Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 20:45   #3691
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

ja mam znow watpliwosci, pisalyscie zebym zmienila tabletki bo moze bedzie lepiej i i w ogole.. ale to co ja teraz wyprawiam, nie panuje nad soba, płacze, zaraz sie smieje... zero libido.. nie mam na nic ochoty Tż teskni za tym co bylo... a bylo całkiem inaczej..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:31   #3692
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

To po co katujesz jego, a przede wszystkim siebie tymi pigulkami? Ja sama mam ich dosc i wlasnie od jutra odstawiam po 7dniowej przerwie. fakt jest to najwygodniejszy, ale nie jedyny sposob antykoncepcji.
Chlopak mojej znajomej, gdy odstawila, powiedzial, ze wreszcie da sie z nia wytrzymac. Ona sama mowi, ze wreszcie nie ma takich wahan nastrojow i humorkow.
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 23:18   #3693
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ja mam znow watpliwosci, pisalyscie zebym zmienila tabletki bo moze bedzie lepiej i i w ogole.. ale to co ja teraz wyprawiam, nie panuje nad soba, płacze, zaraz sie smieje... zero libido.. nie mam na nic ochoty Tż teskni za tym co bylo... a bylo całkiem inaczej..
Też miałam takie wahania i myślałam, że przesadzam zwalając wine na tabletki, ale jednak odkąd je odstawiłam czuję się jakbym wróciła wreszcie do dawnej siebie Równowaga psychiczna jest ważniejsza. Także przemyśl sobie na spokojnie
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 00:42   #3694
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
ja mam znow watpliwosci, pisalyscie zebym zmienila tabletki bo moze bedzie lepiej i i w ogole.. ale to co ja teraz wyprawiam, nie panuje nad soba, płacze, zaraz sie smieje... zero libido.. nie mam na nic ochoty Tż teskni za tym co bylo... a bylo całkiem inaczej..
Koniecznie musisz odstawic te co bierzesz!!! mozesz zmienic na inne, albo po prostu zmienic metode anty, nie ma co... a jak juz przez srodek anty tracisz libido to chyba najwyzszy czas.
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 08:49   #3695
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

chyba całkiem zrezygnuje z tabletek.. w koncu są jeszcze prezerwatywy.. własnie koncze 6 opakowanie a w srode ide do gina...
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 09:15   #3696
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Ja gdy bralam tabletki to czesto mialam sklonnosci depresyjne: czeste placze, drażliwość, smutki nie wiadomo dlaczego. Jak odstawilam tabletki to przez pierwszy miesiac mialam takie hustawki nastroju ze wskazaniem na złość, że sama siebie nie poznawalam. W weekend majowy przy rodzinie mojego chlopaka zrobilam taka scene placzu i wscieklosci ze do dzis sie za to wstydze. Ale wahania nastroju minely i generalnie teraz czuje sie rewelacyjnie psychicznie
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 10:44   #3697
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

ja miałam na pigułkach bardzo częste stany depresyjne, libido = 0, pod koniec doszły też stany lękowe i nerwica (chociaż aż do odstawienia nie łączyłam jednego z drugim). Po odstawieniu wróciła mi energia, dobry humor, już się tak łatwo nie załamuję, 'trzeźwiej' patrzę na wiele spraw - cudo
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 13:42   #3698
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Ja też przy tabletkach mam libido praktycznie równe zeru, na co oczywiście narzeka mój TŻ, i muszę się zmuszać do
Teraz po raz drugi w swojej karierze (w ciągu 7 lat) odstawilam tabletki, i czułam się świetnie, pełna energii, libido gwałtownie wzrosło ale teraz pierwszy raz spóźnia mi się okres już 6 dni i szczerze mówiąc jestem zaskoczona, bo choć czytam, ze u was cykle po odstawieniu trwają nawet ponad 70 dni, to mi się wczesniej to nie zdarzyło, mam nadzieję, że to nie ciąża
Jedno jest pewne: nigdy więcej nie przestane brac tabsów, poki nie zdecydujemy się na dziecko, bo mimo skutków ubocznych takich jak np. migrena, tabletki dają luksus jakiego nigdzie indziej nie znajdziemy, w postaci 28-dniowych cykli, i miesiączek jak w zegarku.
A ten stres gdy nie brało się tabsów... coś okropnego
Jutro z rańca robię test!
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 23:31   #3699
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Ja aktualnie mam 5 dzien okresu,ktory dostalam po hmmm 50kilku dniach? Tabletki odstawilam w lutym.

