Ktos moze uzywal?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-21, 17:50   #1
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Post

Ktos moze uzywal??


Czego najlepiej uzywac na roznego typu zaczerwienienia na twarzy (dokladniej zwiazane one sa z zimowa pora)?? Kosmetyki wybielajace, kremy na rozszerzone naczynka czy pozostac przy podkladach? Dziekuje
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:04   #2
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Ktos moze uzywal??

Ona koniecznie znajdz cos na rozszerzone naczynka -Dirosal z aptecznych ,z ERisa odrzywczy jest naprawde udany i unikaj kremow nawilzajacych na dzien ,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 19:09   #3
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Ktos moze uzywal??

wiesz lykaj tez rutinoscorbin i unikaj wychodzenia na zewnatrz zaraz po nakremowaniu dobrze jest odczekac jakies 30 minut,wazne jest zeby roznica temperatur nie byla gwaltowna(nie pij zaraz przed wyjsciem na mroz cieplych napojow)inwestuj w opiekowanie sie swoja cera,kolderke pudru tak prosze bardzo ale bardziej nastaw sie na stosowanie kremu ,a problemy z krazeniem mozliwe ....
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 13:05   #4
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Post Dot.: Ktos moze uzywal??

Dziekuje za odp Z tego co jeszcze wyczytalam warto zaopatrzec sie w KREM KASZTANOWY - NA DZIEŃ -Nawilżający firmy "bielenda" Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi.
Zielony kolor preparatu maskuje drobne żyłki i tzw. "pajączki" oraz powoduje, że są one mniej widoczne. Zielony kolor
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 13:18   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Ktos moze uzywal??

Cytat:
Napisane przez Ona_17
Dziekuje za odp Z tego co jeszcze wyczytalam warto zaopatrzec sie w KREM KASZTANOWY - NA DZIEŃ -Nawilżający firmy "bielenda" Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi.
Zielony kolor preparatu maskuje drobne żyłki i tzw. "pajączki" oraz powoduje, że są one mniej widoczne. Zielony kolor
Faktycznie ten krem jest niezły Działa kojąco i uspokajająco na cerę naczynkową, a zielonkawy kolor spełnia jakby rolę deliaktnego korektora, który niweluje zaczerwienienia. Trzeba tylko uważać, zeby nie nałożyć za dużo kremu, szczególnie jeśli się nie nakłada potem podkładu czy pudru, bo może pozostać taka zielonkawa poświata. Ale nie masz się czego bać - krem naprawdę warto kupić. Jest tani i dobry.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 13:50   #6
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Post Dot.: Ktos moze uzywal??

Dziekuje Cena kremu nie jest wysoka wiec czemu by nie sprobowac Sprobuje z tym kremem i jakims kryjaco matujacym podkladem mam nadzieje ze to w zupelnosci wystarczy bo diroseal jest jak dla mnie troche drogi Pozdrawiam
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 18:16   #7
malgorzata321654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: Ktos moze uzywal??

Cerze naczynkowej należy się szczególna pielęgnacja dlatego należy unikać długotrwałego opalania się,stosowania kosmetyków wysuszających,- depilowania skóry woskiem,długotrwałego opalania się, mróz,wiatr
W pielęgnacji takiej skóry pomocne są m.in., witaminy C, B2,wyciąg z kasztanowca,
Ja osobiscie bardzo długo szukałam odpowiednich preparatów i teraz stosuję do skóry odżwykę Nanobase, skóra się wygładziła,nawilżyła.znal azłam ją w aptece za ok.30zł jakość jak vichy?



malgorzata321654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 21:14   #8
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Ktos moze uzywal??

Na mnie po zimie najlepiej podzialal Metruroboril. Skubaniec jakims cudem zlikwidowal moje pajaczki na nosie, zniknelo zaczerwienienie twarzy, tzw motyl. Jedna tubka i wygladalam normalnie a wczesniej inne swinstwa probowalam.
Nie polecam kremow z FlosLeku.

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-06-01 o 21:16
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.