Mamy styczniowo-lutowe 2013 część XXVII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-29, 14:47   #181
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

U nas taka wichura że nam trampoline wywaliło do góry nogami. Okropny wiatr i zimno jak cholera. Schowaliśmy z mężem co się dało i zobaczymy co los przyniesie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 21:09   #182
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

hej

jak tam po zmianie czasu - wyspane? Ola mi zasnęła teraz wieczorem o 18, kazała sie przebrać w piżamę...wstałą po 30min i do teraz z nią walczyłam

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość

Elllmi - aaaaaa, umarlam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Desperesa wymiata
Mariola desperesa rządzi jak przesłuchiwaliśmy z TŻ tą piosenkę, to młody podłapał resztę refrenu i za jakiś czas pytał TŻ co to jest "dżunia"

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Ja tez robiłam sama pierwszy raz tydzień temu. Zdecydowanie mi się podoba i czuję, że przy nich zostanę. Robienie samodzielne opłaca się przy okazji bardzo finansowo.
Co ci nie szło?
finanse to główny argument w tym przypadku, szczególnie, że mi po tygodniu zaczynało zawsze coś odpryskiwać; a co mi nie szło? - strasznie mi się ręce trzęsą i skórki upaćkane jak diabli, ale trzy ostatnie paznokcie prawie dobrze wyszły, więc jest nadzieja, że jak poćwiczę, to będzie lepiej ; no i zabezpieczanie tego brzegu - masakra, całe opuszki mam pomalowane chyba muszę trochę paznokcie zapuścić

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość

Elllmi padlam
Jak jakościowo te super wings? U nas szał na to nastał..
Właśnie prezentow jeszcze nie mam. Zajmę sie tym juz niedługo.
We wtorek idę na przesłuchanie, niech tylko.to mi.minie, to ogarne temat.

Mamy ospe
nie mam porównania do oryginałów, ale wydają się fajne porządny plastik, rozkładają się dobrze, nic sie nie zacina - zobaczymy jak będzie po jakimś czasie użytkowania



Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Kojarzycie rekame jskiejs zabawki, ktora poleca Kasia Cichopek? (Ja nie, tyle co slyszalam ja z drugiego pokoju)
Mlody ostatnio przychodzi do mnie i mowi - mama, kupisz mi ta zabawke, ktora poleca KACZA HIPHOPEK?


Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Pokażesz które kupiłaś? Bo też chce zamówić.

Ja póki co nie mam jeszcze nic. Szukam rozglądam się ale nic nie kupiłam narazie.
https://pl.aliexpress.com/item/12-15...693277340.html ; wyszło niecałe 45zł, a że kupowałam 4 sztuki, to załapałam sie na zniżkę od sprzedawcy, więc w sumie jeszcz taniej; nie patrzyłam na allegro ile kosztują, może podobnie i żadnego biznesu nie zrobiłam

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
U nas taka wichura że nam trampoline wywaliło do góry nogami. Okropny wiatr i zimno jak cholera. Schowaliśmy z mężem co się dało i zobaczymy co los przyniesie.
nasza sie trzyma na razie; a miałam ją rozbierać w sobotę, to nie było jak, bo cały czas lało

Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 21:17   #183
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

jak tam po zmianie czasu - wyspane? Ola mi zasnęła teraz wieczorem o 18, kazała sie przebrać w piżamę...wstałą po 30min i do teraz z nią walczyłam



