Plotkowy dla dietetyczek :) III - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-24, 18:44   #2971
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale głodna jestem
Dałam prezenty rodzicom, chyba są zadowoleni
Tata załozył tą koszulke na wigilię Szalony
nie szalony tylko kochaaaany
Dobrze, że rodzice zadowoleni
Moi też sie baaardzo ucieszyli z prezentów więc ja jestem przeszczęśliwa

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja dopiero prostuje włosy a Wy już pewnie wszystkie przy stole smacznego
teraz pewnie Ty przy stole
Zatem smacznego

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Jak już mowa o prostowaniu dostałam prostownicę Oczywiście tata Mikołaj nie zna się na prostownicach i nie bardzo trafił z modelem - dostałam Brauna ES1 - no ale liczą się dobre intencje

Teraz wszyscy grzejemy się przy kominku i słuchamy kolęd Ja z laptopem, tata z komórką, siostra z bratem z playstation - ach ta technika No ale mimo wszystko wszyscy razem

Miłego wieczorku
ooo super,ze dostalas prostownice a juz myslalas,ze nic z tego nie bedzie
Masz racje,licza sie intencje - no i kto powiedzial,ze ta bedzie zla?

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Ja też już po. Ależ się objadłam, ale pyszne było . Teraz chwilę od siebie odpoczywamy.
Na vh1 był super program, kolędy polskie i angielskie karaoke, śpiewaliśmy i było bardzo zabawnie (pomijając fakt, że całkowicie nie do melodii).

Madame Jabłuszko moje "dzieło" (bo dziełem to to nie jest) .
nie bądź taka skromna - śliczne zyczenia

Ja tez juz "PO", to znaczy czsciowo-teraz mala przerwa i deserki wejda zaraz
Ciesze sie strasznie bo choc wiem,ze nie powinnam w sumie o tym myslec to jednak mam to na uwadze - i jestem dumna,ze jak dotad zachowalam przy kolacji umiar dziewczyny,takie cos nie zdarzylo mi sie od 8lat! Zawsze albo wpierniczalam jak odkurzacz albo prawie nic nie jadlam - a teraz ładnie, naprawde 'normalnie'
Taka samokontrola to dla mnie jak najwspanialszy prezent na Gwiazdke

Dobra, smigam pomoc mamie w kuchni, buziii

EDIT: No Lolciu, łaaaadnie Ja sie zaraz z rodzina za winko i Bacardi moje kochane zabieram wiec dołączę pewnie do grona "wesołego humorku" niedługo :P
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 18:57   #2972
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Lolcia, no no Całe winko hehehe, dobra jesteś

Milka, koleżanka ma właśnie tę prostownicę i zadowolona jest

Dziękuję, Madame!

Ja się strasznie objadłam, w sumie jak co roku. Ale co tam... 26ego jadę na obóz... sportowy . Jak się o tym dowiedziałam, byłam nieszczęśliwa, ale wiecie co? Dokładnie tego samego dnia wyjeżdżają tam siatkarze!!!! (do Spały) uwielbiam ich i jak ich spotkam (co jest bardzo możliwe, będę wniebowzięta!). Kto chce autograf ? Ale się cieszę! (moja siostra jeszcze bardziej, liczy na autograf Wlazłego, sama siatkarką jest)
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 19:01   #2973
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

No nie wiem jak tosię mogło stać,że tak zrobiłam,wszyscy się ze mnie śmieją,bo jak Oni poszli po prezenty,to ja wszystko wypiłam jak ja dojdę na pasterkęhahaha:
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 19:03   #2974
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

hehehe, SZALONA

Eeee, tam z dziesięc razy będziesz na ziemi ("ślisko jest" przecież ), to nie tak dużo, w końcu dojdziesz .
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 19:48   #2975
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Lolcia
Szaleństwo


