O czym można gadać??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 17:40   #1
aktorecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 129
Question

O czym można gadać???


Mam problem z poznawaniem sie z nowymi osobami. Zazwyczaj po prostu nie mam o czym z nimi rozmawiać.. O czym można rozmawiac z kimś kogo zupelnie nie znasz? I jak w ogole ta rozmowe zaczac?
-Czesc - no to jakiej muzyki sluchasz? - chyba nie bardzo tak

prosze o wskazowki...
aktorecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:37   #2
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: O czym można gadać???

Wydaje mi się, ze lepiej zaczac na poczatku rozmawiac o terazniejszych sprawach np. w szkole o danej lekcji, co powiedzial nauczyciel albo chosby o tym na jaki okropny kolor pomalowali klasę. A potem zaczac się pytac tej osoby przy okazji o sprawy dotyczace konkretnie jej. I tak na przemian.
Albo jeszcze lepiej. Opowiedz np. co Ci się przydarzylo dzisiejszego dnia ( np. cos smiesznego ) to dziala. Wypróbowałam. pozdrawiam
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:46   #3
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: O czym można gadać???

Ja tam zawsze standardowo o pogodzie "Ale zimno dzisiaj..."lub"Ale dzisiaj gorąco...",zależnie od temperatury a dalej rozmowa od słowa do słowa sama powinna sie jakoś potoczyć.Można też zagadać na temat ostatnio oglądanego filmu lub zapytać o godzinę,drogę ->dobre sposoby na rozpoczęcie rozmowy
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:52   #4
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

Jeśli, jesteś poznajesz kogos przez osobe trzecią w dobry guście jest kiedy podczas przedstawiania osoba wspomni prare słów o osobie przedstawianej (np: Kasia -Andrzej Kasia jest studentką architektuty starozytnej ..andrzej studiuje historie) coś co można połączyć w dalszej konwersacji we dwoje:P

tak jeśli sam/sama poznajesz osobe całkiem obcą to może różne są sposby wszystko zależy od miejsca i od nastawienia nowej osoby do Ciebie(pierwsze wrazenie).. czasmi zagaduje do Dziewczyn z pasami czy wiedza ile pcheł ma ich przyjaciel.... zaczyna sie konwersacja

Jak coś źle powiedziałem albo za mało walcie , odpowiem napewno

Edytowane przez zulka86
Czas edycji: 2006-05-29 o 16:31
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:54   #5
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: O czym można gadać???

Oo Fajny wątek
Czasem zdarza mi się ze stoje z kimś naprzeciw siebie i yyy...Wtedy najczęściej zagajam "co tam?" albo "co tam powiesz ciekawego?"
Pada jakas odp i dalej już toczy sie rozmowa odnośnie danej sytuacji i jakoś leci
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 18:57   #6
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez Nemezja
Ja tam zawsze standardowo o pogodzie "Ale zimno dzisiaj..."lub"Ale dzisiaj gorąco...",zależnie od temperatury a dalej rozmowa od słowa do słowa sama powinna sie jakoś potoczyć.Można też zagadać na temat ostatnio oglądanego filmu lub zapytać o godzinę,drogę ->dobre sposoby na rozpoczęcie rozmowy
<- dobre na następnych spotkaniach we dwoje np..patrz która godzina,a my jeszcze o pogodzie nie rozmawialiśmy


Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa
Oo Fajny wątek
Czasem zdarza mi się ze stoje z kimś naprzeciw siebie i yyy...Wtedy najczęściej zagajam "co tam?" albo "co tam powiesz ciekawego?"
<-najgłupsze pytanie jakie słyszałem nigdy nie wiem o co pyta:/ na spotkania zabieraj psa swojego albo pożyczonego skończą się tematy będziecie o zwierzaku nawijać...
PS: nigdy nie stawaj do nowo poznanej osoby na przeciw .zamykasz kontakt ..(nikt nie lubi być zmuszony gapić się na Ciebie) (i na mnie:P) jeśli jesteś kobietą stawaj z lewej strony partnera o tak -> : ..

zadawaj pytania na które odpowiedź wymaga więcej niż :tak, nie , nic , po staremu itd..