Mariola desperesa rządzi jak przesłuchiwaliśmy z TŻ tą piosenkę, to młody podłapał resztę refrenu i za jakiś czas pytał TŻ co to jest "dżunia"



finanse to główny argument w tym przypadku, szczególnie, że mi po tygodniu zaczynało zawsze coś odpryskiwać; a co mi nie szło? - strasznie mi się ręce trzęsą i skórki upaćkane jak diabli, ale trzy ostatnie paznokcie prawie dobrze wyszły, więc jest nadzieja, że jak poćwiczę, to będzie lepiej ; no i zabezpieczanie tego brzegu - masakra, całe opuszki mam pomalowane chyba muszę trochę paznokcie zapuścić



nie mam porównania do oryginałów, ale wydają się fajne porządny plastik, rozkładają się dobrze, nic sie nie zacina - zobaczymy jak będzie po jakimś czasie użytkowania









https://pl.aliexpress.com/item/12-15...693277340.html ; wyszło niecałe 45zł, a że kupowałam 4 sztuki, to załapałam sie na zniżkę od sprzedawcy, więc w sumie jeszcz taniej; nie patrzyłam na allegro ile kosztują, może podobnie i żadnego biznesu nie zrobiłam



nasza sie trzyma na razie; a miałam ją rozbierać w sobotę, to nie było jak, bo cały czas lało

Zapisz
Zrobiłaś interes życia Na allegro zdurnieli i po 100zł mają
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 05:17   #184
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Witam,
i co znowu na chorobowym byłam. zapalenie spojówek miałam, w jednym oku w ogóle białka nie było widać, całe czerwone. Masakra


Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

wczoraj na noc dzieciaki zasnęły mi na kanapie i zanim ich przeniosłam do łóżek poszłam jeszcze na dół do mamy; i tak gadamy, gadamy i nagłe z góry taki huk słychać...lecę po schodach, bo byłam pewna, że któreś spadło z kanapy, ale taka dziwna cisza...no i fakt, Fifi spadł, ale jakoś nic sobie z tego nie robił, tylko spał dalej i w takich pozycjach ich znalazłam (zdjęcie niżej)

ZapiszZapisz
A , mój chrześniak raz tak spadł, siedzimy z bratową pry stole a tu nagle ŁUb a to młoda spadł z łóżka, popatrzył na nas, przekręcił się na drugi bok i poszedł spac dalej. Mało się nie posikałyśmy ze śmiechu.
Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Meneq smakowicie to wyglada
U nas w przedszkolu powiem Wam ubogo chyba. Bo o 9:00 sniadanie, przed 12:00 od razu dwudaniowy obiad, o 14:00 podwieczorek i tyle. A przedszkole do 17:00. Faktycznie jak tak patrze co u Darii to, fajniej wyglada.
Ile tu bączków ospe już miało? Dawid ma ponad 37 i od rana tylko na linii włosów, a że panuje w przedszkolu ospa, to wmawiam sobie, że to na pewno to. To w ogóle Wam na ospowe wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas w przedszkolu tak samo jak u ciebie, wg mnie bez szału to jest.
Wygląda to na ospe.
Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
I ilościowo i składnikowo ona warzyw nie lubi pomidory nie, ogórek nie ( chociaż mizerie zje, a jak dam na chleb to nie) papryka nie, buraki nie, rzodkiewka nie.... Kukurydzę lubi. No ciężko mam z nią..


Pogoda do d....
Idę dziś z Daria do kina na Pony uwielbia!

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka
Moja z warzyw je tylko ogorka kiszonego tak że ten...
Oliwa była z tatusiem na konikach, wniebowzęta
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;78343481]O oligo pamiętam, że masz, tylko waśnie nie kojarzyłam tego teraźniejszego, chociaż przecież pisałaś o tym

no to czekaj, obstawiam, że to pierwszy rzut ospy nie wychodźcie na dwór.

Mamy kochane, jak tam prezenty? co już macie?[/QUOTE]
Ja chyba niestety tą nieszczęsną gitare i może jakiś mikrofon do tego. Ciastolina dentysta, kasa sklepowa, jak upoluje tanio to sukienke elsy, może jakiś zestaw lego. A ja kupuje do jednego chrześniaka budynek straży z strażaka sama, dla drugiego piłke z alie i może kasę dam, dla jego siostry lalke mlp, dla bratanicy klocki kraina lodu. I coś tam rodzince jeszcze musze wymyślić.
Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Hope - no to oby lagodnie i szybko przeszła.

