Sierpniówki 2017 <3 cz.4 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-18, 07:45   #121
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Stary sie bal o mnie i prosol, zebym pojechala do lidla pozniej. Wiec dopiero jade, dziki tlum juz pewnie poszedl.


---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Pozyczylam od syna ze skarbonki kasiorke
Trzeba bedzie oddac z nawiazka
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 07:51   #122
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Stary sie bal o mnie i prosol, zebym pojechala do lidla pozniej. Wiec dopiero jade, dziki tlum juz pewnie poszedl.


---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Pozyczylam od syna ze skarbonki kasiorke
Trzeba bedzie oddac z nawiazka
sprytne
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 07:56   #123
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Hello dziewczynki. Chwalę się i tutaj łupami z Lidla 😀 udało mi się przed pracą wpaść... no trochę się spóźniłam do pracy











Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Stary sie bal o mnie i prosol, zebym pojechala do lidla pozniej. Wiec dopiero jade, dziki tlum juz pewnie poszedl.


---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Pozyczylam od syna ze skarbonki kasiorke
Trzeba bedzie oddac z nawiazka
No ja byłam o 8.10 - 8.15 i już pierwsza fala przeszła








Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 08:16   #124
judis
Zadomowienie
 
Avatar judis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Hello dziewczynki. Chwalę się i tutaj łupami z Lidla 😀 udało mi się przed pracą wpaść... no trochę się spóźniłam do pracy











Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------



No ja byłam o 8.10 - 8.15 i już pierwsza fala przeszła








Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
U mnie będzie trochę podobny zestawik, szaro-białe kompleciki dla chłopca mi najbardziej podpasowały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
judis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 08:22   #125
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Dzień dobry. Ja dopiero z łóżka wstaje
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 08:32   #126
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Dzień dobry

Biorę się ostro za nadrabianie i uzupełnianie danych w pierwszym poście

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
A czy moge prosić o dodanie na pierwszą stronę? biedro87, 29 lat, drugie dziecko, TP 24.08, chłopiec, a wizyta 19.03. Bo w sumie to nie wiem do kogo pisać priv
Dodałam Cię A ta wizyta to pewnie 19.04? Czy może 19.05?

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
To ja w sukience weselnej z ucieta glowa jakieś trzy tygodnie temu.Teraz brzuch mam większy. W czerwcu mamy dwa wesela jednego dnia i problem gdzie pójść ☹ tez już kupiłam sukienkę na czerwiec.
Z większym brzuszkiem będzie jeszcze ładniej się prezentować

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciazy mialam skierowanie na CC od jednego okulisty a od drugiego na skrocenie II fazy porodu przy wadzie -4,25 i astygmatyzmie
Ja teraz mam soczewki -5,0 żeby nie kombinować z cylindrami, ale w okularach mam jakoś -4 i cylinder -1. Okulistka mówiła, że mogę rodzić SN
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 08:47   #127
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Wracam do domi z lowow, malo bylo z wzorow co chcialam. W domu ogarne co ja wzielam w ogole jako, ze mi corka na razie na giganta nie wyglada to bralam najmniejszy rozmiar, pomna doseiadczen, ze lidlowe zawsze sa wieksze
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 08:53   #128
Paulinka976
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka976
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 25
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Ale ładne te zestawy w Lidlu, ja na razie uziemiona jestem bo od dwóch dni czuję ciężki i ciągnący brzuch w dole, więc muszę się pooszczędzać...
Eh a było tak moblinie do soboty. W ogóle to dziewczyny złożyłam CV w piątek bo normalnie z nieba mi spadło wolne stanowisko, idealne wymagania jakie mam po moich studiach, wiem że w moim stanie bł. mam nikłe szanse ale spróbować zawsze można

Baardzo proszę o wpisanie kolejnej wizyty na 5 maj No i w końcu będzie za 2 tyg. ten słynny test obciążenia glukozą u mnie
Paulinka976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 08:58   #129
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam prezent na zajączka w pracy: a w tym m.in. czekoladę ze stewią zamiast cukru i ekologiczne ciasteczka z owsa i płatków owsianych. Wiedzą jak kocham słodycze i nawet się postarali, żebym mogła coś skubnąć
Miło, że się tak postarali

