Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-31, 12:37   #481
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: Wory pod oczami - pomocy

Przykro mi, ale chyba tylko operacja może ci pomóc. Nie załamuj sie, to nie koniec świata. Chyba nie masz z tym problemów, nikt sie z ciebie nie smieje itd, prawda? Ja mam wiele rzeczy do poprawy (cienie pod oczami, też niedające sie niczym usunąć, maleńkie piersi, okropnie szeroka i "kulkowata" końcówka nosa, okropny trądzik (na szczęście da się wyleczyć), dziwny kształt uszu), ale jeśli kiedyś cokolwiek poprawię to tylko nos i to nieznacznie. Uważam, że ciut mniejszy od mojego byłby już fajny i oryginalny. Właśnie, najważniejsza jest oryginalność.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 13:10   #482
natalia.k8
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wory pod oczami - pomocy

Ale nie zawsze je mam raz są mniejsze raz większe a raz choś bardzo żadko ich nie ma, co mam zrobić wyglądam strasznie wszyscy mi mówią ty się chyba codziennie nie wysypiasz podobno trzeba pić jakięś zioła oczyszczające organizm z toksyn ale nie wiem jakie
natalia.k8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 12:08   #483
martad28
Przyczajenie
 
Avatar martad28
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Wory pod oczami - pomocy

cześć Natalia. Mam dokładnie ten sam problem co ty, a już lat 26. Nie wiem sama co już robić mam. Obojętnie czym sie posmaruje, to z rana wstaje opuchnięta, mnie też drażni, że wyglądam jakbym nie spała z pare dni. Czasami jak i u ciebie , u mnie też są przebłyski dobrego wyglądu, ale ile ja musze się namęczyć , żeby w miarę wyglądać, a mówienie przez lekarkę, że taka nasza uroda, mnie też drażni, bo napewno jest jakiś sposób . Robiłam nawet badania moczu, bo słyszałam, że jeżeli cos z nerkami jest nie tak, to może byc to przyczyna worków, ale u mnie ok. Ale ty idz sie przebadaj.

Ale jedyny krem, w sumie żel, pomaga mi, jestem bardzo z niego zadowolona , jest to Zel arnikowy z Flos Leku, ok 8zł. Kładę jego grubą warstwe ( najlepiej zimny trzymany w lodówce) i robię masażyk pod oczami . Robię też z rana zimny prysznic pod same oczy, troche pobudza krążenie. Próbowałam kilku kremów, np Iwostinu taki żel pod oczy, ma w skladzie kofeinę, ale nie zauważyłam znacznej różnicy jak po arnikowym, ale ty możesz spróbować, nie podrażniał mnie, nic nie piekło. polecam też inne żele z Flosa, np z babką lancetowatą lub świetlikiem, koszują gdzieś koło 5zł. Kupisz je w aptece.

A jeżeli chodzi o zioła to też słyszałam, nawet przeprowadziałam sobie małą kurację, choć nie całą do konca. Kupiłam w aptece takie tabletki odtruwające organizm Saluran Vitany. Mają one w składzie: ziele skrzypu, korzeń mniszka lekarskiego, ekstrakt z korzenia pokrzywy, jakieś wzbogacające substancje i magnez.(60 tabl z ok 25zł). Póżniej kupiłam po prostu naturalne zioła w aptece i robię sobie herbatki, ale pewnie potrzeba dużo cierpliwości zeby była efekt, a ja chciałam od razu, strasznie niecerpliwa jestem.
Możesz spróbować z tymi ziołami, napewno nie zaszkodzą, a pomogą, poczytaj składy samych ziół, pomagają na cerę, włosy itp.

