Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 17:01   #1741
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Anulinka gratulacje

My właśnie wróciliśmy do domu, młody uhahany, że w końcu wychodzić może. Byliśmy u mojej mamy, nawet się młody na oglądanie rybek w wannie załapał Stwierdził, że jego Dorotki są ładniejsze

Teraz by wypadało coś zrobić pożytecznego... ale zacznę od kawki
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:17   #1742
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
tak sobie mysle ze dwie dziewczynki to bardziej ekonomiczne (lub dwóch chłopców) bo ciuszki mozna jakoś pożyczać a tak to trzeba i babskie i męskie kupować


Taverney a zamierzasz jednakowo ubierać dziewczynki ???
raczej nie, bo się naczytałam, że już od początku trzeba podkreślać indywidualność i osobowość i takie tam.. ale na pewno ciuszki będą miały wspólne, przynajmniej na początku, bo to oszczędniej wyjdzie...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:20   #1743
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Miałam rację, chińczyki zresztą też mój TŻ

BĘDZIEMY MIELI SYNKA!!!!!!!

Lekarz w ogóle nie zamierzał zrobić mi usg, tylko posłuchać serduszka, więc go zmusiałam ( przekonałam ). A on mówi, że za wcześnie na płeć, a ja na to, że moje psiapsiółki ( o Was myślałam kochane kobietki ) już wiedzą, a my nie i gdyby tak jednak popatrzył.
Nie wiem, co wpłynęło na jego decyzję, ale pewnie nie mój urok osobisty, tylko to, że kobiecie w ciąży się nie odmawia.
Jak włączył usg to naszym oczom ukazał się pierwszy widok w postaci jajek i penisa "Będzie miała pani syna" usłyszałam, ale ja to też zobaczyłam
Jak ochłonę napiszę więcej.
gratulujeklask i:
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:23   #1744
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Oglądacie czasem te filmiki?
http://www.mamazone.pl/kalendarz-cia...ydzien-22.aspx
Ja facecikom puszczam bo fajnie obrazują cały środek brzuszka
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:25   #1745
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
oooooooooooo ... wypraszam sobie ja, mimo iż mam na imię Monika, od zawsze byłam nazywana Mika, a przez psiapsióły Miśka, więc od razu wiedziałam że gdyby była córcia, byłaby Michalinka, czyli Miśka .
mi się to imie bardzo podoba, takie oryginalne ...
tyle że ja bym chciała co by jakoś poważniej się chyba zdrabniało ... no nie wiem, jakoś nie umiem tego wytłumaczyć
ale nadal biore je pod uwagę
podobno czasem jak dzidzia się urodzi to nijak pasuje do wybranego imienia i w ostatniej chwili rodzice i tak zmieniaja, może mnie jakoś olśni po porodzie
choć do poprzedniego brzucha odkąd wiedziałam że dziewczynka do gadałam Zosia i tak już zostało

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
raczej nie, bo się naczytałam, że już od początku trzeba podkreślać indywidualność i osobowość i takie tam.. ale na pewno ciuszki będą miały wspólne, przynajmniej na początku, bo to oszczędniej wyjdzie...
no właśnie
mi się jakoś nie podobają identycznie (czasem na siłe) ubrane te dzieciaczki
choć każdy robi jak uważa ...
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:25   #1746
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Taverney tez tak slyszalam odnosnie blizniakow/blizniaczek zeby nie ubierac tak samo

Sasiek tak sledze ta stronke

andziot no my mamy wybrane imie i caly czas do brzuszka mowimy, a tak sie wlasnie zastanawialam co jak po porodzie nie bedzie pasowac

Dziewczyny chyba przeoczylyscie moj post na poprzedniej stronie ze zablokowano mi konto na allegro i jak je odblokowac:pros i:

Nic ide sie kapac po sprzatanku, balsamowac i robic manicure
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow

