Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-08, 01:29   #3241
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wszystkiego najlepszego .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 06:39   #3242
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wszystkiego Dobrego z okazji Dnia Kobiet!!!














Ta emotka jest dzisiaj chyba na miejscu
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 07:16   #3243
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dużo słodkości dla wszystkich Filtromaniaczek!!!

foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 07:47   #3244
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wszystkiego Naj naj...jak najwięcej uśmiechu
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 08:26   #3245
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

To ja również się dołączę: Drogie Panie, z okazji naszego święta samych przyjemności, serdeczności, słodkości, wesołości, życzliwości, pogodności, pomyślności, a przede wszystkim dużo dużo miłości ))
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 09:49   #3246
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Czytam sobie resztę stron, bo sporo napisałyście. Ale przy tym poście, to mi ręce opadły: 1/8 etatu? Zastanawiam się, jak oni sobie to technicznie wyobrażają?
Tak w ogóle: to ludzie biorą taką pracę na 1/8 etatu? Pytam,bo nie jestem zorientowana.

Byłam tam raz (w Auchan), pani mnie pięknie obcięła. Przed obcinaniem obejrzała włosy, jak się układają, wypytała o nie i dopiero wtedy zaczęła obcinać.

Pracodawcy kombinują jak mogą. A jednak ludzie biorą tę pracę na 1/8 etatu, bo co mają robić. Tak masz w umowie, a resztę rozliczają jako nadgodziny, czyli w umowie gwarantują Ci 1 godz. dziennie, a pracujesz 6-8 godz. i to są te nadgodziny. To i tak dobrze, że masz umowę o pracę, bo masz prawo do urlopu i chorobowego (ale pewnie na chorobowym płacą jak za 1/8 etatu), w poprzedniej pracy miałam tylko umowę zlecenie, czyli nie masz prawa wziąć urlopu i być chora.
W jeszcze poprzedniej pracy miałam 7/8 etatu i pracowałam 7 godz, ale w umowie dla jednej firmy, inni w tej pracy byli zatrudnieni w kilku firmach, należących do tej samej grupy kapitałowej, wypłatę dostawali w 3kawałkach, a zwolnienie lekarskie przynosili w 3 sztukach dla 3 pracodawców.

Margaretko - skoro Ci fryzjer w Auchan pasuje, to wybierz się tam jeszcze raz. Ja zawsze umawiam się telefonicznie, tel. 071 79 99 816.

Wszystkim paniom wszystkiego naj z okazji naszego dnia. Tylko słonko się schowało.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:43   #3247
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobiet
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 11:13   #3248
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość

To zobacz, co w necie piszą o Salfazinie (szczególnie wskazany dla mężczyzn w celu poprawy funkcjonowania narządów rozrodczych)
A herbatę to jaką pijesz? Ja nie mogę zielonej ani czerwonej w dużych ilościach, bo dostaję nastolatkowych pryszczy, masakra OK, fajnie jest młodo wyglądać, ale niech za to będzie odpowiedzialne coś innego, a nie ropne wypryski... też mam półlitrowy kubek, ale pijam czarną i różne zielska w stylu melisy, rumianku i innych świństw, które jako osoba z lekka dziwna uwielbiam.
A, no i jeszcze świetne żurawinowe herbaty firmy, której nazwy teraz nie pamiętam (dobre połączenia, np. żurawina i głóg w proporcji pół na pół) - jak kupiłam herbatę żurawinowo-malinową Vitaxu, to lekko zszokowała mnie informacja, że zawiera ona aż 1% żurawiny no bez przesady.
Wolę nie patrzeć - Salfazin jest Puritanowy, prawda?
Piję czarną, sypaną Dilmah - przyzwyczajona przez lata, wszystkie inne to dla mnie sikacze z wpuszczonych w wodę szczurków za to po jakiejś chorobie kilka lat temu nauczyłam się pic herbatę z cytryną, czy raczej oduczyłam pić herbatę bez cytryny - teraz nie przełknę. Musi być słodko kwaśna, najlepiej zrobiona przez mamę
No i teraz drugi dzień piję zieloną, której też nie cierpię, ale to w imię wyższych ideałów

