Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam usta :D - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 18:08   #121
ChihPyh
Zadomowienie
 
Avatar ChihPyh
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 500
GG do ChihPyh
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

O, nowy wątek!

Mam taki ziąb w domu, że mam ochotę spakować się i wrócić do Poznania. Mamy 14 stopni Mama włączyła ogrzewanie gazowe (normalnie palimy w kominku, bo gaz drogi strasznie), ale i tak trzeba poczekać aż się nagrzeje. Jestem cała skostniała
__________________
watch me self-destruct
ChihPyh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:27   #122
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Nie chce by uszol znowu miał operacje
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:30   #123
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez ilooonaaa Pokaż wiadomość
I co zauważyłaś różnicę? Musze odżywić włoski bo marzę o długich ;D
Zauważyłam- ten Seboradin świetnie nawilżał i odzywiał włosy. Tylko cholernie niewydajny był...

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Potrzebny.
Ostatnio miał operację, teraz nie wiem co będzie
Pogadaj z weterynarzem

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
nigdy nie mow nigdy
...

Ale ja nie mówię nigdy. Napisałam, że nie planuję dzieci i raczej nigdy nie będę ich mieć.

Może mi się kiedyś odwidzi, może wpadnę, różne rzeczy się zdarzają. Ale wątpię. Na myśl o byciu w ciąży i posiadaniu dziecka robi mi się niedobrze.

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Nie chce by uszol znowu miał operacje
Będzie dobrze Jak będzie musiał mieć operację to trudno, to dla jego dobra przecież...
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:35   #124
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

cos czuje,ze mi sie zaraz opryszczka zrobi na ustach:-/
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:38   #125
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
cos czuje,ze mi sie zaraz opryszczka zrobi na ustach:-/
Są chyba jakieś kremy albo plastry, które się stosuje jak się czuje chociaż, że opryszczka się zbliża, prawda?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:39   #126
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

prawda,mam masc,jutro kupie plasterki,ale to tylko złagodzi a paskudztwo na ustach bede pewnie miec
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:39   #127
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Pogadaj z weterynarzem

Będzie dobrze Jak będzie musiał mieć operację to trudno, to dla jego dobra przecież...
Jutro idę do weterynarza
Wiem, że dla jego dobra, ale nie chce by się męczył
A ropień to okropieństwo, ciężkie do wyleczenia i lubi wracać
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 18:39   #128
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

U mnie w domu ciepło niby, ale mi zimno...
Przyzwyczaiłam się do mniejszych pokoi, a tu wszystko takie duuuuże.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:52   #129
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Jutro idę do weterynarza
Wiem, że dla jego dobra, ale nie chce by się męczył
A ropień to okropieństwo, ciężkie do wyleczenia i lubi wracać
Tak niestety bywa. Dobrze, że Uszol jest w dobrych rękach

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
U mnie w domu ciepło niby, ale mi zimno...
Przyzwyczaiłam się do mniejszych pokoi, a tu wszystko takie duuuuże.
No tak- przyzwyczajenie drugą naturą człowieka
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:57   #130
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

pierwszy raz w zyciu pieke pierniki,juz powycinalam foremkami ciato ,zaraz wkladam do piekarnika ,mam nadzije,ze mi wyjda
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:00   #131
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
pierwszy raz w zyciu pieke pierniki,juz powycinalam foremkami ciato ,zaraz wkladam do piekarnika ,mam nadzije,ze mi wyjda
Powodzenia

Oby wyszły. Pierniki sa świetne
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 19:01   #132
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Dieta wegetariańska nie powinna szkodzić dziecku Na pewno gdybym już miała mieć dziecko, to dokształciłabym się w kwestii bezmięsnego żywienia u maluchów, tak zeby posiłki były jak najbardziej dostosowane do potrzeb młodego organizmu Bo wiadomo, ze dziecko ma inne potrzeby żywieniowe niż nastolatek czy dorosły.

