Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 18:54   #211
samaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

ja uzywałam i olejku RB i hot lissa. RB zdecydowanie sie nie sprawdził na moich włosach (bardzo mocno kreconych, grubych), z loreala jestem bardziej zadowolona niestety nie zachwycił mnie tak jak was
ale duzo łatwiej sie z nim prostuje, tylko ze i tak się włosy puszą po jakimś czasie. Jeżeli chodzi o oszczędność to RB jest nie tylko wiekszy ale tez nie porównywalnie bardziej wydajny...
samaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 19:57   #212
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez samaka
ja uzywałam i olejku RB i hot lissa. RB zdecydowanie sie nie sprawdził na moich włosach (bardzo mocno kreconych, grubych), z loreala jestem bardziej zadowolona niestety nie zachwycił mnie tak jak was
ale duzo łatwiej sie z nim prostuje, tylko ze i tak się włosy puszą po jakimś czasie. Jeżeli chodzi o oszczędność to RB jest nie tylko wiekszy ale tez nie porównywalnie bardziej wydajny...
no nie wiem mi tam L'oreal pomógł włosy sie tak nie puszą... i nie skrecają mocno, wiadomo, wiatr i wilgośc swoje zrobią, ale w łagodniejszej formie i nie jest a ztak tragicznie z moimi włosami
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 12:56   #213
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez czuczenka
no nie wiem, jesli nie chcesz to nie kupuj, ale powiem Ci ze ja uzywam prostownicy juz od ok. 4 miesiecy i nie zauwazylam jakiegos szczegolnego pogorszenia wlosow, a ostatnio czesto farbuje wlosy na brazowo, uzywam tego mleczka ktore ma jakas tam termoochrone, i nic sie nie dzieje... zobaczymy co bedzie za pare miesiecy... narazie jest OK
No ale Twoje włosy nie są pewnie jeszcze zniszczone. A moje już lekko są i nie chcę ich jeszcze bardziej "dobijać" prostownicą. Tym bardziej, że pisałyście, że Hot Lissa nakładacie na podsuszone włosy suszarką i dopiero wtedy prostujecie. To już wole jedno zło, niż dwa Szkoda, że HL z suszarką się nie sprawdza
Z drugiej strony, równie dobrze mogłabym suszyć włosy naturalnie i potem prostować, ale tyle czasu to niestety nie mam
Pozostaje mi chyba tylko czekać aż wymyślą coś równie dobrego, ale skutecznego z suszarką (co chyba nigdy nie nastąpi)
A może jednak spróbować tego HL... Może nie będę miała idealnie prostych włosów jak po prostownicy (co mnie tak nie martwi), ale nie będą sie tak puszyć (co mnie cholernie denerwuje ).... hmmm....
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 14:03   #214
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez magrest
No ale Twoje włosy nie są pewnie jeszcze zniszczone. A moje już lekko są i nie chcę ich jeszcze bardziej "dobijać" prostownicą. Tym bardziej, że pisałyście, że Hot Lissa nakładacie na podsuszone włosy suszarką i dopiero wtedy prostujecie. To już wole jedno zło, niż dwa Szkoda, że HL z suszarką się nie sprawdza
Z drugiej strony, równie dobrze mogłabym suszyć włosy naturalnie i potem prostować, ale tyle czasu to niestety nie mam
Pozostaje mi chyba tylko czekać aż wymyślą coś równie dobrego, ale skutecznego z suszarką (co chyba nigdy nie nastąpi)
A może jednak spróbować tego HL... Może nie będę miała idealnie prostych włosów jak po prostownicy (co mnie tak nie martwi), ale nie będą sie tak puszyć (co mnie cholernie denerwuje ).... hmmm....
nom rozumiem Cie doskonale, moje wlosy sa takie ostatnio nijakie/... codziennie je prostuje i juz powoli zauwazam ze nie sa takie fajne.. suche sie strasznie zrobiły ale nie mam innego wyjscia bo gdym ich nie prostowala to bym miala siano na głowie stweirdzam ze Hot Liss jest wydajny jak na mnie.. bo duzo go nanosze na wlosy by byly proste i sie nie puszyly.. uzywam go juz ok. 2 tyg. i jeszcze mam pół buteleczki
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 19:07   #215
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez czuczenka
stweirdzam ze Hot Liss jest wydajny jak na mnie.. bo duzo go nanosze na wlosy by byly proste i sie nie puszyly.. uzywam go juz ok. 2 tyg. i jeszcze mam pół buteleczki
To rzeczywiście musisz tego dużo nakładać!

