Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-26, 15:44   #1291
biedroneczka05
Raczkowanie
 
Avatar biedroneczka05
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 335
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Trischel Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Można dołączyć ? Od jakiegoś czasu jestem znów singielką po ponad 2 latach toksycznego związku. Nie łatwo było się uwolnić, a wyszłam z niego dość mocno poturbowana. I tu moje pytanie, czy znacie może jakieś książki, godne polecenia o samoakceptacji, podniesieniu poczucia własnej wartości? Przeszłam już okres szukania szczęścia, a może bardziej potrzebowałam zająć czymś głowę i czas, na jednej dobrze znanej aplikacji randkowej. Skończyło się tym, że dość mocno zaangażowałam się w znajomość z palantem, który okazał się być w długoletnim związku, a w tym momencie jest już zaręczony... Postanowiłam sobie, że nigdy więcej portali randkowych. Z dnia na dzień jakoś coraz bardziej zaczyna doskwierać mi samotność. Wszystkie moje dobre koleżanki są w dość poważnych związkach. Czasem ciężko nawet, gdzieś z kimś wyjść. Pary wolą się spotykać w gronie par, momentami czuje się jak persona non grata
Mi bardzo pomogly w zrozumieniu wielu spraw ksiazki Beaty Pawlikowskiej. Polecam
biedroneczka05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 17:27   #1292
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Trischel Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Można dołączyć ? Od jakiegoś czasu jestem znów singielką po ponad 2 latach toksycznego związku. Nie łatwo było się uwolnić, a wyszłam z niego dość mocno poturbowana. I tu moje pytanie, czy znacie może jakieś książki, godne polecenia o samoakceptacji, podniesieniu poczucia własnej wartości? Przeszłam już okres szukania szczęścia, a może bardziej potrzebowałam zająć czymś głowę i czas, na jednej dobrze znanej aplikacji randkowej. Skończyło się tym, że dość mocno zaangażowałam się w znajomość z palantem, który okazał się być w długoletnim związku, a w tym momencie jest już zaręczony... Postanowiłam sobie, że nigdy więcej portali randkowych. Z dnia na dzień jakoś coraz bardziej zaczyna doskwierać mi samotność. Wszystkie moje dobre koleżanki są w dość poważnych związkach. Czasem ciężko nawet, gdzieś z kimś wyjść. Pary wolą się spotykać w gronie par, momentami czuje się jak persona non grata
"6 filarów poczucia własnej wartości" Nathaniel'a Branden'a.

Edytowane przez _Jinx_
Czas edycji: 2016-02-26 o 17:30
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 18:00   #1293
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Trischel Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Można dołączyć ? Od jakiegoś czasu jestem znów singielką po ponad 2 latach toksycznego związku. Nie łatwo było się uwolnić, a wyszłam z niego dość mocno poturbowana. I tu moje pytanie, czy znacie może jakieś książki, godne polecenia o samoakceptacji, podniesieniu poczucia własnej wartości? Przeszłam już okres szukania szczęścia, a może bardziej potrzebowałam zająć czymś głowę i czas, na jednej dobrze znanej aplikacji randkowej. Skończyło się tym, że dość mocno zaangażowałam się w znajomość z palantem, który okazał się być w długoletnim związku, a w tym momencie jest już zaręczony... Postanowiłam sobie, że nigdy więcej portali randkowych. Z dnia na dzień jakoś coraz bardziej zaczyna doskwierać mi samotność. Wszystkie moje dobre koleżanki są w dość poważnych związkach. Czasem ciężko nawet, gdzieś z kimś wyjść. Pary wolą się spotykać w gronie par, momentami czuje się jak persona non grata
Jak się dowiedziałaś o tym, że jest w związku? Wiem, że to się zdarza, znam kobietę którą spotkało coś podobnego i nie mogę się nadziwić jak przebiegłym i podłym trzeba być żeby nabierać 2 kobiety naraz przez dłuższy okres czasu..
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 18:31   #1294
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Ten facet jest jakimś kretynem. I ja naprawdę wczoraj i przedwczoraj przez niego płakałam?! Rano mi przysyła smsa, że nic nie wymyślił i pyta co u mnie. Odpisuje, że nie widzę naszej znajomości jeśli będzie miał konto na S. Teraz znów dostaje smsa co u mnie, bo on mnie rozumie, ale konto zostawi bo mu nie przeszkadza w rozwijaniu znajomości ze mną. I taaaaaaaaaaaaaak bardzo mnie lubi! No jakim trzeba być kretynem to ja naprawdę nie wiem