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Takie pyszności robicie,a ja boję się co będę jeść.Mam od kilku tygodni wstręt do mięsa. Najchętniej żyłabym na śliwkach....Masakra jakaś.
Też nie mam smaka na mięcho, więc zdecydowanie się przez te Święta nie przejadłam Paradoksalnie myślę, że w tym roku zjadłam mniej niż standardowo w okresie świątecznym

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
Cześć... wiem, że długo się nie odzywałam, musiałam dużo rzeczy przemyśleć i naprawdę nie miałam głowy do pisania. Co u mnie? Jestem już po 2 połówkowych (jedno na NFZ, drugie w LuxMed), wszystko ok, Maluszek zdrowiutki . Potwierdzone, że chłopiec . Waga z 13.04 to 545 g. Ja przytyłam w sumie 6 kg od początku ciąży, potem schudłam 2 kg, ale czuję że po Świętach już to z powrotem nadrobiłam .
Wróciliśmy do siebie z TŻ, chcemy być razem, rodziną. I będziemy się urządzać, ale nie powoli bo mało czasu zostało, a do zrobienia dużo
Witaj ponownie Powodzenia w realizacji tej życiowej decyzji

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Co więcej to czeka Nas remont kuchni, w weekend jedziemy po szafy, musimy wybrać kolor paneli, poogarniać, poprzenosić, niedobrze mi jak pomyślę o tym ile roboty...
za remont

Cytat:
Napisane przez we00 Pokaż wiadomość
A ja obolała. Mam tak napiętą skórę i mięśnie w okolicy żeber że momentami aż mi łzy z bólu do oczu napływają. :/
Na skórę powinno pomóc częste smarowanie, żeby nawilżyć. Jeśli chodzi o mięśnie, to mi pomaga leżenie, najgorsza jest pozycja półleżąca, bo wtedy są najbardziej ściśnięte

Cytat:
Napisane przez Nextime1711 Pokaż wiadomość
Hej 😉 Długo mnie tutaj nie było,
Witamy ponownie

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Hejka
Dopiero się melduję w tym wątku. Wróciliśmy do domku. Teraz czeka nas sprzątanie poremontowe w końcu, bo wszedzie pył się unosi
ale w końcu mam lustro, szafe i inne pierdółeczki.
Już prawie koniec roboty

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Zosi będzie głupio że nazywałam ją Bartkiem
Nie przyznawaj się, to nie będzie pamiętać

Cytat:
Napisane przez judis Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślałyście o tej liście wózkowej? Ja na razie nie mam jak testować, więc liczę bardzo na Waszą pomoc i choćby jakieś podpowiedzi w tej kwestii. Zaglądam na olx ale jeszcze nie wiem na co konkretnie patrzeć. Może na fb taką listę stworzyć? Ja czekam na razie na zgodę na dołączenie do Waszego klubu
Mogę wrzucić w pierwszym poście jeśli chcecie

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Hello dziewczynki. Chwalę się i tutaj łupami z Lidla 😀 udało mi się przed pracą wpaść... no trochę się spóźniłam do pracy
Nieważne spóźnienie, ważne, że ciuszki są
Te żółte mnie urzekły

Cytat:
Napisane przez Paulinka976 Pokaż wiadomość
Ale ładne te zestawy w Lidlu, ja na razie uziemiona jestem bo od dwóch dni czuję ciężki i ciągnący brzuch w dole, więc muszę się pooszczędzać...
Eh a było tak moblinie do soboty. W ogóle to dziewczyny złożyłam CV w piątek bo normalnie z nieba mi spadło wolne stanowisko, idealne wymagania jakie mam po moich studiach, wiem że w moim stanie bł. mam nikłe szanse ale spróbować zawsze można
Powodzenia
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:04   #130
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Bardzo ładne te rzeczy z Lidla . Pojadę dzisiaj, ale dopiero jakoś na wieczór, może coś jeszcze będzie :P
W ogóle, to robicie jakąś ogólną listę zakupową? Bo ja to jestem kompletnie zielona i nie wiem za bardzo co potrzeba mnie i Małemu . Znalazłam na razie coś takiego, co myślicie?
https://www.gdzierodzic.info/artykul/85
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:18   #131
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Załącznik 7024171


