Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-22, 21:26   #1171
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Bardzo nerwowy dzien rano nie dostalam sie do lekarza,pojechalam wiec wieczorem prywatnie do domu,po drodze czołówka z samochodem który wyprzedzał na górce,a w samochodzie dziecko,dziekowac Bogu ze pobocze było.Az mi sie wlosy zjezyły na glowie Dermovate,tabletki na ten świąd i recepta na Scieprox - łojotok<-- diagnoza. Wlosy chyba dlatego wypadają. Wiec go bede leczyc, ale dodatkowo badania,zeby miec pewnosc ze to tylko łojotok,wiec jutro lece robic.

Zmieniło sie cos tam teraz w dermatologii, 120 wlosów to norma , jejciu jak ja bym tyle dziennie traciła to bym w 2 tygodnie lysa była
oczywiscie jak kobieta dotkneła włosy to tekst " po pani nie widac problemu" jak w kwietniu z tym ze wtedy miałam ich wiecej ((( Poprosiłam oto aby wlosy obejrzala i ewentualnie wykluczyła jakies androgenne, powiedziała ze nie mam powodu do zmartwien.Uff, przynajmiej jedno. Ciekawe co pokaze testosteron,nie ma ludzi nie omylnych,pozdrawiam.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 08:06   #1172
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Karmen co ty jaka czołówka???? ty mialas??? boze

U mnie z włoskami ok! Jak ja się cieszę!! Już po wielkim wypadaniu (tfu tfu!). Teraz odrastają i mam małego jeżka na głowie, aż sie kolezanka smiała Ale nareszcie moge w rozpuszczonych chodzić
Nadal używam nerila toniku a szampon juz sie skonczyl i kupilam Selsun Blue...gdzieś czytalam na forum o nim, że bardzo dobry i trudno dostepny a ja dostalam wiec szybko kupilam tymbardziej, ze zawsze mam problemy z łupieżem i łojotokiem
Biorę też Vitapil i magnez dodatkowo...Później kupie sobie pewnie Seboradin tonik bo to fajna rzecz...no i jeden problem z głowy Teraz odchudzanie Buziaki dziewuszki
A tobie Karmen życze cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do slicznych włosów...heheh mowie jakbym was opuszczała...w pewnym sensie tak jest, bo skończył się mój problem z włosami mam nadzieję, że na zawsze albo chociaż na dlugo.....ehh
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 10:22   #1173
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez agulkaa
Karmen co ty jaka czołówka???? ty mialas??? boze

U mnie z włoskami ok! Jak ja się cieszę!! Już po wielkim wypadaniu (tfu tfu!). Teraz odrastają i mam małego jeżka na głowie, aż sie kolezanka smiała Ale nareszcie moge w rozpuszczonych chodzić
Nadal używam nerila toniku a szampon juz sie skonczyl i kupilam Selsun Blue...gdzieś czytalam na forum o nim, że bardzo dobry i trudno dostepny a ja dostalam wiec szybko kupilam tymbardziej, ze zawsze mam problemy z łupieżem i łojotokiem
Biorę też Vitapil i magnez dodatkowo...Później kupie sobie pewnie Seboradin tonik bo to fajna rzecz...no i jeden problem z głowy Teraz odchudzanie Buziaki dziewuszki
A tobie Karmen życze cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do slicznych włosów...heheh mowie jakbym was opuszczała...w pewnym sensie tak jest, bo skończył się mój problem z włosami mam nadzieję, że na zawsze albo chociaż na dlugo.....ehh
Gratuluje Aulkaa i trzymam kciuki ciesze sie razem z Tobą. Ale na twoim miejscu uzywalabym troszke tego nerilu,chociaz systematycznie aby podtrzymywał efekty. Ja mam Ocerin OPX na lupiez,poczytaj o nim , dostałam tez recepte na Scieprox, łojotok mam napewno i musze sie pozbyc tego dziadostwa z głowy bo swedzi i swedzi . Bardzo sobie chwalą tez neril tonik, wiec moze sprobuj, on moze podziałac jako uzupelnianie szamponu Neril. Ja tylko doradzam. masz nowe wloski,miło sie czyta ze ktos ma sie juz lepiej.
Polecam tez Tobie picie herbaty zielonej,jest bardzo dobra na włosy i herbatke ze skrzypu albo pokrzywy, Jest zdrowa tez dla ducha. Ja dzis robilam badania,testosteron i prolaktyna,w piatek tarczyca,krew pierwiastki. Cos jest nie tak,zaczynam miec jakies problemy ze wzrokiem,zawsze mialam wade ale nie az tak,musze to sprawdzic.Denerwuje sie tymi wynikami, ale staram sie nie myslec,chce wiedziec czemu tyle włosów mi uciekło. Za 3 tygodnie lecimy i pojade z tad spokojna.Stracilam juz nadzieje,pa pa