Edytowane przez principessina
Czas edycji: 2010-12-21 o 17:27
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:30   #1747
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
T
Dziewczyny chyba przeoczylyscie moj post na poprzedniej stronie ze zablokowano mi konto na allegro i jak je odblokowac:pros i:
ja widziałam ten post, ale nie mam zielonego pojęcia, więc się nie odzywam
mam konto już sporo lat ale nigdy mi nie zablokowali
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 17:31   #1748
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Taverney tez tak slyszalam odnosnie blizniakow/blizniaczek zeby nie ubierac tak samo

Sasiek tak sledze ta stronke

andziot no my mamy wybrane imie i caly czas do brzuszka mowimy, a tak sie wlasnie zastanawialam co jak po porodzie nie bedzie pasowac

Dziewczyny chyba przeoczylyscie moj post na poprzedniej stronie ze zablokowano mi konto na allegro i jak je odblokowac:pros i:

Nic ide sie kapac po sprzatanku, balsamowac i robic manicure
Jeśli piszesz do nich i nie przynosi to żadnych rezultatów to chyba nic nie zrobisz. A próbowałaś skontaktować się ze sprzedawcą tych rzeczy co kupiłaś?? Bo zapewne to oni zgłosili to do allegro. Może jakbyś w ten sposób spróbowała. Nigdy mi się nie zdarzyło kupić czegoś "nie chcący", jak Ty to zrobiłaś?
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:32   #1749
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

No to mamy dzisiaj dzień "siusiakowy na wątku"
Anulinka gratuluje syneczka Piotrusia
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:32   #1750
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Nic ide sie kapac po sprzatanku, balsamowac i robic manicure
ja właśnie zorbiłam pedicure Zosi
a to nie lada wyczyn
naszczęście teletubisie pomogły
jedno ciach i stópka ucieka a tu tyle paluszków
ale dałam rade
(poprzednim razem nie dałam i na siłę trzeba było)
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri



Edytowane przez andziot
Czas edycji: 2010-12-21 o 17:34
andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:36   #1751
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
ja właśnie zorbiłam pedicure Zosi
a to nie lada wyczyn
naszczęście teletubisie pomogły
jedno ciach i stópka ucieka a tu tyle paluszków
ale dałam rade
(ostatnio nie dałam i na siłę trzeba było)
Pamiętam te chwile kiedy dziecko wydziera się jakby go ze skóry obdzierali, rzuca się jak weszka Mój jak ma gorszy dzień do dzisiaj scenę odstawi...a to przecież nie boli
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 17:52   #1752
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
agus87 ale piekny avatarek, wrzuc duza fotke, chce zobaczyc z bliska
dziekuje kochana
niestety nie wrzuce fotki na watek, bo juz go poznei jnie usune
Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Miałam rację, chińczyki zresztą też mój TŻ

BĘDZIEMY MIELI SYNKA!!!!!!!

Lekarz w ogóle nie zamierzał zrobić mi usg, tylko posłuchać serduszka, więc go zmusiałam ( przekonałam ). A on mówi, że za wcześnie na płeć, a ja na to, że moje psiapsiółki ( o Was myślałam kochane kobietki ) już wiedzą, a my nie i gdyby tak jednak popatrzył.
Nie wiem, co wpłynęło na jego decyzję, ale pewnie nie mój urok osobisty, tylko to, że kobiecie w ciąży się nie odmawia.
Jak włączył usg to naszym oczom ukazał się pierwszy widok w postaci jajek i penisa "Będzie miała pani syna" usłyszałam, ale ja to też zobaczyłam
Jak ochłonę napiszę więcej.
gratulacje
Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
anulinko gratuluje siusiaczka

Co do nieswiadomych kobiet w ciazy to moja kumpela dowiedziala sie w 22 tygodniu ciazy byla kompletnie nieswiadoma, bo caly czas brala tabletki antykoncepcyjne. W ciaze zaszla, bo zachorowala i dostala antybiotyk [nikt jej nie powiedzial, ze antybiotyki obnizaja skutecznosc pigulek ] No i sie stalo. Okres miala normalnie. Zaniepokoilo ja, ze jakos dziwnie ja brzuch pobolewa i poszla do lekarza, a tam taki szok :P Bardzo sie martwila, ze pigulki mogly zaszkodzic dziecku, ale nic sie nie stalo... Mateuszek jest slicznym zdrowym chlopcem

