Dlugie kontra krótkie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 09:53   #31
evekk
Raczkowanie
 
Avatar evekk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 29
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Fakt, długie włosy są piękne.Sama mam takie(długie), ale muszę przyznać, że czasem zazdroszczę komuś zwariowanej, krótkiej fryzurki, która mi niestety już nie pasuje Włosy jak włosy - piękne kiedy są zadbane. A jeżeli nie, to żadna długość im nie pomoże
__________________


Zapuszczam włoski!
evekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:00   #32
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dlugie kontra krótkie

z moich osobistych doświadczen to własnie włosy krótkie wymagaja wiecej czasu....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:01   #33
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
A mi sie obecnie bardziej podobają krótkie

Nie zgodzę się,że długie włosy dodają uroku każdej dziewczynie
Taka fryzura potafi bardzo przytłoczyć
Zgadzam się. Mam koleżankę - fajna dziewczyna ale uważana przez wspólnych znajomych za - delikatnie ujmując - nieatrakcyjną. A wystarczyłoby trochę starań i byłaby z niej ładna i atrakcyjna babeczka. Wyhodowała (bo inaczej nie umiem tego nazwać) długie włosy - z podziwem dodam, że bardzo piękne i grube - jednakże NIC z nimi nie robi. Nosi je ulizane, ściągnięte w kucyk, często przetłuszczone. Nauczyła się, że włosy mają być długie, ale już niestety nie tego, że powinny być przy okazji dobrze uczesane, czyste, lekkie. I co jej po długich włosach? Nic.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:02   #34
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Ja generalnie nie potrafię tak zdecydowanie powiedzieć,które ładniejsze - i krótkie i długie potrafią mnie zachwycić ,wszystko zależy od tego czy sa zadbane i jak dana osoba w nich wygląda

Teraz akurat mam okres zachwycania się krótkimi fryzurkami i długie już nie robią na mnie takiego wrażenia

Kilka zdjęć dla porówniania gwiazd z krótkimi i długimi włosami

Charlize Theron (osobiście bardziej podoba mi sie w długich )

Halle Berry ( w takich i takich wygląda pięknie,ale wydaje mi się,że długie jakos ją przygasiły i wygląda bardziej "pospolicie" )

Audrey Tautou ( zdecydowanie wole ją w krótkich włosach - wygląda ślicznie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xin_52040330092840459706.jpg (41,9 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize-theron długie.jpg (34,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_8.jpg (28,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05look3.jpg (30,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 220px-AudreyTaut_Devan_1267588_400.jpg (13,2 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg audrey-tautou.jpg (21,3 KB, 84 załadowań)
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:05   #35
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dlugie kontra krótkie

I jeszcze Audrey,bo nie dałam zdjęcia z długimi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg audrey_tautou_150.jpg (16,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2947743192.jpg (10,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg totu_1.jpg (35,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg audreytautou3me3.jpg (21,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg svHANKS_wideweb__470x325,0.jpg (33,2 KB, 45 załadowań)
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:08   #36
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Patrzą na włosy ale to nie jest u nich na pierwszym miejscu a tym bardziej długość włosów,ważniejsze by były czyste i zadbane... no chyba, że facet ma obsesje na punkcie długich/krótkich włosów i wybiera partnerki tylko z takimi
wyniki badan potwierdzily ze 33 procent wszystkich facetow lubi dlugie blyszczace wlosy spadajace na ramiona i plecy, bodajze 18 lubi fryzury poldlugie reszta nie wiem wiadomo roznie bywa nalezaloby spytac panow

Niv piszac ze dlugie i PIEKNE wlosy dodaja uroku kazdej dziewczynie mialam na mysli wlosy naprawde piekne:d wiec: ladny kolor forma czyli ciecie blask itp.
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl

Edytowane przez guantanamera
Czas edycji: 2007-09-21 o 10:10 Powód: ;) skleroza
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:10   #37
evekk
Raczkowanie
 
Avatar evekk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 29
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość


Halle Berry ( w takich i takich wygląda pięknie,ale wydaje mi się,że długie jakos ją przygasiły i wygląda bardziej "pospolicie" )
Absolutnie się z tym zgadzam Fakt, że Halle Berry pewnie w każdej fryzurze byłoby pięknie, ale zdecydowanie lepiej jej w krótkich włoskach
__________________