A ja objedzona, zadowolona . Jak ja kocham zupę rybną mojej mamy. Te rybki zrobionę ahh <3.
Po kolacji od razu poszłam spać, więc no
Dostałam sliczny zielony golf, fioletowa bluzke, balerinki srebrne, prostownicę, kasę. Wszystko wczesniej, wiec pod choinka nic na mnie nie czekało Aaaa zapomniałabym! Z koleżanką z Wawy [jeju, jade tam juz w piątek!] robiłysmy sobie prezenty i taka umowa, ze otwieramy dopiero dzisiaj wieczorem... Dostałam piekny list... oczywiście standradowo chupa chupsy [mamy świra na ich punkcie] i.... CHUCKENUCKE! Jak ja sie usmialam.. Najsłodszy prezent jaki dostałam ;p Kto nie wiem co to Chuckanucka to zapraszam do googli ;p

Miłego wieczoru kochane, ja chyba znowu lecę spać ;p
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 21:10   #2976
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ale się najadłam i w dodatku wypiłam całą butelkę wina sama,ale śmiesnie jest
szalona

Juz po Wigiliach... Inaczej to sobie wyobrażałam... Atmosfera tak szczerze mówiąc była jakaś taka dziwna, chyba przez to, ze wigilia u jednej i drugiej babci była z opóźnieniem... Ehhh
Cóz najeść też się nie najadłam zabardzo, w sumie to nie miałam apetytu, no spróbowałam wielu potraw, ale po troszku tylko. Mogłam pozwolić sobie na więcej. Ogólnie jest mi jakoś smutno.
Ide chyba jeszcze coś zjeść, bo mój dzisiejszy bilans kaloryczny jest bardziej ujemny niż dodatni
W taki sposob to ja nigdy nie przytyje
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 21:19   #2977
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Tamonita - "wigilia u jednej i drugiej babci była z opóźnieniem" ? Nie rozumiem ale przykro mi, że atmosfera nie była do końca wymarzona. Przykro mi też, że nadal masz tę blokadę przed jedzeniem. Proszę, postaraj się zjeść więcej, święta są raz w roku. Może dzięki temu, że teraz się przełamiesz, potem będzie już z górki . Postaraj się nie myśleć o jedzeniu... I nie martw się, kochana . Jesteś dzielna (czytałam Twoje posty) i na pewno sobie poradzisz. Musisz tylko uwierzyć, również w siebie. A ja w Ciebie już wierzę .

Nefre, super prezenty! Zwłaszcza prostownicy zazdraszczam, sama mam kręcone włosy i czasem prostowanie by się im przydało. Przyznam, że nie wiedziałam, co to chucknucka i sprawdziłam . Ale to SŁODKIE jest!!!!!!!!!!!!!!!! Jejku.

Ja natomiast dostałam: dwie bluzki, bluzę, s ł o d y c z e ( ), takie super kapcie "tygrysie" (takie duuuże i puchate z pazurkami ) i seXowną bieliznę (co z tego, że mój biust nie nadaje się do niej i mój wspaniały płaski tyłek również).

Pozdrawiam Was świątecznie .
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 21:30   #2978
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Tamonita - "wigilia u jednej i drugiej babci była z opóźnieniem" ? Nie rozumiem ale przykro mi, że atmosfera nie była do końca wymarzona. Przykro mi też, że nadal masz tę blokadę przed jedzeniem. Proszę, postaraj się zjeść więcej, święta są raz w roku. Może dzięki temu, że teraz się przełamiesz, potem będzie już z górki . Postaraj się nie myśleć o jedzeniu... I nie martw się, kochana . Jesteś dzielna (czytałam Twoje posty) i na pewno sobie poradzisz. Musisz tylko uwierzyć, również w siebie. A ja w Ciebie już wierzę .

Nefre, super prezenty! Zwłaszcza prostownicy zazdraszczam, sama mam kręcone włosy i czasem prostowanie by się im przydało. Przyznam, że nie wiedziałam, co to chucknucka i sprawdziłam . Ale to SŁODKIE jest!!!!!!!!!!!!!!!! Jejku.

Ja natomiast dostałam: dwie bluzki, bluzę, s ł o d y c z e ( ), takie super kapcie "tygrysie" (takie duuuże i puchate z pazurkami ) i seXowną bieliznę (co z tego, że mój biust nie nadaje się do niej i mój wspaniały płaski tyłek również).