Pawlikowską też lubię I jest jeszcze coś, co pozwala mi przetrwać kryzys i troszeczkę pomóc uwierzyć w siebie - mój magiczny zeszycik z komplementami - gdy usłyszę coś miłego od razu tam zapisuję z datą i kto to powiedział Są tam też motywujące cytaty/wiersze i wszystko na co natrafiłam związanego z podwyższaniem samooceny
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 18:44   #1295
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Jak się dowiedziałaś o tym, że jest w związku? Wiem, że to się zdarza, znam kobietę którą spotkało coś podobnego i nie mogę się nadziwić jak przebiegłym i podłym trzeba być żeby nabierać 2 kobiety naraz przez dłuższy okres czasu..

na moim erasmusie mialam kolege francuza co przez jakies pol roku lecial na 3 fronty. Jedna dziewczyna w we Francji i dwie na miejscu.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 20:07   #1296
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A co ona ma obsesje na punkcie kobiecego ciala?

Dla mnie znamienne jest od jakiegos czasu, ze naprawde fajni faceci, maja takie jakies niewydarzone te kobiety W ostanim czasie trailam na conamniej kika takich przypadkow.

Od stycznia jestem na taki powiedzmy "szkoleniu zawodowym" no i jest nas grupka osob. Jakis czas temu mielismy wyjazd integracyjny, ci co mieli zony, to je z soba wzieli (chociaz dla mnie to jakies nieporozumienie i co to za integracja) Jedna taka non stop nadasana, niezadowolona, a to nie pojdzie tanczyc, a to jedzenie jej nie smakuje, a to idziemy juz do pokoju. Masakra Ja w ogole nie wiem jak mozna byc tak nieszczesliwym :P Jest sie wsrod ludzi i nawet sie nie wysilic, by byc fajnym :P
Szczerze, nie wiem jak oni mogą wytrzymywać z takimi babami. Moja koleżanka myśli, że jak ma męża to chyba może już z nim robić co chce. Myślę, że się przeliczy. Szkoda mi normalnie tego chłopaka, naprawdę bardzo sympatyczny. Ona oficjalnie potrafi powiedzieć jak on bardzo ma u niej przerąbane bo coś tam przeskrobał, jakąś głupotę. Kiedyś przyjechał po nią pod pracę, a ta podeszła do samochodu, stoi nadąsana aż purpurowa i do niego się drze - no czego tak się gapisz, otwórz te drzwi! Ręce mi opadły jak to zobaczyłam.
Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Ile koleżanka ma lat? Trochę wygląda to na zazdrość o młodsze, atrakcyjniejsze
A faceta sobie nieźle wychowała
Tyle co ja, 25. Jej mąż ma 22 lata i chyba na razie po prostu to toleruje, myśle że za jakiś czas się zbuntuje.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

jakaś zazdrosna i zakompleksiona czy dewotka?
Sekta jej tak mózg przeprała. Ona to taka typowa wstydliwa dziewczyneczka. Latem miałyśmy obie niegroźny wypadek samochodowy w czasie pracy i zdecydowałyśmy się pojechać na pogotowie na wszelki wypadek. Przyjął nas taki młody ratownik i kazał czekać na lekarza w kolejce. Przez cały czas oczekiwania ona mi marudziła pod uchem, że się wstydzi, że to są mężczyźni i żebym z nią weszła do gabinetu. Mój tata wtedy był z nami i nic się nie odzywał, ale był wyraźnie załamany tym co ona wygadywała. Nie wiem, mi się to w głowie nie mieści. Ja jej tylko coś tam odburkiwałam, zeby przestała, ale w środku to aż się we mnie gotowało. Ja mam totalnie inne poglądy na ten temat. Nie rozumiem jak można się wstydzić rozebrać przed lekarzem?! W ogóle jak można się wstydzić, że jest się kobietą, co to ona jedna jedyna ma cycki na tym świecie? Mi się nawet nie chce z nią o tym dyskutować, ale ona sama w pracy mi podgaduje czasami jak zobaczy modelkę w gazecie, że to przecież intymność i jak tak można się obnażać... Byłam z nią po pracy na Greyu to przez pół filmu oczy zasłaniała...
Po tych wszystkich jej akcjach to ja czasem wpadam w ciężką depresję bo zdaję sobie sprawę, że w praktyce to ze mnie jest większa cnotka niż z niej. Ona ostatecznie przynajmniej ma z kim seks uprawiać nawet jeśli robi to po ciemku w worku na ziemniaki.