Edytowane przez zulka86
Czas edycji: 2006-05-29 o 16:34
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:14   #7
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez zulka86
<- dobre na następnych spotkaniach we dwoje np..patrz która godzina,a my jeszcze o pogodzie nie rozmawialiśmy


<-najgłupsze pytanie jakei slyszałem nigdy nie wiem o co pyta:/ na spotkania zabieraj psa swojego albo pozyczonego skończą się tematy bedziecie o zwierzaku nawijać...
PS: nigdy nei stawaj do nowo poznanej osby an przeciw .zamykasz kontakt ..(nikt nei lubi być zmuszony gapić się na Ciebie) (i na mnie:P) jeśli jesteś kobietą stawaj z lewej strony partnera o tak -> : ..

zadawaj pytania na które odpowiedz wymaga wiecej niż :tak, nie , nic , po staremu itd..
Ja wiem o co pytam Nie lubie psów.
Mam sie ustawić po jego lewej stronie?? I sterczeć koło niego?? Bez sensu, ja lubie sobie patrzec na ludzi z przodu i nikogo nie odstraszam tym bardziej nie zmuszam, więc czemu ktoś ma nie patrzec na mnie??


__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 19:25   #8
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Cytat:
Napisane przez zulka86
<-najgłupsze pytanie jakei slyszałem nigdy nie wiem o co pyta:/ na spotkania zabieraj psa swojego albo pozyczonego skończą się tematy bedziecie o zwierzaku nawijać...
PS: nigdy nei stawaj do nowo poznanej osby an przeciw .zamykasz kontakt ..(nikt nei lubi być zmuszony gapić się na Ciebie) (i na mnie:P) jeśli jesteś kobietą stawaj z lewej strony partnera o tak -> : ..

zadawaj pytania na które odpowiedz wymaga wiecej niż :tak, nie , nic , po staremu itd..
rozmawiales z kims kiedys, ale nie przez neta?

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa
tym bardziej nie zmuszam, więc czemu ktoś ma nie patrzec na mnie??
oj, ty to masz takei cos, ze jednak zmuszasz

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-11-23 o 23:04 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:30   #9
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez patryk_18
oj, ty to masz takie cos, ze jednak zmuszasz


No wiesz....
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:32   #10
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez zulka86
<- dobre na następnych spotkaniach we dwoje np..patrz która godzina,a my jeszcze o pogodzie nie rozmawialiśmy
Żeby w ogóle zacząć jakąś rozmowę,lepiej wejść na temat pogody niż wyskoczyć z czymś jak filip z konopii
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:39   #11
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

sterczeć nie <to głupie możesz i tak i tak jak jesteś sztywaną(osobą) nic nie zmieni pozycja aczkoliwek najwygodniejsza wyjściowa pozycja do rozmowy kobiety jest po lewej stronie męzszczyzny chcesz czy nie to da się udowodnić

Stojąc na przeciw zmuszasz osobe do konfrontacji ("boks"), patrzenia cały czas na Ciebie lub przez Twoje ramie gdzieś daleko..
Wygodna pozycją jest jest własnie układ : .. zapewnia przedewszystkim swobode patrzenia oraz ułatwia możliwość aktywnego słuchania podczas rozmowy..

Edytowane przez zulka86
Czas edycji: 2006-05-29 o 16:39
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 19:44   #12
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: O czym można gadać???

ej, moze studiujesz psychologie albo ogladnales raz jakis szybki kurs mowy ciala na kompie i swiecisz z doswiadczenia wiem, ze wszystko wychodzi podsiwadomie i jest gut, a nie takie sztywne kombinowanie
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:49   #13
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez patryk_18
moze studiujesz psychologie
tak mam zajecia z psychologii na uczelni..

nad wszystkim mozna popracować tak by było miło i przyjemnie .. trzeba się uczyć nabierać doświadczenia i braki uzupełniać


co do koleżnaki "Nemezja"zgadzam się że lepiej zacząc o pogodznie niz "co tam" .... ale pogoda to taki mi się wydaje własnei filip z konopi ale oczywiście wszystko zalezy jak to powiemy i sytuacji ..:P
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:52   #14
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: O czym można gadać???

Przede wszystkim to być sobą I gadać na tematy jakie ma się tylko ochotę. A temat o pogodzie to nie jest filip z konopii

Zulka, widzę, że coś masz niekompletną wiedzę co do mowy ciała. Studiuje psychologie, więc wiem co pisze. Nie można do życia podchodzić na zasadzie wyuczonych regułek. A zresztą mają one ułatwiać, a nie utrudniać życie.
Bez przesady... Stajesz obok nowo poznaniej osoby i zastanawiasz się czy stanąc tak, a może tak, a może ona pomyśli, że się narzucam, że zamykam kontakt, a może lepiej usiąde, albo nie, bo pomyśli, że ją lekceważe.
No ludzie Takim sposobem to człowiek nie zdąrzy nic powiedzieć.
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:53   #15
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez zulka86
PS: nigdy nei stawaj do nowo poznanej osby an przeciw .zamykasz kontakt ..(nikt nei lubi być zmuszony gapić się na Ciebie) (i na mnie:P) jeśli jesteś kobietą stawaj z lewej strony partnera o tak -> : ..