Moje łupy

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

W ogole to bylam milo zaskoczona, bo kolejki wielkie w lidlu. Stanelam na koncu, przychodzi kasjer otworzyc kolejna kase, popatrzyl na ludzi i podszedl i zaprosil mnie na poczatek kolejki, gdzie juz stalo kilkanascie osob, jeszcze kazal sie rozsunac ludziom zebym mogla przejsc
Miny ludzi naprawde bezcenne. Nie eiedzialam, ze w lidlu robia takie ustepstwa, bo nigdy sie mi tam to nie zdarzylo
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 09:19   #132
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

A ja jeszcze nie dotarłam do lidla bo przed lekarzem się nie wyrobiłam. Sam diabetolog przyjął mnie raz dwa, nadal dieta i kontrola za miesiąc, ale kurna stoję już 20min w kolejce do rejestracji, żeby zapisać się na kolejną wizytę. Na 11 mam do pracy na drugim końcu miasta więc już chyba nie zdążę buuuuu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:21   #133
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Podopisywałam w pierwszym poście, co miałam dopisać. Potrzebuję jeszcze informacji odnośnie imion, bo wiem, że wybranych jest na pewno więcej niż podanych na liście Zerknijcie czy wszystko się zgadza i czy czegoś jeszcze nie pominęłam

Siora była w Lidlu i przy okazji kupiła mi leginsy ciążowe

Wczoraj Marinka zrobiła tatusiowi podwójny prezent. Najpierw rano wypchnęła się tak mocno z prawej strony, że mógł wreszcie ją zobaczyć, a wieczorem zaprezentowała serię kopniaków tak mocnych, że widział jak brzuch się rusza
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:29   #134
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Hello dziewczynki. Chwalę się i tutaj łupami z Lidla 😀 udało mi się przed pracą wpaść... no trochę się spóźniłam do pracy























Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------







No ja byłam o 8.10 - 8.15 i już pierwsza fala przeszła

















Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ale śliczności, liczę że do sierpnia puszcza jeszcze jakieś niemowlęce ciuszki bo nie chciało mi sie taki kawał specjalnie jechać. No i czekam co mi siostra i szwagierka dadzą po swoich półrocznych szkrabach

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:30   #135
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Podopisywałam w pierwszym poście, co miałam dopisać. Potrzebuję jeszcze informacji odnośnie imion, bo wiem, że wybranych jest na pewno więcej niż podanych na liście Zerknijcie czy wszystko się zgadza i czy czegoś jeszcze nie pominęłam

Siora była w Lidlu i przy okazji kupiła mi leginsy ciążowe

Wczoraj Marinka zrobiła tatusiowi podwójny prezent. Najpierw rano wypchnęła się tak mocno z prawej strony, że mógł wreszcie ją zobaczyć, a wieczorem zaprezentowała serię kopniaków tak mocnych, że widział jak brzuch się rusza
Własnie patrzylam na te legginsy, ale byly tylko czarne juz.


Możesz mi dopisac imię Kunegunda vel Kundzia Bo na razie stary na nic się nie zgadza
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:35   #136
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
W ogóle, to robicie jakąś ogólną listę zakupową? Bo ja to jestem kompletnie zielona i nie wiem za bardzo co potrzeba mnie i Małemu . Znalazłam na razie coś takiego, co myślicie?
https://www.gdzierodzic.info/artykul/85
Takiej ogólnej nie mamy, bo każda musi dopasować ją do swoich potrzeb. Na tej, którą wrzuciłaś moim zdaniem jest za mało ubranek. Kaftaników np. raczej nie będę używać, bo niewygodnie się je zakłada. Termometru do wody też nie będę używać, łokieć wystarczy Za to dodałabym pieluchy flanelowe. Planuję też kupić bambusowe (2szt) i muślinowe (3szt). Śpiworka do wózka nie kupuję, bo mam grube kombinezony. Kołderki nie będę używać.