Pozdrawiam Was świątecznie .
Dziękuje Kochana Miło mi, że We mnie wierzysz, ja w siebie też, ale prawde mówiąc z dnia na dzień mniej. Odnośnie tego opóźnienie, to chodziło o godziny, o to, że u jednej miała być na ok 17, a była po 18 u drugiej przed 20, a była po i się z deka każdy wkurzał, bo w takim dniu się nie powinien nikt spóźniać nie Cóż staram się myśleć w ten sposob, ze swieta dopiero sie zaczynaja i jutro będzie lepiej. Odnosnie jedzenia, to przyznam szczerze, ze dzis jakichs strasznych oporów nie miałam przed jedzeniem, oprostu cały dzien nie jadłam, żołądek mi się zacisnął i juz nie byłam na tej Wigilii głodna i nie miałam apetytu, ale jutro postaram sie nadrobic, wkoncu jutro czeka mnie rodzinne sniadanie, obiad i kolacja.
Fajna prezenty dostalaś :
Ja tez dostałam jeszcze 100 złotych, pare czekolad i jakieś bardzo fajnie wyglądające czekoladki praliny z Milki Takie w takim serduszku Podjrzewam, że i czekolady i te czekoladki są pyszne, ale za ich "opracowywanie" wezme się po świetach dopiero, bo narazie trzeba wykorzystac te Święta i zjeść troche ciasta roboty mojej babci na przykład, a nie kupną czekoladą Tymbardziej, ze to ciasto to Tort Węgerski, który Kocham Niedługo pewnie pójde się położyć... No i tak minął ten jakże wyczekiwany przeze mnie dzień... ehhh...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 21:36   #2979
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Tamonita, już myślałam, że nie jadłaś dlatego, że miałaś przed tym opory . Ale niejedzenie prawie niczego cały dzień było średnim pomysłem . Trzymam kciuki za "LEPSZE JUTRO" !

Ja wiem, jakie to Milki w serduszku! One są przepyszne, szczęściara z Ciebie ! Ale też bym poczekała z nimi, wokół tyyyyyle ciast. Torciku Węgierskiego nie próbowałam, ale skoro taki pyszny, nie żałuj sobie !
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 22:03   #2980
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Wesołych Świąt moje Kochane radości, miłości, lenistwa i wszystkiego co wspaniałe


skąd Wy miałyście tyle czasu dziś żeby pisać ja z kuchni od rana do wigilii samej nie wyszłam i teraz też rodzina już mnie wzywa bo coś chcą ciężkie jest życie weekendowej córki

dostałam piżamę i książkę w sumie drobiazgi ale się cieszę


mam nadzieję że będę miała jutro więcej czasu żeby poczytać co tan naskrobałyście

zdążyłam tylko zauważyć że Mango i Mercy zawitały do nas znów i nową plotkarę zauważyłam też

idę się zbierać na pasterkę

miłej nocki Wam życzę i poleńcie się zdrowo koniecznie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 22:04   #2981
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Tamonita, już myślałam, że nie jadłaś dlatego, że miałaś przed tym opory . Ale niejedzenie prawie niczego cały dzień było średnim pomysłem . Trzymam kciuki za "LEPSZE JUTRO" !

Ja wiem, jakie to Milki w serduszku! One są przepyszne, szczęściara z Ciebie ! Ale też bym poczekała z nimi, wokół tyyyyyle ciast. Torciku Węgierskiego nie próbowałam, ale skoro taki pyszny, nie żałuj sobie !
Tzn. opory jakieś tam miałam. Ale wsio w to Nie chce myśleć nawet o tym moim ED. Bo samo myślenie mnie męczy
Ależ jaka szczęściara, Izka zawsze tez mozesz sobie je kupić

To są takie praliny o smaku orzechowym a jak pachną...
Ja w tym roku też jeszcze nie jadłam tego tortu, być może jutro zjem Polecam, jest naprawde przepyszny, bynajmniej ten robiony przez moją Babciuśke

No ja idę do łóżka, popatrze na tv, poczytam gazete... Ehhh Wigilijny wieczór...