Agnieszka.M. swietny ten monitor. Chyba sobie taki zakupie

Agus sliczny avatarek
dziekuje
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:02   #1753
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Paulizia jak tam zayspalo Cie? bo znajomy mial przylatywac na swieta, a mowi ze Londyn sparalizowany

Dziewczyny zablkowali mi konto na allegro, czy ktorejs z Was zdarzylo sie cos takiego? mialam 3 ostrzezenia, jedno mi anulowano, parktycznie przez pomylke kupilam te 3 rzeczy i mnie zablokowali, czy jest jakas szansa na odblkowanie, bo pisze juz do niech od 2 tygodni
Ha u mnie tylko przyproszylo mieszkam niecale dwie godziny drogi od Londynu [sam srodek Anglii ] i tutaj na szczescie wszystko gra

Niestety nie pomoge Ci z tym kontem na allegro, bo ja sie na tym kompletnie nie znam

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Oglądacie czasem te filmiki?
http://www.mamazone.pl/kalendarz-cia...ydzien-22.aspx
Ja facecikom puszczam bo fajnie obrazują cały środek brzuszka
Co sroda mamy seans z mezem i ogladamy

Agnieszka.M znalazlam na angielskim eBayu ta nianie elektroniczna z monitorem ruchu za £70... czyli okolo 350 zl. 235zl taniej niz w Polsce .
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:04   #1754
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba przeoczylyscie moj post na poprzedniej stronie ze zablokowano mi konto na allegro i jak je odblokowac:pros i:
principesina ja miałam kiedyś zablokowane konto, bo nie uiściłam w czasie opłaty za wystawiane aukcje... byłam wtedy za granicą i nijak nie mogłam tego zrobić... po powrocie napisałam do nich maila i odpisali, że jak zapłacę to odblokują... po zapłaceniu trwało to jeszcze kilka dni i odblokowali bez problemu
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:14   #1755
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Oglądacie czasem te filmiki?
http://www.mamazone.pl/kalendarz-cia...ydzien-22.aspx
Ja facecikom puszczam bo fajnie obrazują cały środek brzuszka
bardzo je lubie.

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
mi się to imie bardzo podoba, takie oryginalne ...
tyle że ja bym chciała co by jakoś poważniej się chyba zdrabniało ... no nie wiem, jakoś nie umiem tego wytłumaczyć
ale nadal biore je pod uwagę
podobno czasem jak dzidzia się urodzi to nijak pasuje do wybranego imienia i w ostatniej chwili rodzice i tak zmieniaja, może mnie jakoś olśni po porodzie
choć do poprzedniego brzucha odkąd wiedziałam że dziewczynka do gadałam Zosia i tak już zostało



no właśnie
mi się jakoś nie podobają identycznie (czasem na siłe) ubrane te dzieciaczki
choć każdy robi jak uważa ...
moja droga - każdy robi jak uważa, czy logicznie czy nie i czy da sie to wytłumaczyć tez się zastanawiam czy mój Szymek nie będzie jednak inaczej miał na imię jak sie urodzi - może wyjść i powiedzieć: Cześć mam na imię ... i tak już zostanie .
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:16   #1756
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

przyszedł jeździk dla Zosi od chrzestnego
niestety nie dało się schować go gdzieś żeby córa nie zauważyła
no i mikołaj przyszedł już dziś
ale radocha
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:32   #1757
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

hej kochane!
ja wreszcie wrocilam, poszlismy po pracy z Tztem na ostatnie zakupy prezentowe bo musielismy cos kupic dla jego taty, ale juz kupione plus sobie kupilam na swieta i pewnie sylwestra sliczna czarna sukienke ciazowa, ale obcisla i sliczna w HM oraz fioletowe mama rajstopki
jutro ostatni dzien do pracy przed swietami ide..jeeeeeeeejjjjjj!!