Edytowane przez Camomille91
Czas edycji: 2016-02-26 o 20:14
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 20:13   #1297
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 347
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

zdublowaly sie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-02-26 o 20:17
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 20:14   #1298
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 347
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
Dziękuję! Gdyby nie Wy to pewnie dałabym się teraz wodzić za nos i winy szukała w sobie. Jak będę miała wątpliwości to znów wrócę do tych postów
A teraz faktycznie, lepiej uciekać i cieszyć się, że wyszło to tak wcześnie
No nie badz tylko glupia, Dziewczyno :P Jak przeczytalam jego wyjasnienia to pomyslalam jedno - zenada.

A jak bedziesz miala watpliwosci, to po prostu napisz w watku Na pewno dostaniesz kilka kubelkow zimnej wody na otrzezwienie :P Ale moze chociaz bedzie szansa, ze Cie wyratujemy z bagienka

Wczoraj fajne zdanie napisala czekoladowoo, ze nawet jezeli wyjdzie zwiazek mimo tego, ze jest zle, to pozniej i tak bedzie zle. Bedziesz sie tylko meczyc. Gdybys byla taka wazna to by usunal konto, skoro wie ze to ma dla Ciebie znaczenie. Koniec, kropka. Omamianie do potegi:P

A poza tym spodobala mi sie Twoja stanowczosc Tak trzymaj!
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-02-26 o 20:15
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 20:17   #1299
Trischel
Przyczajenie
 
Avatar Trischel
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Jak się dowiedziałaś o tym, że jest w związku? Wiem, że to się zdarza, znam kobietę którą spotkało coś podobnego i nie mogę się nadziwić jak przebiegłym i podłym trzeba być żeby nabierać 2 kobiety naraz przez dłuższy okres czasu..

Okazało się, że mamy wspólnego znajomego i to on mnie oświecił. Dziewczyna była w innym mieście, studiowała dość wymagający kierunek i rzadko wracała do domu. Najlepsze jest to, że on się wcale z tym nie krył, że się spotykamy, poznałam jego znajomych, niestety nikt nie był na tyle miły by mnie uświadomić Tak jak myślę, że nikt nie uświadomił jego 'ukochanej'. Swoją drogą całkiem niedawno się dowiedziałam, że nadal ma konto i w dalszym ciągu spotyka się z innymi kobietami. Tacy ludzie się nie zmieniają.
__________________
Chciałabym uciec od Ciebie
Jak Kopciuszek
I pozostawić jedynie maleńki pantofelek tęsknoty.
Chciałabym, żebyś zachował go
Na pamiątkę.
Mnie nie szukaj bo nie znajdziesz
Ja nie istnieję
Jak Kopciuszek ...
Trischel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 20:26   #1300
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Szczerze, nie wiem jak oni mogą wytrzymywać z takimi babami. Moja koleżanka myśli, że jak ma męża to chyba może już z nim robić co chce. Myślę, że się przeliczy. Szkoda mi normalnie tego chłopaka, naprawdę bardzo sympatyczny. Ona oficjalnie potrafi powiedzieć jak on bardzo ma u niej przerąbane bo coś tam przeskrobał, jakąś głupotę. Kiedyś przyjechał po nią pod pracę, a ta podeszła do samochodu, stoi nadąsana aż purpurowa i do niego się drze - no czego tak się gapisz, otwórz te drzwi! Ręce mi opadły jak to zobaczyłam.

Tyle co ja, 25. Jej mąż ma 22 lata i chyba na razie po prostu to toleruje, myśle że za jakiś czas się zbuntuje.