Wrzucę Wam później jeszcze fotki takiej książeczki wyprawkowej, bo wydaje mi się w miarę ogarnięta

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Załącznik 7024171
W ogole to bylam milo zaskoczona, bo kolejki wielkie w lidlu. Stanelam na koncu, przychodzi kasjer otworzyc kolejna kase, popatrzyl na ludzi i podszedl i zaprosil mnie na poczatek kolejki, gdzie juz stalo kilkanascie osob, jeszcze kazal sie rozsunac ludziom zebym mogla przejsc
Miny ludzi naprawde bezcenne. Nie eiedzialam, ze w lidlu robia takie ustepstwa, bo nigdy sie mi tam to nie zdarzylo
Nie widzę fotek

Świetne zachowanie kasjera

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nie dotarłam do lidla bo przed lekarzem się nie wyrobiłam. Sam diabetolog przyjął mnie raz dwa, nadal dieta i kontrola za miesiąc, ale kurna stoję już 20min w kolejce do rejestracji, żeby zapisać się na kolejną wizytę. Na 11 mam do pracy na drugim końcu miasta więc już chyba nie zdążę buuuuu
Dzisiaj mamy Wizażowy Dzień Spóźnień do Pracy, więc się nie przejmuj

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Własnie patrzylam na te legginsy, ale byly tylko czarne juz.

Możesz mi dopisac imię Kunegunda vel Kundzia Bo na razie stary na nic się nie zgadza
Ja właśnie czarne chciałam i rozważałam też szare, ale podobno były w odcieniu dziadkowych kalesonów

To ja może jednak Helga wpiszę
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:37   #137
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

CAM01599-1~2.jpg
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:40   #138
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Podopisywałam w pierwszym poście, co miałam dopisać. Potrzebuję jeszcze informacji odnośnie imion, bo wiem, że wybranych jest na pewno więcej niż podanych na liście Zerknijcie czy wszystko się zgadza i czy czegoś jeszcze nie pominęłam



Siora była w Lidlu i przy okazji kupiła mi leginsy ciążowe



Wczoraj Marinka zrobiła tatusiowi podwójny prezent. Najpierw rano wypchnęła się tak mocno z prawej strony, że mógł wreszcie ją zobaczyć, a wieczorem zaprezentowała serię kopniaków tak mocnych, że widział jak brzuch się rusza
Tatuś pewnie dumny ile Marina ma siły dziewczyny wiecie, że niedługo bedzie maj no ten czas tak szybko leci, że ja w szoku jestem...

U nas nie wiemy jakie imię dla dziewczynki było wybrane, a teraz jak ma byc chłopiec to ciągle sie wahamy, mi sie Miłosz podoba, Adam i Jakub, a mężowi Igor, Jakub i Maciek no i tak na marginesie to TŻ od jakichś 5 lat marzy o Igorze i kiedyś tylko to imię mu po głowie chodziło więc nie wiem czy mu zrobić tą przyjemność i zgodzić sie na Igora... No klops narazie z tymi imionami. Ale corka nadal chce Elvisa

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:45   #139
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Tatuś pewnie dumny ile Marina ma siły dziewczyny wiecie, że niedługo bedzie maj no ten czas tak szybko leci, że ja w szoku jestem...

U nas nie wiemy jakie imię dla dziewczynki było wybrane, a teraz jak ma byc chłopiec to ciągle sie wahamy, mi sie Miłosz podoba, Adam i Jakub, a mężowi Igor, Jakub i Maciek no i tak na marginesie to TŻ od jakichś 5 lat marzy o Igorze i kiedyś tylko to imię mu po głowie chodziło więc nie wiem czy mu zrobić tą przyjemność i zgodzić sie na Igora... No klops narazie z tymi imionami. Ale corka nadal chce Elvisa

Wysłane za pomocą mTalk
Igor U nas już decyzja zapadła.

MARTOOLKA możesz wpisać do listy to imię

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 09:48   #140
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Tatuś pewnie dumny ile Marina ma siły dziewczyny wiecie, że niedługo bedzie maj no ten czas tak szybko leci, że ja w szoku jestem...

