Sklepy - spis - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-28, 23:50   #61
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Sklepy - spis

Nailo - migotki.pl nadal jest Nie wyrzucać!
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 20:12   #62
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Sklepy - spis

Kolejny sklepik - do obejrzenia chociaż.
http://www.qulki.pl
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:42   #63
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez Tsu Pokaż wiadomość
Nailo - migotki.pl nadal jest Nie wyrzucać!
Kurcze pieczone, a u mnie nie ma otwiera się stronka z błędem pod Apache
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 22:28   #64
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Kurcze pieczone, a u mnie nie ma otwiera się stronka z błędem pod Apache
Grrr, przysięgam, wczoraj jeszcze był, a dzisiaj nie ma Może dać mu jeszcze szansę i sprawdzić za trochę?
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 07:10   #65
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Sklepy - spis

Można dać szansę, ale gdzie jest e-xx? Trzeba poprawić co nieco w pierwszym poście...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 08:30   #66
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Sklepy - spis

U mnie qulki.pl działają.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:50   #67
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Sklepy - spis

Rose, ale my o migotki.pl mówimy

A w qulkach mi cały czas jakieś błędy wyskakują

Nailo, pewnie jest na wakacjach
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 11:01   #68
pszczółka maja
Raczkowanie
 
Avatar pszczółka maja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 239
GG do pszczółka maja
Dot.: Sklepy - spis

u mnie qulki.pl też działają bez zarzutów
pszczółka maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 13:17   #69
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez Tsu Pokaż wiadomość
Rose, ale my o migotki.pl mówimy

A w qulkach mi cały czas jakieś błędy wyskakują

Nailo, pewnie jest na wakacjach
Tsu, może i tak Qulki u mnie też działają, ale migotki.pl nie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 17:19   #70
aisah
Zakorzenienie
 
Avatar aisah
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraina zwana Tarnowskimi Górami :)
Wiadomości: 4 460
GG do aisah
Dot.: Sklepy - spis

www.koralland.eu - piszą wprawdzie, że wkrótce, no ale zawsze warto wiedzieć
__________________

aisah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 20:07   #71
Pietruś
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez aisah Pokaż wiadomość
xxx.relkama.xx - piszą wprawdzie, że wkrótce, no ale zawsze warto wiedzieć
Ostatnio spotkałam xxx.relkama.xx na Międzynarodowej Wystawie i Giełdzie Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich na AE w Krakowie i byłam zachwycona, więc postanowiłam się zainteresować sklepem internetowym i wypatrzyłam na stronie xxx.relkama.xx taki tekst:

UWAGA! Klienci którzy wpiszą poniżej swój adres e-mail otrzymają wraz z informacją o otwarciu kod uprawniający do 10% rabatu na pierwsze zakupy w naszym sklepie!

Ja się zapisałam

Edytowane przez nirshya.dwbh
Czas edycji: 2007-11-09 o 20:21 Powód: reklama
Pietruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 20:59   #72
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Sklepy - spis