Ale jak już mówiłam, nie planuję dzieci. Z wielu powodów raczej ich nigdy nie będę miała.
rozumiem
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:06   #133
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

cześć

lecę trochę ponadrabiać, bo zupełne nie wem co się u Was dzieje

melduję się w nowym wątku
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:14   #134
ChihPyh
Zadomowienie
 
Avatar ChihPyh
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 500
GG do ChihPyh
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
U mnie w domu ciepło niby, ale mi zimno...
Przyzwyczaiłam się do mniejszych pokoi, a tu wszystko takie duuuuże.
Znam to. My też mamy w domu wielgachne pokoje, co ogólnie uwielbiam - lubię mieć dużo przestrzeni dookoła siebie, ale nagrzać je jest wyzwaniem. Szczególnie, kiedy nikogo nie ma w domu cały dzien, nie ma kto ognia pilnować w kominku, wraca się wieczorem, a tu niecałe 14 stopni... Masakra jakaś.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
pierwszy raz w zyciu pieke pierniki,juz powycinalam foremkami ciato ,zaraz wkladam do piekarnika ,mam nadzije,ze mi wyjda
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Oby wyszły. Pierniki sa świetne
A ja nie za bardzo lubię pierniki. Z grzeczności zjem, jesli mi ktoś BARDZO wciska, ale sama z siebie trzymam się od nich z daleka
__________________
watch me self-destruct
ChihPyh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:15   #135
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Maryha
dziękuję
nawet nie wiedziałam, że prosiłam o Isanę różową ( jeśli to ta z olejkiem, to nawet ją już kupiłam )

dziękuję
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:22   #136
ilooonaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 114
GG do ilooonaaa
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Kurcze nie wiedziałam że u Was tak miło i gadacie sobie o wszystkim
ilooonaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:36   #137
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Astra, mam nadzieję, że Ci wyjdą te pierniczki
Ja jutro będę piec pierniczki, tylko rano jadę na miasto poszukać foremek fajnych i barwników spożywczych do lukru...
I jeszcze zrobię grzybki albo inne przekładane ciastka...

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Idę testować włosowe cuda od Maryhy
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:47   #138
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Melduję się w nowym wątku.

U mnie nieco lepiej z nastrojem świątecznym. Wreszcie mogłam włączyć lampki na choince, bo mój "zepsuwacz" nastroju przełożył za meblami przedłużacz.

Czuję, że wreszcie muszę wyjaśnić parę spraw z byłym, bo mi to żyć nie da w spokoju. Takie rozliczenie trzeba zrobić żeby móc zamknąć stary rozdział.

Mój Tż idzie do pracy na noc w Wigilię. Co najlepsze chyba zostanie sam u mnie w domu, bo się z kumplem umówił, że zabierze go autem do pracy (bo po 16-tej już nic nie chodzi 24.12).

Szkoda słów. Morze łez już płynęło. Z bezsilności, żalu i żałoby po własnej głupocie. Ale już się biorę w garsć. Dobrze, że mam z kim pogadać i komu się wyżalić (ukłon w Waszą stronę ).
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:58   #139
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Jestem

No, nie, nie moge uwierzyc, zalpalam sie na pierwsza 10
Pierwszy raz


Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Co do świąt, ja zaczynam je coraz bardziej nienawidzić
Odkąd mama umarła są tak beznadziejne, że szkodą gadać
Nie chce piątku.
Przykro mi

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Co do sprzątania - ja akurat lubię sterylność, i tak jak na co dzień staram się, żeby było czysto tak na święta musi być po proste sterylnie i koniec. Jak przychodzą goście to tak, żeby mogli jeść nawet z podłogi Ale ja lubię jak mi pachnie czystością, więc.
Tez lubie czystosc, tzn. polubilam wyprowadziwszy sie z domu, ale nie sterylna.
Moj dom jest na tyle czysty, zeby byc zdrowym, i na tyle brudny, zeby byc szczesliwym. Tak mi sie przepomnialo, bardzo lubie ten cytat, jest taki... cieply i pelen uroku

Cytat:
Co do potraw wigilijnych - doczytałam się o barszczu grzybowym, o zupie grzybowej - u mnie jest po prostu barszcz z grzybami. Biały barszcz z grzybami Co prawda, po dodaniu tego soku z grzybów już nie jest taki biały, i znajomi ze stolicy usiłują mi wmówić, że u mnie to zupa grzybowa na wigilię jest (bo u nich czerwony z uszkami), to ja swoje wiem
Co w ogóle u Was na wigilię się podaje? Jakie dania?
A to Ty nie jestes ze stolycy?
Tak, tak, mi tez wmawiaja, a mam barszcz grzybowy i juz.