Dobranoc, Do jutra


Christmas time...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 22:06   #2982
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Idę w całkiem dobrym humorze i chwiejnym kroczkiem na pasterkę,wrócę już w ogóle superowa do później

Edit;ale tuuu ciszaa Wy już wszystkie pewnie w łóżkach,a ja zajadam się makowcem ojj
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2007-12-25 o 00:42
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 07:27   #2983
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III


Wy pewnie ejszcze śpicie, a ja zaraz lece do kościoła [spełniam prośbe mojej mamy...].
Śniadanie zjem poźniej, bo czuję się taka pełna, że o matko
Lolciu, szalona jestes ;p

Doobra uciekam, bo się spóźnię
Miłego dnia kochane
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 08:00   #2984
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
... i w dodatku wypiłam całą butelkę wina sama,ale śmiesnie jest
Wino zdrowe

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
ooo super,ze dostalas prostownice a juz myslalas,ze nic z tego nie bedzie
Masz racje,licza sie intencje - no i kto powiedzial,ze ta bedzie zla?

Ja tez juz "PO", to znaczy czsciowo-teraz mala przerwa i deserki wejda zaraz
Ciesze sie strasznie bo choc wiem,ze nie powinnam w sumie o tym myslec to jednak mam to na uwadze - i jestem dumna,ze jak dotad zachowalam przy kolacji umiar dziewczyny,takie cos nie zdarzylo mi sie od 8lat! Zawsze albo wpierniczalam jak odkurzacz albo prawie nic nie jadlam - a teraz ładnie, naprawde 'normalnie'
Taka samokontrola to dla mnie jak najwspanialszy prezent na Gwiazdke
Może i zła nie będzie, ale upatrzyłam sobie taką ze 100% ceramicznymi płytkami a nie tylko powłoką ceramiczną Niby pisze na pudełku prostownica ceramiczna, ale o płytkach ani słowa, więc przypuszczam, że to tylko powłoka, która pewnie za jakiś czas zejdzie Narazie i tak czekam aż święta miną i wtedy muszę zaopatrzyć się w jakiś preparat ochronny do włosów Chociaż chrzest prostownica już przeszła, bo sprawdzałam wczoraj jak szybko się nagrzewa

Gratuluje jedzeniowego sukcesiku

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość

Milka, koleżanka ma właśnie tę prostownicę i zadowolona jest

Ja się strasznie objadłam, w sumie jak co roku. Ale co tam... 26ego jadę na obóz... sportowy . Jak się o tym dowiedziałam, byłam nieszczęśliwa, ale wiecie co? Dokładnie tego samego dnia wyjeżdżają tam siatkarze!!!! (do Spały) uwielbiam ich i jak ich spotkam (co jest bardzo możliwe, będę wniebowzięta!). Kto chce autograf ? Ale się cieszę! (moja siostra jeszcze bardziej, liczy na autograf Wlazłego, sama siatkarką jest)
Mam nadzieje, że również dołącze do zadowolonych fanek tej prostownicy

Co do autografów to... koleżanka jest żoną siatkarza

A co to za obóz sportowy Jakieś szczegóły Troszkę zazdroszcze, też przydałoby mi się więcej aktywności fizycznej i nadal jestem w trakcie zapisywania się do fitnessclubu Ale po świętach nie ma zmiłuj się

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
No nie wiem jak tosię mogło stać,że tak zrobiłam,wszyscy się ze mnie śmieją,bo jak Oni poszli po prezenty,to ja wszystko wypiłam jak ja dojdę na pasterkę
To podejrzanie długo ich nie było z tymi prezentami

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Dostałam sliczny zielony golf, fioletowa bluzke, balerinki srebrne, prostownicę, kasę. Wszystko wczesniej, wiec pod choinka nic na mnie nie czekało Aaaa zapomniałabym! Z koleżanką z Wawy [jeju, jade tam juz w piątek!] robiłysmy sobie prezenty i taka umowa, ze otwieramy dopiero dzisiaj wieczorem...
Fajne prezenty, tylko szkoda, że nie było niespodzianki Ja miałam nadzieje, że sylwka spędze z przyjaciółką, niestety jest poważnie chora i musi jechać do szpitala... akurat na sylwka Nawet teraz nie możemy się spotkać, bo jest przeziębiona i musi uważać na sieebie...

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Tamonita - "wigilia u jednej i drugiej babci była z opóźnieniem" ? (...)