U nas nie wiemy jakie imię dla dziewczynki było wybrane, a teraz jak ma byc chłopiec to ciągle sie wahamy, mi sie Miłosz podoba, Adam i Jakub, a mężowi Igor, Jakub i Maciek no i tak na marginesie to TŻ od jakichś 5 lat marzy o Igorze i kiedyś tylko to imię mu po głowie chodziło więc nie wiem czy mu zrobić tą przyjemność i zgodzić sie na Igora... No klops narazie z tymi imionami. Ale corka nadal chce Elvisa

Wysłane za pomocą mTalk
Elvis rządzi

Mój Tomi chce Różę, bo mowi ze tylko Róża z przedszkola jest grzeczna i Matylda. Reszta ponoc broi
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 09:55   #141
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Nieźle zaszalałaś

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Tatuś pewnie dumny ile Marina ma siły dziewczyny wiecie, że niedługo bedzie maj no ten czas tak szybko leci, że ja w szoku jestem...

U nas nie wiemy jakie imię dla dziewczynki było wybrane, a teraz jak ma byc chłopiec to ciągle sie wahamy, mi sie Miłosz podoba, Adam i Jakub, a mężowi Igor, Jakub i Maciek no i tak na marginesie to TŻ od jakichś 5 lat marzy o Igorze i kiedyś tylko to imię mu po głowie chodziło więc nie wiem czy mu zrobić tą przyjemność i zgodzić sie na Igora... No klops narazie z tymi imionami. Ale corka nadal chce Elvisa
Wzruszył się bardzo

Obojętnie jakie imię wybierzecie, on i tak będzie nazywany Elvisem Jeszcze się nie urodził, a już ma ksywkę wybraną

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Igor U nas już decyzja zapadła.

MARTOOLKA możesz wpisać do listy to imię
Dopisane
Mam na liście jednego Leona, a powinno być co najmniej trzech, ale nie dopisuję, dopóki Mamuśki nie potwierdzą, że mogę, bo może nie chcą tam jeszcze ujawniać

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Mój Tomi chce Różę, bo mowi ze tylko Róża z przedszkola jest grzeczna i Matylda. Reszta ponoc broi
Rozsądna argumentacja
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 10:03   #142
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Nieźle zaszalałaś


Rozsądna argumentacja
W końcu cos mam

No nie
Tylko ja nie wymawiam normalnie R i imiona takie sa dla mnie spalone Twoja Marina to byłaby Mahina
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 10:09   #143
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
No nie
Tylko ja nie wymawiam normalnie R i imiona takie sa dla mnie spalone Twoja Marina to byłaby Mahina
Nie brzmi to dobrze
Mój chrześniak mówi "Mina", więc siora zaczęła go uczyć, żeby jednak mówił "Mania"
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 10:15   #144
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
W końcu cos mam



No nie

Tylko ja nie wymawiam normalnie R i imiona takie sa dla mnie spalone Twoja Marina to byłaby Mahina
He he to tak jak moja kuzynka i w sumie najlepsza przyjaciółka dlatego wybierała imiona dla dzieci bez R ma Amelke i Maćka .

Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Nie brzmi to dobrze

Mój chrześniak mówi "Mina", więc siora zaczęła go uczyć, żeby jednak mówił "Mania"
He he przypomniałaś mi, że całą podstawówkę i gimnazjum mówili na mnie Mania ale nie lubiłam tego do póki sie nie przyzwyczaiłam.

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 10:24   #145
nyna91
Raczkowanie
 
Avatar nyna91
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 247
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Witam po świętach

Całe szczęście, że to tylko 2 dni bo normalnie miałam już wczoraj dość. "Justynko no zjedz jeszcze, skosztuj chociaż" "ale przytyłaś, ile to już kg?". I te wszędobylskie spojrzenia liczące każdy kęs, który wkładam do ust. Moja rodzinka jest jakaś ciążowo upośledzona

Za to byłam dziś na pocieszenie w lidlu, w sumie kupiłam więcej sobie niż Synusiowi ale część pójdzie do zwrotu. Te dzidziusiowe rzeczy takie średnie, i skończyło się na tym że kupiłam 3x ten sam wzór tylko dwa razy krótki rękaw (różne rozmiary) i raz na długi. A kobiet tam o matko święta...