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Kurcze, chyba mi się przez ciążę mózg zlasował... pakuję się na święta do domu i nie wiem, co mam zabrać
tak czytam i powiem ci ze mi ciaza tez mozg lasuje ale co do pakowania to ja niestety nigdy nie wiem co mam zabrac, a niestety podrozujemy bardzo duzo i zawsz eprzepakowuje sie co najmniej 3 razy

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ale mi sie chce spac
jade dzisiaj do rodzicow pokazac zdjecia w 3D i powiedziec, ze corcia bedzie ciekawe co oni na to
oni mowia, ze chlopak hehe
hihi no ale fajnie ze wezmiesz im te zdjatka a mpoja mama z kolei od poczatku mowila, ze ma przeczucie, ze bedzie u mnie dziewczynka i chyba wlasnie bedzie;
Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY "godzi się" z mężem
nooo pewnie tak...ale dlugo sie godza, i pewnie intensywnie hihi
Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Miałam rację, chińczyki zresztą też mój TŻ

BĘDZIEMY MIELI SYNKA!!!!!!!

Lekarz w ogóle nie zamierzał zrobić mi usg, tylko posłuchać serduszka, więc go zmusiałam ( przekonałam ). A on mówi, że za wcześnie na płeć, a ja na to, że moje psiapsiółki ( o Was myślałam kochane kobietki ) już wiedzą, a my nie i gdyby tak jednak popatrzył.
Nie wiem, co wpłynęło na jego decyzję, ale pewnie nie mój urok osobisty, tylko to, że kobiecie w ciąży się nie odmawia.
Jak włączył usg to naszym oczom ukazał się pierwszy widok w postaci jajek i penisa "Będzie miała pani syna" usłyszałam, ale ja to też zobaczyłam
Jak ochłonę napiszę więcej.
no kochana, caly dzien dzisiaj o Tobie myslalam!! gratulujeeee chlopczyka!! ale masz jednak silne przeczucia noo! ale super ciesze sie ze wszystko ok*
caluje mocno!
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Cześć kobitki moje

Mało zaglądam zabiegana jestem trochę przed świetami, no ale pewnie nie tylko ja
Dziś zakupy, kupiłam bodziaczki dla dzieciaczków mój pierwszy zakup Aż 26zł za 7 sztuk, gdyby nawet okazały się beznadziejne to i tak nie będe płakać bo majątku na nie nie straciłam
Ale są śliczne, białe z nadrukami
Dostałam tez bardzo duzo ciuszków uzywanych jak i nowych od tych Francuzów co wam pisałam
Piękne są te ubranka


Gratuluję córeczek i synków
Ja się dowiem w czwartek a do czwartku nie daleko

Pozdrawiam


Dziękuję za kliki kochane, już jest zelazko
kochana klikamy klikamy!
ciesze sie, ze juz ok z mezem, bo szkoda psuc atmosfere swiateczna. i koniecznie skoro juz obiecujesz prosimy jak juz sie ogarniesz zdjatka ubranek od jak napisala principessina zabojadow
i trzymamy kciuki za czwartek
Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość

niestety - na L4 jestem do 7 stycznia - wtedy mam następną wizyte i zapewne wracam do pracy, z resztą nie wyobrażam sobie żebym miała siedziec - niestety (lub stety) jestem kierownikiem i musze ułozyc pracę mojego zespołu na mój macierzyński i jeszcze wsparcie do biura znaleśc - szukam pracownika .
więc raczej wracam do pracy, może na miesiąć przed rozwiązaniem będę juz w domku znowu.

ja tez raczej jesli bede czula sie dobrze bede pracowac prawie do konca, znaczy macierzynski przysluguje mi 3 tyg przed terminem porodu tu nie ma to tamto, ale z drugiej strony tez zwariowalabym w domu, tylko mi troche ciezko w te mrozy sie przedzierac do pracy, moze w styczniu lutym wezme sobie zwolnienei na 50%, ale pewnie mi nie dadza i tak
Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Anulinka gratulacje