OTAKO! Wlasnie tak Cie podejrzewalam o ten barszcz, bo on znalazl sie u nas dzieki s.p. dziakowi, a dziadek z Kresow pochodzi

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Ja tak samo, wiem, ze bym byla w strasznej rozsypce. Teraz zmarla mi mama chrzestna - bylam z nia bardzo blisko - i nie potrafie sie pozbierac a o dopiero jakby rodzona mama.
Trzymaj sie, Jen

Cytat:
Wiecie ostatnio rozmawialam z synem mojej mamy chrzestenj i naprawde go podziwiam. Chlopak ma 18 lat a trzyma sienaprawde rewelacyjnie, dziwi mnie to bo stracil ojca jak mial 11 lat a teraz mame. Chodzi do szkoly, uczy sie.. planuje przyszlosc. Ala (jego mama) bylaby z niego naprawde dumna.
Bardzo madry chlopak, szczerze podziwiam takich ludzi.

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Tylko wiesz - w końcu to dzieci mieszkają u rodziców i to rodzice wyznaczają jakieś granice, bo to ich dom i ich zasady. I jeżeli rodzice chcą mieć czysty dom a dziecku dali jakiś pokój to w kwestii tego dziecka leży, żeby dbało o czystość tego pokoju.
Z calego serca nienawidze tego twierdzenia, ze dzieci mieszkaja u rodzicow i dom jest rodzicow bo na niego zarabiaja. Nie, dzieci mieszkaja z rodzicami, na swiat ani do tego domu sie nie pchaly, rodzice powinni sie liczyc z konsekwencjami posiadania dzieci i nie zmuszac ich, do bycia takim, jakim sobie tego oni zycza. Dom jest wspolny, dziecko raczej nie ma mozliwosci zmiany na inny. Trzeba sie nawzajem sznowac i sluchac jeden drugiego i szukac kompromisow, a nie sprowadzac wszystko do tego, ze dziecko jest mlodsze, glupsze i do tego nie u siebie.

U mnie w domu tak wlasnie bylo, m.in. stad moja mocna niechec do tego typu argumentow.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jasne, ich dom i ich zasady. Ale do pewnego momentu. Nie mówię, że dziecko ma mieć bałagan, ale wcale nie musi dołączać się do tej przedświątecznej manii sprzątania. Wystarczy, że dziecko ma porządek. Sterylna czystość nie jest moim zdaniem niezbędna. Jak jakiś domownik chce taką mieć, to niech sam sobie zrobi. Bez przesady, nie musi innych zmuszać. O ile inni mają po prostu czysto.
Zarowno dom, jak i zasady powinny byc moim zdaniem wspolne, ale poza tym sie zgadzam.

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Do pewnego momentu - dla mnie do kiedy się dziecko wyprowadzi na swoje. Do kiedy mieszka w domu rodziców stosuje się do ich zasad i tyle.
Ale to moje zdanie
Ja sie juz na szczescie wyprowadzialm, ale wielu ludzi nie ma takiej mozliwosci...

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Gdyby te dzieci były wychowywane po prostu w czystości, to bym w ogóle nie widziała winy rodziców. Alergie mają różne przyczyny.
Ale wiesz, w tym domu podłoga jest z tego, co wiem, myta codziennie, a i tak, jak dziecku upadło jedzenie na podłogę, to od razu posiłek szedł do kosza. Tak było ze wszystkim. Tam naprawdę jest baaaardzo czysto. A dodatkowo jeszcze dzieci regularnie dostają lekarstwa Dla mnie chore Tak to bywa, że czasami trzeba pochorować. Zwłaszcza w wieku dziecięcym. Trzeba się spotkać z drobnoustrojami, trzeba sobie wyrobić przeciwciała w organizmie itd. Nie można dziecku odbierać tej szansy.
Możliwe, że te dzieci, o których piszę, i tak by miały alergie. Ale wątpię, że tak duże jak teraz
O, znowu sie z Toba zgadzam

Cytat:
Napisane przez ChihPyh Pokaż wiadomość
A ja nie za bardzo lubię pierniki. Z grzeczności zjem, jesli mi ktoś BARDZO wciska, ale sama z siebie trzymam się od nich z daleka
Kurcze, jestes pierwsza osoba na mojej drodze, podobnie jak ja, nie przepadajaca za piernikami
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 20:04   #140
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

U mnie ryba po grecku gotowa Jeszcze "tylko" pare potraw :P
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:07   #141
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

I ja się melduję w nowym wątku.
Nowy wątek a ja juz mam zaległości

byłam dzis na mieście, chodziłam za butami i... nic a moje to juz są białe od soli, co ich przetre sól wychodzi kilogramami, takie zniszczone już są, chropowate (kupiłam je za 50zł po przecenie kiedyś na targu, ale i tak szkoda)

eh ta sól na mieście

za to w aptece kupiłam znowu olej rycynowy i 3x olej z wiesiołka - to dla siostry przedwczoraj dla siebie kupiłam 3x wiesiołek i 2x rycynowy