Ja natomiast dostałam: dwie bluzki, bluzę, s ł o d y c z e ( ), takie super kapcie "tygrysie" (takie duuuże i puchate z pazurkami ) i seXowną bieliznę (co z tego, że mój biust nie nadaje się do niej i mój wspaniały płaski tyłek również).
Tamonita Iza mądrze gada, więc nie będę się powtarzać

Uwielbiam takie kapcie Jeszcze żadnych nie mam... no ale za rok znowu święta

Nie przejmuj się, na pewno z czasem zaokrąglisz się gdzie trzeba

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
skąd Wy miałyście tyle czasu dziś żeby pisać ja z kuchni od rana do wigilii samej nie wyszłam i teraz też rodzina już mnie wzywa bo coś chcą ciężkie jest życie weekendowej córki

dostałam piżamę i książkę w sumie drobiazgi ale się cieszę
Co za książeczka

Ewuś bez ciebie poprostu rodzinka sobie nie radzi - jesteś im niezbędna jak tlen

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Idę w całkiem dobrym humorze i chwiejnym kroczkiem na pasterkę,wrócę już w ogóle superowa
Nigdy nie byłam na pasterce Ja o tej porze to zawsze już smacznie śpie

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Wy pewnie ejszcze śpicie, a ja zaraz lece do kościoła [spełniam prośbe mojej mamy...].
Nie lubie chodzić w takie święta do kościoła, bo czuję, że się tam zaraz uduszę i, że Ci wszyscy ludzie mnie zagniotą W takim tłumie jakoś trudno mi poczuć świąteczną atmosfere...

Ps. Nie znoszę tego ograniczenia tych emotków...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 08:32   #2985
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Jestem na nowym komputerzeWłaściwie na całym zestawie ^^ Monitor jest większy niż mój telewizor A procesor dwurdzeniowy - taki o jakim marzyłam ostatnimi czasy. Mam tylko problem z aktualizacją antywirusa Nawet nie wiem czy on w ogóle działa ^^...
Tata zrobił mi wczoraj pod choinką taki numer, że dał mi jako prezent... patelnię Miałam mroczki przed oczami...

Trochę głowa nadal boli, bo ciągle myślę o tym bólu

Wrócę tu do Was później Kochane Idę sprawdzić jak się gry sprawują jestem trochę jak chłopak pod tym względem ;p
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 09:07   #2986
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ale się najadłam i w dodatku wypiłam całą butelkę wina sama,ale śmiesnie jest
dobra jestes

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Jestem na nowym komputerzeWłaściwie na całym zestawie ^^ Monitor jest większy niż mój telewizor A procesor dwurdzeniowy - taki o jakim marzyłam ostatnimi czasy. Mam tylko problem z aktualizacją antywirusa Nawet nie wiem czy on w ogóle działa ^^...
Tata zrobił mi wczoraj pod choinką taki numer, że dał mi jako prezent... patelnię Miałam mroczki przed oczami...

Trochę głowa nadal boli, bo ciągle myślę o tym bólu

Wrócę tu do Was później Kochane Idę sprawdzić jak się gry sprawują jestem trochę jak chłopak pod tym względem ;p
Mango - uff, to dobrze że głowa Cię nie bolała i że Wigilia udana.
Widzę że prezent pełen wypas Co do gier i komputerów - mam to samo, więc nie jesteś sama ^^
Dwurdzeniowy - widzę że konkretny sprzęcik Ja swój komp. wymieniałam rok temu, wszystkie częsci były dokładnie dobierane i komp jak marzenie teraz nic tylko ulepszać ale... marzy mi się nowy pod względem komputerów jestem jak rozpieszczone dziecko niestety
zaraz idę bratu dokładać RAM, do jego kompa, bo dostał pod choinkę


No dziewczynki, chwalić się prezentami

I ohayo przede wszystkim, jak Wigilia ?
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 09:16   #2987
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
No dziewczynki, chwalić się prezentami

I ohayo przede wszystkim, jak Wigilia ?
Prostownica Czeka w szafce na jakieś środki termoochronne
Wigilia - pysznie Pierogi to bym mogła całymi dniami wcinać Już dziś ledwo się powstrzymałam od ich zjedzenia na śniadanie Poczekam do obiadu