My właśnie wróciliśmy do domu, młody uhahany, że w końcu wychodzić może. Byliśmy u mojej mamy, nawet się młody na oglądanie rybek w wannie załapał Stwierdził, że jego Dorotki są ładniejsze

Teraz by wypadało coś zrobić pożytecznego... ale zacznę od kawki
eee tam bedziesz robic cos pozytecznego, ciastka pieklas przeciez, poloz sie jak ja na kanapie, co bym nie byla samotna w lenistwie
Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Oglądacie czasem te filmiki?
http://www.mamazone.pl/kalendarz-cia...ydzien-22.aspx
Ja facecikom puszczam bo fajnie obrazują cały środek brzuszka
ogladam co tydzien!! z moim Tztem sam sie domaga!! sa genialne!
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
mi się to imie bardzo podoba, takie oryginalne ...
choć do poprzedniego brzucha odkąd wiedziałam że dziewczynka do gadałam Zosia i tak już zostało

no ja teraz do swojego gadam zosia, TZ tez wiec mam nadzieje, z etak zostanie, bo jakby co to sie bedzie ciezko przestawic

a ja odpoczywam bo od jutra juz ciezkie przygotowania swiateczne, dobrze na szczescie, ze tak duzo pomagaja mi psiapsioly i tesciowka to sie nei przemecze
milego wieczorku!
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:34   #1758
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Paulizia o takiego bigosu to nie jadlam, musi byc pyszny


Dziewczonka a jednak coreczka moje gratulacje!

agus ale super avatarek też chce! gratuluje!

mary poziomkowa ale nam sie dziewczynek namnozylo, wiec moze ja bede miala synka gratuluje!!

anula_81 mleczko pierwsza klasa mi tez poszlo w tyleczek, co moj meżulek zauwazyl i sobie chwali jestem maly pączuś 57kg przy 158cm

Taverney nom lepiej jak maja wszystko oddzielnie, przynajmniej mozesz byc pewna ze jedna drugiej jedzonka nie podkrada Marcelinka....Marcysia... to moze dla drugiej Justynka...Justysia???

anula_81 co do skrzepow krwi rano w nosie- mam to samo od dobrego miesiaca

principessina szok, jak mozna tego nie wiedziec?
to i ja wam opowiem historyjke...We Francji mojej siostry kolezanka zaszla w ciaze z portugalczykiem ( na jakies imprezce poznawczej)...nie zna tego jezyka, znala tylko jego imie. To byl jej pierwszy raz. Pracowala w polu po 13-15h przez 4 miesiace silnie sie wypierajac ciazy. Moja siorka krzyczala na nia zeby do polski wracala bo robi dziecku krzywde, no a ta glupia smarowala brzuch konska mascia na zakwasy, a gdy chodzila do toalety pytala sie mojej siostry czy moze dziecko (ze tak ladnie powiem) wydalic razem z....

i az mi sie wierzyc nie chce! w koncu pojechala do polski po 5miesiacach ciazy, lekarz ja potwierdzil i ma zdrowe dziecko....termin teraz na marzec...

kos20 gratuluje kto podbije jeszcze nasze dziewczynki w brzuszkach??

anulinka2009 gratuluje syneczka jak to zrobilas???