Byłam dziś u lekarza, wyniki tylko miałąm w sumie odebrać...a tu co... kolejne badania mam robić, dostałam leki...i za 3 miesiace mam przyjść
Ostatni wynik był niby w normie ale przy granicy jednej, a teraz juz ta granica została niby przekroczona, niby niewiele, tragedii nie ma
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:08   #142
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Nie chce by uszol znowu miał operacje
Ale to dla jego dobra. Pomęczy się, ale dla jego dobra


Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Maryha
dziękuję
nawet nie wiedziałam, że prosiłam o Isanę różową ( jeśli to ta z olejkiem, to nawet ją już kupiłam )

dziękuję
Nie, różowa jest z jedwabiem. Ty masz zieloną, więc dałam CI jeszcze różową tak w ramach świątecznego bonusu

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku.

U mnie nieco lepiej z nastrojem świątecznym. Wreszcie mogłam włączyć lampki na choince, bo mój "zepsuwacz" nastroju przełożył za meblami przedłużacz.

Czuję, że wreszcie muszę wyjaśnić parę spraw z byłym, bo mi to żyć nie da w spokoju. Takie rozliczenie trzeba zrobić żeby móc zamknąć stary rozdział.

Mój Tż idzie do pracy na noc w Wigilię. Co najlepsze chyba zostanie sam u mnie w domu, bo się z kumplem umówił, że zabierze go autem do pracy (bo po 16-tej już nic nie chodzi 24.12).

Szkoda słów. Morze łez już płynęło. Z bezsilności, żalu i żałoby po własnej głupocie. Ale już się biorę w garsć. Dobrze, że mam z kim pogadać i komu się wyżalić (ukłon w Waszą stronę ).
pięknie Cię urządził idąc na no do pracy w Wigilię

Zna któraś z was sprawdzony przepis na krewetki w cieście? Miałam robić zwykłe, ale coś mnie kusi żeby spróbować takich w cieście
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:11   #143
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
eh ta sól na mieście
Też mnie to wkurza Każde buty mi zniszczą tą solą
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:12   #144
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
A to Ty nie jestes ze stolycy?
Tak, tak, mi tez wmawiaja, a mam barszcz grzybowy i juz.

OTAKO! Wlasnie tak Cie podejrzewalam o ten barszcz, bo on znalazl sie u nas dzieki s.p. dziakowi, a dziadek z Kresow pochodzi

Kurcze, jestes pierwsza osoba na mojej drodze, podobnie jak ja, nie przepadajaca za piernikami
Ale u mnie taki barszczyk jest czerwony a nie biały jak u Saming. Do klasycznego, czerwonego barszczu z buraków dodaje się wywar z grzybów A grzybki wędrują do uszek

To ja jestem kolejną osobą, która nie lubi pierniczków i pierników
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:16   #145
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Tez nie lubie piernikow!!! Mja rodzinka kocha ja nie bardzo... Moge piec i zjem kawalek ale... blee
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:17   #146
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

A ja lubię pierniki, pierniczki i inne słodkości

co do barszczów to czasem był czerwony co prawda, ale jak mama zrobiła z grzybów i jak co roku pyta jaki wolimy to ja zaawsze - GRZYBOWY!!
(w końcu to ja bede go jadła najwięcej) do tego uszka z grzybami lub pieczarkami (tzn pieczarki też grzyby, ale raczej w uszkach przeważnie u mnie pieczarki są a barszczyk z suszonych grzybów)
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:19   #147
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Ale bym sobie zjadla grzybow, sosik, zupke mmmmmm
I poszlabym na grzyby
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:20   #148
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Też poszłabym na grzyby
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:26   #149
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ale u mnie taki barszczyk jest czerwony a nie biały jak u Saming. Do klasycznego, czerwonego barszczu z buraków dodaje się wywar z grzybów A grzybki wędrują do uszek
E to nie, u mnie jest brazowy, robiony podobnie jak barszcz bialy, ale na grzybach, zamiast miesie. Same grzyby tez w uszkach sa

Cytat:
To ja jestem kolejną osobą, która nie lubi pierniczków i pierników
Niezle
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 20:29   #150
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Offtopowe zapuszczanie Część XXVI będziemy spamować nawet jak zakneblują nam us

U mnie jest barszcz czerwony zuszkami a w uszkach sa grzyb i zolty ser. A w drugich uszkach jest szybka, szpinak i ser
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.