Zapuszczam włoski!
evekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 10:15   #38
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Ja mam długie, chyba tzn , kręcone mam do połowy pleców , a wyprostowane to do pasa prawie i dąże do tego ,żeby moje kręcone takie były. Jak byłam młodsza to miałam włosy krecone do pasa , zawsze czyste, lsniące ,ale niestety nie ścieniowane i dodatkowo rozczesywałam loczki , wyglądałam jak czarownica , a kiedy ściachałam się i włoski przestałam rozczesywac , albo myłam codziennie i miałam wycieniowane, to dopiero każdy za mną latał i mówił jaka ładna się zrobiłam:P:P i to mnie rozśmieszało teraz włoski zapuszczam jak już wspomniałam ,ale są wycieniowane , paćkam na nie strasznie dużo różnych bajerów, nakręcam na wałki , jak nie mogę myć codziennie , jednym słowem dbam o nie ...morał taki długie a nie zadbane ., lub niewłaściwie pielęgnowane to raczej nikła ozdoba
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:18   #39
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
wyniki badan potwierdzily ze 33 procent wszystkich facetow lubi dlugie blyszczace wlosy spadajace na ramiona i plecy, bodajze 18 lubi fryzury poldlugie reszta nie wiem wiadomo roznie bywa nalezaloby spytac panow

Niv piszac ze dlugie i PIEKNE wlosy dodaja uroku kazdej dziewczynie mialam na mysli wlosy naprawde piekne:d wiec: ladny kolor forma czyli ciecie blask itp.
No może i badania są ale skąd wiem ilu w mojej okolicy to zwolennicy długich a ile woli krótkie...zreszta nie obchodzi mnie zdanie facetow,ważne żebym ja dobrze sie czuła, mam włoski do ramion i mi to odpowiada-mojemu Tżtowi też, jak obciełam i wycieniowałam włosy był zachwycony-a że mam cienkie włoski to bez wycieniowania w długich do pasa wyglądałabym jak topielec,nawet jeślibyłyby zadbane.
Jednym słowem nie ma reguły- dla mnie na pierwszym miejscu fryzure trzeba dopasować do twarzy i rodzaju włosa, na drugim liczy się dbanie o nią- i od tego zależy czy długie włosy dodadzą nam uroku czy go odbiorą.
Moim zdaniem na długie włosy mogą sobie pozwolić tylko dziewczyny z odpowiednio grubymi i gęstymi włosami-nie za mało gęstymi ale też nie ze zbyt gęstymi, cienkie włosy nawet bardzo zadbane ale o długości do pasa to dla mnie tragedia-po prostu źle wyglądają.
Od razu mi się przypomina Pierwsza Komunia jak to dziewczynki zawsze chciały mieć długie,rozpuszczone włosy...niektóre z nich miały niemal trzy włosy na krzyż,cieniutkie i wątłe i w rozpuszczonych wyglądały nieciekawie...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:21   #40
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Niv piszac ze dlugie i PIEKNE wlosy dodaja uroku kazdej dziewczynie mialam na mysli wlosy naprawde piekne:d wiec: ladny kolor forma czyli ciecie blask itp.
Rozumiem,ale ja uważam,że są osoby,które po prostu ładniej wyglądają w krótkich włosach,mają śliczne rysy twarzy itp. i długa fryzura je przytłacza,choćby nie wiem jaka piękna była
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:29   #41
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
To zależy od gustu, moja mama lepiej i doroślej czuje sie w bobie..nie wyobraża sobie siebie,kobiety koło 50. w długich włosach do łopatek.. mnie właśnie kobiety w tym wieku w długich włosach wydają się jakieś zaniedbane...a jak jeszcze nie mają pofarbowanych tylko takie siwiutenkie długie to tym bardziej...ale jak chcą niech noszą,kwestia gustu... ale nie każdą kobiete długie włosy odmładzają,moja mama w krótkich wygląda elegancko jak kobieta z klasą,w długich wyglądałaby jak podstarzała pani,która myśli że ma nadal dwudziestke na karku...ja sama gdy bede miała 50 lat to chyba zrobie sobie skromną fryzurke do ramion lub krótksza...nie bede sie na siłe odmładzać bo to czasem wygląda komicznie. Ale kto wie co bedzie jak bede miała 50 lat... w końcu w 2012 jest koniec świata;-)
Farbowanie to co innego. Ja nie uważam, że długie włosy są komiczne u dorosłej kobiety, dla mnie również wyglądają elegancko. Mamie tż jest bardzo ładnie gdybym jej nie znała to też nie pomyślałabym, że kobieta w jej wieku może mieć włosy za ramiona i tak świetnie wyglądać...


Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
A gdyby Twojej mamie źle kojarzyły sie długie i kazała Ci obciąć??

Weź pod uwagę,że włosy też się starzają i z wiekiem stają się coraz cieńsze ,słabsze,bardziej poddatne na zniszczenia,a do tego większosć kobiet musi je już farbować ,bo zaczynają pojawiac się siwe....... dlatego wolą mieć krótsze,ale ładniejsze

Mnie krótkie włosy kojarzą się własnie z zadbanymi kobietami,bo może potrzebuję mniejszej pielęgnacji niż długie, za to wymagają częstrzych wizyt u fryzjera,zwłaszcza jeżeli komus włosy szybko rosną,a chce zachować kształt fryzury no i co za tym idzie fabrowac też trzeba je częściej...więc jednak trzeba o nie dbać
Wyobraź sobei, że mama pytała mnie o zdanie o jej fryzurze i nie będę jej mówić masz 47 lat to noś tą piękną fryzurkę gdy myślę całkiem inaczej ja ją do niczego nie zmuszam więc nie pisz do mnie w taki sposób, proszę a o długie włosy też trzeba dbać i to bardzo więc tak czy siak dbać trzeba tylko inaczej...
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 11:33   #42
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dlugie kontra krótkie

mama mojego Tżta też ma długie,ładne włosy a jest po czterdzestce, jej to pasuje ale nie wyobrażam sobie Jej za 10 lat w takich włosach...po prostu długie włosy u starszej kobiety kojarzą mi się z zaniedbaniem i nic na to nie poradze to też zależy od stylu życia itp. mama Tżta nosi jeansy i sportowe ciuchy, moja mama apaszki,spodnie z materiału,garsonki... może dlatego długie włosy nie pasują do niej...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:39   #43
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Dlugie kontra krótkie

No Chii chyba masz rację, bo mama tż chociaż ma coś 50 lat to ma super figurkę i wygląda młodo. Padłam jak dowiedziałam się, że ma tyle lat co ma... do tego widzę, że interesuje się modą i choć już nie ma gdzie trzymać swojej kolekcji butów to i tak na nowy sezon musi mieć nowe modne buty i inne dodatki

ps. mnie krótkie włosy kojarzą się z zaniedbaniem i starością i też nic na to nie poradzę
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:58   #44
Atramentowa
Przyczajenie
 
Avatar Atramentowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką długich włosów. Sama takie mam (zadbane, sięgające pupy) i mimo, że mam z nimi teraz mały problem, to i tak ich nie zmienię na nic ; ). Długie włosy przykuwają uwagę, choć krótkie też są fajne.
Atramentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 13:01   #45
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Racja,długie włosy zwracają uwagę szczególnie w takim rudym kolorze.
Moja mama ma 50 lat a wszyscy dają jej o 15lat mniej,właśnie ta krótka fryzurka ją odmłodziła. Jak widać długie włosy mogą i postarzać i odmładzać tak samo krótkie zależy od osoby. Moja siostra ma 29 lat i włosy do pasa, mama mówi żeby w końcu obcieła,też jestem tego zdania, bo jej włosy są naprawde cienkie...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 13:07   #46
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Hih ... a ja mam długie .....dlaczego ?Bo w krótkich jest mi tragicznie ....
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 13:10   #47
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Dlugie kontra krótkie

ja osobiscie lubie siebie w dlugich wlosach, na ulicy zwracam uwage na dlugie wlosy, ale sa takie typy urody ktorym takie wlosy nie pasuja, a za to krotkie fantazyjne fryzurki idealnie wygladaja. takze - dla kazdego cos innego
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 13:11   #48
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Dlugie kontra krótkie

oj zgadzam sie, ze czasem włosy moja przytłamsic twarz.
moja kolezanka jest bardzo szczupła, ma bardzo drobną twarzyczke i włosy grube i gęste siegające mniej wiecej lędźwi.