Sekta jej tak mózg przeprała. Ona to taka typowa wstydliwa dziewczyneczka. Latem miałyśmy obie niegroźny wypadek samochodowy w czasie pracy i zdecydowałyśmy się pojechać na pogotowie na wszelki wypadek. Przyjął nas taki młody ratownik i kazał czekać na lekarza w kolejce. Przez cały czas oczekiwania ona mi marudziła pod uchem, że się wstydzi, że to są mężczyźni i żebym z nią weszła do gabinetu. Mój tata wtedy był z nami i nic się nie odzywał, ale był wyraźnie załamany tym co ona wygadywała. Nie wiem, mi się to w głowie nie mieści. Ja jej tylko coś tam odburkiwałam, zeby przestała, ale w środku to aż się we mnie gotowało. Ja mam totalnie inne poglądy na ten temat. Nie rozumiem jak można się wstydzić rozebrać przed lekarzem?! W ogóle jak można się wstydzić, że jest się kobietą, co to ona jedna jedyna ma cycki na tym świecie? Mi się nawet nie chce z nią o tym dyskutować, ale ona sama w pracy mi podgaduje czasami jak zobaczy modelkę w gazecie, że to przecież intymność i jak tak można się obnażać... Byłam z nią po pracy na Greyu to przez pół filmu oczy zasłaniała...
Po tych wszystkich jej akcjach to ja czasem wpadam w ciężką depresję bo zdaję sobie sprawę, że w praktyce to ze mnie jest większa cnotka niż z niej. Ona ostatecznie przynajmniej ma z kim seks uprawiać nawet jeśli robi to po ciemku w worku na ziemniaki.
Jaka sekta? Jehowi?
Ona traktuje tego męża jakby go nawet nie lubiła. I ten wstyd przed rozebraniem u lekarza. Może ona ma jakiś uraz do mężczyzn
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 20:45   #1301
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

A ja miałam koleżankę na studiach która była z Iranu. Jeden chłopak chłopak w Iranie, drugi chłopak w Londynie a trzeci chłopak w Brighton

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 22:28   #1302
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
A ja miałam koleżankę na studiach która była z Iranu. Jeden chłopak chłopak w Iranie, drugi chłopak w Londynie a trzeci chłopak w Brighton

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Może wszyscy byli fajni i nie mogła wybrać
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 07:40   #1303
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No nie badz tylko glupia, Dziewczyno :P Jak przeczytalam jego wyjasnienia to pomyslalam jedno - zenada.

A jak bedziesz miala watpliwosci, to po prostu napisz w watku Na pewno dostaniesz kilka kubelkow zimnej wody na otrzezwienie :P Ale moze chociaz bedzie szansa, ze Cie wyratujemy z bagienka

Wczoraj fajne zdanie napisala czekoladowoo, ze nawet jezeli wyjdzie zwiazek mimo tego, ze jest zle, to pozniej i tak bedzie zle. Bedziesz sie tylko meczyc. Gdybys byla taka wazna to by usunal konto, skoro wie ze to ma dla Ciebie znaczenie. Koniec, kropka. Omamianie do potegi:P

A poza tym spodobala mi sie Twoja stanowczosc Tak trzymaj!
Teraz już to wiem, a kubełki zimnej wody jak widać czasem są potrzebne Kiedyś już wpakowałam się w związek z manipulatorem i mocno to przeżyłam, potem nikogo nie mogłam poznać, aż to teraz.. a tu znów ściemniacz
Wczoraj napisał mi, że jestem... zaborcza
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 07:47   #1304
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
A ja miałam koleżankę na studiach która była z Iranu. Jeden chłopak chłopak w Iranie, drugi chłopak w Londynie a trzeci chłopak w Brighton

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Też znam takie osoby, płci obojga Nie mogą się biedulki zdecydować, kto fajniejszy, więc utrzymują bliskie relacje z kilkoma naraz i też mnie to zawsze zastanawiało, jak oni to robią, że nikt się nie skapnie.
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 07:49   #1305
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
A ja miałam koleżankę na studiach która była z Iranu. Jeden chłopak chłopak w Iranie, drugi chłopak w Londynie a trzeci chłopak w Brighton
Ludzie to mają możliwości.

Też bym tak chciał. Światowo
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 07:55   #1306
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Ludzie to mają możliwości.

Też bym tak chciał. Światowo
Eee tam, prawie wszyscy z jednego kraju :P Moja koleżanka jest jeszcze przed 20 a ma Polaka, Francuza i Niemca, najbardziej obstawiamy, że wybierze ostatniego, bo zawsze leciała na ich jasną urodę
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:20   #1307
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Ja kiedys poznałam takiego co uważał że jego 3 laski razem tworza 1 ideał
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:22   #1308
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Urodziny. 26 rok mija, a ja niczyja


Ja ostatnio co chwilę słyszę o zajętych facetach, którzy kręcą na boku z innymi laskami. Monogamia nie istnieje
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:36   #1309
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Urodziny. 26 rok mija, a ja niczyja


Ja ostatnio co chwilę słyszę o zajętych facetach, którzy kręcą na boku z innymi laskami. Monogamia nie istnieje