jak można do nowo poznanej osoby stanąć bokiem chcąc z Nią rozmawiać to jest alogiczne

może mi ktoś wyjaśnić, bo chyba niebardzo rozumiem o co koledze chodzi

Cytat:
Napisane przez zulka86
Stojąc na przeciw zmuszasz osbobe do konfrontacji ("boks"), patrzenia cały czas na Ciebie lub przez Twoje ramie gdzies daleko..
Wygodna pozycją jest jest własnie układ : .. zapewnia przedewszystkim swobode patrzenia oraz ułatwia możliwość aktywnego słuchania podczas rozmowy..
Chyba o to chodzi, żeby na siebie patrzyć w trakcie rozmowy? Kontakt wzrokowy jest b. ważny, czyż nie?
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:01   #16
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

"Szczepcio"można sie zastanawiać przed podejściem z ktorej strony stanąć masz na to mniej niż 3 s( mniej wiecej tyle czasu zajmuje znalezienie w sobie wymówki żeby nie podejśc do nowej osby od chwili zauwazenia), sam/sama wiesz skoro studiujesz o czym mowa, osobiście staje tak jak mi wygodniej acz kolwiek zwracam uwage by nie napastowac rozmówce gapieniem sie w oczy :P

kontak zwrokowy waźny ale nie najważniejszy
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:16   #17
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: O czym można gadać???

Zulka, jeżeli chcesz być psychologiem musisz potrafić patrzeć w oczy temu z kim rozmawiasz inaczej będziesz mało wiarygodny. Nikt nie każe drugiego zabić wzrokiem, ale utrzymywać z rozmówcą kontakt wzrokowy.
Co do tego stawania obok kogoś. Z boku kogoś to można stanąc na przystanku autobusowym, ale jak zamierzasz z nim rozmawiać? Chcąć nie chcąc musisz się zwrócić w jego strone
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:26   #18
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

na przystanku .. .. a ja preferuje : ..

pozatym kontakt wzrokowy tak, ale nie taki, który nażuca nam dobre wychowanie ,aby nie urazić rozmowcy, ale raczej swobodne bez buziaczków

Tematy do rozmów... o zwierzakach (o chomiku pazdziochu) czy lubimy skąd go mamy i dlaczego taka ksywa itd..

ja lubie kobiety które opowiadają, czytam czasmi jakieś ksiazki i lubie o nich słuchać więc temat: ksiazki, co ostatnio, dlaczego ten autor, co w nim , co porusza i streszczenie ksiazki ale to rozmowy do wina i sam na sam ..przy pierwszym
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:31   #19
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: O czym można gadać???

ja nie chce cie urazic, ale czy ty nadajesz morsem? bo te kropki jakies znajome
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 20:38   #20
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

dobra od teraz juz nic nie napisze :.. ani .. .. tylko i

Wracajmy do tematu glównego wątku.
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:42   #21
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: O czym można gadać???

i dobrze bez urazy
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:47   #22
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: O czym można gadać???

Ha ha
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 16:42   #23
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez aktorecka
Mam problem z poznawaniem sie z nowymi osobami. Zazwyczaj po prostu nie mam o czym z nimi rozmawiać.. O czym można rozmawiac z kimś kogo zupelnie nie znasz? I jak w ogole ta rozmowe zaczac?
-Czesc - no to jakiej muzyki sluchasz? - chyba nie bardzo tak

prosze o wskazowki...
Kadr z filmu :P

Reguła pierwsza. Rozmawiając z ludźmi, uśmiechaj się. Ludzie to lubią. A śledczy, co nie umie zjednać sobie świadka, na darmo dostaje swój identyfikator. Zapamiętałeś?
– Zapamiętałem.
– Teraz reguła druga. Bądź nastawiony na tego człowieka i prowadź rozmowę tak, żebyście rozmawiali o nim samym. A jak to zrobić?
– A jak to zrobić?
– O! Do tego istnieje trzecia reguła. Znajdź temat, który jest dla niego interesujący.
– Jezu, jakie trudne zadanie! Z nieznajomą osobą!
– Ta-a-ak, i właśnie dlatego istnieje czwarta reguła, która mówi: Przejawiaj szczere zainteresowanie tą osobą. Poznają ją do cna, dowiedz się, czym żyje, czym oddycha. Oczywiście, to niełatwe. Ale, jak ci się uda, opowie ci wszystko.

zapożyczone z portalu xxx
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:06   #24
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: O czym można gadać???