Wcześniej czytałam, że pojawiające się worki to nagromadzenie wody w organiżmie lub podściółki tłuszczowej, jeżeli to piersze to pewnie szybciej udalo by sie zlikwidować, ale ten tłuszczyk (własnie pewnie ja go mam), to już ciężko. Po prostu jakoś układ limfatyczny chyba nie działa jak trzeba, ale zebym wiedziala co zrobić .
Jedynym wyjściem ostatecznym dla mnie jest operacja, wyjęcie tego tłuszczyku, ale też nie jestem pewna czy efekt byłby juz do końca życia(musiałaby napisać do chirurga i żeby obejrzał mnie).
To jest moja zmora i może kiedyś się zdecyduję.

mam nadzieję, że jeszcze ktoś podpowiedziałby dla nas tu, czy jest jakiś inny ratunek w postaci super kremu, lub czegoś innego. A może Pani Kosmetyczka coś doradzi. Ja też dołączam się do prosby - pomocy
martad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 13:37   #484
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Wory pod oczami - pomocy

Dziewczyny na opuchlizna polecam mój sposób
Rano należy umieścić na kilka minut krem w lodówce Najlepiej Nivea Nastepnie nałozyć grubą warstwą pod oczy. Pochodzic z takimi białymy paskami pod oczkami z 10 minutek i nie ścierac natomiast przykładając chusteczkę przyklejać jaky krem do niej. Chodzi o to żeby krem wklepać w chusteczke
Pozdrawiam
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 11:59   #485
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: kłopotliwe oczy

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa
Witaj w klubie
Co do worków pod oczami, to sie nie wypowiadam, bo nie mam, ale jeśli chodzi o sino-niebieskie krążki pod oczami, które czasami są bardziej widoczne niż brwi (tak, tak, wyobrażacie to sobie?), to nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości... Tego po prostu nie da się zlikwidować. Zdesperowana stosowałam dziesiątki kremów na spółkę z serum, stworzonych do rozwiązywania tego właśnie problemu (Guerlain, Dior, Lancome, Vichy), zimne okłady, napary ze świetlika, itp, itd - i nic. Jedynym wyjściem jest maskowanie podkówek dobrymi korektorami i rozświetlaczami (codziennie nakładam Touche Eclat YSL).

Na koniec dobra wiadomość: w mądrych książkach traktujących o astrologii jest napisane, że kobiety mające ascendent w wadze (jestem wodniczką z ascendentem w wadze i profesjonalnie postawionym horoskopem), to kobiety piękne, wyjątkowe, tajemnicze, posiadające to "COŚ" oraz... zawsze podkrążone oczy. Po głębokim namyśle postanowiłam się z tym pogodzić.

Serdecznie pozdrawiam
O! Ja też mam woreczki pod oczkami, takie sińce, i jestem wodnikiem - tylko nie wiem, gdzie mam ascendent... Coś w tym chyba jest ((((((((((-: Te sińce są dobijające, a rano - masakra!!! Słyszalam taka teorię, że owe sińce mogą występować na tle nerwowym - ja akurat nerwus jestem- więc to by się zgadzało... ((-:
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 10:19   #486
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: kłopotliwe oczy

Witam- kobietki nie jest jeszcze z Wami tak zle, ja oprócz tych okropnych podkówek mam jeszcze zmarchy Używałam juz bardzo wielu kremów przeznaczonych na te właśnie problemy i też nie widzę większych rezultatów. Teraz używam Serum Dermiki i Iwostin żel pod oczy zmniejszający cienie i obrzęki pod oczami.Obu żeli używam dopiero od 2 tygodni, więc nie mogę jeszcze wypowiedzieć się o ich skuteczności. Życzę wytrwałości
marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 11:59   #487
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: kłopotliwe oczy

no to i ja przylacze sie do "waszego klanu" dziewczyny . ja mam since odkad pamietam i stosuje sobie kremiki na to, ale jakiejs powalajacej poprawy nie widze . bardziej psychologicznie dzialaja na mnie te kremy, bo wiem, ze cos robie w tym kierunku i wtedy od razu lepiej sie czuje . najgorzej to mam rano, kiedy krotko spie w nocy - since w najlepszym wydaniu . jednak nakladam korektor, robie sobie makijazyk i wyruszam w swiat .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 21:51   #488
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: kłopotliwe oczy

dziewczyny ja mam dla Was dobrawiadomosc!!otoz wiem jak sie pozbyc tych sincow oraz workowtez sie z nimi borykalam.jednak kiedys przy wizycie u dobrej wizazystki dowiedzialam sie jak je zwalczyc domowym sposobemporadzila mi abym na noc wkladala 2 duze lyzki do lodowkii jak tylko wstane wlozyc je na 5sek do zamrazalnika i na oczeta az sie zagrzejami pomoglo.sprobujcie moze i Wam pomoze!
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:02   #489
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: kłopotliwe oczy