Co do imienia, na 90% będzie Leoś. Może nam się jeszcze odmieni, chociaż mój Mąż dumnie chwali się wszystkim że Leon Możesz Martuś wpisać, najwyżej będę Cię gnębić później o zmianę

I moja teściowa poinformowała mnie uprzejmie, że mój Mąż ważył 4100g jak się urodził i mierzył 59cm. Biedna ja bo wygląda, że Leoś będzie też dużym chłopcem
nyna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 10:47   #146
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Dzień dobry po świętach 😊 ja dzisiaj dzień organizacji sobie robie i zabieram się za szuflady w łazience 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 11:08   #147
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Elvis rządzi

Mój Tomi chce Różę, bo mowi ze tylko Róża z przedszkola jest grzeczna i Matylda. Reszta ponoc broi
Nic mi nie mów o Róży - ja marzyłam sobie, że moim pierwszym dzieckiem będzia dziewczynka i że nazwę ją Róża - pozostaje liczyć na drugie uderzenie

A łupy z Lidla zacne

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nyna91 Pokaż wiadomość
Witam po świętach

Całe szczęście, że to tylko 2 dni bo normalnie miałam już wczoraj dość. "Justynko no zjedz jeszcze, skosztuj chociaż" "ale przytyłaś, ile to już kg?". I te wszędobylskie spojrzenia liczące każdy kęs, który wkładam do ust. Moja rodzinka jest jakaś ciążowo upośledzona

Za to byłam dziś na pocieszenie w lidlu, w sumie kupiłam więcej sobie niż Synusiowi ale część pójdzie do zwrotu. Te dzidziusiowe rzeczy takie średnie, i skończyło się na tym że kupiłam 3x ten sam wzór tylko dwa razy krótki rękaw (różne rozmiary) i raz na długi. A kobiet tam o matko święta...

Co do imienia, na 90% będzie Leoś. Może nam się jeszcze odmieni, chociaż mój Mąż dumnie chwali się wszystkim że Leon Możesz Martuś wpisać, najwyżej będę Cię gnębić później o zmianę

I moja teściowa poinformowała mnie uprzejmie, że mój Mąż ważył 4100g jak się urodził i mierzył 59cm. Biedna ja bo wygląda, że Leoś będzie też dużym chłopcem
U mnie mąż mierzył 57cm i ważył 3300, ja z kolei byłam mini-wcześniakiem, więc ciężko powiedzieć, jaka byłabym, gdybym się urodziła w terminie, ale raczej niewielka. W konsekwencji planuję dość sporą wyprawkę na 56, bo z podkurczonymi nóżkami nawet 59 wchodzi na ogół w 56

Z tą wagą w ciąży to ciekawa sprawa, bo mam wrażenie, że głównie tym interesuje się otoczenie Dosłownie każdy mnie pyta: a ile przytyłaś? O co choo w ogóle - jakby to miało jakieś znaczenie

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry po świętach 😊 ja dzisiaj dzień organizacji sobie robie i zabieram się za szuflady w łazience 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja idę ogarniać naczynia ze świąt, bo w poniedziałek urządziłam sobie dzień lenia No i mam misję specjalną: znaleźć krótkie spodenki mojego TŻ Nie może ich znaleźć, a jako że przed świętami wyniosłam do komórki chyba z 10 pudeł nieużywanych butów i ciuchów (częćć przedwcześnie, bo - jak widać - zima wróciła :P), jest święcie przekonany, że upchnęłam je w jednym z nich. Ech...
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 11:09   #148
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez nyna91 Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że to tylko 2 dni bo normalnie miałam już wczoraj dość. "Justynko no zjedz jeszcze, skosztuj chociaż" "ale przytyłaś, ile to już kg?". I te wszędobylskie spojrzenia liczące każdy kęs, który wkładam do ust. Moja rodzinka jest jakaś ciążowo upośledzona

Za to byłam dziś na pocieszenie w lidlu, w sumie kupiłam więcej sobie niż Synusiowi ale część pójdzie do zwrotu. Te dzidziusiowe rzeczy takie średnie, i skończyło się na tym że kupiłam 3x ten sam wzór tylko dwa razy krótki rękaw (różne rozmiary) i raz na długi. A kobiet tam o matko święta...