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Aga - no niby skonoren żel miałby lepiej przenikać, ale nie miałam, więc nie powiem, jak to jest.
Twój opis rytmu snu pasuje idealnie do mnie, min. 7-8 godz. snu, inaczej jestem nie do życia. Kawa mnie nie ratuje, zresztą piję ją rzadko. Popołudniowa drzemka - oto co Tygrysy lubią najbardziej, mam to po mamie, świat może się walić i palić, ja się muszę położyć i tyle. Na postawienie mnie na nogi działa zielona herbata i yerba mate, ta druga wspaniale poprawia mi humor. Na wątrobę jem codziennie 1-2 tabletki Sylimarolu od wielu lat, czuję, że to działa.
To na razie pozuzywam swoje zapasy kwasów (raz... dwa... 4 opakowania mi jeszcze zostały plus prolagene, ale narazie boję się Lysanela bo mam dośc mocno uwrażliwioną skórę i prolagene, bo rozpala mi blizny), a później się zastanowię
Zamówiłam teraz sylimarinę z myślą o gębie i watrobie, zobaczymy co potrafi
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 12:00   #3249
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wszystkiego najlepszego dla Was Kobiety

Z nadejściem wiosny mój organizm potrzebuje chyba niesamowitych ilości słońca i świeżego powietrza. W domu od razu popadam w jakieś otępienie. Jak usiądę na 5 min to od razu wariuję. Muszę się ruszać, pracować, biegać za dzieckiem, gotować, cokolwiek. Jakas dziwna jestem na wiosnę

agnieska, też kiedys nie cierpiałam zielonej herbaty. Teraz ja uwielbiam, lubię jej smak, świetnie działa na żołądek. Jak przesadzę z jedzeniem, to jeden kubek załatwia sprawę. Dwie łyżeczki zielonej działaja lepiej niz mięta czy inne zioła na trawienie. Jest jeden minus, jak przesadze z ilościa zielonej, to robie sie bardzo głodna
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 16:09   #3250
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczęta zgodnie z obietnicą wklejam :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2815
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 16:23   #3251
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kochane wizażanki, wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego swieta
ja z tej okazji wczoraj byłam na striptizie męskim oj działo się.... ;p
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 16:38   #3252
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Kochane wizażanki, wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego swieta
ja z tej okazji wczoraj byłam na striptizie męskim oj działo się.... ;p
Ash domogamy się szczegółów Co to za "formacja" była
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:13   #3253
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dziewczęta zgodnie z obietnicą wklejam :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2815
Ula bardzo ładna i rozmiarowo rozsądna kolekcja - gratuluję
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:18   #3254
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Ash domogamy się szczegółów Co to za "formacja" była
Nieżywych Schabów ?
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 21:48   #3255
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Pracodawcy kombinują jak mogą. A jednak ludzie biorą tę pracę na 1/8 etatu, bo co mają robić. Tak masz w umowie, a resztę rozliczają jako nadgodziny, czyli w umowie gwarantują Ci 1 godz. dziennie, a pracujesz 6-8 godz. i to są te nadgodziny. To i tak dobrze, że masz umowę o pracę, bo masz prawo do urlopu i chorobowego (ale pewnie na chorobowym płacą jak za 1/8 etatu), w poprzedniej pracy miałam tylko umowę zlecenie, czyli nie masz prawa wziąć urlopu i być chora.
W jeszcze poprzedniej pracy miałam 7/8 etatu i pracowałam 7 godz, ale w umowie dla jednej firmy, inni w tej pracy byli zatrudnieni w kilku firmach, należących do tej samej grupy kapitałowej, wypłatę dostawali w 3kawałkach, a zwolnienie lekarskie przynosili w 3 sztukach dla 3 pracodawców.

Margaretko - skoro Ci fryzjer w Auchan pasuje, to wybierz się tam jeszcze raz. Ja zawsze umawiam się telefonicznie, tel. 071 79 99 816.

Wszystkim paniom wszystkiego naj z okazji naszego dnia. Tylko słonko się schowało.

Teraz już rozumiem, o co chodzi z tym 1/8 etatu. Dzięki za telefon: po poniedzialkowej wpadce już na pewno wybiorę się do dobrego fryzjera.



Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
ja z tej okazji wczoraj byłam na striptizie męskim oj działo się.... ;p
Mnie mąż chciał kupić bilet na Chippendales, z okazji Dnia Kobiet. Powiedzialam mu, że ja mam najlepszego Chippendalesa w domu. Nie ma to jak dowartościować własnego chłopa
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 00:42   #3256
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Ash domogamy się szczegółów Co to za "formacja" była
http://www.g2.radom.pl/img//Cippenda...mb_podglad.jpg

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość

Mnie mąż chciał kupić bilet na Chippendales, z okazji Dnia Kobiet. Powiedzialam mu, że ja mam najlepszego Chippendalesa w domu. Nie ma to jak dowartościować własnego chłopa
oczywiscie, ze nie ma to jak swoje ukochane cialko i nie omieszkałam mojemu TŻowi powiedziec, ze i tak jest 100 razy fajniejszy
Pokaz byl fajny, szczegolnie finałowy, ale zeby mnie jakos specjalnie krecili obcy faceci, to absolutnie nie. Po prostu poszłam się integrować z koleżankami, poznałam tez nowe Jak się studiuje zaocznie, to strasznie brakuje kontaktu z duzą ilością ludzi i taki wypad to jest dobra okazja Potem była dyskoteka, wiec sie tez wytanczylysmy i ogolnie wieczór super
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 06:17   #3257
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ula bardzo ładna i rozmiarowo rozsądna kolekcja - gratuluję
Dziękuje Kasiu

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Nieżywych Schabów ?