Kojarzycie rekame jskiejs zabawki, ktora poleca Kasia Cichopek? (Ja nie, tyle co slyszalam ja z drugiego pokoju)
Mlody ostatnio przychodzi do mnie i mowi - mama, kupisz mi ta zabawke, ktora poleca KACZA HIPHOPEK?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
To jest chyba lusterko jakieś interaktywne tak mi się wydaje, wczoraj cos mi mignęło.
Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
U nas taka wichura że nam trampoline wywaliło do góry nogami. Okropny wiatr i zimno jak cholera. Schowaliśmy z mężem co się dało i zobaczymy co los przyniesie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam przy ostatnim wietrze porwało trampolinę i do sąsiada zaniosło. Dwie rurki złamane
Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

jak tam po zmianie czasu - wyspane? Ola mi zasnęła teraz wieczorem o 18, kazała sie przebrać w piżamę...wstałą po 30min i do teraz z nią walczyłam

Oliwa poszła spać trochę wcześniej ale za to w nocy o 2 pobudka i nie mogła zasnąć. Masakara
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 08:59   #185
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Moja z warzyw je tylko ogorka kiszonego tak że ten...
ooo to moja córka nie jest sama
jeszcze kukurydzę gotowaną i ziemniaki


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;78343481]

Mamy kochane, jak tam prezenty? co już macie?[/QUOTE]
nic a nic nawet pomysłu nie mam

moja M ma niebawem urodziny, lalek całe mnóstwo może teraz czas na akcesoria? jakieś mebelki? krzesełko do karmienia? cholera wie
dziewczyny, macie jakieś☠fajne gadżety dla bobasków?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 11:16   #186
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Bylismy na kontroli. Jak to nasz pan doktorek skomentowal-czysto jak u noworodka!
Za to ja bylam o wlos od prosby o skierowanie na oddzial. Dla siebie. Na psychiatryczny.
20 minut podawalam dzis mlodemu lek. Myslalam ze wyjde z siebie i stanę obok.
Na szczescie doktorek skrocil antyb do 7 dni bo pierwotnie mialo być 10

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 11:42   #187
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Marsi , my mamy bobasa i wózek 2w1. Do tego ubranek cała masa i tyle. Nie kupuje akcesorii bo nie mam gdzie trzymać tego wszystkiego.

Moje dziecko uwielbia warzywa. Je marchewkę, pomidora, ogórka, paprykę, kukurydzę, groszek zielony. Nie lubi cebuli, pora. Owoce też chętnie je. Jest tylko jeden warunek. Na surowo i pojedynczo. Nie zje w salatce czy surowce. Choć surówki w przedszkolu je i to z dokładkami
Z jedzeniem nie ma problemów. Choć zdarza się taki okres że je tylko placki, tylko zupę pomidorowa czy rosół.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 14:01   #188
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Ja tak seryjnie przelece z odpowiedziami, bo mi sie zapomniało cytowac

HOPE, fajnie ci z podyplomówką, tez sie czaję, ale na ten rok juz w czerwcu miejsc brakło, moze od przyszłego paxdziernika się załapię

ELLLMI, ja pierdykam, co za tekst kutwa, a mój podłapał skądś i śpiewa "Gdzie sie podziały te peegiery, tłuściutkie świnie, bigos, śmietanka" dobrze, że w domu a nie publicznie


GOJKA, sprawe mam! czy kik robi wysyłkę online? w ogóle, to gratulacje za wage i wymiary

Bartuś chodzi na razie w lidlowych adidasach za kostkę i kurtkę ma na polarze ciepłą. Zimówkę znalazłam mu nową z metką w sh, z C&A za 11 zł także nawet juz nie szukam, tylko mobinezon na smiganie koło domu jakis musze kupic i sniegowce