Wszystkiego najlepszego!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 09:32   #1310
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Ona ostatecznie przynajmniej ma z kim seks uprawiać nawet jeśli robi to po ciemku w worku na ziemniaki.
Dobre!
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:24   #1311
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
a masz stalego partnera do tanca? ja wlasnie tez chodzilam na bachate ale zrezygnowalam bo troche przeszkadzalo mi ocieranie sie na kursie o obcych facetow, ktorzy nawet mi sie nie podobali.
Nie, nie mam. Przyznaję jednak, że miałam szczęście i w mojej grupie bachatowej jest dużo przystojnych facetów
Tak ogólnie to taniec pozwolił mi się otworzyć na drugą osobę, zmniejszyć dystans i przestać być nietykalnym jajem w stosunku do obcych
Dla mnie nie jest problemem, że tańczę z facetem, który mi się nie podoba, zwłaszcza jeśli jest czysty i ładnie pachnie.
Za to problemem nie do przeskoczenia dla mnie jest moment, kiedy muszę tańczyć z facetem, który najzwyczajniej w świecie śmierdzi a niestety takich facetów nie brakuje na innych tańcach, na które chodzę.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:55   #1312
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Urodziny. 26 rok mija, a ja niczyja
Wszystkiego najlepszego - dużo uśmiechu, pogody ducha i samych pozytywnych zmian w życiu!! : roza:


Mnie dawno nie było, bo coś kombinowali na serwerze i nie mogłam korzystać na telefonie...

W ogóle wydarzył się hit - pan poznany w klubie, ten od jednorazowej randki, który milczał od kilku miesięcy, pisze mi nagle smsa "co tam?" na moją odpowiedź, że wszystko ok, odpisuje pytaniem "zapomniałem skąd jesteś, przypomnij mi"- cycki, witki i normalnie cała reszta mi opadła, skąd się biorą TACY faceci

Macie jakieś sposoby, żeby pogodzić się z samotnością???
Dużo pracuję, czasem spotykam się z koleżankami, chodzę do kina/pizzeri, oglądam filmy, jednak przychodzi moment, kiedy kladę się spać... I myślę o tym wszystkim chciałabym wrzucić na luz, ale nie potrafię, kiedy widzę pary, znajome z chłopakami, kiedy słucham o przygotowaniach do ślubu, o wspólnych wycieczkach itp.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 12:16   #1313
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość





Macie jakieś sposoby, żeby pogodzić się z samotnością???


Dużo pracuję, czasem spotykam się z koleżankami, chodzę do kina/pizzeri, oglądam filmy, jednak przychodzi moment, kiedy kladę się spać... I myślę o tym wszystkim chciałabym wrzucić na luz, ale nie potrafię, kiedy widzę pary, znajome z chłopakami, kiedy słucham o przygotowaniach do ślubu, o wspólnych wycieczkach itp.

Zerknij na cytat w moim podpisie Autora nie znam, ale po wrzuceniu w Google można znaleźć cały fragment pięknie odróżniający nieszczęście osamotnienia od szczęścia samotności. Ja świadomie wybieram to drugie i jestem z tym silna i szczęśliwa

(Sorry ze nie wrzucę sama linka, pisze z telefonu i nie umiem wrzucać odnośników)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-02-27 o 13:59
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:17   #1314
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Jaka sekta? Jehowi?
Ona traktuje tego męża jakby go nawet nie lubiła. I ten wstyd przed rozebraniem u lekarza. Może ona ma jakiś uraz do mężczyzn
Nie załamujcie mnie... nie lubię swojego ciała, mam nadwagę. Mam zaburzenia odżywiania. Rozebranie się u lekarza to katorga. Zwłaszcza, że mam takiego, który co wizytę komentuje - schudłas, przytyłaś, oo ile Ci sie rozstępów zrobiło. Tłumaczyłam mu, że mnie to boli i że mi się przed taką wizytą ręce trzęsą ze strachu ale on tylko mówi, że bo to pierwszy raz widzi różne rzeczy? Czyli jestem dewotką z sekty? Pomimo tego, lubię patrzeć na akty kobiet. Tzn. nie tyle lubię,co uważam, że są ładne - pod warunkiem, że to nie jest jakiśmega plus size albo mega minus size
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 14:05   #1315
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Nie trzeba mieć urazu do nikogo, żeby nie lubić się rozbierać przed innymi, czy to lekarzami czy nie, niezależnie od tego jak się wygląda. Po prostu. To tak samo jak np. z nieśmiałością czy czymś innym. Jeden ma z tym problemy, drugi nie, i niekoniecznie jest to wywołana czymś tam...
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:16   #1316
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Zerknij na cytat w moim podpisie Autora nie znam, ale po wrzuceniu w Google można znaleźć cały fragment pięknie odróżniający nieszczęście osamotnienia od szczęścia samotności. Ja świadomie wybieram to drugie i jestem z tym silna i szczęśliwa
No dokładnie. Ja też lubię swoją samotność i w ogóle się jej nie boję. W sumie to ją sobie oswoiłem. Jedyne rzeczy których się obawiam to starość, niepełnosprawność, brak pieniędzy.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Urodziny. 26 rok mija, a ja niczyja


