraj moja kurtka w tramwaju została ubrudzona kwiatami, a dokładnie zafarbowało mi ją lekko na zielono od łodyg i liści, za mną pewna babacia tak się energicznie przepychała do wolnego miejsca, że nie zwracała uwagi na ludzi dookoła...
Ps. dodam, że często ustępuje ludziom starszym miejsca w tramwaju czy autobusie i okazuje im szacunek (nie wszyscy jednak na niego zasługują), nawet kiedy jestem zmęczona czy boli mnie brzuch z powodu okresu...
No tak, z tymi starszymi ludźmi to muszę przyznać ci rację. Też często mi się zdarzało, że wracałam z zajęć wykończona po całym dniu. Zajęcia miaŁAM W WEEKENDY I NIERA ZZDARZAŁO MI SIĘ USTAPIĆ MIEJSCA STARSZEJ OSOBIE NAWET W STANIE MOJEGO 'SKRAJNEGO WYKOŃCZENIA' (ups, caps się włączył, sorry ). Tak jak mówię, często była to niedziela, i ja wykończona jade sobie tramwajem ale nie, nie posiedze sobie bo kurcze muszę ustapić miejsca jakiejś babci która cały dzień przesiedziała sobie w domu przed telewizorkiem a teraz jedzie sobie do kościółka...
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 11:31   #53
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Młody Wygląd??

Ja mam 27 lat i wszyscy mówią, że wyglądam młodziej. Kiedyś jak byłam kupić spodnie, to starsza pani w sklepie powiedziała do pracownika "podaj dziewczynie spodnie". Poczułam się tak młodo...
Ale powiem Wam, że to jeszcze nic. Jak byliśmy z mężem kupować garnitur do ślubu to "kobiety", które tam sprzedawały zapytały czy to na studniówkę... A mąż juz wtedy był po studiach, jak się dowiedziały to trochę czuły się głupio...Wszyscy zaczęliśmy się śmiać i rozeszło sie po kościach... Teraz kiedy mamy dwuletnią córeczkę, to mąż wygląda jak jej brat, a nie tata (zwłaszcza dlatego, że ściął włosy i teraz to już zdecydowanie nie wygląda na swoje 27 ).
Kiedyś byłam na piwie z koleżanką, która ma 30 lat i barmanka poprosiła ją o dowód.
Takich sytuacji jest mnóstwo, ale mnie tak naprawdę cieszy że wyglądam młodziej... Jak miałam 18 to mnie denerwowało i to bardzo, ale wtedy to już wogóle wyglądałam na 14
virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 11:56   #54
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Młody Wygląd??

Mi zazwyczaj mowia, ze nie wygladam staro, tylko na swoj wiek, pewnie z grzecznosci Jak mialam 15 lat to chodzilam na angielski gdzie bylam najmlodsza w grupie (jak zwykle), wszyscy byli juz po studiach i pracowali... Kiedys wlasnie w tamtej grupie jedna dziewczyna mnie sie spytala jaki mam drugi jezyk na studiach Przykro mi sie zrobilo i powiedzialam jej, ze nawet jeszcze do liceum nie chodze, teraz sie z tego smieje
Jeszcze mialam druga sytuacje- ktora sprawia, ze rozumiem dziewczyny, ktore skarza sie na traktowanie ich jak dzieci. W tej samej grupie angola nauczycielka wypisywala swiadectwa na koniec roku, moje zostawila bo chciala sie zapytac, czy to mozliwe ze jestem rocznik 88 Wszyscy sie popatrzyli na mnie jak na 15 letnia smarkule, a tak to chetnie sie ze mna konsultowali, np. w sprawie zadania domowego... Po tym rozdaniu swiadect poszlismy do pubu, jakos zeszlo na to gdzie mieszkam, a zaraz jakis "kolega" z grupy zaczal mi tlumaczyc jak dziecku z przedszkola skad sie wziela nazwa mojej ulicy, jakbym nie wiedziala tego, chociaz ponad 10 lat tam mieszkam
Teraz z kolei jestem w innej grupie z angola (znowu najmlodsza ) ale ludzie sa w glownej mierze moimi rowiesnikami. Mielisimy napisac 5 prawdziwych i 5 falszywych zdan o sobie, potem ktos inny je czytal o grupa mowila czy to prawda czy falsz. Jako jedno zdanie falszywe napisalam, ze mam 25 lat (mam 17) i wszyscy zgodnym chorem krzykneli, ze nieprawda. Tyle chociaz wiem ze na 25 nie wygladam, ale na ile to nie wiem
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 12:30   #55
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Młody Wygląd??

ja nie mam takiego problemu bo od kiedy pamietam zawsze wszyscy dawali mi wiecej lat niz mam. Kiedys w przychodni (do lat 18) poszedlem sie zarejestrowac (mialem wtedy 16) pani powiedziala mi ze musze isc do gory bo tam pelnoletnich przyjmuja. Jak bylem na wycieczce klasowej w liceum, jak poszlismy na piwo do pubu to sie barmanka dziwila ze grupa (moi koledzy) sobie pija piwo z opiekunem (ja) historyjek takich mialem bardzo duzo ale te mi teraz sie przypomnialy
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 13:11   #56
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Młody Wygląd??

No to chyba fajnie,że niektórzy ludzie myśla,że jesteśmy młodsze.Gorzej jezeli dodawaliby nam do 10 lat .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 13:25   #57
hhhggg
Raczkowanie
 
Avatar hhhggg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 84
Dot.: Młody Wygląd??

Moja mama ma 43 lata i czesto ja prosza o dowod:P a jak bylysmy na wakacjach kilka lat temu to przystawial sie do niej jakis 20 latek Ja chyba mam to po niej bo jak ktos pyta ile mam lat i mowie ze 17 to sie ze mnie zbijaja, ze zabawna jestem
hhhggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 15:18   #58
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Młody Wygląd??

skad ja to znam ;-) mi rowniez wszyscy daja mniej lat niz mam, a mam ich 20. Zazwyczaj jestem brana za 16sto latke ale mi to juz nie przeszkadza w wrecz cieszy momentami chociaz przyznam sie, ze kiedys nie sprawialo mi to radosci.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 16:54   #59
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Młody Wygląd??

Ja tez nie raz slysze od chlopakow tutaj ze wygladam na 19 a mam 26 ,a jeszcze bardziej mnie rozsmiesza jak 18 czy 20 letni chlopacy mnie podrywaja , ( nieraz sobie mysle ojjjj dzieci dzieci ) ehehehehahahah .Ale z jednej strony mile to jest dziewczyny jak ktos ci mowi ze na mlodo wygladasz . Bo wiekszosc znajomych w moim wieku to na 30 - 35 wyglada
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 10:55   #60
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Młody Wygląd??

Cytat:
Napisane przez Lamees
Tutaj gdzie mieszkam (Skandynawia) kobiety wygladaja dojrzalej, wczesnie maja zmarszczki.
A to mnie dziwi. Zawsze myślałam, że to kobiety z południa, gdzie jest więcej słońca, szybciej się starzeją niż Skandynawki.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.