Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-07, 13:01   #1
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513

Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu


Hej mam 23 lata 140 cm wzrostu i jeszcze nigdy nie mialam chlopaka jestem rowniez osobą niepelnosprawna ale mysle ze to nie przez niepelnosprawnosc nie moge nikogo poznac bo znam duzo ludzi niepelnosprawnych ktrorzy poznali swoje drugie polowki i maja dzieci tylko przez moj nieszczesny wzrost bo wszedzie gdzie ide biora mnie za dziecko i wcale sie nie dziwie ale zaczynam powoli dochodzic do wniosku ze chyba nigdy nikogo nie poznam a nie chce byc sama
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:06   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

masz ten sam problem co ja tylko że ja mam 165 i nie jestem niepełnosprawna( bardzo ci współczuję ) i bardzo mi dokucza że nie mam nikogo
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:12   #3
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Mi rowniez bo czasami juz bym po prostu chciala sie do kogos przytulic i powiedziec ze go kocham
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:14   #4
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Nie martw sie, poznasz napewno, musisz w to wierzyc i miec oczy i uszy szeroko otwarte W zyciu tak jest, ze kiedy sie chce to sie nie ma, a kiedy sie czlowiek odnajduje w swojej samotnosci, zaczyna ja kochac, to pojawia sie taki ktos kto burzy porzadek w zyciu i w sercu. Niepelnosprawnosc i niski wzrost nie maja ze szczesciem i 2 polowka nic wspolnego
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:31   #5
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

up dokładnie popieram- jeśli ktoś cię pokocha to i w kapciach cię weźmie- mawiali moi dziadkowie. I nie będzie miało dla nikogo znaczenia ile masz wzrostu. Przeważnie tak jest, ze jeśli czegoś brakuję i bardzo by się tego chiało w danej chwili- to nie ma, a kiedy zupełnie o tym nie myślisz dopada cię z nienacka. Napewno jesteś bardzo wartościową osobą, która ma wiele zalet i uwierz mi, że to jest najcenniejsze w człowieku a nie to ile waży, jaki ma wzrost itp. Życzę Ci wytrwałości i uśmiechu na twarzy
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:39   #6
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Bini, a co robisz? Studiujesz, pracujesz, czy siedzisz w domku? Ja też myślę, że wzrost i niepełnosprawność nie odgrywa tu większej roli zważając na fakt jak wiele wysokich, pełnosprawnych kobiet też nie moze znaleźć swojej połówki.
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:40   #7
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