Ps;agulkaa,odchudzanie ? ZAPOMNIJ dbaj o siebie,zdrowo sie odzywiaj, włoski porzrebuja wspomagania i od wewnatrz. Cwicz sobie, na tym lepiej wyjdziesz. ) pa
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 10:24   #1174
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ojej Agulkaa, Ty uzywasz tego toniku,ale gapa ze mnie,sorry .... jestem jakas nierozgarnieta pa pa
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 10:46   #1175
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez agulkaa
Karmen co ty jaka czołówka???? ty mialas??? boze

U mnie z włoskami ok! Jak ja się cieszę!! Już po wielkim wypadaniu (tfu tfu!). Teraz odrastają i mam małego jeżka na głowie, aż sie kolezanka smiała Ale nareszcie moge w rozpuszczonych chodzić
Nadal używam nerila toniku a szampon juz sie skonczyl i kupilam Selsun Blue...gdzieś czytalam na forum o nim, że bardzo dobry i trudno dostepny a ja dostalam wiec szybko kupilam tymbardziej, ze zawsze mam problemy z łupieżem i łojotokiem
Biorę też Vitapil i magnez dodatkowo...Później kupie sobie pewnie Seboradin tonik bo to fajna rzecz...no i jeden problem z głowy Teraz odchudzanie Buziaki dziewuszki
A tobie Karmen życze cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do slicznych włosów...heheh mowie jakbym was opuszczała...w pewnym sensie tak jest, bo skończył się mój problem z włosami mam nadzieję, że na zawsze albo chociaż na dlugo.....ehh
Agulkaa a Ty czego używałaś ze Ci pomogło?? Nerilu, szampon + tonik??
Bo kończy mi sie szmpon radical który sie srednio sprawdził i zastanawiam sięczy kupic szampon seboradin ( a mam tez lotion) czy ten neril??

Pozdrawiam i gratuluję za całego serca!!!! Jest jednak nadzieja...
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 11:49   #1176
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny ja tez mam problem z wypadającymi włosami myślałam o konsultacji z ginekologiem i endykrynologiem, ale czy to jest bezpłatne? mam dopiero 15 lat i wypadanie włosów doprowadza mnie do rozpaczy! mam tez inny problem i mysle ze to sie ze soba wiąze, otoz od pewnego czasu nie mam okresu, sadze ze jest to spowodowane dieta ktora do tej pory prowadziłam... jakie jest wasze zdanie co mam robić?! prosze o pomoc
Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 13:54   #1177
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Patrycjo, jakiekolwiek diety w tak młodym wieku powinny byc prowadzone pod okiem lekarza, dieta spowodowała zatrzymanie się okresu. Jak najszybciej udaj się do ginekologa oraz zrób badania krwi aby wykluczyc anemie lub ewentualne niedobory witamin. Lekarz zreszta wszystko Ci wyjaśni i poda odpowiednią diagnoze.
Pozdrawiam
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 15:11   #1178
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ale czy to jest płatne? nie chce prosic rodziców o pieniadze, po co maja sie denerwowac wystarczy ze ja mam zszarpane nerwy i zdrowie przez własna głupote:/
Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 15:30   #1179
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Patrycja155
ale czy to jest płatne? nie chce prosic rodziców o pieniadze, po co maja sie denerwowac wystarczy ze ja mam zszarpane nerwy i zdrowie przez własna głupote:/
Patrycjo , nie martw się...

Idź do swojego lekarza rodzinnego i powiedz mu o swoich kłopotach.
Powinien dać Ci skierowania na badania krwi (by sprawdzić czy to nie anemia , a tak może być skoro się odchudzasz i nie masz okresu).