>JEST WRESZCIE SKLEP Z KORALIKAMI W W - WIE<

Tak naprawdę to jest jakieś chore w niektórych portalach. Piętnowanie i usuwanie linków które mówią jak w tym przypadku jedynie o tym , że został otwarty dobrze zaopatrzony sklep.
W otwierającym wątek wpisie nic konkretnie nie jest reklamowane, ale jak to u nas w tym smutnym miejscu gdzie żyjemy bywa, wpadamy ze skrajności w skrajność. Nasz kraj jest dziwny, wręcz nienormalny i nie życzliwy dla zwykłych ludzi. Tylko, że kraj to ludzie i to właśnie ludzie dla ludzi bywają przysłowiowymi wilkami.
Prawdą jest, że może komuś kto zaczął ten wątek zabrakło w tym przypadku pewnego wyczucia, albo sprytu czy subtelności w działaniu. Nie wiemy jednak jak jest w rzeczywistości, nie ma pewności w tej materii. Nie zmienia to bynajmniej faktu, iż wspomniany na początku wątka sklep jest jednym z bardzo wielu do którego linki podawane są na biżuteryjnym bez ograniczeń. Czy tamte linki nie są przypadkiem również reklamą? Nie - ktoś powie,.... oczywiście że nie,..... bo tamte sklepy już istnieją , są części z nas znane, no i tamto to w specjalnym wątku.
Strasznie to byłoby cienkie i nie trafione , żałosne jak mania typu ukryty spisek dziejów.
Można było oczywiście dopisać przedmiotowy link do zbioru wcześniejszych mówiąc, że trafiło się na jeszcze jeden sklep tej branży. Ktoś z takiego sposobu nie skorzystał iiii ..... ZONK!!!
W końcu właśnie biżuteryjny gromadzi te osoby, które wciąż szukają nowych nieznanych miejsc pozwalających wybierać , przebierać , porównywać i kupować komponenty do wyrobu takich czy innych wyrobów.
Z braku życzliwości, w ogólnym zaślepieniu, w ciągłej pogoni za mamoną albo dla utopijnych celów lub idei, wszystko można obrzydzić, opluć, napiętnować i zakazać.
A może tak wcześniej posprawdzać jakieś "teczki", prześwietlić każdego, kazać podpisać jakiś "weksel" pod groźbą kary więzienia i dopiero potem pozwolić mu łaskawie, po wielkopańsku pisać tu czy tam. Bo nie daj Boże poda adres jakiegoś sklepu bez zapłaty za "reklamę". Tylko pytam jaką reklamę? Gdzie ta reklama ? Czego ona dotyczy? - Śmieszne aż do bólu, śmieszy i boli bo nie wiadomo w podobnych przypadkach gdzie są granice absurdu w ogóle, a w szczególe tego absurdu komercjalizacji wszystkiego i pod każą postacią.

/ aramis
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:04   #73
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Sklepy - spis

Aramis, może podyskutuj z administracją portalu?

Jest taka zasada i wszyscy muszą jej przestrzegać, twórcy także. Nie podaję tu linków do swojej strony, swoich kolekcji w sklepach, bo taka jest reguła, a jak jest, to niech będzie bez wyjatków. Sklep warszawski zapewne odwiedzę, wiedziałam o nim już wcześniej. I dowiedziałabym się bez tych lukrowanych i przecież chyba nieprawdziwych? bo chyba nie z doświadczenia biżuteryjki z zewnątrz? re(we)lacji powyżej, o super sklepie z koralikami w Wawie. Jakbym miała sklep, to reklamowałabym go z pozycji właścicielki, nie klientki.
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:33   #74
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Sklepy - spis

W dodatku - takie same posty dzisiaj pojawiły się też na innych forach, rownież nie zwiazanych z biżuterią.
Kiedyś po sieci krązyły boty, rejestrowały się na forach i masowo pisały wiadomości z linkiem do czegos tam, co reklamowali. Ale na szczęście udało się zabezpieczyć fora przed automatycznymi spamerami.
Dlatego też obecnie jest trend płacenia ludziom lub też siedzenia samemu, googlania róznych for, ręcznego rejestrowania się i pisania takich właśnie wiadomości.
Dlaczego automatyczne SPAMy są złem, a nieautomatyczne nie? Sa takowoż.

Zresztą, kiedy zobaczyłam Twojego posta, Aramisie, nawet się chciałam zgodzić, bo to przecież biżuteryjne forum, przydatna informacja itd. Ale kiedy takie same posty zobaczyłam na innych forach - nie ma zlituj. SPAMowi mówimy zdecydowane "nie".
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:44   #75
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
Aramis, może podyskutuj z administracją portalu?