to widzę ż e nie tylko ja mam taki problem jak i wy
dzięki za jmiłe sł,ówka
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 13:42   #8
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Moze jestem troszeczne mlodasz ale tez czuje sie w tłumie samotna...i nie zgadzam sie z opinia ze ladny ma łatwiej...ale powtarzaja mi czesto "kazda potwora znajdzie swojego amatora" i w to wierze...wiec napewno wszystkie z Nas kiedys kogos olsnią i będziemy happy...przejmujesz sie wzrostem, pomysl ze niskie dziewczyny przejda ale niscy chłopcy nie a mam kolege 20 lat ponad a ma 155cm wzrostu jest tak zakompleksiony ze nie pozwala dziewczynom do siebie podejsc...a nie powiem bo z twarzy niezły przystojniak Główka do góry będzie lepiej Musi być
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:43   #9
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Oczywiscie, ze czeka na Ciebie miłość Wzrost- czy jest to 140, czy 194 cm nie ma tutaj nic do rzeczy, miłość nie zwraca uwagi na żadne liczby, ani wymiary, rozmiary - jeśli tylko naprawdę w to uwierzymy i pozwolimy jej do nas zapukać- odnajdzie nas.
Życie pisze różne scenariusze, ale w żadnym z nich nie pomija miłości.
Nie Matrw się, rozejrzyj czasem wokół Siebie, może już puka?
Życzę dużo uśmiechu i wiary we własne szczęście
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:58   #10
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez charlotta1
Bini, a co robisz? Studiujesz, pracujesz, czy siedzisz w domku? Ja też myślę, że wzrost i niepełnosprawność nie odgrywa tu większej roli zważając na fakt jak wiele wysokich, pełnosprawnych kobiet też nie moze znaleźć swojej połówki.
lotta
Przez dwa lata siedzialam w domku ale zaczynam cos dzialac bo takim siedzeniem w domku napewno nikogo nie poznam w tym tygodniu zaczynam chodzic na korepetycje z angielskiego i mam zamiar isc na kurs komputerowy i w przyszlosci chciałabym wyjechac do Anglii dzieki wszystkim za mile slowka
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:04   #11
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Wzrost, waga, czy też niepełnosprawność nie ma żadnego wpływu na miłość....każdy ma gdzieś swoją połóweczke tylko musi ją odnaleźć mój kuzyn też jest niepełnosprawny a znalazł kobietę swojego życia wygląd czy niepełnosprawność ie miało żadnego znaczenia teraz się pobrali i są bardo szczęśliwi dlatego nie ma o się załamywać bo każda z was znajdzie swojego księcia Głowa do góry
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 14:05   #12
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Kochana bini6, ja mam wzrostu 188cm i też jestem niepełnosprawna. Początkowo też się martwiłam, że zostanę stara panna do konca życia, chociaz nie ukrywam, wierzyłam w miłosc przeznaczoną mi. I faktycznie. Mam dziś narzeczonego (zdrowego) i jestesmy szcześliwi. Po prostu wiara w siebie bardzo pomogla i urzeczywistniła moje marzenia. Powodzenia w realizacji pragnień.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:30   #13
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Dziewczyny, ze tak troche pofilozofuje...
Lepiej byc niepelnosprawnym niz kaleka... mam ciocie kaleke, ma 36 lat, swoj swiat i wyglad 16 letniej dziewczynki, dokucza jej padaczka, lewa strona ciala sparalizowana, nie mowi, ma chore serce, jej zycie to jedno wielkie cierpienie... a do tego funkcjonuje jak normalnka kobieta (okres, rozdraznienie przed itp)

Mimo ze jestem zdrowa, to znam mnostwo osob ktore nie doceniaja swojego zdrowia. Uczulona jestem na krzywde kazdego czlowieka, Bini zycze ci szczescia.. zreszta zycze go Wam wszystkim
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:49   #14
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Anisia, jak definiujesz pojęcie niepełnosprawność, a jak kalectwo? Pojęcie kalectwo dzisiaj już nie funkcjonuje (a w zasadzie nie powinno)...


Bini, myślę, że teraz jak wyszłaś z domku do ludzi to pójdzie łatwiej, nawiążesz nowe znajomości i nie mówię, że od razu znajdziesz wśród nich miłość swojego życia, ale po prostu zrobi ci się weselej, być może znajdziesz przyjaciół... i już będzie łatwiej... Pozdrawiam Cię bardzo mocno.
Lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:54   #15
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez charlotta1
Anisia, jak definiujesz pojęcie niepełnosprawność, a jak kalectwo? Pojęcie kalectwo dzisiaj już nie funkcjonuje (a w zasadzie nie powinno)...


Bini, myślę, że teraz jak wyszłaś z domku do ludzi to pójdzie łatwiej, nawiążesz nowe znajomości i nie mówię, że od razu znajdziesz wśród nich miłość swojego życia, ale po prostu zrobi ci się weselej, być może znajdziesz przyjaciół... i już będzie łatwiej... Pozdrawiam Cię bardzo mocno.
Lotta
Lotta, jak nazwa wskazuje nie-pełno-sprawny, a kalectwem jest dla mnie to na co "choruje" moja ciocia... czemu to pojecie juz nie funkcjonuje?
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 15:19   #16
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