Co do imienia, na 90% będzie Leoś. Może nam się jeszcze odmieni, chociaż mój Mąż dumnie chwali się wszystkim że Leon Możesz Martuś wpisać, najwyżej będę Cię gnębić później o zmianę

I moja teściowa poinformowała mnie uprzejmie, że mój Mąż ważył 4100g jak się urodził i mierzył 59cm. Biedna ja bo wygląda, że Leoś będzie też dużym chłopcem
No niestety, kontrola talerza musi być
U mnie teściowa się dziwiła, że tak mało zjadłam, ale jej powiedziałam, że mnie młoda na żołądek ciśnie i muszę jeść małe porcje, to już więcej nie drążyła tematu

A sobie co kupiłaś?

To faktycznie spory ten Twój mąż Miałam teściową zapytać ile ten mój ważył, ale zapomniałam

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry po świętach 😊 ja dzisiaj dzień organizacji sobie robie i zabieram się za szuflady w łazience 😊
Ambitnie
U mnie dziś w planie odpoczynek od siedzenia na tyłku i słuchania paplaniny

http://demotywatory.pl/4762791/Mezcz...-podczas-ciazy
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 11:39   #149
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No niestety, kontrola talerza musi być
U mnie teściowa się dziwiła, że tak mało zjadłam, ale jej powiedziałam, że mnie młoda na żołądek ciśnie i muszę jeść małe porcje, to już więcej nie drążyła tematu

A sobie co kupiłaś?

To faktycznie spory ten Twój mąż Miałam teściową zapytać ile ten mój ważył, ale zapomniałam



Ambitnie
U mnie dziś w planie odpoczynek od siedzenia na tyłku i słuchania paplaniny

http://demotywatory.pl/4762791/Mezcz...-podczas-ciazy
Hahah demotywator pierwsza klasa😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:10   #150
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Nie brzmi to dobrze
Mój chrześniak mówi "Mina", więc siora zaczęła go uczyć, żeby jednak mówił "Mania"
Więc właśnie Mąż ma imię na R, ciężko mi

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
He he to tak jak moja kuzynka i w sumie najlepsza przyjaciółka dlatego wybierała imiona dla dzieci bez R ma Amelke i Maćka .
Wysłane za pomocą mTalk
Stąd Tomi i Mati

Cytat:
Napisane przez nyna91 Pokaż wiadomość
Witam po świętach

Całe szczęście, że to tylko 2 dni bo normalnie miałam już wczoraj dość. "Justynko no zjedz jeszcze, skosztuj chociaż" "ale przytyłaś, ile to już kg?". I te wszędobylskie spojrzenia liczące każdy kęs, który wkładam do ust. Moja rodzinka jest jakaś ciążowo upośledzona

Za to byłam dziś na pocieszenie w lidlu, w sumie kupiłam więcej sobie niż Synusiowi ale część pójdzie do zwrotu. Te dzidziusiowe rzeczy takie średnie, i skończyło się na tym że kupiłam 3x ten sam wzór tylko dwa razy krótki rękaw (różne rozmiary) i raz na długi. A kobiet tam o matko święta...

Co do imienia, na 90% będzie Leoś. Może nam się jeszcze odmieni, chociaż mój Mąż dumnie chwali się wszystkim że Leon Możesz Martuś wpisać, najwyżej będę Cię gnębić później o zmianę

I moja teściowa poinformowała mnie uprzejmie, że mój Mąż ważył 4100g jak się urodził i mierzył 59cm. Biedna ja bo wygląda, że Leoś będzie też dużym chłopcem
U mnie nikt na to nie zwracał uwagi, ale już wiedzą że robię tak jak uważam i złote rady ma gdzieś

Duże łatwiej wycisnąć niż mniejsze czasem

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów o Róży - ja marzyłam sobie, że moim pierwszym dzieckiem będzia dziewczynka i że nazwę ją Róża - pozostaje liczyć na drugie uderzenie

A łupy z Lidla zacne
Do trzech razy sztuka

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-06 21:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.