Jest taka zasada i wszyscy muszą jej przestrzegać, twórcy także. Nie podaję tu linków do swojej strony, swoich kolekcji w sklepach, bo taka jest reguła, a jak jest, to niech będzie bez wyjatków. Sklep warszawski zapewne odwiedzę, wiedziałam o nim już wcześniej. I dowiedziałabym się bez tych lukrowanych i przecież chyba nieprawdziwych? bo chyba nie z doświadczenia biżuteryjki z zewnątrz? re(we)lacji powyżej, o super sklepie z koralikami w Wawie. Jakbym miała sklep, to reklamowałabym go z pozycji właścicielki, nie klientki.
Witaj Kwiatuszku
Piszę to co poniżej nie dlatego, że chcę mieć "ostanie słowo",
niemniej jednak na dalszą polemikę w tym temacie nie mam ani czasu ani ochoty. Więcej odpowiedzi z mojej strony nie będzie. Nie gniewaj się - bardzo proszę.
-------------------------------------------------------------------------------
Wyraziłem tylko swoje zdanie, pozostaję przy nim bo mam do tego prawo i nie boję się.
Miła Kwiatowa Koleżanko najpierw udowodnij swoją tezę i nieomylność, potem wyciągaj wnioski i feruj wyroki. Mnie nie przekonujesz samymi swoimi domysłami ponieważ takie wnioski i domysły nie są ani dowodem ani mocnym argumentem. To jeśli chodzi o przywołany wątek.
Powołując się na zasady i ślepo je stosując gubi się w takim działaniu sedno odrobinę jak mi się wydaje ważniejsze - dobrą wolę i współistnienie ludzi o niekoniecznie złych intencjach.
Nawiasem mówiąc widzę w wielu miejscach, w wielu sytuacjach, że choroba zwana SYNDROMEM "ZERO" (Ziobry ) i innych mu podobnych "uzdrawiaczy" , samozwańczych "śledczych" i "sędziów" w jednej osobie, zapuściła już swoje chore korzenie i mutuje na inne dziedziny niż polityka. Szkoda, że opuszczona ochronna przyłbica "walczących" ( o co nie wiem) ogranicza im pole widzenia do tego tylko co chcą widzieć.
Pozdrawiam
/ aramis

Edytowane przez aramis_26
Czas edycji: 2007-11-09 o 23:26 Powód: błąd styl.
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:46   #76
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Można dać szansę, ale gdzie jest e-xx? Trzeba poprawić co nieco w pierwszym poście...
jestem jestem, dawno tu nie zaglądałam zresztą wtedy faktycznie na wakacjach byłam
co trzeba dodać i co poprawić ?
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:48   #77
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Sklepy - spis

aha, jakbym nie poprawiała tu czegoś na bieżąco to dajcie najwyżej znak na pw
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:00   #78
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Sklepy - spis

Poczułam sie zignorowana :|
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:08   #79
MyTigersAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 220
Dot.: Sklepy - spis

Ze sklepów polecam:Pozdrawiam wszystkie Kobietki robiące biżuterię
MyTigersAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 22:10   #80
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
Poczułam sie zignorowana :|
Różyczko Mario ))
Chyba nie sądzisz, że ja aramis , mógłbym Cię ignorować
Nigdy w życiu, ani na Venus ani na Marsie, ani też tu, nigdy - słowo harcerza
Popieram Cię w tym co napisałaś wcześniej NIE!!! DLA SPAMU
Pozdrawiam serdecznie
/ aramis
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:22   #81
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Sklepy - spis

dobrze że oprócz istot do cna złych są też obrońcy uciśnionych na tym świecie i forum...
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:35   #82
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
dobrze że oprócz istot do cna złych są też obrońcy uciśnionych na tym świecie i forum...
Widzisz Kwiatuszku, znalazł się tu taki jeden, nie wiadomo skąd się urwał

Jednak to chyba "don kichot" - niestety

Pachnąca Lawendą

/ aramis
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 10:50   #83
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez aramis_26 Pokaż wiadomość
>JEST WRESZCIE SKLEP Z KORALIKAMI W W - WIE<