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
http://www.g2.radom.pl/img//Cippenda...mb_podglad.jpg



oczywiscie, ze nie ma to jak swoje ukochane cialko i nie omieszkałam mojemu TŻowi powiedziec, ze i tak jest 100 razy fajniejszy
Pokaz byl fajny, szczegolnie finałowy, ale zeby mnie jakos specjalnie krecili obcy faceci, to absolutnie nie. Po prostu poszłam się integrować z koleżankami, poznałam tez nowe Jak się studiuje zaocznie, to strasznie brakuje kontaktu z duzą ilością ludzi i taki wypad to jest dobra okazja Potem była dyskoteka, wiec sie tez wytanczylysmy i ogolnie wieczór super
No dziewczyny co Wy ? Przecież naszym facetom daleko do cippendalesów, bądźmy obiektywne
Cieszę się Ash, że miło spędziłaś wieczór
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 06:27   #3258
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość

No dziewczyny co Wy ? Przecież naszym facetom daleko do cippendalesów, bądźmy obiektywne


Nie sposób się nie zgodzić
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 09:39   #3259
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dziękuje Kasiu




No dziewczyny co Wy ? Przecież naszym facetom daleko do cippendalesów, bądźmy obiektywne
Cieszę się Ash, że miło spędziłaś wieczór
Nie wiem jak to jest,ale "naszym "facetom wieeele brakuje,oj wiele...Ja w weekend bawiłam się z moimi przyjaciółmi płci męskiej z Canady.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 10:32   #3260
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to jest,ale "naszym "facetom wieeele brakuje,oj wiele...Ja w weekend bawiłam się z moimi przyjaciółmi płci męskiej z Canady.
Zapewne było przyjemnie

Wiecie co, po poranku z moim maluszkiem nachodzi mnie zwykle ta sama refleksja - czy ludzkość spłodziła już coś głupszego niż Teletubisie?

Rany - moje dziecko na ich widok woła - "O ciołki!" i tym zawołaniem kończy poranną sesję bajek w TV, znacząco wyłączając odbiornik.
A ma 2,5 roku

Ostatnio obejrzał jeden odcinek jak był chory i nie mógł się nadziwić czemu te Tubisie takie oględnie mówiąc mało mądre są , to był chyba ostatni odcinek na jaki się skusił.

Jeśli jeszcze nie widziałyście - bo ja do pewnego momentu też żyłam w błogiej nieświadomości - to polecam
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 10:42   #3261
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Zapewne było przyjemnie

Wiecie co, po poranku z moim maluszkiem nachodzi mnie zwykle ta sama refleksja - czy ludzkość spłodziła już coś głupszego niż Teletubisie?

Rany - moje dziecko na ich widok woła - "O ciołki!" i tym zawołaniem kończy poranną sesję bajek w TV, znacząco wyłączając odbiornik.
A ma 2,5 roku

Ostatnio obejrzał jeden odcinek jak był chory i nie mógł się nadziwić czemu te Tubisie takie oględnie mówiąc mało mądre są , to był chyba ostatni odcinek na jaki się skusił.

Jeśli jeszcze nie widziałyście - bo ja do pewnego momentu też żyłam w błogiej nieświadomości - to polecam
Kasiu,musisz mieć wyjątkowo mądrego synka. Oglądałam Teletubisie z dzieciakiem mojej kuzynki ,dwulatek był zachwycony a ja miałam dosyć po paru minutach.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 11:16   #3262
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Z założenia Teletubisie miały być chyba "krainą łagodności bez cienia agresji" - nie wiem jak w dzieciach - we mnie budzą się "złe moce"

Mój syn chował się przede wszystkim na Disneyu - dziś twierdzi, że gdybym kazała mu "dla jego dobra" oglądać teletubisie mogłoby to się różnie skończyć

Dziś za to zaczytuje się w różnych "Rodzinach Borgia" i tym podobnych sensacyjnych tytułach "kościołowych", powieściach "ojca Hannibala Lectera" - Harrisa i innych dziwadłach.
To On wynajduje mnie i mężowi najbardziej kontrowersyjne pozycje warte przeczytania, czasami mnie przeraża innym razem zachwyca ten jego hmm "gust"

Sama nie wiem, może powinnam go jednak przymuszać do oglądanie Transformersów i innych strasznych wówczas (czyli 17 lat temu) bajek?