:d
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 15:15
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:18   #25
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez eM!
Uhhh jak ja nie lubie pytań w stylu 'co tam?'. A gdy poznaje kogoś nowego, rozmawiamy chwilę, zapada cisza i nagle ta osoba mówi 'powiedz coś ciekawego' albo 'o czym pogadamy?' to na starcie jest skończona

dla mnie tego typu konstrukcje w czasie rozmowy maja na celu sztucznie podtrzymac rozmowe blee blee

pamiętajmy jednak że to dwie strony ponoszą za to odpowiedzialność iż rozmowa sie nie kleji ... skończona Ty, skończony Ja :p
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:31   #26
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez eM!
Uhhh jak ja nie lubie pytań w stylu 'co tam?'. A gdy poznaje kogoś nowego, rozmawiamy chwilę, zapada cisza i nagle ta osoba mówi 'powiedz coś ciekawego' albo 'o czym pogadamy?' to na starcie jest skończona
Mam to samo... Jak podchodzi osoba i mowi: "No i co mi jeszcze ciekawego powiesz? " Zawsze odpowiadam : "papa" Nie lubie gadac z kims na sile. Albo cos nas laczy, albo nie i to sie dosc szybko da wyczuc. Gadka o pogodzie itp duperelach dla mnie nie ma sensu. Wynika z tego ze do kazdego trzeba podchodzic inaczej
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:48   #27
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

wasze pierwsze tekst do poznawania nowych ludzi.?

bo ja naprawde nie umiem, poznawać nowych obcych kobiet..ot tak na ulicy, widze ciało, chcę podba mi się, pożdam, jej ciała i tylko to..inaczej się maja sprawy w kontaktach w szkole, pracy itd tam dla mnie poza ciałem - co pierwsze się żuca w oczy, ważne jest, co i jak mówi kobieta, łatwiej jest nawiazać stały kontakt bo już coś nas łączy nie tylko na pierwszym planie seks i jej ciało
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 06:54   #28
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez zulka86
dla mnie tego typu konstrukcje w czasie rozmowy maja na celu sztucznie podtrzymac rozmowe blee blee

pamiętajmy jednak że to dwie strony ponoszą za to odpowiedzialność iż rozmowa sie nie kleji ... skończona Ty, skończony Ja :p
.
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 15:15
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 08:14   #29
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: O czym można gadać???

Cytat:
Napisane przez eM!
No tak, ale rozmowa nie polega na tym, że - najpierw jedna ze stron mówi 'powiedz coś ciekawego' i gdy druga osoba skończy, mówi 'teraz ty coś powiedz' - albo jest o czym rozmawiać, albo nie. Rozmowa sama się klei, i nie potrzeba w niej pytań w stylu 'o czym pogadamy'. Ktoś kto zadaje takie pytania, moim zdaniem, sam nie ma nic ciekawego do powiedzenia. I jeśli wyskakuje z takimi tekstami, to niestety, ale jest skończony (i może ja też, jak napisałeś - jestem skończona - tyle że mi nie zależy na takich znajomościach, więc moje 'skończenie', jest mi na rękę ).
Dokładnie... dlatego żeby muc rozmawiać z każdym mniej lub bardziej rozwiniętym człowiekiem należy samemu być ciekawym okazem (mieć obszerną wiedze ) by interesować innych :P a z tym różnie bywa, gdyż często poznanie, ma na pierwszym celu, tylko i wyłącznie zaciągniecie dziewczyny na jedna noc, do łóżka

Ps: nawet zaciągniecie dziewczyny do łóżka wymaga odpowiednich gestów i mowy świadczących o naszej atrakcyjnośći fizycznej i (już mniej) wewnętrznej ...

Edytowane przez zulka86
Czas edycji: 2006-05-30 o 12:27
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 16:16   #30
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Red face O czym rozmawiacie z ludźmi?

Tak jak w temacie... Często jak rozmawiam ze znajomymi, czy też nowo poznanymi ludźmi nagle brakuje tematów O czym można wogóle gadać z ludźmi? Z większościa osób mam bardzo dobry kontakt, wtedy nie mam tego problemu. Ale jak już nadejdzie ta cisza, co wtedy...
__________________

Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.