Co zaś się tyczy gorszego stanu włosów, to jak najczęściej stosuj maski do włosów, albo jakieś profesjonalne odżywki. To naprawdę pomaga - sprawdziłam na sobie, a prostuję włosy już ponad rok. Przy każdym myciu na 15 min, albo więcej - dobra maska na włosy (do spłukiwania). Moje włosy są w takim stanie, jak przed zaczęciem prostowania... a może i w lepszym
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 19:12   #216
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez naila
To rzeczywiście musisz tego dużo nakładać!

Co zaś się tyczy gorszego stanu włosów, to jak najczęściej stosuj maski do włosów, albo jakieś profesjonalne odżywki. To naprawdę pomaga - sprawdziłam na sobie, a prostuję włosy już ponad rok. Przy każdym myciu na 15 min, albo więcej - dobra maska na włosy (do spłukiwania). Moje włosy są w takim stanie, jak przed zaczęciem prostowania... a może i w lepszym
Droga Nailo dzieki za rade , a powiedz jakich ty odzywek uzywasz??
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 19:18   #217
justyna14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: choszczno
Wiadomości: 4
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

ej to ja już nie wiem co jest najlepsze ?? )
justyna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 19:22   #218
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez justyna14
ej to ja już nie wiem co jest najlepsze ?? )
a miedzy czym a czym wybierasz i o co dokladnie chodzi to powiem Ci co jest moim zdaniem lepsze wtedy
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:24   #219
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

No zapewne między olejkiem RB a mleczkiem L'oreala. Ja też się waham !!!!!
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 06:18   #220
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez naila
To rzeczywiście musisz tego dużo nakładać!

Co zaś się tyczy gorszego stanu włosów, to jak najczęściej stosuj maski do włosów, albo jakieś profesjonalne odżywki. To naprawdę pomaga - sprawdziłam na sobie, a prostuję włosy już ponad rok. Przy każdym myciu na 15 min, albo więcej - dobra maska na włosy (do spłukiwania). Moje włosy są w takim stanie, jak przed zaczęciem prostowania... a może i w lepszym
Jakie maski i odżywki możesz polecić?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 07:57   #221
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

I ja podziele sie moimi spostrzezeniami co do L'Oreala bo niedawno go kupilam. Podoba mi sie w nim zapach, taki nawet przyjemny ale co najwazniejsze po wyprostowaniu wloski sa mega proste caly dzien i nie odksztalaja sie np.od gumki. Mialam nadzieje ze po uzyciu wlosy beda wyjatkowo lsniace ale tak jednak sie nie stalo. Fakt mleczko daje troche polysku ale raczej w ilosci dosc minimalnej. Ogolnie jak na ta cene to dobry produkt, szkoda tylko ze oprocz ochrony i nie odksztalcalnych wloskow nie daje jakiegos zniewalajacego efektu.
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 09:08   #222
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

To fajnie, ze na Twoje włoski Semerfi dobrze on dziala fakt z blaskiem jest troche gorzej , ale slyszalam ze w aptekach mozna kupic tabletki na błyskotliwość
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 13:46   #223
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Talking Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez naila
To rzeczywiście musisz tego dużo nakładać!

Co zaś się tyczy gorszego stanu włosów, to jak najczęściej stosuj maski do włosów, albo jakieś profesjonalne odżywki. To naprawdę pomaga - sprawdziłam na sobie, a prostuję włosy już ponad rok. Przy każdym myciu na 15 min, albo więcej - dobra maska na włosy (do spłukiwania). Moje włosy są w takim stanie, jak przed zaczęciem prostowania... a może i w lepszym
Naila podzielisz sie z nami jakis odzywek/ masek uzywasz ???
musze cos kupic, jak na razie uzywam tylko balsamu regeneracyjnego do splukiwania Gliss Kur ale nie widze efektow a juz cala buteleczke prawie zuzylam moze masz cos lepszego? nie dosc ze wlosy mam totalnie przesuszone i mi sie rozdwajaja, to jeszcze sie lamia

przepraszam ze poruszam inny temat tylko odpowiedz i wiecej nie bede meczyc

a jesli chodzi o nasz lorealek jestem nadal bardzo zadowolona mi polysk wystarczajacy daje jedwab Farouk
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 14:02   #224
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Czuczenko, Nafie i Magrest, polecam Goldwella - jest z tych tańszych profesjonalnych:
Ultra Rich Care lub Rich Care

Z takich łatwiej dostępnych, jeśli nie stosowałyście, to może Henna Treatment Wax? Od niej zaczynałam swoją przygodę z maskami

Jeśli możecie zainwestować więcej, to polecam maskę Kerastese Oleo Relax - nie dość, że odżywia, to jeszcze ładnie wygładza włosy Niestety jest strasznie droga... A teraz miałam odżywkę regenerującą z InterCosmo, jest bardzo dobra! ale się mi już kończy i zastanawiam się nad Rigenolem lub Joahem's Hair Krzemową maską rozplątującą i silnie regenerującą

Kilka dni temu zastosowałam na włosy maskę Marion i muszę przyznać, że jestem zaskoczona rezultatem: włosy sypkie i lśniące!