Edytowane przez AniaM69
Czas edycji: 2007-03-09 o 11:46
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 12:30   #3263
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość


Nie sposób się nie zgodzić
No nie wiem, moj jest wysportowany i jest to facet, a nie przesłodzony chłoptaś z wygolona klatą wysmarowaną olejkiem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 12:54   #3264
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Kasiu,musisz mieć wyjątkowo mądrego synka. Oglądałam Teletubisie z dzieciakiem mojej kuzynki ,dwulatek był zachwycony a ja miałam dosyć po paru minutach.
Moje dziecko zna sporo słów mówi pełnymi zdaniami, jak widzi 4 postacie stojące na czymś co bez cienia wątpliwości jest np. piłką, zadające po wielokroć pytanie - co to?, co to?, co to? - to po pierwszych dwóch próbach odpowiedzenia im, - to piłka - ze zdziwoną miną oczekuje wyjaśnień ode mnie - dlaczego Tubisie nie wiedzą, że to jest piłka - pan im mówi (ten głos niby) - i co ja mam na to odpowiedzieć?

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Z założenia Teletubisie miały być chyba "krainą łagodności bez cienia agresji" - nie wiem jak w dzieciach - we mnie budzą się "złe moce"
Oj we mnie też - zdecydowanie
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 12:56   #3265
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
No nie wiem, moj jest wysportowany i jest to facet, a nie przesłodzony chłoptaś z wygolona klatą wysmarowaną olejkiem
Nasi też tacy byli - jaki mógłby być chłopak takiej młodej kobiety jak ty - jeśli nie młody, sprawny i wysportowany.

I w jaki inny sposób mógłby zrobić z ciebie żonę i matkę Agnieszko - jeśli nie byłby prawdziwym mężczyzną, z którym z pełnym przekonaniem chciałabyś założyć rodzinę.

To pisałyśmy my - halo - żony ze stażem i matki
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:00   #3266
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
No dziewczyny co Wy ? Przecież naszym facetom daleko do cippendalesów, bądźmy obiektywne
Cieszę się Ash, że miło spędziłaś wieczór
MÓJ TŻ jest taki, jak lubie Owszem, takie rozbierajace sie czipsiki maja idealne ciała, ale pewnie niedoskonalosci sa pociagajace. Przeciez my nie jestesmy calkowicie idealne, a i tak jestesmy kochane przez naszych TŻów.
Poogladac sobie takich muskularnych, rozbierajcych sie facetow - fajnie - pośmiałyśmy się, ale jednak tylko moj wlasny osobisty TŻ mnie pociąga. Zupelnie nie rozumiem podniecenia babek, ktore malo sie ze szczescia nie posikały, bo sobie pomacaly muskularnego faceta po brzuchu czy nizej
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:02   #3267
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
No nie wiem, moj jest wysportowany i jest to facet, a nie przesłodzony chłoptaś z wygolona klatą wysmarowaną olejkiem

Nawet nie muszę Ci pisać, że... no właśnie A zresztą mój gust co do mężczyzn jest na tyle dziwaczny, że w ogóle lepiej nic na ten temat nie napiszę.
Zmykam nauczać.
Aga - dziś będę odlewać i kompletować Twoją paczkę.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:19   #3268
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Nasi też tacy byli - jaki mógłby być chłopak takiej młodej kobiety jak ty - jeśli nie młody, sprawny i wysportowany.

I w jaki inny sposób mógłby zrobić z ciebie żonę i matkę Agnieszko - jeśli nie byłby prawdziwym mężczyzną, z którym z pełnym przekonaniem chciałabyś założyć rodzinę.

To pisałyśmy my - halo - żony ze stażem i matki
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:26   #3269
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

No chyba z niepradziwym mężczyzną żadna z nas by sie nie związała

Mi też nie podobają się świecące muskuły, bo akurat lubię chłopięcą urodę co nie znaczy, że nasi Panowie wypadli by blado na scenie, przed piszczącą publiką
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 13:46   #3270
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Nasi też tacy byli - jaki mógłby być chłopak takiej młodej kobiety jak ty - jeśli nie młody, sprawny i wysportowany.

To pisałyśmy my - halo - żony ze stażem i matki
To mój taki jest, sprawny i wysportowany. Czasem zazdroszczę mu tego super ciała ale z drugiej strony sama nie pofatyguję się na siłownie, czy na bieżnię
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.