rower stacjonarny - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 19:06   #4471
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: rower stacjonarny

ja ostatnio ledwo 12 km a juz miałam 23,21,ale to też przez to,ze seriale,które oglądam podczas jazdy trwaja 40 min a jak sie skonczy to juz mi sie nudzi ;P

dziewczyny baaardzo prosze o pomoc,zwłaszcza tych dziewczyn,które zrzuciły jakies cm z ud-jakie konkretnie cw rozciągające robicie przed i po rowerku? i czy jecie cos po ?
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:24   #4472
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: rower stacjonarny

Ja to Was laseczki podziwiam, ja na tyle km nie mam czasu, ja jak narazie jeżdżę tylko po 25 minut co drugi dzień,czyli dzisiaj przejechałam 11km. Ale w te dni co nie jeźdzę to biegam po pół godzinki. I ćwiczę callanetics i 6 Weidera. 6 Weidera dzisiaj od nowa, bo przerwałam. Na więcej ćwiczeń mój mały bobas mi nie pozwala. A chciałabym szybko wrócić do swojej figury
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 09:27   #4473
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: rower stacjonarny

Ja dziś znowu 0 km, spacer 5km ale to się nie liczy Cały czas boli mnie stopa i strasznie trzeszczą mi kolana, będę musiała się wybrać do doktora Ale mam nadzieję że chociaż co 2 dzień 2 razy więcej dam radę, to też chyba by miało sens, jak myślicie?
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:02   #4474
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rower stacjonarny

No i wróciłam do jazdy Tydzień czasu mi to zajęło, ale już jestem i zamierzam być systematyczna, jak wcześniej
Dzisiaj przejechałam 20 km, jutro oczywiście zamierzam o kilometr więcej
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:43   #4475
Casandra
Raczkowanie
 
Avatar Casandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 137
GG do Casandra
Dot.: rower stacjonarny

Nie piszę codziennie,ale nadal jeżdżę systematycznie po 30-35 min dziennie Wczoraj minął dopiero tydzień,nie mierzę się ale TŻ dziś mi powiedział że zauważył że uda,brzuszek i pupa mi się troszkę zmniejszyła Widzę że to ma sens i dostałam większej mobilizacji

(Aha oprócz rowerka,ogólnie więcej się ruszam,dieta + codziennie,lub co drugi dzień abs,wczoraj się ważyłam i było 1,3kg mniej )
Casandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 14:56   #4476
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Casandra Pokaż wiadomość
Nie piszę codziennie,ale nadal jeżdżę systematycznie po 30-35 min dziennie Wczoraj minął dopiero tydzień,nie mierzę się ale TŻ dziś mi powiedział że zauważył że uda,brzuszek i pupa mi się troszkę zmniejszyła Widzę że to ma sens i dostałam większej mobilizacji

(Aha oprócz rowerka,ogólnie więcej się ruszam,dieta + codziennie,lub co drugi dzień abs,wczoraj się ważyłam i było 1,3kg mniej )
Kobieto napisz jeszcze więcej, 1,3kg w tydzień :WOW: jak dla mnie za szybko ale :WOW:
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 15:08   #4477
lasiczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 206
Dot.: rower stacjonarny

ostatnio wraz z kumpela z policealnej AP zapisalysmy sie do fitness clubu i jestem zachwycona zajeciami ze spiningu. na nogi i pupe plus spalanie kalorii wydaje sie ta forma cwiczen idealna. gdybym miala miejsce w mieszkaniu to chetnie wciagnelabym stacjonarny rowerek dodatkowo
lasiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 15:11   #4478
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Casandra Pokaż wiadomość
Nie piszę codziennie,ale nadal jeżdżę systematycznie po 30-35 min dziennie Wczoraj minął dopiero tydzień,nie mierzę się ale TŻ dziś mi powiedział że zauważył że uda,brzuszek i pupa mi się troszkę zmniejszyła Widzę że to ma sens i dostałam większej mobilizacji