Jeśli okaże się, że wszystko w porządku, wtedy powinnaś udać się do ginekologa, oczywiście można bezpłatnie, ale zwykle są kolejki.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 17:37   #1180
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dzieki dziewczyny jutro zadzwonie do mojej przychodni i dowiem sie co i jak...
Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 18:04   #1181
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Patrycja155
dzieki dziewczyny jutro zadzwonie do mojej przychodni i dowiem sie co i jak...
A! Jeszcze jedno zapomniałam powiedzieć Patrycjo ...

Zacznij zdrowo się odżywiać! I to jak najszybciej.
Zwłaszcza że jesteś jeszcze bardzo młoda i tym bardziej potrzebujesz racjonalnej i odpowiedniej diety.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 18:06   #1182
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Patrycjo, lekarz rodzinny swoją drogą bo badanie krwi musisz zrobic ale ginekolog powinien dac tabletki na wywołanie okresu (sama to przerabiałam więc wiem o czym mówie) i sprawdzic czy nie masz rozlegulowanej gospodarki hormonalnej. Do ginekologa możesz isc rownież do przychodni. Co do rodziców to powiedzialabym im (przynajmniej mamie) na Twoim miejscu bo to sa powazne problemy i nie wolno ich bagatelizowac. Poza tym na pewno sie i tak sie o Ciebie martwia i z pewnoscia łatwiej Ci bedzie sie borykac z klopotami gdy bedziesz miala sparcie. Kurcze ale wyklad CI dalam, sorki nie jestem psychologiem ( a fuj)) alre sama mialam podobny problem wiec postanowilam podzielic sie doswiadczeniem.

Wszystko bedzie dobrze, wierz mi.
Pozdrawiam
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 18:18   #1183
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

wiesz... wlasnie powiedzialam mamie! ona na to ze jutro zadzwoni do ginekologa i umówi mnie na konsultacje. tez mowila cos o tych tabletkach, mam nadzieje ze pomoga przynajmniej znowu sie czegos naucze ostatnio dostaje "kopa" od zycia ale mam nauczke na przyszłość... ty równiez straciłaś okres przez diete? troche sie boje to moja pierwsza wizyta u ginekologa:/
Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 20:42   #1184
remaiz
Raczkowanie
 
Avatar remaiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 59
GG do remaiz
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Tak, wlaśnie przez odchudzanie stracilam okres. Poszlam do ginekologa i przepisal te tabletki ktore oczywiscie pomogly, bo takie maja działanie Nic sie nie bój, ja bylam mniej wiecej w twoim wieku jak pierwszy raz poszlam do gin. Badanie nic nie boli, a i tak kiedys musialabys pojsc, mysle że to bardzo odpowiednia pora na pierwsza wizytę. Wszystkie przez to przechodzilysmy i kazda na pewno powie ze stres jest zupelnie niepotrzebny.

Trzymam kciuki i gratuluje odwagi przyznania sie mamie Ona ci najlepiej pomoze.

Pozdrawiam
remaiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 10:02   #1185
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Jestem zrozpaczona!!!!
Od ponad miesiąca wypadają mi włosy, poczyniłam takie (tragiczne) spostrzeżenia :
1. Najpierw wypadały tylko podczas mycia (ale bardzo dużo)
2. Teraz wypadają i podczas mycia i dotykania głowy, czesania...
3. Jak są przetłuszczone to wypada ich więcej
4. Mimo różnych specyfików problem nie ustaje, a wręcz przeciwnie- narasta

Stosuję
-od miesiąca szampon dermeny
- od tygodnia po 2 tabl vitapilu dziennie i magnez
- 2 razy użyłam już kompleksu ziołowego do włosów wypadających saponics farmony
-3 razy okład na głowę z olejku rycynowego (ale tego się boję już robić, bo wtedy włosy automatycznie robią się tłuste i podczas mycia wypada ich wtedy chyba milion)

Ogólnie to już nie wiem co robić, innym dziewczynom po miesiącu mycia dermeną przestawały wypadać a u mnie jest coraz gorzej. Dodam tylko że nie mam żadnych stresów, bardzo dobrze się odżywiam i jestem zdrowa. Błagam dziewczyny, u których to przebiega / przebiegało tak samo jak u mnie, żebyście napisały co wam pomogło
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:23   #1186
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee
Jestem zrozpaczona!!!!
Od ponad miesiąca wypadają mi włosy, poczyniłam takie (tragiczne) spostrzeżenia :
1. Najpierw wypadały tylko podczas mycia (ale bardzo dużo)
2. Teraz wypadają i podczas mycia i dotykania głowy, czesania...
3. Jak są przetłuszczone to wypada ich więcej
4. Mimo różnych specyfików problem nie ustaje, a wręcz przeciwnie- narasta