Tak naprawdę to jest jakieś chore w niektórych portalach. Piętnowanie i usuwanie linków które mówią jak w tym przypadku jedynie o tym , że został otwarty dobrze zaopatrzony sklep.
W otwierającym wątek wpisie nic konkretnie nie jest reklamowane, ale jak to u nas w tym smutnym miejscu gdzie żyjemy bywa, wpadamy ze skrajności w skrajność. Nasz kraj jest dziwny, wręcz nienormalny i nie życzliwy dla zwykłych ludzi. Tylko, że kraj to ludzie i to właśnie ludzie dla ludzi bywają przysłowiowymi wilkami.
Prawdą jest, że może komuś kto zaczął ten wątek zabrakło w tym przypadku pewnego wyczucia, albo sprytu czy subtelności w działaniu. Nie wiemy jednak jak jest w rzeczywistości, nie ma pewności w tej materii. Nie zmienia to bynajmniej faktu, iż wspomniany na początku wątka sklep jest jednym z bardzo wielu do którego linki podawane są na biżuteryjnym bez ograniczeń. Czy tamte linki nie są przypadkiem również reklamą? Nie - ktoś powie,.... oczywiście że nie,..... bo tamte sklepy już istnieją , są części z nas znane, no i tamto to w specjalnym wątku.
Strasznie to byłoby cienkie i nie trafione , żałosne jak mania typu ukryty spisek dziejów.
Można było oczywiście dopisać przedmiotowy link do zbioru wcześniejszych mówiąc, że trafiło się na jeszcze jeden sklep tej branży. Ktoś z takiego sposobu nie skorzystał iiii ..... ZONK!!!
W końcu właśnie biżuteryjny gromadzi te osoby, które wciąż szukają nowych nieznanych miejsc pozwalających wybierać , przebierać , porównywać i kupować komponenty do wyrobu takich czy innych wyrobów.
Z braku życzliwości, w ogólnym zaślepieniu, w ciągłej pogoni za mamoną albo dla utopijnych celów lub idei, wszystko można obrzydzić, opluć, napiętnować i zakazać.
A może tak wcześniej posprawdzać jakieś "teczki", prześwietlić każdego, kazać podpisać jakiś "weksel" pod groźbą kary więzienia i dopiero potem pozwolić mu łaskawie, po wielkopańsku pisać tu czy tam. Bo nie daj Boże poda adres jakiegoś sklepu bez zapłaty za "reklamę". Tylko pytam jaką reklamę? Gdzie ta reklama ? Czego ona dotyczy? - Śmieszne aż do bólu, śmieszy i boli bo nie wiadomo w podobnych przypadkach gdzie są granice absurdu w ogóle, a w szczególe tego absurdu komercjalizacji wszystkiego i pod każą postacią.

/ aramis
Wypada mi się odnieść do tego co napisałeś.Spróbuję jak najlepiej przedstawić stanowisko administracji portalu,a jest ono dość krótkie.Wizaż utrzymuje się z reklam.Dzięki opłatom za reklamy możlwe jest "inwestowanie" w lepsze serwery itd..Jeśli ktoś się pokusi na zerknięcie do cennika reklam to zobaczy, że są to konkretne kwoty.Administracja nie może sobie pozwolić na utratę zaufania reklamodawców przyzwalając na darmowe reklamy na forach.Należy sobie zdać sprawę,że odpływ reklamodawców będzie wiązał się z wprowadzeniem odpłatności za korzystanie z Wizażu lub całkowite zamknięcie portalu.Tego chyba nikt z nas nie chce.

Co do linków podawanych przez Wizażanki.Podanie linku do sklepu nie jest reklamą,o ile wizażanka nie jest powiązana w jakiś sposób z właścicielem sklepu.W przeciwnym razie jest to reklama,przedkładająca się na pewne korzyści dla tej wizażanki (czytaj wynagrodzenie).Oczywiście nigdy nie mamy takiej pewności,że jest to tylko informacja.Dlatego należy obserwować wątki.Jeśli ktoś w 10 wątkach pisze,ale fajny sklep odnalazłam-to jest to dla nas sygnał ostrzegawczy.