(Aha oprócz rowerka,ogólnie więcej się ruszam,dieta + codziennie,lub co drugi dzień abs,wczoraj się ważyłam i było 1,3kg mniej )
a ja nie widze żadnych efektów i w tym problem ^ ^

a ja spytam jeszcze raz,co do cwiczeń przed i po to juz mało ważne,ale koniecznie prosiłabym o powiedzenie co jeść po treningu
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 15:12   #4479
Casandra
Raczkowanie
 
Avatar Casandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 137
GG do Casandra
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez mgielkaCORP Pokaż wiadomość
Kobieto napisz jeszcze więcej, 1,3kg w tydzień :WOW: jak dla mnie za szybko ale :WOW:
Możliwe też że to zasługa tego że remontujemy mieszkanie i miałam w tym tyg oprócz ćwiczeń i diety kilka maratonów po sklepach budowlanych itd także sporo ruchu,zobaczymy jak będzie za tydzień,następne ważenie w poniedziałek

Ale jedno wiem na pewno,więcej ruchu to jest to,kiedyś tylko słuchałam jak ktoś mówi że zdrowa dieta i dużo ruchu na pewno pomoże w walce ze zbędnym tłuszczykiem,ale można powiedzieć że jednym uchem mi wleciało a drugim wyleciało,byłam zbyt leniwa

Aż w końcu przyszedł czas żeby naprawdę coś ze sobą zrobić,zawsze miałam słabą wolę,lubiłam ciężkie jedzenie i do tego mało ruchu,do tego TŻ,który może wmiatać ile wejdzie a i tak jest szczupły,a ja mu towarzyszyłam w tym objadaniu się, nie wiem nawet kiedy i przytyłam ok 20kg i z rozmiaru 36 zrobiło się 42,widzę że to fatalnie wpływa na moją psychikę,jestem bardziej nerwowa,wstydzę się swego ciała,zimą łatwiej się "zabunkrować",ale idzie lato,lżejsze ciuszki itd i mam nadzieję że do lata uda mi się zejść trochę z wagi,byle tylko trzymać się planu

Aha jeszcze jedno,może troszkę odejdę od tematu,ale myślę że to ważne i pomocne, dziewczyny nie róbcie sobie drastycznej diety,bo to tylko pogarsza,przeczytajcie sobie te punkty które podsyłam( mnie to oświeciło) .

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195668

Edytowane przez Casandra
Czas edycji: 2011-03-29 o 15:19
Casandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:04   #4480
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rower stacjonarny

Melduję, że wczoraj przejechałam 21 km
Dzisiaj jeszcze nie jeździłam, ale w planach jest przejechanie 22 km
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:20   #4481
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: rower stacjonarny

ja zgdonie z obietnicą wskoczyłam z powrotem na rower, co prawda moja przerwa z tygodniowej zrobiła się 3-tygodniowa, no ale grunt, że znów sie zmobilizowałam. We wtorek 35 minut, wczoraj 40 (ale ledwo dałam radę ). Dziś też planuję 40.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 14:04   #4482
Casandra
Raczkowanie
 
Avatar Casandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 137
GG do Casandra
Dot.: rower stacjonarny

Ja również dalej trzymam się planu i jeżdżę codziennie,ostatnio po 45 minut,zamówiłam sobie dodatkowo twister bo naczytałam się sporo pozytywnych opinii i czekam na przesyłkę,może już jutro będę miała,więc planuję puki co codziennie rowerek ok 40 min+ok 15 min twister na początek,zobaczymy co z tego wyjdzie

A co z resztą dziewczyn Mam nadzieję że się nie poddajecie
Casandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 07:35   #4483
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Casandra Pokaż wiadomość
...
A co z resztą dziewczyn Mam nadzieję że się nie poddajecie
Ja niestety odpadłam ale mam nadzieję że tylko na jakiś czas, mam poważne problemy z nogami (i nie mówię / piszę tu o zakwasach), kiedyś lekarz powiedział mi że moje stawy są ode mnie starsze jakieś 10 lat i od czasu do czasu będą powracały bóle, przeczekam i wsiadam znowu !!!