Stosuję
-od miesiąca szampon dermeny
- od tygodnia po 2 tabl vitapilu dziennie i magnez
- 2 razy użyłam już kompleksu ziołowego do włosów wypadających saponics farmony
-3 razy okład na głowę z olejku rycynowego (ale tego się boję już robić, bo
wtedy włosy automatycznie robią się tłuste i podczas mycia wypada ich wtedy chyba milion)

Ogólnie to już nie wiem co robić, innym dziewczynom po miesiącu mycia dermeną przestawały wypadać a u mnie jest coraz gorzej. Dodam tylko że nie mam żadnych stresów, bardzo dobrze się odżywiam i jestem zdrowa. Błagam dziewczyny, u których to przebiega / przebiegało tak samo jak u mnie, żebyście napisały co wam pomogło
proponuje odwiedzic lekarza i porobic badania wszystkie i na hormony i na tarczyce i krew i zelazo. Jestem w trakcie robienia+ lecze łojotok=mnóstwo nerw i załamka tym czekaniem i jeszcze raz nerwy (((
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:31   #1187
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Moze masz problemy z niedoczynnoscia tarczycy ja niestety mam ale żadnych objawój oprócz senności i zmęcznia nie miałam
Normalnie moze wypaśc z głowy 100 włosów mnie podczas mycia góra 10. Nie wolno ich też mocno spinać...Nie wiem jak moge jeszcze pomóc. Mysle że to problem z hormonami ale to są tylko moje podejrzenia.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:10   #1188
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Tapcia
Moze masz problemy z niedoczynnoscia tarczycy ja niestety mam ale żadnych objawój oprócz senności i zmęcznia nie miałam
Normalnie moze wypaśc z głowy 100 włosów mnie podczas mycia góra 10. Nie wolno ich też mocno spinać...Nie wiem jak moge jeszcze pomóc. Mysle że to problem z hormonami ale to są tylko moje podejrzenia.
Tapcia,ja wlasnie robie teraz wszystkie badania,skandla, dzis byłam po skierowanie na tsh i reszte na tarczyce i wiesz co uslyszałam,ze budzet im sie skonczył i ze ona oko pani doktor to ja jestem zdrowaTeraz leczy sie na OKO. Ja nie mam połowy wlosów na głowie a jestem zdrowa ? rozpłakałam sie i wróciłam do domu,porobie płatnie na własną reke.Czuje ze umnie problem jest na podłozu hormonalnym.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:23   #1189
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny_ 100 włosów dziennie to norma ? mi ostatnio wypada duzo,duzo mniej, i włosy sie przerzadziły. Gdyby wypadało ich 100 byłabym łysa.

Jak to jest,jak ma sie zaburzenia hormonalne, to sie bierze tabletki,chyba -anty, lekarz dobiera ????
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 19:00   #1190
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Co do badań to też już nad tym myślałam, ale jak narazie się wstrzymuję (nigdy nie miałam pobieranej krwi z żyły i panicznie się tego boję). Co do zdrowia to na prawdę nic mi nie dolega, zupełnie nic. Wydaje mi się, że u mnie to wypadanie może być spowodowane wypłukaniem substancji (typu minerały i mikroelementy) z organizmu, bo tak sobie kojarzę, że włosy wypadają mi od połowy lipca, a wraz z początkiem wakacji zaczę ły się wypady ze znajomymi i piłam dość często piwo, które ma właściwości wypłukujące. Kurde sama juz nie wiem. Jestem na skraju załamania. Jutro idę do dermatologa. Zobaczymy co mi powie i przepisze
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:03   #1191
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Acha, biorę tabl anty juz 3,5 roku, także hormony mam cały czas na stałym poziomie, tymbardziej, że po 2 latach ich brania w końcu trafiłam na takie, które są dla mnie idealne i super się po nich czuję.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:18   #1192
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez daisydee
Acha, biorę tabl anty juz 3,5 roku, także hormony mam cały czas na stałym poziomie, tymbardziej, że po 2 latach ich brania w końcu trafiłam na takie, które są dla mnie idealne i super się po nich czuję.
Moja siostra bierze anty i tez narzeka na wypadanie wlosów, lekarz móiwł jej ze to normalne i zdrowe. Dla nich wszystko jest normalne i zdrowe.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:28   #1193
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny moze mi pomozecie, mam cienkie i wypadajace włosy zawsze mialam piekne i grube i nigdy nie maialm z nimi problemow, odkad zaszlam w ciaze wlosy nie do poznania ledwo moge je na glowei znalesc myslalm ze to tylko chwilowe i minie po porodzie ale gdzie tam nadal lysieje co mozecie mi poradzic ?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:32   #1194
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984
Moja siostra bierze anty i tez narzeka na wypadanie wlosów, lekarz móiwł jej ze to normalne i zdrowe. Dla nich wszystko jest normalne i zdrowe.