Kolejna sprawa to sprzedaż własnych wyrobów.Administracja przychyliła się do próśb i stworzyła dla "wiazażanek-artystek" Katalog Rękodzieła,gdzie mogą sprzedawać swoje wyroby.Ale tylko tam.

I chyba już ostatnia sprawa,której często tyczą się kierowane do mnie na PW pytania.Mianowicie reklama w podpisie.W tej sprawie stanowisko administracji również jest jasne.Nie dopuszcza się takiej reklamy (nawet za odpłatnością) gdyż spowoduje to zaśmiecanie forum niepotrzebnymi wpisami,byle tylko post z reklamą jak najczęściej się pojawiał na forum.

Jeżeli się ktoś nie zgadza z tymi zasadami (a zadaje się,że je zaakceptował mechanicznie klikając przy rejestracji) to zawsze może zrezygnować z udzielania się na Wizażu.

Na tym bym już skończyła.Nie chcę wdawać się w jakieś dyskusje,bo nie czuję się kompetentna.Wszelkie wątpliwości/pretensje w kwesti reklamy zawsze proszę kierować do administracji.

__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:24   #84
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Sklepy - spis

Pozwólcie, że zacytuję prośbę z pierwszego posta...
Cytat:
Napisane przez e-xx Pokaż wiadomość
Umieszczajmy tu same linki.
nie mam nic przeciwko dyskusjom, ale długie polemiki wprowadzają pewien chaos
mam skromną propozycję aby nie robić tu bałaganu bo się później nie połapiemy
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:42   #85
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Sklepy - spis

Większość z nas już chyba ten sklep zna, ale nie ma go w pierwszym poście : Skarby Natury
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:46   #86
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
Wypada mi się odnieść ....

Witaj.
No i mamy mały nie zamierzony zgrzyt w tej tak doskonale działającej "maszynie"
Jedyną reakcją z mojej strony na cierpki komentarz, powinno być w
tej chwili - "bez komentarza"




Przez grzeczność i szacunek odpowiem jednak obszerniej.
Nie trzeba - przynajmniej mnie - wykładać oczywistych prawd. Nie jestem ciemnym gamoniem.
Wyraziłem swoje zdanie i przy nim pozostaję. Z zastrzeżeniem, że również ja nie lubię spamu, oczywistych i nachalnych reklam we wszystkich możliwych miejscach - nawet tych opłaconych.
Szumu reklamowego mam jak większość po dziurki w nosie .

Dla mnie jednak "coś ", musi być w stu procentach pewne by nazwać to tak lub inaczej.
Ostatnie dotyczy -

"...Podanie linku do sklepu nie jest reklamą, o ile wizażanka nie jest powiązana w jakiś sposób z właścicielem sklepu. "

- BRAK DOWODU, pozostaje tylko domysł tak w przypadku przedmiotowego wątka ( w jedną stronę ) jak też w każdym innym przypadku gdy podawane są linki czy inne dane.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dygresja - Chorych pomysłów, domysłów, zbyt pochopnych - często nieuprawnionych wyroków, zbyt mocnych słów, mamy chyba wszyscy pod dostatkiem gdzie indziej.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dla dodatkowego wyjaśnienia - nie "biegam" bez potrzeby po całym forum, więc nie wiem ile razy i w jakich miejscach pojawia ten czy inny link. Po drugie - nie mam "policyjnej" duszy każącej mi tropić i widzieć wszędzie niecne lub nganne działania innych. Nie jestem też moderatorem - nie nadaję się do takich funkcji ze względu na może zbyt dużą życzliwość i pobłażliwość dla innych. A także przez fakt, że pokora wynikająca z doświadczenia każe mi dogłębnie zastanowić się zanim wydam swój osąd ( nie wyrok! )
------------------
"Jeżeli się ktoś nie zgadza z tymi zasadami (a zadaje się,że je zaakceptował mechanicznie klikając przy rejestracji) to zawsze może zrezygnować z udzielania się na Wizażu."