Gratuluję wszystkim dziewczynom, czytam Was regularnie, gdyby nie Wy wogóle bym nie jeździła
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:23   #4484
pistaacjaa
Raczkowanie
 
Avatar pistaacjaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 341
Dot.: rower stacjonarny

Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczące komputerów pokładowych Waszych furek...

Zacznę od krótkiego opisu. Dziś zrobiłam eksperyment, 3 razy przejechałam dystans 10k (k to chyba km) 1 raz- 17,25 min. i kalorii 228, 2raz- już szybciej jechałam,pot leciał 16,05 min, i kalorii 228, 3 raz- wolno już,czytałam książkę- 20min. i 228 kalorii. wyraźnie jakby nie było z intensywnością, to za każdym razem same widzicie. To niemożliwe, żebym spalała tyle samo kalorii jeżdżąc bardzo szybko (38-40km/h) i wolno......

Jak to u Was jest?

PS Czuję się cudownie, endorfiny buzują zaraz lecę pod prysznic,piling i masaż.

Mgiełka, wracaj do zdrowia szybko.
pistaacjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:53   #4485
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez pistaacjaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczące komputerów pokładowych Waszych furek...

Zacznę od krótkiego opisu. Dziś zrobiłam eksperyment, 3 razy przejechałam dystans 10k (k to chyba km) 1 raz- 17,25 min. i kalorii 228, 2raz- już szybciej jechałam,pot leciał 16,05 min, i kalorii 228, 3 raz- wolno już,czytałam książkę- 20min. i 228 kalorii. wyraźnie jakby nie było z intensywnością, to za każdym razem same widzicie. To niemożliwe, żebym spalała tyle samo kalorii jeżdżąc bardzo szybko (38-40km/h) i wolno......

Jak to u Was jest?

U mnie jest dokładnie to samo. Kiedyś też robiłam ten eksperyment, bo spisuję sobie wyniki i mnie to zaciekawiło.W tych licznikach chyba jedyną wiarygodną rzeczą jest czasomierz
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:39   #4486
pistaacjaa
Raczkowanie
 
Avatar pistaacjaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 341
Dot.: rower stacjonarny

wow, no to jestem w szoku! myślałam, że u mnie się popsuło... wygląda na to, że faktycznie jedynie czasomierz jest wiarygodny..szkoda
pistaacjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:46   #4487
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: rower stacjonarny

u mnie normalnie z kaloriami jest ;P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:20   #4488
pistaacjaa
Raczkowanie
 
Avatar pistaacjaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 341
Dot.: rower stacjonarny

no my też mamy z kaloriami, ale w moim pytaniu jest problem zawarty...
pistaacjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:48   #4489
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez pistaacjaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczące komputerów pokładowych Waszych furek...

Zacznę od krótkiego opisu. Dziś zrobiłam eksperyment, 3 razy przejechałam dystans 10k (k to chyba km) 1 raz- 17,25 min. i kalorii 228, 2raz- już szybciej jechałam,pot leciał 16,05 min, i kalorii 228, 3 raz- wolno już,czytałam książkę- 20min. i 228 kalorii. wyraźnie jakby nie było z intensywnością, to za każdym razem same widzicie. To niemożliwe, żebym spalała tyle samo kalorii jeżdżąc bardzo szybko (38-40km/h) i wolno......

Jak to u Was jest?

PS Czuję się cudownie, endorfiny buzują zaraz lecę pod prysznic,piling i masaż.

Mgiełka, wracaj do zdrowia szybko.
z moim tez jest tak samo.
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 11:21   #4490
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: rower stacjonarny

ja dalej trzymam się planu, przedwczoraj 40 min, wczoraj tylko 25 bo mnie coś łydka bolała. Dziś niestety przerwa, bo zaraz jade do rodziców i wróce dopiero jutro, ale myślę że jutro nadrobię. Pozdrawiam Was dziewczynki
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 18:29   #4491
Casandra
Raczkowanie
 
Avatar Casandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 137
GG do Casandra
Dot.: rower stacjonarny

Dziś dałam radę 50 min zauważyłam że jeśli w trakcie jazdy oglądam tv to jadę mniejszym tempem niż z muzyką,to jednak dodaje powera
Miałam nadzieję że jeszcze wczoraj dostanę paczkę z twisterem,ale niestety ale pewnie będzie w poniedziałek,a strasznie mnie ciekawi czy faktycznie takie dobre to niepozorne kółeczko