Wlasciwie troche mnei to zaskoczylo,bo tydzien wczesneij mialam takie plamienie,ktore uznalam po porostu za jedyna postac miesiaczki,jaka moj organizm byl w stanie wyprodukowac w tym cyklu,a tu jednak tylko taki zwiastun...
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 08:31   #3700
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

a ja własnie dostałam 3. okresu po odstawieniu, póki co mam cykle 31-dniowe, jak w zegarku!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 20:08   #3701
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

a mi po pol roku od ostawienia wysypało gorna czesc plecow co moge na to poradzic? nigdy nie mialam z tym problemu, ani w czasie dojrzewania, ani przed braniem tabletek wiec mysle ze to po nich... mialam tez troche na dekolcie ale jakos zeszlo
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 20:49   #3702
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Heja. Czy jest sens robić przerwę w tabletkach na jakieś 2 lata jeśli brałam teraz przez rok (yasminelle). Bo teraz mój chłopak wyjeżdża za granice na jakiś czas i będziemy się widywać co jakieś 2-3 miesiące, i nie wiem czy mogę spokojnie odstawić tabletki czy już lepiej brać żeby sobie nie rozregulować?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 20:52   #3703
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Jak na 2 lata wyjeżdża to rób przerwę i się nie zastanawiaj szkoda zdrowia! Rozlegulowac byś sobie mogła gdyby wyjeżdżał na 2 m-ce
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 21:19   #3704
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
a mi po pol roku od ostawienia wysypało gorna czesc plecow co moge na to poradzic? nigdy nie mialam z tym problemu, ani w czasie dojrzewania, ani przed braniem tabletek wiec mysle ze to po nich... mialam tez troche na dekolcie ale jakos zeszlo
sprobuj mydła siarkowego albo protex herbal , mi pomogoło
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 21:42   #3705
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

i peeling do ciala jeszcze bym doradzila zeby zluszczac. mi tez troche wysypalo plecy, takie chropowate sie zrobily ;/
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 23:19   #3706
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
i peeling do ciala jeszcze bym doradzila zeby zluszczac. mi tez troche wysypalo plecy, takie chropowate sie zrobily ;/
Przy zmianach trądzikowych zawsze odradzają peelingi, bo one powodują rozprzestrzenianie się go jeszcze bardziej.
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 23:24   #3707
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

dziewczyny i ja mam dylemat.

Chce odstawic tabletki, żeby nie brac niepotrzebnie, ale nie wiem czy za 2-3-4 miesiace nie bede musiala zaczac ich brac znowu, nie wiadomo jak sie zycie potoczy ( ) i nie wiem co mam robic.
Biore juz rok, skutki uboczne mam; pustynia, migreny, najchetniej bym to odstwila jak najpredzej (chociaz jak ma mi sie tradzik pojawic na plecach czy cos teraz na wakacjach to sama nie wiem!)

dylemat jednym slowem ... ja jestem mloda i otwiera mi sie perspektywa brania ich przez jakies kolejne 10 lat wiec wskazane odstawic zeby nie brac teraz niepotrzebnie (to zatruwa organizm;/)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-06-30 o 23:26
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 23:28   #3708
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Masz widoczne skutki uboczne, wiesz ze tabsy zatruwają organizm, a perspektywa zazywania ich przez kolejne 10 lat jest nieciekawa
Ja bym odstawiła na twoim miejscu jesli ich naprawdę nie potrzebujesz.
Najwyzej zaczniesz znów brac za jakis czas, trudno
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 23:34   #3709
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Masz widoczne skutki uboczne, wiesz ze tabsy zatruwają organizm, a perspektywa zazywania ich przez kolejne 10 lat jest nieciekawa
Ja bym odstawiła na twoim miejscu jesli ich naprawdę nie potrzebujesz.
Najwyzej zaczniesz znów brac za jakis czas, trudno