mnie nie bylo bo mialam cos smutny dzien, teraz jestem z Tż w Zgierzu, on poleruje fronty ja jestem juz z wami
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:50   #1759
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Kasia, imię Justyna to jakoś mi się nie podoba... jedna na pewno będzie Irena. A właśnie co do tej Marceliny to jeszcze myślę. Mi się podoba, a dziecko mi potem powie, że ma brzydkie imię. I bądź tu mądry...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 18:55   #1760
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Kasia, imię Justyna to jakoś mi się nie podoba... jedna na pewno będzie Irena. A właśnie co do tej Marceliny to jeszcze myślę. Mi się podoba, a dziecko mi potem powie, że ma brzydkie imię. I bądź tu mądry...
tak mi sie fajnie zrymowalo Irenka też jest ladnie... ja na razie o tym nie mysle bo nie znam plci, ale bedzie ciezko z tym, tak czuje
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:56   #1761
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
hej kochane!
ja wreszcie wrocilam, poszlismy po pracy z Tztem na ostatnie zakupy prezentowe bo musielismy cos kupic dla jego taty, ale juz kupione plus sobie kupilam na swieta i pewnie sylwestra sliczna czarna sukienke ciazowa, ale obcisla i sliczna w HM oraz fioletowe mama rajstopki
jutro ostatni dzien do pracy przed swietami ide..jeeeeeeeejjjjjj!!
a masz jakąś fotę sukienki ??
moze też się skusze bo nie mam się w co ubrać
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:57   #1762
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość

no kochana, caly dzien dzisiaj o Tobie myslalam!! gratulujeeee chlopczyka!! ale masz jednak silne przeczucia noo! ale super ciesze sie ze wszystko ok*
caluje mocno!
Bardzo dziękuję To ta moja kobieca intuicja


Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
anulinka2009 gratuluje syneczka jak to zrobilas???
Pamiętam tylko tyle, że to był 10 dzień cyklu

Od mojego powrotu uczymy się na nowo mówić do brzusia. Był bejbik, a teraz jest Piotruś A TŻ dalej niedowierza
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:00   #1763
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
anula_81 mleczko pierwsza klasa mi tez poszlo w tyleczek, co moj meżulek zauwazyl i sobie chwali jestem maly pączuś 57kg przy 158cm

anula_81 co do skrzepow krwi rano w nosie- mam to samo od dobrego miesiaca


noo ale sama powiedz takie tluste mleczko zupelnie inaczej smakuje, bez porownania co? i juz nie przesadzaj, ze jestes az taki klocuszek!
a te skrzepy to mi tak na nerwy dzialaja, no masakra!
Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Kasia, imię Justyna to jakoś mi się nie podoba... jedna na pewno będzie Irena. A właśnie co do tej Marceliny to jeszcze myślę. Mi się podoba, a dziecko mi potem powie, że ma brzydkie imię. I bądź tu mądry...
Marcelina slicznie, bardzo mi sie podoba, Irenka tez, Justyna mniej, a moze Marcelina i Michalina? moja kolezanka blizniaczkom dala Jasmina i Jagoda tez ladnie co?
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:10   #1764
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję To ta moja kobieca intuicja



Pamiętam tylko tyle, że to był 10 dzień cyklu

Od mojego powrotu uczymy się na nowo mówić do brzusia. Był bejbik, a teraz jest Piotruś A TŻ dalej niedowierza
no ja tego dnia niestety nie znam skad to wiesz?
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:12   #1765
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
a masz jakąś fotę sukienki ??
moze też się skusze bo nie mam się w co ubrać
kochana nie chce mi sie dzisiaj juz przymierzac, ale z reka na sercu obiecuje ze jutro jak tylko przyjde z pracy to sie ubiore i zrobie zdjecie!
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:19   #1766
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
noo ale sama powiedz takie tluste mleczko zupelnie inaczej smakuje, bez porownania co? i juz nie przesadzaj, ze jestes az taki klocuszek!
a te skrzepy to mi tak na nerwy dzialaja, no masakra!