w rozpuszczonych w ogóle nie widac jej twarzy..
natomiast jak pokombinuje z opaskami czy spinkami to jest nawet ok


moja mama ma 50 lat i od bardzo dawna nosi krótkie włosy.
nie moge wyobrazic sobie jej w krótkich.
a ubiera sie elegancko...to dodaje jej klasy

no po prostu nie wyobrazam sobie jej z długimi no..
moze to tez dlatego, ze nigdy jej tak nie widziałam hehe
no ale bardziej wolę kobitki tym wieku własnie z krótkimi
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 13:28   #49
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Ja uważam, że długie włosy są piękne, kobiece Moje sięgają za ramiona, a zapuszczam co najmniej do połowy pleców. Czasem nachodzi mnie głupia chęć, żeby obciąć kudełki i przestać sie "męczyć" (ten problem z doborem odpowiednich kosmetyków, to delikatne rozczesywanie, które trwa i trwa, to podcinanie końcówek, denerwujące w trakcie zapuszczania etc...), ale mój TŻ mnie powstrzymuje. Wie, jak wyglądam w krótkiej fryzurce, wie, jak wyglądam z długimi włosami i wybiera bramkę nr 2 Nie ukrywam, że hoduję skalp również dla niego, nie widzę nic złego w tym, że dziewczyna chce się podobać swojemu facetowi jeszcze bardziej niż najbardziej
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 14:26   #50
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Ja mam różnie, zazwyczaj mam fazy: raz krótkie, raz długie.
Szczerze mówiąc, najbardziej podobają mi się włosy półdługie - takie do ramion, ewentualnie troszkę za. Ale generalnie, najważniejsze jest to, żeby włosy były błyszczące, zdrowe i czyste.

Ja właśnie zapuszczam. :P Bo wczoraj obciełam, a miałam ładne, taką odpowiednią długość... I zamiast troszkę podciać, to skróciłam sporo... :| Ehh.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 15:50   #51
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Dlugie kontra krótkie

co do facetów to..kiedys sciełam włosy na boba..kilka lat temu..od razu kilku facetów- o dziwo wcześniej wogole niewypowiadających sie na temat moich wlosów stwierdziło--uuu..po co to zrobilas..jedne nawet ostro powiedizal- kobiety powinny miec dlugie wlosy.. a że niektorym kobietom takie nie pasuja- pewnie malo go interesowalo mi na szczescie pasuja dlugie wlosy i nie zamierzam sie z nimi rozstawac..czuję sie bardziej kobieco niż w krótkich

ktoś wspomnial,ze po 50 nie powinno się nosić dlugich włosów..faktycznie zgadzam sie z tym..większosc kobiet w tym wieku wygląda zdecydowanie lepiej z krótkim cięciem..sa jednak wyjątki..

poniżej 50? no coz..ja zawsze zazdroszcze włosów serialowym bohaterkom w wieku około 40 z "Desperate Housewives"
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 18:23   #52
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Moim zdaniem długość włosów trzeba dopasować do kształtu twarzy, sylwetki, wieku i rodzaju włosów- czyli to bardzo złożona sprawa. Nie zgadzam się na pewno ze zdaniem, że tylko długie są fajne albo tylko krótkie sexi, bo to zależy w czym komu jest bardziej do twarzy Ja mam długość do połowy pleców aktualnie i może nieraz chciałabym mieć krótkie, ale po pierwsze jestem wysoka i krótka fryzurka nie wyglądałaby zbyt korzystnie a po drugie moje bardzo gęste, falujące się włosy pewnie nie układałyby się zbyt fajnie w krótszych fryzurach, musiałabym prostować a tego wolę unikać
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 19:17   #53
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Dlugie kontra krótkie

A mi się nie podobaja długie włosy do pasa czy tyłka. To wcale nie dodaje uroku. Można tak fajnie ścieniować te włosy, że wyglądają o niebo lepiej niż takie dłuuugie.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 21:33   #54
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Co do facetów - mój TŻ na przykład preferuje krótkie włosy u kobiet... Ale znam też takich, którym zupełnie nie zależy na długości, ale np. na lokach, kolorze itd.
Prawda jest taka, że ilu facetów - tyle opinii.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 09:23   #55
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Dlugie kontra krótkie