Sam nie spamuję i nie robię innych nie dozwolonych rzeczy - oznacza to, że zgodziłem się na taki regulamin i go przestrzegam.
Takie więc wtrącenie i sugestia ( tak to odebrałem ) iż mogę "zrezygnować z udzielania się na Wizażu " skoro mam inne, swoje zdanie w pewnych kwestiach, jest w zakamuflowany sposób nieuprawnione i niegrzeczne.
Rozumiem, że być może (?) , moderatorowi "wypada"( czytaj) "musi" się odnosić do takich postów jak mój. Mam jednak nadzieję, że nie wynika to z nadgorliwości i zbytniego przejęcia się rolą.
---------------------
"Nie chcę wdawać się w jakieś dyskusje,bo nie czuję się kompetentna.Wszelkie wątpliwości/pretensje w kwestii reklamy zawsze proszę kierować do administracji."

Szczerze mówiąc ja też nie mam ochoty na dyskusje - i nie dla tego że nie mam kompetencji.
Walka z wiatrakami może być tylko incydentem w moim przypadku.
Wiatraki są za duże, odporne i zbyt potężnie osadzone w podłożu rzeczywistości by tracić na nie czas.

Pozdrawiam Joasiu

Andrzej / aramis
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:58   #87
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez e-xx Pokaż wiadomość
Pozwólcie, że zacytuję prośbę z pierwszego posta...
Cytat:
Napisane przez e-xx Pokaż wiadomość
Umieszczajmy tu same linki.
nie mam nic przeciwko dyskusjom, ale długie polemiki wprowadzają pewien chaos
mam skromną propozycję aby nie robić tu bałaganu bo się później nie połapiemy
hmmmmm
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 14:24   #88
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez aramis_26 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że być może (?) , moderatorowi "wypada"( czytaj) "musi" się odnosić do takich postów jak mój. Mam jednak nadzieję, że nie wynika to z nadgorliwości i zbytniego przejęcia się rolą.
bardzo mi przykro,że na mój post (myślę,że troszeczkę wyjaśniający wszystkim reguły wizażu,o które jestem co jakiś czas pytana na PW) odpowiedziałeś atakiem.O ile dobrze pamiętam Tobie również udzielałam wskazówek poprzez PW "co można a czego nie" i wydaje mi się że je zaakceptowałeś .Po drugie nie nazwałam ciebie gamoniem etc.Moja odpowiedź była kierowana do wszystkich zainteresowanych,stąd też pojawiło się nieco oczywistych rzeczy.Prawdą jest to,że jak ktoś akceptuje regulamin na samym początku,to nie stara się go później w jakiś sposób podważać (przynajmniej na tym forum).

Cytat:
Walka z wiatrakami może być tylko incydentem w moim przypadku.
Wiatraki są za duże, odporne i zbyt potężnie osadzone w podłożu rzeczywistości by tracić na nie czas.
tak więc byś nie tracił więcej czasu zakańczam ten wątek poboczny.


zbyt przejęty swoją rolą moderator
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 16:27   #89
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Sklepy - spis

Myślę, że Aramisowi nie chodziło o bany Joanny - bo to przecież jej rola, by pilnować zasad forum - lecz o pojawiające się często-gęsto głosy świątobliwych wizażanek, że tu reklama, tu link do czyjejś strony itp.
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 16:40   #90
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Sklepy - spis

Cytat:
Napisane przez natewa Pokaż wiadomość
głosy świątobliwych wizażanek
chyba już nigdy się nie odezwę w tej sprawie, bo jak nie jestem Ziobro, to święto...bliwa
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-14 14:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.