Marcelina slicznie, bardzo mi sie podoba, Irenka tez, Justyna mniej, a moze Marcelina i Michalina? moja kolezanka blizniaczkom dala Jasmina i Jagoda tez ladnie co?
no jasne jest pyszne najgorsze ze rano sie budze bo nie mam jak oddychac, a od razu (ze tak sie wyraze) nie moge sie wysmarkać nie raz zamiast skrzepow jest krew czerwona, rzadka masakra jakas

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
kochana nie chce mi sie dzisiaj juz przymierzac, ale z reka na sercu obiecuje ze jutro jak tylko przyjde z pracy to sie ubiore i zrobie zdjecie!
trzymamy za slowo
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:19   #1767
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
eee tam bedziesz robic cos pozytecznego, ciastka pieklas przeciez, poloz sie jak ja na kanapie, co bym nie byla samotna w lenistwie

a ja odpoczywam bo od jutra juz ciezkie przygotowania swiateczne, dobrze na szczescie, ze tak duzo pomagaja mi psiapsioly i tesciowka to sie nei przemecze
milego wieczorku!
No i nie dałam rady odpoczywać.
Upłakałam się strasznie, teraz mam oczy rozmazane bo pierwszy raz w tym tygodniu je pomalowałam... kroiłam cebulę, prawie kilogram, jeszcze takie malutkie były i strasznie "ostre". Zrobiłam śledzie z cebulką w oleju.
Teraz już mogę się lenić
Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Kasia, imię Justyna to jakoś mi się nie podoba... jedna na pewno będzie Irena. A właśnie co do tej Marceliny to jeszcze myślę. Mi się podoba, a dziecko mi potem powie, że ma brzydkie imię. I bądź tu mądry...
Mój młody lubi swoje imię (jak na razie). Nie znosi jak się do niego zwraca inaczej niż po imieniu. Pani dr ostatnio powiedziała mu "żabko" to wyskoczył na nią, że ma na imię Czarek i nie żadna żabka Jak się kobieta uśmiała. Zawsze przy tym tupnie nóżką "jestem Czarek!!" przekomicznie to wygląda. Mam nadzieję, że drugi też nie będzie miał mi za złe imienia, Nikodem Już mówimy Niko, a młody Nikuś woła.
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:27   #1768
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
no ja tego dnia niestety nie znam skad to wiesz?
Bo wydawało mi się, że to jeszcze bezpieczny dzień
A za dwa dni miałam już pierwsze objawy, że coś się dzieje w moim organizmie ( twarde sutki i straszne męczenie się ). A to już komórka po komórce tworzył się Piotruś
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:44   #1769
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
No i nie dałam rady odpoczywać.
Upłakałam się strasznie, teraz mam oczy rozmazane bo pierwszy raz w tym tygodniu je pomalowałam... kroiłam cebulę, prawie kilogram, jeszcze takie malutkie były i strasznie "ostre". Zrobiłam śledzie z cebulką w oleju.
Teraz już mogę się lenić

Mój młody lubi swoje imię (jak na razie). Nie znosi jak się do niego zwraca inaczej niż po imieniu. Pani dr ostatnio powiedziała mu "żabko" to wyskoczył na nią, że ma na imię Czarek i nie żadna żabka Jak się kobieta uśmiała. Zawsze przy tym tupnie nóżką "jestem Czarek!!" przekomicznie to wygląda. Mam nadzieję, że drugi też nie będzie miał mi za złe imienia, Nikodem Już mówimy Niko, a młody Nikuś woła.
bo Czaruś to swietne imie dla faceta! nikt mu nie powie ze nie umie czarowac

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Bo wydawało mi się, że to jeszcze bezpieczny dzień
A za dwa dni miałam już pierwsze objawy, że coś się dzieje w moim organizmie ( twarde sutki i straszne męczenie się ). A to już komórka po komórce tworzył się Piotruś
acha ciekawe co ja mam w srodku...??????

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

musze juz uciekac milego wieczorku
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:50   #1770
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
Marcelina slicznie, bardzo mi sie podoba, Irenka tez, Justyna mniej, a moze Marcelina i Michalina? moja kolezanka blizniaczkom dala Jasmina i Jagoda tez ladnie co?
O Michalinie też myślałam, ale zależy mi na tym, żeby dziewczyny nie miały imion podobnych do siebie... dobrze, że jest jeszcze trochę czasu, bo to będzie trudna decyzja
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.