No właśnie, dla nich zawsze wszystko jest normalne, bo to nie ich dotyczy. Zero empatii!!! Dlatego się zastanawiam czy wogóle iść jutro do tego dermatologa, bo wiem, że ona należy do takich - 2 min na pacjenta. Aż szkoda gadać. No ale zobaczę jutro.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 08:21   #1195
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK
dziewczyny moze mi pomozecie, mam cienkie i wypadajace włosy zawsze mialam piekne i grube i nigdy nie maialm z nimi problemow, odkad zaszlam w ciaze wlosy nie do poznania ledwo moge je na glowei znalesc myslalm ze to tylko chwilowe i minie po porodzie ale gdzie tam nadal lysieje co mozecie mi poradzic ?
ila czasu mineło do porodu ?
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 16:20   #1196
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Karmen dokładnie dwa mieisiace weim ze moze powinnam jeszce poczekac ale juz chcialabym zaczaac cos stosowac bo robi sie coraz gorzej
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 18:03   #1197
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK
Karmen dokładnie dwa mieisiace weim ze moze powinnam jeszce poczekac ale juz chcialabym zaczaac cos stosowac bo robi sie coraz gorzej

Pociesze sie(moze), znam takie przypadki jak u ciebie. Sama jestem mamą 16 mies. Kubka ale mnie nie wychodziły po porodzie,teraz dziki szał
wiec łykaj witaminki,merz special albo vitapil, kup sobie szampon regeneracyjny seboradin albo Garnier Neril z tonikiem,powinno przejsc, hormony muszą dojsc do normy. Naprawde,nie masz zbytnio wpływu na to, musisz to przejsc. I nie siegaj po nic mocnego typu jakies Loxony! pogorszysz sprawe,zobaczysz włoski ci odrosną.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:41   #1198
sylssa
Raczkowanie
 
Avatar sylssa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 219
GG do sylssa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny na allegro znalazłam coś takiego:

1) http://www.allegro.pl/item121727822_...tok_skora.html

2) http://www.allegro.pl/item122076071_...e_wlosow_.html

3)http://www.allegro.pl/item121776952_...ie_wlosow.html

oraz polecony przez Karmen 1984 Ducray Sabal http://www.allegro.pl/item123194056_...ny_125_ml.html

Czy ktoś używał czegokolwiek z tych czterech kosmetyków ????
Co najlepiej kupić???
__________________
...musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież jest ktoś kto też w to wierzy...


...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...


...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 11:34   #1199
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja tak słyszałam ze 100 moze wypaść i to normalka. A co do tabletek to zalezy od zaburzen hormonalnych. Jak bedzie nie tages z tarczyca to nie przepisze Ci tabletek anty...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 11:45   #1200
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ręce mi opadają,ten lojotok mnie zagryzie. Mam recepte na scieprox,40 zł i obawiam sie ze okarze sie tak samym dziadostwem jak inne,a mam juz pół lazienki w kosmetykach uzytych kilka razy.
Ziaja z Czernj rzepy była nawet ok, ale to co Seboradin z moja skórą na glowie zrobił to tragedia (( myłam w ocerin ostatnio i w miare było ok,ale jak umyłam wczoraj w seboradin to dzis az płacze z nerw, bo nawet na chwile nie dam rady zapomniec o tym świezbieniu.Rece rozkładam, wlosy trace, nawet te krótkie nowe, tyle jasy w nie wsadziłam a dalej to samo.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.