No tak wsumie powrot za 3 miesiace to nie taka straszna perspektywa duzo kobiet tak robi..

tylko niech mi jeszcze ktos da gwarancje, że po odstawieniu nie zacznie mi nic swirowac, nie dostane tradziku itd

a Ty tak czujesz sie świetnie po odstawieniu, libido itd, a nic nie narzekasz, na cere np? (bo jesli chodzi o komfort zwiazany z okresem dla mnie malo wazny, bo tabletki nic mi komfortu nie daly, a jak w zegarku co 28 dni to mialam i bez nich)

edit: a przypomnialo mi sie, czy moze sie tak zdarzyc że po odstawieniu wlosy zaczna wypadac? Czy to w czasie brania? Wiem, że panikuje i kazdy organizm jest inny, ale ja juz walcze z wypadajacymi wlosami rok czasu i mam dosc codziennego smarowania glowy i ciaglych wizyt i dermatologa...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-06-30 o 23:36
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 08:31   #3710
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
a mi po pol roku od ostawienia wysypało gorna czesc plecow co moge na to poradzic? nigdy nie mialam z tym problemu, ani w czasie dojrzewania, ani przed braniem tabletek wiec mysle ze to po nich... mialam tez troche na dekolcie ale jakos zeszlo
przez to samo przechodze,
a odstawilam w styczniu
ale juz nie jest tak zle

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
sprobuj mydła siarkowego albo protex herbal , mi pomogoło
uzywam protex ale tego ultra,
bo ma byc silniejszy
bez niego chyba bylo by gorzej,
ale jakos super nie jest
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 10:10   #3711
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Heja. Czy jest sens robić przerwę w tabletkach na jakieś 2 lata jeśli brałam teraz przez rok (yasminelle). Bo teraz mój chłopak wyjeżdża za granice na jakiś czas i będziemy się widywać co jakieś 2-3 miesiące, i nie wiem czy mogę spokojnie odstawić tabletki czy już lepiej brać żeby sobie nie rozregulować?
Zdecydowanie jest sens Nie ma co pompować kasy w pigułki, gdy nie są potrzebne


U mnie 3 miesiąc mija od odstawienia, 2 okresy przyszły regularnie, czuję się świetnie i oby tak dalej Ale nie wykluczam, że kiedyś wrócę do tabletek. Gdy będę mieć stałego partnera...bo przyczyną ich rzucenia było niestety rozstanie.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:16   #3712
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
No tak wsumie powrot za 3 miesiace to nie taka straszna perspektywa duzo kobiet tak robi..

tylko niech mi jeszcze ktos da gwarancje, że po odstawieniu nie zacznie mi nic swirowac, nie dostane tradziku itd

a Ty tak czujesz sie świetnie po odstawieniu, libido itd, a nic nie narzekasz, na cere np? (bo jesli chodzi o komfort zwiazany z okresem dla mnie malo wazny, bo tabletki nic mi komfortu nie daly, a jak w zegarku co 28 dni to mialam i bez nich)

edit: a przypomnialo mi sie, czy moze sie tak zdarzyc że po odstawieniu wlosy zaczna wypadac? Czy to w czasie brania? Wiem, że panikuje i kazdy organizm jest inny, ale ja juz walcze z wypadajacymi wlosami rok czasu i mam dosc codziennego smarowania glowy i ciaglych wizyt i dermatologa...
Mi wzrosło libido po odstawieniu, mam więcej chęci do zycia, ale cera zrobiła mi się tłusta i pojawiają mi się wypryski co jakis czas w innym miejscu. Ale nie ma tragedii
najgorsze jest jednak tygodniowe opóźnianie sie miesiączki, wczoraj po raz drugi bolał mnie brzuch tak jak przed okresem, ale mimo to go nie dostałam Nie wiem co się dzieje
Gdybym nie miała chłopaka to nie przejmując się minusami, nie brałabym tabsów Wolę trądzik niz migreny
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 22:37   #3713
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

witam.
Od 3 miesięcy biorę tabletki anty - Regulon. Jednak w tym czasie może przez 3 tygodnie nie miałam okresu, cały czas mam jakieś plamienia. Ginekolog kazała mi brać tabletki ze względu na wszystko, jednak teraz myśle, że chcę z nich zrezygnować choćby na okres wakacji. Chcę bez skrępowania pojechać na basen, poopalać się. Czy dokładnie w 12 dzień brania tabletek mogę przerwać ich branie? Czy muszę wyłykać je do końca? Proszę o pomoc, nie wiem co mam robić...
__________________

Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 00:18   #3714
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Możesz przerwać w kazdym momencie, ale licz się z tym że krótko po odstawieniu ma prawo wystąpić krwawienie.
I zmien koniecznie lekarza! Nie wiem co to za pani doktor, ale sądzę że ginekologii nie skończyła bo nie wie, że powinnaś zmienić tabletki jeśli masz plamienia!

Jeśli masz stałego partnera i chcesz być zabezpieczona to radzialbym brac nadal to opakowanie, i w tym czasie pojsc do innego ginekologa (zajrzyj do wątku o polecanych ginekologach i poszukaj jakiegos ze swojego miasta) po nowe tabletki, ktore zaczelabys brac juz od 1go dnia najblizszej miesiaczki. Jesli lekarz dobrze ci je dobierze, to plamienia nie powinny występowac
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 07:03   #3715
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

mialam wczoraj wizyte u Gin.. powiedzialam jej o moich skutkach po yasminelle i o tym ze chce odstawic.. powiedziala ze nie ma sensu zmieniac na inne tabsy bo skoro po yasminelle ktore sa tak nowoczesne i sa male dawki hormonow mam takie skutki to po innych bedzie jeszcze gorzej.. dzis ostatnia tabletka
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 08:36   #3716
makunia3
Raczkowanie
 
Avatar makunia3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Witam. Dzisiaj wybieram się do lekarza, bo po ostatnim cyklu jestem podłamana - znów przed @ było kilka dni plamienia, znów kłuje jajnik, a na twarzy wysyp trądziku. Będę dziś bardzo naciskać na badania hormonalne i USG, bo to już 9 cykl bez tabletek, a tu takie niespodzianki. Duphaston nie pomagał (brałam go 3 cykle, 2 ostatnie już bez duphastonu), więc trzeba sprawdzić, w czym jest problem. A jak nie będzie chciał mi dać skierowania, to zmienię lekarza.
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA
W trakcie starań...
makunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 08:54   #3717
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Myślę, że jakiś wpływ mogą mieć też moje problemy z żołądkiem a także to, że moje tabletki są dość słabe, może powinnam dostać większą dawkę hormonów? Poszukam innego ginekologa, chcę mieć wszystkie badania i w końcu dobrze dobrać anty. Pomęczę się jeszcze tydzień z plamieniami, potem okres i mam nadzieję, że dostanę nowe tabletki. To jest bez sensu.
Dziękuję za pomoc.
__________________

Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 10:30   #3718
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Patrycja155 Pokaż wiadomość
Myślę, że jakiś wpływ mogą mieć też moje problemy z żołądkiem a także to, że moje tabletki są dość słabe, może powinnam dostać większą dawkę hormonów? Poszukam innego ginekologa, chcę mieć wszystkie badania i w końcu dobrze dobrać anty. Pomęczę się jeszcze tydzień z plamieniami, potem okres i mam nadzieję, że dostanę nowe tabletki. To jest bez sensu.
Dziękuję za pomoc.
Nie wiem jaki wpływ może miec żołądek, ale nie ma sesnu się męczyć, przy doustnej antykoncepcji nie powinnaś mieć plamień.
Zrób tak jak napisałaś, na pewno to będą lepsze zmiany
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 07:34   #3719
makunia3
Raczkowanie
 
Avatar makunia3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

No i dostałam skierowanie na badanie FSH, LH i próbę prolaktynową z metoclopramidem... Aż się boję... Pewnie jak większość mam za wysoki poziom prolaktyny po tabsach. Nigdy więcej nie wezmę tego świństwa!
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA
W trakcie starań...
makunia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 19:23   #3720
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

ja dziś zbadalam watrobe i INR. na szczescie wszystko w jak najlepszym porzadku
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.