niepełnosprawność to naruszenie sprawności na jednym z trzech poziomów funkcjonowania człowieka: biologicznym, psychologicznym, lub społecznym. Pojęcia takie jak kalectwo czy inwalidztwo to pojęcia używane zamiennie do 'niepołnosprawność', ale już nieaktualne, bo mają zabarwienie pejoratywne.
pozdrawiam
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 15:27   #17
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez charlotta1
niepełnosprawność to naruszenie sprawności na jednym z trzech poziomów funkcjonowania człowieka: biologicznym, psychologicznym, lub społecznym. Pojęcia takie jak kalectwo czy inwalidztwo to pojęcia używane zamiennie do 'niepołnosprawność', ale już nieaktualne, bo mają zabarwienie pejoratywne.
pozdrawiam
lotta
Coz, ja jestem tylko elektrykiem ) dzieki za definicje
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 15:32   #18
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Anisia:
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 15:48   #19
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Bini wierze że ci sie uda znaleźć szczęscie w takiej postaci jakiej szukasz....
Niektórzy zamykają sie w czterech ścianach i żyja smotnie narzekając na swoj marny los bo nie potrafia nic zrobić ze swym zyciem. Ale ty wcale nie zamknęłas sie i nie odizolowalas od całej reszty tylko jak napisalas ''zaczelas dzialac'' i moim zdaniem jest to juz bardzo duzy krok w strone czegos nowego. Jestem przekonana, że jak ''pojdziesz'' do ludzi cos sie zmieni i to tylko na lepsze...poznasz innych ludzi a moze nawet i kogos blizszego twemu sercu, dlatego nie poddawaj sie tylko idz prosto z glową uniesiona do góry. I głeboko wierz w to ze i na ciebie czeka gdzies cos i ktos kto sprawi ze bedziesz czula sie o niebo lepiej.
Zycze szczescia i wiary ...glebokiej wiary w lepsze jutro
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 15:58   #20
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Bini - mogę tylko podpisać się pod słowami dziewczyn - Twój wzrost i stan zdrowia nie będą miały znaczenia dla nikogo, kto będzie darzył Cię szczerym uczuciem
Mam 163 cm wzrostu i też jestem niepełnosprawna Nigdy nie myślałam o tym jako o przeszkodzie w poznawaniu kogoś/miłości, umawiałam się z wieloma facetami i jakoś kompletnie nie przeszkadzało im to, że nie biegam przez płotki

Jeżeli będziesz chciała się wygadać - zawsze możesz do mnie napisać

Nie zamykaj się w 4 ścianach...
Jeżeli jesteś bardzo nieśmiała może spróbuj kogoś poznać przez internet ?
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:37   #21
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Smutne t jak sie czyta, ale wierze w to, ze jutro bedzie lepiej, kazdy z nas ma gdzies tą druga połowke , a wzrost nie jest czyms co nas dyskwalifikuje... maleńkie jest piekne i tego sie trzymajmy bużiaki
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 22:39   #22
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

wzrost nie ma znaczenia ja jestem torszke wyzsza od Ciebie bo mam 163 cm ale za to moj TŻ ma ich az 194 Zycze powodzenia
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 22:54   #23
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Przecież nie kochasz człowieka za jego kształt głowy, za jego kolor włosów, za jego krzywe uszy, zęby czy też za wzrost.

Nie na tym polega miłość...
Druga połowa nie widzi w Tobie twoich wad, ale twoje zalety, które kazdy z Nas posiada.;- )
Wierzę, że znajdzie się ktoś, kto pokocha Cie tak jak tego pragniesz, bo każdy zasługuje na miłość ;- )
I nie czekaj na nią z nosem przy szybie...
Zobaczysz- pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie ; ***

Dodatkowo- miłość nie patrzy czy jesteś zdrowy, czy chory, czy sprawny czy też nie...
Mnie np. zawsze wychowywano w świadomości, że ludzi niepełnosprawnych, nie należy traktować litosnym spojrzeniem, czy patrzeć na nich jak na innych.
Moja mama zawsze uważała, tak jak teraz Ja, że tacy ludzie, potrafią być bardziej wierniejszymi przyjaciółmi, niż 10-ciu razem wziętych zdrowych...