A u Ciebie Ather

Ps. Mango nowy komputer - więc teraz to rzadko będziemy Cię na wizażu widywać... te gry...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 09:49   #2988
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Lolciu cały rok uhahana będziesz chodzić

Mango, Ather hehe ale z Was komputerowce

a u mnie nie ma zwyczaju kupowania prezentów pod choinkę jedynie kaske od babci dostałam
Tak się ojadłam na wigilii, że o matko ;D dzisiaj śniadanie na siłe .. ale ciasta już ze smakiem (eh )

Miłego dalszego świętowania
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 10:14   #2989
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Dzień dobry

W końcu u mnie śnieżek troszkę poprószył

Widzę,że dziewczynki zadowolone i objedzone po Wigilii Ja w sumie to na kolacji wigilijnej u babci zjadłam tylko parę pierogów i jajo,bo jak sobie pomyślałam o tych biednych karpiach,to aż mi się jeść ich odechciało No i skubnęłam trochę ciasta
A co najlepsze,zaszalałam prawie jak LoLcia,bo również wczoraj piłam wino,prawie całą butelkę sama wychlałam,bo rodzince nie za bardzo smakowało,gdyż było ich zdaniem mało słodkie A więc skorzystałam i sobie piłam
Ale nie bardzo mi służy chyba wigilijne jedzonko,bo po powrocie jeszcze skubnęłam rybę po grecku i sałatki to aż mnie brzuch rozbolał,a dużo w sumie nie zjadłam tego wszystkiego
Mama właśnie piecze super pachnący sernik,aż się zastanawiam czy go nie spróbować jak będzie gotowy .

Od rodziców już nic nie dostałam,stwierdzili,że dostałam prezenty wcześniej Między innymi prostownicę
Ale od jednej babci kasę i czekoladę,a od drugiej żel pod prysznic,owoce i słodycze,więc nie jest źle
A jeszcze wczoraj sama sobie kupiłam nową kredkę do oczu,coś jak eye liner,no i bardzo mocno i dobrze maluje .

Ale się rozpisałam

Miłego dnia wszystkim życzę
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 10:15   #2990
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Mango - super, że Wigilia się udałaa i nie było tak źle jak myślałaś.

Ather, a Twoja wigilia jak? Jak tam walka o kilogramy ?

Milka19 trenuję lekkoatletykę i to jest zgrupowanie kadry małopolski. Nawet się cieszę, że jadę, bo w domu bym w sumie nic nie robiła. Oprócz siedzenia, jedzenia i oglądania TV . A tam... ci siatkarze Minusem jest to, że wraxcam w sylwestra dopiero i zupełnie nie wiem, co będę wtedy robiła. Co do mojej sylwetki, raczej się nie zaokrąglę, już pomijając fakt, że trenuję, mam figurę dziadków, którzy całe życie byli tacy... "prości" .

Moja wigilia potwierdziła tezę, jako że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" . Usiadłam przy tym stole... barszczu zjadam mało, ryby więcej, a ciast dużo . Co dziwne, około 22 już byłam głodna ale nie miałam czasu jeść.

A śniadanie też pyszne ofc. Ciasta... jejku, jak ja ubóstwiam makowca!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 10:29   #2991
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Ather - No właśnie,pisz jak u Ciebie Wigilia?

Zapomniałam Wam jeszcze dopisać,że wczoraj kiedy byłam u babci nastąpił mały przełom ... Tzn,chodzi o to,że z moimi dziadkami mieszka jeszcze mój wujek,brat mojego taty ... No i mój dziadek strasznie się z nim pokłócił,w ogóle ze sobą nie rozmawiają,natomiast babcia mimo wszystko bardzo go kocha,bo to jej syn ... Więc bardzo się starała,żeby chociaż w Wigilię było w miarę normalnie ... Mój tata również z nim nie rozmawiał za bardzo,ale kiedy podzieliliśmy się opłatkiem,moja babcia stwierdziła,że może lepiej będzie jak zawołamy wujka do nas,do stołu,no i dziadek z tatą się zgodzili,bo to w końcu Wigilia,wujek do nas przyszedł,podzielił się opłatkiem,i choć dziadek nie chciał mu niczego życzyć,to chociaż się uścisnęli,a mój tata tak 'głęboko' do niego mówił składając życzenia,że wujek aż miał łzy w oczach ... Chciałabym,żeby w końcu dotarły do niego słowa bliskich ...