W zasadzie kupuję tylko maski/odżywki do włosów zniszczonych (te mocniejsze) i tylko takie, do spłukiwania.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 16:15   #225
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez naila
Kilka dni temu zastosowałam na włosy maskę Marion i muszę przyznać, że jestem zaskoczona rezultatem: włosy sypkie i lśniące!
ile ta maska kosztuje i gdzie ja mozna kupic ?? ja farbuje szamponetkami Marionu włosy zawsze , to ta sama firma ?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 16:19   #226
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

juz przeczytalam o tej masce, i zastanawia mnie to ze ona podobno farbuje wloski ?? czy zauwazylas ren efket u siebie?? i stosuje sie ją na mokre czy suche wlosy ?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 18:52   #227
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Czytałam że ma efekt szamponu koloryzującego, zwłaszcza na włosach rudych i brązowych. Blondy rozświetla. Ale czy ma właściwości nawilżające - oprócz rozświetlania i efektu koloryzującego?
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 19:06   #228
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Aha a stosuje ktoś z was olejek do prostowania Matrix Sleek Look???
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 19:19   #229
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Aha a stosuje ktoś z was olejek do prostowania Matrix Sleek Look???
ja nie bo mam inny ideał do prostowania:d ej a z jakiej czesci Mazur jestes? bo ja tez z mazur
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 20:58   #230
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

wiecie jaki szok przezyłam ??? Umyłam głowe i posmarowalam oczywiscie L'orealem i wysuszylam włosy suszarka z głowa odchylona do tyłu.. i stalo sie cud jakis, wlosy sie nie spuszyły zupelnie tylko koncówki troche, a calosc włosa rowniutka .. .. ale sie narobiło heheh , ale i tak dla uzyskania trwalego efektu bede prostowac włosy
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 23:38   #231
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Północno-wschodniej ....
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 16:30   #232
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez czuczenka
juz przeczytalam o tej masce, i zastanawia mnie to ze ona podobno farbuje wloski ?? czy zauwazylas ren efket u siebie?? i stosuje sie ją na mokre czy suche wlosy ?
Ta maska Marion podtrzymuje kolor włosów koloryzowanych. Mam niefarbowane, ciemnobrązowe włosy i na moje włosy podziałała tak, że je nieco przyciemniła do ok. 2 myć, nawilżyła i włosy mocno się błyszczały. Zadziałała jak maska profesjonalna, czym byłam naprawdę zaskoczona. Maska ta jest w dwóch połączonych ze sobą saszetkach - całość za 2,5 zł
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 18:33   #233
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez naila
Ta maska Marion podtrzymuje kolor włosów koloryzowanych. Mam niefarbowane, ciemnobrązowe włosy i na moje włosy podziałała tak, że je nieco przyciemniła do ok. 2 myć, nawilżyła i włosy mocno się błyszczały. Zadziałała jak maska profesjonalna, czym byłam naprawdę zaskoczona. Maska ta jest w dwóch połączonych ze sobą saszetkach - całość za 2,5 zł
dzięki za info , jutro moze polece i ją kupie jak znajde gdzies ją
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 19:34   #234
Ania *
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Na włosy skręcające sie pod wpływem wilgoci nie ma rady...Ja walczyłam 3 lata i nie znalazłam w pełni zadowalającego sposobu. Wystarczyło 5 minut na dworze, nawet latem i całe półgodzinne prostowanie na nic.Po 3 latach codziennego prostowania włosów,w pewien piekny letni dzien po prostu przestałam.W czasie wakacji zrobiłam odwyk od prostownicy to chyba byla moja najlepsza decyzja w zyciu. Na rozpoczęciu nowego roku szkolnego usłyszałam tyle komplementów że juz nigdy nie rusze prostownicy
Moja rada dla ciebie: skoro się skręcają to widocznie tak ma być - nie prostuj! moge sie założyc ze w loczkach ci ładniej Wiem ze teraz dla ciebie to brzmi jak abstrakcja i napewno nie posluchasz tej rady (ja takie komentarze kiedys tez traktowałam jakby napisały je jakies wariatki ktorym nie zależy na własnym wyglądzie) chociaz fajnie by było gdybyś posłuchała- nie dla mojej satysfakcji tylko dla własnego komfortu psychicznego, bo wiem jakie to wkurzające gdy rano męczysz sie nad wyprostowaniem a gdy dojdziesz do szkoły/pracy efektu nie ma i musisz cały dzien wyglądac okropnie(a to naprawde obciąza psychike i psuje humor)
jesli twoje włosy nie są całekiem kręcone tylko takie falowane(jak moje) to musisz im pomóc sie skręcić(wystarczy suszarka i palce). Moje loczki wytrzymują bez problemu do następnego umycia i w ciągu całego dnia nawet nie trzeba ich poprawiac. To daje taki komfort psychiczny idąc ulicą nie trzeba sie przeglądac w oknach sklepów czy szybach samochodów i sprawdzać czy włosy się juz pokręciły czy jeszcze nie...