Ja ostatnio co chwilę słyszę o zajętych facetach, którzy kręcą na boku z innymi laskami. Monogamia nie istnieje
Wszystkiego najlepszego!

Jasne, że monogamia nie istnieje. Została wymyślona po to aby faceci się nie zabijali nawzajem o kobiety i aby zapewnić ogólny ład społeczny. Inaczej ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na kobietę, z frustracji by się buntowali i zarzynali tych co mają wiele kobiet.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość

I myślę o tym wszystkim chciałabym wrzucić na luz, ale nie potrafię, kiedy widzę pary, znajome z chłopakami, kiedy słucham o przygotowaniach do ślubu, o wspólnych wycieczkach itp.
Nie przejmuj się. Ja im współczuję ślubów. Fajnie jest mieć kogoś blisko no ale nie na całe życie. 2-3 lata to optimum moim zdaniem i po tym okresie czasu powinniśmy szukać kogoś nowego. Jakbyśmy tak żyli od dawna to wydawałoby nam się to naturalne i bylibyśmy na pewno szczęśliwsi i żyli bez zobowiązań na całe życie. Na razie to tylko utopia ale może kiedyś dojdziemy do takiego modelu.
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:25   #1317
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Są zwierzęta, które są monogamistami i to nie tylko ptaki, ale też np. gibony. Są też związki wśród ludzi ,,na całe życie", nie wiem więc skąd pogląd, że monogamia nie istnieje. Bardziej obstawiałabym, że to kwestia osobnicza. W końcu nie każdy nagminnie i bez wyrzutów sumienia zdradza i zmienia nieustannie partnerów.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się. Ja im współczuję ślubów. Fajnie jest mieć kogoś blisko no ale nie na całe życie. 2-3 lata to optimum moim zdaniem i po tym okresie czasu powinniśmy szukać kogoś nowego. Jakbyśmy tak żyli od dawna to wydawałoby nam się to naturalne i bylibyśmy na pewno szczęśliwsi i żyli bez zobowiązań na całe życie. Na razie to tylko utopia ale może kiedyś dojdziemy do takiego modelu.
Już widzę oczami wyobraźni tych szczęśliwych mężczyzn wychowujących nieswoje dzieci. Chyba, że każda kobieta z dzieckiem wypadałaby z puli tych ,,do wzięcia".
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:33   #1318
Chrobry1989
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 95
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Są zwierzęta, które są monogamistami i to nie tylko ptaki, ale też np. gibony. Są też związki wśród ludzi ,,na całe życie", nie wiem więc skąd pogląd, że monogamia nie istnieje. Bardziej obstawiałabym, że to kwestia osobnicza. W końcu nie każdy nagminnie i bez wyrzutów sumienia zdradza i zmienia nieustannie partnerów.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------


Już widzę oczami wyobraźni tych szczęśliwych mężczyzn wychowujących nieswoje dzieci. Chyba, że każda kobieta z dzieckiem wypadałaby z puli tych ,,do wzięcia".
W moim idealnym świecie dzieci są wychowywane przez specjalne instytucje a rodzą je wyselekcjonowane kobiety, które są zapładniane przez wyselekcjonowanych mężczyzn. Dzięki temu ludzie jako gatunek byliby silniejsi, inteligentniejsi, sprawniejsi, zdrowsi.
Chrobry1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:34   #1319
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Chrobry1989 Pokaż wiadomość
W moim idealnym świecie dzieci są wychowywane przez specjalne instytucje a rodzą je wyselekcjonowane kobiety, które są zapładniane przez wyselekcjonowanych mężczyzn. Dzięki temu ludzie jako gatunek byliby silniejsi, inteligentniejsi, sprawniejsi, zdrowsi.
AHA. W takim razie nie mam więcej do dodania
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 16:04   #1320
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
AHA. W takim razie nie mam więcej do dodania
Myslalam ze cycki nie mogą mi opasc do ziemi a tu proszę... jednak mogą
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-07 22:39:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.