Ps. Milkuś,chciałaś zdjęcie kolczyków,ale mam beznadziejny aparat i słabo widać ...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 10:42   #2992
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cześć Dziewczynki

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Jestem na nowym komputerze Właściwie na całym zestawie ^^ Monitor jest większy niż mój telewizor A procesor dwurdzeniowy - taki o jakim marzyłam ostatnimi czasy. Mam tylko problem z aktualizacją antywirusaNawet nie wiem czy on w ogóle działa ^^...
Tata zrobił mi wczoraj pod choinką taki numer, że dał mi jako prezent... patelnię Miałam mroczki przed oczami...
Trochę głowa nadal boli, bo ciągle myślę o tym bólu
Nooo to masz fajow z tym kompem tylko pozazdrościć Swoją drogą...Też by mi się przydal nowy komputer
Dobrze, że główka mniej boli

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
No dziewczynki, chwalić się prezentami

I ohayo przede wszystkim, jak Wigilia ?
No, ja tak jak pisalam wczoraj, myślałam, że bedzie troche inaczej. Ale nie narzekam, ogólnie było całkiem znośnie, tylko to spóźnienie z kolacją Strasznie głodna byłam Za to jak zasiadłam do wigilii to mi apetyt i głód przeszedł {jak juz kiedys wspominałam- zawsze bylam pokręcona }
Co dostałam pisałam już wczesniej, ale moe powtórzyc
No węc dostałam nową klawiaturke, myszke, słuchawki i mikrofon, MP 4 100 zł i słodycze


Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Prostownica Czeka w szafce na jakieś środki termoochronne
Wigilia - pyszniePierogi to bym mogła całymi dniami wcinać Już dziś ledwo się powstrzymałam od ich zjedzenia na śniadanie Poczekam do obiadu
No widzisz Milciu! A jednak prostownica
A jaka ? Fajna ?

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
a u mnie nie ma zwyczaju kupowania prezentów pod choinkę jedynie kaske od babci dostałam
Tak się ojadłam na wigilii, że o matko ;D dzisiaj śniadanie na siłe .. ale ciasta już ze smakiem (eh )

Miłego dalszego świętowania
Ja tez kaske od babci dostałam Ja to nie wiem, że tez babcie nie mogą iść do miasta i coś kupić, zamiast dawac kase

U mnie śniadania jeszcze nie było Nie dawno wstałam dopiero. Tzn. z łóżka zwlekłam się o 11 Normalka. Teraz własnie pije kawe i cierpie z powodu (wiecznego) bólu głowy

Miłego Bożego Narodzenia



no znów musiałam emotki usunąć...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 10:43   #2993
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

wczoraj pod choinka czekal na mnie drukarkokopiarkoskaner, drewniany kot, perfumy, pieniadze i ksiazka w niedziele od mojego tz dostalam ksiazke a od tesciow kosmetyki ogolnie jestem zadowolona.
prostownice wreczono mi rok temu, wreszcie taka, jaka chcialam (wczesniej mialam juz dwie ), ale dlugo sie nie nie nacieszylam, bo stwierdzilam, ze nie bede katowala juz moich wlosow. idzie w ruch od czasu do czasu tylko grzywke codziennie prostuje, bo niestety wywija mi sie na wszystkie strony
nazarlam sie strasznie. zjadlam tyyyle wszystkiego. pieczony losos i kutia, ktora sama robilam bily wsyztsko na pewno sprobowalam 12 dan (jak nie wiecej). wigilie zaczelismy przed 17, a ja jeszcze po 20 przyszlam po kolacje. mama smiala sie ze mnie, ze jeszcze chce mi sie jesc. a dzisiaj rano nie siadlam juz z rodzicami do stolu, bo nie dam rady patrzec na ryby
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 10:45   #2994
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ather - No właśnie,pisz jak u Ciebie Wigilia?