Bartuś z warzyw nie je tylko fasolki szparagowej tak to po kolei: pomidor (uwielbia kanapki z masłem, pomidorem i pieprzem ziołowym), ogórek w przeróżnej postaci, papryka, rzodkiewka, marchew (surowa), owoce (grejpfruty i jabłka kilogramami), nie mam problemów. Ale pasty na kanapki czy pasztet wywołują u niego odruch wymiotny

Co do prezentów to młodzież wypatrzyła ostatnio w tv reklamę samolotów z lego i o to jęczy teraz, zamówił tez ksiazki o Bolku i Lolku (znalazłam już ) i w sumie nie wiem, co jeszcze
Muszę coś kupic chrzesnicy tz, prawie dwa lata ma. Co byście podpowiediały?
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 15:50   #189
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

U nas Dawid ma szeroki repertuar.. ostatnio w sklepie przy kasie zaczął "tak jak młode orły, tak młode lwyyyyy, tak jak ja i Ty (tu spojrzenie na kasjerke) .. kochali się!!!", albo też Pani w przedszkolu "mogłaś byc juz na dnie..."
A przez Tzta to w domu non stop do mnie "lalala launia z niej, lalala laleczka"

Nie będę wyliczać co je, a co nie, bo w koncu zaczął jeść niemal wszystko. Po wakacjach tak ruszyl, Pani w przedszkolu też chwalila, że pieknie zaczął jeść. Na szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 16:25   #190
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
Ja tak seryjnie przelece z odpowiedziami, bo mi sie zapomniało cytowac

HOPE, fajnie ci z podyplomówką, tez sie czaję, ale na ten rok juz w czerwcu miejsc brakło, moze od przyszłego paxdziernika się załapię

ELLLMI, ja pierdykam, co za tekst kutwa, a mój podłapał skądś i śpiewa "Gdzie sie podziały te peegiery, tłuściutkie świnie, bigos, śmietanka" dobrze, że w domu a nie publicznie


GOJKA, sprawe mam! czy kik robi wysyłkę online? w ogóle, to gratulacje za wage i wymiary

Bartuś chodzi na razie w lidlowych adidasach za kostkę i kurtkę ma na polarze ciepłą. Zimówkę znalazłam mu nową z metką w sh, z C&A za 11 zł także nawet juz nie szukam, tylko mobinezon na smiganie koło domu jakis musze kupic i sniegowce

Bartuś z warzyw nie je tylko fasolki szparagowej tak to po kolei: pomidor (uwielbia kanapki z masłem, pomidorem i pieprzem ziołowym), ogórek w przeróżnej postaci, papryka, rzodkiewka, marchew (surowa), owoce (grejpfruty i jabłka kilogramami), nie mam problemów. Ale pasty na kanapki czy pasztet wywołują u niego odruch wymiotny

Co do prezentów to młodzież wypatrzyła ostatnio w tv reklamę samolotów z lego i o to jęczy teraz, zamówił tez ksiazki o Bolku i Lolku (znalazłam już ) i w sumie nie wiem, co jeszcze
Muszę coś kupic chrzesnicy tz, prawie dwa lata ma. Co byście podpowiediały?
A wiesz ze nic mi na ten temat nie wiadomo. Ale raczej nie ma takiej opcji nie masz u siebie?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 16:50   #191
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Moglas juz byc na dnie wygrywa internety!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 17:31   #192
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
A wiesz ze nic mi na ten temat nie wiadomo. Ale raczej nie ma takiej opcji nie masz u siebie?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kobieto na tym moim zadupiu to dobrze ze biedronka i pepco jest
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 19:46   #193
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

co macie w planach na obiad 1 listopada?
cholerka nie chce mi się☠stać przy garach i szukam inspiracji
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 19:47   #194
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gulasz.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 19:58   #195
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Szaja- moje dzieci to samo mi podpowiadają
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 20:06   #196
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Rób
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 05:27   #197
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość



Co do prezentów to młodzież wypatrzyła ostatnio w tv reklamę samolotów z lego i o to jęczy teraz, zamówił tez ksiazki o Bolku i Lolku (znalazłam już ) i w sumie nie wiem, co jeszcze
Muszę coś kupic chrzesnicy tz, prawie dwa lata ma. Co byście podpowiediały?
Może duplo jak już ma dwa lata? Ja prawie dwu latkowi kupiłam tą piłkę ala nożna na aliexpress.
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
co macie w planach na obiad 1 listopada?
cholerka nie chce mi się☠stać przy garach i szukam inspiracji
Ja robie kurczak z brokułami i do teho frytki. Wszystko już w zamrażarce czeka. czas przygotowania max 30 min.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 08:21   #198
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
co macie w planach na obiad 1 listopada?
cholerka nie chce mi się☠stać przy garach i szukam inspiracji
Ja robię dziś na jutro- rosół i fasolkę po bretońsku. Bo nie wiem na co mam ochotę 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 09:50   #199
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

U nas chyba flaczki a na drugie kurak

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-31, 11:38   #200
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Bylismy na kontroli. Jak to nasz pan doktorek skomentowal-czysto jak u noworodka!
Za to ja bylam o wlos od prosby o skierowanie na oddzial. Dla siebie. Na psychiatryczny.
20 minut podawalam dzis mlodemu lek. Myslalam ze wyjde z siebie i stanę obok.
Na szczescie doktorek skrocil antyb do 7 dni bo pierwotnie mialo być 10

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
super!!!!! Cieszę się że z Wojtusiem już ok
Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
U nas Dawid ma szeroki repertuar.. ostatnio w sklepie przy kasie zaczął "tak jak młode orły, tak młode lwyyyyy, tak jak ja i Ty (tu spojrzenie na kasjerke) .. kochali się!!!", albo też Pani w przedszkolu "mogłaś byc juz na dnie..."
A przez Tzta to w domu non stop do mnie "lalala launia z niej, lalala laleczka"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hahahahahah dobry jest !



A gulasz z czym podajecie? Z kaszą?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 11:52   #201
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

A ja mam problem: jeden chlopiec bije Yae w przedszkolu. Podobno tylko ja. Widac, ze to zywy chlopiec, troche w typie podobny do Yae. Nie wiem, czy to konskie zaloty, proba utrzymania swojej pozycji, przesladowanie za biala mame, czy przeniesienie w trakcie roku? Pani nie reaguje, to osobny problem.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 12:04   #202
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Jak pani nie reaguje to ciezko bedzie cokolwiek zadzialac. No chyba ze masz mozliwosc rozmowy z mama chlopca ake tez nie wiadomo jaki to typ bo moze powiedziec, ze jej syn na pewno nikogo nie bije, pani przedszkolanka umyje rece i pozamiatane czemu pani nie reaguje? A chociaż poswiadczy ze takie akcje maja miejsce?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 12:14   #203
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Jak pani nie reaguje to ciezko bedzie cokolwiek zadzialac. No chyba ze masz mozliwosc rozmowy z mama chlopca ake tez nie wiadomo jaki to typ bo moze powiedziec, ze jej syn na pewno nikogo nie bije, pani przedszkolanka umyje rece i pozamiatane czemu pani nie reaguje? A chociaż poswiadczy ze takie akcje maja miejsce?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Mame kojarze, jeszcze przed pojawieniem sie problemu wydawalo mi sie, ze nie radzi sobie z synem. Tzn pani reaguje mowiac cos w stylu: bawcie sie osobno. Niech sprobowalaby nie poswiadczyc. Wiesz, to nowe przedszkole, dzialaja od zeszlego kwietnia, wielka masowka i jednak rozne dzieci tam sa. Dyrektorka tez zupelnie co innego mowila o placowce a zupelnie, co innego sie dzieje na co dzien. Yae bronic musze a chlopcu nie pozwole na takie traktowanie. Jesli ani mama, ani nauczycielka, ani dyrektorka nic nie zrobia, to ide do rektora. To jest przedszkole przy uniwersytecie pedagogicznym. Koles mnie kojarzy. Zrobie dymu, to moze sie ktos ruszy
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 12:42   #204
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Zacznij od nauczycielki,,, postrasz" ja troche tzn powiedz cod w stylu, ze masz nadzieje, ze pani zwroci większą uwage na ten problem i sprobuje ts sytuacje rozwiazac bo myslisz, ze i ona wolalaby aby tego nie rozdmuchiwac i nie informowac o tym jej przelozonych jak nie poskutkuje to wiadomo, uderzasz wyżej