Co do kosmetyków "prostujących" to używałam róznych i żadne nie działały. Mleczko z Garniera, krem z Sunsilka, loreal hot liss, szampony i odzywki wygładzające......wszystk o na nic, zmarnowane pieniądze....

trzymajcie sie dziewczyny i pamiętajcie ze kręcone włosy tez są ładne
Ania * jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 20:43   #235
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

kręcone włosy są fajne, ale nie takie 'niewiadomoco', jak moje = w sumie lekko faliste, a przy twarzy dwa cudowne loki a'la pani po 60-tce. Gdyby nie prostownica....Ale mam upiorny kłopot z wilgocią na dworze, mieszkam w Holandii...
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:16   #236
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez kasia191273
kręcone włosy są fajne, ale nie takie 'niewiadomoco', jak moje = w sumie lekko faliste, a przy twarzy dwa cudowne loki a'la pani po 60-tce. Gdyby nie prostownica....Ale mam upiorny kłopot z wilgocią na dworze, mieszkam w Holandii...
taa mi tez tak sie kreca wlosy przy twarzy ale jak wyprostuje hot lissem i prostownica to sie trzymaja proste zalezy od gatunku wlosa
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:31   #237
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Ojejku a ja jestem strasznie ciekawa jak ten nasz cały hot liss sprawdzi sie gdy przyjdzie snieg, zawierucha To bedzie dla niego dopiero sprawdzian hihih
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 09:41   #238
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez czuczenka
taa mi tez tak sie kreca wlosy przy twarzy ale jak wyprostuje hot lissem i prostownica to sie trzymaja proste zalezy od gatunku wlosa
Wydaje mi się, że zależy to też o koloru i farbowania. Ja jestem naturalną brunetką, ale od kilku lat maluję włosy na blond. Od jakiegoś czasu zaobserwowałam, że włosy kręcą się niemiłosiernie, przy twarzy, na ramionach - im dłuższe tym bardziej pokręcone. Fryzjerka powiedziała mi, że to efekt rozjaśniania .
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:34   #239
magda_wiki
Raczkowanie
 
Avatar magda_wiki
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Wydaje mi się, że zależy to też o koloru i farbowania. Ja jestem naturalną brunetką, ale od kilku lat maluję włosy na blond. Od jakiegoś czasu zaobserwowałam, że włosy kręcą się niemiłosiernie, przy twarzy, na ramionach - im dłuższe tym bardziej pokręcone. Fryzjerka powiedziała mi, że to efekt rozjaśniania .
Zgadzam się z Tobą. Ja mam tylko pasemka blond, ale to one mi najabrdziej kręcą się i puszą pod wilgoscią.
Czasami ładnie się kręcą to wtedy zostawiam je w spokoju , ale jak się napuszą to związuje włosy w kucyk i się nie denerwuje ;-)
magda_wiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:22   #240
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Wydaje mi się, że zależy to też o koloru i farbowania. Ja jestem naturalną brunetką, ale od kilku lat maluję włosy na blond. Od jakiegoś czasu zaobserwowałam, że włosy kręcą się niemiłosiernie, przy twarzy, na ramionach - im dłuższe tym bardziej pokręcone. Fryzjerka powiedziała mi, że to efekt rozjaśniania .
he a ja sie z tym troche nie zgodze bynajmniej w moim przypadku bo u mnie na odwrót , jak pofarbowalam wlosy szamponetką i teraz juz caly czas maluje to włosy jakby sie mniej krecily i falowały od spodu i po bokach.. wczesniej bylo o wiele gorzej... hehe wiec nie wiem co mam na ten temat sadzic
Cytat:
Napisane przez Smerfi
Ojejku a ja jestem strasznie ciekawa jak ten nasz cały hot liss sprawdzi sie gdy przyjdzie snieg, zawierucha To bedzie dla niego dopiero sprawdzian hihih
nooom ;( nie bedzie tak pewnie fajnie.. wole niech ten snieg nie pada i ta piekilena wilgos w powietrzu, chcem lata !!!
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 08:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.