Zapomniałam Wam jeszcze dopisać,że wczoraj kiedy byłam u babci nastąpił mały przełom ... Tzn,chodzi o to,że z moimi dziadkami mieszka jeszcze mój wujek,brat mojego taty ... No i mój dziadek strasznie się z nim pokłócił,w ogóle ze sobą nie rozmawiają,natomiast babcia mimo wszystko bardzo go kocha,bo to jej syn ... Więc bardzo się starała,żeby chociaż w Wigilię było w miarę normalnie ... Mój tata również z nim nie rozmawiał za bardzo,ale kiedy podzieliliśmy się opłatkiem,moja babcia stwierdziła,że może lepiej będzie jak zawołamy wujka do nas,do stołu,no i dziadek z tatą się zgodzili,bo to w końcu Wigilia,wujek do nas przyszedł,podzielił się opłatkiem,i choć dziadek nie chciał mu niczego życzyć,to chociaż się uścisnęli,a mój tata tak 'głęboko' do niego mówił składając życzenia,że wujek aż miał łzy w oczach ... Chciałabym,żeby w końcu dotarły do niego słowa bliskich ...
To piękne.. Na pewno wujek to docenił i być może wziął sobie do serca.
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 11:07   #2995
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Dzień dobry w ten świąteczny poranek (a raczej już prawie południe, a ja nadal w piżamie )

Jak tam Wasza kolacja wigilijna? Prezenty? Atmosfera?

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
No dziewczynki, chwalić się prezentami

I ohayo przede wszystkim, jak Wigilia ?
Wigilia - jak zwykle w mojej rodzince przebiegła w atmosferze wspominania I te pyszności: kapusta z grzybami, zupa grzybowa, sałatka jarzynowa, makówki A potem bawiłam się w Mikołaja w czapce i rozdawałam prezenty Brat nagrywał filmiki i w ogóle było fajnie

A jak Twoja Wigilia, Ather?

Z prezentów jestem bardzo zadowolona, z wszystkim trafili w mój gust Między innymi oprócz pieniążków: cieplutki szlafroczek w chmurki , niebieska piżama, golf, czarne bolerko, zegarek (zauważyli, że mój się popsuł, bo ciągle tylko w niego stukałam, jak się zatrzymywał ), duży kalendarz ścienny ze zdjęciami psów, małego pluszaka, którego porwał mój piesio i nie chce oddać , pasek do spodni, trochę płyt do nagrywania, kosmetyki do kąpieli i od brata 4-port usb hub do komputera, najpierw musiałam rozpracować, co to jest, bo wyjmując z torebki stwierdziłam, że to pomyłka

A teraz lecę się może w końcu ubrać, bo babcia na obiedzie będzie, to tak trochę nie bardzo w piżamie latać

__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 11:12   #2996
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Agnes
to naprawdę piękne Mam nadzieję, że wujek to docenił


A ja chyba zaraz lece znowu egen po ciacho khkh a co się będę ;p
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 11:15   #2997
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Agnes
to naprawdę piękne Mam nadzieję, że wujek to docenił


A ja chyba zaraz lece znowu egen po ciacho khkh a co się będę ;p
haha ja jem tez co chwile, a po każdym kolejnym patrze w lustro ze coraz grubsza jestem ..
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 11:22   #2998
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Agnes, super! Uwielbiam takie żywe przykłady na to, że święta są czasem pojednania. To musiało być wzruszające.

Widzę, że wszystkie zadowolone z prezentów. I właśnie o to chodzi w święta... ŻARTUJĘ ofc .

Phenomena, ja jeszcze nigdyw życiu nie jadłam kutii! A chętnie spróbowałabym .
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 11:43   #2999
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Dzień dobry
Dopiero wstałam
Ale pisałam wczoraj głupoty o_0 wstyd
Piękne prezenty dostałyście wszystkie ja dostałam tylko pieniądze,tak jak pisałam wcześniej tata wczoraj przez cały dzień wypił tylko butelkę vódki,po prostu WOW jeszcze nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło od kiedy żyję,zazwyczaj leciały 3-4 tak przeciętnie.
Szczerze mówiąc wczoraj się tak najadłam,że już dziś nie mam ochoty ani na rybę,ani na makowca mam nadzieję,że najdzie mnie znowu niebawem ochota na pewno na barszczyk
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 11:55   #3000
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Dziewczyny,może będziecie wiedziały,czy od takich tabletek jak Euthyrox,związane z tarczycą można przytyć ?
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.