a mi sie podobaja takie srednio dlugie, np. do polowy plecow, ale tylko wtedy, kiedy sa wycieniowane. jakos mi sie nie widza proste dlugie wlosy. moja kolezanka ma wlosy do tylka, ale wygladaja one strasznie. maja chyba kilometrowy odrost, sa cienkie, ulizane, wiecznie tluste, z lupiezem i elektryzuja sie.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 09:33   #56
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Dla mnie piękne włosy są nie krótsze niż do ramion i nie dłuższe, niż do łopatek (w wyjątkowych okolicznościach, kiedy kobieta jest wysoka i szczupła, to do pasa). Im krótsze, tym mocniej ścieniowane, długie mogą być równo ścięte (nie podobają mi się długie i mocno pocieniowane, takie pióra... ale krótsze i bez cieniowania jeszcze gorzej) kolor obojętny, ale raczej ładny, intensywny i pełen plasku. Nigdy nie preferowałam krótkich włosów, nawet jakby mi pasowały tobym takich nie chciała. (nawet u facetów nie lubię zbyt krótkich, ale muszą być krótsze niż do ramion )
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:48   #57
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
A mi się nie podobaja długie włosy do pasa czy tyłka. To wcale nie dodaje uroku. Można tak fajnie ścieniować te włosy, że wyglądają o niebo lepiej niż takie dłuuugie.
No aż takie długie to też mi się nie podobają.. zwłaszcza jak nosząca je dziewczyna jest niska.
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 22:19   #58
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Dlugie kontra krótkie

No niska dziewczyna z włosami dłuższymi niż do połowy pleców... porażka... a najgorzej, jak jest, hmm, przy kości... sama mam 155cm wzrostu i jestem budowy normalnej (nie wiotkiej, ale też nie puszystej) i nawet nie chcę sobie siebie wyobrażać w burzy włosów do pasa jak Neandertalczyk za to u szczupłej dziewczyny wyższej ode mnie ze 20cm takie włosy wyglądałyby pięknie... byle nie dłuższe.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 22:27   #59
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
No niska dziewczyna z włosami dłuższymi niż do połowy pleców... porażka... a najgorzej, jak jest, hmm, przy kości... sama mam 155cm wzrostu i jestem budowy normalnej (nie wiotkiej, ale też nie puszystej) i nawet nie chcę sobie siebie wyobrażać w burzy włosów do pasa jak Neandertalczyk za to u szczupłej dziewczyny wyższej ode mnie ze 20cm takie włosy wyglądałyby pięknie... byle nie dłuższe.
ja mam mniej cm od Ciebie a kiedys mialam do pasa, grube i napuszone
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:31   #60
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Dlugie kontra krótkie

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
zgadzam sie chii przedewszystkim kobiety ktore sa juz po 40 nie powinni nosic długich włosy nie uwazam ze to nie wypada ale bardzo postarza krotkie włosy odmładzaja dodawaja lekkosci sylwetce to nie znaczy ze kobiety starsze maja ogolic sie na łyso ale włosy gora do szyi w ich wypadku bedzie najlepsza długoscia moja mama ma do ucha jets dosyc zaokraglona ale nie gruba osoba i wyglada super do tego ma cieniutkie włoski i nie wyobrazam sobie zeby miala włosy do pasa
No widzisz, a ja mam akurat 42 lata, moja mama 72 lata i obydiwe mamy włsoy do pasa. Akuart w naszym przypadku ( i mojej siostry wygląda super). Ale to szalenie indywidualna kwestia, zależy od rodzaju włosa, kształtu twarzy, stylu życia i sposobu ubierania się - każdemu co innego pasuje. Ja mam czarne, proste, gładkie i sztwyne włsoy ( jestem azjatką) raz obcięłam i efekt był niestety makabryczny, następnego dnai pobiegłam przedłużyć włosy, bo po pierwsze, nie mogąłm na siebie patrzeć, a po drugie, wszyscy znajomi, przyjaciele, rodzina i mąż szczerze mi poweidzieli, że efekt jest tragiczny. Ci, których znałam słąbiej mówili tylko, że jest bardzo oryginalnie. A tak naprawdę, sterczało to na wszystkie strony i w żaden sposób nie dawało się ułożyć, bez użycia tony pianki i żelu nie dałoby się srobić żadnej fryzury. Po chwili zresztą włosy same oklapły i takie "przylizane" leżały sobie na główce.

Teraz znów mam do pasa, wygląda to ładnie, naturalnie, mnei akurat nie postarza, natomiast włosy krótkie nadają mi wygląd dość cudaczny. Moja mama ma swoje już siwe, zazwyczaj wiąże w gruby warkocz i też fajnie to wygląda. To też kwestia kształtu twarzy - niektórym dwudziestolatkom długie włosy zupełnie nie pasują, a właśnei w krótkich wyglądają lekko i dziewczęco.

Ja bym tutaj nie stawiaął żadnych reguł, tylko kazała każdemu spojrzeć w lustro i zobaczyć, ajk on w danej fryzurze wygląda, bo to szalenie indywidualna sprawa.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.