Cytat:
Napisane przez marti86
dziewczyny ja mam dla Was dobrawiadomosc!!otoz wiem jak sie pozbyc tych sincow oraz workowtez sie z nimi borykalam.jednak kiedys przy wizycie u dobrej wizazystki dowiedzialam sie jak je zwalczyc domowym sposobemporadzila mi abym na noc wkladala 2 duze lyzki do lodowkii jak tylko wstane wlozyc je na 5sek do zamrazalnika i na oczeta az sie zagrzejami pomoglo.sprobujcie moze i Wam pomoze!
marti a ja dlugo robilas sobie te oklady z "lyzek" ? przez tydzien, dwa...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:06   #490
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: kłopotliwe oczy

codziennie trzeba.niestety
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:15   #491
mosquito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 96
Smile Dot.: kłopotliwe oczy

...
__________________
MOSQUiTO

Edytowane przez mosquito
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:28
mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 18:07   #492
Amazonka18
Przyczajenie
 
Avatar Amazonka18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 16
Re: kłopotliwe oczy


Edytowane przez Amazonka18
Czas edycji: 2006-01-09 o 05:22
Amazonka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:36   #493
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Re: kłopotliwe oczy

a co ma piernik do wiatraka?
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:14   #494
Boska Augusta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: edit
Wiadomości: 12
Dot.: Re: kłopotliwe oczy

Edycja:
skoro Amazonka wykazała się taktem i usunęła swój nieco obraźliwy post, nie widzę powodu cytowania go
Całuski dla wszystkich

Edytowane przez Boska Augusta
Czas edycji: 2006-01-11 o 21:22 Powód: Pozytywna reakcja Amazonki
Boska Augusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:32   #495
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: kłopotliwe oczy

dobre
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:02   #496
colission75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Unhappy Cienie pod oczami

Witam serdecznie!

Moj problem to cienie pod oczami...Mam 30 lat i od kilku miesiecy (ok pol roku) zauwazam poglebiajace sie cienie pod oczami. Zanim zaczelam z nimi walke poprzez kremy i oklady z kostek lodu, zrobilam badania. Wszystko wyszlo w porzadku i odetchnelam z ulga. Balam sie, ze byc moze choruje...Do tej pory kupilam ok 4 roznych rozswietlajacych kremow: Avon, Soraya, AA, Ziaja, Nivea Visage...Na nic drozszego nie moge sobie pozwolic. Robilam takze oklady ze swietlika, uzywalam platkow kolagenowych...i efekt byl krotkotrwaly. Staram sie takze wysypiac. Naprawde nie wiem co s tym poczac...kazdy intensywny makijaz wyglada beznadziejnie na moich oczach...a kiedys tak nie bylo. Prosze o rady jak z tym walczyc, czy w ogole jest szansa by sie tego problemu pozbyc, lub zminimalizowac..
colission75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:31   #497
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: Cienie pod oczami

Jedną z przyczyn pojawiania się tzw. cieni pod oczami jest tusz do rzęs lub ciemna kredka do oczu. Chodzi minowicie o to że jeżeli się często malujesz i to od dawna to cząstki tuszu do rzęs czy kredki do oczu wnikają w skórę, niestety po jakimś czasie te cząstki pojawiają się w postaci tych cieni pod oczami. Radziłabym zrezygnować na jakiś czas z makijażu o i dalej stosowac różne specyfiki.
PZDR
cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:48   #498
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Cienie pod oczami

a skorzystałaś z wyszukiwarki? tu masz ogrom wiadomości i rad na ten temat
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=623859
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:38   #499
ewcialinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Cienie pod oczami

ja tez mam i to od zawsze..nawet krem za 56 zł kupiłam co niby kosmetyczki chwalą i dupa !!!!!!!!! jestem zła a wyglądam okropnie
__________________
Ewelina
ewcialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 12:45   #500
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Cienie pod oczami