Edytowane przez Casandra
Czas edycji: 2011-04-02 o 18:32
Casandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 13:34   #4492
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: rower stacjonarny

A ja mam do Was małe pytanko. Orientujecie się może czy jazda na rowerze stacjonarnym powyżej 90 min dziennie ma w ogóle sens?
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:55   #4493
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Casandra Pokaż wiadomość
Dziś dałam radę 50 min zauważyłam że jeśli w trakcie jazdy oglądam tv to jadę mniejszym tempem niż z muzyką,to jednak dodaje powera
Miałam nadzieję że jeszcze wczoraj dostanę paczkę z twisterem,ale niestety ale pewnie będzie w poniedziałek,a strasznie mnie ciekawi czy faktycznie takie dobre to niepozorne kółeczko
Kiedys kupilam twister bo rowniez naczytalam sie pozytywnych opinni, ze w takim tempie gina boczki. Ale niestety, zonk. Bylam ktoregos dnia na silowni i pytalam trenera/instruktora o ten zachwycajacy twister.. na co ona odpowiedziala mi,ze wcale to nie jest dobre bo miesnie skosne/boczne rozrastaja sie, cos w tylu "poszerzaja sie biodra". Wiem, ze nie ma szans na przyrost masy miesniowej na diecie redukcyjnej i niskokalorycznej, ale od kiedy tak powiedziala, w ogole nie uzywalam go bo i tak jestem szeroka w tych okolicach.

A na rowerku jezdze od niedawna, znalazlam ten watek i kontaktowalam sie z dziewczynami odnosnie rowerku i jaki wybrac. Na poczatku pierwsze dwa dni jezdzilam 10,15minut meczylam sie okropnie bo patrzylam jak lecial czas. A od kiedy jezdze przy tv, nauce lub mp4 czas leci szybiutko, cwicze minimum 40,50 minut max to byla godzina. Ostatnio przed pije zielona herbate i nie wiem czy to ona ma taki wplyw ale schodze z rowerku mokra! Teraz jezdze jak czas pozwoli, staram sie codziennie ale nie zawsze jest czas ale minium 4x w tyg. A boczki znikaja..

rowerek mam dokladnie 1 miesiac, i tak na nim jezdze Oczywiscie wszystko plus dieta, kg leca, tluszcz w koncu sie spala.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
A ja mam do Was małe pytanko. Orientujecie się może czy jazda na rowerze stacjonarnym powyżej 90 min dziennie ma w ogóle sens?
Jazda ma sens juz po 30 minutach kiedy zaczyna spalac sie tluszcz Mniej nie ma sensu, wiec minimum 40. Jesli jezdzic 90 to super, chociaz to sporo i godzina wystarczy Nie musisz tez codziennie, mozesz kilka razy ale jesli czas Ci na to pozwala to jak najbardziej wskazane
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 11:04   #4494
Casandra
Raczkowanie
 
Avatar Casandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 137
GG do Casandra
Dot.: rower stacjonarny

[QUOTE=mischievous;2613642 6]Kiedys kupilam twister bo rowniez naczytalam sie pozytywnych opinni, ze w takim tempie gina boczki. Ale niestety, zonk. Bylam ktoregos dnia na silowni i pytalam trenera/instruktora o ten zachwycajacy twister.. na co ona odpowiedziala mi,ze wcale to nie jest dobre bo miesnie skosne/boczne rozrastaja sie, cos w tylu "poszerzaja sie biodra". Wiem, ze nie ma szans na przyrost masy miesniowej na diecie redukcyjnej i niskokalorycznej, ale od kiedy tak powiedziala, w ogole nie uzywalam go bo i tak jestem szeroka w tych okolicach.