I to nie chodzi o stan zdrowia, ale o charakter..
Nawet najpiękniejsza modelka świata,
o idealnych wymiarach, bedąc wredną i zazrozumiałą osobą- nie odnajdzie szczęścia
;- ***

Buziaki Biniu ; ***
Nie poddawaj się ; ***
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:05   #24
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez bini6
Hej mam 23 lata 140 cm wzrostu i jeszcze nigdy nie mialam chlopaka jestem rowniez osobą niepelnosprawna ale mysle ze to nie przez niepelnosprawnosc nie moge nikogo poznac bo znam duzo ludzi niepelnosprawnych ktrorzy poznali swoje drugie polowki i maja dzieci tylko przez moj nieszczesny wzrost bo wszedzie gdzie ide biora mnie za dziecko i wcale sie nie dziwie ale zaczynam powoli dochodzic do wniosku ze chyba nigdy nikogo nie poznam a nie chce byc sama
Na prawde jest mnostwo osob, ktore nie kochaja za wyglad, czy pelnosprawnosc, tylko za dobre serduszko i wspanialy charakter Twoja druga polowka gdzies krazy obok Ciebie... moja druga polowka byla obok mnie przez 3 lata a ja jej nie widzialam Nie szukaj milosci.... ona sama Cie znajdzie Czujesz sie samotna... zeby byc z kims szczesliwym, trzba nauczyc sie byc szczesliwym solo, a potem dzielic to szczescie z kims Glowa do gory! Zobaczysz ze spotkasz kogos w najmniej oczekiwanym momencie
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:26   #25
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Podejrzewam, że gdybyś poszła w jakieś miejsce, np klub, gdzie wpuszczają tylko pełnoletnich nikt nie uznałby Cię za dziecko, za to pewnie wzbudziłabyś zainteresowanie. To może być peszące, ale pamiętaj, że ludzie niekoniecznie gapią się złośliwie, ale raczej ze zwykłej ciekawości. Może jakiemuś panu wpadniesz w oko i zechce się zapoznać Ale to też zależy od Twojego podejścia do samej siebie, bo to się wyczuwa, gdy ktoś czuje się niepewny, zakompleksiony i taka osoba wcale nie przyciąga.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:53   #26
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez Anett_
Nie Matrw się, rozejrzyj czasem wokół Siebie, może już puka?
Albo przymknij oczy
Na pewno słyszałaś, że miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie (wiem z autopcji) Oczywiście pomagać trzeba czyt. nie zamykać się w czterech ścianach. Chociaż może listonosz jest ciekawy?
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 07:19   #27
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Soulsweeper bardzo dobry pomysl nigdy o tym nie pomyslalam tylko u nas w Czechowicach Dziedzicach nie ma takieko klubu a nawet gdyby byl to ja za bardzo nie mam tam z kims isc a sama jakos nie mam odwagi ale moze poznam w koncu jakis znajomych i sie wybiore
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:59   #28
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Tak czytam ten temat bo mam dzisiaj dolka i lezka mi sie zakrecila w oku dziekuje wam za te wszystkie odpowiedzi
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:22   #29
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

ja jestem nieiwle wyzsza,no moze troche wiecej niz nieiwle,mam 156 cm,ale wydaje mi sie,ze chłopaki lubia nawet takie malutkie,ja z tym juz nie mam problemu
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:46   #30
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Jak poznać chłopaka jeśli sie ma 140 cm wzrostu

Oj bini6 a ja Ci wcale nie współczuje, ani nie wierze że znajdziesz drugą połówkę , bo ja to WIEM ze znajdziesz drugą połówkę Każdy człowiek ma przeznaczoną swoja połowkę, a Twoją połóweczkę nie będzie obchodziło ile wzrostu Poza tym jesteś fajna dziewczyną, nie zamykasz się w domku, działasz ,co tylko potwierdza moją tezę I żadnych dołków, tylko uśmiech
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.