ja tez mam cienie pod oczami takie podkowki mam 17 lat i od zawsze je mam wyglada jakbym co noc ryczala... jako tako malowac si enei maluje tylko od pewnego czasu (moze 2 lata) na specjalne okazje ktrorych jest az 4 razy do roku...i co ? fajnei nei ? cale zycie zyc jak zbrodniaz z podbitymi oczkami ...podobno moze jaka witaminka moglaby pomoc ?
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:18   #501
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Cienie pod oczami

ja tez mam takie podkowki i ja mam 16 lat rowniez wyglada to jakbym cala noc nie spala :/ nie wiem co robic zeby sie ich pozbyc zawsze rano przemywam oczy zimną wodą, troche pomaga, ale niestety nadal cienie sa !
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:10   #502
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Cienie pod oczami

Załóżmy klub:p też mam takie cienie mam 15 lat a patrząc na zdjęcia pojawiły się koło 8 roku życia. Ale odrobina make-upu i dają się zakryć. Za to w wakacje nie mam problemu bo mam ciemną karnację i opalenizna "zakrywa" cienie
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:01   #503
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: Cienie pod oczami

No to schodzimy wiekowo w dol;] Ja mam 13 lat i tez takie podkowki pod oczami, to nawet nie sa wory, tylko oczy takie wiecznie podkrazone i nie wiem co mam z tym zrobic?Przeciez nie bede przeciwzmarszczkowych kremow uzywac;]
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:45   #504
MagdaB
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Cienie pod oczami

To ja podwyzszam średnią.Mam 24 i cienie od zawsze. Na dodatek mam drobną twarz i wygladam jakby mnie wiecznie głodzili.Własnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś kremu pod oczy. Na szczescie latem podobnie jak Ty Agniesiu szybko łape kolor i cienie się zacierają. Ale za to w zimie MAKABRA!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:23   #505
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Cienie pod oczami

http://www.phpbbserver.com/biochemia...biochemiaurody
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 14:00   #506
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: Cienie pod oczami

Ja od siebie tylko dodam że na moje cienie,które mam od dziecka bardzo pomogło stosowanie witC w kropelkach Juvitu, teraz mam serum wodne (dziękuję Piti ), oraz krem z wysokim filtrem. Cienie zauważalnie zbladły, skóra ma zdrowszy koloryt, nie mówiąc już o wyprasowaniu pierwszych zmarszczek
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 15:38   #507
Nattttii
Raczkowanie
 
Avatar Nattttii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 121
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez MagdaB
Na dodatek mam drobną twarz i wygladam jakby mnie wiecznie głodzili...
Ja mam 18 i również te cienie pod oczami, które sprawiły, że już w podstawowce bylam posądzana o branie narkotykow.... a chłopcy mowili na mnie ZomBI!!! to było straszne, ale zaczęlam stosowac korektor z rimmela i wyglądam duzo lepiej! polecam
Nattttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 15:45   #508
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez Doroti
teraz mam serum wodne (dziękuję Piti ), oraz krem z wysokim filtrem. Cienie zauważalnie zbladły, skóra ma zdrowszy koloryt, nie mówiąc już o wyprasowaniu pierwszych zmarszczek
Na zdrowie!!
Cieszę się, że działa tak fajnie!!!
Ja już sobie nie wyobrażam życia bez tego serum, mówię Wam, miałam przerwę latem, bo w pracy jestem 24/24 i nie mam czasu ani warunków żeby robic serum. I jak we wrześniu zapodałam sobie pierwszys raz po przerwie serum - różnicę widziałam od razu; Basi jakiegoś Nobla musimy ufundować
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 15:59   #509
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: Cienie pod oczami

Nobel to obowiązkowo Faktycznie szybkość działania piorunująca, ja nawet Mamę przekonałam do smarowania, choć twierdziła że jej to już nic nie pomoże
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 16:40   #510
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Cienie pod oczami

A gdzie mozna kupic to serum? A wyprobowal juz ktos krem Auriga?
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.