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 13:04   #205
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

A ja nie wiem co będę jutro jadła. Kazalam tz sprawdzić czego w domu brakuje i dokupic niech się chłopak wykazuje a co.. Wczoraj np zrobił mi kebaby dobrze gotuje, lubi, to niech się chlopaczyna wykazuje

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 13:28   #206
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

U nas jednak rosol


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 15:11   #207
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Ja jutro kotlet, brokuły, frytki

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 20:42   #208
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Zacznij od nauczycielki,,, postrasz" ja troche tzn powiedz cod w stylu, ze masz nadzieje, ze pani zwroci większą uwage na ten problem i sprobuje ts sytuacje rozwiazac bo myslisz, ze i ona wolalaby aby tego nie rozdmuchiwac i nie informowac o tym jej przelozonych jak nie poskutkuje to wiadomo, uderzasz wyżej

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Piękna dyplomacja z ukrytą groźbą


Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
U nas jednak rosol


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Ooo jakże nietypowo

Gulasz różnie, z kaszą, z makaronem... Ja z tłuczonymi ziemniakami tez lubię.

-----------------------
Dziewczyny, NIE polecam z ali figurek z Psiego Patrolu
Przyszły bez opakowania, czyli na prezent nie bardzo. Skye - jest inna, niż reszta figurek, wielkością i ruchomością się różni i to od razu Dorka zauważyła. I śmierdzą nieco ;/ Powinnam spór zakładac, ale zwyczajnie nie chce mi się.
Przyszły tez laleczki LOL, opakowanie całe pogniecione (zamówiłam 3pak kul), więc na prezent też się nie nada, chociaz tu ewentualnie kulę mogę zawsze wyjąć. Ale nie dam tego Agatce teraz (chciałam na Mikołaji), zostawię na wszelki wypadek, czasem gdzieś idziemy czy coś i przydaje się taki drobiazg, dawała 50zł za 3pak.

Figurki dałam dziewczynom ot tak i tyle.

-----------------------------------------
I wreszcie dowiedziałam się od Dorki, co by chciała - ona mi od wakacji o tym mówiła, ale nie kojarzyłam w ogóle, co to, dzisiaj znalazłam:

http://www.smyk.com/catalog/product/...SABEgI3GvD_BwE



Szczerze mówiąc kompletnie mi się to nie podoba
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 06:59   #209
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hej!
Obylo sie bez dyplomacji i grozb. Wylozylam kawe na lawe, pani nie widziala tych sytuacji, ale domysla sie dlaczego do nich doszlo. Teraz Yae bedzie uczyc, jak sie bronic a chlopca jak inaczej sie zachowac w stosunku do Yae
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 08:48   #210
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Kuba jeszcze śpi, chyba odsypia niedzielna nocna podroz pociągiem
W ogóle po tej zmianie czasu dłużej śpi.

SILVER, pytałaś o przedszkole. Polubił ale nadal hitem jest stare przedszkole.
Zresztą ja również tak uważam - jednak różnica między państwowym a prywatnym jest ogromna.. w podejściu rodziców również.

U nas dzisiaj krem z dyni. Drugiego jeszcze nie ma, bo zapewne zjemy na mieście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-10 15:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.