Hmm i teraz mam trochę mętlik w głowie,bo jedne osoby zachwalają,a inne odradzają,no nic muszę spróbować na sobie,jak będzie coś nie tak to zostanę tylko przy rowerze

A na rowerku jezdze od niedawna, znalazlam ten watek i kontaktowalam sie z dziewczynami odnosnie rowerku i jaki wybrac. Na poczatku pierwsze dwa dni jezdzilam 10,15minut meczylam sie okropnie bo patrzylam jak lecial czas. A od kiedy jezdze przy tv, nauce lub mp4 czas leci szybiutko, cwicze minimum 40,50 minut max to byla godzina. Ostatnio przed pije zielona herbate i nie wiem czy to ona ma taki wplyw ale schodze z rowerku mokra! Teraz jezdze jak czas pozwoli, staram sie codziennie ale nie zawsze jest czas ale minium 4x w tyg. A boczki znikaja..


Ja mam dokładnie to samo,odkąd piję zieloną i czerwoną herbatę to schodzę z rowerka cała mokra,ale tym lepiej dla nas


rowerek mam dokladnie 1 miesiac, i tak na nim jezdze Oczywiscie wszystko plus dieta, kg leca, tluszcz w koncu sie spala.





A jakie dokładniej efekty po miesiącu ?
Casandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:32   #4495
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: rower stacjonarny

No dziewczyny powoli wracam
W weekend pojechaliśmy z TŻ na bardzo długi spacer, tak długi że jak wróciliśmy do domu płakałam z bólu Tak bolały mnie nogi.
Wczoraj odchorowywałam a dziś wsiadłam i zanim się obejrzałam przejechałam 17km, wiem wiem pamiętam na czas, było ok. 45minut (chyba) jechałam czasami wolno czasami bardzo szybko.
Mam nadzieję że dam radę codziennie, tzn. już szykuje się kolejna przerwa - okres , ale potem daje czadu.
Chociaż nie wierzę że uda mi się schudnąć do wakacji, ale nie poddam się chociaż nabiorę kondycji do częstszych spacerów po lesie

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Casandra Pokaż wiadomość
A jakie dokładniej efekty po miesiącu ?
Mnie też to bardzo interesuje
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:38   #4496
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez mgielkaCORP Pokaż wiadomość


Mnie też to bardzo interesuje

U mnie po miesiącu jazdy pierwsze efekty były już widoczne
Nogi mi zeszczuplały i brzuch stał się jakby mniejszy

Teraz ostatnio nie mam jakoś natchnienia do jazdy, ale mam nadzieję, że mi to szybko przejdzie i znowu do Was dołączę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 15:10   #4497
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
U mnie po miesiącu jazdy pierwsze efekty były już widoczne
Nogi mi zeszczuplały i brzuch stał się jakby mniejszy

Teraz ostatnio nie mam jakoś natchnienia do jazdy, ale mam nadzieję, że mi to szybko przejdzie i znowu do Was dołączę
Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze pytanko, czy na wadze też widać efekty ? Ja mam wrażenie że jest nieco lepiej z łydkami ale po 4 tygodniach i do tego jeszcze z przerwami napewno mi się wydaje bo na wadze zero różnicy
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:24   #4498
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: rower stacjonarny

U mnie dzisiaj 10 km przejeżdżone.

Cytat:
Napisane przez mgielkaCORP Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze pytanko, czy na wadze też widać efekty ? Ja mam wrażenie że jest nieco lepiej z łydkami ale po 4 tygodniach i do tego jeszcze z przerwami napewno mi się wydaje bo na wadze zero różnicy
Mierz się! Centymetry lepiej oddają rzeczywistą sytuację niż waga.
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:48   #4499
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: rower stacjonarny

ja nadal trwam w postanowieniu, wczoraj 30 minut, dziś pomimo że mam okres mam zamiar też 30 minut popedałować

a dziewczynki powiedzcie mi w czym jeździcie, tzn. w butach, papciach, czy na boso? ja jeźdźe w adidasach bo mi najwygodniej, tylko trochę gorąco, ale jak chciałam na boso (np.w zeszłym roku w lecie, bo się mi nogi gotowały w adikach) to po 10 minutach strasznie bolały mnie stopy tak po środku.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:30   #4500
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: rower stacjonarny

ja tylko w skarpetkach i nic mnie nie boli
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.